Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Continua of local minimizers in a non-smooth model of phase transitions

Tytuł :
Continua of local minimizers in a non-smooth model of phase transitions
Autorzy :
Drábek, Pavel
Robinson, Stephen B.
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für angewandte Mathematik und Physik: Journal of Applied Mathematics and Physics / Journal de Mathématiques et de Physique appliquées. August 2011 62(4):609-622
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies