Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Minimal Blocking Sets in PG(2, 8) and Maximal Partial Spreads in PG(3, 8)

Tytuł :
Minimal Blocking Sets in PG(2, 8) and Maximal Partial Spreads in PG(3, 8)
Autorzy :
Barát, J.
Del Fra, A.
Innamorati, S.
Storme, L.
Pokaż więcej
Źródło :
Designs, Codes and Cryptography: An International Journal. January 2004 31(1):15-26
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies