Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

New Type of Gegenbauer-Jacobi-Hermite Monogenic Polynomials and Associated Continuous Clifford Wavelet Transform: Some Monogenic Clifford Polynomials and Associated Wavelets

Tytuł :
New Type of Gegenbauer-Jacobi-Hermite Monogenic Polynomials and Associated Continuous Clifford Wavelet Transform: Some Monogenic Clifford Polynomials and Associated Wavelets
Autorzy :
Arfaoui, SabrineAff1, Aff3
Ben Mabrouk, AnouarAff1, Aff2, Aff3
Cattani, Carlo
Pokaż więcej
Źródło :
Acta Applicandae Mathematicae. 170(1):1-35
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies