Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Some essentially self-adjoint Dirac type operators i (formulation and an extension of the rellich-kato theorem)

Tytuł :
Some essentially self-adjoint Dirac type operators i (formulation and an extension of the rellich-kato theorem)
Autorzy :
Landgren, J. J.
Pokaż więcej
Źródło :
Letters in Mathematical Physics: A Journal for the Rapid Dissemination of Short Contributions in the Field of Mathematical Physics. August 1977 2(1):61-70
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies