Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Noetherianity of some degree two twisted commutative algebras

Tytuł :
Noetherianity of some degree two twisted commutative algebras
Autorzy :
Nagpal, Rohit
Sam, Steven V
Snowden, Andrew
Pokaż więcej
Źródło :
Selecta Mathematica: New Series. April 2016 22(2):913-937
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies