Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Disjoint Hypercyclic Powers of Weighted Pseudo-Shifts

Tytuł :
Disjoint Hypercyclic Powers of Weighted Pseudo-Shifts
Autorzy :
Wang, Ya
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society. 42(5):1937-1956
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies