Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Genus polynomials of ladder-like sequences of graphs

Tytuł :
Genus polynomials of ladder-like sequences of graphs
Autorzy :
Chen, Yichao
Gross, Jonathan L.
Mansour, Toufik
Tucker, Thomas W.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Algebraic Combinatorics: An International Journal. 52(2):137-155
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies