Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Addendum to Article “A Counterexample Related to the Regularity of the p-Stokes Problem”

Tytuł :
Addendum to Article “A Counterexample Related to the Regularity of the p-Stokes Problem”
Autorzy :
Křepela, M.
Růžička, M.Aff1, IDs10958020048493_cor2
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. 247(6):957-959
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies