Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

A Probabilistic Approach to Extreme Statistics of Brownian Escape Times in Dimensions 1, 2, and 3

Tytuł :
A Probabilistic Approach to Extreme Statistics of Brownian Escape Times in Dimensions 1, 2, and 3
Autorzy :
Lawley, Sean D.
Madrid, Jacob B.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Nonlinear Science. 30(3):1207-1227
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies