Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Dynamics of a Rational System of Difference Equations in the Plane

Tytuł :
Dynamics of a Rational System of Difference Equations in the Plane
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Franco, Daniel
Perán, Juan
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Difference Equations. December 2011 2011(1):1-17
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies