Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

S-shaped bifurcation diagrams in exterior domains

Tytuł :
S-shaped bifurcation diagrams in exterior domains
Autorzy :
Chhetri, Maya
Drábek, Pavel
Shivaji, Ratnasingham
Pokaż więcej
Źródło :
Positivity: An International Mathematics Journal devoted to Theory and Applications of Positivity. 23(5):1147-1164
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies