Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Integrable Hamiltonian systems with two degrees of freedom associated with holomorphic functions

Tytuł :
Integrable Hamiltonian systems with two degrees of freedom associated with holomorphic functions
Autorzy :
Doss-Bachelet, C.
Françoise, J. P.
Pokaż więcej
Źródło :
Theoretical and Mathematical Physics. February 2000 122(2):170-175
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies