Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Numerical simulation of three-dimensional quasi-neutral gas flows based on smoothed magnetohydrodynamic equations

Tytuł :
Numerical simulation of three-dimensional quasi-neutral gas flows based on smoothed magnetohydrodynamic equations
Autorzy :
Elizarova, T. G.
Popov, M. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Mathematical Physics. August 2015 55(8):1330-1345
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies