Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Disjoint hypercyclic weighted pseudo-shifts on Banach sequence spaces

Tytuł :
Disjoint hypercyclic weighted pseudo-shifts on Banach sequence spaces
Autorzy :
Wang, Ya
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Collectanea Mathematica. 69(3):437-449
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies