Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Periodic ends, growth rates, Hölder dynamics for automorphisms of free groups

Tytuł :
Periodic ends, growth rates, Hölder dynamics for automorphisms of free groups
Autorzy :
Levitt, G.
Lustig, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Commentarii Mathematici Helvetici. October 2000 75(3):415-429
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies