Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Optimal Bounds on the Positivity of a Matrix from a Few Moments

Tytuł :
Optimal Bounds on the Positivity of a Matrix from a Few Moments
Autorzy :
De las Cuevas, Gemma
Fritz, Tobias
Netzer, Tim
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Mathematical Physics. 375(1):105-126
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies