Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

On weighted strong type inequalities for the generalized weighted mean operator

Tytuł:
On weighted strong type inequalities for the generalized weighted mean operator
Autorzy:
Hutník, Ondrej
Źródło:
Archiv der Mathematik: Archives MathématiquesArchives of Mathematics. May 2013 100(5):449-463
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies