Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Numerical computation of response time distributions using stochastic reward nets

Tytuł :
Numerical computation of response time distributions using stochastic reward nets
Autorzy :
Muppala, Jogesh K.
Trivedi, Kishor S.
Mainkar, Varsha
Kulkarni, Vidyadhar G.
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Operations Research. April 1994 48(2):155-184
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies