Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

The Topological Structure of Weighted Composition Operators from Lipschitz Spaces to H∞

Tytuł :
The Topological Structure of Weighted Composition Operators from Lipschitz Spaces to H∞
Autorzy :
Fang, Zhong-Shan
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society. 42(3):897-908
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies