Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

An Augmented Lagrangian based Semismooth Newton Method for a Class of Bilinear Programming Problems

Tytuł :
An Augmented Lagrangian based Semismooth Newton Method for a Class of Bilinear Programming Problems
Autorzy :
He, Su-xiang
Liu, Yan
Wang, Chuan-mei
Pokaż więcej
Źródło :
Applied Mathematics-A Journal of Chinese Universities. 34(4):446-459
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies