Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Zum Umkehrproblem für lineare Differentialgleichungen mit Polynomen als Koeffizienten

Tytuł :
Zum Umkehrproblem für lineare Differentialgleichungen mit Polynomen als Koeffizienten
Autorzy :
Frank, Günter
Nikolaus, Johannes
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematische Annalen. September 1970 189(3):169-177
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies