Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Regularized shallow water equations and an efficient method for numerical simulation of shallow water flows

Tytuł :
Regularized shallow water equations and an efficient method for numerical simulation of shallow water flows
Autorzy :
Bulatov, O. V.
Elizarova, T. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Mathematical Physics. January 2011 51(1):160-173
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies