Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Proof of Stembridge’s conjecture on stability of Kronecker coefficients

Tytuł :
Proof of Stembridge’s conjecture on stability of Kronecker coefficients
Autorzy :
Sam, Steven V
Snowden, Andrew
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Algebraic Combinatorics: An International Journal. February 2016 43(1):1-10
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies