Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""33C55"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
On optimal bound of Foschi’s quadratic functional in higher-dimensional spheres
Autorzy :
Chen, Shirong
Huang, Yi C.
Pokaż więcej
Źródło :
Annali di Matematica Pura ed Applicata (1923 -). 200(6):2589-2595
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Short Solution of the Kissing Number Problem in Dimension Three
Autorzy :
Glazyrin, Alexey
Pokaż więcej
Źródło :
Discrete & Computational Geometry. :1-5
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the Correlation Between Nodal and Nonzero Level Sets for Random Spherical Harmonics
Autorzy :
Marinucci, Domenico
Rossi, Maurizia
Pokaż więcej
Źródło :
Annales Henri Poincaré: A Journal of Theoretical and Mathematical Physics. 22(1):275-307
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Concentration estimates for finite expansions of spherical harmonics on two-point homogeneous spaces via the large sieve principle
Autorzy :
Jaming, PhilippeAff1, Aff2
Speckbacher, MichaelAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Sampling Theory, Signal Processing, and Data Analysis. 19(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
When is the Bloch–Okounkov q-bracket modular?
Autorzy :
van Ittersum, Jan-Willem M.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
The Ramanujan Journal: An International Journal Devoted to the Areas of Mathematics Influenced by Ramanujan. 52(3):669-682
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Almansi Theorem and Mean Value Formula for Quaternionic Slice-regular Functions
Autorzy :
Perotti, Alessandro
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Applied Clifford Algebras. 30(4)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Concentration Estimates for Band-Limited Spherical Harmonics Expansions via the Large Sieve Principle
Autorzy :
Speckbacher, M.
Hrycak, T.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Fourier Analysis and Applications. 26(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Characterization of harmonic functions by the behavior of means at a single point
Autorzy :
Estrada, Ricardo
Pokaż więcej
Źródło :
SN Partial Differential Equations and Applications. 1(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Convolutions on the sphere: commutation with differential operators
Autorzy :
Aluie, Hussein
Pokaż więcej
Źródło :
GEM - International Journal on Geomathematics. 10(1)
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies