Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""34D30"" wg kryterium: Temat


Wyświetlanie 1-2 z 2
Tytuł :
Optimal control analysis of a tuberculosis model.
Autorzy :
Gao DP; Department of Mathematics, Sichuan University, Chengdu, Sichuan 610064, PR China.; School of Mathematics and Information, China West Normal University, Nanchong, Sichuan 637009, PR China.
Huang NJ; Department of Mathematics, Sichuan University, Chengdu, Sichuan 610064, PR China.
Pokaż więcej
Źródło :
Applied mathematical modelling [Appl Math Model] 2018 Jun; Vol. 58, pp. 47-64. Date of Electronic Publication: 2017 Dec 29.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelling diseases with relapse and nonlinear incidence of infection: a multi-group epidemic model.
Autorzy :
Wang J; a School of Mathematics and Statistics , Southwest University , Chongqing 400715 , People's Republic of China.
Pang J
Liu X
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of biological dynamics [J Biol Dyn] 2014; Vol. 8, pp. 99-116.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Epidemics*
Models, Biological*
Nonlinear Dynamics*
Communicable Diseases/*epidemiology
Computer Simulation ; Endemic Diseases ; Humans ; Incidence ; Numerical Analysis, Computer-Assisted ; Recurrence
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-2 z 2

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies