Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Aguettaz, Pierre"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Genome-wide association study of intracranial aneurysms identifies 17 risk loci and genetic overlap with clinical risk factors
Autorzy :
Bakker, Mark K.
van der Spek, Rick A.A.
van Rheenen, Wouter
Morel, Sandrine
Bourcier, Romain
Hostettler, Isabel C.
Alg, Varinder S.
van Eijk, Kristel R.
Koido, Masaru
Akiyama, Masato
Terao, Chikashi
Matsuda, Koichi
Walters, Robin G.
Lin, Kuang
Li, Liming
Millwood, Iona Y.
Chen, Zhengming
Rouleau, Guy A.
Zhou, Sirui
Rannikmäe, Kristiina
Sudlow, Cathie L.M.
Houlden, Henry
van den Berg, Leonard H.
Dina, Christian
Naggara, Olivier
Gentric, Jean-Christophe
Shotar, Eimad
Eugène, François
Desal, Hubert
Winsvold, Bendik S.
Børte, Sigrid
Johnsen, Marianne Bakke
Brumpton, Ben M.
Sandvei, Marie Søfteland
Willer, Cristen J.
Hveem, Kristian
Zwart, John-Anker
Verschuren, W. M. Monique
Friedrich, Christoph M.
Hirsch, Sven
Schilling, Sabine
Dauvillier, Jérôme
Martin, Olivier
Martinsen, Amy E
Aamodt, Anne Hege
Skogholt, Anne Heidi
Sandset, Else Charlotte
Kristoffersen, Espen S
Ellekjaer, Hanne
Heuch, Ingrid
Nielsen, Jonas Bille
Hagen, Knut
Fritsche, Lars
Thomas, Laurent F.
Pedersen, Linda
Gabrielsen, Maiken E
Vigeland, Maria Dehli
Holmen, Oddgeir
Zhou, Wei
Chen, Junshi
Chen (PI), Zhengming
Clarke, Robert
Collins, Rory
Guo, Yu
Li (PI), Liming
Liu, Depei
Lv, Jun
Peto, Richard
Walters, Robin
Avery, Daniel
Boxall, Ruth
Bennett, Derrick
Chang, Yumei
Chen, Yiping
Du, Huaidong
Gan, Wei
Gilbert, Simon
Hacker, Alex
Hill, Michael
Holmes, Michael
Iona, Andri
Kartsonaki, Christiana
Kerosi, Rene
Kong, Ling
Lancaster, Garry
Lewington, Sarah
McDonnell, John
Millwood, Iona
Nie, Qunhua
Ryder, Paul
Sansome, Sam
Schmidt-Valle, Dan
Sherliker, Paul
Sohoni, Rajani
Stevens, Becky
Turnbull, Iain
Wang, Lin
Wright, Neil
Yang, Ling
Yang, Xiaoming
Yao, Pang
Bian, Zheng
Han, Xiao
Hou, Can
Pei, Pei
Liu, Chao
Yu, Canqing
Pang, Zengchang
Gao, Ruqin
Li, Shanpeng
Wang, Shaojie
Liu, Yongmei
Du, Ranran
Cheng, Liang
Tian, Xiaocao
Zhang, Hua
Zhai, Yaoming
Ning, Feng
Sun, Xiaohui
Li, Feifei
Lv, Silu
Wang, Junzheng
Hou, Wei
Zou, Mingyuan
Yan, Shichun
Zhou, Xue
Yu, Bo
Li, Yanjie
Xu, Qinai
Kang, Quan
Guo, Ziyan
Wang, Dan
Hu, Ximin
Chen, Jinyan
Fu, Yan
Wang, Xiaohuan
Weng, Min
Guo, Zhendong
Wu, Shukuan
Li, Yilei
Li, Huimei
Wu, Ming
Zhou, Yonglin
Zhou, Jinyi
Tao, Ran
Yang, Jie
Su, Jian
liu, Fang
Zhang, Jun
Hu, Yihe
Lu, Yan
Ma, Liangcai
Tang, Aiyu
Hua, Yujie
Jin, Jianrong
Liu, Jingchao
Tang, Zhenzhu
Chen, Naying
Huang, Ying
Li, Mingqiang
Meng, Jinhuai
Pan, Rong
Jiang, Qilian
Lan, Jian
Liu, Yun
Wei, Liuping
Zhou, Liyuan
Chen, Ningyu
Wang, Ping
Meng, Fanwen
Qin Sisi Wang, Yulu
Wu, Xianping
Zhang, Ningmei
Chen, Xiaofang
Zhou, Weiwei
Luo, Guojin
Li, Jianguo
Zhong, Xunfu
Liu, Jiaqiu
Sun, Qiang
Ge, Pengfei
Ren, Xiaolan
Dong, Caixia
Zhang, Hui
Mao, Enke
Wang, Xiaoping
Wang, Tao
Zhang, Xi
Zhou, Ding Zhang
Zhou, Gang
Feng, Shixian
Chang, Ling
Fan, Lei
Gao, Yulian
He, Tianyou
Sun, Huarong
He, Pan
Hu, Chen
Zhang, Xukui
Wu, Huifang
Yu, Min
Hu, Ruying
Wang, Hao
Gong, Weiwei
Wang, Meng
Xie, Kaixu
Chen, Lingli
Pan, Dongxia
Gu, Qijun
Huang, Yuelong
Chen, Biyun
Yin, Li
Liu, Huilin
Fu, Zhongxi
Xu, Qiaohua
Xu, Xin
Zhang, Hao
Long, Huajun
Zhang, Libo
Nagai, Akiko
Muto, Kaori
Hirata, Makoto
Morisaki, Takayuki
Yamashita, Yasushi
Kamatani, Yoichiro
Kambara, Yoko
Murakami, Yoshinori
Masumoto, Akihide
Nagayama, Satoshi
Miki, Yoshio
Yoshimori, Kozo
Fujioka, Tomoaki
Takata, Ryo
Yamaji, Ken
Takahashi, Kazuhisa
Asai, Satoshi
Takahashi, Yasuo
Minami, Shiro
Yamaguchi, Hiroki
Koretsune, Yukihiro
Nishizawa, Yasuko
Kodama, Ken
Kutsumi, Hiromu
Suzuki, Takao
Sinozaki, Nobuaki
Murayama, Shigeo
Furukawa, Yoichi
Yamanashi, Yuji
Papagiannaki, Chrisanthi
Piotin, Michel
Trystram, Denis
Edjlali-Goujon, Myriam
Boulouis, Grégoire
Rodriguez, Christine
Hassen, Waghi Ben
Saleme, Suzanna
Mounayer, Charbel
Rouchaud, Aymeric
Levrier, Olivier
Aguettaz, Pierre
Combaz, Xavier
Pasco, Anne
l’Allinec, Vincent
Bintner, Marc
Molho, Marc
Pascale, Gauthier
Chivot, Cyril
Costalat, Vincent
Darganzil, Cyril
Bonafé, Alain
Januel, Anne Christine
Michelozzi, Caterina
Cognard, Christophe
Bonneville, Fabrice
Tall, Philippe
Darcourt, Jean
Biondi, Alessandra
Iosif, Cristina
Ferre, Jean Christophe
Gauvrit, Jean Yves
Eugene, François
Raoult, Hélène
Gentric, Jean Christophe
Ognard, Julien
Anxionnat, René
Gory, Benjamin
Bracard, Serge
Derelle, Anne Laure
Tonnelet, Romain
Spelle, Laurent
Ikka, Léon
Ozanne, Augustin
Gallas, Sophie
Caroff, Jildaz
Achour, Nidal Ben
Moret, Jacques
Chabert, Emmanuel
Berge, Jérôme
Marnat, Gaultier
Barreau, Xavier
Gariel, Florent
Clarencon, Frédéric
Aggour, Mohammed
Ricolfi, Frédéric
Chavent, Adrien
Thouant, Pierre
Lebidinsky, Pablo
Lemogne, Brivael
Herbreteau, Denis
Bibi, Richard
Janot, Kevin
Pierot, Laurent
Soize, Sébastien
Labeyrie, Marc Antoine
Vandendries, Christophe
Kazemi, Appoline
Leclerc, Xavier
Pruvo, Jean Pierre
Bricout, Nicolas
Velasco, Stéphane
Boucebci, Samy
Lemmens, Robin
Pandolfo, Massimo
Bodenant, Marie
Louillet, Fabien
Mas, Jean-Louis
Deltour, Sandrine
Leder, Sara
Léger, Anne
Canaple, Sandrine
Godefroy, Olivier
Giroud, Maurice
Jacquin, Agnès
Moulin, Thierry
Vuillier, Fabrice
Tzourio, Christophe
Santos, Michael Dos
Malik, Rainer
Hausser, Ingrid
Thomas-Feles, Constanze
Weber, Ralf
Grond-Ginsbach, Caspar
Hacke, Werner
Giossi, Alessia
Volonghi, Irene
Costa, Paolo
del Zotto, Elisabetta
Morotti, Andrea
Poli, Loris
Muiesan, Maria Lorenza
Salvetti, Massimo
Rosei, Enrico Agabiti
Lanfranconi, Silvia
Baron, Pierluigi
Ferrarese, Carlo
Susani, Emanuela
Giacalone, Giacomo
Paolucci, Stefano
Palmirotta, Raffaele
Guadagni, Fiorella
Paciaroni, Maurizio
Ballabio, Elena
Parati, Eugenio A.
Fluri, Felix
Hatz, Florian
Gisler, Dominique
Amort, Margareth
Bevan, Steve
James, Tom
Olsson, Sandra
Holmegaard, Lukas
Altintas, Ayse
Martin, Juan José
Kittner, Steven
Mitchell, Braxton
Stine, Colin
O’Connell, Jeff
Dueker, Nicole
Koudstaal, Peter J.
de Lau, Lonneke M.L.
Hofman, Albert
Verhaaren, Benjamin F
Uitterlinden, Andre G
Montaner, Joan
Mendioroz, Maite
Yadav, Sunaina
Khan, Muhammad Saleem
Wilder, Michael
van Dijk, Ewoud
Maaijwee, Noortje
Rutten-Jacobs, Loes
Kramer, Jamie
Malik, Shaneela
Brott, Thomas G
Brown, Robert D
Singleton, Andrew
Hardy, John
Rich, Stephen S
Tanislav, Christian
Jungehülsing, Jan
Werring, David
Alg, Varinder
Hostettler, Isabel
Bonner, Stephen
Walsh, Daniel
Bulters, Diederik
Kitchen, Neil
Brown, Martin
Grieve, Joan
Roberts, Gareth
Jones, Timothy
Critchley, Giles
Sharma, Pankaj
Nelson, Richard
Whitfield, Peter
Ross, Stuart
Patel, Hiren
Eldridge, Paul
Saastamoinen, Kari
Patel, Umang
Lawrance, Enas
Vandabona, Subha
Mendelow, David
Teal, Rachel
Warner, Orlando
Kirkpatrick, Peter
Seshadri, Sudha
Kilarski, Laura
Hyacinth, Hyacinth I
Oliveira, Jamary
Marini, Sandro
Nyquist, Paul
Lewis, Cathryn
Norrving, Bo
Smith, Gustav
Rosand, Jonathan
Biffi, Alessandro
Kourkoulis, Christina
Anderson, Chris
Giese, Anne-Katrin
Bang, Oh Young
Chung, Jong-Won
Kim, Gyeong-Moon
Zhuang, Qishuai
Sheu, Wayne
Smalley, June
Howson, Joanna
Granata, Alessandra
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Cole, John
Thalamuthu, Anbupalam
Hopewell, Jemma
Worrall, Bradford
Bis, Josh
Tirschwell, David
Reiner, Alex
Dhar, Raj
Lee, Jin-Moo
Mortenson, Janne
Wassertheil-Smoller, Sylvia
Prasad, Kameshwar
Fisher, Mark
Traenka, Christopher
Wang, Xingwu
Wang, Yongjun
Rouanet, Francois
Sibon, Igor
Sarnowski, Chloé
Maillard, Pauline
Aparicio, Hugo Javier
Dupuis, Josee
Yang, Qiong
Luvizutto, Gustavo
Chasman, Daniel
Rexrode, Kathryn
Harriot, Andrea
Phuah, Chia-Ling
Santo, Gustavo
Gerard, Jen
Liu, Guiyou
Aaron, Sanjith
Christudass, Christhunesa S.
Salomi, BSB
Sanghera, Dharambir
Boehme, Amelia
Elkind, Mitchell
Gretarsdottir, Solveig
Lange, Leslie
Rost, Natalia
James, Michael
Stewart, Jill
Goldstein, Larry
Waddy, Salina
Vojinovic, Dina
Ikram, Arfan
Thijs, Vincent
Parati, Eugenio
Boncoraglio, Giorgio
Kooperberg, Charles
Abboud, Sherrine
Zand, Ramin
Bijlenga, Philippe
Selim, Magdy
Happola, Olli
Strbian, Daniel
Tomppo, Liisa
Pathak, Abhishek
Pfeiffer, Dorothea
Aires, de Buenos
de Carvalho, Joao Jose Freitas
Ribeiro, Priscila
Torres, Nuria
Barboza, Miguel
Plomaritoglou, Androniki
Bjorkegren, Johan
Chan, Yu-Feng Yvonne
Gudnason, Villi
Jimenez-Conde, Jordi
Soriano, Carolina
Roquer, Jaume
Bentley, Paul
Tournier-Lasserve, Elisabeth
Dufouil, Carole
Debette, Stephanie
Mishra, Aniket
Wee, Lawrence
Siddiqi, Saima
Wu, Jer-Yuarn
Ko, Tai-Ming
Bione, Silvia
Jood, Katarina
Tatlisumak, Turgut
Arauz, Antonio
Korostynski, Michal
Launer, Lenore
Yue, Suo
bersano, anna
Juchniewicz, Karol Józef
Mateusz, Adamski
Pera, Joanna
Wnuk, Marcin
Levi, Christopher
Gusdon, Aaron
Kostulas, Konstantinos
Maxwell, Jessye
Duering, Marco
Jagiella, Jeremiasz
Hata, Jun
Ninomiya, Toshiharu
Nguyen, Vinh
Thorarinsson, Bjorn Logi
Lee, Tsong-Hai
Rakitko, Alexandr
Dichgans, Martin
Lindgren, Arne
Wasselius, Johan
Drake, Mattias
Stenman, Martin
Ilinca, Andreea
Staals, Julie
Sadr-Nabavi, Ariane
Crawford, Katherine
Lena, Umme
Mateen, Farrah
Ay, Hakan
Wu, Ona
Schirmer, Markus
Romero, Javier
Cramer, Steve
Golland, Polina
Mueller, Bertram
Brown, Robert
Meschia, James
Ross, Owen A.
Pare, Guillaume
Chong, Mike
mansour, Ossama yassin
Karaszewski, Bartosz
Enzinger, Christian
Schmidt, Reinhold
Seiler, Stephan
Pichler, Alexander
Ovbiagele, Bruce
Yamada, Yoshiji
Rundek, Tatjana
Blanton, Susan
P, John
Chern, Joseph
O'Donnell, Chris
Corriveau, Roderick
Bhattacharya, Pallab
Gwinn, Katrina
CHANDRA, BHARATENDU
Chen, Christopher
Kalaria, Raj
Koenig, Jim
Singh, Om Prakash
Olugbodi, Akintomi
Giralt, Eva
Saleheen, Danish
de Leeuw, Frank-Erik
Klijn, Karin
Olesen, Jes
Kubo, Michiaki
Spence, David
Pedersen, Annie
Olsson, Maja
Martín, Juan José
Braga, Gabriel
Xu, Huichun
Assimes, Tim
Raskurazhev, Anton
Lee, Wei Ling
Burri, Philippe
Frid, Petrea
GmbH, Heilbronn
Deng, Zhen
Habibi-koolaee, Mahdi
Vijayan, Murali
Leung, Thomas
Wong, Lawrence
Mok, Vincent
Choy, Richard
Jern, Christina
Lebedeva, Elena
Farrall, Martin
Jiayuan, Xu
Loo, Keat Wei
Rinkel, Gabriel
Magnus, Rudolf
Goncalves, Anderson
Franca, Paulo
Cendes, Iscia
Carrera, Caty
Fernandez-Cadenas, Israel
Kim, Helen
Rolfs, Arndt
Owolabi, Mayowa
Bakker, Mark
Ruigrok, Ynte
Hauer, Allard
Pulit, Sara L.
Algra, Ale
van der Laan, Sander W.
Macleod, Mary
Howard, George
Tiwari, Hemant
Irvin, Ryan
Albright, Karen C.
Perry, Rodney
Kidwell, Chelsea
Pavlovic, Aleksandra
Sargurupremraj, Murali
Schilling, Sabrina
Pezzini, Alessandro
Abd-Allah, Foad
DeCarli, Charles
Liebeskind, David
Traylor, Matthew
Tan, Rhea
Danesh, John
Larsson, Susanna C.
Rutten, Loes
Donatti, Amanda
Avelar, Wagner
Broderick, Joseph
Woo, Daniel
Kissela, Brett
Ibenez, Laura Garcia
Salman, Rustam
Sudlow, Cathie
McDonough, Caitrin Wheeler
Silliman, Scott
Magvanjav, Oyunbileg
van Agtmael, Tom
Walters, Matthew
Lorentzen, Erik
Stanne, Tara
Olsson, Martina
Nakagawa, Kazuma
Akinyemi, Rufus
Cotlatciuc, Ioana
O'Connell, Jeff
Sparks, Mary
Sorkin, John
Dave, Tushar
Naylor, Jill
Brown, Devin
Du, Rose
Kulik, Tobias B.
Attia, John
Faber, James E
Rothwell, Peter
Márquez, Elsa Valdés
Mancuso, Michelangelo
Souza, Doralina Brum
de Silva, Ranil
Vibo, Riina
Korv, Janika
Maguire, Jane
Fornage, Myriam
Illoh, Kachikwu
Milewicz, Dianna
Majersik, Jennifer
DeHavenon, Adam
Kalani, Yashar
Alexander, Matthew
Cushman, Mary
Sale, Michele
Owens, Debra
Keene, Keith
Rich, Stephe
Psaty, Bruce
Longstreth, Will
Atadzhanov, Masharip
Wolfe, Stacey Quintero
Langefeld, Carl
Bushnell, Cheryl
Cruchaga, Carlos
Konrad, Jan
Liu, Junfeng
Sheth, Kevin
Falcone, Guido
Donahue J, Kathleen
Jones, Gregory T.
Bown, Matthew J.
Ko, Nerissa U.
Coleman, Jonathan R.I.
Breen, Gerome
Zaroff, Jonathan G.
Klijn, Catharina J.M.
Sargurupremraj, Muralidharan
Amouyel, Philippe
Debette, Stéphanie
Rinkel, Gabriel J.E.
Worrall, Bradford B.
Slowik, Agnieszka
Gaál-Paavola, Emilia I.
Niemelä, Mika
Jääskeläinen, Juha E.
von Und Zu Fraunberg, Mikael
Lindgren, Antti
Broderick, Joseph P.
Werring, David J.
Redon, Richard
Veldink, Jan H.
Ruigrok, Ynte M.
Pokaż więcej
Temat :
Cerebrovascular disorder
Genome-wide association study
Stroke
Intracranial aneurysm
Genetic risk factor
572: Biochemie
616: Innere Medizin und Krankheiten
[SDV.SPEE]Life Sciences [q-bio]/Santé publique et épidémiologie
ddc:616.07
ddc:616.8
Article
Genetics
Case-control study
Genetic architecture
Subarachnoid hemorrhage
medicine.disease
medicine
Biology
Disease
Bioinformatics
Genetic correlation
Aneurysm
cardiovascular diseases
Źródło :
Nature Genetics
Nature Genetics, Nature Publishing Group, 2020, 52 (12), pp.1303-1313. ⟨10.1038/s41588-020-00725-7⟩
Nature Genetics, 52, 1303-1313
2020, ' Genome-wide association study of intracranial aneurysms identifies 17 risk loci and genetic overlap with clinical risk factors ', Nature Genetics . https://doi.org/10.1038/s41588-020-00725-7, https://doi.org/10.1038/s41588-020-00760-4
Nature Genetics, Vol. 52, No 12 (2020) pp. 1303-1313
Nat Genet
Crossref
Opis pliku :
application/pdf
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::3c50306e2fae7b5e6d75460eabd64130
http://hdl.handle.net/20.500.12278/26692
Tytuł :
Intravenous thrombolysis or endovascular therapy for acute ischemic stroke associated with cervical internal carotid artery occlusion: the ICARO-3 study
Autorzy :
Paciaroni, Maurizio
Inzitari, Domenico
Agnelli, Giancarlo
Caso, Valeria
Balucani, Clotilde
Grotta, James C.
Sarraj, Amrou
Sung-Il, Sohn
Chamorro, Angel
Urra, Xabier
Leys, Didier
Henon, Hilde
Cordonnier, Charlotte
Dequatre, Nelly
Aguettaz, Pierre
Alberti, Andrea
Venti, Michele
Acciarresi, Monica
D’Amore, Cataldo
Zini, Andrea
Vallone, Stefano
Dell’Acqua, Maria Luisa
Menetti, Federico
Nencini, Patrizia
Mangiafico, Salvatore
Barlinn, Kristian
Kepplinger, Jessica
Bodechtel, Ulf
Gerber, Johannes
Bovi, Paolo
Cappellari, Manuel
Linfante, Italo
Dabus, Guilherme
Marcheselli, Simona
Pezzini, Alessandro
Padovani, Alessandro
Alexandrov, Andrei V.
Shahripour, Reza Bavarsad
Sessa, Maria
Giacalone, Giacomo
Silvestrelli, Giorgio
Lanari, Alessia
Ciccone, Alfonso
De Vito, Alessandro
Azzini, Cristiano
Saletti, Andrea
Fainardi, Enrico
Orlandi, Giovanni
Chiti, Alberto
Gialdini, Gino
Silvestrini, Mauro
Ferrarese, Carlo
Beretta, Simone
Tassi, Rossana
Martini, Giuseppe
Tsivgoulis, Georgios
Vasdekis, Spyros N.
Consoli, Domenico
Baldi, Antonio
D’Anna, Sebastiano
Luda, Emilio
Varbella, Ferdinando
Galletti, Giampiero
Invernizzi, Paolo
Donati, Edoardo
De Lodovici, Maria Luisa
Bono, Giorgio
Corea, Francesco
Sette, Massimo Del
Monaco, Serena
Riva, Maurizio
Tassinari, Tiziana
Scoditti, Umberto
Toni, Danilo
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology: Official Journal of the European Neurological Society. February 2015 262(2):459-468
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Campbell, Bruce C V
Majoie, Charles B L M
Albers, Gregory W
Menon, Bijoy K
Yassi, Nawaf
Sharma, Gagan
van Zwam, Wim H
van Oostenbrugge, Robert J
Demchuk, Andrew M
Guillemin, Francis
White, Philip
Dávalos, Antoni
van der Lugt, Aad
Butcher, Kenneth S
Cherifi, Aboubaker
Marquering, Henk A
Cloud, Geoffrey
Macho Fernández, Juan M
Madigan, Jeremy
Oppenheim, Catherine
Donnan, Geoffrey A
Roos, Yvo B W E M
Shankar, Jai
Lingsma, Hester
Bonafé, Alain
Raoult, Hélène
Hernández-Pérez, María
Bharatha, Aditya
Jahan, Reza
Jansen, Olav
Richard, Sébastien
Levy, Elad I
Berkhemer, Olvert A
Soudant, Marc
Aja, Lucia
Davis, Stephen M
Krings, Timo
Tisserand, Marie
San Román, Luis
Tomasello, Alejandro
Beumer, Debbie
Brown, Scott
Liebeskind, David S
Bracard, Serge
Muir, Keith W
Dippel, Diederik W J
Goyal, Mayank
Saver, Jeffrey L
Jovin, Tudor G
Hill, Michael D
Mitchell, Peter J
Fransen, Puck SS
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Salluzzi, M
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Newcommon, NJ
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Campbell, Bruce CV
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Mendes Pereira, Vitor
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Baxter, B
Reddy, VK
Horev, A
Star, M
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Al-Ajlan, F
Zimmel, L
Patel, S
Martí-Fàbregas, J
Salvat-Plana, M
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Coskun, Oguzhan
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Clifton, Andrew
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Pokaż więcej
Temat :
Clinical Neurology
Internal medicine
medicine.medical_specialty
medicine
Penumbra
Stroke
medicine.disease
Odds ratio
Cardiology
business.industry
business
Perfusion scanning
Modified Rankin Scale
Magnetic resonance imaging
medicine.diagnostic_test
Cerebral blood flow
Fibrinolytic agent
COMPUTED TOMOGRAPHIC PERFUSION
MECHANICAL THROMBECTOMY
CT
SELECTION
INFARCT
REPERFUSION
ALTEPLASE
TRIAL
Journal Article
Comparative Study
Meta-Analysis
Systematic Review
[INFO.INFO-IM]Computer Science [cs]/Medical Imaging
[SDV.IB.MN]Life Sciences [q-bio]/Bioengineering/Nuclear medicine
[SDV.MHEP]Life Sciences [q-bio]/Human health and pathology
Źródło :
The Lancet Neurology, 18(1), 46-55. Lancet Publishing Group
Campbell, B C V, Majoie, C B L M, Albers, G W, Menon, B K, Yassi, N, Sharma, G, van Zwam, W H, van Oostenbrugge, R J, Demchuk, A M, Guillemin, F, White, P, Dávalos, A, van der Lugt, A, Butcher, K S, Cherifi, A, Marquering, H A, Cloud, G, Macho Fernández, J M, Madigan, J, Oppenheim, C, Donnan, G A, Roos, Y B W E M, Shankar, J, Lingsma, H, Bonafé, A, Raoult, H, Hernández-Pérez, M, Bharatha, A, Jahan, R, Jansen, O, Richard, S, Levy, E I, Berkhemer, O A, Soudant, M, Aja, L, Davis, S M, Krings, T, Tisserand, M, San Román, L, Tomasello, A, Beumer, D, Brown, S, Liebeskind, D S, Bracard, S, Muir, K W, Dippel, D W J, Goyal, M, Saver, J L, Jovin, T G, Hill, M D & HERMES collaborators 2019, ' Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data ', Lancet Neurology, vol. 18, no. 1, pp. 46-55 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(18)30314-4
Crossref
Lancet Neurology, 18, 46-55
Lancet Neurology, 18(1), 46-55. Elsevier Science
Lancet neurology, 18(1), 46-55. Lancet Publishing Group
HERMES collaborators 2019, ' Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy : a meta-analysis of individual patient-level data ', The Lancet Neurology, vol. 18, no. 1, pp. 46-55 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(18)30314-4
The Lancet Neurology
The Lancet Neurology, Elsevier, 2019, 18 (1), pp.46-55. ⟨10.1016/S1474-4422(18)30314-4⟩
Opis pliku :
application/pdf
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::9efcc4a252f72440bbca5bdb5d2142cb
https://research.vumc.nl/en/publications/39fa1c7d-a25b-4de4-8f1a-ceaeeb306a3e
Tytuł :
Rare Coding Variants in ANGPTL6 Are Associated with Familial Forms of Intracranial Aneurysm
Autorzy :
Bourcier, Romain
Le Scouarnec, Solena
Bonnaud, Stephanie
Karakachoff, Matilde
Bourcereau, Emmanuelle
Heurtebise-Chrétien, Sandrine
Menguy, Céline
Dina, Christian
Simonet, Floriane
Moles, Alexis
Lenoble, Cédric
Lindenbaum, Pierre
Chatel, Stéphanie
Isidor, Bertrand
Génin, Emmanuel
Deleuze, Jean-François
Schott, Jean-Jacques
Le Marec, Hervé
Loirand, Gervaise
Desal, Hubert
Redon, Richard
Daumas-Duport, Benjamin
Connault, Jérôme
Lebranchu, Pierre
Le Tourneau, Thierry
Viarouge, Pierre
Papagiannaki, Chrisanthi
Piotin, Michel
Redjem, Hocine
Mazighi, Mikael
Desilles, Jean-Philippe
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Edjlali-Goujon, Myriam
Rodriguez, Christine
Ben Hassen, Waghi
Saleme, Suzanna
Mounayer, Charbel
Levrier, Olivier
Aguettaz, Pierre
Combaz, Xavier
Pasco, Anne
Berthier, Emeline
Bintner, Marc
Molho, Marc
Gauthier, Pascale
Chivot, Cyril
Costalat, Vincent
Darganzil, Cyril
Bonafé, Alain
Januel, Anne Christine
Michelozzi, Caterina
Cognard, Christophe
Bonneville, Fabrice
Tall, Philippe
Darcourt, Jean
Biondi, Alessandra
Iosif, Cristina
Pomero, Elisa
Ferré, Jean-Christophe
Gauvrit, Jean Yves
Eugène, François
Raoult, Hélène
Gentric, Jean-Christophe
OGNARD, Julien
Anxionnat, René
Bracard, Serge
Derelle, Anne Laure
Tonnelet, Romain
Spelle, Laurent
Ikka, Léon
Fahed, Robert
Rouchaud, Aymeric
Ozanne, Augustin
Caroff, Jildaz
Ben Achour, Nidal
Moret, Jacques
CHABERT, Emmanuel
Berge, Jérôme
Marnat, Gaultier
Barreau, Xavier
Gariel, Florent
Clarençon, Frédéric
Aggour, Mohammed
Ricolfi, Fréderic
Chavent, Adrien
Thouant, Pierre
Lebidinsky, Pablo
Lemogne, Brivael
Herbreteau, Denis
Bibi, Richard
Pierot, Laurent
Soize, Sébastien
Labeyrie, Marc Antoine
Vandendries, Christophe
Houdart, Emmanuel
Kazemi, Appoline
Leclerc, Xavier
Pruvo, Jean Pierre
Gallas, Sophie
Velasco, Stéphane
Pokaż więcej
Temat :
[SDV.GEN.GH]Life Sciences [q-bio]/Genetics/Human genetics
[SDV.MHEP.CSC]Life Sciences [q-bio]/Human health and pathology/Cardiology and cardiovascular system
[SDV.IB.IMA]Life Sciences [q-bio]/Bioengineering/Imaging
[SDV]Life Sciences [q-bio]
Źródło :
American Journal of Human Genetics
American Journal of Human Genetics, Elsevier (Cell Press), 2018, 102 (1), pp.133-141. ⟨10.1016/j.ajhg.2017.12.006⟩
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=dedup_wf_001::9e061ff6d68bc4d31effbff57483689d
https://hal.archives-ouvertes.fr/hal-01808225
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Campbell, Bruce C V
Van Zwam, Wim H
Goyal, Mayank
Menon, Bijoy K
Dippel, Diederik W J
Demchuk, Andrew M
Bracard, Serge
White, Philip
Dávalos, Antoni
Majoie, Charles B L M
Van Der Lugt, Aad
Ford, Gary A
De La Ossa, Natalia Pérez
Kelly, Michael
Bourcier, Romain
Donnan, Geoffrey A
Roos, Yvo B W E M
Bang, Oh Young
Nogueira, Raul G
Devlin, Thomas G
Van Den Berg, Lucie A
Clarençon, Frédéric
Burns, Paul
Carpenter, Jeffrey
Berkhemer, Olvert A
Yavagal, Dileep R
Pereira, Vitor Mendes
Ducrocq, Xavier
Dixit, Anand
Quesada, Helena
Epstein, Jonathan
Davis, Stephen M
Jansen, Olav
Rubiera, Marta
Urra, Xabier
Micard, Emilien
Lingsma, Hester F
Naggara, Olivier
Brown, Scott
Guillemin, Francis
Muir, Keith W
Van Oostenbrugge, Robert J
Saver, Jeffrey L
Jovin, Tudor G
Hill, Michael D
Mitchell, Peter J
Fransen, Puck Ss
Beumer, Debbie
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke Jh
Van Walderveen, Marianne Aa
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
Van Oostayen, Jacques A.
Lycklama À Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
De Bruijn, Sebastiaan F.
Van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
Van Dijk, Ewoud J.
De Vries, Joost
De Kort, Paul L.m.
Van Rooij, Willem Jan J.
Van Den Berg, Jan S.p.
Van Hasselt, Boudewijn A.a.m.
Aerden, Leo A.m.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.j.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.c.m.l.
Heijboer, Roel J.j.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
Den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
Van Den Berg-vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.s.
Jenniskens, Sjoerd F.m.
Beenen, Ludo F.m.
Van Den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
Van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.w.e.m.
Van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.l.m.
Dippel, Diederik W.j.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
Van Der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-velema, Annemieke
Van Vemde, Gina
De Ridder, Ans
Greebe, Paut
De Bont-stikkelbroeck, José
De Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
Van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, Md
Goyal, M
Demchuk, Am
Menon, Bk
Eesa, M
Ryckborst, Kj
Wright, Mr
Kamal, Nr
Andersen, L
Randhawa, Pa
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, Wj
Roy, D
Silver, Fl
Jovin, Tg
Frei, Df
Sapkota, B
Rempel, Jl
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, Ay
Dowlatshahi, D
Wong, Jh
Mitha, Ap
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, Mw
Salluzzi, M
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, Pa
Smith, Ee
Morrish, Wf
Coutts, Sb
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, Ra
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stys, Pk
Watson, Tw
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, Ts
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
Van Dijk, R
Newcommon, Nj
Schwindt, B
Butcher, Ks
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, Ss
Emery, Dj
Owen, Rj
Kotylak, Tb
Ashforth, Ra
Yeo, Ta
Mcnally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Cullen, A
Brennan, P
O'hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
Mccusker, M
Hallinan, B
Lee, S
Mccormack, J
Moore, A
O'connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'brien, P
O'driscoll, A
Martin, M
Collins, R
Coughlan, T
Mccabe, D
O'neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
Mcelwaine, P
Mulpeter, K
Mcloughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, Va
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-v
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Wiegner, R
Casaubon, Lk
Jaigobin, C
Del Campo, Jm
Elamin, E
Schaafsma, Jd
Agid, R
Farb, R
Ter Brugge, K
Sapkoda, Bl
Baxter, Bw
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
Mccarthy, K
Teitelbaum, J
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
Alhazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, Dc
Jonczak, K
Blue-schaller, A
Shah, Q
Mackenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, Dj
Harris, Lj
Khoury, Js
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, Ca
Turk, As
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, Pa
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'leary, S
Gentile, N
Linares, G
Mcnelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, Jh
Jeong, K
Kim, Dj
Kim, Bm
Kim, Yd
Song, D
Lee, K-j
Yoo, J
Bang, Oy
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, Kh
Cha, J
Kim, Sj
Ryoo, S
Lee, Mj
Sohn, S-i
Kim, C-h
Ryu, H-g
Hong, J-h
Chang, H-w
Lee, C-y
Rha, J
Campbell, Bruce Cv
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
Mcdonald, Amy
Mccoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
De Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
Mcguinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'este, Cate
Diener, Hans Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
Von Kummer, Ruüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Baxter, B
Reddy, Vk
Horev, A
Star, M
Siddiqui, A
Hopkins, Ln
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot De Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
Du Mesnil De Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, Sj
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, Sr
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, Dk
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, Js
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al'boutros, S
Danch, M-j
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, Wj
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, Ms
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, Rd
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, Ls
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given Ii, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, Jt
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe Mirek, T
Robison, J
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-fm
Zaidat, O
Lynch, Jr
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, Jf
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, Ai
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, Fj
Brekenfeld, C
Buhk, J-h
Kruützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
Mcmanus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
Desousa, K
Gordon Perue, G
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz De Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, Jg
Elnour, E
El Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, Lh
Hyldal, T
Haring, H-p
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, Bd
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, Ml
Biberacher, V
Huberle, A
Gora Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, Jd
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, Ca
Millán, M
Muñoz, L
Pérez De La Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-pérez, M
Jiménez, M
Martínez-piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, Jm
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
De Miquel, Ma
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Al-ajlan, F
Zimmel, L
Patel, S
Martí-fàbregas, J
Salvat-plana, M
Bracard, S
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-laure
Lacour, Jean-christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-bretonniere, Claire
Daumas-duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-gaultier, Alina
Pouclet-courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-christophe
Pinel, Jean-françois
Raoult, Hélène
Mas, Jean-louis
Meder, Jean-françois
Al Najjar-carpentier, Amen-adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-maurice, Jean-pierre
Schneble, Hans-martin
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Coskun, Oguzhan
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-françois
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-laure
Cogez, Julien
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-pierre
Zuniga, Paolo
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Pokaż więcej
Temat :
[INFO.INFO-IM]Computer Science [cs]/Medical Imaging
[SDV.IB.MN]Life Sciences [q-bio]/Bioengineering/Nuclear medicine
[SDV.MHEP]Life Sciences [q-bio]/Human health and pathology
CONTROLLED-TRIAL
THERAPY
MR
Clinical Neurology
Aged
Aged, 80 and over
Anesthesia, General
Brain Ischemia
Female
Humans
Male
Middle Aged
Outcome and Process Assessment (Health Care)
Randomized Controlled Trials as Topic
Stroke
Thrombectomy
Journal Article
Meta-Analysis
Surgery
medicine.medical_specialty
medicine
Meta-analysis
Randomized controlled trial
law.invention
law
medicine.disease
Observational study
Odds ratio
business.industry
business
Sedation
medicine.symptom
Modified Rankin Scale
General anaesthesia
610 Medicine & health
Źródło :
The Lancet Neurology
The Lancet Neurology, Elsevier, 2018, 17 (1), pp.47-53. ⟨10.1016/S1474-4422(17)30407-6⟩
Lancet Neurology, 17, 47-53
The Lancet Neurology, 17(1), 47-53. Lancet Publishing Group
The Lancet Neurology, 17(1), 47-53
Andersen, G, Damgaard, D W, Weitzel, P V, Simonsen, C Z, Hjort, N, Harbo, T & HERMES collaborators 2018, ' Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data ', Lancet Neurology, vol. 17, no. 1, pp. 47-53 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(17)30407-6
Campbell, B C V, Van Zwam, W H, Goyal, M, Menon, B K, Dippel, D W J, Demchuk, A M, Bracard, S, White, P, Dávalos, A, Majoie, C B L M, Van Der Lugt, A, Ford, G A, De La Ossa, N P, Kelly, M, Bourcier, R, Donnan, G A, Roos, Y B W E M, Bang, O Y, Nogueira, R G, Devlin, T G, Van Den Berg, L A, Clarençon, F, Burns, P, Carpenter, J, Berkhemer, O A, Yavagal, D R, Pereira, V M, Ducrocq, X, Dixit, A, Quesada, H, Epstein, J, Davis, S M, Jansen, O, Rubiera, M, Urra, X, Micard, E, Lingsma, H F, Naggara, O, Brown, S, Guillemin, F, Muir, K W, Van Oostenbrugge, R J, Saver, J L, Jovin, T G, Hill, M D, Mitchell, P J, Berkhemer, O A, Fransen, P S, Beumer, D, Van Den Berg, L A, Lingsma, H F, Yoo, A J, Schonewille, W J, Vos, J A, Nederkoorn, P J, Wermer, M J, Van Walderveen, M A, Staals, J, Hofmeijer, J, Van Oostayen, J A, Lycklama À Nijeholt, G J, Boiten, J, Brouwer, P A, Emmer, B J, De Bruijn, S F, Van Dijk, L C, Kappelle, J, Lo, R H, Van Dijk, E J, De Vries, J, De Kort, P L M, Van Rooij, W J J, Van Den Berg, J S P, Van Hasselt, B A A M, Aerden, L A M, Dallinga, R J, Visser, M C, Bot, J C J, Vroomen, P C, Eshghi, O, Schreuder, T H C M L, Heijboer, R J J, Keizer, K, Tielbeek, A V, Den Hertog, H M, Gerrits, D G, Van Den Berg-vos, R M, Karas, G B, Steyerberg, E W, Flach, Z, Marquering, H A, Sprengers, M E S, Jenniskens, S F M, Beenen, L F M, Van Den Berg, R, Koudstaal, P J, Van Zwam, W H, Roos, Y B W E M, Van Der Lugt, A, Van Oostenbrugge, R J, Majoie, C B L M, Dippel, D W J, Brown, M M, Liebig, T, Stijnen, T, Andersson, T, Mattle, H, Wahlgren, N, Van Der Heijden, E, Ghannouti, N, Fleitour, N, Hooijenga, I, Puppels, C, Pellikaan, W, Geerling, A, Lindl-velema, A, Van Vemde, G, De Ridder, A, Greebe, P, De Bont-stikkelbroeck, J, De Meris, J, Janssen, K, Struijk, W, Licher, S, Boodt, N, Ros, A, Venema, E, Slokkers, I, Ganpat, R, Mulder, M, Saiedie, N, Heshmatollah, A, Schipperen, S, Vinken, S, Van Boxtel, T, Koets, J, Boers, M, Santos, E, Borst, J, Jansen, I, Kappelhof, M, Lucas, M, Geuskens, R, Barros, R S, Dobbe, R, Csizmadia, M, Hill, M, Goyal, M, Demchuk, A, Menon, B, Eesa, M, Ryckborst, K, Wright, M, Kamal, N, Andersen, L, Randhawa, P, Stewart, T, Patil, S, Minhas, P, Almekhlafi, M, Mishra, S, Clement, F, Sajobi, T, Shuaib, A, Montanera, W, Roy, D, Silver, F, Jovin, T, Frei, D, Sapkota, B, Rempel, J, Thornton, J, Williams, D, Tampieri, D, Poppe, A, Dowlatshahi, D, Wong, J, Mitha, A, Subramaniam, S, Hull, G, Lowerison, M, Sajobi, T, Salluzzi, M, Wright, M, Maxwell, M, Lacusta, S, Drupals, E, Armitage, K, Barber, P, Smith, E, Morrish, W, Coutts, S, Derdeyn, C, Demaerschalk, B, Yavagal, D, Martin, R, Brant, R, Yu, Y, Willinsky, R, Montanera, W, Weill, A, Kenney, C, Aram, H, Stewart, T, Stys, P, Watson, T, Klein, G, Pearson, D, Couillard, P, Trivedi, A, Singh, D, Klourfeld, E, Imoukhuede, O, Nikneshan, D, Blayney, S, Reddy, R, Choi, P, Horton, M, Musuka, T, Dubuc, V, Field, T, Desai, J, Adatia, S, Alseraya, A, Nambiar, V, Van Dijk, R, Wong, J, Mitha, A, Morrish, W, Eesa, M, Newcommon, N, Shuaib, A, Schwindt, B, Butcher, K, Jeerakathil, T, Buck, B, Khan, K, Naik, S, Emery, D, Owen, R, Kotylak, T, Ashforth, R, Yeo, T, Mcnally, D, Siddiqui, M, Saqqur, M, Hussain, D, Kalashyan, H, Manosalva, A, Kate, M, Gioia, L, Hasan, S, Mohammad, A, Muratoglu, M, Williams, D, Thornton, J, Cullen, A, Brennan, P, O'hare, A, Looby, S, Hyland, D, Duff, S, Mccusker, M, Hallinan, B, Lee, S, Mccormack, J, Moore, A, O'connor, M, Donegan, C, Brewer, L, Martin, A, Murphy, S, O'rourke, K, Smyth, S, Kelly, P, Lynch, T, Daly, T, O'brien, P, O'driscoll, A, Martin, M, Daly, T, Collins, R, Coughlan, T, Mccabe, D, Murphy, S, O'neill, D, Mulroy, M, Lynch, O, Walsh, T, O'donnell, M, Galvin, T, Harbison, J, Mcelwaine, P, Mulpeter, K, Mcloughlin, C, Reardon, M, Harkin, E, Dolan, E, Watts, M, Cunningham, N, Fallon, C, Gallagher, S, Cotter, P, Crowe, M, Doyle, R, Noone, I, Lapierre, M, Coté, V, Lanthier, S, Odier, C, Durocher, A, Raymond, J, Weill, A, Daneault, N, Deschaintre, Y, Jankowitz, B, Baxendell, L, Massaro, L, Jackson-graves, C, Decesare, S, Porter, P, Armbruster, K, Adams, A, Billigan, J, Oakley, J, Ducruet, A, Jadhav, A, Giurgiutiu, D, Aghaebrahim, A, Reddy, V, Hammer, M, Starr, M, Totoraitis, V, Wechsler, L, Streib, S, Rangaraju, S, Campbell, D, Rocha, M, Gulati, D, Silver, F, Krings, T, Kalman, L, Cayley, A, Williams, J, Stewart, T, Wiegner, R, Casaubon, L, Jaigobin, C, Del Campo, J, Elamin, E, Schaafsma, J, Willinsky, R, Agid, R, Farb, R, Ter Brugge, K, Sapkoda, B, Baxter, B, Barton, K, Knox, A, Porter, A, Sirelkhatim, A, Devlin, T, Dellinger, C, Pitiyanuvath, N, Patterson, J, Nichols, J, Quarfordt, S, Calvert, J, Hawk, H, Fanale, C, Frei, D, Bitner, A, Novak, A, Huddle, D, Bellon, R, Loy, D, Wagner, J, Chang, I, Lampe, E, Spencer, B, Pratt, R, Bartt, R, Shine, S, Dooley, G, Nguyen, T, Whaley, M, Mccarthy, K, Teitelbaum, J, Tampieri, D, Poon, W, Campbell, N, Cortes, M, Dowlatshahi, D, Lum, C, Shamloul, R, Robert, S, Stotts, G, Shamy, M, Steffenhagen, N, Blacquiere, D, Hogan, M, Alhazzaa, M, Basir, G, Lesiuk, H, Iancu, D, Santos, M, Choe, H, Weisman, D, Jonczak, K, Blue-schaller, A, Shah, Q, Mackenzie, L, Klein, B, Kulandaivel, K, Kozak, O, Gzesh, D, Harris, L, Khoury, J, Mandzia, J, Pelz, D, Crann, S, Fleming, L, Hesser, K, Beauchamp, B, Amato-marzialli, B, Boulton, M, Lopez-Ojeda, P, Sharma, M, Lownie, S, Chan, R, Swartz, R, Howard, P, Golob, D, Gladstone, D, Boyle, K, Boulos, M, Hopyan, J, Yang, V, Da Costa, L, Holmstedt, C, Turk, A, Navarro, R, Jauch, E, Ozark, S, Turner, R, Phillips, S, Shankar, J, Jarrett, J, Gubitz, G, Maloney, W, Vandorpe, R, Schmidt, M, Heidenreich, J, Hunter, G, Kelly, M, Whelan, R, Peeling, L, Burns, P, Hunter, A, Wiggam, I, Kerr, E, Watt, M, Fulton, A, Gordon, P, Rennie, I, Flynn, P, Smyth, G, O'leary, S, Gentile, N, Linares, G, Mcnelis, P, Erkmen, K, Katz, P, Azizi, A, Weaver, M, Jungreis, C, Faro, S, Shah, P, Reimer, H, Kalugdan, V, Saposnik, G, Bharatha, A, Li, Y, Kostyrko, P, Santos, M, Marotta, T, Montanera, W, Sarma, D, Selchen, D, Spears, J, Heo, J, Jeong, K, Kim, D, Kim, B, Kim, Y, Song, D, Lee, K, Yoo, J, Bang, O, Rho, S, Lee, J, Jeon, P, Kim, K, Cha, J, Kim, S, Ryoo, S, Lee, M, Sohn, S, Kim, C, Ryu, H, Hong, J, Chang, H, Lee, C, Rha, J, Davis, S M, Donnan, G A, Campbell, B C, Mitchell, P J, Churilov, L, Yan, B, Dowling, R, Yassi, N, Oxley, T J, Wu, T Y, Silver, G, Mcdonald, A, Mccoy, R, Kleinig, T J, Scroop, R, Dewey, H M, Simpson, M, Brooks, M, Coulton, B, Krause, M, Harrington, T J, Steinfort, B, Faulder, K, Priglinger, M, Day, S, Phan, T, Chong, W, Holt, M, Chandra, R V, Ma, H, Young, D, Wong, K, Wijeratne, T, Tu, H, Mackay, E, Celestino, S, Bladin, C F, Loh, P S, Gilligan, A, Ross, Z, Coote, S, Frost, T, Parsons, M W, Miteff, F, Levi, C R, Ang, T, Spratt, N, Kaauwai, L, Badve, M, Rice, H, De Villiers, L, Barber, P A, Mcguinness, B, Hope, A, Moriarty, M, Bennett, P, Wong, A, Coulthard, A, Lee, A, Jannes, J, Field, D, Sharma, G, Salinas, S, Cowley, E, Snow, B, Kolbe, J, Stark, R, King, J, Macdonnell, R, Attia, J, D'este, C, Saver, J L, Goyal, M, Diener, H C, Levy, E I, Bonafé, A, Mendes Pereira, V, Jahan, R, Albers, G W, Cognard, C, Cohen, D J, Hacke, W, Jansen, O, Jovin, T G, Mattle, H P, Nogueira, R G, Siddiqui, A H, Yavagal, D R, Von Kummer, R, Smith, W, Turjman, F, Hamilton, S, Chiacchierini, R, Amar, A, Sanossian, N, Loh, Y, Devlin, T, Baxter, B, Hawk, H, Sapkota, B, Quarfordt, S, Sirelkhatim, A, Dellinger, C, Barton, K, Reddy, V, Ducruet, A, Jadhav, A, Horev, A, Giurgiutiu, D, Totoraitis, V, Hammer, M, Jankowitz, B, Wechsler, L, Rocha, M, Gulati, D, Campbell, D, Star, M, Baxendell, L, Oakley, J, Siddiqui, A, Hopkins, L, Snyder, K, Sawyer, R, Hall, S, Costalat, V, Riquelme, C, Machi, P, Omer, E, Arquizan, C, Mourand, I, Charif, M, Ayrignac, X, Menjot De Champfleur, N, Leboucq, N, Gascou, G, Moynier, M, Du Mesnil De Rochemont, R, Singer, O, Berkefeld, J, Foerch, C, Lorenz, M, Pfeilschifer, W, Hattingen, E, Wagner, M, You, S, Lescher, S, Braun, H, Dehkharghani, S, Belagaje, S, Anderson, A, Lima, A, Obideen, M, Haussen, D, Dharia, R, Frankel, M, Patel, V, Owada, K, Saad, A, Amerson, L, Horn, C, Doppelheuer, S, Schindler, K, Lopes, D, Chen, M, Moftakhar, R, Anton, C, Smreczak, M, Carpenter, J, Boo, S, Rai, A, Roberts, T, Tarabishy, A, Gutmann, L, Brooks, C, Brick, J, Domico, J, Reimann, G, Hinrichs, K, Becker, M, Heiss, E, Selle, C, Witteler, A, Al'boutros, S, Danch, M, Ranft, A, Rohde, S, Burg, K, Weimar, C, Zegarac, V, Hartmann, C, Schlamann, M, Göricke, S, Ringlestein, A, Wanke, I, Mönninghoff, C, Dietzold, M, Budzik, R, Davis, T, Eubank, G, Hicks, W, Pema, P, Vora, N, Mejilla, J, Taylor, M, Clark, W, Rontal, A, Fields, J, Peterson, B, Nesbit, G, Lutsep, H, Bozorgchami, H, Priest, R, Ologuntoye, O, Barnwell, S, Dogan, A, Herrick, K, Takahasi, C, Beadell, N, Brown, B, Jamieson, S, Hussain, M, Russman, A, Hui, F, Wisco, D, Uchino, K, Khawaja, Z, Katzan, I, Toth, G, Cheng Ching, E, Bain, M, Man, S, Farrag, A, George, P, John, S, Shankar, L, Drofa, A, Dahlgren, R, Bauer, A, Itreat, A, Taqui, A, Cerejo, R, Richmond, A, Ringleb, P, Bendszus, M, Möhlenbruch, M, Reiff, T, Amiri, H, Purrucker, J, Herweh, C, Pham, M, Menn, O, Ludwig, I, Acosta, I, Villar, C, Morgan, W, Sombutmai, C, Hellinger, F, Allen, E, Bellew, M, Gandhi, R, Bonwit, E, Aly, J, Ecker, R, Seder, D, Morris, J, Skaletsky, M, Belden, J, Baker, C, Connolly, L, Papanagiotou, P, Roth, C, Kastrup, A, Politi, M, Brunner, F, Alexandrou, M, Merdivan, H, Ramsey, C, Given Ii, C, Renfrow, S, Deshmukh, V, Sasadeusz, K, Vincent, F, Thiesing, J, Putnam, J, Bhatt, A, Kansara, A, Caceves, D, Lowenkopf, T, Yanase, L, Zurasky, J, Dancer, S, Freeman, B, Scheibe Mirek, T, Robison, J, Rontal, A, Roll, J, Clark, D, Rodriguez, M, Fitzsimmons, B, Zaidat, O, Lynch, J, Lazzaro, M, Larson, T, Padmore, L, Das, E, Farrow Schmidt, A, Hassan, A, Tekle, W, Cate, C, Jansen, O, Cnyrim, C, Wodarg, F, Wiese, C, Binder, A, Riedel, C, Rohr, A, Lang, N, Laufs, H, Krieter, S, Remonda, L, Diepers, M, Añon, J, Nedeltchev, K, Kahles, T, Biethahn, S, Lindner, M, Chang, V, Gächter, C, Esperon, C, Guglielmetti, M, Arenillas Lara, J, Martínez Galdámez, M, Calleja Sanz, A, Cortijo Garcia, E, Garcia Bermejo, P, Perez, S, Mulero Carrillo, P, Crespo Vallejo, E, Ruiz Piñero, M, Lopez Mesonero, L, Reyes Muñoz, F, Brekenfeld, C, Buhk, J, Kruützelmann, A, Thomalla, G, Cheng, B, Beck, C, Hoppe, J, Goebell, E, Holst, B, Grzyska, U, Wortmann, G, Starkman, S, Duckwiler, G, Jahan, R, Rao, N, Sheth, S, Ng, K, Noorian, A, Szeder, V, Nour, M, Mcmanus, M, Huang, J, Tarpley, J, Tateshima, S, Gonzalez, N, Ali, L, Liebeskind, D, Hinman, J, Calderon Arnulphi, M, Liang, C, Guzy, J, Koch, S, Desousa, K, Gordon Perue, G, Haussen, D, Elhammady, M, Peterson, E, Pandey, V, Dharmadhikari, S, Khandelwal, P, Malik, A, Pafford, R, Gonzalez, P, Ramdas, K, Andersen, G, Damgaard, D, Von Weitzel Mudersbach, P, Simonsen, C, Ruiz De Morales Ayudarte, N, Poulsen, M, Sørensen, L, Karabegovich, S, Hjørringgaard, M, Hjort, N, Harbo, T, Sørensen, K, Deshaies, E, Padalino, D, Swarnkar, A, Latorre, J, Elnour, E, El Zammar, Z, Villwock, M, Farid, H, Balgude, A, Cross, L, Hansen, K, Holtmannspötter, M, Kondziella, D, Hoejgaard, J, Taudorf, S, Soendergaard, H, Wagner, A, Cronquist, M, Stavngaard, T, Cortsen, M, Krarup, L, Hyldal, T, Haring, H, Guggenberger, S, Hamberger, M, Trenkler, J, Sonnberger, M, Nussbaumer, K, Dominger, C, Bach, E, Jagadeesan, B, Taylor, R, Kim, J, Shea, K, Tummala, R, Zacharatos, H, Sandhu, D, Ezzeddine, M, Grande, A, Hildebrandt, D, Miller, K, Scherber, J, Hendrickson, A, Jumaa, M, Zaidi, S, Hendrickson, T, Snyder, V, Killer Oberpfalzer, M, Mutzenbach, J, Weymayr, F, Broussalis, E, Stadler, K, Jedlitschka, A, Malek, A, Mueller Kronast, N, Beck, P, Martin, C, Summers, D, Day, J, Bettinger, I, Holloway, W, Olds, K, Arkin, S, Akhtar, N, Boutwell, C, Crandall, S, Schwartzman, M, Weinstein, C, Brion, B, Prothmann, S, Kleine, J, Kreiser, K, Boeckh Behrens, T, Poppert, H, Wunderlich, S, Koch, M, Biberacher, V, Huberle, A, Gora Stahlberg, G, Knier, B, Meindl, T, Utpadel Fischler, D, Zech, M, Kowarik, M, Seifert, C, Schwaiger, B, Puri, A, Hou, S, Wakhloo, A, Moonis, M, Henniger, N, Goddeau, R, Massari, F, Minaeian, A, Lozano, J, Ramzan, M, Stout, C, Patel, A, Tunguturi, A, Onteddu, S, Carandang, R, Howk, M, Ribó, M, Sanjuan, E, Rubiera, M, Pagola, J, Flores, A, Muchada, M, Meler, P, Huerga, E, Gelabert, S, Coscojuela, P, Tomasello, A, Rodriguez, D, Santamarina, E, Maisterra, O, Boned, S, Seró, L, Rovira, A, Molina, C, Millán, M, Muñoz, L, Pérez De La Ossa, N, Gomis, M, Dorado, L, López-cancio, E, Palomeras, E, Munuera, J, García Bermejo, P, Remollo, S, Castaño, C, García-sort, R, Cuadras, P, Puyalto, P, Hernández-pérez, M, Jiménez, M, Martínez-piñeiro, A, Lucente, G, Dávalos, A, Chamorro, A, Urra, X, Obach, V, Cervera, A, Amaro, S, Llull, L, Codas, J, Balasa, M, Navarro, J, Ariño, H, Aceituno, A, Rudilosso, S, Renu, A, Macho, J, San Roman, L, Blasco, J, López, A, Macías, N, Cardona, P, Quesada, H, Rubio, F, Cano, L, Lara, B, De Miquel, M, Aja, L, Serena, J, Cobo, E, Albers, G W, Lees, K R, Arenillas, J, Roberts, R, Minhas, P, Al-ajlan, F, Salluzzi, M, Zimmel, L, Patel, S, Eesa, M, Martí-fàbregas, J, Jankowitz, B, Serena, J, Salvat-plana, M, López-cancio, E, Bracard, S, Ducrocq, X, Anxionnat, R, Baillot, P, Barbier, C, Derelle, A, Lacour, J, Richard, S, Samson, Y, Sourour, N, Baronnet-chauvet, F, Clarencon, F, Crozier, S, Deltour, S, Di Maria, F, Le Bouc, R, Leger, A, Mutlu, G, Rosso, C, Szatmary, Z, Yger, M, Zavanone, C, Bakchine, S, Pierot, L, Caucheteux, N, Estrade, L, Kadziolka, K, Leautaud, A, Renkes, C, Serre, I, Desal, H, Guillon, B, Boutoleau-bretonniere, C, Daumas-duport, B, De Gaalon, S, Derkinderen, P, Evain, S, Herisson, F, Laplaud, D, Lebouvier, T, Lintia-gaultier, A, Pouclet-courtemanche, H, Rouaud, T, Rouaud Jaffrenou, V, Schunck, A, Sevin-allouet, M, Toulgoat, F, Wiertlewski, S, Gauvrit, J, Ronziere, T, Cahagne, V, Ferre, J, Pinel, J, Raoult, H, Mas, J, Meder, J, Al Najjar-carpentier, A, Birchenall, J, Bodiguel, E, Calvet, D, Domigo, V, Godon-hardy, S, Guiraud, V, Lamy, C, Majhadi, L, Morin, L, Naggara, O, Trystram, D, Turc, G, Berge, J, Sibon, I, Menegon, P, Barreau, X, Rouanet, F, Debruxelles, S, Kazadi, A, Renou, P, Fleury, O, Pasco-papon, A, Dubas, F, Caroff, J, Godard Ducceschi, S, Hamon, M, Lecluse, A, Marc, G, Giroud, M, Ricolfi, F, Bejot, Y, Chavent, A, Gentil, A, Kazemi, A, Osseby, G, Voguet, C, Mahagne, M, Sedat, J, Chau, Y, Suissa, L, Lachaud, S, Houdart, E, Stapf, C, Buffon Porcher, F, Chabriat, H, Guedin, P, Herve, D, Jouvent, E, Mawet, J, Saint-maurice, J, Schneble, H, Turjman, F, Nighoghossian, N, Berhoune, N, Bouhour, F, Cho, T, Derex, L, Felix, S, Gervais-bernard, H, Gory, B, Manera, L, Mechtouff, L, Ritzenthaler, T, Riva, R, Salaris Silvio, F, Tilikete, C, Blanc, R, Obadia, M, Bartolini, M B, Gueguen, A, Piotin, M, Pistocchi, S, Redjem, H, Drouineau, J, Neau, J, Godeneche, G, Lamy, M, Marsac, E, Velasco, S, Clavelou, P, Chabert, E, Bourgois, N, Cornut-chauvinc, C, Ferrier, A, Gabrillargues, J, Jean, B, Marques, A, Vitello, N, Detante, O, Barbieux, M, Boubagra, K, Favre Wiki, I, Garambois, K, Tahon, F, Ashok, V, Voguet, C, Coskun, O, Guedin, P, Rodesch, G, Lapergue, B, Bourdain, F, Evrard, S, Graveleau, P, Decroix, J P, Wang, A, Sellal, F, Ahle, G, Carelli, G, Dugay, M, Gaultier, C, Lebedinsky, A P, Lita, L, Musacchio, R M, Renglewicz-destuynder, C, Tournade, A, Vuillemet, F, Montoro, F M, Mounayer, C, Faugeras, F, Gimenez, L, Labach, C, Lautrette, G, Denier, C, Saliou, G, Chassin, O, Dussaule, C, Melki, E, Ozanne, A, Puccinelli, F, Sachet, M, Sarov, M, Bonneville, J, Moulin, T, Biondi, A, De Bustos Medeiros, E, Vuillier, F, Courtheoux, P, Viader, F, Apoil-brissard, M, Bataille, M, Bonnet, A, Cogez, J, Kazemi, A, Touze, E, Leclerc, X, Leys, D, Aggour, M, Aguettaz, P, Bodenant, M, Cordonnier, C, Deplanque, D, Girot, M, Henon, H, Kalsoum, E, Lucas, C, Pruvo, J, Zuniga, P, Bonafé, A, Arquizan, C, Costalat, V, Machi, P, Mourand, I, Riquelme, C, Bounolleau, P, Arteaga, C, Faivre, A, Bintner, M, Tournebize, P, Charlin, C, Darcel, F, Gauthier-lasalarie, P, Jeremenko, M, Mouton, S, Zerlauth, J, Lamy, C, Hervé, D, Hassan, H, Gaston, A, Barral, F, Garnier, P, Beaujeux, R, Wolff, V, Herbreteau, D, Debiais, S, Murray, A, Ford, G, Muir, K W, White, P, Brown, M M, Clifton, A, Freeman, J, Ford, I, Markus, H, Wardlaw, J, Lees, K R, Molyneux, A, Robinson, T, Lewis, S, Norrie, J, Robertson, F, Perry, R, Dixit, A, Cloud, G, Clifton, A, Madigan, J, Roffe, C, Nayak, S, Lobotesis, K, Smith, C, Herwadkar, A, Kandasamy, N, Goddard, T, Bamford, J, Subramanian, G, Lenthall, R, Littleton, E, Lamin, S, Storey, K, Ghatala, R, Banaras, A, Aeron-thomas, J, Hazel, B, Maguire, H, Veraque, E, Harrison, L, Keshvara, R & Cunningham, J 2017, ' Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data ', Lancet Neurology, vol. 17, no. 1, pp. 47-53 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(17)30407-6
Lancet neurology, 17(1), 47-53. Lancet Publishing Group
Lancet Neurology, 17(1), 47-53. Elsevier Science
Crossref
Opis pliku :
application/pdf; application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::f8210eea4d428eedc63adbb60224ff54
https://hal.univ-lorraine.fr/hal-03221055
Tytuł :
Rare Coding Variants in ANGPTL6 Are Associated with Familial Forms of Intracranial Aneurysm
Autorzy :
Bourcier, Romain
Le Scouarnec, Solena
Bonnaud, Stéphanie
Karakachoff, Matilde
Bourcereau, Emmanuelle
Heurtebise-Chrétien, Sandrine
Menguy, Céline
Dina, Christian
Simonet, Floriane
Moles, Alexis
Lenoble, Cédric
Lindenbaum, Pierre
Chatel, Stéphanie
Isidor, Bertrand
Génin, Emmanuelle
Deleuze, Jean-François
Schott, Jean-Jacques
Le Marec, Hervé
Loirand, Gervaise
Desal, Hubert
Redon, Richard
Daumas-Duport, Benjamin
Connault, Jérôme
Lebranchu, Pierre
Le Tourneau, Thierry
Viarouge, Marie Pierre
Papagiannaki, Chrisanthi
Piotin, Michel
Redjem, Hocine
Mazighi, Mikael
Desilles, Jean Philippe
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Edjlali-Goujon, Myriam
Rodriguez, Christine
Ben Hassen, Waghi
Saleme, Suzanna
Mounayer, Charbel
Levrier, Olivier
Aguettaz, Pierre
Combaz, Xavier
Pasco, Anne
Berthier, Emeline
Bintner, Marc
Molho, Marc
Gauthier, Pascale
Chivot, Cyril
Costalat, Vincent
Darganzil, Cyril
Bonafé, Alain
Januel, Anne Christine
Michelozzi, Caterina
Cognard, Christophe
Bonneville, Fabrice
Tall, Philippe
Darcourt, Jean
Biondi, Alessandra
Iosif, Cristina
Pomero, Elisa
Ferre, Jean Christophe
Gauvrit, Jean Yves
Eugene, François
Raoult, Hélène
Gentric, Jean Christophe
Ognard, Julien
Anxionnat, René
Bracard, Serge
Derelle, Anne Laure
Tonnelet, Romain
Spelle, Laurent
Ikka, Léon
Fahed, Robert
Rouchaud, Aymeric
Ozanne, Augustin
Caroff, Jildaz
Ben Achour, Nidal
Moret, Jacques
Chabert, Emmanuel
Berge, Jérôme
Marnat, Gaultier
Barreau, Xavier
Gariel, Florent
Clarencon, Frédéric
Aggour, Mohammed
Ricolfi, Frédéric
Chavent, Adrien
Thouant, Pierre
Lebidinsky, Pablo
Lemogne, Brivael
Herbreteau, Denis
Bibi, Richard
Pierot, Laurent
Soize, Sébastien
Labeyrie, Marc Antoine
Vandendries, Christophe
Houdart, Emmanuel
Kazemi, Appoline
Leclerc, Xavier
Pruvo, Jean Pierre
Gallas, Sophie
Velasco, Stéphane
Pokaż więcej
Temat :
Genetics(clinical)
Genetics
Gastroenterology
medicine.medical_specialty
medicine
Allele
Gene
Blood pressure
business.industry
business
Subarachnoid hemorrhage
medicine.disease
Exome sequencing
Internal medicine
Exon
Aneurysm
Index case
Article
Źródło :
Crossref
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::cad30ee68435222650dd84f0021b074f
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Román, Luis San
Menon, Bijoy K
Blasco, Jordi
Hernández-Pérez, María
Dávalos, Antoni
Majoie, Charles B L M
Campbell, Bruce C V
Guillemin, Francis
Lingsma, Hester
Anxionnat, René
Epstein, Jonathan
Saver, Jeffrey L
Marquering, Henk
Wong, John H
Lopes, Demetrius
Reimann, Gernot
Desal, Hubert
Dippel, Diederik W J
Coutts, Shelagh
du Mesnil de Rochemont, Richard
Yavagal, Dileep
Ferre, Jean Christophe
Roos, Yvo B W E M
Liebeskind, David S
Lenthall, Robert
Molina, Carlos
Al Ajlan, Fahad S
Reddy, Vivek
Dowlatshahi, Dar
Sourour, Nader-Antoine
Oppenheim, Catherine
Mitha, Alim P
Davis, Stephen M
Weimar, Christian
van Oostenbrugge, Robert J
Cobo, Erik
Kleinig, Timothy J
Donnan, Geoffrey A
van der Lugt, Aad
Demchuk, Andrew M
Berkhemer, Olvert A
Boers, Anna M M
Ford, Gary A
Muir, Keith W
Brown, B Scott
Jovin, Tudor
van Zwam, Wim H
Mitchell, Peter J
Hill, Michael D
White, Phil
Bracard, Serge
Goyal, Mayank
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Salluzzi, M
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Newcommon, NJ
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Campbell, Bruce CV
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Baxter, B
Reddy, VK
Horev, A
Star, M
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Al-Ajlan, F
Zimmel, L
Patel, S
Martí-Fàbregas, J
Salvat-Plana, M
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Coskun, Oguzhan
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Pokaż więcej
Temat :
ACUTE ISCHEMIC-STROKE
COMPUTED TOMOGRAPHIC ANGIOGRAPHY
MIDDLE CEREBRAL-ARTERY
INTRAARTERIAL TREATMENT
COLLATERAL STATUS
CONTROLLED-TRIAL
STENT-RETRIEVER
THROMBECTOMY
THERAPY
MANAGEMENT
[INFO.INFO-IM]Computer Science [cs]/Medical Imaging
[SDV.IB.MN]Life Sciences [q-bio]/Bioengineering/Nuclear medicine
[SDV.MHEP]Life Sciences [q-bio]/Human health and pathology
Clinical Neurology
Medicine
business.industry
business
Clinical endpoint
Meta-analysis
Randomized controlled trial
law.invention
law
Stroke
medicine.disease
Internal medicine
medicine.medical_specialty
Modified Rankin Scale
Middle cerebral artery
medicine.artery
Occlusion
Odds ratio
Matemàtiques i estadística::Estadística aplicada::Estadística biosanitària [Àrees temàtiques de la UPC]
Matemàtiques i estadística::Matemàtica discreta::Combinatòria [Àrees temàtiques de la UPC]
Sampling (Statistics)
Numerical analysis--Simulation methods
Mostreig (Estadística)
Anàlisi numèrica
62 Statistics::62D05 Sampling theory, sample surveys [Classificació AMS]
65 Numerical analysis::65C Probabilistic methods, simulation and stochastic differential equations [Classificació AMS]
Źródło :
Lancet neurology, 17(10), 895-904. Lancet Publishing Group
The Lancet Neurology
The Lancet Neurology, Elsevier, 2018, 17 (10), pp.895-904. ⟨10.1016/S1474-4422(18)30242-4⟩
Lancet Neurology, 17(10), 895-904. Elsevier Science
Crossref
Andersen, G, Weitzel, P V, Damgaard, D, Simonsen, C Z, Hjort, N, Harbo, T & HERMES collaborators 2018, ' Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data ', Lancet Neurology, vol. 17, no. 10, pp. 895-904 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(18)30242-4
Lancet Neurology, 17(10), 895-904. Lancet Publishing Group
Opis pliku :
application/pdf
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::18b267668c582dde950c73fe6a54dc82
https://pure.amc.nl/en/publications/imaging-features-and-safety-and-efficacy-of-endovascular-stroke-treatment-a-metaanalysis-of-individual-patientlevel-data(f3c0b850-d18a-4132-bebd-b655b2be2546).html
Tytuł :
Neuroprotective effect of a brain-targeting form of docosahexaenoic acid after stroke: an MRI-based study
Autorzy :
Chauveau, Fabien
Cho, Tae-Hee
Perez, Magali
Guichardant, Michel
Riou, Adrien
Aguettaz, Pierre
Picq, Madeleine
Lagarde, Michel
Berthezène, Yves
Nighoghossian, Norbert
Wiart, Marlene
Pokaż więcej
Temat :
brain targeting
docosahexaenoic acid
stroke
mri
imagerie par résonance magnétique
[SDV]Life Sciences [q-bio]
ComputingMilieux_MISCELLANEOUS
Źródło :
International Stroke Conference and Nursing Symposium Poster Presentations. (42 (3))2011; International Stroke Conference, Los Angeles, Californie, USA, 2011-02-08-2011-02-10, E216
Stroke
International Stroke Conference
International Stroke Conference, Feb 2011, Los Angeles, Californie, United States. 350 p
Opis pliku :
application/pdf
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=dedup_wf_001::7963375c89967f5ec3c248e0b882e288
http://prodinra.inra.fr/record/207563
Tytuł :
Relations between the plastid gene dosage and the levels of 16S rRNA and rbcL gene transcripts during amyloplast to chloroplast change in mixotrophic spinach cell suspensions
Autorzy :
Aguettaz, Pierre
Seyer, Patrick
Pesey, Hélène
Lescure, Anne-Marie
Pokaż więcej
Źródło :
Plant Molecular Biology: An International Journal on Molecular Biology, Molecular Genetics and Biochemistry. March 1987 8(2):169-177
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stroke Presentation of Acute Type A Aortic Dissection with 100% Perfusion-Weighted Imaging-Diffusion-Weighted Imaging Mismatch: A Call for Urgent Action.
Autorzy :
Amr G; Service de Chirurgie Cardiovasculaire, Hôpital Cardiologique, Centre Hospitalier Universitaire de Lille, Lille, France.
Boulouis G; Stroke Research Center, Massachusetts General Hospital, Harvard Medical School, Boston, Massachusetts. Electronic address: .
Bricout N; Department of Neuroradiology, Université Lille Nord de France, Hôpital Roger Salengro, CHRU de Lille, Lille Cedex, France.
Modine T; Service de Chirurgie Cardiovasculaire, Hôpital Cardiologique, Centre Hospitalier Universitaire de Lille, Lille, France.
Fayad G; Service de Chirurgie Cardiovasculaire, Hôpital Cardiologique, Centre Hospitalier Universitaire de Lille, Lille, France.
Aguettaz P; Stroke Research Center, Massachusetts General Hospital, Harvard Medical School, Boston, Massachusetts; Department of Neuroradiology, Université Lille Nord de France, Hôpital Roger Salengro, CHRU de Lille, Lille Cedex, France; Service de Neuroradiologie Interventionnelle, Hôpital Prive Clairval, Marseille, France.
Koussa M; Service de Chirurgie Cardiovasculaire, Hôpital Cardiologique, Centre Hospitalier Universitaire de Lille, Lille, France.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of stroke and cerebrovascular diseases : the official journal of National Stroke Association [J Stroke Cerebrovasc Dis] 2016 May; Vol. 25 (5), pp. 1280-1283. Date of Electronic Publication: 2016 Mar 07.
Typ publikacji :
Case Reports; Journal Article
MeSH Terms :
Cerebrovascular Circulation*
Diffusion Magnetic Resonance Imaging*
Aneurysm, Dissecting/*diagnostic imaging
Aortic Aneurysm/*diagnostic imaging
Brain Ischemia/*diagnostic imaging
Carotid Stenosis/*diagnostic imaging
Stroke/*diagnostic imaging
Acute Disease ; Aged ; Aneurysm, Dissecting/complications ; Aneurysm, Dissecting/physiopathology ; Aneurysm, Dissecting/surgery ; Aortic Aneurysm/complications ; Aortic Aneurysm/physiopathology ; Aortic Aneurysm/surgery ; Aortography/methods ; Blood Vessel Prosthesis Implantation ; Brain Ischemia/etiology ; Brain Ischemia/physiopathology ; Carotid Stenosis/etiology ; Carotid Stenosis/physiopathology ; Computed Tomography Angiography ; Diagnosis, Differential ; Female ; Humans ; Predictive Value of Tests ; Stroke/physiopathology ; Treatment Outcome
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies