Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Alison, J."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Growth hormone in pediatric chronic kidney disease: more than just height
Autorzy:
Sullivan, Katie MarieAff1, Aff2, Aff3
Kriegel, Alison J.Aff1, Aff2, Aff3, IDs00467024063308_cor2
Pokaż więcej
Źródło:
Pediatric Nephrology: Journal of the International Pediatric Nephrology Association. :1-9
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Data Driven Approach to Analyze Competency Teaching in an Undergraduate Biology Program: A Case Study
Autorzy:
Donovan, Deborah A.
Clemmons, Alexa W.
Crowe, Alison J.
Pokaż więcej
Deskryptory:
Biology
Undergraduate Students
Science Instruction
Science Curriculum
Educational Change
Outcomes of Education
Alignment (Education)
Departments
Student Evaluation
Student Surveys
Student Attitudes
College Faculty
Teacher Attitudes
Science Teachers
Curriculum Development
Competency Based Education
Teaching Methods
Case Studies
Data Analysis
Źródło:
Journal of the Scholarship of Teaching and Learning. Dec 2022 22(4):50-71.
Recenzowane naukowo:
Y
Page Count:
22
Sponsoring Agency:
National Science Foundation (NSF), Division of Undergraduate Education (DUE)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Worldwide trends in underweight and obesity from 1990 to 2022: a pooled analysis of 3663 population-representative studies with 222 million children, adolescents, and adults
Autorzy:
Phelps, Nowell H
Singleton, Rosie K
Zhou, Bin
Heap, Rachel A
Mishra, Anu
Bennett, James E
Paciorek, Christopher J
Lhoste, Victor PF
Carrillo-Larco, Rodrigo M
Stevens, Gretchen A
Rodriguez-Martinez, Andrea
Bixby, Honor
Bentham, James
Di Cesare, Mariachiara
Danaei, Goodarz
Rayner, Archie W
Barradas-Pires, Ana
Cowan, Melanie J
Savin, Stefan
Riley, Leanne M
Aguilar-Salinas, Carlos A
Baker, Jennifer L
Barkat, Amina
Bhutta, Zulfiqar A
Branca, Francesco
Caixeta, Roberta B
Cuschieri, Sarah
Farzadfar, Farshad
Ganapathy, Shubash
Ikeda, Nayu
Iotova, Violeta
Kengne, Andre P
Khang, Young-Ho
Laxmaiah, Avula
Lin, Hsien-Ho
Ma, Jun
Mbanya, Jean Claude N
Miranda, J Jaime
Pradeepa, Rajendra
Rodríguez-Artalejo, Fernando
Sorić, Maroje
Turley, Maria
Wang, Limin
Webster-Kerr, Karen
Aarestrup, Julie
Abarca-Gómez, Leandra
Abbasi-Kangevari, Mohsen
Abdeen, Ziad A
Abdrakhmanova, Shynar
Abdul Ghaffar, Suhaila
Abdul Rahim, Hanan F
Abdurrahmonova, Zulfiya
Abu-Rmeileh, Niveen M
Abubakar Garba, Jamila
Acosta-Cazares, Benjamin
Adam, Ishag
Adamczyk, Marzena
Adams, Robert J
Adu-Afarwuah, Seth
Aekplakorn, Wichai
Afsana, Kaosar
Afzal, Shoaib
Agbor, Valirie N
Agdeppa, Imelda A
Aghazadeh-Attari, Javad
Ågren, Åsa
Aguenaou, Hassan
Agyemang, Charles
Ahmad, Mohamad Hasnan
Ahmad, Noor Ani
Ahmadi, Ali
Ahmadi, Naser
Ahmadi, Nastaran
Ahmed, Imran
Ahmed, Soheir H
Ahrens, Wolfgang
Aitmurzaeva, Gulmira
Ajlouni, Kamel
Al-Hazzaa, Hazzaa M
Al-Hinai, Halima
Al-Lahou, Badreya
Al-Lawati, Jawad A
Al-Raddadi, Rajaa
Al Asfoor, Deena
Al Hourani, Huda M
Al Qaoud, Nawal M
Alarouj, Monira
AlBuhairan, Fadia
AlDhukair, Shahla
Aldwairji, Maryam A
Alexius, Sylvia
Ali, Mohamed M
Alieva, Anna V
Alkandari, Abdullah
Alkerwi, Ala'a
Alkhatib, Buthaina M
Allin, Kristine
Alomary, Shaker A
Alomirah, Husam F
Alshangiti, Arwa M
Alvarez-Pedrerol, Mar
Aly, Eman
Amarapurkar, Deepak N
Amiano Etxezarreta, Pilar
Amoah, John
Amougou, Norbert
Amouyel, Philippe
Andersen, Lars Bo
Anderssen, Sigmund A
Androutsos, Odysseas
Ängquist, Lars
Anjana, Ranjit Mohan
Ansari-Moghaddam, Alireza
Anufrieva, Elena
Aounallah-Skhiri, Hajer
Araújo, Joana
Ariansen, Inger
Aris, Tahir
Arku, Raphael E
Arlappa, Nimmathota
Aryal, Krishna K
Assefa, Nega
Aspelund, Thor
Assah, Felix K
Assembekov, Batyrbek
Assunção, Maria Cecília F
Aung, May Soe
Aurélio de Valois, Correia Júnior Marco
Auvinen, Juha
Avdičová, Mária
Avi, Shina
Azad, Kishwar
Azevedo, Ana
Azimi-Nezhad, Mohsen
Azizi, Fereidoun
Babu, Bontha V
Bacopoulou, Flora
Bæksgaard Jørgensen, Maja
Baharudin, Azli
Bahijri, Suhad
Bajramovic, Izet
Bakacs, Marta
Balakrishna, Nagalla
Balanova, Yulia
Bamoshmoosh, Mohamed
Banach, Maciej
Banegas, José R
Baran, Joanna
Baran, Rafał
Barbagallo, Carlo M
Barbosa Filho, Valter
Barceló, Alberto
Baretić, Maja
Barnoya, Joaquin
Barrera, Lena
Barreto, Marta
Barros, Aluisio JD
Barros, Mauro Virgílio Gomes
Bartosiewicz, Anna
Basit, Abdul
Bastos, Joao Luiz
Bata, Iqbal
Batieha, Anwar M
Batista, Aline P
Batista, Rosangela L
Battakova, Zhamilya
Baur, Louise A
Bayauli, Pascal M
Beaglehole, Robert
Bel-Serrat, Silvia
Belavendra, Antonisamy
Ben Romdhane, Habiba
Benedek, Theodora
Benedics, Judith
Benet, Mikhail
Benitez Rolandi, Gilda Estela
Benzeval, Michaela
Bere, Elling
Berger, Nicolas
Bergh, Ingunn Holden
Berhane, Yemane
Berkinbayev, Salim
Bernabe-Ortiz, Antonio
Bernotiene, Gailute
Berrios Carrasola, Ximena
Bettiol, Heloísa
Beutel, Manfred E
Beybey, Augustin F
Bezerra, Jorge
Bhagyalaxmi, Aroor
Bharadwaj, Sumit
Bhargava, Santosh K
Bi, Hongsheng
Bi, Yufang
Bia, Daniel
Biasch, Katia
Bika Lele, Elysée Claude
Bikbov, Mukharram M
Bista, Bihungum
Bjelica, Dusko J
Bjerregaard, Anne A
Bjerregaard, Peter
Bjertness, Espen
Bjertness, Marius B
Björkelund, Cecilia
Bloch, Katia V
Blokstra, Anneke
Blychfeld Magnazu, Moran
Bo, Simona
Bobak, Martin
Boddy, Lynne M
Boehm, Bernhard O
Boer, Jolanda MA
Boggia, Jose G
Bogova, Elena
Boissonnet, Carlos P
Bojesen, Stig E
Bonaccio, Marialaura
Bongard, Vanina
Bonilla-Vargas, Alice
Bopp, Matthias
Borghs, Herman
Botomba, Steve
Bourne, Rupert RA
Bovet, Pascal
Boymatova, Khadichamo
Braeckevelt, Lien
Braeckman, Lutgart
Bragt, Marjolijn CE
Braithwaite, Tasanee
Brajkovich, Imperia
Breckenkamp, Juergen
Breda, João
Brenner, Hermann
Brewster, Lizzy M
Brian, Garry R
Briceño, Yajaira
Brinduse, Lacramioara
Bringolf-Isler, Bettina
Brito, Miguel
Brophy, Sinead
Brug, Johannes
Bruno, Graziella
Bugge, Anna
Buoncristiano, Marta
Burazeri, Genc
Burns, Con
Cabrera de León, Antonio
Cacciottolo, Joseph
Cai, Hui
Cama, Tilema
Cameron, Christine
Camolas, José
Can, Günay
Cândido, Ana Paula c
Cañete, Felicia
Capanzana, Mario V
Čapková, Naděžda
Capuano, Eduardo
Capuano, Rocco
Capuano, Vincenzo
Cardol, Marloes
Cardoso, Viviane C
Carlsson, Axel C
Carmuega, Esteban
Carvalho, Joana
Casajús, José A
Casanueva, Felipe F
Casas, Maribel
Celikcan, Ertugrul
Censi, Laura
Cervantes-Loaiza, Marvin
Cesar, Juraci A
Chamnan, Parinya
Chamukuttan, Snehalatha
Chan, Angelique
Chan, Queenie
Charchar, Fadi J
Charles, Marie-Aline
Chaturvedi, Himanshu K
Chaturvedi, Nish
Che Abdul Rahim, Norsyamlina
Chee, Miao Li
Chen, Chien-Jen
Chen, Fangfang
Chen, Huashuai
Chen, Long-Sheng
Chen, Shuohua
Chen, Zhengming
Cheng, Ching-Yu
Cheng, Yiling J
Cheraghian, Bahman
Chetrit, Angela
Chikova-Iscener, Ekaterina
Chinapaw, Mai JM
Chinnock, Anne
Chiolero, Arnaud
Chiou, Shu-Ti
Chirita-Emandi, Adela
Chirlaque, María-Dolores
Cho, Belong
Christensen, Kaare
Christofaro, Diego G
Chudek, Jerzy
Cifkova, Renata
Cilia, Michelle
Cinteza, Eliza
Cirillo, Massimo
Claessens, Frank
Clare, Philip
Clarke, Janine
Clays, Els
Cohen, Emmanuel
Cojocaru, Cosmin R
Colorado-Yohar, Sandra
Compañ-Gabucio, Laura-María
Concin, Hans
Confortin, Susana C
Cooper, Cyrus
Coppinger, Tara C
Corpeleijn, Eva
Cortés, Lilia Yadira
Costanzo, Simona
Cottel, Dominique
Cowell, Chris
Craig, Cora L
Crampin, Amelia C
Cross, Amanda J
Crujeiras, Ana B
Cruz, Juan J
Csányi, Tamás
Csilla, Semánová
Cucu, Alexandra M
Cui, Liufu
Cureau, Felipe V
Czenczek-Lewandowska, Ewelina
D'Arrigo, Graziella
d'Orsi, Eleonora
da Silva, Alanna G
Dacica, Liliana
Dahm, Christina C
Dallongeville, Jean
Damasceno, Albertino
Damsgaard, Camilla T
Dankner, Rachel
Dantoft, Thomas M
Dasgupta, Parasmani
Dastgiri, Saeed
Dauchet, Luc
Davletov, Kairat
de Assis Guedes de Vasconcelos, Francisco
de Assis, Maria Alice Altenburg
De Backer, Guy
De Bacquer, Dirk
De Bacquer, Jaco
de Bont, Jeroen
De Curtis, Amalia
de Fragas Hinnig, Patrícia
de Gaetano, Giovanni
De Henauw, Stefaan
De Miguel-Etayo, Pilar
De Neve, Jan-Walter
Duarte de Oliveira, Paula
De Ridder, David
De Ridder, Karin
de Rooij, Susanne R
de Sá, Ana Carolina MGN
De Smedt, Delphine
Deepa, Mohan
Deev, Alexander D
DeGennaro, Vincent Jr
Delisle, Hélène
Delpeuch, Francis
Demarest, Stefaan
Dennison, Elaine
Dereń, Katarzyna
Deschamps, Valérie
Devrishov, Ruslan D
Dhimal, Meghnath
Di Castelnuovo, Augusto
Dias-da-Costa, Juvenal Soares
Díaz-Sánchez, María Elena
Diaz, Alejandro
Díaz Fernández, Pedro
Díez Ripollés, María Pilar
Dika, Zivka
Djalalinia, Shirin
Djordjic, Visnja
Do, Ha TP
Dobson, Annette J
Dominguez, Liria
Donati, Maria Benedetta
Donfrancesco, Chiara
Dong, Guanghui
Dong, Yanhui
Donoso, Silvana P
Döring, Angela
Dorobantu, Maria
Dorosty, Ahmad Reza
Dörr, Marcus
Doua, Kouamelan
Dragano, Nico
Drygas, Wojciech
Du, Shufa
Duan, Jia Li
Duante, Charmaine A
Duboz, Priscilla
Duleva, Vesselka L
Dulskiene, Virginija
Dumith, Samuel C
Dushpanova, Anar
Dwyer, Terence
Dyussupova, Azhar
Dzerve, Vilnis
Dziankowska-Zaborszczyk, Elzbieta
Ebrahimi, Narges
Echeverría, Guadalupe
Eddie, Ricky
Eftekhar, Ebrahim
Efthymiou, Vasiliki
Egbagbe, Eruke E
Eggertsen, Robert
Eghtesad, Sareh
Eiben, Gabriele
Ekelund, Ulf
El-Khateeb, Mohammad
El Ammari, Laila
El Ati, Jalila
Eldemire-Shearer, Denise
Elliott, Paul
Enang, Ofem
Endevelt, Ronit
Engle-Stone, Reina
Erasmus, Rajiv T
Erem, Cihangir
Ergor, Gul
Eriksen, Louise
Eriksson, Johan G
Escobedo-de la Peña, Jorge
Eslami, Saeid
Esmaeili, Ali
Evans, Alun
Evans, Roger G
Faeh, David
Fagherazzi, Guy
Fakhradiyev, Ildar
Fakhretdinova, Albina A
Fall, Caroline H
Faramarzi, Elnaz
Farjam, Mojtaba
Farrugia Sant'Angelo, Victoria
Farzi, Yosef
Fattahi, Mohammad Reza
Fawwad, Asher
Fawzi, Wafaie W
Felix-Redondo, Francisco J
Ferguson, Trevor S
Fernandes, Romulo A
Fernández-Bergés, Daniel
Ferrante, Daniel
Ferrao, Thomas
Ferrari, Gerson
Ferrari, Marika
Ferrario, Marco M
Ferreccio, Catterina
Ferreira, Haroldo S
Ferrer, Eldridge
Ferrieres, Jean
Figueiró, Thamara Hubler
Fijalkowska, Anna
Fink, Günther
Fisberg, Mauro
Fischer, Krista
Foo, Leng Huat
Forsner, Maria
Fottrell, Edward F
Fouad, Heba M
Francis, Damian K
Franco, Maria do Carmo
Fras, Zlatko
Fraser, Brooklyn
Frontera, Guillermo
Fuchs, Flavio D
Fuchs, Sandra C
Fujiati, Isti I
Fujita, Yuki
Fumihiko, Matsuda
Furdela, Viktoriya
Furusawa, Takuro
Gabriela, Stefan Adela
Gaciong, Zbigniew
Gafencu, Mihai
Galán Cuesta, Manuel
Galbarczyk, Andrzej
Galcheva, Sonya V
Galenkamp, Henrike
Galeone, Daniela
Galfo, Myriam
Galvano, Fabio
Gao, Jingli
Gao, Pei
Garcia-de-la-Hera, Manoli
García Mérida, María José
García Solano, Marta
Gareta, Dickman
Garnett, Sarah P
Gaspoz, Jean-Michel
Gasull, Magda
Gaya, Adroaldo Cesar Araujo
Gaya, Anelise Reis
Gazzinelli, Andrea
Gehring, Ulrike
Geiger, Harald
Geleijnse, Johanna M
George, Ronnie
Gerdts, Eva
Ghaderi, Ebrahim
Ghamari, Seyyed-Hadi
Ghanbari, Ali
Ghasemi, Erfan
Gheorghe-Fronea, Oana-Florentina
Gialluisi, Alessandro
Giampaoli, Simona
Gianfagna, Francesco
Gieger, Christian
Gill, Tiffany K
Giovannelli, Jonathan
Gironella, Glen
Giwercman, Aleksander
Gkiouras, Konstantinos
Glushkova, Natalya
Godara, Ramesh
Godos, Justyna
Gogen, Sibel
Goldberg, Marcel
Goltzman, David
Gómez, Georgina
Gómez Gómez, Jesús Humberto
Gomez, Luis F
Gómez, Santiago F
Gomula, Aleksandra
Gonçalves Cordeiro da Silva, Bruna
Gonçalves, Helen
Gonçalves, Mauer
González-Alvarez, Ana D
Gonzalez-Chica, David A
González-Gil, Esther M
Gonzalez-Gross, Marcela
González-Leon, Margot
González-Rivas, Juan P
González-Villalpando, Clicerio
González-Villalpando, María-Elena
Gonzalez, Angel R
Gottrand, Frederic
Graça, Antonio Pedro
Grafnetter, Dušan
Grajda, Aneta
Grammatikopoulou, Maria G
Gregg, Edward W
Gregor, Ronald D
Gregório, Maria João
Grøholt, Else Karin
Grøntved, Anders
Grosso, Giuseppe
Gruden, Gabriella
Gu, Dongfeng
Guajardo, Viviana
Gualdi-Russo, Emanuela
Guallar-Castillón, Pilar
Gualtieri, Andrea
Gudmundsson, Elias F
Gudnason, Vilmundur
Guerchet, Maëlenn
Guerrero, Ramiro
Guessous, Idris
Guimaraes, Andre L
Gujral, Unjali P
Gulliford, Martin C
Gunnlaugsdottir, Johanna
Gunter, Marc J
Guo, Xiu-Hua
Guo, Yin
Gupta, Prakash C
Gupta, Rajeev
Gureje, Oye
Gurinović, Mirjana A
Gutiérrez González, Enrique
Gutierrez, Laura
Gutzwiller, Felix
Gwee, Xinyi
Ha, Seongjun
Hadaegh, Farzad
Hadjigeorgiou, Charalambos A
Haghshenas, Rosa
Hakimi, Hamid
Halkjær, Jytte
Hambleton, Ian R
Hamzeh, Behrooz
Hanekom, Willem A
Hange, Dominique
Hanif, Abu AM
Hantunen, Sari
Hao, Jie
Hardman, Carla Menêses
Hardy, Louise
Hari Kumar, Rachakulla
Harmer Lassen, Tina
Harooni, Javad
Hashemi-Shahri, Seyed Mohammad
Hassapidou, Maria
Hata, Jun
Haugsgjerd, Teresa
Hayes, Alison J
He, Jiang
He, Yuan
He, Yuna
Heidinger-Felső, Regina
Heier, Margit
Heinen, Mirjam
Hejgaard, Tatjana
Hendriks, Marleen Elisabeth
Henrique, Rafael dos Santos
Henriques, Ana
Hernandez Cadena, Leticia
Herrala, Sauli
Herrera-Cuenca, Marianella
Herrera, Victor M
Herter-Aeberli, Isabelle
Herzig, Karl-Heinz
Heshmat, Ramin
Heude, Barbara
Hill, Allan G
Ho, Sai Yin
Ho, Suzanne C
Hobbs, Michael
Höfelmann, Doroteia A
Holdsworth, Michelle
Homayounfar, Reza
Homs, Clara
Hoogendijk, Emiel
Hopman, Wilma M
Horimoto, Andrea RVR
Hormiga, Claudia M
Horta, Bernardo L
Houti, Leila
Howitt, Christina
Htay, Thein Thein
Htet, Aung Soe
Htike, Maung Maung Than
Hu, Yonghua
Huerta, José María
Huhtaniemi, Ilpo Tapani
Huiart, Laetitia
Huidumac Petrescu, Constanta
Husseini, Abdullatif
Huu, Chinh Nguyen
Huybrechts, Inge
Hwalla, Nahla
Hyska, Jolanda
Iacoviello, Licia
Iakupova, Ellina M
Ibarluzea, Jesús
Ibrahim, Mohsen M
Ibrahim Wong, Norazizah
Igland, Jannicke
Ijoma, Chinwuba
Ikram, M Arfan
Iñiguez, Carmen
Irazola, Vilma E
Ishida, Takafumi
Isiguzo, Godsent C
Islam, Muhammad
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Islek, Duygu
Ittermann, Till
Ivanova-Pandourska, Ivaila Y
Iwasaki, Masanori
Jääskeläinen, Tuija
Jackson, Rod T
Jacobs, Jeremy M
Jadoul, Michel
Jafar, Tazeen
Jallow, Bakary
James, Kenneth
Jamil, Kazi M
Jamrozik, Konrad
Jan, Nataša
Jansson, Anna
Janszky, Imre
Janus, Edward
Jarani, Juel
Jarnig, Gerald
Jarvelin, Marjo-Riitta
Jasienska, Grazyna
Jelaković, Ana
Jelaković, Bojan
Jennings, Garry
Jiang, Chao Qiang
Jimenez, Ramon O
Jöckel, Karl-Heinz
Joffres, Michel
Jokelainen, Jari J
Jonas, Jost B
Jonnagaddala, Jitendra
Jøran Kjerpeseth, Lars
Jørgensen, Torben
Joshi, Pradeep
Joshi, Rohina
Josipović, Josipa
Joukar, Farahnaz
Jóźwiak, Jacek J
Judge, Debra S
Juolevi, Anne
Jurak, Gregor
Jurca Simina, Iulia
Juresa, Vesna
Kaaks, Rudolf
Kaducu, Felix O
Kadvan, Agnes L
Kafatos, Anthony
Kaj, Mónika
Kajantie, Eero O
Kakutia, Natia
Kállayová, Daniela
Kalmatayeva, Zhanna
Kalter-Leibovici, Ofra
Kameli, Yves
Kanala, Kodanda R
Kannan, Srinivasan
Kapantais, Efthymios
Karaglani, Eva
Karakosta, Argyro
Kårhus, Line L
Karki, Khem B
Karlsson, Omat
Kassi Anicet, Adoubi
Katchunga, Philippe B
Katibeh, Marzieh
Katz, Joanne
Katzmarzyk, Peter T
Kauhanen, Jussi
Kaur, Prabhdeep
Kavousi, Maryam
Kazakbaeva, Gyulli M
Kaze, François F
Kazembe, Benson M
Ke, Calvin
Keil, Ulrich
Keinan Boker, Lital
Keinänen-Kiukaanniemi, Sirkka
Kelishadi, Roya
Kelleher, Cecily
Kemper, Han CG
Keramati, Maryam
Kerimkulova, Alina
Kersting, Mathilde
Key, Timothy
Khader, Yousef Saleh
Khaledifar, Arsalan
Khalili, Davood
Kheiri, Bahareh
Kheradmand, Motahareh
Khosravi, Alireza
Khouw, Ilse MSL
Kiechl-Kohlendorfer, Ursula
Kiechl, Sophia J
Kiechl, Stefan
Killewo, Japhet
Kim, Hyeon Chang
Kim, Jeongseon
Kindblom, Jenny M
Kingston, Andrew
Klakk, Heidi
Klanarong, Suntara
Klanova, Jana
Klimek, Magdalena
Klimont, Jeannette
Klumbiene, Jurate
Knoflach, Michael
Kobel, Susanne
Koirala, Bhawesh
Kolle, Elin
Kolo, Sanda M
Kolsteren, Patrick
König, Jürgen
Korpelainen, Raija
Korrovits, Paul
Korzycka, Magdalena
Kos, Jelena
Koskinen, Seppo
Kouda, Katsuyasu
Koussoh Simone, Malik
Kovács, Éva
Kovacs, Viktoria Anna
Kovalskys, Irina
Kowlessur, Sudhir
Koziel, Slawomir
Kratenova, Jana
Kratzer, Wolfgang
Kriaucioniene, Vilma
Kriemler, Susi
Kristensen, Peter Lund
Krizan, Helena
Kroker-Lobos, Maria F
Krokstad, Steinar
Kromhout, Daan
Kruger, Herculina S
Kruger, Ruan
Kryst, Łukasz
Kubinova, Ruzena
Kuciene, Renata
Kujala, Urho M
Kujundzic, Enisa
Kulaga, Zbigniew
Kulimbet, Mukhtar
Kulothungan, Vaitheeswaran
Kumar, R Krishna
Kumari, Meena
Kunešová, Marie
Kurjata, Pawel
Kusuma, Yadlapalli S
Kutsenko, Vladimir
Kuulasmaa, Kari
Kyobutungi, Catherine
La, Quang Ngoc
Laamiri, Fatima Zahra
Laatikainen, Tiina
Labadarios, Demetre
Lachat, Carl
Lackner, Karl J
Lai, Daphne
Laid, Youcef
Lall, Lachmie
Lam, Tai Hing
Landaeta Jimenez, Maritza
Landais, Edwige
Lankila, Tiina
Lanska, Vera
Lappas, Georg
Larijani, Bagher
Larissa, Simo Pone
Lateva, Mina P
Latt, Tint Swe
Laurenzi, Martino
Lauria, Laura
Lazo-Porras, Maria
Le Coroller, Gwenaëlle
Le Nguyen Bao, Khanh
Le Port, Agnès
Le, Tuyen D
Lee, Jeannette
Lee, Jeonghee
Lee, Paul H
Lehtimäki, Terho
Lemogoum, Daniel
Leong, Elvynna
Leskošek, Branimir
Leszczak, Justyna
Leth-Møller, Katja B
Leung, Gabriel M
Levitt, Naomi S
Li, Yanping
Liivak, Merike
Lilly, Christa L
Lim, Charlie
Lim, Wei-Yen
Lima-Costa, M Fernanda
Lin, Xu
Lind, Lars
Lingam, Vijaya
Linkohr, Birgit
Linneberg, Allan
Lissner, Lauren
Litwin, Mieczyslaw
Liu, Jing
Liu, Lijuan
Liu, Liping
Liu, Xiaotian
Lo, Wei-Cheng
Loit, Helle-Mai
Long, Khuong Quynh
Longo Abril, Guadalupe
Lopes, Luis
Lopes, Marcus SS
Lopes, Oscar
Lopez-Garcia, Esther
Lopez, Tania
Lotufo, Paulo A
Lozano, José Eugenio
Lukrafka, Janice L
Luksiene, Dalia
Lundqvist, Annamari
Lunet, Nuno
Lunogelo, Charles
Lustigová, Michala
Łuszczki, Edyta
M'Buyamba-Kabangu, Jean-René
Ma, Guansheng
Ma, Xu
Machado-Coelho, George LL
Machado-Rodrigues, Aristides M
Macia, Enguerran
Macieira, Luisa M
Madar, Ahmed A
Madraisau, Sherilynn
Madsen, Anja L
Maestre, Gladys E
Maggi, Stefania
Magliano, Dianna J
Magnacca, Sara
Magriplis, Emmanuella
Mahasampath, Gowri
Maire, Bernard
Majer, Marjeta
Makdisse, Marcia
Mäki, Päivi
Malekpour, Mohammad-Reza
Malekzadeh, Fatemeh
Malekzadeh, Reza
Malhotra, Rahul
Mallikharjuna Rao, Kodavanti
Malta, Deborah C
Malyutina, Sofia K
Maniego, Lynell V
Manios, Yannis
Mann, Jim I
Mannix, Masimango Imani
Mansour-Ghanaei, Fariborz
Manyanga, Taru
Manzato, Enzo
Mapatano, Mala Ali
Marcil, Anie
Margozzini, Paula
Maria-Magdalena, Rosu
Mariño, Joany
Markaki, Anastasia
Markey, Oonagh
Markidou Ioannidou, Eliza
Marques-Vidal, Pedro
Marques, Larissa Pruner
Marrugat, Jaume
Martin-Prevel, Yves
Martin, Rosemarie
Martorell, Reynaldo
Martos, Eva
Maruf, Fatai A
Maruszczak, Katharina
Marventano, Stefano
Masala, Giovanna
Mascarenhas, Luis P
Masinaei, Masoud
Masoodi, Shariq R
Mathiesen, Ellisiv B
Mathur, Prashant
Matijasevich, Alicia
Matłosz, Piotr
Matsha, Tandi E
Matsudo, Victor
Matteo, Giletta
Maulik, Pallab K
Mavrogianni, Christina
Mazur, Artur
McFarlane, Shelly R
McGarvey, Stephen T
McKee, Martin
McLean, Rachael M
McLean, Scott B
McNairy, Margaret L
McNulty, Breige A
Mediene Benchekor, Sounnia
Medzioniene, Jurate
Mehlig, Kirsten
Mehrparvar, Amir Houshang
Meirhaeghe, Aline
Meisfjord, Jørgen
Meisinger, Christa
Melgarejo, Jesus D
Melkumova, Marina
Mello, Júlio
Méndez, Fabián
Mendivil, Carlos O
Menezes, Ana Maria B
Menon, Geetha R
Mensink, Gert BM
Menzano, Maria Teresa
Meshram, Indrapal I
Meto, Diane T
Meyer, Haakon E
Mi, Jie
Michaelsen, Kim F
Michels, Nathalie
Mikkel, Kairit
Miłkowska, Karolina
Miller, Jody C
Milushkina, Olga
Minderico, Cláudia S
Mini, GK
Miquel, Juan Francisco
Mirjalili, Mohammad Reza
Mirkopoulou, Daphne
Mirrakhimov, Erkin
Mišigoj-Duraković, Marjeta
Mistretta, Antonio
Mocanu, Veronica
Modesti, Pietro A
Moghaddam, Sahar Saeedi
Mohamed, Shukri F
Mohammad, Kazem
Mohammadi, Mohammad Reza
Mohammadi, Zahra
Mohammadifard, Noushin
Mohammadpourhodki, Reza
Mohan, Viswanathan
Mohanna, Salim
Mohd Yusoff, Muhammad Fadhli
Mohebbi, Iraj
Moitry, Marie
Møllehave, Line T
Møller, Niels C
Molnár, Dénes
Momenan, Amirabbas
Mondo, Charles K
Monroy-Valle, Michele
Montenegro Mendoza, Roger A
Monterrubio-Flores, Eric
Monyeki, Kotsedi Daniel K
Moon, Jin Soo
Moosazadeh, Mahmood
Mopa, Hermine T
Moradpour, Farhad
Moreira, Leila B
Morejon, Alain
Moreno, Luis A
Morey, Francis
Morgan, Karen
Morin, Suzanne N
Mortensen, Erik Lykke
Moschonis, George
Moslem, Alireza
Mosquera, Mildrey
Mossakowska, Malgorzata
Mostafa, Aya
Mostafavi, Seyed-Ali
Mota-Pinto, Anabela
Mota, Jorge
Motlagh, Mohammad Esmaeel
Motta, Jorge
Moura-dos-Santos, Marcos André
Movsesyan, Yeva
Mridha, Malay K
Msyamboza, Kelias P
Mu, Thet Thet
Muc, Magdalena
Muca, Florian
Mugoša, Boban
Muiesan, Maria L
Müller-Nurasyid, Martina
Münzel, Thomas
Mursu, Jaakko
Murtagh, Elaine M
Musa, Kamarul Imran
Musić Milanović, Sanja
Musil, Vera
Musinguzi, Geofrey
Muyer, Muel Telo
Nabipour, Iraj
Nagel, Gabriele
Najafi, Farid
Nakamura, Harunobu
Nalecz, Hanna
Námešná, Jana
Nang, Ei Ei K
Nangia, Vinay B
Nankap, Martin
Narake, Sameer
Narayan, KM Venkat
Nardone, Paola
Naseri, Take
Nathalie, Michels
Neal, William A
Neelapaichit, Nareemarn
Nejatizadeh, Azim
Nekkantti, Chandini
Nelis, Keiu
Nenko, Ilona
Neovius, Martin
Nervi, Flavio
Ng, Tze Pin
Nguyen, Chung T
Nguyen, Nguyen D
Nguyen, Quang Ngoc
Ni, Michael Y
Nicolescu, Rodica
Nie, Peng
Nieto-Martínez, Ramfis E
Nikitin, Yury P
Ning, Guang
Ninomiya, Toshiharu
Nishi, Nobuo
Nishtar, Sania
Noale, Marianna
Noboa, Oscar A
Nogueira, Helena
Nordendahl, Maria
Nordestgaard, Børge G
Norton, Kevin I
Noto, Davide
Nowak-Szczepanska, Natalia
Nsour, Mohannad Al
Nuhoğlu, Irfan
Nunes, Baltazar
Nurk, Eha
Nuwaha, Fred
Nyirenda, Moffat
O'Neill, Terence W
O'Reilly, Dermot
Obreja, Galina
Ochimana, Caleb
Ochoa-Avilés, Angélica M
Oda, Eiji
Odili, Augustine N
Oh, Kyungwon
Ohara, Kumiko
Ohlsson, Claes
Ohtsuka, Ryutaro
Olafsson, Örn
Oldenburg, Brian
Olinto, Maria Teresa A
Oliveira, Isabel O
Omar, Mohd Azahadi
Omar, Saeed M
Onat, Altan
Ong, Sok King
Onland-Moret, N Charlotte
Ono, Lariane M
Onodugo, Obinna
Ordunez, Pedro
Ornelas, Rui
Ortiz, Ana P
Ortiz, Pedro J
Osler, Merete
Osmond, Clive
Ostojic, Sergej M
Ostovar, Afshin
Otero, Johanna A
Ottendahl, Charlotte B
Otu, Akaninyene
Overvad, Kim
Owusu-Dabo, Ellis
Oyeyemi, Adetoyeje Y
Oyeyemi, Adewale L
Paccaud, Fred Michel
Padez, Cristina P
Pagkalos, Ioannis
Pahomova, Elena
de Paiva, Karina Mary
Pająk, Andrzej
Pajula, Natalja
Palloni, Alberto
Palmieri, Luigi
Pan, Wen-Harn
Panda-Jonas, Songhomitra
Pandey, Arvind
Pang, Zengchang
Panza, Francesco
Paoli, Mariela
Papadopoulou, Sousana K
Papandreou, Dimitrios
Pareja, Rossina G
Park, Soon-Woo
Park, Suyeon
Parnell, Winsome R
Parsaeian, Mahboubeh
Pascanu, Ionela M
Pasquet, Patrick
Patel, Nikhil D
Pattussi, Marcos
Pavlyshyn, Halyna
Pechlaner, Raimund
Pećin, Ivan
Pednekar, Mangesh S
Pedro, João M
Peer, Nasheeta
Peixoto, Sergio Viana
Peltonen, Markku
Pereira, Alexandre C
Peres, Marco A
Perez-Londoño, Agustín
Pérez, Cynthia M
Peterkova, Valentina
Peters, Annette
Petkeviciene, Janina
Petrauskiene, Ausra
Petrovna Kovtun, Olga
Pettenuzzo, Emanuela
Peykari, Niloofar
Pfeiffer, Norbert
Phall, Modou Cheyassin
Pham, Son Thai
Phiri, Felix P
Pichardo, Rafael N
Pierannunzio, Daniela
Pierre-Marie, Preux
Pigeot, Iris
Pikhart, Hynek
Pilav, Aida
Piler, Pavel
Pilotto, Lorenza
Pistelli, Francesco
Pitakaka, Freda
Piwonska, Aleksandra
Pizarro, Andreia N
Plans-Rubió, Pedro
Platonova, Alina G
Poh, Bee Koon
Pohlabeln, Hermann
Polka, Nadija S
Pop, Raluca M
Popkin, Barry M
Popovic, Stevo R
Porta, Miquel
Posch, Georg
Poudyal, Anil
Poulimeneas, Dimitrios
Pouraram, Hamed
Pourfarzi, Farhad
Pourshams, Akram
Poustchi, Hossein
Price, Alison J
Price, Jacqueline F
Prista, Antonio
Providencia, Rui
Puder, Jardena J
Pudule, Iveta
Puhakka, Solie
Puiu, Maria
Punab, Margus
Qadir, Muhammed S
Qasrawi, Radwan F
Qiao, Qing
Qorbani, Mostafa
Quintana, Hedley K
Quiroga-Padilla, Pedro J
Quoc Bao, Tran
Rach, Stefan
Radic, Ivana
Radisauskas, Ricardas
Rahimikazerooni, Salar
Rahman, Mahfuzar
Rahman, Mahmudur
Raitakari, Olli
Raj, Manu
Rajabov, Tamerlan
Rakhmatulloev, Sherali
Rakovac, Ivo
Ramachandra Rao, Sudha
Ramachandran, Ambady
Ramadan, Otim PC
Ramires, Virgílio V
Ramirez-Zea, Manuel
Ramke, Jacqueline
Ramos, Elisabete
Ramos, Rafel
Rampal, Lekhraj
Rampal, Sanjay
Ramsay, Sheena E
Rangelova, Lalka S
Rarra, Vayia
Rascon-Pacheco, Ramon A
Rashidi, Mohammad-Mahdi
Rech, Cassiano Ricardo
Redon, Josep
Reganit, Paul Ferdinand M
Regecová, Valéria
Renner, Jane DP
Repasy, Judit A
Reuter, Cézane P
Revilla, Luis
Reynolds, Andrew
Rezaei, Negar
Rezaianzadeh, Abbas
Rho, Yeunsook
Ribas-Barba, Lourdes
Ribeiro, Robespierre
Riboli, Elio
Rigo, Fernando
Rigotti, Attilio
Rinaldo, Natascia
Rinke de Wit, Tobias F
Risérus, Ulf
Rito, Ana I
Ritti-Dias, Raphael M
Rivera, Juan A
Roa, Reina G
Robinson, Louise
Roccaldo, Romana
Rodrigues, Daniela
Rodriguez-Perez, María del Cristo
Rodríguez-Villamizar, Laura A
Rodríguez, Andrea Y
Roggenbuck, Ulla
Rohloff, Peter
Rohner, Fabian
Rojas-Martinez, Rosalba
Rojroongwasinkul, Nipa
Romaguera, Dora
Romeo, Elisabetta L
Rosario, Rafaela V
Rosengren, Annika
Rouse, Ian
Rouzier, Vanessa
Roy, Joel GR
Ruano, Maira H
Rubinstein, Adolfo
Rühli, Frank J
Ruidavets, Jean-Bernard
Ruiz-Betancourt, Blanca Sandra
Ruiz-Castell, Maria
Ruiz Moreno, Emma
Rusakova, Iuliia A
Rusek, Wojciech
Russell Jonsson, Kenisha
Russo, Paola
Rust, Petra
Rutkowski, Marcin
Saamel, Marge
Saar, Crizian G
Sabanayagam, Charumathi
Sabbaghi, Hamideh
Sacchini, Elena
Sachdev, Harshpal S
Sadjadi, Alireza
Safarpour, Ali Reza
Safi, Sare
Safiri, Saeid
Saghi, Mohammad Hossien
Saidi, Olfa
Saieva, Calogero
Sakata, Satoko
Saki, Nader
Šalaj, Sanja
Salanave, Benoit
Salazar Martinez, Eduardo
Salhanova, Akkumis
Salmerón, Diego
Salomaa, Veikko
Salonen, Jukka T
Salvetti, Massimo
Samoutian, Margarita
Sánchez-Abanto, Jose
Sánchez Rodríguez, Inés
Sandjaja
Sans, Susana
Santa-Marina, Loreto
Santacruz, Ethel
Santos, Diana A
Santos, Ina S
Santos, Lèlita C
Santos, Maria Paula
Santos, Osvaldo
Santos, Rute
Santos, Tamara R
Saramies, Jouko L
Sardinha, Luis B
Sarrafzadegan, Nizal
Sathish, Thirunavukkarasu
Saum, Kai-Uwe
Savva, Savvas
Savy, Mathilde
Sawada, Norie
Sbaraini, Mariana
Scazufca, Marcia
Schaan, Beatriz D
Schaffrath Rosario, Angelika
Schargrodsky, Herman
Schienkiewitz, Anja
Schindler, Karin
Schipf, Sabine
Schmidt, Börge
Schmidt, Carsten O
Schmidt, Ida Maria
Schneider, Andrea
Schnohr, Peter
Schöttker, Ben
Schramm, Sara
Schramm, Stine
Schröder, Helmut
Schultsz, Constance
Schultz, Gry
Schulze, Matthias B
Schutte, Aletta E
Sebert, Sylvain
Sedaghattalab, Moslem
Selamat, Rusidah
Sember, Vedrana
Sen, Abhijit
Senbanjo, Idowu O
Sepanlou, Sadaf G
Sequera, Guillermo
Serra-Majem, Luis
Servais, Jennifer
Ševčíková, Ľudmila
Sewpaul, Ronel
Shalnova, Svetlana
Shamah-Levy, Teresa
Shamshirgaran, Seyed Morteza
Shanthirani, Coimbatore Subramaniam
Sharafkhah, Maryam
Sharma, Sanjib K
Sharman, Almaz
Shaw, Jonathan E
Shayanrad, Amaneh
Shayesteh, Ali Akbar
Shengelia, Lela
Shi, Zumin
Shibuya, Kenji
Shimizu-Furusawa, Hana
Shimony, Tal
Shiri, Rahman
Shrestha, Namuna
Si-Ramlee, Khairil
Siani, Alfonso
Siantar, Rosalynn
Sibai, Abla M
Sidossis, Labros S
Silitrari, Natalia
Silva, Antonio M
Silva, Caroline Ramos de Moura
Silva, Diego Augusto Santos
Silva, Kelly Samara
Sim, Xueling
Simon, Mary
Simons, Judith
Simons, Leon A
Sjöberg, Agneta
Sjöström, Michael
Skoblina, Elena V
Skoblina, Natalia A
Slazhnyova, Tatyana
Slowikowska-Hilczer, Jolanta
Slusarczyk, Przemysław
Smeeth, Liam
So, Hung-Kwan
Soares, Fernanda Cunha
Sobek, Grzegorz
Sobngwi, Eugène
Sodemann, Morten
Söderberg, Stefan
Soekatri, Moesijanti YE
Soemantri, Agustinus
Sofat, Reecha
Solfrizzi, Vincenzo
Solovieva, Yuliya V
Somi, Mohammad Hossein
Sonestedt, Emily
Song, Yi
Soofi, Sajid
Sørensen, Thorkild IA
Sørgjerd, Elin P
Sossa Jérome, Charles
Soto-Rojas, Victoria E
Soumaré, Aïcha
Sousa-Poza, Alfonso
Sovic, Slavica
Sparboe-Nilsen, Bente
Sparrenberger, Karen
Spencer, Phoebe R
Spinelli, Angela
Spiroski, Igor
Staessen, Jan A
Stamm, Hanspeter
Stang, Andreas
Starc, Gregor
Staub, Kaspar
Stavreski, Bill
Steene-Johannessen, Jostein
Stehle, Peter
Stein, Aryeh D
Steinsbekk, Silje
Stergiou, George S
Stessman, Jochanan
Stevanović, Ranko
Stieber, Jutta
Stöckl, Doris
Stokwiszewski, Jakub
Stoyanova, Ekaterina
Stratton, Gareth
Stronks, Karien
Strufaldi, Maria Wany
Sturua, Lela
Suárez-Medina, Ramón
Suarez-Ortegón, Milton F
Suebsamran, Phalakorn
Sugiyama, Mindy
Suka, Machi
Sulo, Gerhard
Sun, Chien-An
Sun, Liang
Sund, Malin
Sundström, Johan
Sung, Yn-Tz
Sunyer, Jordi
Suriyawongpaisal, Paibul
Sweis, Nabil William G
Swinburn, Boyd A
Sy, Rody G
Sylva, René Charles
Szponar, Lucjan
Tabone, Lorraine
Tai, E Shyong
Takuro, Furusawa
Tambalis, Konstantinos D
Tammesoo, Mari-Liis
Tamosiunas, Abdonas
Tan, Eng Joo
Tang, Xun
Tanrygulyyeva, Maya
Tanser, Frank
Tao, Yong
Tarawneh, Mohammed Rasoul
Tarp, Jakob
Tarqui-Mamani, Carolina B
Taxová Braunerová, Radka
Taylor, Anne
Taylor, Julie
Tchibindat, Félicité
Te Velde, Saskia
Tebar, William R
Tell, Grethe S
Tello, Tania
Tessema, Masresha
Tham, Yih Chung
Thankappan, KR
Theobald, Holger
Theodoridis, Xenophon
Thomas, Nihal
Thorand, Barbara
Thrift, Amanda G
Tichá, Ľubica
Timmermans, Erik J
Tjandrarini, Dwi Hapsari
Tjonneland, Anne
Tolonen, Hanna K
Tolstrup, Janne S
Tomaszewski, Maciej
Topbas, Murat
Topór-Mądry, Roman
Torheim, Liv Elin
Tornaritis, Michael J
Torrent, Maties
Torres-Collado, Laura
Toselli, Stefania
Touloumi, Giota
Traissac, Pierre
Tran, Thi Tuyet-Hanh
Tremblay, Mark S
Triantafyllou, Areti
Trichopoulos, Dimitrios
Trichopoulou, Antonia
Trinh, Oanh TH
Trivedi, Atul
Tshepo, Lechaba
Tsigga, Maria
Tsintavis, Panagiotis
Tsugane, Shoichiro
Tuitele, John
Tuliakova, Azaliia M
Tulloch-Reid, Marshall K
Tullu, Fikru
Tuomainen, Tomi-Pekka
Tuomilehto, Jaakko
Twig, Gilad
Tynelius, Per
Tzala, Evangelia
Tzotzas, Themistoklis
Tzourio, Christophe
Udoji, Nwannedimma
Ueda, Peter
Ugel, Eunice
Ukoli, Flora AM
Ulmer, Hanno
Unal, Belgin
Usupova, Zhamyila
Uusitalo, Hannu MT
Uysal, Nalan
Vaitkeviciute, Justina
Valdivia, Gonzalo
Vale, Susana
Valvi, Damaskini
van Dam, Rob M
van den Born, Bert-Jan
Van der Heyden, Johan
van der Schouw, Yvonne T
Van Herck, Koen
Van Lippevelde, Wendy
Van Minh, Hoang
Van Schoor, Natasja M
van Valkengoed, Irene GM
Vanderschueren, Dirk
Vanuzzo, Diego
Varbo, Anette
Varela-Moreiras, Gregorio
Vargas, Luz Nayibe
Varona-Pérez, Patricia
Vasan, Senthil K
Vasques, Daniel G
Vatasescu, Radu
Vega, Tomas
Veidebaum, Toomas
Velasquez-Melendez, Gustavo
Velika, Biruta
Verloigne, Maïté
Veronesi, Giovanni
Verschuren, WM Monique
Victora, Cesar G
Viegi, Giovanni
Viet, Lucie
Vik, Frøydis N
Vilar, Monica
Villalpando, Salvador
Vioque, Jesus
Viriyautsahakul, Napaphan
Virtanen, Jyrki K
Visser, Marjolein
Visvikis-Siest, Sophie
Viswanathan, Bharathi
Vladulescu, Mihaela
Vlasoff, Tiina
Vocanec, Dorja
Vollenweider, Peter
Völzke, Henry
Vourli, Georgia
Voutilainen, Ari
Vrijheid, Martine
Vrijkotte, Tanja GM
Vuletić, Silvije
Wade, Alisha N
Waldhör, Thomas
Walton, Janette
Wambiya, Elvis OA
Wan Bebakar, Wan Mohamad
Wan Mohamud, Wan Nazaimoon
Wanderley Júnior, Rildo de Souza
Wang, Chongjian
Wang, Huijun
Wang, Ming-Dong
Wang, Ningli
Wang, Qian
Wang, Xiangjun
Wang, Ya Xing
Wang, Ying-Wei
Wannamethee, S Goya
Wareham, Nicholas
Wartha, Olivia
Weber, Adelheid
Wedderkopp, Niels
Weghuber, Daniel
Wei, Wenbin
Weres, Aneta
Werner, Bo
Westbury, Leo D
Whincup, Peter H
Wichstrøm, Lars
Wickramasinghe, Kremlin
Widhalm, Kurt
Widyahening, Indah S
Więcek, Andrzej
Wild, Philipp S
Wilks, Rainford J
Willeit, Johann
Willeit, Peter
Williams, Julianne
Wilsgaard, Tom
Wirth, James P
Wojtyniak, Bogdan
Woldeyohannes, Meseret
Wolf, Kathrin
Wong-McClure, Roy A
Wong, Andrew
Wong, Emily B
Wong, Jyh Eiin
Wong, Tien Yin
Woo, Jean
Woodward, Mark
Wu, Frederick C
Wu, Hon-Yen
Wu, Jianfeng
Wu, Li Juan
Wu, Shouling
Wyszyńska, Justyna
Xu, Haiquan
Xu, Liang
Yaacob, Nor Azwany
Yamborisut, Uruwan
Yan, Li
Yan, Weili
Yang, Ling
Yang, Xiaoguang
Yang, Yang
Yardim, Nazan
Yasuharu, Tabara
Yépez García, Martha
Yiallouros, Panayiotis K
Yngve, Agneta
Yoosefi, Moein
Yoshihara, Akihiro
Yotov, Yoto
You, Qi Sheng
You, San-Lin
Younger-Coleman, Novie O
Yu, Yu-Ling
Yu, Yunjiang
Yusof, Safiah Md
Yusoff, Ahmad Faudzi
Zaccagni, Luciana
Zafiropulos, Vassilis
Zainuddin, Ahmad A
Zakavi, Seyed Rasoul
Zamani, Farhad
Zambon, Sabina
Zampelas, Antonis
Zamrazilová, Hana
Zapata, Maria Elisa
Zargar, Abdul Hamid
Zaw, Ko Ko
Zayed, Ayman A
Zdrojewski, Tomasz
Żegleń, Magdalena
Zejglicova, Kristyna
Zeljkovic Vrkic, Tajana
Zeng, Yi
Zentai, Andrea
Zhang, Bing
Zhang, Luxia
Zhang, Zhen-Yu
Zhao, Dong
Zhao, Ming-Hui
Zhao, Wenhua
Zhecheva, Yanitsa V
Zhen, Shiqi
Zheng, Wei
Zheng, Yingfeng
Zholdin, Bekbolat
Zhou, Maigeng
Zhu, Dan
Zimmet, Paul
Zins, Marie
Zitt, Emanuel
Zocalo, Yanina
Zoghlami, Nada
Zuñiga Cisneros, Julio
Zuziak, Monika
Ezzati, Majid
Pokaż więcej
Źródło:
In The Lancet 16-22 March 2024 403(10431):1027-1050
Czasopismo naukowe
Tytuł:
The Project Information Literacy Retrospective: Insights from More than a Decade of Information Literacy Research, 2008-2022
Autorzy:
Head, Alison J.
Fister, Barbara
Geofrey, Steven
MacMillan, Margy
Project Information Literacy
Pokaż więcej
Deskryptory:
Information Literacy
Educational Research
Literature Reviews
College Students
Curriculum Evaluation
Information Seeking
Student Experience
Academic Libraries
Źródło:
Project Information Literacy. 2022.
Recenzowane naukowo:
N
Page Count:
35
Raport
Tytuł:
Neighborhood Factors Associated with COVID-19 Cases in California
Autorzy:
Oh, Debora L.Aff1, IDs4061502201443y_cor1
Meltzer, Dan
Wang, Katarina
Canchola, Alison J.
DeRouen, Mindy C.
McDaniels-Davidson, CorinneAff2, Aff6
Gibbons, Joseph
Carvajal-Carmona, Luis
Nodora, Jesse N.Aff5, Aff6
Hill, Linda
Gomez, Scarlett LinAff1, Aff7
Martinez, Maria Elena
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of Racial and Ethnic Health Disparities. 10(6):2653-2662
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for dark matter particles in W events with transverse momentum imbalance in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff85, Aff88, Aff274, IDJHEP032024134_cor1
Hayrapetyan, A.
Tumasyan, A.Aff1, Aff206
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff207
Krammer, N.
Liko, D.
Mikulec, I.
Schieck, J.Aff2, Aff207
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff207
Darwish, M. R.Aff3, Aff208
Janssen, T.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
Dansana, S.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Makarenko, I.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Tytgat, M.Aff4, Aff6
Van Putte, S.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Khalilzadeh, A.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
De Coen, M.
Dobur, D.
Hong, Y.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Van Den Bossche, N.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Caputo, C.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Lidrych, J.
Mastrapasqua, P.
Mondal, K.
Tran, T. T.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Menezes De Oliveira, T.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Soeiro, M.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff209
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff210
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff211
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff210
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Orzari, B.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Keshri, S.
Thakur, S.
Cheng, T.
Guo, Q.
Javaid, T.
Mittal, M.
Yuan, L.
Bauer, G.Aff15, Aff212
Hu, Z.
Yi, K.Aff15, Aff176, Aff212
Chen, G. M.Aff16, Aff213
Chen, H. S.Aff16, Aff213
Chen, M.Aff16, Aff213
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff213
Monti, F.
Sharma, R.
Song, J. N.Aff16, Aff213
Tao, J.
Wang, C.Aff16, Aff213
Wang, J.
Wang, Z.
Zhang, H.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Yang, H.
Zhou, C.
You, Z.
Lu, N.
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Reyes Vega, J. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Sculac, A.
Kovac, M.
Sculac, T.
Bargassa, P.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Elgammal, S.Aff31, Aff214
Ellithi Kamel, A.Aff31, Aff215
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Dewanjee, R. K.Aff33, Aff216
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kallonen, K. T. S.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff193
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
De Wit, A.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Gilbert, A.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Kalipoliti, L.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff39, Aff217
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Falke, S.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Haeberle, R.
Le Bihan, A.-C.
Sessini, M. A.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff40
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Greenberg, C.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Xiao, J.
Adamov, G.
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Engelke, F.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Jung, A.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Rehm, F.
Reithler, H.
Sarkisovi, V.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff43, Aff218
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff219
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Alimena, J.
Amoroso, S.
An, Y.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Becerril Gonzalez, H.
Behnke, O.
Belvedere, A.
Bhattacharya, S.
Blekman, F.Aff45, Aff46
Borras, K.Aff43, Aff45
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Hinzmann, A.
Jafari, A.Aff45, Aff65
Jeppe, L.
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff45, Aff220
Lohmann, W.Aff45, Aff221
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Ranken, E.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Scham, M.Aff43, Aff45, Aff222
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff43, Aff45
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Sreelatha Pramod, L. P.
Stafford, D.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff43, Aff45
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
Eich, M.
El Morabit, K.
Fischer, Y.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Grohsjean, A.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Raciti, B.
Rieger, M.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff139
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Mormile, M.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wittig, F.
Wolf, R.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Papadopoulos, A.Aff48, Aff139
Stakia, A.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Melachroinos, G.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Paraskevas, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Karapostoli, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Siamarkou, E.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff52, Aff223
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff55, Aff224
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff53, Aff225
Kadlecsik, Á.
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff52, Aff53
Veres, G. I.
Raics, P.
Ujvari, B.
Zilizi, G.
Bencze, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff55, Aff223
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Csorgo, T.Aff52, Aff56
Nemes, F.Aff52, Aff56
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff57, Aff226
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff57, Aff227
Singla, A.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff59, Aff228
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff59, Aff229
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.Aff59, Aff229
Sarkar, S.
Ameen, M. M.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Chatterjee, S.
Jana, P.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff60, Aff230
Kumar, D.Aff60, Aff230
Panwar, L.Aff60, Aff230
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Saha, N. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Verma, S.
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Bala, A.
Banerjee, S.
Chatterjee, R. M.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff63, Aff231
Das, A. K.
Kar, C.
Maity, D.Aff63, Aff232
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff63, Aff232
Naskar, K.Aff63, Aff232
Nayak, A.Aff63, Aff232
Sadangi, P.
Saha, P.
Swain, S. K.
Varghese, S.Aff63, Aff232
Vats, D.Aff63, Aff232
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff65
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff65, Aff233
Chenarani, S.Aff66, Aff234
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff68, Aff70, Aff235
Colaleo, A.Aff68, Aff69
Creanza, D.Aff68, Aff70
D’Anzi, B.Aff68, Aff69
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palma, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff70
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69, Aff235
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff68, Aff69
Mastrapasqua, V.Aff68, Aff69
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pellecchia, A.Aff68, Aff69
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Radogna, R.
Ramirez-Sanchez, G.Aff68, Aff70
Ramos, D.
Ranieri, A.
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Zaza, A.Aff68, Aff69
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff71, Aff72
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Fasanella, D.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff71, Aff236
Lunerti, L.Aff71, Aff72
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff71, Aff72
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff71, Aff72
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff237
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff237
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff75, Aff76
Camaiani, B.Aff75, Aff76
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Papanastassiou, A.Aff75, Aff76
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff77, Aff238
Piccolo, D.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.
Lucchini, M. T.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cagnotta, A.Aff82, Aff83
Carnevali, F.Aff82, Aff83
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
Lista, L.Aff82, Aff83, Aff239
Paolucci, P.Aff82, Aff139
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Ardino, R.
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff86, Aff171
Bellato, M.
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Grosso, G.
Layer, L.Aff83, Aff86
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff86, Aff87
Meneguzzo, A. T.Aff86, Aff87
Migliorini, M.Aff86, Aff87
Pazzini, J.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
Triossi, A.Aff86, Aff87
Ventura, S.
Yarar, H.Aff86, Aff87
Zanetti, M.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Zumerle, G.Aff86, Aff87
Abu Zeid, S.Aff89, Aff240
Aimè, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Re, V.
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.Aff89, Aff90
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Ajmal, S.Aff91, Aff92
Asenov, P.Aff91, Aff241
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Magherini, M.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff91, Aff241
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Presilla, M.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff93, Aff94
Boccali, T.
Bossini, E.
Bruschini, D.Aff93, Aff95
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
Cipriani, M.Aff93, Aff94
D’Amante, V.Aff93, Aff96
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff93, Aff94
Musich, M.Aff93, Aff94
Palla, F.
Parolia, S.
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.Aff93, Aff94
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff97, Aff98
Cavallari, F.
Cunqueiro Mendez, L.Aff97, Aff98
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Errico, F.Aff97, Aff98
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Mijuskovic, J.Aff97, Aff98
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Finco, L.
Grippo, M.Aff99, Aff100
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Luongo, F.Aff99, Aff100
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff99, Aff100
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.Aff99, Aff100
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tarricone, C.Aff99, Aff100
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.
Umoret, G.Aff99, Aff100
Vlasov, E.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
De Leo, K.Aff102, Aff103
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Hong, J.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, J.
Lee, H.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Bak, G.
Gwak, P.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, D.
Kim, T. J.
Merlin, J. A.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Jun, W.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, J.
Lee, J.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Gaile, A.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Strautnieks, N. R.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Yusuff, I.Aff118, Aff242
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff120, Aff243
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Ramírez García, M.
Bautista, I.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Raicevic, N.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Muhammad, A.
Pozniak, K.
Zabolotny, W.
Araujo, M.
Bastos, D.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Boletti, A.
Bozzo, M.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Petrilli, A.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.
Milenovic, P.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Morcillo Perez, C. M.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Vischia, P.
Bhowmik, S.
Blanco Fernández, S.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Navarrete Ramos, E.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff137, Aff244
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.Aff138, Aff245
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Amendola, C.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Barney, D.
Bermúdez Martínez, A.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bin Anuar, A. A.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Fallavollita, F.Aff89, Aff90, Aff139
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kieseler, J.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milosevic, V.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Pantaleo, F.
Peruzzi, M.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Qu, H.
Rabady, D.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Shchelina, K.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff49, Aff139
Stahl Leiton, A. G.
Steen, A.
Summers, S.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Walter, D.
Wanczyk, J.Aff139, Aff246
Wozniak, K. A.Aff139, Aff247
Zehetner, P.
Zejdl, P.
Zeuner, W. D.
Bevilacqua, T.Aff140, Aff142
Caminada, L.Aff140, Aff142
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff140, Aff142
Noehte, L.Aff140, Aff142
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff141, Aff246
Backhaus, M.
Calandri, A.
Cazzaniga, C.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchegiani, M.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff141, Aff246
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Seidita, R.
Steggemann, J.Aff141, Aff246
Valsecchi, D.
Wallny, R.
Amsler, C.Aff142, Aff248
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff143, Aff249
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Tiwari, P. C.Aff143, Aff230
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Chen, Z. g.
Hou, W.-S.
Hsu, T. h.
Kao, Y. w.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Su, X. f.
Thomas-Wilsker, J.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Wachirapusitanand, V.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff146, Aff250
Eskut, E.
Guler, Y.Aff146, Aff251
Gurpinar Guler, E.Aff146, Aff251
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff146, Aff252
Polatoz, A.
Tali, B.Aff146, Aff253
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Ocalan, K.Aff147, Aff254
Yalvac, M.Aff147, Aff255
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff148, Aff256
Kaya, O.Aff148, Aff257
Tekten, S.Aff148, Aff258
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff149, Aff250
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff149, Aff259
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff150, Aff253
Epshteyn, V.
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff150, Aff260
Isildak, B.Aff150, Aff261
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Potok, O.
Sert, H.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff150, Aff253
Zorbilmez, C.
Boyaryntsev, A.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Bury, F.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff153
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff154, Aff262
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff153, Aff154
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Carrillo Montoya, C. A.
Chahal, G. S.Aff155, Aff263
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Knight, M.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Nash, J.Aff155, Aff264
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Richards, A.
Rose, A.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff139, Aff155
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Hiltbrand, J.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Toms, M.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Huerta Escamilla, C.
Simsek, A. E.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Chudasama, R.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff100, Aff159
Usai, E.
West, C.
Yi, R.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Coubez, X.Aff43, Aff161
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff161, Aff265
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Mondal, S.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff161, Aff266
Simpson, F.
Stamenkovic, M.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Zhang, W.
Abbott, S.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Citron, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Wei, W.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gordon, M.
Hanson, G.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Quinnan, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Barzdukas, A.
Brennan, L.
Campagnari, C.
Collura, G.
Dorsett, A.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Dutta, V.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Manganelli, N.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Amram, O.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cummings, G.
Dickinson, J.
Dutta, I.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff167, Aff171
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff171, Aff267
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Aruta, C.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Chang, P.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Koenig, E.
Kolosova, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Adams, T.
Al Kadhim, A.
Askew, A.
Bower, N.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Hashmi, R.
Kim, R. S.
Kim, S.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Prova, P. R.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Alsufyani, B.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff174, Aff240
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Adams, M. R.
Bennett, C.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Escobar Franco, R.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lee, J. h.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Nanda, S.
Oh, G.
Ozek, B.
Pilipovic, D.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Blend, D.
Dilsiz, K.Aff176, Aff268
Emediato, L.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff176
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff176, Aff269
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff176, Aff270
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kang, L.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roguljic, M.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Grove, D.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Pitt, M.
Popescu, S.Aff178, Aff271
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Wilson, G.
Allmond, B.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kalogeropoulos, A.
Kim, D.
Maravin, Y.
Nam, K.
Natoli, J.
Roy, D.
Sorrentino, G.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Chen, Y. M.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Paranjpe, M. M.
Wang, L.
Wong, K.
Bendavid, J.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hoang, D.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lavezzo, L.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rothman, S.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Crossman, B.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Mahon, D.
Mans, J.
Marzocchi, B.
Pandey, S.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Hossain, J.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Vagnerini, A.
Wightman, A.
Yan, F.
Yu, D.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Rejeb Sfar, H.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lu, M.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wang, B.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Miao, Y.
Monk, D. G.
Schmitt, M. H.
Taliercio, A.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Castells, S.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Ho, K. W.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Nelson, H.
Osherson, M.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Basnet, A.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bouchamaoui, H.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Loeliger, A.
Marlow, D.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chandra, S.
Chawla, R.
Das, S.
Gu, A.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Virdi, A. K.
Wang, F.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Pathak, A.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Miguel Colin, O.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Yigitbasi, E.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff198, Aff221
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Vora, J.
Wang, H.
Acharya, H.
Ally, D.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Karunarathna, N.
Lee, L.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Aebi, D.
Ahmad, M.
Bouhali, O.Aff200, Aff272
Dalchenko, M.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff200
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Hussain, A.
Kazhykarim, Y.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mankel, A.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Karchin, P. E.
Aravind, A.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Warden, A.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Druzhkin, D.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.Aff1, Aff155
Obraztsov, S.
Oreshkin, V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2024(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for long-lived heavy neutral leptons with lepton flavour conserving or violating decays to a jet and a charged lepton
Autorzy:
Aff86, Aff89, Aff279, IDJHEP032024105_cor1
Hayrapetyan, A.
Tumasyan, A.Aff1, Aff209
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff210
Krammer, N.
Li, A.
Liko, D.
Mikulec, I.
Schieck, J.Aff2, Aff210
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff210
Darwish, M. R.Aff3, Aff211
Janssen, T.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
Dansana, S.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Makarenko, I.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Tytgat, M.Aff4, Aff6
Van Onsem, G. P.
Van Putte, S.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
Das, A. K.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Gianneios, P.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Khalilzadeh, A.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
De Coen, M.
Dobur, D.
Hong, Y.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Mota Amarilo, K.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Van Den Bossche, N.
van der Linden, J.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bethani, A.
Bruno, G.
Caputo, C.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Lidrych, J.
Mastrapasqua, P.
Mondal, K.
Tran, T. T.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Menezes De Oliveira, T.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Soeiro, M.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff212
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff213
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Gomes De Souza, R.
Martins, J.Aff9, Aff214
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Pinheiro, J. P.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff213
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Orzari, B.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Keshri, S.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.
Yuan, L.
Hu, Z.
Liu, J.
Yi, K.Aff15, Aff20, Aff179
Chen, G. M.Aff16, Aff215
Chen, H. S.Aff16, Aff215
Chen, M.Aff16, Aff215
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.Aff16, Aff216
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff215
Sharma, R.Aff16, Aff217
Song, J. N.Aff16, Aff215
Tao, J.
Wang, C.Aff16, Aff215
Wang, J.
Wang, Z.Aff16, Aff215
Zhang, H.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Yang, H.
Zhang, L.
Zhou, C.
You, Z.
Lu, N.
Bauer, G.Aff20, Aff218
Gao, X.Aff5, Aff21
Leggat, D.
Okawa, H.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Reyes Vega, J. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Sculac, A.
Kovac, M.
Sculac, T.
Bargassa, P.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff32, Aff219
Assran, Y.Aff32, Aff220, Aff221
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Kallonen, K. T. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff38, Aff196
Simkina, P.
Titov, M.
Tornago, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Chiusi, M.
Damas, F.
Davignon, O.
De Wit, A.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Gilbert, A.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Kalipoliti, L.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff40, Aff222
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Falke, S.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Haeberle, R.
Le Bihan, A.-C.
Meena, M.
Saha, G.
Sessini, M. A.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff41
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Greenberg, C.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Purohit, A.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Xiao, J.
Bagaturia, I.Aff42, Aff223
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Engelke, F.
Erdmann, J.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Jung, A.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Mausolf, F.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Rehm, F.
Reithler, H.
Sarkar, U.
Sarkisovi, V.
Schmidt, A.
Sharma, A.
Spah, J. L.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff44, Aff224
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff45, Aff225
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Alimena, J.
Amoroso, S.
An, Y.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Becerril Gonzalez, H.
Behnke, O.
Belvedere, A.
Bhattacharya, S.
Blekman, F.Aff46, Aff47
Borras, K.Aff44, Aff46
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff46, Aff47
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Hinzmann, A.
Jafari, A.Aff46, Aff66
Jeppe, L.
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff46, Aff226
Lohmann, W.Aff46, Aff227
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mussgiller, A.
Nair, L. P.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Park, J.
Pérez Adán, D.
Ranken, E.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Scham, M.Aff44, Aff46, Aff228
Schnake, S.Aff44, Aff46
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff46, Aff47
Selivanova, D.
Sharko, K.
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff44, Aff46
Wissing, C.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
Eich, M.
El Morabit, K.
Fischer, Y.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Grohsjean, A.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Raciti, B.
Rieger, M.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff48, Aff141
Hofsaess, R.
Horzela, M.
Husemann, U.
Kieseler, J.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Lawhorn, J. M.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Mormile, M.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Presilla, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Regnery, B.
Shadskiy, N.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Toms, M.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wittig, F.
Wolf, R.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Papadopoulos, A.Aff49, Aff141
Stakia, A.
Kontaxakis, P.
Melachroinos, G.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Paraskevas, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Karapostoli, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Siamarkou, E.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff53, Aff229
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff56, Aff230
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff54, Aff231
Kadlecsik, Á.
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff53, Aff54
Veres, G. I.
Raics, P.
Ujvari, B.
Zilizi, G.
Bencze, G.
Czellar, S.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Csorgo, T.Aff53, Aff57
Nemes, F.Aff53, Aff57
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff232
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.
Singla, A.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff60, Aff233
Bhattacharya, S.
Dutta, S.
Dutta, S.
Sarkar, S.
Ameen, M. M.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Chatterjee, S.
Jana, P.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff61, Aff234
Kumar, D.Aff61, Aff234
Panwar, L.Aff61, Aff234
Pujahari, P. R.
Saha, N. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Verma, S.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Bala, A.
Banerjee, S.
Chatterjee, R. M.
Dewanjee, R. K.Aff63, Aff235
Guchait, M.
Jain, Sh.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Parolia, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff64, Aff236
Kar, C.
Maity, D.Aff64, Aff237
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff64, Aff237
Naskar, K.Aff64, Aff237
Nayak, A.Aff64, Aff237
Sadangi, P.
Saha, P.
Swain, S. K.
Varghese, S.Aff64, Aff237
Vats, D.Aff64, Aff237
Acharya, S.Aff65, Aff238
Alpana, A.
Dube, S.
Gomber, B.Aff65, Aff238
Kansal, B.
Laha, A.
Sahu, B.Aff65, Aff238
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff46, Aff66
Khazaie, E.Aff66, Aff239
Zeinali, M.Aff66, Aff240
Chenarani, S.Aff67, Aff241
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff69, Aff70
Aly, R.Aff69, Aff71, Aff242
Colaleo, A.Aff69, Aff70
Creanza, D.Aff69, Aff71
D’Anzi, B.Aff69, Aff70
De Filippis, N.Aff69, Aff71
De Palma, M.Aff69, Aff70
Di Florio, A.Aff69, Aff71
Elmetenawee, W.Aff69, Aff70, Aff242
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff69, Aff71
Louka, M.Aff69, Aff70
Maggi, G.Aff69, Aff71
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff69, Aff70
Mastrapasqua, V.Aff69, Aff70
My, S.Aff69, Aff70
Nuzzo, S.Aff69, Aff70
Pellecchia, A.Aff69, Aff70
Pompili, A.Aff69, Aff70
Pugliese, G.Aff69, Aff71
Radogna, R.
Ramirez-Sanchez, G.Aff69, Aff71
Ramos, D.
Ranieri, A.
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff69, Aff70
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Zaza, A.Aff69, Aff70
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff72, Aff73
Bonacorsi, D.Aff72, Aff73
Borgonovi, L.
Campanini, R.Aff72, Aff73
Capiluppi, P.Aff72, Aff73
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff72, Aff73
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff72, Aff73
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff72, Aff73
Fasanella, D.Aff72, Aff73
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff72, Aff73
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff72, Aff73
Lo Meo, S.Aff72, Aff243
Lunerti, L.Aff72, Aff73
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff72, Aff73
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff72, Aff73
Rossi, A. M.Aff72, Aff73
Rovelli, T.Aff72, Aff73
Siroli, G. P.Aff72, Aff73
Costa, S.Aff74, Aff75, Aff244
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff74, Aff75
Tricomi, A.Aff74, Aff75, Aff244
Tuve, C.Aff74, Aff75
Assiouras, P.
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff76, Aff77
Camaiani, B.Aff76, Aff77
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.Aff76, Aff77
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff76, Aff77
Focardi, E.Aff76, Aff77
Kello, T.
Latino, G.Aff76, Aff77
Lenzi, P.Aff76, Aff77
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Papanastassiou, A.Aff76, Aff77
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff78, Aff245
Piccolo, D.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff79, Aff80
Benaglia, A.
Boldrini, G.Aff81, Aff82
Brivio, F.
Cetorelli, F.
De Guio, F.Aff81, Aff82
Dinardo, M. E.Aff81, Aff82
Dini, P.
Gennai, S.
Gerosa, R.Aff81, Aff82
Ghezzi, A.Aff81, Aff82
Govoni, P.Aff81, Aff82
Guzzi, L.
Lucchini, M. T.Aff81, Aff82
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff81, Aff82
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff81, Aff82
Tabarelli de Fatis, T.Aff81, Aff82
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cagnotta, A.Aff83, Aff84
Carnevali, F.Aff83, Aff84
Cavallo, N.Aff83, Aff85
De Iorio, A.Aff83, Aff84
Fabozzi, F.Aff83, Aff85
Iorio, A. O. M.Aff83, Aff84
Lista, L.Aff83, Aff84, Aff246
Paolucci, P.Aff83, Aff141
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff83, Aff84
Ardino, R.
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff87, Aff174
Bisello, D.Aff87, Aff88
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff87, Aff88
Carlin, R.Aff87, Aff88
Checchia, P.
Dorigo, T.
Fantinel, S.
Fanzago, F.
Gasparini, U.Aff87, Aff88
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff87, Aff88
Marini, F.
Meneguzzo, A. T.Aff87, Aff88
Migliorini, M.Aff87, Aff88
Pazzini, J.Aff87, Aff88
Ronchese, P.Aff87, Aff88
Rossin, R.Aff87, Aff88
Strong, G.
Tosi, M.Aff87, Aff88
Triossi, A.Aff87, Aff88
Ventura, S.
Yarar, H.Aff87, Aff88
Zanetti, M.Aff87, Aff88
Zotto, P.Aff87, Aff88
Zucchetta, A.Aff87, Aff88
Zumerle, G.Aff87, Aff88
Abu Zeid, S.Aff90, Aff247
Aimè, C.Aff90, Aff91
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.Aff90, Aff91
Re, V.
Riccardi, C.Aff90, Aff91
Salvini, P.
Vai, I.Aff90, Aff91
Vitulo, P.Aff90, Aff91
Ajmal, S.Aff92, Aff93
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff92, Aff93
Fanò, L.Aff92, Aff93
Magherini, M.Aff92, Aff93
Mantovani, G.Aff92, Aff93
Mariani, V.Aff92, Aff93
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff92, Aff248
Rossi, A.Aff92, Aff93
Santocchia, A.Aff92, Aff93
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff92, Aff93
Asenov, P.Aff94, Aff95
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff94, Aff95
Boccali, T.
Bossini, E.
Bruschini, D.Aff94, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff94, Aff95
Cipriani, M.Aff94, Aff95
D’Amante, V.Aff94, Aff97
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff94, Aff96
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff94, Aff95
Musich, M.Aff94, Aff95
Palla, F.
Rizzi, A.Aff94, Aff95
Rolandi, G.Aff94, Aff96
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff94, Aff95
Turini, N.Aff94, Aff97
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff98, Aff99
Cavallari, F.
Cunqueiro Mendez, L.Aff98, Aff99
Del Re, D.Aff98, Aff99
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Errico, F.Aff98, Aff99
Longo, E.Aff98, Aff99
Meridiani, P.
Mijuskovic, J.Aff98, Aff99
Organtini, G.Aff98, Aff99
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff98, Aff99
Quaranta, C.Aff98, Aff99
Rahatlou, S.Aff98, Aff99
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff98, Aff99
Soffi, L.
Amapane, N.Aff100, Aff101
Arcidiacono, R.Aff100, Aff102
Argiro, S.Aff100, Aff101
Arneodo, M.Aff100, Aff102
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff100, Aff101
Bellora, A.Aff100, Aff101
Biino, C.
Borca, C.Aff100, Aff101
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff100, Aff101
Covarelli, R.Aff100, Aff101
Demaria, N.
Finco, L.
Grippo, M.Aff100, Aff101
Kiani, B.Aff100, Aff101
Legger, F.
Luongo, F.Aff100, Aff101
Mariotti, C.
Markovic, L.Aff100, Aff101
Maselli, S.
Mecca, A.Aff100, Aff101
Migliore, E.Aff100, Aff101
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff100, Aff101
Ortona, G.
Pacher, L.Aff100, Aff101
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff100, Aff102
Siviero, F.Aff100, Aff101
Sola, V.Aff100, Aff101
Solano, A.Aff100, Aff101
Staiano, A.
Tarricone, C.Aff100, Aff101
Trocino, D.
Umoret, G.Aff100, Aff101
Vlasov, E.Aff100, Aff101
Belforte, S.
Candelise, V.Aff103, Aff104
Casarsa, M.
Cossutti, F.
De Leo, K.Aff103, Aff104
Della Ricca, G.Aff103, Aff104
Dogra, S.
Hong, J.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, J.
Lee, H.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, M. S.
Bak, G.
Gwak, P.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, D.
Kim, T. J.
Merlin, J. A.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Yang, S.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jun, W.
Kim, J.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, J.
Lee, J.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Watson, I. J.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Gaile, A.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Strautnieks, N. R.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Yusuff, I.Aff120, Aff249
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Crotte Ledesma, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff122, Aff250
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Ramírez García, M.
Bautista, I.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Raicevic, N.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Muhammad, A.
Pozniak, K.
Zabolotny, W.
Araujo, M.
Bastos, D.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Boletti, A.
Bozzo, M.
Camporesi, T.
Da Molin, G.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Petrilli, A.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Wulff, J. W.
Adzic, P.
Milenovic, P.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Bedoya, Cristina F.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Escalante Del Valle, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Morcillo Perez, C. M.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Vischia, P.
Bhowmik, S.
Blanco Fernández, S.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Navarrete Ramos, E.
Piedra Gomez, J.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff139, Aff251
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.Aff140, Aff252
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Amendola, C.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Barney, D.
Bermúdez Martínez, A.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bin Anuar, A. A.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Huber, B.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Matthewman, M.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milosevic, V.
Monti, F.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Neutelings, I.
Orfanelli, S.
Pantaleo, F.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Qu, H.
Rabady, D.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Scarfi, S.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Shchelina, K.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff50, Aff141
Stahl Leiton, A. G.
Steen, A.
Summers, S.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Walter, D.
Wanczyk, J.Aff141, Aff253
Wang, J.
Wuchterl, S.
Zehetner, P.
Zejdl, P.
Zeuner, W. D.
Bevilacqua, T.Aff142, Aff144
Caminada, L.Aff142, Aff144
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff142, Aff144
Noehte, L.
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff143, Aff253
Backhaus, M.
Calandri, A.
Cazzaniga, C.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchegiani, M.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff143, Aff253
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Seidita, R.
Steggemann, J.Aff143, Aff253
Valsecchi, D.
Wallny, R.
Amsler, C.Aff144, Aff254
Bärtschi, P.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Molinatti, U.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Tramontano, R.
Adloff, C.Aff145, Aff255
Bhowmik, D.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Tiwari, P. C.Aff145, Aff234
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Chen, Z. g.
Hou, W.-S.
Hsu, T. h.
Kao, Y. w.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Su, X. f.
Thomas-Wilsker, J.
Tsai, L. s.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Wachirapusitanand, V.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff148, Aff256
Eskut, E.
Guler, Y.Aff148, Aff257
Gurpinar Guler, E.Aff148, Aff257
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff148, Aff258
Polatoz, A.
Tali, B.Aff148, Aff259
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Yalvac, M.Aff149, Aff260
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff150, Aff261
Kaya, O.Aff150, Aff262
Tekten, S.Aff150, Aff263
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff30, Aff256, Aff264
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff151, Aff265
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff152, Aff259
Epshteyn, V.
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff152, Aff266
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Potok, O.
Sert, H.
Simsek, C.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Sunar Cerci, D.Aff153, Aff259
Boyaryntsev, A.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Bury, F.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff156
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff157, Aff267
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff156, Aff157
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff158, Aff268
Colling, D.
Dancu, J. S.
Das, I.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Knight, M.
Langford, J.
León Holgado, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mieskolainen, M.
Nash, J.Aff158, Aff269
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Richards, A.
Rose, A.
Savva, K.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff141, Aff158
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Hiltbrand, J.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Huerta Escamilla, C.
Simsek, A. E.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Bam, B.
Chudasama, R.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff101, Aff162
Usai, E.
Yi, R.
Akpinar, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fangmeier, C.
Fernandez Madrazo, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Golf, F.
Jeon, S.
Reed, I.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zecchinelli, A. G.
Benelli, G.
Coubez, X.Aff44, Aff164
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff164, Aff270
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Mondal, S.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff164, Aff271
Simpson, F.
Stamenkovic, M.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Zhang, W.
Abbott, S.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Citron, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Wei, W.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Flores Avila, G.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nunez Del Prado, A.
Saltzberg, D.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Mukherjee, S.
Pieri, M.
Quinnan, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Barzdukas, A.
Brennan, L.
Campagnari, C.
Dorsett, A.
Incandela, J.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Vámi, T. Á.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Latorre, A.
Mao, J.
Newman, H. B.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Cremonesi, M.
Dutta, V.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Palit, P.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Manganelli, N.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Kotamnives, P.
Monroy, J.
Oshiro, M.
Patterson, J. R.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Amram, O.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cummings, G.
Dickinson, J.
Dutta, I.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grummer, A.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff170, Aff174
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff174, Aff272
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Aruta, C.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Chang, P.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Koenig, E.
Kolosova, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Mohrman, K.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Adams, T.
Al Kadhim, A.
Askew, A.
Bower, S.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Hashmi, R.
Kim, R. S.
Kim, S.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Prova, P. R.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Alsufyani, B.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff177, Aff247
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yanes, E.
Adams, M. R.
Baty, A.
Bennett, C.
Cavanaugh, R.
Escobar Franco, R.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lee, J. h.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Nanda, S.
Oh, G.
Ozek, B.
Pilipovic, D.
Pradhan, R.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Blend, D.
Dilsiz, K.Aff179, Aff273
Emediato, L.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff42, Aff179
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff179, Aff274
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff179, Aff275
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kang, L.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roguljic, M.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Grove, D.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Pitt, M.
Popescu, S.Aff181, Aff276
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Wilson, G.
Allmond, B.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kalogeropoulos, A.
Kim, D.
Maravin, Y.
Nam, K.
Natoli, J.
Roy, D.
Sorrentino, G.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Belloni, A.
Chen, Y. M.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Paranjpe, M. M.
Wang, L.
Bendavid, J.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Grosso, G.
Harris, P.
Hoang, D.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lavezzo, L.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rothman, S.
Stephans, G. S. F.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Crossman, B.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Mahon, D.
Mans, J.
Marzocchi, B.
Pandey, S.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Haza, G.
Hossain, J.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Tabb, W.
Vagnerini, A.
Wightman, A.
Yan, F.
Yu, D.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Morris, M.
Nguyen, D.
Rappoccio, S.
Rejeb Sfar, H.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Dervan, J.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lu, M.
Madigan, G.
Mccarthy, R.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wang, B.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Dittmer, S.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Miao, Y.
Monk, D. G.
Schmitt, M. H.
Taliercio, A.
Velasco, M.
Agarwal, G.
Band, R.
Bucci, R.
Castells, S.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Ho, K. W.
Hurtado Anampa, K.
Ivanov, T.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Moore, C.
Musienko, Y.
Nelson, H.
Osherson, M.
Piccinelli, A.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wan, Y.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Basnet, A.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Joyce, M.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bouchamaoui, H.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Loeliger, A.
Marlow, D.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Shevelev, A.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chandra, S.
Chawla, R.
Das, S.
Gu, A.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Scheurer, V.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Virdi, A. K.
Wang, F.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Pathak, A.
Acosta, D.
Carnahan, T.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Li, W.
Miguel Colin, O.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Yigitbasi, E.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Parmar, N.
Parygin, P.
Popova, E.
Taus, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff201, Aff227
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Vora, J.
Wang, H.
Acharya, H.
Ally, D.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Higginbotham, S.
Holmes, T.
Kanuganti, A. R.
Karunarathna, N.
Lee, L.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Aebi, D.
Ahmad, M.
Bouhali, O.Aff203, Aff277
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff105, Aff203
Kim, H.
Luo, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Hussain, A.
Kazhykarim, Y.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mankel, A.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Chen, Y.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Karchin, P. E.
Aravind, A.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Warden, A.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Chadeeva, M.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Druzhkin, D.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.Aff1, Aff158
Obraztsov, S.
Oreshkin, V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2024(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Higher-order moments of the elliptic flow distribution in PbPb collisions at sNN = 5.02 TeV
Autorzy:
Aff86, Aff89, Aff269, IDJHEP022024106_cor1
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff203
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff203
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff203
Darwish, M. R.Aff3, Aff204
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff205
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff206
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff207
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff206
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff14, Aff208
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff15, Aff209
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff15, Aff173, Aff209
Chen, G. M.Aff16, Aff208
Chen, H. S.Aff16, Aff208
Chen, M.Aff16, Aff208
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff208
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Lu, N.
Gao, X.Aff5, Aff20
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Elgammal, S.Aff31, Aff210
Ellithi Kamel, A.Aff31, Aff211
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff190
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff39, Aff212
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff40
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Chokheli, D.
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff43, Aff213
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff214
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff45, Aff46
Borras, K.Aff43, Aff45
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff45, Aff66
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff45, Aff215
Lohmann, W.Aff45, Aff216
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff43, Aff45, Aff217
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff43, Aff45
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff43, Aff45
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff136
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff52, Aff55
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff54, Aff218
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff53, Aff219
Lökös, S.Aff53, Aff56
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff52, Aff53
Surányi, O.
Veres, G. I.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff55, Aff220
Csorgo, T.Aff52, Aff56
Nemes, F.Aff52, Aff56
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff57, Aff221
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff57, Aff222
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff59, Aff223
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff59, Aff224
Maity, M.Aff59, Aff223
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Chatterjee, S.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff60, Aff225
Kumar, D.Aff60, Aff225
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff60, Aff225
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Saha, N. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Verma, S.
Naskar, K.Aff61, Aff226
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff64, Aff227
Das, A. K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff64, Aff228
Nayak, A.Aff64, Aff228
Saha, P.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff64, Aff228
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff66, Aff229
Khazaie, E.Aff66, Aff229
Zeinali, M.Aff66, Aff230
Chenarani, S.Aff67, Aff231
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff69, Aff70
Aly, R.Aff69, Aff70, Aff232
Aruta, C.Aff69, Aff70
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff69, Aff71
De Filippis, N.Aff69, Aff71
De Palma, M.Aff69, Aff70
Di Florio, A.Aff69, Aff70
Elmetenawee, W.Aff69, Aff70
Errico, F.Aff69, Aff70
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff69, Aff71
Maggi, G.Aff69, Aff71
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff69, Aff70
Mastrapasqua, V.Aff69, Aff70
My, S.Aff69, Aff70
Nuzzo, S.Aff69, Aff70
Pellecchia, A.Aff69, Aff70
Pompili, A.Aff69, Aff70
Pugliese, G.Aff69, Aff71
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff69, Aff70
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff69, Aff70
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff72, Aff73
Bonacorsi, D.Aff72, Aff73
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff72, Aff73
Capiluppi, P.Aff72, Aff73
Castro, A.Aff72, Aff73
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff72, Aff73
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff72, Aff73
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff72, Aff73
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff72, Aff73
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff72, Aff73
Lo Meo, S.Aff72, Aff233
Lunerti, L.Aff72, Aff73
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff72, Aff73
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff72, Aff73
Rossi, A. M.Aff72, Aff73
Rovelli, T.Aff72, Aff73
Siroli, G. P.Aff72, Aff73
Costa, S.Aff74, Aff75, Aff234
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff74, Aff75
Tricomi, A.Aff74, Aff75, Aff234
Tuve, C.Aff74, Aff75
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff76, Aff77
Camaiani, B.Aff76, Aff77
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff76, Aff77
Ciulli, V.Aff76, Aff77
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff76, Aff77
Focardi, E.Aff76, Aff77
Latino, G.Aff76, Aff77
Lenzi, P.Aff76, Aff77
Lizzo, M.Aff76, Aff77
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff76, Aff77
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff78, Aff235
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff79, Aff80
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff79, Aff80
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff81, Aff82
Cetorelli, F.Aff81, Aff82
De Guio, F.Aff81, Aff82
Dinardo, M. E.Aff81, Aff82
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff81, Aff82
Govoni, P.Aff81, Aff82
Guzzi, L.Aff81, Aff82
Lucchini, M. T.Aff81, Aff82
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff81, Aff82
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff81, Aff82
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff81, Aff82
Zuolo, D.Aff81, Aff82
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff83, Aff84
Cavallo, N.Aff83, Aff85
De Iorio, A.Aff83, Aff84
Fabozzi, F.Aff83, Aff85
Iorio, A. O. M.Aff83, Aff84
Lista, L.Aff83, Aff84, Aff236
Paolucci, P.Aff83, Aff136
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff83, Aff84
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff87, Aff168
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff87, Aff88
Carlin, R.Aff87, Aff88
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff87, Aff88
Gasparini, U.Aff87, Aff88
Grosso, G.
Layer, L.Aff84, Aff87
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff87, Aff88
Meneguzzo, A. T.Aff87, Aff88
Michelotto, M.
Montecassiano, F.
Pazzini, J.Aff87, Aff88
Ronchese, P.Aff87, Aff88
Rossin, R.Aff87, Aff88
Simonetto, F.Aff87, Aff88
Strong, G.
Tosi, M.Aff87, Aff88
Yarar, H.Aff87, Aff88
Zanetti, M.Aff87, Aff88
Zotto, P.Aff87, Aff88
Zucchetta, A.Aff87, Aff88
Abu Zeid, S.Aff90, Aff237
Aimè, C.Aff90, Aff91
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff90, Aff91
Fiorina, D.Aff90, Aff91
Montagna, P.Aff90, Aff91
Re, V.
Riccardi, C.Aff90, Aff91
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff90, Aff91
Asenov, P.Aff92, Aff238
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff92, Aff93
Fanò, L.Aff92, Aff93
Magherini, M.Aff92, Aff93
Mantovani, G.Aff92, Aff93
Mariani, V.Aff92, Aff93
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff92, Aff238
Piccinelli, A.Aff92, Aff93
Presilla, M.Aff92, Aff93
Rossi, A.Aff92, Aff93
Santocchia, A.Aff92, Aff93
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff92, Aff93
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff94, Aff96
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff94, Aff95
Boccali, T.
Bossini, E.Aff94, Aff95
Bruschini, D.Aff94, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff94, Aff95
D’Amante, V.Aff94, Aff97
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff94, Aff97
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff94, Aff96
Mandorli, G.Aff94, Aff96
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff94, Aff95
Musich, M.Aff94, Aff95
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.Aff94, Aff96
Rizzi, A.Aff94, Aff95
Rolandi, G.Aff94, Aff96
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff94, Aff95
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff94, Aff95
Turini, N.Aff94, Aff97
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff98, Aff99
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff98, Aff99
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff98, Aff99
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff98, Aff99
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff98, Aff99
Quaranta, C.Aff98, Aff99
Rahatlou, S.Aff98, Aff99
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff98, Aff99
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff98, Aff99
Amapane, N.Aff100, Aff101
Arcidiacono, R.Aff100, Aff102
Argiro, S.Aff100, Aff101
Arneodo, M.Aff100, Aff102
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff100, Aff101
Bellora, A.Aff100, Aff101
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff100, Aff101
Covarelli, R.Aff100, Aff101
Demaria, N.
Grippo, M.Aff100, Aff101
Kiani, B.Aff100, Aff101
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff100, Aff101
Migliore, E.Aff100, Aff101
Monteil, E.Aff100, Aff101
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff100, Aff101
Ortona, G.
Pacher, L.Aff100, Aff101
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff100, Aff102
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff100, Aff101
Sola, V.Aff100, Aff101
Solano, A.Aff100, Aff101
Soldi, D.Aff100, Aff101
Staiano, A.
Tornago, M.Aff100, Aff101
Trocino, D.
Umoret, G.Aff100, Aff101
Vagnerini, A.Aff100, Aff101
Belforte, S.
Candelise, V.Aff103, Aff104
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff103, Aff104
Della Ricca, G.Aff103, Aff104
Sorrentino, G.Aff103, Aff104
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.Aff118, Aff239
Yusuff, I.Aff118, Aff239
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff120, Aff240
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff123
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.Aff129, Aff241
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Nadderd, L.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff134, Aff242
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.Aff90, Aff91, Aff136
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff49, Aff136
Stahl Leiton, A. G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff136, Aff243
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff137, Aff139
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff137, Aff139
Noehte, L.Aff137, Aff139
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff138, Aff243
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff138, Aff243
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Steggemann, J.Aff138, Aff243
Valsecchi, D.Aff136, Aff138
Wallny, R.
Amsler, C.Aff139, Aff244
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff140, Aff245
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Tiwari, P. C.Aff140, Aff225
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Wachirapusitanand, V.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff143, Aff246
Eskut, E.
Guler, Y.Aff143, Aff247
Gurpinar Guler, E.Aff143, Aff247
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff143, Aff248
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff143, Aff249
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff144, Aff250
Ocalan, K.Aff144, Aff251
Yalvac, M.Aff144, Aff252
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.Aff145, Aff254
Tekten, S.Aff145, Aff255
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff146, Aff246
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff146, Aff246
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff147, Aff249
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff147, Aff256
Isildak, B.Aff147, Aff257
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff147, Aff249
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff150
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff151, Aff258
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff150, Aff151
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff152, Aff259
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff152, Aff260
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff136, Aff152
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Toms, M.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff101, Aff156
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff158
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff158, Aff261
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff158, Aff262
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff164, Aff168
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff168, Aff263
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kuznetsova, E.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Bower, N.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff171, Aff237
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff173, Aff264
Emediato, L.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff173
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff173, Aff265
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff173, Aff266
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kalogeropoulos, A.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, T.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff20, Aff192
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff195, Aff216
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff197, Aff267
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff105, Aff197
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Demiyanov, A.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Khein, L.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Korotkikh, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Snigirev, A.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vardanyan, I.
Vlasov, E.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2024(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Preventing Falls at Home among People with Intellectual Disabilities: A Scoping Review
Autorzy:
Doherty, Alison J. (ORCID 0000-0003-3593-8069)
Benedetto, Valerio (ORCID 0000-0002-4683-0777)
Harris, Catherine (ORCID 0000-0001-7763-830X)
Ridley, Julie
O'Donoghue, Annette
James-Jenkinson, Lynn
Fidler, Dave
Clegg, Andrew (ORCID 0000-0001-8938-7819)
Pokaż więcej
Deskryptory:
Prevention
Accidents
Family Environment
Intellectual Disability
Risk
Intervention
Cost Effectiveness
Źródło:
Journal of Applied Research in Intellectual Disabilities. Jul 2023 36(4):702-724.
Recenzowane naukowo:
Y
Page Count:
23
Czasopismo naukowe
Tytuł:
The effect of three years of vitamin D supplementation on erectile dysfunction: Results from the randomized placebo-controlled D-Health Trial
Autorzy:
Duarte Romero, Briony
Waterhouse, Mary
Baxter, Catherine
McLeod, Donald S.A.
English, Dallas R.
Armstrong, Bruce K.
Chung, Eric
Ebeling, Peter R.
Hartel, Gunter
van der Pols, Jolieke C.
Roberts, Matthew
Venn, Alison J.
Webb, Penelope M.
Whiteman, David C.
Neale, Rachel E.
Pokaż więcej
Źródło:
In Clinical Nutrition ESPEN April 2024 60:109-115
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies