Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Alser, Osaid"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Provocative Angiography, Followed by Therapeutic Interventions, in the Management of Hard-To-Diagnose Gastrointestinal Bleeding
Autorzy :
Kokoroskos, Nikolaos
Naar, Leon
Peponis, Thomas
Martinez, Myriam
El Moheb, Mohamad
El Hechi, Majed
Alser, Osaid
Fuentes, Eva
Velmahos, George
Pokaż więcej
Źródło :
World Journal of Surgery: Official Journal of the International Society of Surgery/Société Internationale de Chirurgie. 44(9):2944-2949
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global variation in postoperative mortality and complications after cancer surgery: a multicentre, prospective cohort study in 82 countries
Autorzy :
Knight, Stephen R
Shaw, Catherine A
Pius, Riinu
Drake, Thomas M
Norman, Lisa
Ademuyiwa, Adesoji O
Adisa, Adewale O
Aguilera, Maria Lorena
Al-Saqqa, Sara W
Al-Slaibi, Ibrahim
Bhangu, Aneel
Biccard, Bruce M
Brocklehurst, Peter
Costas-Chavarri, Ainhoa
Chu, Kathryn
Dare, Anna
Elhadi, Muhammed
Fairfield, Cameron J
Fitzgerald, J Edward
Ghosh, Dhruv
Glasbey, James
van Berge Henegouwen, Mark I.
Ingabire, J.C. Allen
Kingham, T Peter
Lapitan, Marie Carmela
Lawani, Ismaïl
Lieske, Bettina
Lilford, Richard
Martin, Janet
Mclean, Kenneth A
Moore, Rachel
Morton, Dion
Nepogodiev, Dmitri
Ntirenganya, Faustin
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Ramos-De la Medina, Antonio
Riad, Aya
Salem, Hosni Khairy
Simões, Joana
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Thomas, Hannah
Weiser, Thomas G
West, Malcolm
Whitaker, John
Harrison, Ewen M
Gjata, Arben
Modolo, Maria Marta
King, Sebastian
Chan, Erick
Nahar, Sayeda Nazmun
Waterman, Ade
Vervoort, Dominique
Lawani, Ismaïl
Bedada, Alemayehu Ginbo
De Azevedo, Bernardo
Figueiredo, Ana Gabriela
Sokolov, Manol
Barendegere, Venerand
Ekwen, Gerald
Agarwal, Arnav
Dare, Anna
Liu, Qinyang
Camilo Correa, Juan
Malemo, Kalisya Luc
Bake, Jacques
Mihanovic, Jakov
Kuncarová, Kamila
Orhalmi, Julius
Salem, Hosni
Teras, Jyri
Kechagias, Aristotelis
Arnaud, Alexis P
Lindert, Judith
Tabiri, Stephen
Kalles, Vasileios
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Recinos, Gustavo
Baranyai, Zsolt
Kumar, Basant
Neelamraju Lakshmi, Harish
Zachariah, Sanoop Koshy
Alexander, Philip
Kumar Venkatappa, Sunil
Pramesh, C
Amandito, Radhian
Fleming, Christina
Ansaloni, Luca
Pata, Francesco
Pellino, Gianluca
Altibi, Ahmed M.
Nour, Ibrahim
Hamdun, Intisar
Elhadi, Muhammed
Ghellai, Ali M.
Venskutonis, Donatas
Poskus, Tomas
Zilinskas, Justas
Whitaker, John
Malemia, Precious
Tew, Yong Yong
Borg, Elaine
Ellul, Sarah
Ramos-De la Medina, Antonio
Wafqui, fatima Zahraa
Borowski, David W
van Dalen, Anne Sophie
Wells, Cameron
Adamou, Harissou
Ademuyiwa, Adesoji
Adisa, Adewale
Søreide, Kjetil
Qureshi, Ahmad Uzair
Al-Slaibi, Ibrahim
Al Saqqa, Sara
Alser, Osaid
Tahboub, Haya
Segovia Lohse, Helmut Alfredo
Shu Yip, Sebastian
Lapitan, Marie Carmela
Major, Piotr
Simões, Joana
Sampaio Soares, António
Bratu, Matei Razvan
Litvin, Andrey
Vardanyan, Armen
Allen Ingabire, JC
Costas-Chavarri, Ainhoa
Gudal, Ahmad
Albati, Naif
Juloski, Jovan
Lieske, Bettina
Rems, Miran
Rayne, Sarah
Van Straten, Stephanie
Moodley, Yoshan
Chu, Kathryn
Moore, Rachel
Ortega Vázquez, Irene
Ruiz-Tovar, Jaime
Senanayake, Kithsiri Janakantha
Thalgaspitiya, Sujeewa Priyantha Bandara
Omer, Omer Abdelbagi
Homeida, Anmar
Cengiz, Yucel
Clerc, Daniel
Alshaar, Muhammad
Bouaziz, Hanen
Altinel, Yuksel
Doe, Matthew
Freigofer, Maryna
Teasdale, Ella
Kabariti, Rakan
Clements, Joshua Michael
Knight, Stephen Richard
Ashfaq, Ahsan
Azodo, Ijeoma
Wagner, Gabriela
Trostchansky, Ivan
Maimbo, Mayaba
Linyama, David
Nina, Helidon
Zeko, Amanda
Fermani, Claudio Gabriel
Modolo, Maria Marta
Villalobos, Santiago
Carballo, Federico
Farina, Pablo
Guckenheimer, Sebastian
Dickfos, Marilla
Ajmera, Ankit
Chong, Chester
Gourlay, Ralph
Hussaini, Sikandar
Lee, Yi Jia
Majid, Adeeb
Martin, Peter
Miles, Rebecca
Morris, Owen James
Phua, Jamie
Ridley, William
Saluja, Tarunpreet
Tan, Ryan Renxin
Teh, Jen
Wells, Anna
Arora, Bharti
Dollie, Qaasim
Ho, Debbie
Ma, Yanru
Perera, Omattage Mahasha
Truong, Anthony
Dawson, Amanda Caroline
Lim, Bryan
Pahalawatta, Upuli
Phan, Jacqueline
Woon-Shoo-Tong, Xiao-Ming Sarah
Yeoh, Andrea
Charman, Lillian
Drane, Andrew
Laura, Sharon
Lo, Charmaine Chu Wen
Mozes, Amy
Poon, Rita
Tan, Hao Han
Wall, Ellen
Chopra, Prakshi
De Giovanni, Jasmine
Dhital, Bal
Draganic, Brian
Duller, Alexander
Gani, Jonathan
Goh, Yao Kuan
Jeong, Jun Young
McManus, Brendan
Nagappan, Prakash
Pockney, Peter
Rugendyke, Anya
Sarrami, Mahsa
Smith, Stephen
Wills, Vanessa
Wong, Hsu Ven
Ye, Geoffrey
Zhang, Geoffrey
Brooker, Ethan
Feng, Daniel
Lau, Bonnie
Ngai, Carlin
Birks, Sarah
Gyorki, David
Otero de Pablos, Jaime
Abbosh, Ali
Gillespie, Chris
Mahmoud, Ahmed
Kwan, Bianca
Lawson, Joshua
Warwick, Andrea
Bingham, Janne
Cockbain, Andrew J
Dudi-Venkata, Nagendra Naidu
Ellaby-Hall, Jordan
Finlay, Ben
Humphries, Emily
Pisaniello, Jade
Pisaniello, Monique
Salih, Salma
Sammour, Tarik
Abd Wahab, Haidar Hadri
De Silva, April
Hayward, Nicola
Iyer, Kartik
Maddern, Guy
Prevost, Gian Andrea
Annapureddy, Naga
Settipalli, Krishna Pranathi
Yeo, Jeremy
Hempenstall, Lucy
Pham, Lily
Purcell, Shaun
Talavera, Cherry
Vaska, Ashish I
Chaggar, Gurpreet
Chrapko, Phillip
Cocco, Annelise
Coulter-Nile, Sarah Michelle Crystal Jade
Ctercteko, Grahame
French, James
Gong, Houchen
Gosselink, Martijn
Jegathees, Thuvarahan
Jin, Ivan
Kalachov, Michelle
Kiefhaber, Kathryn
Lee, Katherine
Luong, Jason
Phan, Steven
Pleass, Henry
Veale, Kelly
Zeng, Zhi
Au, Angela
DeBiasio, Ashe
Deng, Idy
Myooran, Jananee
Nair, Amrita
Stewart, Peter
Stift, Anton
Unger, Lukas Walter
Wimmer, Kerstin
Ahmed, Nabila
Hasan, Syed
Rahman, Saber
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Peters, Adrian
Perduca, Pietro
Pulcina, Guenda
Tinton, Nicolas
Buxant, Frederic
Dabin, Elsa
Garofalo, Giulia
Dossou, Francis
Lawani, Ismaïl
Gnangnon, Freddy Houehanou Rodrigue
Imorou Souaibou, Yacoubou
Bedada, Alemayehu Ginbo
Motlaleselelo, Pako
Tlhomelang, Omphile
Lima Buarque, Igor
Mendonça Ataíde Gomes, Gustavo
Vieira Barros, Aldo
Batashki, Ilia
Damianov, Nikolai
Stoyanov, Vladislav
Dardanov, Dragomir
Maslyankov, Svilen
Petkov, Plamen
Sokolov, Manol
Todorov, George
Zhivkov, Evgeni
Akisheva, Aygulya
Castilla Moreno, Miguel Angel
Genov, Geno
Ilieva, Ivelina
Ivanov, Tsvetomir
Karamanliev, Martin
Khan, Azhar
Mitkov, Emil
Yotsov, Tsanko
Atanasov, Boyko
Belev, Nikolay
Slavchev, Mihail
Nsengiyumva, Carlos
Jones, Elgan
Stock, Simon
Ekwen, Gerald
Kyota, Steve
Brown, James
Mabanza K., Tresor
Nigo Samuel, Lemery
Otuneme, Chidi
Prosper, Ngwang
Umenze, Franklin
Boutros, Marylise
Caminsky, Natasha
Dumitra, Sinziana
Garfinkle, Richard
Morency, Dominique
Salama, Ebram
Banks, Alexander
Ferri, Lorenzo
He, Haitian
Katz, Amit
Liberman, Alexander Sender
Meterissian, Sarkis
Pang, Allison
Parvez, Elena
Agarwal, Arnav
Dare, Anna
Hameed, Usmaan
Osman, Fahima
Sequeira, Sangita
Coburn, Natalie
Dare, Anna
Jaffer, Alisha
Karanicolas, Paul
Mosseler, Matthew
Musselman, Reilly
Liu, Xinyuan
Yip, Ching Wan
Garces-Otero, Juan Sebastian
Guzman, Carolina
Sierra, Sebastian
Uribe Valencia, Andres
Cabrera Rivera, Paulo Andrés
Camelo, Saul
Gonzalez, Andrea
González-Orozco, Alejandro
Mosquera Paz, Manuel Santiago
Perez Rivera, Carlos J-
Gonzalez, Felipe
Isaza-Restrepo, Andres
Nino- Torres, Laura
Arias Madrid, Natalia
Mendoza Arango, Maria Clara
Sierra, Sebastian
Bake, Jacques
Tsandiraki, Justin
Jemendžic, Damir
Kocman, Branislav
Šuman, Oliver
Canic, Renata
Jurišic, Darko
Karakas, Ivana
Krizanovic Rupcic, Ana
Pitlovic, Vlatka
Samardžic, Josip
Kopljar, Mario
Bacic, Ivan
Domini, Edgar
Karlo, Robert
Mihanovic, Jakov
Miljanic, Danijela
Simic, Andrea
Ahmed, Mariam
Al Nassrallah, Majdi
Altaf, Rabiya
Amjad, Talal
Eltoum, Ruba
Haidar, Heba
Hassan, Alhassan
Khalil, Omar
Qasem, Marwan
Ramesh, Rommel
Sajith, Gautham
Wisal, Maham
Žatecký, Jan
Bujda, Michele
Jirankova, Katerina
Paclik, Ales
Abdallah, Aya
Abdulgawad Almogy, Mariam
Ayman El-sawy, Esraa
ElFayoumy, Ahmed Moustafa
Elghareeb, Nourhan
Esmat, Nourhan Ahmed
Fadel, Ahmed
Habater, Abdullah
Hamdy, Heba
Hefni, Amr
Kamal, Marwa
Mohamed Abobakr, Norhan
Sayed, Ahmed
Shaker, Nancy
Taha, Ehab
Tharwat, Hoda
Zakaria, Omar
Abdelmotaleb, Ibrahem
Al-Dhufri, Ali
Al-Himyari, Hamza S.
El sheikh, Enas
Eldmaty, Asmaa
Elkhalawy, Aya
M.Elkhashen, Ahmed
Magdy, Kithara
Mostafa, Safa
Sadia, Habib Doutoum
Saleh, Mohamed mahmoud
Samir, Dina
Yahia Mohamed Ali, Mohamed
A. Nassar, Mahmoud
Abdelhady, Samar
Abdelrazek, Aly
Abdelsalam, Israa
El-Sawy, Aya
Essam, Eman
Gadelkarim, Mohamed
Ghaly, Khaled
Hassabalnaby, Mohamed
Masarani, Rana
Mohamed Shaaban, Nourhan
Sabry, Ahmed
Salem, Menatalla
Soliman, Nourhan Akram
Zahran, Diaaaldin
Abou El.soud, Moustafa Ramadan
Badr, Esraa Tarek
Borham, Hala
Elmeslemany, Nehal
Elsayed, Mohammad
Elsherif, Fawzia
Eslam, Sara
Gaber, Gehad
Ibrahim, Sondos
Kamh, Yara
Mahmoud, Abdelrahman
Mohamed, Shimaa gamal
Morshedy, Eman
Omar, Cinderella
Salem Soliman, Fatima
Abdelkawy, Shaza
Abdelmohsen, Naglaa
Abdelshakour, Mahmoud
Dahy, Ahmed
Gamal, Norhan
Gamal, Mohammed
Hasan, Ahmad
Hetta, Helal
Mousa, Nehad
Omar, Mohamed
Rabie, Somia
Saad, Mahmoud
Saleh, Bakeer
Sayed Mohamed, Marwa
Shawqi, Muhammad
Abdelhady Mousa, Heba
Alnoury, Mostafa
Elbealawy, Mohamed
Elshafey, Ahmed
Essam Ibrahim El Desouki Muhammad Ahmed, Muhammad
Ghonaim, Mennatullah
Hgag, Fawzy
Ibrahim, Mohamed
Morsy, Mahmoud
Reda Loaloa, Mohamed
Refaat, Ahmed
Samir, Hadeer
Shahien, Fatma
Sobhy, Mohamed
Sroor, Fathy
Abdellatif, Esraa
Adel, Marina
Afifi, Amr Abdelghani
Afifi, Eman
Antaky, Marco
Dawoud, Amr
El Zoghby, Naira
El-remaily, Amira
Elzanfaly, Ali Abdelazez
Gadallah, Ahmed
Gamal, Fatma Alzahraa
Hashem, Omar
Medhat Youssef, Shrouk
Muhammad Attyah, Aliaa
Munir, Malak
Shazly, Omar
Taha, Esraa
Wilson, Karim
Adel, Sawsan
Ali, Asmaa
Eid, Esraa
Elhelow, Esraa
Elmahdy, Marwa
Elshatby, Bassant
Hossam el-din Zakaria, Amany
Hossny, Ahmad
Ibrahim, Eman
M.Yonis, Ahmed
Metwalli, Maram
Yousry, Basant
Zid, Esraa
A Yacoub, Mina
Abdelhakim, Ahmed
Abouelsoad, Nervana
Alkhatib, Mo'min
Ashraf, Ahmed
Ashraf, Alaa
Elazab, Yasmin
Elfanty, Mahmoud
Elkabir, Osama
Elsayed, Mai
Elshimy, Ahmed
Elsobky, Hager
Eskander, John
Gad, Ahmed
Hamsho, Ward
Khaled Abdelwahed, Noura
Magdy, Menna
Moharam, Dalia
Osama, Abeer
Ramadan, Shereen
Roum, Radwa
Sayed, Taqwa
Shehada, Tarneem
Zidan, Ahmed Mohy
Abbas, Khalid
Ali, Amr
Attia, Mohamed
Balata, Mohamed
El Nakeeb, Ayman
Elewaily, Mohamed Ibrahim Elsayed
Elfallal, Ahmed
Elfeki, Hossam
Elkhadragy, Ahmed
Emile, Sameh
Ezzat, Helmy
Hosni, Hasnaa
Mansour, Islam
Omar, Waleed
Othman, Gehad
Sadek, Kareem
Shalaby, Mostafa
Shehab-Eldeen, Noura
Anas khalifa, Rawda
Badr, Helmy
Eldeep, Mostafa
Eldeep, Ahmed
Eldoseuky mohammed, Amany
Khallaf, Salwa
Magdy Hegazy, Eman
Mahmoud, Rokia
Mikhail, Pola
Morsi, Mahmoud
Mowafy, Sara
Raafat, Dina
Safy, Amina
Sera, Marwa
Sera, Ahmed shible
AbdAllah, Mostafa Salim Mohamed
Abdelkader, Muhammad
Abdou, Abdulrahman Osama
Ahmed, Ahmedgaber
Gaafar, Shireen
Ibrahim negm, Fatma
Lapic, Mina
Maher, Ahmed
Mahmoud, Hagar
Mostafa, Ahmed
Samir, Mohamed
Samy, Fatma
Semeda, Nourhan
Shalaby, Hind I.
El-taweel, Alaa
Galal Elnagar, Ahmed
Hemidan, Ahmed Gamal
Hussein, Mohamed
Kandil, Ahmed. A.
Moawad, Mf
Nasser Hamamah, Ayat Allah
Soliman, Mostafa
Abdelkhalek, Mohamed
Abdelmaksoud Tawakel, Noura
Abdelwahed, Ahmed Mohamed
Abdou, Alrawy
Atallah, Khalid
Elsherbeny, Mohammed Yasser
Emara, Eman
Hamdy, Mohamed
Hamdy, Omar
Haron, Amira
Ismail, Salma
Metwally, Islam Hany
Mohamed Hamed Elgaml, Nihal
Nassar, Ahmed
Refky, Basel
Sadek, Mirna
Saleh, Mahmoud
Yunes, Asmaa
Zakaria, Mai
Zuhdy, Mohammed
Fayed, Notila
Mohammed, Mohammed Mustafa Hassan
Kütner, Sander
Melnik, Priit
Seire, Indrek
Teras, Jyri
Ümarik, Toomas
Ainoa, Eppu
Eerola, Verner
Koppatz, Hanna
Koskenvuo, Laura
Sallinen, Ville
Takala, Sini
Katunin, Jevgeni
Kechagias, Aristotelis
Turunen, Arto
Christou, Niki
Mathonnet, Muriel
Lavoue, Vincent
Nyangoh Timoh, Krystel
Soulabaille, Lucie
Lesourd, Romain
Merdrignac, Aude
Sulpice, Laurent
André, Benoît
Chantalat, Elodie
Vaysse, Charlotte
Dousset, Bertrand
Gaujoux, Sebastien
Martin, Gregory
Clonda, Octavian
Juodis, Domantas
Kienle, Klaus
Mravik, Andras
Palmer, Samuel
Szabadhegyi, Gabor
Agbeko, Anita Eseenam
Gyabaah, Solomon
Gyamfi, Frank Enoch
Naabo, Nuhu
Owusu senior, Atta
Yorke, Joseph
Owusu, Frank
Abantanga, Francis
Anyomih, Theophilus Teddy Kojo
Muntaka, Abdul-Jalilu Mohammed
Owusu Abem, Emmanuel
Sheriff, Mohammed
Tabiri, Stephen
Wondoh, Paul M.
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Gkiokas, Georgios
Pantiora, Eirini
Theodosopoulos, Theodosios
Ioannidis, Argyrios
Konstantinidis, Konstantinos
Konstantinidou, Sofia
Machairas, Nikolaos
Paspala, Anna
Prodromidou, Anastasia
Chouliaras, Christos
Papadopoulos, Konstantinos
Baloyiannis, Ioannis
Mamaloudis, Ioannis
Tzovaras, George
Akrida, Ioanna
Argentou, Maria-Ioanna
Germanos, Stylianos
Iliopoulos, Evangelos
Maroulis, Ioannis
Skroubis, George
Theofanis, George
Chatzakis, Christos
Ioannidis, Orestis
Loutzidou, Lydia
Kalles, Vasileios
Karathanasis, Panagiotis
Michalopoulos, Nikolaos
Theodoropoulos, Charalampos
Theodorou, Dimitrios
Triantafyllou, Tania
Garoufalia, Zoe
Hasemaki, Natasha
Kontos, Michalis
Kouraklis, Gregory
Kykalos, Stylianos
Liakakos, Theodore
Mpaili, Eustratia
Papalampros, Alexandros
Schizas, Dimitrios
Syllaios, Athanasios
Tampaki, Ekaterini Christina
Tsimpoukelis, Antonios
Antonopoulou, Maria Ioanna
Deskou, Eirini
Manatakis, Dimitrios K.
Papageorgiou, Dimitrios
Zoulamoglou, Menelaos
Anthoulakis, Christos
Margaritis, Michalis
Nikoloudis, Nikolaos
Campo, Veronica
Ceballos, André
Flores, Mario-Andrés
Giron, Waleska
Ko, Donghyun
Martinez, Gabriel
Recinos, Gustavo
Rivera Lara, Verónica
Rueda, Nataly
Sanchez, Andres
Tejeda Garrido, Jorge Carlos Guillermo
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Alvarez Rivera, Alvaro Eduardo
Bamaca Ixcajoc, Elvis Benjamin
Barreda Zelaya, Lilian Elizabeth
Chacòn-Herrera, Patricia
Corea Ruiz, Ligia Margarita
Echeverria-Davila, Guillermo
Garcia, Mario
García, Danilo
Gutiérrez Mayen, Edgar Fernando
José, Noriega
Mazariegos, Nery
Méndez, Diego
Paniagua Espinoza, Michael
Baranyai, Zsolt
Bardos, David
Benke, Marton
Illes, Kristof
Kokas, Balint András
Szabó, Réka
Appukuttan, Akhila
Asok, Anjitha
D.K., Vijaykumar
Malik, Kapil
Ravishankaran, Praveen
Tapkire, Ritesh
Moorthy, Guru
Abraham, Joyner
Muthuvel, Ramesh
Alapatt, John
Kattepur, Abhay
Pareekutty, Nizamudheen
Garod, Mebanshanbor
Harris, Caleb
Wanniang, Cliff
Gupta, Ashish
Nehra, Deepak
Parshad, Sanjeev
Acharya, Rajgopal
Badwe, Rajendra
Bhandare, Manish
Jain, Urvashi
Kirti, Karishma
Nair, Nita
Shrikhande, Shailesh
Thakkar, Purvi
Anandan, Premkumar
C S, Archana
Holenarasipur Narasannaiah, Arun
Jagarlamudi, Tejaswi
Kumar Venkatappa, Sunil
M R, Rashmi
Manangi, Mallikarjuna
Raghavendra, Abhishek
Rao, K. Seshagiri
S, Vinay
Sajjan, Vinay
Shenoy, Aneesh
Shivashankar Chikkanayakanahalli, Santhosh
Tharanath, Kavya
V, Sushmita
Adidharma, Peter
Agarwal, Raksheeth
Amandito, Radhian
Anggita Gultom, Phebe
Arifin, Ghafur Rasyid
Billy, Matthew
Elfizri, Zatira
Fahira, Alessa
Felicia, Devi
Gunardi, Triana Hardianti
Johanna, Nadya
Nugrahadi, Nadia Rahmadiani
Panigoro, Sonar Soni
Rahmayanti, Siti
Sihotang, Retta Catherina
Brata, Santi Yuanita
Winoto, Hadi
Barati, Nastaran
Karami, Manoochehr
Khorshidi, Hamidreza
Naderifar, Homa
Abdulla, Mazin A.
Coleman, Maggie
Doherty, Ronan J
Hannon, Rob
Murphy, Brenda
Stakelum, Aine
Winter, Des
Aljohmani, Lylas
Farnan, Richard
Seldon, Yeshey
Tan, Tanna
Varghese, Shriya
Alherz, Mohammad
Ather, Muaaz
Bajilan, Mohammad
Graziadei, Vivien
Pilkington, Isobel
Quidwai, Omar
Ridgway, Paul
Shiwani, Haaris
Tahir, Abd al-Rahman
Blunnie, Eimear
Burke, Daniel
Kennedy, Niall
Macdonagh, Kate
O'Neill, Maeve
Rooney, Siobhan
Falco, Giuseppe
Ferrari, Guglielmo
Mele, Simone
Nita, Gabriela Elisa
Ugoletti, Lara
Zizzo, Maurizio
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Tagliabue, Fulvio
Baronio, Gianluca
Ongaro, Deborah
Pata, Giacomo
Compagnoni, Bruno
Salvadori, Renato
Taglietti, Lucio
D'Alessandro, Nicola
Di Lascio, Pierpaolo
Pascale, Giovanni
Bortolasi, Luca
Campagnaro, Tommaso
Carlini, Massimo
Lisi, Giorgio
Lombardi, Davide
Pedrazzani, Corrado
Spoletini, Domenico
Turri, Giulia
Violi, Paola
Altomare, Donato Francesco
Aquilino, Fabrizio
Musa, Nicola
Papagni, Vincenzo
Picciariello, Arcangelo
Vincenti, Leonardo
Andreotti, Dario
Occhionorelli, Savino
Tondo, Matteo
Basso, Stefano Maria Massimiliano.
Cirelli, Riccardo
Maino, Marco Enrico Mario
Piozzi, Guglielmo Niccolò
Picone, Emanuele
Scaramuzzo, Rosa
Sinibaldi, Giovanni
Amendola, Alfonso
Anastasio, Lorenzo
Bucci, Luigi
Caruso, Emanuele
Castaldi, Antonio
Di Maso, Sara
Dinuzzi, Vincenza Paola
Esposito, Giovanni
Gaudiello, Maria
Giglio, Mariano Cesare
Greco, Paola Antonella
Luglio, Gaetano
Manfreda, Andrea
Marra, Ester
Mastella, Federica
Pagano, Gianluca
Peltrini, Roberto
Pepe, Vincenzo
Sacco, Michele
Sollazzo, Viviana
Spiezio, Giovanni
Cianchetti, Ettore
Menduni, Nunzia
Carvello, Michele Maria
Di Candido, Francesca
Spinelli, Antonino
Corsi, Fabio
Sorrentino, Luca
Marino, Fabio
Asti, Emanuele Luigi Giuseppe
Bonavina, Luigi
Rausa, Emanuele
Asta, Martina
Belli, Andrea
Bianco, Francesco
Cervone, Carmela
Delrio, Paolo
Falato, Armando
Fares Bucci, Andrea
Guarino, Rita
Pace, Ugo
Rega, Daniela
De Luca, Emilia
Gallo, Gaetano
Sammarco, Giuseppe
Sena, Giuseppe
Vescio, Giuseppina
Santandrea, Letizia
Ugolini, Giampaolo
Zattoni, Davide
Chetta, Nicola
Logrieco, Gaetano
Vanella, Serafino
Garulli, Gianluca
Zanini, Nicola
Bondurri, Andrea
Cammarata, Francesco
Colombo, Francesco
Foschi, Diego
Lamperti, Giulia Maria Beatrice
Maffioli, Anna
Sampietro, Gianluca Matteo
Yakushkina, Al'ona
Zaffaroni, Gloria
Ansaloni, Luca
Cicuttin, Enrico
Sibilla, Maria Grazia
Impellizzeri, Harmony
Inama, Marco
Moretto, Gianluigi
Mochet, Sylvie
Ponte, Elisa
Usai, Antonella
Mancini, Stefano
Sagnotta, Andrea
Solinas, Luigi
Bolzonaro, Elisa
Tamini, Nicolò
Curletti, Gianluca
Galleano, Raffaele
Malerba, Michele
Campanella, Sofia
Cocorullo, Gianfranco
Colli, Francesco
De Marco, Paolino
Falco, Nicolò
Fontana, Tommaso
Kamdem Mambou, Leonel jospin
La Brocca, Antonella
Licari, Leo
Randisi, Brenda
Rizzo, Giovanna
Rotolo, Giulia
Salamone, Giuseppe
Tutino, Roberta
Venturelli, Paolina
Malabarba, Stefano
Sgrò, Alessandro
Vella, Ivan
Cirillo, Bruno
Crocetti, Daniele
De Toma, Giorgio
Lapolla, Pierfrancesco
Mingoli, Andrea
Sapienza, Paolo
Belvedere, Angela
Bianchini, Stefania
Binetti, Margherita
Birindelli, Arianna
Tonini, Valeria
Podda, Mauro
Pulighe, Fabio
De Rosa, Michele
Bono, Lorenzo
Borghi, Felice
Geretto, Paolo
Giuffrida, Maria Carmela
Lauro, Corrado
Marano, Alessandra
Pellegrino, Luca
Salusso, Paola
Sasia, Diego
Campanelli, Michela
Realis Luc, Alberto
Trompetto, Mario
Cardia, Roberto
Cillara, Nicola
Giordano, Antonio Nicola
Costanzo, Antonio
Giovilli, Mario Alessandro
Turati, Luca
Canonico, Silvestro
Pellino, Gianluca
Sciaudone, Guido
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Albsoul, Nader
AlBsoul, Ahmad
Alkhatib, Ala'a Aldeen
Alsallaq, Osama
Amarin, Justin Z.
Ayoub, Rami
Bsisu, Isam
El Muhtaseb, M S
Jabaiti, Mohammad
Melhem, Jamal
Nour, Ibrahim
Qwaider, Yasmeen Z.
Salameh, Mohammad Hasan
Suleihat, Ahmad
Suradi, Haya H.
Alammarin, Mohammad
Aljaafreh, Almoutuz
Bani hani, Mohammad
Bani hani, Zeina
Bani Hani, Farah
Fahmawee, Toqa
Hamouri, Shadi
Katanani, Cyrine
Tawalbeh, Ra'fat
Tawalbeh, Tamara
Zawahrah, Hassan
Abou Chaar, Mohamad K.
Abusalem, Lana
Al-Masri, Mahmoud
Al-Najjar, Hani
Barghuthi, Lutfi
Ahmed, Zahra
Maulana, Adnan
Ngotho, Omar
Kamau, Charbel
Stanley Mwenda, Aruyaru
Bosire, Fridah
Mwachiro, Elizabeth
Parker, Robert
Simel, Ian
Sylvester, Kimutai
Althini, Abdulmunem Ahmed Mustafa
Elbarouni, Sofian
Elbeshina, Aya Elseed
Gwea, Ahmed
Malek, Ans
Masoud Farag, Wedad Albashir
Abdalei, Abdulwahab
Abdel Malik, Abu Baker
Abo-khammash, Areej
Abuhlaiga, Ma'aly
Adnan, Nour
Albaggar, Marwa
Alfitory, Asma
Aljanfi, Asma
Almuzghi, Fakhruddin
Altumei, Zohoor
Alzabti, Fatima
Ashoushan, Hana
Assalhi, Mohamed
Azzubia, Joma
Bnhameida, Sondos
Delhen, Malik
Elshafei, Houssein
Elteir, Hana
Esbaga, Fatima
Gobbi, Abdel Aziz
Hamouda, Fatma
Hilan, Hamdan
Ismail, Rania
Jebran, Fieruz
Kasbour, Muataz
Maderi, Galia
Mohammad, Saja
Mohammed, Burooj
Murtadi, Habib
Mustafa, Hamassat
Rajab, Mohamed
Trenba, Sarah
Wafaa, Mariam
Al Sagheir, Eman
Almigheerbi, Alabas
Alzahaf, Ahmed
Bahroun, Sumayyah Ghayth
Ben Dallah, Najah
Elshaibani, Mahmoud
Eswaye, Haitem
Karar, Maha
Omar, Samah
Younes, Eman
Younes, Maha
Zreeg, Dafer
Abujamra, Saleh
Ashour, Firas
Elgammudi, Mala
Omar F. Aljadidi, Wesal
Saddouh, Enas
Sharif, Randa
Alabuzidi, Aya
Alwerfally, AbdulMawlay
Aribi, Sarra
Bibas, Fatma
Elfaituri, Taha
Elhajjaji, Yasmine
Khaled, Ala
Khalil, Wegdan
Layas, Tesneem
Soula, Enas
Tarek, Ahmed
Abu hallalah, Muad fathi khalleefah
Abujamra, Saleh
Ahmed, Hazem Abdelkarem
Alsharef, Tagwa
Ben Saoud, Abdulsalam Ali
El Gharmoul, Tasnim
Elhadi, Ahmed
Elrais, Safa
Shebani, Abdulhalim
Zarti, Heba
Zeiton, Asaid
Ambrazevicius, Marijus
Kaselis, Nerijus
Stakyte, Migle
Aliosin, Oleg
Cizauskaite, Agne
Dailidenas, Sarunas
Eismontas, Vitalijus
Kybransiene, Migle
Nutautiene, Vitalija
Samalavicius, Narimantas
Simcikas, Dainius
Slepavicius, Algirdas
Tamosiunas, Albinas
Ubartas, Nerijus
Zeromskas, Paulius
Bradulskis, Saulius
Dainius, Edvinas
Juocas, Juozas
Kubiliute, Egle
Kutkevicius, Juozas
Opolskis, Aurimas
Parseliunas, Audrius
Subocius, Andrejus
Venskutonis, Donatas
Virbickaite, Egle
Zuikyte, Diana
Bogusevicius, Algirdas
Buzaite, Kristina
Cepuliene, Daiva
Cesleviciene, Ieva
Cesna, Vaidotas
Gribauskaite, Jolanta
Ignatavicius, Povilas
Jokubauskas, Mantas
Liugailaite, Monika
Margelis, Ernest
Mazelyte, Ruta
Pankratjevaite, Lina
Pažusis, Matas
Rackeviciute, Agne
Saladyte, Justina
Škimelyte, Monika
Šlenfuktas, Vygintas
Sudeikyte, Monika
Tamelis, Algimantas
Vanagas, Tomas
Žumbakys, Žygimantas
Atkociunas, Aivaras
Dulskas, Audrius
Kuliavas, Justas
Birutis, Justas
Paškevicius, Sigitas
Šatkauskas, Mindaugas
Danys, Donatas
Jakubauskas, Matas
Jakubauskiene, Lina
Kryzauskas, Marius
Lipnickas, Vytautas
Makunaite, Gabija
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Rasolofonarivo, Herizo
Samison, Luc Hervé
Banda, Bitiel
Malemia, Precious
Msosa, Vanessa
Ahmad Izzuddin, Ahmad Imran
Das, Andre
Gan, Ying Yee
Shong Sheng, Tan
Siaw, Jia yng
Ab Rahim, Mohd Fadliyazid
Abang Jamari, Dyg Zahratul Hamrak
Che Husin, Nurfariza
Kamarulzaman, Muhd Yusairi
Lim, Yi Ping
Mohamed Kamil, Nil Amri
Mohd Hassan, Mohd Razeen
Mohd Sahid, Saidah
Mustafa, Johari
Ng, Elaine Hui Been
Wan Khazim, Wan Khamizar
Chang Ern, Ng
Lingeshan, P.G.
Sulaiman, Syariz Ezuan
Ang, Sue Ean
Bin Mohamad Sithik, Muhammad Navid
Cheong, Yih Jeng
Deva Tata, Mahadevan
Jia Xian, Law
Kadravello, Aravinthan
Koh, I-Ern
Ng, Li-Yen
Ng We Yong, Yuki Julius
Palayan, Kandasami
Sam, Chi Xuan
Siow Jin, Phuah
Tan Ern Hwei, Jeremy
Tang, Yita
Ter, Alvin Zubin
Wong, Michael Pak-Kai
Zakaria, Andee Dzulkarnaen
Zakaria, Zaidi
Henry, Fitjerald
Kalaiselvan, Thyivya
Abd Karim, Muhammad Fairuz Shah
Abdul Aziz, Mohamed Rezal
Abdul Aziz, Nora
Khong, Tak Loon
Lau, Peng Choong
Lim, Hiong Chin
Roslani, April Camilla
Seak, Jonathan Chen Ken
Wong, Sui-Weng
Wong, Lai Fen
Yeen Chin, Leow
Anyanwu, Mercy Chinemerem
Borg, Elaine
Busuttil, Zachary
Calleja, Thomas
Chircop, Kurt Lee
Cutajar, Ruth
Dimech, Andrew Michael
Ellul, Sarah
Galea, Joseph
Gascon Perai, Kiara
Gatt, Ruth
Kelman, Lisa
Micallef, Elizabeth
Nwolu, Favour
Sammut, Kim
Thompson, Joanna
Warwicker, Sean
Zammit, Matthew
Cordera, Fernando
Cruz González, Efraín
Sánchez-García, Jorge
Barbosa Camacho, Francisco José
Barrera López, Francisco Javier
Zuloaga Fernandez del Valle, Carlos Jose
Acosta, Eric
González Espinoza, Iván Romarico
Moreno, Perla
Cortes-Flores, Ana Olivia
Fuentes Orozco, Clotilde
Gonzalez Ojeda, Alejandro
Corro Díaz González, Samantha
Martinez, Laura
Ramos-De la Medina, Antonio
Mosqueda Amador, Bonifacio
Novoa, Armando
Olazo Espejo, Dennet Arturo
Jimenez, Alejandro
Lopez Rosales, Federico
Vanoye, Elva Gabriela
Garcia Gonzalez, Luis Alberto
Miranda-Ackerman, Roberto Carlos
Solano-Genesta, Manuel
Alvarez-Cano, Alethia
Romero-Garza, Hector Hugo
Medina-Franco, Heriberto
Mejía-Fernández, Lorelí
Salgado-Nesme, Noel
Vergara-Fernandez, Omar
Gutiérrez-Mota, Guadalupe Montserrat
Hernandez Vera, Francisco Xavier
Llantada Lopez, Anabella
Morgan Villela, Gilberto
Ramirez Padilla, Felipe de Jesus
Tapia Marin, Walezka
Martínez Maldonado, Mónica
Sánchez Suárez, Ramses
Troche, José Manuel
Benyaiche, Chaymae
Outani, Oumaima
Amine, Souadka
Benkabbou, Amine
Majbar, Anass Mohammed
Mohsine, Raouf
Rafik, Ali
Oung, Thida
Tin, Moe Moe
Borowski, David W
Plarre, Philipp
Borowski, David W
Plarre, Philipp
Alberga, Anna
Sluiter, Nina
Tuynman, Jurriaan
Blok, Robin
Cömert, Didem
Hompes, Roel
Kalff, Marianne
Stellingwerf, Merel Elisabeth
Tanis, Pieter
van Berge Henegouwen, Mark
van Praag, Elise Maria
Wisselink, Daan
Gerhards, Michael
Lopes Cardozo, Josephine
Westerduin, Emma
de Jonge, Joske
van Geloven, Aaw
van Schilt, Kaz
den Boer, Frank
Stoots, Simone
Vlek, Stijn
Adams, Jamie
Al-Busaidi, Ibrahim S.
Budd, Gabrielle
Choi, Seung il
Chu, Michael Jen Jie
Ganugapati, Anurag
McKinstry, Lucy
Pascoe, Rebecca
Richards, Simon
Rosser, Kenrick
Stevenson, Annie
White, Rebecca
Farik, Shebani
Kwun, Jin
Murad, Ahmed
Cowan, Sarah
Hall, Timothy
Hayton, Michael
Malam Sani, Laminou
Oumarou Garba, Souleymane
Adamou, Harissou
Amadou Magagi, Ibrahim
Habou, Oumarou
Aliyu, Halima
Daniyan, Muhammad
Sholadoye, Tunde T.
Abdullahi, Lawal
Anyanwu, Lofty-John
Mohammad Mohammad, Aminu
Muhammad, Abubakar Bala
Sheshe, Abdurrahman Abba
Suleiman, Ibrahim
Adesina, Alaba
Awolowo, Ajibola
Onuoha, Clement
Salami, Omotayo
Taiwo, Ogechukwu
Taiwo, Agboola
Kache, Stephen
Makama, Jerry Godfrey
Sale, Danjuma
Abiola, Olajide
Ajao, Akinlabi
Ajiboye, Anthony
Etonyeaku, Amarachukwu
Olaogun, Julius
Adebanjo, Ademola
Adesanya, Opeoluwa
Afolayan, Michael Olatunji
Balogun, Olanrewaju
Makanjuola, Ayomide
Nwokocha, Samuel
Ojewola, Rufus Wale
Olajide, Thomas Olagboyega
Aderounmu, Adewale
Adesunkanmi, Abdul-Rashid
Adisa, Adewale
Agbakwuru, Augustine
Akeem Aderogba, Adeleke
Alatise, Olusegun Isaac
Arowolo, Olukayode
Lawal, Oladejo
Mohammed, Tajudeen
Ndegbu, Chinedu
Olasehinde, Olalekan
Wuraola, Funmilola
Akinkuolie, Akinbolaji
Etonyeaku, Amarachukwu
Mosanya, Arinzechukwu
Ayandipo, Omobolaji
Elemile, Peter
Lawal, Taiwo Akeem
Ali SANI, Samuel
Garba, Stephen
Hauwa SANI, Rebecca
Olori, Samson
Onyebuashi, Henry
Umoke, Ifeanyi
Adenuga, Adedire
Adeyeye, Ademola
Habeeb, Olufemi
Lawal, Bashir
Nasir, Abdulrasheed
Aahlin, Eirik Kjus
Kjønås, Didrik
Myrseth, Elisabeth
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul
Saleem, Omair
Afzal, Asma
Nazir, Anam
Farooq, Muhammad
Liaqat, Ayesha
Naqi, Syed Asghar
Raza, Ali
Sarfraz, Muzna
Sarwar, Muhammad
Banglani, Muntaha
Munir, Ambreen
Sehrish, Rahmat
Ayub, Bushra
Sayyed, Raza
Altaf, Amna
Ayub, Saima
Qureshi, Ahmad Uzair
Saeed, Komal
Syed, Bilal
Akbar, Sana Amir
Anwer, Abdul Wahid
Khan, Ruqayya Naheed
Khan, Amina Iqbal
Khattak, Shahid
Mohtasham, Sameen
Parvaiz, Muhammad Asad
Syed, Aamir Ali
Ansari, Abdul Basit
Shahzad, Noman
Khaliq, Tanwir
Rashid, Isbah
Waqar, Shahzad Hussain
Abu Al-saleem, Hasan
Abu Alqumboz, Amjad
Alqadi, Mohammad
Amro, Adham
Assa, Rawan
Awesat, Eman
Ayyad, Rawan
Hammad, Mohammed
Haymony, Ayat
Hijazi, Bassel
Hmeidat, Bara
Lahaseh, Rowaa
Qawasmi, Aseel
Rajabi, Alaa
Shehada, Mohammed
Shkokani, Sundus
Yaghi, Yasmine
Yaghi, Nadine
AlZohour, Mohammad
Farid, Mohammad
Habes, Yousef Mahmoud
Juba, Wesam
Nubani, Yanal
Rabee, Abdelrahman
Sa'deh, Mohammad
Abed, Saeed
Al basos, Iyad
Alswerki, Mohammad
Ashour, Dina
Awad, Israa
Diab, Samar
El Jamassi, Alaa
El-Kahlout, Sahar
Elhout, Somaya
Hajjaj, Ahmed N K
Hasanain, Doaa
Nabil hajjaj, Baraa
Obaid, Mohammed
Saikaly, Eman
Salhi, Ahmed
Al-Tammam, Hiba
Almasri, Murad
Baniowda, Muath
Beshtawi, Doha
Horoub, Ali
Misk, Rami
Mohammad, Bayan
Qasrawi, Rami
Sholi, Tasnim
Abu-Nimeh, Samar
Abu-srour, Abrar
Abukhalaf, Sadi A.
Adawi, Samer
Alsalameh, Barah
Ayesh, Kholoud
Elqadi, Muawiyah
Hammouri, Ahmad
Karim Mustafa, Fatima
Marzouqa, Natalie
Melhem, Shatha
Miqdad, Dima
Mohamad, Balqees
Rawhi, Mhammed
Abu Ahammala, Ayman B.
Abu Ataya, Ahmed
Abu Jayyab, Israa
Al-Shwaikh, Samar
Alagha, Othman
Alasttal, Mohammed
Awadallah, Haneen
Elblbessy, Mahmood
Fares, Jehad
Jarbou, Akram
Mahfouz, Ibtisam
Albahnasawi, Moath A.
Abo mahadi, Asmaa'
Abuelhatal, Hasan
Abuelqomboz, Ayham
Almoqayyad, Abdelrahman
Alwali, Abdallah
Balaawi, Reem
Hamouda, Mahmoud
Humeid, Mohammed
Jedyan, Abdullah
Mahmoud Abu hamam, Tasneem
Matar, Ghadeer
Salem, ALi
Samra, Tahani
Shaheen, Nureddin
Shihada, Karam
A.Nemer, Ayoob
Abu Al Amrain, Mahmoud
Abu Alamrain, Abdulwhhab
Abu Jamie, Najlaa
Abu-Rous, Mohammed R.
Alfarra, Nada
AlTaweel, Mohammed
Alwhaidi, Noor
Hamed, Ramadan
Saqqa, Bader
Shaheen, Ahmad
Aljaber, Dana
Aljaberi, Loay
Alwaheidi, Malak
Jawaada, Assef
Khaldi, Hani
Qahoush, Rami
Qari, Jalil
Saadeh, Rana
Salim, Ahlam
Yacoub, Aseel
Abbas, Abbas
Abu shua'ib, Rana
Abu Zainah, Baraa
AbuSirrees, Mahmoud
Babaa, Basheer
Barhoush, Ola
Belal qadomi, Asef
Daraghmeh, Laith
Haji, Reema
Khatatbeh, Alaa
Khatib, Lana
Qarariah, Salsabeel
Quzmar, Yara
Safadi, Khalil
Salameh, Roqaya
Hassan, Mohammad
Herzallah, Shifaa
Massad, Loai
Nazzal, Ahmed
Nazzal, Ranin
Escobar, Dennis
Machain V, Gustavo Miguel
Rodriguez Gonzalez, Agustin
Chachaima Mar, Jorge Emerson
Chinchihualpa Paredes, Nathaly Olga
Cuba, Vicente
Lopez, Walter
Niquen Jimenez, Maria Milagros
Sanchez Bartra, Nestor Alberto
Sapallanay Ojeda, Olenka
Sequeiros, Diego
Toscano Pacheco, Andrea
Vergara, María
Abarca, Sol
Alcorta, Rodrigo
Borda-Luque, Giuliano
Eusebio Zegarra, Ivan Edward
Luján López, Claudia
Marrufo, Mirella
Mogrovejo, Cinthya
Nomura, Andrea
Rodríguez Angeles, Yamile
Vidal Meza, Maitza Rosario
Zavala, Gabriela
Castillo Arrascue, José Neiser
Hidrogo Cabrera, Jomara Caroline
Larrea vera, José Julio Mariano
Osorio, Miguel
Ylatoma Díaz, Edgar Alcides
Fontanilla, Mark Anthony
Fuentes, Joseph Roy
Salazar, Anna Leah
Dominguez, Genieve
Lopez, Marc Paul
Macalindong, Shiela
Onglao, Mark Augustine
Ramirez, Arjel
Sacdalan, Marie Dione
Tampo, Mayou Martin
Uy, Gemma Leonora
Mangahas, Jeremiah
Yabut, Kenneth
Cañete, Joannes Paul
Cansana, Bernalynn Eris
Castro, Ernes John
Lipana, Maria Kaiserin
Roxas, Manuel Francisco
Zara, Vlu Jean
Chrol, Maciej
Franczak, Paula
Orlowski, Michal
Budzynski, Piotr
Budzynski, Andrzej
Bury, Pawel
Czerwinska, Agata
Dworak, Jadwiga
Dziedzic, Jacek
Kisielewski, Michal
Kulawik, Jan
Lasek, Anna
Major, Piotr
Malczak, Piotr
Migaczewski, Marcin
Pedziwiatr, Michal
Pisarska, Magdalena
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Rzepa, Anna
Skoczylas, Tomasz
Stanek, Maciej
Truszkiewicz, Katarzyna
Wierdak, Mateusz
Winiarski, Marek
Zarzycki, Piotr
Zub-Pokrowiecka, Anna
Kowalewski, Piotr
Roszkowski, Rafal
Waledziak, Maciej
Tomé, Miguel
Patrocinio, Sara
Guerreiro, Ines
Almeida, Filipe
de Sousa, Xavier
Monteiro, Nuno
Costa Santos, Maria Teresa
de Oliveira, Daniela
Lopes Serra, Marta
Morgado, Daniela
Neves, Christian
Oliveira, Ana Carolina
Pimentel, Alice
Silva, Sofia
Carvalho, Márcia
Carvalho, Lúcia
Magalhães, Joana
Matos, Leonor
Monteiro, Tânia
Ramos, Carlota
Santos, Vanessa
Barbosa, José
Costa-Maia, Jose
Devezas, Vítor
Fareleira, Ana
Fernandes, Cristina
Gonçalves, Diana
Mora, Henrique
Morais, Marina
Silva de Sousa, Fabiana
Catarino Santos, Sara
Logrado, Ana
Tojal, André
Amorim, Edgar
Cunha, Miguel F.
Fazenda, Ana
Melo Neves, João Pedro
Sampaio da Nóvoa Gomes Miguel, Inês Isabel
Veiga, Diogo
Azevedo, José
Cardoso Louro, Hugo
Leite, Mariana
Azevedo, José
Bairos Menezes, Maria
Gama, Bárbara
Brito, Diana
Cruz Martins, Marta Cristina
Graça e Magalhães, André
Longras, Ana Catarina
Lourenço, Rita
Matos, Diana
Castro, Luis
Policarpo, Filipa
Romano, Joana
Leite, Mariana
Monteiro, Cristina
Pinto, Diogo
Duarte, Marina
Fortuna Martins, Sónia
Oliveira, Mariline
Galvão, Diogo
Martins, Lisandra
Silva, Anaisa
Taranu, Viorel
Vieira, Bárbara
Neves, Jessica
Oliveira, Simone
Ribeiro, Hugo
Cinza, Margarida
Felix, Rosa
Machado, Arnaldo
Oliveira, Joana
Patrício, Joana
Pedroso de Lima, Rita
Pereira, Mário
Rocha Melo, Miguel
Velez, Cristina
Abreu da Silva, Alberto
Claro, Mariana
Costa Santos, Daniel
Ferreira, Andreia
Capote, Hugo
Rosado, Daniela
Taré, Filipa
Nogueira, Oriana
Ângelo, Miguel
Baiao, José Miguel
Guimarães, Andreia
Marques, João
Nico Albano, Miguel
Silva, Marta
Valente da Costa, Ana
Vieira Caroço, Teresa
Almeida Braga, Sara
Capunge, Ines
Fragoso, Marta
Guimarães, João
Pinto, Bruno
Ribeiro, João
Angel, Miguel
Fialho, Guilherme
Guerrero, Monica
Campos Costa, Filipa
Cardoso, Diogo
Cardoso, Vasco
Alves, Magda
Estalagem, Inês
Louro, Tiago
Marques, Cláudia
Martelo, Rita
Morgado, Miguel
Canotilho, Rita
Correia, Ana Margarida
Martins, Pedro
Peyroteo, Mariana
Gomes, João
Monteiro, Rita
Romano, Manuela
Alves, Daniela Macedo
Peixoto, Rita
Quintela, Catarina
Jervis, Maria João
Melo, Débora
Pacheco, André
Paixão, Valter
Pedro, Vera
Pimenta, Joana
Pimenta de Castro, João
Rocha, Ana
Beuran, Mircea
Bratu, Matei Razvan
Ciubotaru, Cezar
Diaconescu, Bogdan
Hostiuc, Sorin
Negoi, Ionut
Stoica, Bogdan
NA, NA
Anokhin, Evgeny
Kuznetsov, Georgy
Oganezov, Giorgi
Paramzin, Fedor
Romanova, Ekaterina
Rutkovskii, Valeryan
Rutkovskii, Vasilii
Shushval, Mikhail
Zabiyaka, Mikhail
Dzhumabaev, Khasan
Ivanov, Valerii
Mamedli, Zaman
Achkasov, Sergey
Balkarov, Artem
Nabiev, Elnur
Nagudov, Marat
Rybakov, Evgeny
Saifutdinova, Karina
Sushkov, Oleg
Vardanyan, Armen
Costas-Chavarri, Ainhoa
Joseph, Lule
Ndayishimiye, Isaac
Allen Ingabire, JC
Faustin, Ntirenganya
Mutabazi, Alphonse Zeta
Mvukiyehe, Jean Paul
Nsengimana, Vizir J.P.
Uwakunda, Carine
Abbas, Mohammad Monir
Akeel, Nouf
Aljiffry, Murad
Awaji, Kholoud
Farsi, Ali
Jamjoum, Ghader
Khoja, Ahmad
Maghrabi, Ashraf
Malibary, Nadim
Nassif, Mohammed
Saleem, Abdulaziz
Sultan, Abdullah
Tashkandi, Wail
Tashkandi, Hanaa
Trabulsi, Nora
Ba, Mouhamadou Bachir
Diallo, Adja Coumba
Ndong, Abdourahmane
Cuk, Vladica
Jankovic, Uroš
Juloski, Jovan
Koh, Sharon Zhiling
Koh, Frederick
Lee, Kuok Chung
Lee, Kai Yin
Lee, Sean
Leong, Wei Qi
Lieske, Bettina
Lui, Su Ann
Prakash, Prajwala
Grosek, Jan
Norcic, Gregor
Tomazic, Ales
Fitchat, Nicolas
Jaich, Robert
Wineberg, Devorah
Koto, Modise Zacharia
Baiocchi, Daniella
Clarke, Damian
Steenkamp, Christina Johanna
Van Straten, Stephanie
Bannister, Sharon
Boutall, Adam
Chinnery, Galya
Coccia, Anna
Dell, Angela
Karjiker, Parveen
Kloppers, Christo
Loxton, Nicholas
Mabogoane, Tumi
Malherbe, Francois
Panieri, Eugenio
Rayamajhi, Shreya
Spence, Richard
van Wyngaard, Tirsa
Warden, Claire
Madiba, T E
Moodley, Yoshan
Pillay, Nivashen
Brooks, Savannah
Kruger, Charlise
Van Der Merwe, Lisa Hannah
Gool, Ferhana
Kariem, Maahir
Bougard, Heather
Chu, Kathryn
Kariem, Nazmie
Noor, Fazlin
Pillay, Reantha
Steynfaardt, Leandi
González González, Lucía
Marín Santos, José Miguel
Martín-Borregón, Paula
Martínez Caballero, Javier
Nevado García, Cristina
Rodriguez Fraga, Pastora
De Castro Parga, Gonzalo
Fernández Veiga, Maria Pilar
Garrido López, Lucía
Infante Pino, Hugo
Lages Cal, Irene
López Otero, Marta
Nogueira Sixto, Manuel
Paniagua García Señorans, Marta
Rodríguez Fernández, Laura
Ruano Poblador, Alejandro
Rufo Crespo, Erika
Sanchez-Santos, Raquel
Vigorita, Vincenzo
Alonso Batanero, Ester
Asnel, Dorisme
Cifrian Canales, Isabel
Contreras Saiz, Elisa
De Santiago Alvarez, Irene
Díaz Vico, Tamara
Fernandez Arias, Sebastian
Fernández Martínez, Daniel
García Bernardo, Carmen
García Flórez, Luis Joaquín
Garcia Gutierrez, Carmen
García Munar, Manuel
Márquez Zorrilla Molina, Carlos Alberto
Merayo, Marta
Michi Campos, José Luis
Moreno Gijon, Maria
Otero-Diez, Jorge L.
Rodicio Miravalles, Jose Luis
Solar-Garcia, Lorena
Suárez Sánchez, Aida
Truan, Nuria
Alejandre Villalobos, Cristina
Caballero Díaz, Yurena
Jimenez, Marta
Montesdeoca, Dacil
Navarro-Sánchez, Antonio
Vega, Victor
Beltrán de Heredia, Juan
Gómez, Zahira
Jezieniecki, Carlos
Legido Morán, Ana Patricia
Montes-Manrique, Mario
Rodriguez-Lopez, Mario
Ruiz Soriano, María
Trujillo Díaz, Jeancarlos
Vazquez Fernandez, Andrea
Argudo, Nuria
Pera, Miguel
Torrent Jansà, Laia
García Domínguez, Melody
Goded, Ignacio
Roldón Golet, Marta
Talal El-Abur, Issa
Utrilla Fornals, Alejandra
Zambrana Campos, Vanesa
Aguilar Martinez, Maria Del Mar
Bosch, Marina
García-Catalá, Luis
Sánchez-Guillén, Luis
Artigau, Eva
Gomez Romeu, Nuria
Julià Bergkvist, David
Espina Perez, Beatriz
Morató, Olga
Olona, Carles
Diéguez, Beatriz
Forero-Torres, Alexander
Losada, Manuel
Gomez-Abril, Segundo
Gonzálvez, Paula
Martinez, Rosario
Navarro Martínez, Sergio
Payá-Llorente, Carmen
Pérez Rubio, Álvaro
Santarrufina Martinez, Sandra
Sebastián Tomás, Juan Carlos
Trullenque Juan, Ramon
Gegúndez Simón, Alberto
Maté, Paloma
Prieto-Nieto, Maria Isabel
Rubio-Perez, Ines
Urbieta, Aitor
Vicario Bravo, Marina
Abelló, David
Frasson, Matteo
Garcia-Granero, Alvaro
Abad Gurumeta, Alfredo
Abad-Motos, Ane
Lucena-de Pablo, Elena
Nozal, Beatriz
Ripollés-Melchor, Javier
Salvachúa, Rut
Ferrero, Esther
Garcia-Sancho Tellez, Luis
Ortega Vázquez, Irene
Picardo, Antonio L.
Rojo López, Jose Alberto
Zorrilla Matilla, Laura Patricia
Cagigas Fernandez, Carmen
Castanedo Bezanilla, Sonia
Estevez Tesouro, José
Fernandez-Diaz, Maria Jose
García Cardo, Juan
Gomez Ruiz, Marcos
Gonzalez-Tolaretxipi, Erik
Jimeno Fraile, Jaime
Poch, Cristobal
Rodriguez-Aguirre, Montserrat
Troche Pesqueira, Noemí
Trugeda-Carrera, Maria Soledad
de la Torre, Javier
Blanco-Colino, Ruth
Espin-Basany, Eloy
Espinosa-Bravo, Martin
Morales Comas, Clara
Reyes Afonso, Eduardo
Rivero Déniz, Joaquín
Siso Raber, Christian
Verdaguer Tremolosa, Mireia
Chandrasinghe, Pramodh
Kumarage, Sumudu
Wijekoon Arachchilage, Nimeshi
Senanayake, Kithsiri Janakantha
Abdalla Ahmed Elkamel, Ahmed
A. Adam, Mohammed
Saleh, Mahmoud
Blomme, Nina
Thorell, Anders
Wogensen, Fredrik
Älgå, Andreas
Ansarei, Dhirar
Celebioglu, Fuat
Heinius, Göran
Nigard, Linda
Pieniowski, Emil
Ahlqvist, Sandra
Björklund, Ida
Cengiz, Yucel
Frånberg, Andreas
Håkansson, Martina
Adamo, Karin
Franklin, Oskar
Sund, Malin
Wiberg, Rebecca
Andersson, Yvette
Chabok, Abbas
Nikberg, Maziar
Kugelberg, Alexander
Canonica, Claudia
Christoforidis, Dimitrios
Fasolini, Fabrizio
Gaffuri, Paolo
Giuliani, Mauro
Meani, Francesco
Popeskou, Sotirios Georgios
Pozza, Silvia
Wandschneider, Wiebke
Peterer, Lorenz
Widmer, Lukas Werner
Zimmermann, Bernd
Bakoleas, Panagiotis
Chanousi, Iris
Charalampidou, Lydia
Grochola, Lukasz Filip
Heid, Franziska
Ntaoulas, Sotirios
Outos, Michail
Peros, Georgios
Podolska-Skoczek, Hanna
Reinisch, Katharina Beate
Zielasek, Christian
Clerc, Daniel
Demartines, Nicolas
Gilgien, Jérôme
Kefleyesus, Amaniel
St-Amour, Pénélope
Toussaint, Arnaud
Alhimyar, Maryam
Alsaid, Bayan
Alyafi, Amr
Alkhaledi, Ahmad
Kouz, Basel
Omarain, Ahmad
Al-Sabbagh, Yusra
Alkhatib, Haya
Sara, Samer
Alhaj, Ahmad
Danial, Aghyad
Kadoura, Lama
Maa Albared, Sarah
Monawar, Yamen
Nahas, Louei
Abd, Barook
Saad, Ahmad
Wakkaf, Habib
Bouaziz, Hanen
Bouzaiene, Hatem
Ghalleb, Montassar
Akaydin, Elif
Akbaba, Ata Cem
Atakul, Onur
Baltaci, Ege
Besli, Sevval
Burgu, Gökçen
Cenal, Ulukan
de Muijnck, Cansu
Demirkaya, Hasan Can
Dogruoz, Alper
Gezer, Zeynep Ipek
Gündogdu, Yasemin
Kara, Merve
Korkmaz, Hasan Kürsad
Kurtoglu, Gökalp Kagan
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Pektas, Ahmet Murat
Sel, Eda Kübra
Yenidünya, Nilüfer
Bengur, Fuat Baris
Oral, Berke Mustafa
Yozgatli, Tahir Koray
Abdullayev, Seymur
Gunes, Mehmet Emin
Sahbaz, Nuri Alper
Banaz, Tuba
Kargici, Kübra
Kuyumcu, Omer Faruk
Yanikoglu, Erkan
Yesilsancak, Merve
Yilmaz, Duygu
Aktas, Melik Kagan
Rencuzogullari, Ahmet
Isik, Arda
Leventoglu, Sezai
Yalçinkaya, Ali
Yüksel, Osman
Kalayci, Mustafa U
Kara, Yasin
Sarici, Inanc Samil
Akin, Alp
Alemdag, Gökçe nur
Arslan, Ekin
Baki, Bahadir Emre
Bodur, Muhammed Selim
Calik, Adnan
Candas Altinbas, Bahar
Cihanyurdu, Irem
Erkul, Oguz
Gül, Burak
Guner, Ali
Köse, Beyza
Semiz, Anil
Sevim, Sule
Tayar, Serkan
Tomas, Kadir
Tüfek, Ozan yavuz
Türkyilmaz, Serdar
Ulusahin, Mehmet
Usta, Arif
Yildirim, Reyyan
Güler, Sertaç Ata
Tatar, Ozan Can
Varol, Ecenur
Kirimtay, Busenur
Uysal, Muhammed
Yildiz, Alp
Kose, Emin
Ciftci, Ahmet Burak
Çolak, Elif
Eraslan, Huseyin
Kucuk, Gultekin Ozan
Yemez, Kürsat
Lule, Herman
Bienfait, Mumbere
Lule, Herman
Bua, Emmanuel
Doe, Matthew
Okalany, Noella
Birindelli, Arianna
Basarab, Maksym
Bielosludtsev, Oleksii
Freigofer, Maryna
Kolhanova, Kateryna
Perepelytsia, Kateryna
Romanukha, Kateryna
Savenkov, Dmytro
Siryi, Stanislav
Tereshchenko, Maksym
Viacheslav, Nezamai
Volovetskyi, Anton
Kebkalo, Andrey
Tryliskyy, Yegor
Tyselskiy, Volodimir
Bruce, Eilidh
Chow, Bing Lun
Iddles, Emma
McGuckin, Sarah
Newall, Nicola
Ramsay, George
Sharma, Parivrudh
Stewart, Caitlin
Wong, Jeremy
Badran, Abdul
Bath, Michael
Belais, Fanny
Butt, Eman
Joshi, Kaustuv
Kapur, Milan
Shaw, Mike
Townson, Adam
Williams, Christopher Yee Khang
Gray, Timothy
Greig, Robert
Husain, Mansoor
Murray, Elspeth
Mustafa, Ahmed
Asif, Ashar
Gokul, Arya
Shah, Max
Akitikori, Mabel Temisanren
Charalabopoulos, Alexandros
Davidson, Sophie
McNally, Sinead
Rupani, Shamil
Juma, Fatema
Mills, Sarah Catherine
Muirhead, Laura
Sellars, Kate
Walsh, Una
Warren, Oliver
Chambers, Alice
Hunt, Richard
Teasdale, Ella
Boyce, Stephen
Cornwall, Hannah
Tol, Isabel
Argyriou, Eleftherios Orestis
Eardley, Nicola
Povey, Meical
Aithie, Joanna M S
Irfan, Ahmer
McGuigan, Mari-Claire
Starr, Robert
Warren, Craig Russell
Archibald, Jess
Kirby, Georgia
Kisyov, Ivan
Khoo, Chun Kheng
Lee, Rachel
Photiou, Dana
Davis, Rowan
Prasad, Uday
Yang, P Zichu
Bird, Jonathan
Leung, Edmund
Summerour, Virginia
Currow, Chelise
Kiam, Jianshen
Tan, Gerald Jack Soon
Muthusami, Anitha
Pegba-Otemolu, Ibifunke
Urbonas, Tomas
Nunoo-Mensah, Joseph
Smolskas, Edgaras
Boddy, Alex
Gravante, Gianpiero
Hunter, David
Andrew, David
Koh, Amanda
Thompson, Amari
Adams, Lawrence
Clements, Hollie A
De Silva, Kasun
Ekpete, Ogbonnia
Haque, Seraj
Henderson, Scott
Ibrahim, Bilal
Jayasinghe, Thummini
Livie, Jennifer
Mailley, Keir
Nair, Gopikrishnan
Tan, Daniel
Baggaley, Caitlin
Dawidziuk, Aleksander
Szyszka, Bartosz
Barter, Charlotte
Gandhi, Nirav
Hassell, Karen
Hitchin, Samantha
Kelsall, Jennett
Nagy, Eva
Nessa, Ashrafun
Whisker, Lisa
Yanni, Fady
Ali, Mahmoud
Arora, Deeksha
Hediwattege, Sunanda
Kumarasinghe, Navam
Rathore, Munir
Tennakoon, Athula
Ali Ahmad, Syed Mustafa
Bajomo, Oreoluwa
Nadira, Fahema
Celentano, Valerio
Bhangu, Aneel
Glasbey, James
Griffiths, Ewen
Karri, Rama Santhosh
Mak, Jason Kei Chak
Nepogodiev, Dmitri
Pipe, Michelle
Bhatti, Muhammad Iqbal
Rabie, Mohamed
Boyle, Connor
Hamilton, David
Mihuna, Aishath
Ng, James Chean Khun
Nicholson, Gary
Oliwa, Agata
Pearson, Robert
Rose, Anna
Yong, Shun Qi
Boereboom, Catherine
Hanna, Michael
Walter, Catherine
Greensmith, Thomas Samuel
Mitchell, Rachel
Monaghan, Eimear
Crawford, James
Moug, Susan
Blackwell, James
Boyd-Carson, Hannah
Herrod, Philip
Al-Allaf, Omar
Beattie, Miriam
Bullock, Cameron
Burman, Shivang
Clark, Gemma
Flamey, Nicolas
Flannery, Oliver
Harding, Alexander
Kodiatt, Ben
Lawday, Samuel
Mahapatra, Shivani
Mukundu Nagesh, Navin
Ng, Michael
Rye, Dupinderjit
Yoong, Andrel
Clark, Laura
Deans, Chris
Edirisooriya, Monisha
Fairfield, Cameron J
Harrison, Ewen M
Carrington, Emma Victoria
Wong, Tsz Lun Ernest
Yusuf, Baasil
Chamberlain, Carla
Duke, Kathryn
Kmiotek, Elizabeth
Botes, Azel
Condie, Natalie
Schrire, Timothy
Shah, Reena
Thomas-Jones, Iolo
Yates, Charlotte
Anthony, Natasha
Matthews, Edward
Sahnan, Kapil
Tankel, James
Tucker, Sally
Winter Beatty, Jasmine
Ziprin, Paul
Duggan, William
Kantartzi, Anastasia
Sridhar, Shruthi
Khaw, Rachel Alys
Srivastava, Prakhar
Underwood, Charlotte
Alves do Canto Brum, Homero
Chopra, Sharat
Davis, Laura
Hughes, Rebecca
Tulley, Joshua
Alberts, Justin
Athisayaraj, Thomas
Olugbemi, Mojolaoluwa
Ahmad, Kasim
Chan, Claudia
Chapman, Gavin
Fleming, Hannah
Fox, Benjamin
Grewar, Julia
Hulse, Kate
Rutherford, Duncan
Sinead, Mackay
Smith, Scott
Speake, Doug
Vaughan-Shaw, Peter G
Christodoulides, Natasha
Kudhail, Simrit
Welch, Matthew
Husaini, Syed Muhibullah
Lambracos, Simon
Anyanwu, Chikamuche
Suresh, Rishi
Thomas, Jimmy Scott
Gleeson, Elizabeth
Platoff, Rebecca
Saif, Areeba
Enumah, Zachary
Etchill, Eric
Gabre-Kidan, Alodia
Bernstein, Mitchell
Carrano, Francesco Maria
Connors, Joseph
Lynn, Patricio
Melis, Marcovalerio
Newman, Elliot
Foster, Deshka S
Perrone, Kenneth
Titan, Ashley
Weiser, Thomas G
Ahmad, Sarwat
Bafford, Andrea Chao M.D.
Dal Molin, Marco
Hanna, Nader
Zafar, Syed Nabeel
Hemmila, Mark
Napolitano, Lena
Wong, Jane J
Chandler, Julia
Wood, Lauren
Wren, Sherry
Ottesen, Taylor
You, Lucia
Yu, Kristin
Arciénega Yañez, María del pilar
Ferreira Fernandes, Martin
González, Daniel
Cubas, Santiago
González, María Catalina
Zubiaurre, Vanessa
Demolin, Rodrigo
Giroff, Nicolas
Sciuto, Pablo
Campos, Maite
Rodríguez Cantera, Gabriela
Wagner, Gabriela
Deepika, Garg
Maimbo, Mayaba
Simuchimba, Elliot
Bulaya, Anadi
Chibuye, Chali
Chirengendure, Bright
Kabale, Mary-Rose
Kabongo, Kizito
Linyama, David
Munthali, James
Mweso, Oliver
Pikiti, Francis
Otieno, James
Chan, Erick
Lai, Log Tung
Blackman, Brighid
Richards, Sophie
Subramaniam, Suren
Karim, Rafid
Kok, Nathan
Lee, Yanni Dion
Ali, Shabina
Sinha, Aanjaneya
Corrigan, Robert
Barnes, Nicole
Wong, Florence
Dennis, Grace
Jedamzik, Julia
Phillips, Emil
Piette, Wivine
Van hentenryck, Marie
Koco, Houenoukpo
Lawani, Souliath
Kassa, Mamo Woldu
Santos Bezerra, Tainá
Gribnev, Petar
Dimitrov, Dobromir
Krastev, Panche
Oum, Sovannarith
Bonghaseh, Divine Tim
Al Farsi, Maryam
Alsharqawi, Nourah
Agarwal, Arnav
Acevedo, Veronica
Castillo Barbosa, Andrea Carolina
Giron, Felipe
Leon Rodriguez, Jimmy Paul
Kucan, Darko
Rosko, Damir
Barsic, Neven
Župan, Domagoj
Hegazi, Amgad
Truncíková, Vendula
Fryba, Vladimir
Mohamed, Mostafa
Sultan, Ahmed
Nagi, Ahmed
Rashad Temerik, Abdallah
Elshawy, Mohamed Elemam
Mahmoud, Moustafa Ibrahim
Omar, Shrouk
Anwar, Mohamed
Rageh, Tarek
Elmokadem, Aya
Gaballa, Khaled
Teppo, Sandra
Turunen, Antti
Pengermä, Pasi
Ballouhey, Quentin
Bergeat, Damien
Weyl, Ariane
Hain, Elisabeth
Gyedu, Adam
Yenli, Edwin
Osei-Poku, Dorcas
Rompou, Vaia-Aliki
Zoikas, Athanasios
Gaitanidis, Apostolos
Koukis, Georgios
Perivoliotis, Konstantinos
Tavlas, Panagiotis
Galanos-Demiris, Konstantinos
Zografos, George
Karavokyros, Ioannis
Xanthopoulou, Georgia
Iordanidou, Eirini
Ayau, Fernanda
Garcia, Allan
Damján, Pekli
Wason, Deepender
B L, Ashika
Rangganata, Ervandy
Kamath, Prerna
O'Connor, Donal B
Pinto, Margherita
Perrone, Fabrizio
Tropeano, Francesca Paola
Troilo, Francesca
Bossi, Daniela
Scala, Dario
Pulitanò, Lucrezia
Carella, Marcella
Pietrabissa, Andrea
Gori, Alice
Giraudo, Giorgio
De Simone, Veronica
Russo, Alfio Alessandro
Braccio, Bartolomeo
Al-Taher, Raed
Athamneh, Sarah
Parker, Andrea
Sawiee, Adnan
Kattia, Amina
Salem, Malik
Tababa, Osama
Shaeeb, Zuhour
Syminas, Vilius
Jurgaitis, Jonas
Damuleviciene, Gyte
Svagzdys, Saulius
Poskus, Tomas
Razafimanjato, Narindra Njarasoa Mihaja
Chieng Loo, Ling
Tiong, Ing Ching
Wan Muhmad, Wan Farahiyah
Vijeyan, Harinthiran
Li Ying, Teoh
Grech, Gabriella
Arrangoiz, Rodrigo
Jimenez Ley, Vania Brickelia
Arizpe, Daniel
Jimenez Ley, Vania Brickelia
Lagunes Lara, Elizabeth
Castro López, Elizabeth Victoria
Eaazim, Jose
Gordinou de Gouberville, Marije
Bastiaenen, Vivian
Rottier, Simone
Nahab, Fouad
Ji, Maria Yeonhee
Seyoji, Mohammed
Nwachukwu, Callistus
Emeghara, Okechukwu
Muhammed, Sayyid Egbunu
Idowu, Ayodeji
Sowemimo, Olamiposi
Ogundoyin, Olakayode
Akande, Oluwatosin
Lott, Alexander
Nadeem, Maliha
Laghari, Ahsan Ali
Loya, Asif
Mushtaq, Hassan
Abdullah, Muhammad Tariq
Abuhilal, Baseel
Atawneh, Mohammad
Hamdan, Hamdan
Alhabil, Belal
Srour, Abedelrahman
Mousa, Ibrahim
Da Silva Medina, Luis
Sacdalan, Marie Dione
Lapitan, Marie Carmela
Sacdalan, Marie Dione
Sacdalan, Marie Dione
Bartosiak, Katarzyna
Ferreira, Pedro
Francisco, Vítor
Lemos, Ricardo
Frutuoso, Luísa
Fernandes, Sara
Fonseca, Telma
Pereira, Jorge
Rachadell, Juan
Torre, Ana
Madeira Martins, Filipe
Carvalho, Ana Cristina
Rodrigues Ferreira, Joana
Ribeiro da Silva, Bruno
Devesa, Helena
Vieira, Ana
Mónica, Inês
Amaro, Margarida
Sousa, Diogo
Reia, Marta
Louro, João
Martins, Ana
Dominguez, Joaquina
Santos, Inês
Freitas Oliveira, Nuno Miguel
Pereira, José Carlos
Silva-Vaz, Pedro
Freire, Ligia
Escrevente, Ricardo
Negoita, Valentina Madalina
Shakhmatov, Dmitry
Nezerwa, Yves
Radulovic, Radosav
Moore, Rachel
Obery, Gareth
Viljoen, Francois
Mendes, Tome
Suarez, Antonio
Moncada, Enrique
Fernandez-Hevia, Maria
Curtis Martínez, Carolina
Gil Garcia, Julia Maria
González Zunzarren, Mariana
Idris, Tarig
Eklöv, Karolina
Grahn, Oskar
Amin, Leila
Blomqvist, Malin
Ajani, Costanza
Kraus, Rebecca
Seeger, Nico
Willemin, Melissa
Rayya, Fadi
Ayash, Mohammad
Msouti, Raneem
Kannas, Israa
Abazid, Eias
Esper, Asil
Slim, Skander
Kavcar, Akil Serdar
Aytac, Erman
Dural, Ahmet Cem
Ilker, Ayse
Eray, Ismail Cem
Kurnaz, Eray
Altiner, Saygin
Tepe, Mustafa Deniz
Sahin, Can
Savli, Evrim
Innocent, Aryon
Babirye, Lilian
Diachenko, Andrii
Hordoskiy, Vladislav
Curry, Heather
Chau, Charlene Yat Che
Robertson, Harry
Mahmoud, Arin
Lennon, Hannah
Loi, Lynette
Kirkham, Emily
McCann, Cameron
Watts, Daniel
Gurung, Binay
Wilson, Michael
Tribedi, Thomas
Garofalo, Eleonora
Zahra, Baryab
MacDonald, Scott
Daniels, Ian
Ng, Nathan
Khosla, Shivun
Olivier, James
Yue, Sum Yu Pansy
Suresh, Gayathri
Wellington, Jack
Lorejo, Emmanuel
Mossaad, Mafdi
Tryliskyy, Yegor
Crutcher, Madison
Alimi, Marjan
Baiu, Ioana
Abdou, Hossam
Conway, Alison
Peck, Connor
Wagner, Gabriela
Perdomo Perez, Mauro Andres
Trostchansky, Ivan
Zulu, Stanley
Nakazwe, Mildred
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mortality and pulmonary complications in patients undergoing surgery with perioperative SARS-CoV-2 infection: an international cohort study
Autorzy :
Nepogodiev, Dmitri
Bhangu, Aneel
Glasbey, James C
Li, Elizabeth
Omar, Omar M
Simoes, Joana FF
Abbott, Tom EF
Alser, Osaid
Arnaud, Alexis P
Bankhead-Kendall, Brittany K
Breen, Kerry A
Cunha, Miguel F
Davidson, Giana H
Di Saverio, Salomone
Gallo, Gaetano
Griffiths, Ewen A
Gujjuri, Rohan R
Hutchinson, Peter J
Kaafarani, Haytham MA
Lederhuber, Hans
Löffler, Markus W
Mashbari, Hassan N
Minaya-Bravo, Ana
Morton, Dion G
Moszkowicz, David
Pata, Francesco
Tsoulfas, George
Venn, Mary L
Cox, Daniel
Roslani, April C
Alakaloko, Felix
de Vries, Jean-Paul PM
Aaraj, Mahmoud A
Abbott, Tom EF
Abbott, Sarah J
Abdalla, Mutwakil OM
Abdelaal, Ahmed S
Ademuyiwa, Adesoji O
Aherne, Thomas M
Ali, Osman M
Alkadeeki, Ghadah Z
Almeida, Ana C
Alrahawy, Mahmoud M
Ambler, Graeme K
Alameer, Ehab
Andreani, Stefano M
De Andrés-Asenjo, Beatriz
Antonanzas, Leyre Lopez
Aoun, Salah G
Ashoush, Fouad M
Augestad, Knut Magne
Avellana, Rocio B
Ayeni, Funbi A
Ayorinde, John OO
Babu, Bheemanakone H
Baig, Mirza MAS
Bajomo, Oreoluwa M
Baker, Olivia J
Baker, Markus P
Baldwin, Alexander J
Ban, Vin Shen
Baron, Ryan D
Barranquero, Alberto G
Barry, Conor P
DI Bartolomeo, Alessandro
Bass, Gary A
Bath, Michael F
Batjer, H Hunt
Beamish, Andrew J
Belgaumkar, Ajay P
Bence, Matthew N
Benson, Ruth A
Bernal-Sprekelsen, Juan Carlos
Bhama, Anuradha R
Bhavaraju, Avi V
Biffl, Walter L
Blundell, Chris M
Boddy, Alexander P
Borgstein, Alexander BJ
Bosanquet, David C
Bosch, Karen D
Bouhuwaish, Ahmad EM
Bozkurt, Mehmet A
Brathwaite, Collin EM
Brown, Benjamin C
Brown, Oliver D
Brown, Allison K
Buarque, Igor Lima
Bueno-Cañones, Alejandro D
Bulugma, Mustafa R
Burke, Joshua R
Byrne, Matthew HV
Cagigal-Ortega, Elima P
Callcut, Rachael A
DI Candido, Francesca
Canova, Michaela E
Carlos, William J
Caruana, Edward J
Cato, Liam D
Catton, Andrew B
Ceretti, Andrea Pisani
Chase, Thomas JG
Chiara, Francesco Di
Chowdhury, Abeed H
Chung, Eric A
Cicerchia, Pierfranco M
Clough, Ethan CS
Coleman, Natasha L
Collins, Chris G
Collins, Michelle L
Colonna, Emily T
Comini, Lara V
Coughlin, Patrick A
Cruzado, Laura Fernández-Gomez
Davidson, Brian R
Davies, Richard J
Davies, Emma J
Davis, Niall F
Dawson, Brett E
Dean, Benjamin JF
Delgado, Maria Garcia-Conde
Diaz, Jose J
Dickson, Kathryn E
Diez-Alonso, Manuel M
Dixon, Jan R
Doe, Matthew J
Drake, Thomas D
Drake, Frederick T
Duffy, John P
Dunne, Declan FJ
Dunne, Naomi JM
Durán-Muñoz-Cruzado, Virginia M
Durst, Alexander ZE
Eardley, Nicola J
Edwards, John G
Elfallal, Ahmed H
Elfiky, Mahmoud MA
Elliott, Jessie A
Emile, Sameh H
Emslie, Katy M
Endorf, Frederick W
Engel, Jamie L
Enjuto, Diego T
Etchill, Eric W
Evans, Jonathan P
Fahey, Brian A
Faria, Carlos S
Feo, Carlo V
Ferguson, Henry JM
Fernandez, Beatriz Dieguez
Fernandez, Andres Garcia
Fernández, Antonio J
Fernández-Pacheco, Borja Camacho
Fitzgerald, J Edward
Fonsi, Giovanni B
Font, Roser Farré
Fowler, Amy L
Fretwell, Kenneth R
Fructuoso, Lorena Sanchon
Fusai, Giuseppe K
Garcia, Miguel Hernandez
Garcia-Ureña, Miguel Angel
Gill, Charn K
Gisbertz, Suzanne S
Del Giudice, Roberto
Giuffrida, Maria Carmela
Di Giuseppe, Matteo
Gómez, María Fanjul
Griffiths, Ewen A
Guariglia, Claudio A
Hainsworth, Alison J
Hall, Bria J
Hall, James RW
Hammond, John S
Haqqani, Maha H
Harrison, Ewen M
Hazelton, Joshua P
van Heinsbergen, Maarten
Hill, Arnold DK
Hing, Caroline B
Hirji, Sameer A
Ho, Michael WS
Holbrook, Charlotte M
Holme, Thomas J
Hopkins, James C
Hopkinson, David N
Hossain, Fahad S
Hudson, Victoria E
Hughes, Jane L
Hwang, E. Shelley
Ibrahim, Mohamed AH
Isolani, Simone M
Jenkinson, Michael D
Jenny, Hillary E
Jeyaretna, Deva S
Jones, Robert P
Jones, Andrew P
Jonker, Pascal KC
Jönsson, Maria L
Joyce, Doireann P
Kalkwarf, Kyle J
Kamarajah, Sivesh K
El Kassas, Mohamed
Kavanagh, Dara O
Keatley, James M
Khalefa, Mohamed A
Khan, Jim S
Kirmani, Bilal H
Kisiel, Aaron P
Kouris, Spyros Marinos
Kowal, Mikolaj R
Labib, Peter L
Larkin, John O
Lauscher, Johannes C
Leclercq, Wouter KG
Ledesma, Frances SJ
Leite-Moreira, André M
Leung, Elaine YL
Lewis, Sophia E
Lima, Maria João
Lin, Daniel J
Liu, Helen H
Lowery, Aoife J
Lozano, Saida Martel
Luney, Catriona R
Maia, Mariana Magalhães
Mariani, Nicolò M
Marino, Marco V
Marra, Angelo A
Marsh, Christopher L
Martin, Robert CG
McCluney, Simon J
McIntyre, Robert C
Mckay, Siobhan C
McKevitt, Kevin L
Meagher, Ashley D
Mehdi, Mohammad Q
Mehigan, Brian J
Gonzalez-De Miguel, Melania
De Miguel-Ardevines, Maria-Carmen
Mills, Sarah J
Mohan, Helen M
Moir, John AG
Monson, John RT
Monteiro, Joana M
Montella, Maria T
Montesinos, Cristina Soto
Morgom, Marwa M
Moura, Francisco S
Muguerza, Jose M
Murphy, Suzanne H
De Nardi, Paola
Naumann, David N
Neary, Paul C
Neely, David TA
Ng-Kamstra, Joshua S
Ngu, Albert WT
Nguyen, Truong A
Nita, George E
Nunes, Quentin M
Nygaard, Rachel M
O'Meara, Lindsay B
O'Neill, John R
Okafor, Barbara U
Olson, Steven A
Oo, Aung Y
Ormazabal, Pablo Collera
Osorio, Alexander L
Pachl, Max J
Parry, James T
Patel, Panna K
Pérez-Sánchez, Luis E
Pevidal, Ana Nogues
Pezzuto, Anna P
Philp, Matthew M
Pinkney, Thomas D
Pollok, Joerg M
Povey, Meical G
Poza, Alfredo Alonso
Rajgor, Amarkumar D
Rao, Jagan N
Raptis, Dimitri A
Rice, Henry E
Ridgway, Paul F
Rivas, Ana Munoz
Rodriguez-Sanjuan, Juan C
Rogers, Luke J
Da Roit, Anna
Rollett, Rebecca A
Romera, Jose L
Rooney, Siobhan M
Roxo, Vanessa I
Le Roy, Bertrand
Rubio, Eduardo E
Ruiz, Carolina Castro
Ruiz, Manuel Losada
Ryan, Éanna J
Saad, Abdel Rahman
Saeed, Samerah A
Salama, Hiba A
Salamah, Abdulrauf A
Sampietro, Gianluca M
Sarma, Diwakar R
Schaffer, Kathryn B
Schnitzbauer, Andreas A
Scurrah, Rachel J
Serevina, Olivia L
Serralheiro, Pedro A
Sewards, Joseph M
Shackcloth, Michael J
Shaw, Abigail V
Sheel, Andrea RG
Sica, Giuseppe S
De Simone, Veronica
Singh, Aminder A
Singh, Rabindra P
Skelly, Brendan L
Smith, Henry G
Sohail, Amir H
Spalding, Duncan R
Springford, Laurie R
Ssentongo, Anna E
Steinkamp, Pieter J
Stevens, Kent A
Stewart, Grant D
Stylianides, Nicholas A
Sullivan, Tom BB
Taher, Ahmed SA
Tamimy, Muhammad S
Tang, Alethea M
Tebala, Giovanni D
Tejero-Pintor, Francisco J
Thaha, Mohamed A
Thomas, Amy J
De Toma, Giorgio
La Torre, Filippo
Torres, Antonio J
Townshend, David N
Trout, Isobel M
Tucker, Sarah C
Ubhi, Harmony K
Vega, Viviana A
Velmahos, George C
Velopulos, Catherine G
Viswanath, Yirupaiahgari KS
Vivas, Alfredo A
Wade, Ryckie G
Wadley, Martin S
Wall, Joshua JS
Walters, Andrew M
Warren, Oliver J
Weerasinghe, Chamindri K
Wilkin, Richard JW
Williams, Katherine J
Winter, Stuart C
Wormald, Justin CR
Wright, Franklin L
Xyda, Souzana E
Young, Alastair L
Youssef, Mina MG
Yousuf, Farhat B
El Youzouri, Hanan
Zappa, Marco A
Abate, Emmanuele
Abdalaziz, Hossam
Abdelkarim, Mostafa
Abdou, Hossam
Aboelkassem-Ibrahim, Ahmad
Abuown, Ala
Acebes-Garcia, Fernando
Acharya, Metesh
Adamina, Michel
Addae-Boateng, Emmanuel
Aftab, Raiyyan
Agarwal, Arnav
Aguilar, José
Ahmed, Yousra
Aitken, Emma
Al-Azzawi, Marwa
Al-Embideen, Somya
Al-Masri, Mahmoud
Al-Najjar, Hani
Al-Sukaini, Ahmad
Alam, Ruhina
Alderson, Derek
Aliyeva, Zumrud
Aljanadi, Firas
Almasri, Murad
Alonso-Ortuño, Paula
Altintoprak, Fatih
Amira, Gamal
Amjad, Rabbia
Anania, Gabriele
Andabaka, Tatjana
Angelou, Dimitrios
Annamalai, Seethalakshmi
Annessi, Valerio
Anthoney, James
Anwar, Sibtain
Anwer, Mariyah
Aragon-Chamizo, Juan
Ardito, Antonella
Arigoni, Michele
Armao, Teodora
Arminio, Armando
Armstrong, Lara
Arnaud, Alexis
Asaad, Peter
Ashcroft, James
Ashmore, Christopher
Asqalan, Ahmad
Asti, Emanuele
Aubry, Emmanuelle
Aytac, Erman
Ayuso-Herrera, Esther
Baeza, Melody
Bailon-Cuadrado, Martin
Bakmaz, Bernarda
Baldi, Caterina
Baldini, Edoardo
Baldo, Stefano
Ballabio, Michele
Baloyiannis, Ioannis
Baltazar, Gerard
Bàmbina, Fabrizio
Bandiera, Alessandro
Barlow, Emma
Barmasse, Roberto
Barmpagianni, Christina
Baronio, Gianluca
Barra, Fabio
Bartsch, Anne-Marie
Basgaran, Amedra
Basha, Amr
Bashkirova, Varvara
Bastazza, Marco
Baumber, Rachel
Belcher, Elizabeth
Belvedere, Angela
Benítez-Linero, Inmaculada
Bergeat, Damien
Bernasconi, Matteo
Bhalla, Ashish
Bhutiani, Neal
Bianco, Federica
Bisagni, Pietro
Blake, Iain
Blanco-Colino, Ruth
Blazquez-Martin, Alma
Boal, Matthew
Bonavina, Luigi
Bonavina, Giulia
Bond-Smith, Giles
Booth, Karen
Borges, Filipe
Borghi, Felice
Bouchagier, Konstantinos
Bourke, Grainne
Boyle, Emily
Brachini, Gioia
Brain, Jessie
Brar, Amanpreet
Breckles, Lisa
Bretagnol, Frédéric
Brixton, Genevieve
Bruzzaniti, Placido
Bueser, Teofila
Burnside, Nathan
Caballero, Albert
Calcerrada-Alises, Enrique
Callahan, Miriam
Camarero, Enrique
Campagnaro, Tommaso
Campanelli, Michela
Candiani, Massimo
Cantalejo-Diaz, Miguel
Cao, Han
Capelli, Patrizio
Capizzi, Vita
Carcano, Giulio
Carissimi, Francesca
Carlini, Massimo
Carlucci, Michele
Carmichael, Heather
Carrasco, Milagros
Carrillo, Mariana
Carvello, Michele
Casati, Massimiliano
Castoro, Carlo
Catalan, Vanesa
Cavaleiro, Salomé
Cellerino, Paola
Centinaio, Giovanna
Cernei, Cristina
Cerro, Cristina
Cervellera, Maurizio
Chakrabortee, Sohini
Chamberlain, Stephanie
Chan, Jeffrey
Chang, Grace
Chaudhry, Dauod
Chebaro, Alexandre
Chen, David
Chetty, Govind
Chia, Zoe
Chiappini, Ambra
Chiarugi, Massimo
Chidambaram, Swathikan
Chiozza, Matteo
Cholewa, Hanna
Chong, Clara
Choolani-Bhojwani, Ekta
Christoforidis, Dimitri
Chui, Karen
Chung, Choyin
Cirillo, Bruno
Citterio, Davide
Clermidi, Pauline
Coccolini, Federico
Colletti, Gaia
Compagnoni, Bruno
Concepción-Martín, Vanesa
Confalonieri, Marco
Connolly, Hannah
Conso, Christel
Conti, Luigi
Cooper, Zara
Cordera, Fernando
Corral, Javier
Costa, Marta
Costanzi, Andrea
Cotsoglou, Christian
Cozza, Valerio
Cuming, Tamzin
Curtis, Miles
Cuschieri, Joseph
D'Agruma, Michele
D'Andrea, Giancarlo
Daliya, Prita
Dare, Oliver
Darko, Ebenezer
Day, Andrew
Dehal, Ahmed
Dehart, Dustin
Delgado-Oliver, Eduardo
Denning, Max
Desai, Anant
Desender, Liesbeth
Dester, Sara
Díaz-García, Alberto
Diaz-Peña, Patricia
Dousset, Bertrand
Doussot, Alexandre
Duchateau, Nicolas
Duff, Sarah
Dunning, Joel
Duque-Mallen, Victoria
Dziakova, Jana
Egan, Bridget
Egan, Richard
El-Ali, Abess
Elfeki, Hossam
Elhadi, Muhammed
Eljareh, Mohammed
Elkady, Ramy
Elkhafeefi, Fatimah
Elmore, Ugo
Elmoslemany, Tarek
Emmerson, Oliver
Enemosah, Ibrahim
English, Camilla
English, William
Escartin, Jorge
Estaire-Gomez, Mercedes
Evans, Luke
Evans, Jessica
Exley, Rebecca
Fabbri, Nicoló
Falco, Giuseppe
Familiari, Pietro
Fancellu, Alessandro
Farik, Shebani
Farrell, Tony
Fehervari, Matyas
Fell, Adam
Fernandez-Camuñas, Angel
Fernández-Marín, Reyes
Fernández-Martínez, María
Ferrara, Francesco
Ferrari, Guglielmo
Ferrero, Simone
Findlay, Laura
Fiore, Marco
Fiori, Enrico
Flatman, Michael
Flindall, Ian
Flor, Blas
Fontana, Tommaso
Ford, Samuel
Ford, David
Forlani, Stefano
Francone, Elisa
Frattaruolo, Colomba
Frio, Federico
Gagliano, Annalisa
Gagliardi, Filippo
Gahunia, Sukhpreet
Gaino, Francesca
Gala, Tanzeela
Galfrascoli, Elisa
Galimberti, Luca
Gallagher, Phoebe
Galleano, Raffaele
Galván-Pérez, Armando
Gammeri, Emanuele
Ganau, Mario
Garcés-García, Raúl
Garulli, Gianluca
Gascon-Ferrer, Isabel
Gattolin, Andrea
Gaujoux, Sebastien
Gentilli, Sergio
Georgiades, Fanourios
Ghanbari, Amir
Ghosh, Dhruv
Giacometti, Marco
Giblin, Anna-Victoria
Gilbert, Catherine
Giménez, Clara
Giorgakis, Emmanouil
Gipponi, Manuel
Glen, Paul
Goatly, Giles
Gobatti, Davide
Godbole, Chintamani
Gohil, Kajal
Gómez, Marcos
Gomez-Rosado, Juan-Carlos
Gonullu, Emre
Gonzalez-Gonzalez, Enrique
Gordini, Luca
Gracia, Isabel
Gracia-Roche, Carlos
Granieri, Stefano
Green, Susanna
Grivon, Manuela
Grove, Thomas
Guaglio, Marcello
Guaitoli, Eleonora
Guglielmi, Alfredo
Guha, Soumya
Gustavino, Claudio
Habeeb, Amir
Hagger, Robert
Hakmi, Hazim
Halkias, Constantine
Hall, Claire
Hampton, Matthew
Handa, Siddhartha
Hansen, Laura
Haq, Iram
Harky, Amer
Harries, Rhiannon
Harrison, Joseph
Hasan, Raashad
Hawari, Mohammad
Hawkin, Paul
Hebblethwaite, Bethany
Henriques, Susana
Heritage, Emily
Hernandez-Juara, Pilar
Herrero-Lopez, Maria
Hervieux, Erik
Heyd, Bruno
Higgs, Simon
Hitchman, Louise
Ho, Beatrice
Hogan, Aisling
Hölzle, Frank
Hossain, Tanvir
Hurt, Libor
Hutchinson, Peter
Iacob, Giulio
Iannone, Immacolata
Ibrahim, Sherif
Iovino, Domenico
Isik, Arda
Jafarova, Sevda
Jamil, Tahir
Jayaraju, Ullas
Jenner, Edward
Jimenez-Higuera, Elisa
Jimeno, Jaime
Jones, Mark
Judkins, Nicholas
Kalavrezos, Nicholas
Kalidindi, Venugopala
Kalkat, Maninder
Kamal, Mona
Kamphues, Carsten
Kang, Chong
Kara, Yasin
Karam, Edward
Karim, Ahmed
Kashora, Florence
Kearney, David
Khajuria, Apoorva
Khan, Umul
Khan, Azam
Khatri, Chetan
Kinnaman, Gabriel
Kinross, James
Kler, Aaron
Klimopoulos, Serafeim
Kocataş, Ali
Kolias, Angelos
Königsrainer, Alfred
Konsten, Joop
Kontovounisios, Christos
Kourdouli, Amar
Krishnan, Emily
Kristinsson, Sverrir
Kruijff, Schelto
Kudsk-Iversen, Søren
Kufeji, Dorothy
Kugler, Nadav
Kulkarni, Rugved
Kurihara, Hayato
Laface, Letizia
Lakkis, Zaher
Lami, Mariam
Landaluce-Olavarria, Aitor
Lapolla, Pierfrancesco
Lawani, Ismail
Lawday, Samuel
Lázaro, André
Lecolle, Katia
Leventoglu, Sezai
Li, Zoe
Liew, Ignatius
Lisi, Giorgio
Lizzi, Vincenzo
Lo, Terence
Lomiento, Daniele
Longhi, Marco
Lostis, Emilie
Lostoridis, Eftychios
Loubani, Mahmoud
Lowy-Benoliel, Alejandro
Lucianetti, Alessandro
Luke, Louis
Lunevicius, Raimundas
Luraghi, Marco
Lye, George
Mabrouk, Islam
Macchi, Alberto
MacDonald, Luisa
Machairas, Nikolaos
Madonini, Marco
Magowan, Drew
Maisonneuve, Emeline
Majkowska, Agata
Majkowski, Lawrence
Mak, Jason
Malabarba, Stefano
Malerba, Michele
Mannan, Syed
Manson, Joanna
Mansuri, Ahmer
Mantoglu, Baris
Manu, Nichola
Maqsood, Afnan
Marano, Alessandra
Marchbank, Adrian
Marcos-Santos, Pablo
Marrano, Enrico
Martin, Janet
Martin, Emmeline
Martin, Guy
Martin-Albo, Lorena
Martín-Román, Lorena
Martinelli, Fabio
Martínez-dePaz, Fernando
Martinez-German, Antonio
Martinez-Pinedo, Carlos
Martins, Ricardo
Marwan, Hisham
Marzi, Federica
Mathieu, Pierre
Matute-Najarro, Maria-Soledad
Maw, Andrew
Mazingi, Dennis
Mazzaferro, Vincenzo
McCanny, Andrew
McKenzie, Katherine
McLarty, Nicola
McPherson, Iain
Medina, Esther
Mediratta, Saniya
Medone, Marzia
Mehra, Gautam
Mele, Simone
Melero-Cortés, Lidia
Mendoza-Moreno, Fernando
Meneghini, Simona
Mercante, Giuseppe
Merdrignac, Aude
Merola, Stephen
Metallidis, Symeon
Michel, Martin
Migliore, Marco
Mihanovic, Jakov
Miller, Douglas
Mingoli, Andrea
Minto, Gary
Mirabella, Antonello
Misra, Nikhil
Mitrasinovic, Stefan
Miu, Victor
Moawad, Nader
Mochet, Sylvie
Modabber, Ali
Mohammad, Adam
Mohan, Midhun
Moliner-Sánchez, Carmen
Mongelli, Francesco
Monteleone, Michela
Montuori, Mauro
Moore, Rachel
Mora-Guzmán, Ismael
Morales, Xavier
Morales, Dieter
Morelli, Luca
Morelli, Lucia
Morgan, Richard
Morris, Chris
Mortini, Pietro
Mosca, Angelo
Motter, Dema
Moug, Susan
Mukherjee, Samrat
Najdy, Manhal
Nakas, Apostolos
Namazov, Ilgar
Naredla, Pradyumna
Nasef, Emmhamed
Nassa, Heeam
Nath, Rahul
Navarro-Sánchez, Antonio
Nazarian, Scarlet
Negri, Giampiero
Nehra, Deepika
Neil-Dwyer, Jason
Neri, Jacopo
Newton, Katy
Nikaj, Herald
Niquen, Milagros
Nobile, Sara
Nogueiro, Jorge
Ntirenganya, Faustin
Nugent, Michael
Núñez, Jordi
Ocaña, Juan
Okechukwu, Valentine
Oliva-Mompean, Fernando
Oliveira, Ana
Ollat, Didier
Onos, Lavinia
Osagie-Clouard, Liza
Osman, Khabab
Ottolina, Jessica
Ourieff, Jared
Outani, Oumaima
Oyewole, Bankole
Ozben, Volkan
Pacheco-Sanchez, David
Padilla-Valverde, David
Pai, Madhava
Paiella, Salvatore
Paisley, Samuel
Palini, Gianmarco
Palmeri, Matteo
Panahi, Pedram
Parente, Alessandro
Parlanti, Daniele
Parmar, Chetan
Pascual, Angela
Patel, Mahul
Pathak, Abhijit
Patil, Sangram
Pattyn, Piet
Peckham-Cooper, Adam
Pedrazzani, Corrado
Pellino, Gianluca
Peluso, Chiara
Pereira, André
Pereira-Neves, António
Perez-Diaz, MD
Pérez-González, Marta
Pérez-Saborido, Baltasar
Perivoliotis, Konstantinos
Perkins, Clare
Peros, Georgios
Perotto, Ornella
Perra, Teresa
Petrone, Patrizio
Phenix, George
Picazo, Sara
Picon-Rodriguez, Rafael
Piloni, Martina
Pingarrón-Martín, Lorena
Pinotti, Enrico
Pisanu, Adolfo
Pizzini, Paolo
Pockney, Peter
Podda, Mauro
Podolsky, Dina
Poggioli, Gilberto
Pompili, Cecilia
Pontari, Michael
Porcu, Alberto
Potter, Ryan
Price, Claire
Pruvot, François-René
Pujol-Muncunill, Roger
Puppo, Andrea
Quante, Markus
Quintana-Villamandos, Begoña
Qureshi, Ali
Radenkovic, Dejan
Rakvin, Ivan
Ramallo-Solís, Irene
Ramcharan, Sean
Ramos, Diego
Ramos-Bonilla, Antonio
Ramzi, Joussi
Rathinam, Sridhar
Rausa, Emanuele
Ravaioli, Matteo
Ravindran, Sharanya
Raymond, Thomas
Razik, Aisha
Redfern, Jennifer
Reguera-Rosal, Julio
Rela, Mariam
Rey-Biel, Juan
Rey-Valcarcel, Cristina
Ribolla, Marta
Richards, Tomos
Richmond, Michael
Righini, Erminio
Rio-Gomez, Javier
Riyat, Harjoat
Rizvi, Sana
Roberts, Keith
Roberts, Matthew
Robertson, Stuart
Robertson, Ronald
Robin-Valle, Alvaro
Rochon, Melissa
Rojo, Mikel
Rolli, Luigi
Romano, Silvio
Ross, Elizabeth
Ross, Howard
Rossborough, Catherine
Rottoli, Matteo
Ruiz-Grande, Fernando
Ruiz-Martin, Irene
Ruiz-Soriano, María
Ruzzenente, Andrea
Ryska, Ondrej
Saez, Carlos
Sagnotta, Andrea
Sahnan, Kapil
Sahni, Arun
Salim, Ali
Sallam, Ibrahim
Salvia, Roberto
Samadov, Elgun
Sammarco, Giuseppe
Sampaio-Alves, Mafalda
Sánchez-Arteaga, Alejandro
Sanchez-Fuentes, Maria-Nieves
Sanchez-Pelaez, Daniel
Sanchez-Perez, Coral
Sanchez-Rubio, Maria
Sancho-Muriel, Jorge
Sanders, Julie
Santero-Ramirez, Maria-Pilar
Santora, Thomas
Santoro, Antonio
Santos, Irene
Santos-Sousa, Hugo
Sapienza, Paolo
Sartarelli, Lodovico
Sarveswaran, Janahan
Sasia, Diego
Saudemont, Alain
Saudi-Moro, Sef
Saxena, Shobhit
Saxena, Dolly
Sayasneh, Ahmad
Scalabre, Aurelien
Schache, Andrew
Schiavina, Riccardo
Schineis, Christian
Schreckenbach, Teresa
Scorza, Antonella
Scott, Lucy
Seegert, Sara
Seguin-Givelet, Agathe
Senent-Boza, Ana
Seymour, Keith
Shabana, Amanda
Shah, Karishma
Shah, Jigar
Shah, Preena
Shah, Sujay
Shakir, Taner
Shalaby, Mostafa
Shankar, Sushma
Shaw, Richard
Shehata, Sameh
Shenfine, Amy
Sheridan, Kelda
Sherief, Ahmed
Sherief, Mohamed
Sherif, Mohamed
Shinkwin, Michael
Shu, Sebastian
Siaw-Acheampong, Kwabena
Sileri, Pierpaolo
Singh, Abhinav
Singh, Shailendra
Sinha, Sanjay
Sinha, Deepti
Siragusa, Leandro
Sivaprakasam, Rajesh
Sivayoganathan, Sriharan
Smillie, Robert
Smith, Claire
Smith, Andrew
Smith, Christopher
Sochorova, Dana
Soggiu, Fiammetta
Sohrabi, Catrin
Sohrabi, Catrin
Sohrabi, Catrin
Solari, Francesca
Solli, Piergiorgio
Soreide, Kjetil
Spinelli, Antonino
Spoletini, Domenico
Spriano, Giuseppe
Sravanam, Sanskrithi
Ssentongo, Paddy
Stanger, Sophie
Stavroulias, Dionisios
Steel, Ben
Stella, Marco
Stewart, Robbie
Stringer, Sally
Sulen, Nina
Sundar, Sudha
Sundhu, Matthew
Suri, Avni
Syed, Arooj
Szatmary, Peter
Tabiri, Stephen
Tadross, Daniel
Taglietti, Lucio
Tansey, Rosamond
Tartaglia, Dario
Tawheed, Ahmed
Tayeh, Salim
Teles, Tobias
Testa, Valentina
Tewari, Nilanjana
Thoenissen, Philipp
Thomas, Kane
Thomin, Anne
Thrush, Jessica
Tierney, Sean
Tiwari, Abhinav
Toh, Simon
Toledo, Enrique
Tonini, Valeria
Torkington, Jared
Torquati, Alfonso
Torzilli, Guido
Totty, Joshua
Tourountzi, Paraskevi
Tousidonis, Manuel
Townend, Philip
Townsend, Catherine
Trompeter, Alex
Trotta, Francesco
Truant, Stéphanie
Trujillo-Díaz, Jeancarlos
Tsoulfas, Georgios
Turco, Celia
Turrado-Rodriguez, Victor
Turri, Giulia
Tustin, Harry
Tyler, Jayne
Tzedakis, Stylianos
Tzovaras, George
Uittenbogaart, Martine
Ullah, Ramzan
Urban, Shane
Urbani, Alessia
Usai, Antonella
Vaccarella, Gianpaolo
Valdes-Hernandez, Javier
Valsecchi, Luca
Vashisht, Rajiv
Vázquez-Fernández, Andrea
Venn, Mary
Vera-Mansilla, Cristina
Vergari, Roberto
Vescio, Giuseppina
Vidya, Raghavan
Vieira, Paula
Vijay, Vardhini
Vimalachandran, Dale
Violante, Tommaso
Volpe, Anita
Vovola, Fernanda
Vulliamy, Paul
Wall, Rosemary
Wallwork, Kate
Ward, Alex
Warwick, David
Waseem, Saima
Weaver, Helen
Wells, Fiona
Wen, Jiaxin
West, Raha
Whitehall, Emma
Wild, Laura
Wilkins, Alex
Williams, Gethin
Williams, Matthew
Winnand, Philipp
Wong, Ken
Worku, Dawit
Wright, Naomi
Yalamanchili, Seema
Yershov, Danylo
Yildiz, Alp
Young, Richard
Yurttas, Can
Zadegan, Frederic
Zafar, Noman
Zakaria, Rasheed
Zambon, Martina
Zanini, Nicola
Zarate, Alba
Zerbib, Philippe
Zizzo, Maurizio
Zmora, Oded
Zonta, Sandro
van Berge Henegouwen, Mark I
van der Plas, Willemijn Y
Ali, Inthekab Ali Mohamed
Bakri, Nur Amalina Che
Bauset, Juan Carlos Catalá
Abou Chaar, Mohamad K
Marino Cosentino, Luigi MP
Gómez Díaz, Carlos J
Garcia Galocha, Jose L
de Gheldere, Charles A
Ataíde Gomes, Gustavo Mendonça
Beltrán de Heredia, Juan
Blazer III, Dan G
Nugent III, William C
Ali karar, Ali A
Borja De Lacy, F
Blas Laina, Juan luis
Shane Lester, Madan Jha
Liyanage, Aloka S D
Al Maadany, Faraj S
De Marchi, Joshua A
Ramos-De la Medina, Antonio
Mithany, Reda H M
Sanchez del Pueblo, Cristina
van Ramshorst, Gabrielle H
De Salas, Maria Marqueta
De Souza, Anthony C
Dolores Del Toro, M
Archer, James E
Odeh, Abdulrahman
Erridge, Simon
Salem, Hosni Khairy
Jones, Gareth P
Gardner, Anne
Tripathi, Shiva S
Gregg, Anne
Jeganathan, Reuben
Siddique, Muhammad Harris
Lombardi, Celestino P
Martin, Benjamin
Leo, Cosimo Alex
Dass, Debashis
Di Franco, Gregorio
Jiao, Long R
Mari, Giulio Maria
Capitan-Morales, Luis-Cristobal
Connelly, Tara M
Alanbuki, Ammar
De Virgilio, Armando
Schilling, Clare
San Miguel Mendez, Carlos
Kulkarni, Gauri
Nizami, Kulsoom
Walsh, Stewart
Dean, Harry
Ruiz-Marin, Miguel
Houston, Rory
Trompetto, Mario
Chrastek, David
Kouritas, Vasileios
Cannoletta, Maria
Rosato, Francesco
Kaushal, Manish V
Costa, Paulo Matos
Elkadi, Hannah H
Johnstone, Jack R
Irvine, Esmee
Alvarez, Maria R
Corbellini, Carlo
Venkatesan, Gowtham S
Mateo-Sierra, Olga
Martínez-Pérez, Carolina
Serrano González, Javier
Hernández Bartolomé, Miguel Ángel
Díaz Pérez, David
Gutiérrez Samaniego, María
Galindo Jara, Pablo
Sharma, Neil
Smart, Neil J
Keller, Deborah S
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 4-10 July 2020 396(10243):27-38
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Task-Shifting and Task-Sharing in Neurosurgery: An International Survey of Current Practices in Low- and Middle-Income Countries
Autorzy :
Rosenfeld, Jeffrey
Balak, Naci
Ammar, Ahmed
Tisel, Magnus
Haglund, Michael
Smith, Timothy
Mendez, Ivar
Brennum, Jannick
Honeybul, Stephen
Matsumara, Akira
Muneza, Severien
Rubiano, Andres
Rosseau, Gail
Khan, Tariq
Misra, Basant
Bolles, Gene
Adelson, David
Dempsey, Robert
Hutchinson, Peter
Aklilu, Abenezer
Javier-Lizan, Abigail
Belhachmi, Adil
Khizar, Ahtesham
Tascu, Alexandru
Yalcinkaya, Ali
Ndajiwo, Aliyu Baba
Ukacjukwu, Alvan-Emeka
Agrawal, Amit
Thapa, Amit
Silva, Ana C.V.
Gretschel, Armin
Sukumaran, Arvind
Vats, Atul
Jarad, Bakr Abo
Karmacharya, Balgopal
Chaurasia, Bipin
Liew, Boon Seng
Rodriguez Arias, Carlos A.
Karekezi, Claire
Or, Cohen-Inbar
Sale, Danjuma
Kanesen, Davendran
Djilvesi, Djula
Nwaribe, Evarsitus
Mahmoud, M. Elhaj
Awais, Mian
Kumar, Sanjay
Adeleye, Amos O.
Agarwal, Manish
Nkeshimana, Menelas
Ndubuisi Achebe, Sunday David
El Gaddafi, Walid
Uysal, Ece
Morgan, Eghosa
Buno, Elubabor
Sunday, Emmanuel
Adefris, Esayas
Alelyani, Fayez
Constanzo, Felipe
Longo, Gabriel
Farooq, Ghulam
Dunia, Goertz Mirenge
Bot, Gyang Markus
Shabani, Hamisi K.
Deora, Harch
Almenshawy, Hassan
Kuheil, Hazem
Maldonado, Igor Lima
Negoi, Ionut
Yousaf, Irfan
Abdullah, Jafri Malin
Golubovic, Jagos
Ayadi, Khalil
Limpastan, Kriengsak
Jokonya, Luxwell
Hodzic, Mirsad
Kassem, Mohamed
Al-Rawi, Mohammed
Tariq, Muhammad
Vyval, Mykola
Balak, Naci
Abuhadrous, Nidal
Syrmos, Nikolaos
Alser, Osaid
Young, Paul H.
Wahjoepramono, Petra
Sriram, Prabu Rau
Ouchetati, Rafik
Basaran, Recep
Bhoot, Ritesh
Amorim, Robson
Ilić, Rosanda
Wadanamby, Saman
Fetene, Samuel M.
Behari, Sanjay
Babu, Satish
Khan, Tariq
Duong, Trung Kien
Laeke, Tsegazeab
Kanmounye, Ulrick S.
Komar, Vladimir
George, Ipe Vazheeparambil
Hussain, Zahid
Lucena, Lynne Lourdes N.
Ekouele Mbaki, Hugues Brieux
Kumwenda, Ken-Keller
Bah, Djvnaba
Efe, Ibrahim E.
Bandoh, Dickson
Aji, Yunus Kuntawi
Dakurah, Thomas
Robertson, Faith C.
Pokaż więcej
Źródło :
In World Neurosurgery: X April 2020 6
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Surgical site infection after gastrointestinal surgery in high-income, middle-income, and low-income countries: a prospective, international, multicentre cohort study
Autorzy :
Bhangu, Aneel
Ademuyiwa, Adesoji O
Aguilera, Maria Lorena
Alexander, Philip
Al-Saqqa, Sara W
Borda-Luque, Giuliano
Costas-Chavarri, Ainhoa
Drake, Thomas M
Ntirenganya, Faustin
Fitzgerald, J Edward
Fergusson, Stuart J
Glasbey, James
Ingabire, JC Allen
Ismaïl, Lawani
Salem, Hosni Khairy
Kojo, Anyomih Theophilus Teddy
Lapitan, Marie Carmela
Lilford, Richard
Mihaljevic, Andre L
Morton, Dion
Mutabazi, Alphonse Zeta
Nepogodiev, Dmitri
Adisa, Adewale O
Ots, Riinu
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Poškus, Tomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Ramos-De la Medina, Antonio
Rayne, Sarah
Shaw, Catherine A
Shu, Sebastian
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Harrison, Ewen M
Khatri, Chetan
Mohan, Midhun
Jaffry, Zahra
Altamini, Afnan
Kirby, Andrew
Søreide, Kjetil
Recinos, Gustavo
Cornick, Jen
Modolo, Maria Marta
Iyer, Dushyant
King, Sebastian
Arthur, Tom
Nahar, Sayeda Nazmum
Waterman, Ade
Walsh, Michael
Agarwal, Arnav
Zani, Augusto
Firdouse, Mohammed
Rouse, Tyler
Liu, Qinyang
Correa, Juan Camilo
Talving, Peep
Worku, Mengistu
Arnaud, Alexis
Kalles, Vassilis
Kumar, Basant
Kumar, Sunil
Amandito, Radhian
Quek, Roy
Ansaloni, Luca
Altibi, Ahmed
Venskutonis, Donatas
Zilinskas, Justas
Poskus, Tomas
Whitaker, John
Msosa, Vanessa
Tew, Yong Yong
Farrugia, Alexia
Borg, Elaine
Bentounsi, Zineb
Gala, Tanzeela
Al-Slaibi, Ibrahim
Tahboub, Haya
Alser, Osaid H
Romani, Diego
Shu, Sebestian
Major, Piotr
Mironescu, Aurel
Bratu, Matei
Kourdouli, Amar
Ndajiwo, Aliyu
Altwijri, Abdulaziz
Alsaggaf, Mohammed Ubaid
Gudal, Ahmad
Jubran, Al Faifi
Seisay, Sam
Lieske, Bettina
Ortega, Irene
Jeyakumar, Jenifa
Senanayake, Kithsiri J
Abdulbagi, Omar
Cengiz, Yucel
Raptis, Dmitri
Altinel, Yuksel
Kong, Chia
Teasdale, Ella
Irwin, Gareth
Stoddart, Michael
Kabariti, Rakan
Suresh, Sukrit
Gash, Katherine
Narayanan, Ragavan
Maimbo, Mayaba
Grizhja, Besmir
Ymeri, Shpetim
Galiqi, Gezim
Klappenbach, Roberto
Antezana, Diego
Mendoza Beleño, Alvaro Enrique
Costa, Cecilia
Sanchez, Belen
Aviles, Susan
Fermani, Claudio Gabriel
Balmaceda, Rubén
Villalobos, Santiago
Carmona, Juan Manuel
Hamill, Daniel
Deutschmann, Peter
Sandler, Simone
Cox, Daniel
Nataraja, Ram
Sharpin, Claire
Ljuhar, Damir
Gray, Demi
Haines, Morgan
Iyer, Dush
Niranjan, Nithya
D'Amours, Scott
Ashtari, Morvarid
Franco, Helena
Rahman Mitul, Ashrarur
Karim, Sabbir
Aman, Nowrin F
Estee, Mahnuma Mahfuz
Salma, Umme
Razzaque, Joyeta
Hamid Kanta, Tasnia
Tori, Sayeeda Aktar
Alamin, Shadid
Roy, Swapnil
Al Amin, Shadid
Karim, Rezaul
Haque, Muhtarima
Faruq, Amreen
Iftekhar, Farhana
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Jonnalagadda, Ramesh
Litvin, Andrey
Filatau, Aliaksandr
Paulouski, Dzmitry
Shubianok, Maryna
Shachykava, Tatsiana
Khokha, Dzianis
Khokha, Vladimir
Djivoh, Fernande
Dossou, Francis
Seto, Djifid Morel
Gbessi, Dansou Gaspard
Noukpozounkou, Bruno
Imorou Souaibou, Yacoubou
Keke, Kpèmahouton René
Hodonou, Fred
Ahounou, Ernest Yemalin Stephane
Alihonou, Thierry
Dénakpo, Max
Ahlonsou, Germain
Ginbo Bedada, Alemayehu
Nsengiyumva, Carlos
Kwizera, Sandrine
Barendegere, Venerand
Choi, Philip
Stock, Simon
Jamal, Luai
Azzie, Georges
Kushwaha, Sameer
Chen, Tzu-Ling
Yip, Chingwan
Montes, Irene
Zapata, Felipe
Sierra, Sebastian
Villegas Lanau, Maria Isabel
Mendoza Arango, Maria Clara
Mendoza Restrepo, Ivan
Restrepo Giraldo, Ruben Santiago
Domini, Edgar
Karlo, Robert
Mihanovic, Jakov
Youssef, Mohamed
Elfeki, Hossam
Thabet, Waleed
Sanad, Aly
Tawfik, Gehad
Zaki, Ahmed
Abdel-Hameed, Noran
Mostafa, Mohamed
Omar, Muhammad Fathi Waleed
Ghanem, Ahmed
Abdallah, Emad
Denewer, Adel
Emara, Eman
Rashad, Eman
Sakr, Ahmad
Elashry, Rehab
Emile, Sameh
Khafagy, Toqa
Elhamouly, Sara
Elfarargy, Arwa
Mamdouh Mohamed, Amna
Saied Nagy, Ghada
Esam, Abeer
Elwy, Eman
Hammad, Aya
Khallaf, Salwa
Ibrahim, Eman
Said Badr, Ahmed
Moustafa, Ahmed
Eldosouky Mohammed, Amany
Elgheriany, Mohammed
Abdelmageed, Eman
Al Raouf, Eman Abd
Samir Elbanby, Esraa
Elmasry, Maha
Morsy Farahat, Mahitab
Yahya Mansor, Eman
Magdy Hegazy, Eman
Gamal, Esraa
Gamal, Heba
Kandil, Hend
Maher Abdelrouf, Doaa
Moaty, Mohamed
Gamal, Dina
El-Sagheer, Nada
Salah, Mohamed
Magdy, Salma
Salah, Asmaa
Essam, Ahmed
Ali, Ahmed
Badawy, Mahmoud
Ahmed, Sara
Mohamed, Mazed
Assal, Abdelrahman
Sleem, Mohamed
Ebidy, Mai
Abd-Elrazek, Aly
Zahran, Diaaaldin
Adam, Nourhan
Nazir, Mohamed
Hassanein, Adel B
Ismail, Ahmed
Elsawy, Amira
Mamdouh, Rana
Mabrouk, Mohamed
Ahmed, Lopna Ahmed Mohamed
Hassab Alnaby, Mohamed
Magdy, Eman
Abd-Elmawla, Manar
Fahim, Marwan
Mowafy, Bassant
Ibrahim Mahmoud, Moustafa
Allam, Meran
Alkelani, Muhammad
Halim El Gendy, Noran
Saad Aboul-Naga, Mariam
Alaa El-Din, Reham
Elgendy, Alyaa Halim
Ismail, Mohamed
Shalaby, Mahmoud
Adel Elsharkawy, Aya
Elsayed Moghazy, Mahmoud
Hesham Elbisomy, Khaled
Abdel Gawad Shakshouk, Hend
Hamed, Mohamed Fouad
Ebidy, Mai Mohamed
Abdelkader, Mostafa
Karkeet, Mohamed
Ahmed, Hayam
Adel, Israa
Omar, Mohammad Elsayed
Ibrahim, Mohamed
Ghoneim, Omar
Hesham, Omar
Gamal, Shimaa
Hilal, Karim
Arafa, Omar
Adel Awad, Sawsan
Salem, Menatalla
Abdellatif Elsherif, Fawzia
Elsabbagh, Nourhan
Aboelsoud, Moustafa R
Hossam Eldin Fouad Rida, Ahmed
Hossameldin, Amr
Hany, Ethar
Hosny Asar, Yomna
Anwar, Nourhan
Gadelkarim, Mohamed
Abdelhady, Samar
Mohamed Morshedy, Eman
Saad, Reham
Soliman, Nourhan
Salama, Mahmoud
Ezzat, Eslam
Mohamed, Arwa
Ibrahim, Arwa
Fergany, Alaa
Mohammed, Sara
Reda, Aya
Allam, Yomna
Saad, Hanan Adel
Abdelfatah, Afnan
Fathy, Aya Mohamed
El-Sehily, Ahmed
Abdalmageed Kasem, Esraa
Hassan, Ahmed Tarek Abdelbaset
Mohammed, Ahmed Rabeih
Saad, Abdalla Gamal
Elfouly, Yasmin
Elfouly, Nesma
Ibrahim, Arij
Hassaan, Amr
Mohammed, Mohammed Mustafa
Elhoseny, Ghada
Magdy, Mohamed
Abd Elkhalek, Esraa
Zakaria, Yehia
Ezzat, Tarek
Abo El Dahab, Ali
Kelany, Mohamed
Arafa, Sara
Mokhtar Mohamed Hassan, Osama
Mohamed Badwi, Nermin
Saber Sleem, Ahmad
Ahmed, Hussien
Abdelbadeai, Kholoud
Abozed Abdullah, Mohamed
Lokman, Muhammad Amsyar Auni
Bahar, Suraya
Rady Abdelazeam, Anan
Adelshone, Abdelrahman
Bin Hasnan, Muhammad
Zulkifli, Athirah
Kamarulzamil, Siti Nur Alia
Elhendawy, Abdelaziz
Latif, Aliang
Bin Adnan, Ahmad
Shaharuddin, Shahadatul
Haji Abdul Majid, Aminah Hanum
Amreia, Mahmoud
Al-Marakby, Dina
Salma, Mahmoud
Ismail, Mohamad Jeffrey Bin
Mohd Basir, Elissa Rifhan
Mohd Ali, Citra Dewi
Ata, Aya Yehia
Nasr, Maha
Rezq, Asmaa
Sheta, Ahmed
Tariq, Sherif
Sallam, Abd Elkhalek
Darwish, Abdelrhman KZ
Elmihy, Sohaila
Elhadry, Shady
Farag, Ahmed
Hajeh, Haidar
Abdelaal, Abdelaziz
Aglan, Amro
Zohair, Ahmed
Essam, Mahitab
Moussa, Omar
El-Gizawy, Esraa
Samy, Mostafa
Ali, Safia
El Halawany, Esraa
Ata, Ahmed
El Halawany, Mohamed
Nashat, Mohamed
Soliman, Samar
Elazab, Alaa
Samy, Mostada
Abdelaziz, Mohamed A
Ibrahim, Khaled
Ibrahim, Ahmed Mohamed
Gado, Ammar
Hantour, Usama
Alm Eldeen, Esraa
Loaloa, Mohamed Reda
Abouzaid, Arwa
Ahmed Bahaa Eldin, Mostafa
Hashad, Eman
Sroor, Fathy
Gamil, Doaa
Mahmoud Abdulhakeem, Eman
Zakaria, Mahmoud
Mohamed, Fawzy
Abubakr, Marwan
Ali, Elsayed
Magdy, Hesham
Ramadan, Menna Tallah
Abdelaty Mohamed, Mohamed
Mansour, Salma
Abdul Aziz Amin, Hager
Rabie Mohamed, Ahmed
Saami, Mahmoud
Ahmed Reda Elsayed, Nada
Tarek, Adham
Mohy Eldeen Mahmoud, Sabry
Magdy El Sayed, Islam
Reda, Amira
Yusuf Shawky, Martina
Mousa Salem, Mohammed
Alaa El-Din, Shahinaz
Abdullah Soliman, Noha
Talaat, Muhammed
Alaael-Dein, Shahinaz
Abd Elmoen Elhusseiny, Ahmed
Abdullah, Noha
Elshaar, Mohammed
Abdelfatah Ibraheem, Aya
Abdulaziz, Hager
Kamal Ismail, Mohammed
Hamdy Madkor, Mona
Abdelaty, Mohamed
Mahmoud Abdel-Kader, Sara
Mohamed Salah, Osama
Eldafrawy, Mahmoud
Zaki Eldeeb, Ahmed
Mahmoud Eid, Mostafa
Attia, Attia
Salah El-Dien, Khalid
Shwky, Ayman
Badenjki, Mohamed Adel
Soliman, Abdelrahman
Mahmoud Al Attar, Samaa
Sayed, Farrag
Abdel Sabour, Fahd
Azizeldine, Mohammed G
Shawqi, Muhammad
Hashim, Abdullah
Aamer, Ahmed
Abdelraouf, Ahmed Mahmoud
Abdelshakour, Mahmoud
Ibrahim, Amal
Mahmoud, Basma
Ali Mahmoud, Mohamed
Qenawy, Mostafa
Rashed, Ahmed M
Dahy, Ahmed
Sayed, Marwa
Shamsedine, Ahmed W
Mohamed, Bakeer
Hasan, Ahmad
Saad, Mahmoud M
Abdul Bassit, Khalil
Khalid Abd El-Latif, Nadia
Elzahed, Nada
El Kashash, Ahmed
Bekhet, Nada Mohamed
Hafez, Sarah
Gad, Ahmed
Maher, Mahmoud Elkhadragy
Abd El-Sameea, Ahmed
Hafez, Mohamed
Sabe, Ahmad
Ahmed, Ataa
Shahine, Ahmed
Dawood, Khaled
Gaafar, Shireen
Husseiny, Reem
Aboelmagd, Omnia
Soliman, Ahmed
Mesbah, Nourhan
Emadeldin, Hossam
Al Meligy, Amgad
Bekhet, Amira Hassan
Hasan, Doaa
Alhady, Khaled
Sabe, Ahmad Khaled
Elnajjar, Mahmoud A
Aboelella, Majed
Hamsho, Ward
Hassan, Ihab
Saad, Hala
Abdelazim, Galaleldin
Mahmoud, Hend
Wael, Noha
Kandil, Ahmedali M
Magdy, Ahmed
Said Elkholy, Shimaa
Adel, Badr Eldin
Dabbour, Kareem
Elsherbiney, Saged
Mattar, Omar
Khaled AbdRabou, Abdulshafi
Aly, Mohammed Yahia Mohamed
Geuoshy, Abdelrahman
Elnagar, Ahmedglal
Ahmed, Saraibrahim
Abdelmotaleb, Ibrahem
Saleh, Amr Ahmed
Mohammed Bakry, Hesham
Saeed, Manar
Mahmoud, Shady
Tawfik, Badreldin Adel
Ismail, Samar Adel
Zakaria, Esraay
Gad, Mariam O
Salah Elhelbawy, Mohamed
Bassem, Monica
Maraie, Noha
Medhat Elhadary, Nourhan
Semeda, Nourhan
Rabie Mohamed, Shaza
Bakry, Hesham Mohammed
Essam, AA
Tarek, Dina
Ashour, Khlood
Elhadad, Alaa
Abdel-Aty, Abdulrahman
Rakha, Ibrahim
Mamdouh Matter, Sara
Abdelhamed, Rasha
Abdelkader, Omar
Hassaan, Ayat
Soliman, Yasmin
Mohamed, Amna
Ghanem, Sara
Amr Mohamed Farouk, Sara
Ibrahim, Eman Mohamed
El-Taher, Esraa
Mostafa, Merna
Mahrous Badr, Mohamed Fawzy
Elsemelawy, Rofida
El-Sawy, Aya
Bakr, Ahmad
Al Rafati, Ahmad Abdel Razaq
Saar, Sten
Reinsoo, Arvo
Seyoum, Nebyou
Worku, Tewodros
Fitsum, Agazi
Tolonen, Matti
Leppäniemi, Ari
Sallinen, Ville
Parmentier, Benogreît
Peycelon, Matthieu
Irtan, Sabine
Dardenne, Sabrina
Robert, Elsa
Maillot, Betty
Courboin, Etienne
Arnaud, Alexis Pierre
Hascoet, Juliette
Abbo, Olivier
Ait Kaci, Amir
Prudhomme, Thomas
Ballouhey, Quentin
Grosos, Céline
Fourcade, Laurent
Cecilia, Tolg
Jean-Francois, Colombani
Helene, Francois-Coridon
Delforge, Xavier
Haraux, Elodie
Dousset, Bertrand
Schiavone, Roberto
Gaujoux, Sebastien
Marret, Jean-Baptiste
Haffreingue, Aurore
Rod, Julien
Renaux-Petel, Mariette
Lecompte, Jean-François
Bréaud, Jean
Gastaldi, Pauline
Taieb, Chouikh
Claire, Raquillet
Anis, Echaieb
Bustangi, Nasir
Lopez, Manuel
Scalabre, Aurelien
Grella, Maria Giovanna
Mariani, Aurora
Podevin, Guillaume
Schmitt, Françoise
Hervieux, Erik
Broch, Aline
Muller, Cecile
Bandoh, Dickson
Abantanga, Francis
Kyereh, Martin
Asumah, Hamza
Appiah, Eric Kofi
Wondoh, Paul
Gyedu, Adam
Dally, Charles
Agbedinu, Kwabena
Amoah, Michael
Yifieyeh, Abiboye
Agbedinu, Kwabena
Owusu, Frank
Amoako-Boateng, Mabel
Dayie, Makafui
Hagan, Richmond
Debrah, Sam
Ohene-Yeboah, Micheal
Clegg-Lampety, Joe-Nat
Etwire, Victor
Dakubo, Jonathan
Essoun, Samuel
Bonney, William
Glover-Addy, Hope
Osei-Nketiah, Samuel
Amoako, Joachim
Adu-Aryee, Niiarmah
Appeadu-Mensah, William
Bediako-Bowan, Antoinette
Dedey, Florence
Ekow, Mattew
Akatibo, Emmanuel
Yakubu, Musah
Kordorwu, Hope Edem Kofi
Asare-Bediako, Kwasi
Tackie, Enoch
Aaniana, Kenneth
Acquah, Emmanuel
Opoku-Agyeman, Richard
Avoka, Anthony
Kusi, Kwasi
Maison, Kwame
Gyamfi, Frank Enoch
Naa Barnabas, Gandau
Abdul-Latif, Saiba
Taah Amoako, Philip
Davor, Anthony
Dassah, Victor
Dagoe, Enoch
Kwakyeafriyie, Prince
Akoto, Elliot
Ackom, Eric
Mensah, Ekow
Atkins, Ebenezer Takyi
Coompson, Christian Lari
Ivros, Nikolaos
Ferousis, Christoforos
Kalles, Vasileios
Agalianos, Christos
Kyriazanos, Ioannis
Barkolias, Christos
Tselos, Angelos
Tzikos, Georgios
Voulgaris, Evangelos
Lytras, Dimitrios
Bamicha, Athanasia
Psarianos, Kyriakos
Stefanopoulos, Anastasios
Patoulias, Ioannis
Sfougaris, Dimitrios
Valioulis, Ioannis
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Manatakis, Dimitrios K
Kyrou, Georgios
Karabelias, Georgios
Papaskarlatos, Iason-Antonios
Konstantina, Kolonia
Zampitis, Nikolaos
Germanos, Stylianos
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Gkiokas, Georgios
Mitroudi, Magdalini
Panteli, Christina
Feidantsis, Thomas
Farmakis, Konstantinos
Kyziridis, Dimitrios
Ioannidis, Orestis
Parpoudi, Styliani
Gemenetzis, Georgios
Parasyris, Stavros
Anthoulakis, Christos
Nikoloudis, Nikolaos
Margaritis, Michail
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Coyoy-Gaitan, Otto
Rosales, Javier
Tale, Luis
Soley, Rafael
Barrios, Emmanuel
Rodriguez, Servio Tulio Torres
Paz Galvez, Carlos
Herrera Cruz, Danilo
Sanchez Rosenberg, Guillermo
Matheu, Alejandro
Cohen, David Monterroso
Paul, Marie
Charles, Angeline
Lam, Justin Chak Yiu
Yeung, Man Hon Andrew
Fok, Chi Ying Jacquelyn
Li, Ka Hin Gabriel
Lai, Anthony Chuk-Him
Cheung, Yuk Hong Eric
Wong, Hong Yee
Leung, Ka Wai
Lee, Tien Seng Bryan
Lam, Wai Him
Dao, Weihei
Kwok, Stephanie Hiu-wai
Chan, Tsz-Yan Katie
Ng, Yung Kok
Mak, TWC
Foo, Chi Chung
Yang, James
Bhatnagar, Ankur
Upadhyaya, Vijaid
Muddebihal, Uday
Dar, Wasim
Janardhan, KC
Aruldas, Neerav
Adella, Fidelis Jacklyn
Rulie, Anthonius Santoso
Iskandar, Ferdy
Setiawan, Jonny
Evajelista, Cicilia Viany
Natalie, Hani
Suyadi, Arlindawati
Gunawan, Rudy
Karismaningtyas, Herlin
Mata, Lusi Padma Sulistianingsih
Andika, Ferry Fitriya Ayu
Hasanah, Afifatun
Widiastini, T Ariani
Purwaningsih, Nurlaila Ayu
Mukin, Annisa Dewi Fitriana
Rahmah, Dina Faizatur
Nurqistan, Hazmi Dwinanda
Arsyad, Hasbi Maulana
Adhitama, Novia
Jeo, Wifanto Saditya
Sutandi, Nathania
Clarissa, Audrey
Gultom, Phebe Anggita
Billy, Matthew
Haloho, Andreass
Johanna, Nadya
Lee, Felix
Radin Dorani, Radin Mohd Nurrahman
Glynn, Martha
Alherz, Mohammad
Goh, Wennweoi
Shiwani, Haaris A
Sproule, Lorraine
Conlon, Kevin C
Bala, Miklosh
Kedar, Asaf
Turati, Luca
Bianco, Federica
Steccanella, Francesca
Gallo, Gaetano
Trompetto, Mario
Clerico, Giuseppe
Papandrea, Matteo
Sammarco, Giuseppe
Sacco, Rosario
Benevento, Angelo
Giavarini, Luisa
Giglio, Mariano Cesare
Bucci, Luigi
Pagano, Gianluca
Sollazzo, Viviana
Peltrini, Roberto
Luglio, Gaetano
Birindelli, Arianna
Di Saverio, Salomone
Tugnoli, Gregorio
Paludi, Miguel Angel
Mingrone, Pietro
Pata, Domenica
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Pellino, Gianluca
Di Martino, Natale
Curletti, Gianluca
Aonzo, Paolo
Galleano, Raffaele
Berti, Stefano
Francone, Elisa
Boni, Silvia
Lorenzon, Laura
lo Conte, Annalisa
Balducci, Genoveffa
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Gavagna, Laura
Vasquez, Giorgio
Targa, Simone
Occhionorelli, Savino
Andreotti, Dario
Pata, Giacomo
Armellini, Andrea
Chiesa, Deborah
Aquilino, Fabrizio
Chetta, Nicola
Picciariello, Arcangelo
Abdelkhalek, Mohamed
Belli, Andrea
De Franciscis, Silvia
Bigaran, Annamaria
Favero, Alessandro
Basso, Stefano MM
Salusso, Paola
Perino, Martina
Mochet, Sylvie
Sasia, Diego
Riente, Francesco
Migliore, Marco
Merlini, David
Basilicò, Silvia
Corbellini, Carlo
Lazzari, Veronica
Macchitella, Yuri
Bonavina, Luigi
Angelieri, Daniele
Coletta, Diego
Falaschi, Federica
Catani, Marco
Reali, Claudia
Malavenda, Mariastella
Del Basso, Celeste
Ribaldi, Sergio
Coletti, Massimo
Natili, Andrea
Depalma, Norma
Iannone, Immacolata
Antoniozzi, Angelo
Rossi, Davide
Gui, Daniele
Perrotta, Gerardo
Ripa, Matteo
Giardino, Francesco Ruben
Foco, Maurizio
Vicario, Erika
Coccolini, Federico
Nita, Gabriela Elisa
Leone, Nicoletta
Bondurri, Andrea
Maffioli, Anna
Simioni, Andrea
De Boni, Davide
Pasquali, Sandro
Goldin, Elena
Vendramin, Elena
Ciccioli, Eleonora
Tedeschi, Umberto
Bortolasi, Luca
Violi, Paola
Campagnaro, Tommaso
Conci, Simone
Lazzari, Giovanni
Iacono, Calogero
Gulielmi, Alfredo
Manfreda, Serena
Rinaldi, Anna
Ringressi, Maria Novella
Brunoni, Beatrice
Salamone, Giuseppe
Mangiapane, Mirko
De Marco, Paolino
La Brocca, Antonella
Tutino, Roberta
Silvestri, Vania
Licari, Leo
Fontana, Tommaso
Falco, Nicolò
Cocorullo, Gianfranco
Shalaby, Mostafa
Sileri, Pierpaolo
Arcudi, Claudio
Bsisu, Isam
Aljboor, Khaled
Abusalem, Lana
Alnusairat, Aseel
Qaissieh, Ahmad
Al-Dakka, Emad
Ababneh, Ali
Halhouli, Oday
Yusufali, Taha
Mohammed, Hussein
Lando, Justus
Parker, Robert
Ndegwa, Wairimu
Jokubauskas, Mantas
Gribauskaite, Jolanta
Kuliavas, Justas
Dulskas, Audrius
Samalavicius, Narimantas E
Jasaitis, Kristijonas
Parseliunas, Audrius
Nevieraite, Viktorija
Montrimaite, Margarita
Slapelyte, Evelina
Dainius, Edvinas
Riauka, Romualdas
Dambrauskas, Zilvinas
Subocius, Andrejus
Venclauskas, Linas
Gulbinas, Antanas
Bradulskis, Saulius
Kasputyte, Simona
Mikuckyte, Deimante
Kiudelis, Mindaugas
Jankus, Tomas
Petrikenas, Steponas
Pažuskis, Matas
Urniežius, Zigmantas
Vilčinskas, Mantas
Banaitis, Vincas Jonas
Gaižauskas, Vytautas
Grisin, Edvard
Mazrimas, Povilas
Rackauskas, Rokas
Drungilas, Mantas
Lagunavicius, Karolis
Lipnickas, Vytautas
Majauskyté, Dovilè
Jotautas, Valdemaras
Abaliksta, Tomas
Uščinas, Laimonas
Simutis, Gintaras
Ladukas, Adomas
Danys, Donatas
Laugzemys, Erikas
Mikalauskas, Saulius
Zdanyte Sruogiene, Elena
Višinskas, Petras
Žilinskienė, Reda
Dragatas, Deividas
Burmistrovas, Andrius
Tverskis, Zygimantas
Vaicius, Arturas
Mazelyte, Ruta
Zadoroznas, Antanas
Kaselis, Nerijus
Žiubrytė, Greta
Rahantasoa, Finaritra Casimir Fleur Prudence
Samison, Luc Hervé
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Tolotra, Todisoa Emmanuella Christina
Mukuzunga, Cornelius
Kwatiwani, Chimwemwe
Msiska, Nelson
Chai, Feng Yih
Asilah, Siti Mohd Desa
Syibrah, Khuzaimah Zahid
Chin, Pui Xin
Salleh, Afizah
Riswan, Nur Zulaika
Roslani, April Camilla
Chong, Hoong-Yin
Aziz, Nora Abdul
Poh, Keat-Seong
Chai, Chu-Ann
Kumar, Sandip
Taher, Mustafa Mohammed
Kosai, Nik Ritza
Abdul Aziz, Dayang Nita
Rajan, Reynu
Julaihi, Rokayah
Jethwani, Durvesh Lacthman
Yahaya, Muhammad Taqiyuddin
Nik Abdullah, Nik Azim
Mathew, Susan Wndy
Chung, Kuet Jun
Nirumal, Milaksh Kumar
Ern Tze, R Goh
Wan Ali, Syed Abdul Wahhab Eusoffee
Gan, Yiing Yee
Ting, Jesse Ron Swire
Sii, Samuel S Y
Koay, Kean Leong
Tan, Yi Koon
Cheah, Alvin Ee Zhiun
Wong, Chui Yee
Tuan Mat, Tuan Nur'Azmah
Chow, Crystal Yern Nee
Har, Prisca AL
Der, Yishan
Henry, Fitjerald
Low, Xinwei
Neo, Ya Theng
Heng, Hian Ee
Kong, Shu Ning
Gan, Cheewei
Mok, Yi Ting
Tan, Yee Wen
Palayan, Kandasami
Deva Tata, Mahadevan
Cheong, Yih Jeng
Gunaseelan, Kuhaendran
Wan Mohd Nasir, Wan Nurul 'Ain
Yoganathan, Pigeneswaren
Lee, Eu Xian
Saw, Jian Er
Yeang, Li Jing
Koh, Pei Ying
Lim, Shyang Yee
Teo, Shuang Yi
Grech, Nicole
Magri, Daniela
Cassar, Kristina
Mizzi, Christine
Falzon, Malcolm
Shaikh, Nihaal
Scicluna, Ruth
Zammit, Stefan
Mizzi, Sean
Brincat, Svetlana Doris
Tembo, Thelma
Hien Le, Vu Thanh
Grima, Tara
Sammut, Keith
Carabott, Kurt
Zarb, Ciskje
Navarro, Andre
Dimech, Thea
Camilleri, Georgette Marie
Bertuello, Isaac
Dalli, Jeffrey
Bonavia, Karl
Corro-Diaz, Samantha
Manriquez-Reyes, Marisol
Abdelhamid, Amina
Hrora, Abdelmalek
Benammi, Sarah
Bachri, Houda
Abbouch, Meryem
Boukhal, Khaoula
Bennai, Redouane Mammar
Belkouchi, Abdelkader
Jabal, Mohamed Sobhi
Benyaiche, Chaymae
Vermaas, Maarten
Duinhouwer, Lucia
Pastora, Javier
Wood, Greta
Merlo, Maria Soledad
Ajao, Akinlabi
Ayandipo, Omobolaji
Lawal, Taiwo
Abdurrazzaaq, Abdussemiu
Alada, Muslimat
Nasir, Abdulrasheed
Adeniran, James
Habeeb, Olufemi
Popoola, Ademola
Adeyeye, Ademola
Adebanjo, Ademola
Adesanya, Opeoluwa
Adeniyi, Adewale
Mendel, Henry
Bello, Bashir
Muktar, Umar
Osinowo, Adedapo
Olajide, Thomas Olagboyega
Oshati, Oyindamola
Ihediwa, George
Adenekan, Babajide
Nwinee, Victor
Alakaloko, Felix
Elebute, Olumide
Lawal, Abdulrazzaq
Bode, Chris
Olugbemi, Mojolaoluwa
Adesina, Alaba
Faturoti, Olubukola
Odutola, Oluwatomi
Adebola, Oluwaseyi
Onuoha, Clement
Taiwo, Ogechukwu
Williams, Omolara
Balogun, Fatai
Ajai, Olalekan
Oludara, Mobolaji
Njokanma, Iloba
Osuoji, Roland
Kache, Stephen
Ajah, Jonathan
Makama, Jerry
Adamu, Ahmed
Baba, Suleiman
Aliyu, Mohammad
Aliyu, Shamsudeen
Ukwenya, Yahaya
Aliyu, Halima
Sholadoye, Tunde
Daniyan, Muhammad
Ogunsua, Oluseyi
Anyanwu, Lofty-John
Sheshe, Abdurrahaman
Mohammad, Aminu
Olori, Samson
Mshelbwala, Philip
Odeyemi, Babatunde
Samson, Garba
Kehinde Timothy, Oyediran
Ali Samuel, Sani
Ajiboye, Anthony
Amole, Isaac
Abiola, Olajide
Olaolorun, Akin
Veen, Torhild
Kanani, Arezo
Styles, Kristian
Herikstad, Ragnar
Wiik Larsen, Johannes
Søreide, Jon Arne
Jensen, Elisabeth
Gran, Mads
Aahlin, Eirik Kjus
Gaarder, Tina
Monrad-Hansen, Peter Wiel
Næss, Pål Aksel
Lauzikas, Giedrius
Wiborg, Joachim
Holte, Silje
Augestad, Knut Magne
Banipal, Gurpreet Singh
Monteleone, Michela
Moe, Thomas Tetens
Schultz, Johannes Kurt
Nadeem, Najwa
Saqlain, Muhammad
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul Rehman
Shahzad, Noman
Bhopal, Kamran Faisal
Iftikhar, Zainab
Butt, Muhammad Talha
ul Razi, Syed Asaat
Ahmed, Asdaq
Khan Niazi, Ali
Raza, Ibrahim
Baluch, Fatima
Raza, Ahmed
Bani-Sadar, Ahmad
Adil, Muhammad
Raza, Awais
Javaid, Mahnoor
Waqar, Muhammad
Khan, Maryam Ali
Arshad, Mohammad Mohsin
Amjad, Mohammad Asim
Al-taher, Taher
Hamdan, Ayah
Salman, Ayman
Saadeh, Rana
Musleh, Aseel
Jaradat, Dana
Abushamleh, Soha
Hanoun, Sakhaa
Abu Qumbos, Amjad
Hamarshi, Aseel
Taher, Ayman And
Qawasmi, Israa
Qurie, Khalid
Altarayra, Marwa
Ghannam, Mohammad
Shaheen, Alaa
Herebat, Azher
Abdelhaq, Aram
Shalabi, Ahmad
Abu-toyour, Maram
Asi, Fatema
Shamasneh, Ala
Atiyeh, Anwar
Mustafa, Mousa
Zaa'treh, Rula
Dabboor, Majd
Alaloul, Enas
Baraka, Heba
Meqbil, Jehad
Al-Buhaisi, Alaa
Elshami, Mohamedraed
Afana, Samah
Jaber, Sahar
Alyacoubi, Said
Abuowda, Yousef
Idress, Tasneem
Abuqwaider, Eman
Al-saqqa, Sara
Bowabsak, Alaa
El Jamassi, Alaa
Hasanain, Doaa
Al-Farram, Hadeel
Salah, Maram
Firwana, Aya
Hamdan, Marwa
Awad, Israa
Ashour, Ahmad
Al Barrawi, Fayez Elian
Alkhatib, Ahmed
Al-Faqawi, Maha
Fares, Mohamed
Elmashala, Amjad
Adawi, Mohammad
Adawi, Ihdaa
Khreishi, Reem
Khreishi, Rose
Ashour, Ahmad
Ghaben, Ahed
Machain Vega, Gustavo Miguel
Cardozo, Jorge Torres
Roche, Marcelo O'Higgins
Pertersen Servin, Gustavo Rodolfo
Segovia Lohse, Helmut Alfredo
Páez Lopez, Larissa Ines
Cardozo, Ramón Augusto Melo
Espinoza, Fernando
Pérez Rojas, Angel David
Sanchez, Diana
Samaniego, Camila Sanchez
Guevara Torres, Shalon
Calua, Alexander Canta
Razuri, Cesar
Ortiz, Nadia
Rodriguez, Xianelle
Carrasco, Nahilia
Saravia, Fridiz
Shibao Miyasato, Hector
Valcarcel-Saldaña, María
Bermúdez, Ysabel Esthefany Alejos
Carpio, Juan
Ruiz Panez, Walter
Toribio Orbegozo, Pedro Angel
Guzmán Dueñas, Carolina
Turpo Espinoza, Kevin
Sandoval Barrantes, Ana Maria
Chungui Bravo, Jorge Armando
Fuentes-Rivera, Lorena
Fernández, Carmen
Málaga, Bárbara
Ye, Joselyn
Velasquez, Ricardo
Salcedo, Jannin
Contreras-Vergara, Ana Lucia
Vergara Mejia, Angelica Genoveva
Gonzales Montejo, Maria Soledad
Escalante Salas, Marilia del Carmen
Alcca Ticona, Willy
Vargas, Marvin
Manrique Sila, George Christian
Mas, Robinson
del Pilar Paucar, Arazzelly
Román Velásquez, Armando José
Robledo-Rabanal, Alina
Solis, Ludwing Alexander Zeta
Turpo Espinoza, Kenny
Hamasaki Hamaguchi, José Luis
Florez Farfan, Erick Samuel
Madrid Barrientos, Linda Alvi
Herrera Matta, Juan Jaime
Mora, John Jemuel V
Redota, Menold Archee P
Roxas, Manuel Francisco
Maño, Maria Jesusa B
Parreno-Sacdalan, Marie Dione
Almanon, Christel Leanne
Walędziak, Maciej
Roszkowski, Rafał
Janik, Michał
Lasek, Anna
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Fernandes, Cristina
Costa-Maia, Jose
Melo, Renato
Muntean, Liviu
Mironescu, Aurel Sandu
Vida, Lucian Corneliu
Popa, Mariuca
Mircea, Hogea
Vartic, Mihaela
Diaconescu, Bogdan
Bratu, Matei Razvan
Negoi, Ionut
Beuran, Mircea
Ciubotaru, Cezar
Uzabumwana, Norbert
Duhoranenayo, Dieudonne
Jovine, Elio
Zanini, Nicola
Landolfo, Giovanni
Aljiffry, Murad
Idris, Faisal
Alghamdi, Mohammed Saleh A
Maghrabi, Ashraf
Altaf, Abdulmalik
Alkaaki, Aroub
Khoja, Ahmad
Nawawi, Abrar
Turkustani, Sondos
Khalifah, Eyad
Albiety, Adel
Sahel, Sarah
Alshareef, Reham
Najjar, Mohammed
Alzahrani, Ahmed
Alghamdi, Ahmed
Alhazmi, Wedyan
Al Saied, Ghiath
Alamoudi, Mohammed
Riaz, Muhammed Masood
Hassanain, Mazen
Alhassan, Basmah
Altamimi, Abdullah
Alyahya, Reem
Al Subaie, Norah
Al Bastawis, Fatema
Altamimi, Afnan
Nouh, Thamer
Khan, Roaa
Radojkovic, Milan
Jeremic, Ljiljana
Nestorovic, Milica
Law, Jia Hao
Tan, Keith Say Kwang
Tan, Ryan Choon Kiat
Tan, Joel Kin
Joel, Lau Wen Liang
Chan, Xue Wei
Leong, Faith Qi Hui
Chong, Choon Seng
Koh, Sharon
Lee, Kai Yin
Lee, Kuok Chung
Pluke, Kent
Dedekind, Britta
Nashidengo, Puyearashid
Hampton, Mark Ian
Joosten, Johanna
Sobnach, Sanju
Roodt, Liana
Sander, Anthony
Pape, James
Maistry, Niveshni
Ndwambi, Phumudzo
Kinandu, Kamau
Tun, Myint
Du Toit, Frederick
Ellison, Quinn
Burger, Sule
Grobler, DC
Khulu, Lawrence Bongani
Moore, Rachel
Jennings, Vicky
Leusink, Astrid
Kariem, Nazmie
Gouws, Juan
Chu, Kathryn
Bougard, Heather
Noor, Fazlin
Dell, Angela
Van Straten, Stephanie
Khamajeet, Arvin
Tshisola, Serge Kapenda
Kabongo, Kalangu
Kong, Victor
Moodley, Yoshan
Anderson, Frank
Madiba, Thandinkosi
du Plooy, Flip
Hartford, Leila
Chilton, Gareth
Karjiker, Parveen
Mabitsela, Matlou Ernest
Ndlovu, Sibongile Ruth
Badicel, Maria
Jaich, Robert
Ruiz-Tovar, Jaime
Garcia-Florez, Luis
Otero-Díez, Jorge L
Ramos Pérez, Virginia
Aguado Suárez, Nuria
Minguez García, Javier
Corral Moreno, Sara
Collado, Maria Vicenta
Jiménez Carneros, Virginia
García Septiem, Javier
Gonzalez, Mariana
Picardo, Antonio
Esteban, Enrique
Ferrero, Esther
Espin-Basany, Eloy
Blanco-Colino, Ruth
Andriola, Valeria
Solar García, Lorena
Contreras, Elisa
García Bernardo, Carmen
Pagnozzi, Janet
Sanz, Sandra
Miyar de León, Alberto
Dorismé, Asnel
Rodicio, Joseluis
Suarez, Aida
Stuva, Jessica
Diaz Vico, Tamara
Fernandez-Vega, Laura
Soldevila-Verdeguer, Carla
Sena-Ruiz, Fatima
Pujol-Cano, Natalia
Diaz-Jover, Paula
Garcia-Perez, José Maria
Segura-Sampedro, Juan Jose
Pineño-Flores, Cristina
Ambrona-Zafra, David
Craus-Miguel, Andrea
Jimenez-Morillas, Patricia
Mazzella, Angela
Jayathilake, AB
Thalgaspitiya, SPB
Wijayarathna, LS
Wimalge, PMSN
Sanni, Hakeem Ayomi
Okenabirhie, Ogheneochuko
Homeida, Anmar
Younis, Abobaker
Omer, Omer Abdelbagi
Abdulaziz, Mustafa
Mussad, Ali
Adam, Ali
Björklund, Ida
Ahlqvist, Sandra
Thorell, Anders
Wogensen, Fredrik
Sokratous, Arestis
Breistrand, Michaela
Thorarinsdottir, Hildur
Sigurdadottir, Johanna
Nikberg, Maziar
Chabok, Abbas
Hjertberg, Maria
Elbe, Peter
Saraste, Deborah
Rutkowski, Wiktor
Forlin, Louise
Niska, Karoliina
Sund, Malin
Oswald, Dennis
Peros, Georgios
Bluelle, Rafael
Reinisch, Katharina
Frey, Daniel
Palma, Adrian
Raptis, Dimitri Aristotle
Zumbühl, Lucius
Zuber, Markus
Schmid, Roger
Werder, Gabriela
Nocito, Antonio
Gerosa, Alexandra
Mahanty, Silke
Widmer, Lukas Werner
Müller, Julia
Gübeli, Alissa
Zuk, Grzegorz
Gulcicek, Osman Bilgin
Vartanoglu, Talar
Kose, Emin
Karahan, Servet Rustu
Aydin, Mehmet Can
Sahbaz, Nuri Alper
Halicioglu, Ilkay
Alis, Halil
Sapci, Ipek
Adiyaman, Can
Pektaş, Ahmet Murat
Cengiz, Turgut Bora
Tansoker, Ilkan
Işler, Vedatcan
Cevik, Muazzez
Mutlu, Deniz
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Bayram, Sefa
Yolcu, Sinem
Kobal, Berna Buse
Toto, Ömer Faruk
Çakaloğlu, Haluk Cem
Karabulut, Kagan
Mutlu, Vahit
Ozkan, Bahar Busra
Celik, Saban
Semiz, Anil
Bodur, Selim
Gül, Enisburak
Murutoglu, Busra
Yildirim, Reyyan
Baki, Bahadir Emre
Arslan, Ekin
Ulusahin, Mehmet
Guner, Ali
Tomas, Kudir
Walker, Nathan
Shrimanker, Nikhita
Cole, Simon
Breslin, Ryan
Srinivasan, Ravi
Elshaer, Mohamed
Hunter, Kristina
Al-Bahrani, Ahmed
Liew, Ignatius
Mairs, Nora Grace
Rocke, Alistair
Dick, Lachlan
Qureshi, Mobeen
Chowdhury, Debkumar
Wright, Naomi
Skerritt, Clare
Kufeji, Dorothy
Ho, Adrienne
Dissanayake, Tharindra
Tennakoon, Athula
Ali, Wadah
Lim, Shujing Jane
Tan, Charlene
O'Neill, Stephen
Jones, Catrin
Knight, Stephen
Nassif, Dima
Sharma, Abhishek
Warren, Oliver
White, Rebecca
Mehdi, Aia
Post, Nathan
Kalakouti, Eliana
Dashnyam, Enkhbat
Stourton, Frederick
Mykoniatis, Ioannis
Currow, Chelise
Wong, Francisca
Gupta, Ashish
Shatkar, Veeranna
Luck, Joshua
Kadiwar, Suraj
Smedley, Alexander
Wakefield, Rebecca
Herrod, Philip
Blackwell, James
Lund, Jonathan
Cohen, Fraser
Bandi, Ashwath
Giuliani, Stefano
Bond-Smith, Giles
Pezas, Theodore
Farhangmehr, Neda
Urbonas, Tomas
Perenyei, Miklos
Ireland, Philip
Blencowe, Natalie
Bowling, Kirk
Bunting, David
Longstaff, Lydia
Keogh, Kenneth
Jeon, Hyunjin
Iqbal, Muhammad Rafaih
Khosla, Shivun
Jeffery, Anna
Perera, James
Ibrahem, Ahmad Aboelkassem
Alhammali, Tariq
Salama, Yahya
Oram, Shaun
Kidd, Thomas
Cullen, Fraser
Owen, Christopher
Wilson, Michael
Chiu, Seehui
Sarafilovic, Hannah
Ploski, Jennifer
Evans, Elizabeth
Abbas, Athar
Kamya, Sylvia
Ishak, Norzawani
Bisset, Carly
Andress, Cedar
Chin, Ye Ru
Patel, Priya
Evans, David
Haslegrave, Aidan
Boggon, Adam
Laurie, Kirsten
Connor, Katie
Mann, Thomas
Mansuri, Anahita
Davies, Rachel
Griffiths, Ewen
Shahbaz, Aized Raza
Eng, Calvin
Din, Farhat
L'Heveder, Ariadne
Park, Esther HG
Ravishankar, Ramanish
McIntosh, Kirsten
Yau, Jih Dar
Chan, Luke
McGarvie, Susan
Tang, Lingshan
Lim, Hui
Yap, Suhhuey
Park, Jay
Ng, Zhan Herr
Mirza, Shahrukh
Ang, Yun Lin
Walls, Luke
Roy, Chloe
Paterson-Brown, Simon
Camilleri-Brennan, Julian
Mclean, Kenneth
D'Souza, Michelle S
Pronin, Savva
Henshall, David Ewart
Ter, Eunice Zuling
Fouad, Dina
Minocha, Ashish
English, William
Morgan, Catrin
Townsend, Dominic
Maciejec, Laura
Mahdi, Shareef
Akpenyi, Onyinye
Hall, Elisabeth
Caydiid, Hanaan
Rob, Zakaria
Abbott, Tom
Torrance, Hew D
Johnston, Robin
Gani, Mohammed Aki
Gravante, Gianpiero
Rajmohan, Shivanchan
Majid, Kiran
Dindyal, Shiva
Smith, Christopher
Palliyil, Madanmohan
Patel, Sanjay
Nicholson, Luke
Harvey, Neil
Baillie, Katie
Shillito, Sam
Kershaw, Suzanne
Bamford, Rebecca
Orton, Peter
Reunis, Elke
Tyler, Robert
Soon, Wai Cheong
Jama, Guled M
Dhillon, Dharminder
Patel, Khyati
Nanthakumaran, Shayanthan
Heard, Rachel
Chen, Kar Yan
Barmayehvar, Behrad
Datta, Uttaran
Kamarajah, Sivesh K
Karandikar, Sharad
Iftekhar Tani, Sobhana
Monaghan, Eimear
Donnelly, Philippa
Walker, Michael
Parakh, Jehangirshaw
Blacker, Sarah
Kaul, Anil
Paramasivan, Arjun
Farag, Sameh
Nessa, Ashrafun
Awadallah, Salwa
Lim, Jieqi
Chean Khun Ng, James
Kiran, Ravi P
Murray, Alice
Etchill, Eric
Dasari, Mohini
Puyana, Juan
Haddad, Nadeem
Zielinski, Martin
Choudhry, Asad
Caliman, Celeste
Beamon, Mieshia
Duane, Therese
Swaroop, Mamta
Myers, Jonathan
Deal, Rebecca
Schadde, Erik
Hemmila, Mark
Napolitano, Lena
To, Kathleen
Makupe, Alex
Musowoya, Joseph
van der Naald, Niels
Kumwenda, Dayson
Reece-Smith, Alex
Otten, Kars
Verbeek, Anna
Prins, Marloes
Baquero Suarez, Alibeth Andres
Balmaceda, Ruben
Deane, Chelsea
Dijan, Emilio
Elfiky, Mahmoud
Koskenvuo, Laura
Thollot, Aurore
Limoges, Bernard
Capito, Carmen
Alexandre, Challine
Kotobi, Henri
Leroux, Julien
Pinnagoda, Kalitha
Henric, Nicolas
Azzis, Olivier
Rosello, Olivier
Francois, Poddevin
Etienne, Sara
Buisson, Philippe
Hmila, Sophian
Clegg-Lamptey, Joe-Nat
Imoro, Osman
Abem, Owusu Emmanuel
Papageorgiou, Dimitrios
Soulou, Vasiliki
Asturias, Sabrina
Peña, Lenin
O'Connor, Donal B
Luc, Alberto Realis
Russo, Alfio Alessandro
Ruzzenente, Andrea
Taddei, Antonio
Cona, Camilla
Bottini, Corrado
Pascale, Giovanni
Rotunno, Giuseppe
Solaini, Leonardo
Pascale, Marco Maria
Notarnicola, Margherita
Corbellino, Mario
Sacco, Michele
Ubiali, Paolo
Cautiero, Roberto
Bocchetti, Tommaso
Muzio, Elena
Guglielmo, Vania
Morandi, Eugenio
Mao, Patrizio
de Luca, Emilia
Ali, Farah Mahmoud
Žilinskas, Justas
Strupas, Kestutis
Kondrotas, Paulius
Baltrunas, Robertas
Kutkevicius, Juozas
Ignatavicius, Povilas
Tan, Choy Ling
Siaw, Jia Yng
Yam, Sir Young
Wilson, Ling
Aziz, Mohamed Rezal Abdul
Bondin, John
Zorrilla, Carmina Diaz
Majbar, Anass
Sale, Danjuma
Abdullahi, Lawal
Osagie, Olabisi
Faboya, Omolara
Fatuga, Adedeji
Taiwo, Agboola
Nwabuoku, Emeka
Bliksøen, Marte
Khan, Zain Ali
Coronel, Jazmin
Miranda, Cesar
Vasquez, Idelso
Helguero-Santin, Luis M
Rickard, Jennifer
Adedeji, Adesina
Alqahtani, Saleh
Rath, Max
Van Niekerk, Michael
Koto, Modise Zacharia
Matos-Puig, Roel
Israelsson, Leif
Schuetz, Tobias
Yuksek, Mahmut Arif
Mericliler, Meric
Ulusahin, Mehmet
Wolf, Bernhard
Fairfield, Cameron
Yong, Guo Liang
Whitehurst, Katharine
Redgrave, Natalie
Musyoka, Caroluce K
Olivier, James
Lee, Kathryn
Cox, Michael
Farhan-Alanie, Muhamed M H
Callan, Rory
Chibuye, Chali
Ali, Tebian Hassanein Ahmed
Rekhis, Syrine
Rommaneh, Muna
Sam, Zi Hao
Pugliesi, Thays Brunelli
Pardo, Gabriel
Blanco, Ruth
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Infectious Diseases May 2018 18(5):516-525
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Acute Kidney Injury in Critically-ill Patients With COVID-19 A Single-center Experience of 206 Consecutive Patients.
Autorzy :
Naar, Leon
Langeveld, Kimberly
El Moheb, Mohamad
El Hechi, Majed W.
Alser, Osaid
Kapoen, Carolijn
Breen, Kerry
Christensen, Mathias A.
Mokhtari, Ava
Gaitanidis, Apostolos
Maurer, Lydia
Luckhurst, Casey
Hwabejire, John O.
Mashbari, Hassan
Bankhead-Kendall, Brittany
Lee, Jarone
Mendoza, April E.
Saillant, Noelle N.
Parks, Jonathan
Fawley, Jason
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Surgery; Oct2020, Vol. 272 Issue 4, pe280-e281, 2p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The effect of the 50-day conflict in Gaza on children: a descriptive study
Autorzy :
Elessi, Khamis
Pokaż więcej
Źródło :
In Research in the Occupied Palestinian Territory 6, The Lancet August 2017 390 Supplement 2:S11-S11
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies