Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Alton, A. K."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
SiPM-matrix readout of two-phase argon detectors using electroluminescence in the visible and near infrared range
Autorzy :
Aalseth, C. E.
Abdelhakim, S.
Agnes, P.
Ajaj, R.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alici, A.Aff6, Aff7
Alton, A. K.
Amaudruz, P.
Ameli, F.
Anstey, J.
Antonioli, P.
Arba, M.
Arcelli, S.Aff6, Aff7
Ardito, R.Aff12, Aff13
Arnquist, I. J.
Arpaia, P.Aff14, Aff15
Asner, D. M.
Asunskis, A.
Ave, M.
Back, H. O.
Barbaryan, V.
Barrado Olmedo, A.
Batignani, G.Aff20, Aff21
Bisogni, M. G.Aff20, Aff21
Bocci, V.
Bondar, A.Aff22, Aff23
Bonfini, G.
Bonivento, W.
Borisova, E.Aff22, Aff23
Bottino, B.Aff25, Aff26
Boulay, M. G.
Bunker, R.
Bussino, S.Aff27, Aff28
Buzulutskov, A.Aff22, Aff23
Cadeddu, M.Aff11, Aff29
Cadoni, M.Aff11, Aff29
Caminata, A.
Canci, N.Aff3, Aff24
Candela, A.
Cantini, C.
Caravati, M.
Cariello, M.
Carnesecchi, F.Aff6, Aff7, Aff31
Castellani, A.Aff12, Aff13
Castello, P.Aff11, Aff32
Cavalcante, P.Aff24, Aff33
Cavazza, D.
Cavuoti, S.Aff15, Aff34
Cebrian, S.
Cela Ruiz, J. M.
Celano, B.
Cereseto, R.
Chashin, S.
Cheng, W.Aff36, Aff37
Chepurnov, A.
Cicalò, C.
Cifarelli, L.Aff6, Aff7
Citterio, M.
Coccetti, F.
Cocco, V.
Colocci, M.Aff6, Aff7
Conde Vilda, E.
Consiglio, L.
Cossio, F.Aff36, Aff37
Covone, G.Aff15, Aff34
Crivelli, P.
D’Antone, I.
D’Incecco, M.
Da Rocha Rolo, M. D.
Dadoun, O.
Daniel, M.
Davini, S.
De Cecco, S.Aff10, Aff40
De Deo, M.
De Falco, A.Aff11, Aff29
De Gruttola, D.Aff41, Aff42
De Guido, G.Aff13, Aff43
De Rosa, G.Aff15, Aff34
Dellacasa, G.
Demontis, P.Aff44, Aff45, Aff46
De Pasquale, S.Aff41, Aff42
Derbin, A. V.
Devoto, A.Aff11, Aff29
Eusanio, F. DiAff24, Aff48
Di Noto, L.Aff25, Aff26
Di Pietro, G.Aff13, Aff24
Di Stefano, P.
Dionisi, C.Aff10, Aff40
Dolganov, G.
Dordei, F.
Downing, M.
Edalatfar, F.
Empl, A.
Fernandez Diaz, M.
Filip, C.
Fiorillo, G.Aff15, Aff34
Fomenko, K.
Franceschi, A.
Franco, D.
Frolov, E.Aff22, Aff23
Froudakis, G. E.
Funicello, N.Aff41, Aff42
Gabriele, F.
Gabrieli, A.Aff44, Aff45
Galbiati, C.Aff38, Aff48
Garbini, M.Aff7, Aff31
Garcia Abia, P.
Gascón Fora, D.
Gendotti, A.
Ghiano, C.
Ghisi, A.Aff12, Aff13
Giampa, P.
Giampaolo, R. A.Aff36, Aff37
Giganti, C.
Giorgi, M. A.Aff20, Aff21
Giovanetti, G. K.
Gligan, M. L.
Gorchakov, O.
Grab, M.
Graciani Diaz, R.
Grassi, M.
Grate, J. W.
Grobov, A.Aff50, Aff59
Gromov, M.Aff18, Aff53
Guan, M.
Guerra, M. B. B.
Guerzoni, M.
Gulino, M.Aff45, Aff61
Haaland, R. K.
Hackett, B. R.
Hallin, A.
Haranczyk, M.
Harrop, B.
Hoppe, E. W.
Horikawa, S.Aff24, Aff38
Hosseini, B.
Hubaut, F.
Humble, P.
Hungerford, E. V.
Ianni, An.Aff24, Aff48
Ilyasov, A.Aff50, Aff59
Ippolito, V.
Jillings, C.Aff65, Aff66
Keeter, K.
Kendziora, C. L.
Kochanek, I.
Kondo, K.
Kopp, G.
Korablev, D.
Korga, G.Aff3, Aff24
Kubankin, A.
Kugathasan, R.Aff36, Aff37
Kuss, M.
La Commara, M.Aff15, Aff69
La Delfa, L.
Lai, M.Aff11, Aff29
Lebois, M.
Lehnert, B.
Levashko, N.Aff50, Aff59
Li, X.
Liqiang, Q.
Lissia, M.
Lodi, G. U.Aff13, Aff43
Longo, G.Aff15, Aff34
Lussana, R.Aff13, Aff70
Luzzi, L.Aff13, Aff71
Machado, A. A.
Machulin, I. N.Aff50, Aff59
Mandarano, A.Aff24, Aff38
Manecki, S.Aff49, Aff66
Mapelli, L.
Margotti, A.
Mari, S. M.Aff27, Aff28
Mariani, M.Aff13, Aff71
Maricic, J.
Marinelli, M.Aff25, Aff26
Marras, D.
Martínez, M.Aff35, Aff74
Martinez Rojas, A. D.Aff36, Aff37
Mascia, M.Aff11, Aff75
Mason, J.
Masoni, A.
McDonald, A. B.
Messina, A.Aff10, Aff40
Miletic, T.
Milincic, R.
Moggi, A.
Moioli, S.Aff13, Aff43
Monroe, J.
Morrocchi, M.
Mroz, T.
Mu, W.
Muratova, V. N.
Murphy, S.
Muscas, C.Aff11, Aff32
Musico, P.
Nania, R.
Napolitano, T.
Navrer Agasson, A.
Nessi, M.
Nikulin, I.
Nosov, V.Aff22, Aff23
Nowak, J. A.
Oleinik, A.
Oleynikov, V.Aff22, Aff23
Orsini, M.
Ortica, F.Aff79, Aff80
Pagani, L.
Pallavicini, M.Aff25, Aff26
Palmas, S.Aff11, Aff75
Pandola, L.
Pantic, E.
Paoloni, E.Aff20, Aff21
Pazzona, F.Aff44, Aff45
Peeters, S.
Pegoraro, P. A.Aff11, Aff32
Pelczar, K.
Pellegrini, L. A.Aff13, Aff43
Pellegrino, C.Aff7, Aff31
Pelliccia, N.Aff79, Aff80
Perotti, F.Aff12, Aff13
Pesudo, V.
Picciau, E.Aff11, Aff29
Pietropaolo, F.
Pocar, A.
Pollmann, T. R.
Portaluppi, D.Aff13, Aff70
Poudel, S. S.
Pralavorio, P.
Price, D.
Radics, B.
Raffaelli, F.
Ragusa, F.Aff13, Aff85
Razeti, M.
Regenfus, C.
Renshaw, A. L.
Rescia, S.
Rescigno, M.
Retiere, F.
Rignanese, L. P.Aff6, Aff7, Aff31
Ripoli, C.Aff41, Aff42
Rivetti, A.
Rode, J.Aff39, Aff55
Romani, A.Aff79, Aff80
Romero, L.
Rossi, N.Aff10, Aff24
Rubbia, A.
Sala, P.
Salatino, P.Aff15, Aff86
Samoylov, O.
Sánchez García, E.
Sandford, E.
Sanfilippo, S.Aff27, Aff28
Sant, M.Aff44, Aff45
Santone, D.
Santorelli, R.
Savarese, C.
Scapparone, E.
Schlitzer, B.
Scioli, G.Aff6, Aff7
Segreto, E.
Seifert, A.
Semenov, D. A.
Shchagin, A.
Sheshukov, A.
Siddhanta, S.
Simeone, M.Aff15, Aff86
Singh, P. N.
Skensved, P.
Skorokhvatov, M. D.Aff50, Aff59
Smirnov, O.
Sobrero, G.
Sokolov, A.Aff22, Aff23
Sotnikov, A.
Stainforth, R.
Steri, A.
Stracka, S.
Strickland, V.
Suffritti, G. B.Aff44, Aff45, Aff46
Sulis, S.Aff11, Aff32
Suvorov, Y.Aff15, Aff34, Aff50
Szelc, A. M.
Tartaglia, R.
Testera, G.
Thorpe, T.Aff24, Aff38
Tonazzo, A.
Tosi, A.Aff13, Aff70
Tuveri, M.
Unzhakov, E. V.
Usai, G.Aff11, Aff29
Vacca, A.Aff11, Aff75
Vázquez-Jáuregui, E.
Viant, T.
Viel, S.
Villa, F.Aff13, Aff70
Vishneva, A.
Vogelaar, R. B.
Wahl, J.
Walding, J. J.
Wang, H.
Wang, Y.
Westerdale, S.
Wheadon, R. J.
Williams, R.
Wilson, J.
Wojcik, Ma. M.
Wojcik, Ma.
Wu, S.
Xiao, X.
Yang, C.
Ye, Z.
Zuffa, M.
Zuzel, G.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Social Media Big Data: The Good, The Bad, and the Ugly (Un)truths
Autorzy :
Alton M. K. Chew
Dinesh Visva Gunasekeran
Pokaż więcej
Temat :
coronavirus—COVID-19
public health
big data
social media
health promotion
Information technology
T58.5-58.64
Źródło :
Frontiers in Big Data, Vol 4 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fdata.2021.623794/full; https://doaj.org/toc/2624-909X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b0ea6eda4e724086b190525e52f3c120
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Separating 39Ar from 40Ar by cryogenic distillation with Aria for dark-matter searches.
Autorzy :
Agnes, P.
Albergo, S.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alici, A.
Alton, A. K.
Amaudruz, P.
Arba, M.
Arpaia, P.
Arcelli, S.
Ave, M.
Avetissov, I. Ch.
Avetisov, R. I.
Azzolini, O.
Back, H. O.
Balmforth, Z.
Barbarian, V.
Barrado Olmedo, A.
Barrillon, P.
Basco, A.
Pokaż więcej
Temat :
DISTILLATION
ARIA
PLANT performance
HOST plants
DARK matter
Źródło :
European Physical Journal C -- Particles & Fields; Apr2021, Vol. 81 Issue 4, p1-18, 18p
Terminy geograficzne :
ITALY
Czasopismo naukowe
Tytuł :
SiPM-matrix readout of two-phase argon detectors using electroluminescence in the visible and near infrared range
Autorzy :
The DarkSide collaboration
Aalseth, C. E.
Abdelhakim, S.
Agnes, P.
Ajaj, R.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alici, A.
Alton, A. K.
Amaudruz, P.
Ameli, F.
Anstey, J.
Antonioli, P.
Arba, M.
Arcelli, S.
Ardito, R.
Arnquist, I. J.
Arpaia, P.
Asner, D. M.
Asunskis, A.
Ave, M.
Back, H. O.
Barbaryan, V.
Olmedo, A. Barrado
Batignani, G.
Bisogni, M. G.
Bocci, V.
Bondar, A.
Bonfini, G.
Bonivento, W.
Borisova, E.
Bottino, B.
Boulay, M. G.
Bunker, R.
Bussino, S.
Buzulutskov, A.
Cadeddu, M.
Cadoni, M.
Caminata, A.
Canci, N.
Candela, A.
Cantini, C.
Caravati, M.
Cariello, M.
Carnesecchi, F.
Castellani, A.
Castello, P.
Cavalcante, P.
Cavazza, D.
Cavuoti, S.
Cebrian, S.
Ruiz, J. M. Cela
Celano, B.
Cereseto, R.
Chashin, S.
Cheng, W.
Chepurnov, A.
Cicalò, C.
Cifarelli, L.
Citterio, M.
Coccetti, F.
Cocco, V.
Colocci, M.
Vidal, E. Conde
Consiglio, L.
Cossio, F.
Covone, G.
Crivelli, P.
D'Antone, I.
D'Incecco, M.
Rolo, M. D. Da Rocha
Dadoun, O.
Daniel, M.
Davini, S.
De Cecco, S.
De Deo, M.
De Falco, A.
De Gruttola, D.
De Guido, G.
De Rosa, G.
Dellacasa, G.
Demontis, P.
De Pasquale, S.
Derbin, A. V.
Devoto, A.
Di Eusanio, F.
Di Noto, L.
Di Pietro, G.
Di Stefano, P.
Dionisi, C.
Dolganov, G.
Dordei, F.
Downing, M.
Edalatfar, F.
Empl, A.
Diaz, M. Fernandez
Filip, C.
Fiorillo, G.
Fomenko, K.
Franceschi, A.
Franco, D.
Frolov, E.
Froudakis, G. E.
Funicello, N.
Gabriele, F.
Gabrieli, A.
Galbiati, C.
Garbini, M.
Abia, P. Garcia
Fora, D. Gascón
Gendotti, A.
Ghiano, C.
Ghisi, A.
Giampa, P.
Giampaolo, R. A.
Giganti, C.
Giorgi, M. A.
Giovanetti, G. K.
Gligan, M. L.
Gorchakov, O.
Grab, M.
Diaz, R. Graciani
Grassi, M.
Grate, J. W.
Grobov, A.
Gromov, M.
Guan, M.
Guerra, M. B. B.
Guerzoni, M.
Gulino, M.
Haaland, R. K.
Hackett, B. R.
Hallin, A.
Haranczyk, M.
Harrop, B.
Hoppe, E. W.
Horikawa, S.
Hosseini, B.
Hubaut, F.
Humble, P.
Hungerford, E. V.
Ianni, An.
Ilyasov, A.
Ippolito, V.
Jillings, C.
Keeter, K.
Kendziora, C. L.
Kochanek, I.
Kondo, K.
Kopp, G.
Korablev, D.
Korga, G.
Kubankin, A.
Kugathasan, R.
Kuss, M.
La Commara, M.
La Delfa, L.
Lai, M.
Lebois, M.
Lehnert, B.
Levashko, N.
Li, X.
Liqiang, Q.
Lissia, M.
Lodi, G. U.
Longo, G.
Lussana, R.
Luzzi, L.
Machado, A. A.
Machulin, I. N.
Mandarano, A.
Manecki, S.
Mapelli, L.
Margotti, A.
Mari, S. M.
Mariani, M.
Maricic, J.
Marinelli, M.
Marras, D.
Martínez, M.
Rojas, A. D. Martinez
Mascia, M.
Mason, J.
Masoni, A.
McDonald, A. B.
Messina, A.
Miletic, T.
Milincic, R.
Moggi, A.
Moioli, S.
Monroe, J.
Morrocchi, M.
Mroz, T.
Mu, W.
Muratova, V. N.
Murphy, S.
Muscas, C.
Musico, P.
Nania, R.
Napolitano, T.
Agasson, A. Navrer
Nessi, M.
Nikulin, I.
Nosov, V.
Nowak, J. A.
Oleinik, A.
Oleynikov, V.
Orsini, M.
Ortica, F.
Pagani, L.
Pallavicini, M.
Palmas, S.
Pandola, L.
Pantic, E.
Paoloni, E.
Pazzona, F.
Peeters, S.
Pegoraro, P. A.
Pelczar, K.
Pellegrini, L. A.
Pellegrino, C.
Pelliccia, N.
Perotti, F.
Pesudo, V.
Picciau, E.
Pietropaolo, F.
Pocar, A.
Pollmann, T. R.
Portaluppi, D.
Poudel, S. S.
Pralavorio, P.
Price, D.
Radics, B.
Raffaelli, F.
Ragusa, F.
Razeti, M.
Regenfus, C.
Renshaw, A. L.
Rescia, S.
Rescigno, M.
Retiere, F.
Rignanese, L. P.
Ripoli, C.
Rivetti, A.
Rode, J.
Romani, A.
Romero, L.
Rossi, N.
Rubbia, A.
Sala, P.
Salatino, P.
Samoylov, O.
García, E. Sánchez
Sandford, E.
Sanfilippo, S.
Sant, M.
Santone, D.
Santorelli, R.
Savarese, C.
Scapparone, E.
Schlitzer, B.
Scioli, G.
Segreto, E.
Seifert, A.
Semenov, D. A.
Shchagin, A.
Sheshukov, A.
Siddhanta, S.
Simeone, M.
Singh, P. N.
Skensved, P.
Skorokhvatov, M. D.
Smirnov, O.
Sobrero, G.
Sokolov, A.
Sotnikov, A.
Stainforth, R.
Steri, A.
Stracka, S.
Strickland, V.
Suffritti, G. B.
Sulis, S.
Suvorov, Y.
Szelc, A. M.
Tartaglia, R.
Testera, G.
Thorpe, T.
Tonazzo, A.
Tosi, A.
Tuveri, M.
Unzhakov, E. V.
Usai, G.
Vacca, A.
Vázquez-Jáuregui, E.
Viant, T.
Viel, S.
Villa, F.
Vishneva, A.
Vogelaar, R. B.
Wahl, J.
Walding, J. J.
Wang, H.
Wang, Y.
Westerdale, S.
Wheadon, R. J.
Williams, R.
Wilson, J.
Wojcik, Marcin
Wojcik, Mariusz
Wu, S.
Xiao, X.
Yang, C.
Ye, Z.
Zuffa, M.
Zuzel, G.
Pokaż więcej
Temat :
Physics - Instrumentation and Detectors
Astrophysics - Instrumentation and Methods for Astrophysics
High Energy Physics - Experiment
Tytuł :
DarkSide-20k: A 20 tonne two-phase LAr TPC for direct dark matter detection at LNGS
Autorzy :
Aalseth, C. E.
Acerbi, F.Aff2, Aff3
Agnes, P.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alici, A.Aff6, Aff7, Aff8
Alton, A. K.
Antonioli, P.
Arcelli, S.Aff7, Aff8
Ardito, R.Aff10, Aff11
Arnquist, I. J.
Asner, D. M.
Ave, M.
Back, H. O.
Barrado Olmedo, A. I.
Batignani, G.Aff13, Aff14
Bertoldo, E.
Bettarini, S.Aff13, Aff14
Bisogni, M. G.Aff13, Aff14
Bocci, V.
Bondar, A.Aff17, Aff18
Bonfini, G.
Bonivento, W.
Bossa, M.Aff21, Aff19
Bottino, B.Aff22, Aff23
Boulay, M.
Bunker, R.
Bussino, S.Aff24, Aff25
Buzulutskov, A.Aff17, Aff18
Cadeddu, M.Aff26, Aff20
Cadoni, M.Aff26, Aff20
Caminata, A.
Canci, N.Aff4, Aff19
Candela, A.
Cantini, C.
Caravati, M.Aff26, Aff20
Cariello, M.
Carlini, M.
Carpinelli, M.Aff28, Aff29
Castellani, A.Aff10, Aff11
Catalanotti, S.Aff30, Aff31
Cataudella, V.Aff30, Aff31
Cavalcante, P.Aff19, Aff32
Cavuoti, S.Aff30, Aff31
Cereseto, R.
Chepurnov, A.
Cicalò, C.
Cifarelli, L.Aff6, Aff7, Aff8
Citterio, M.
Cocco, A. G.
Colocci, M.Aff7, Aff8
Corgiolu, S.Aff35, Aff20
Covone, G.Aff30, Aff31
Crivelli, P.
D’Antone, I.
D’Incecco, M.
D’Urso, D.
Da Rocha Rolo, M. D.
Daniel, M.
Davini, S.Aff21, Aff19, Aff23
de Candia, A.Aff30, Aff31
De Cecco, S.Aff16, Aff42
De Deo, M.
De Filippis, G.Aff30, Aff31
De Guido, G.Aff37, Aff11
De Rosa, G.Aff30, Aff31
Dellacasa, G.
Della Valle, M.Aff38, Aff31
Demontis, P.Aff28, Aff29, Aff39
Derbin, A.
Devoto, A.Aff26, Aff20
Di Eusanio, F.
Di Pietro, G.Aff19, Aff11
Dionisi, C.Aff16, Aff42
Dolgov, A.
Dormia, I.Aff37, Aff11
Dussoni, S.Aff14, Aff13
Empl, A.
Fernandez Diaz, M.
Ferri, A.Aff2, Aff3
Filip, C.
Fiorillo, G.Aff30, Aff31
Fomenko, K.
Franco, D.
Froudakis, G. E.
Gabriele, F.
Gabrieli, A.Aff28, Aff29
Galbiati, C.Aff41, Aff11
Garcia Abia, P.
Gendotti, A.
Ghisi, A.Aff10, Aff11
Giagu, S.Aff16, Aff42
Giampa, P.
Gibertoni, G.Aff37, Aff11
Giganti, C.
Giorgi, M. A.Aff14, Aff13
Giovanetti, G. K.
Gligan, M. L.
Gola, A.Aff2, Aff3
Gorchakov, O.
Goretti, A. M.
Granato, F.
Grassi, M.
Grate, J. W.
Grigoriev, G. Y.
Gromov, M.
Guan, M.
Guerra, M. B. B.
Guerzoni, M.
Gulino, M.Aff52, Aff29
Haaland, R. K.
Hallin, A.
Harrop, B.
Hoppe, E. W.
Horikawa, S.
Hosseini, B.
Hughes, D.
Humble, P.
Hungerford, E. V.
Ianni, An.Aff41, Aff19
Jillings, C.Aff73, Aff74
Johnson, T. N.
Keeter, K.
Kendziora, C. L.
Kim, S.
Koh, G.
Korablev, D.
Korga, G.Aff4, Aff19
Kubankin, A.
Kuss, M.
Kuźniak, M.
La Commara, M.Aff30, Aff31
Lehnert, B.
Li, X.
Lissia, M.
Lodi, G. U.Aff37, Aff11
Loer, B.
Longo, G.Aff30, Aff31
Loverre, P.Aff16, Aff42
Lussana, R.Aff57, Aff11
Luzzi, L.Aff58, Aff11
Ma, Y.
Machado, A. A.
Machulin, I. N.Aff49, Aff60
Mandarano, A.Aff21, Aff19
Mapelli, L.
Marcante, M.Aff61, Aff3, Aff2
Margotti, A.
Mari, S. M.Aff24, Aff25
Mariani, M.Aff58, Aff11
Maricic, J.
Martoff, C. J.
Mascia, M.Aff35, Aff20
Mayer, M.
McDonald, A. B.
Messina, A.Aff16, Aff42
Meyers, P. D.
Milincic, R.
Moggi, A.
Moioli, S.Aff37, Aff11
Monroe, J.
Monte, A.
Morrocchi, M.Aff14, Aff13
Mount, B. J.
Mu, W.
Muratova, V. N.
Murphy, S.
Musico, P.
Nania, R.Aff6, Aff7
Navrer Agasson, A.
Nikulin, I.
Nosov, V.Aff17, Aff18
Nozdrina, A. O.Aff49, Aff60
Nurakhov, N. N.
Oleinik, A.
Oleynikov, V.Aff17, Aff18
Orsini, M.
Ortica, F.Aff65, Aff66
Pagani, L.Aff22, Aff23
Pallavicini, M.Aff22, Aff23
Palmas, S.Aff35, Aff20
Pandola, L.
Pantic, E.
Paoloni, E.Aff13, Aff14
Paternoster, G.Aff2, Aff3
Pavletcov, V.
Pazzona, F.Aff28, Aff29
Peeters, S.
Pelczar, K.
Pellegrini, L. A.Aff37, Aff11
Pelliccia, N.Aff65, Aff66
Perotti, F.Aff10, Aff11
Perruzza, R.
Pesudo, V.
Piemonte, C.Aff2, Aff3
Pilo, F.
Pocar, A.
Pollmann, T.
Portaluppi, D.Aff57, Aff11
Pugachev, D. A.
Qian, H.
Radics, B.
Raffaelli, F.
Ragusa, F.Aff68, Aff11
Razeti, M.
Razeto, A.
Regazzoni, V.Aff61, Aff3, Aff2
Regenfus, C.
Reinhold, B.
Renshaw, A. L.
Rescigno, M.
Retière, F.
Riffard, Q.
Rivetti, A.
Rizzardini, S.
Romani, A.Aff65, Aff65
Romero, L.
Rossi, B.
Rossi, N.
Rubbia, A.
Sablone, D.Aff41, Aff19
Salatino, P.Aff69, Aff31
Samoylov, O.
Sánchez García, E.
Sands, W.
Sanfilippo, S.Aff24, Aff25
Sant, M.Aff28, Aff29
Santorelli, R.
Savarese, C.Aff21, Aff19
Scapparone, E.
Schlitzer, B.
Scioli, G.Aff7, Aff8
Segreto, E.
Seifert, A.
Semenov, D. A.
Shchagin, A.
Shekhtman, L.Aff17, Aff18
Shemyakina, E.Aff17, Aff18
Sheshukov, A.
Simeone, M.Aff69, Aff31
Singh, P. N.
Skensved, P.
Skorokhvatov, M. D.Aff49, Aff60
Smirnov, O.
Sobrero, G.
Sokolov, A.Aff17, Aff18
Sotnikov, A.
Speziale, F.
Stainforth, R.
Stanford, C.
Suffritti, G. B.Aff28, Aff29, Aff39
Suvorov, Y.Aff70, Aff19, Aff49
Tartaglia, R.
Testera, G.
Tonazzo, A.
Tosi, A.Aff57, Aff11
Trinchese, P.Aff30, Aff31
Unzhakov, E. V.
Vacca, A.Aff35, Aff20
Vázquez-Jáuregui, E.
Verducci, M.Aff16, Aff42
Viant, T.
Villa, F.Aff57, Aff11
Vishneva, A.
Vogelaar, B.
Wada, M.
Wahl, J.
Walding, J.
Wang, H.
Wang, Y.Aff50, Aff70
Watson, A. W.
Westerdale, S.
Williams, R.
Wojcik, M. M.
Wu, S.
Xiang, X.
Xiao, X.
Yang, C.
Ye, Z.
Yllera de Llano, A.
Zappa, F.Aff57, Aff11
Zappalà, G.Aff61, Aff3, Aff2
Zhu, C.
Zichichi, A.Aff6, Aff7, Aff8
Zullo, M.
Zullo, A.
Zuzel, G.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal Plus. 133(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effective field theory interactions for liquid argon target in DarkSide-50 experiment
Autorzy :
Collaboration, The DarkSide-50
Agnes, P.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alton, A. K.
Ave, M.
Back, H. O.
Batignani, G.
Biery, K.
Bocci, V.
Bonfini, G.
Bonivento, W. M.
Bottino, B.
Bussino, S.
Cadeddu, M.
Cadoni, M.
Calaprice, F.
Caminata, A.
Canci, N.
Candela, A.
Caravati, M.
Cariello, M.
Carlini, M.
Carpinelli, M.
Catalanotti, S.
Cataudella, V.
Cavalcante, P.
Cavuoti, S.
Chepurnov, A.
Cicalò, C.
Cocco, A. G.
Covone, G.
D'Angelo, D.
Davini, S.
DeCandia, A.
DeCecco, S.
DeDeo, M.
DeFilippis, G.
DeRosa, G.
Derbin, A. V.
Devoto, A.
DiEusanio, F.
D'Incecco, M.
DiPietro, G.
Dionisi, C.
Downing, M.
D'Urso, D.
Edkins, E.
Empl, A.
Fiorillo, G.
Fomenko, K.
Franco, D.
Gabriele, F.
Galbiati, C.
Ghiano, C.
Giagu, S.
Giganti, C.
Giovanetti, G. K.
Gorchakov, O.
Goretti, A. M.
Granato, F.
Grobov, A.
Gromov, M.
Guan, M.
Guardincerri, Y.
Gulino, M.
Hackett, B. R.
Herner, K.
Hosseini, B.
Hughes, D.
Humble, P.
Hungerford, E. V.
Ianni, Al.
Ianni, An.
Ippolito, V.
Johnson, T. N.
Keeter, K.
Kendziora, C. L.
Kochanek, I.
Koh, G.
Korablev, D.
Korga, G.
Kubankin, A.
Kuss, M.
LaCommara, M.
Lai, M.
Li, X.
Lissia, M.
Longo, G.
Machado, A. A.
Machulin, I. N.
Mandarano, A.
Mapelli, L.
Mari, S. M.
Maricic, J.
Martoff, C. J.
Messina, A.
Meyers, P. D.
Milincic, R.
Monte, A.
Morrocchi, M.
Muratova, V. N.
Musico, P.
NavrerAgasson, A.
Nozdrina, A. O.
Oleinik, A.
Orsini, M.
Ortica, F.
Pagani, L.
Pallavicini, M.
Pandola, L.
Pantic, E.
Paoloni, E.
Pelczar, K.
Pelliccia, N.
Picciau, E.
Pocar, A.
Pordes, S.
Poudel, S. S.
Qian, H.
Ragusa, F.
Razeti, M.
Razeto, A.
Renshaw, A. L.
Rescigno, M.
Riffard, Q.
Romani, A.
Rossi, B.
Rossi, N.
Sablone, D.
Samoylov, O.
Sands, W.
Sanfilippo, S.
Savarese, C.
Schlitzer, B.
Segreto, E.
Semenov, D. A.
Shchagin, A.
Sheshukov, A.
Singh, P. N.
Skorokhvatov, M. D.
Smirnov, O.
Sotnikov, A.
Stanford, C.
Stracka, S.
Suvorov, Y.
Tartaglia, R.
Testera, G.
Tonazzo, A.
Trinchese, P.
Unzhakov, E. V.
Verducci, M.
Vishneva, A.
Vogelaar, R. B.
Wada, M.
Waldrop, T. J.
Wang, H.
Wang, Y.
Watson, A. W.
Westerdale, S.
Wojcik, M. M.
Xiang, X.
Xiao, X.
Yang, C.
Ye, Z.
Zhu, C.
Zuzel, G.
Pokaż więcej
Temat :
High Energy Physics - Experiment
High Energy Physics - Phenomenology
Physics - Instrumentation and Detectors
Tytuł :
Design and construction of a new detector to measure ultra-low radioactive-isotope contamination of argon
Autorzy :
The DarkSide Collaboration
Aalseth, C. E.
Abdelhakim, S.
Acerbi, F.
Agnes, P.
Ajaj, R.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alici, A.
Alton, A. K.
Amaudruz, P.
Ameli, F.
Anstey, J.
Antonioli, P.
Arba, M.
Arcelli, S.
Ardito, R.
Arnquist, I. J.
Arpaia, P.
Asner, D. M.
Asunskis, A.
Ave, M.
Back, H. O.
Olmedo, A. Barrado
Batignani, G.
Bisogni, M. G.
Bocci, V.
Bondar, A.
Bonfini, G.
Bonivento, W.
Borisova, E.
Bottino, B.
Boulay, M. G.
Bunker, R.
Bussino, S.
Buzulutskov, A.
Cadeddu, M.
Cadoni, M.
Caminata, A.
Canci, N.
Candela, A.
Cantini, C.
Caravati, M.
Cariello, M.
Carnesecchi, F.
Carpinelli, M.
Castellani, A.
Castello, P.
Catalanotti, S.
Cataudella, V.
Cavalcante, P.
Cavazza, D.
Cavuoti, S.
Cebrian, S.
Ruiz, J. M. Cela
Celano, B.
Cereseto, R.
Cheng, W.
Chepurnov, A.
Cicalò, C.
Cifarelli, L.
Citterio, M.
Cocco, A. G.
Cocco, V.
Colocci, M.
Consiglio, L.
Cossio, F.
Covone, G.
Crivelli, P.
D'Antone, I.
D'Incecco, M.
D'Urso, D.
Rolo, M. D. Da Rocha
Dadoun, O.
Daniel, M.
Davini, S.
De Candia, A.
De Cecco, S.
De Deo, M.
De Falco, A.
De Filippis, G.
De Gruttola, D.
De Guido, G.
De Rosa, G.
Dellacasa, G.
Demontis, P.
DePaquale, S.
Derbin, A. V.
Devoto, A.
Di Eusanio, F.
Di Noto, L.
Di Pietro, G.
Di Stefano, P.
Dionisi, C.
Dolganov, G.
Dordei, F.
Downing, M.
Edalatfar, F.
Empl, A.
Diaz, M. Fernandez
Ferri, A.
Filip, C.
Fiorillo, G.
Fomenko, K.
Franceschi, A.
Franco, D.
Froudakis, G. E.
Gabriele, F.
Gabrieli, A.
Galbiati, C.
Abia, P. Garcia
Fora, D. Gascón
Gendotti, A.
Ghiano, C.
Ghisi, A.
Giagu, S.
Giampa, P.
Giampaolo, R. A.
Giganti, C.
Giorgi, M. A.
Giovanetti, G. K.
Gligan, M. L.
Gola, A.
Gorchakov, O.
Grab, M.
Diaz, R. Graciani
Granato, F.
Grassi, M.
Grate, J. W.
Grigoriev, G. Y.
Grobov, A.
Gromov, M.
Guan, M.
Guerra, M. B. B.
Guerzoni, M.
Gulino, M.
Haaland, R. K.
Hackett, B. R.
Hallin, A.
Harrop, B.
Hoppe, E. W.
Horikawa, S.
Hosseini, B.
Hubaut, F.
Humble, P.
Hungerford, E. V.
Ianni, An.
Ilyasov, A.
Ippolito, V.
Jillings, C.
Keeter, K.
Kendziora, C. L.
Kim, S.
Kochanek, I.
Kondo, K.
Kopp, G.
Korablev, D.
Korga, G.
Kubankin, A.
Kugathasan, R.
Kuss, M.
Kuźniak, M.
La Commara, M.
La Delfa, L.
Lai, M.
Langrock, S.
Lebois, M.
Lehnert, B.
Levashko, N.
Li, X.
Liqiang, Q.
Lissia, M.
Lodi, G. U.
Longo, G.
Manzano, R. López
Lussana, R.
Luzzi, L.
Machado, A. A.
Machulin, I. N.
Mandarano, A.
Mapelli, L.
Marcante, M.
Margotti, A.
Mari, S. M.
Mariani, M.
Maricic, J.
Marinelli, M.
Marras, D.
Martínez, M.
Morales, J. J. Martínez
Rojas, A. D. Martinez
Martoff, C. J.
Mascia, M.
Mason, J.
Masoni, A.
Mazzi, A.
McDonald, A. B.
Messina, A.
Meyers, P. D.
Miletic, T.
Milincic, R.
Moggi, A.
Moioli, S.
Monroe, J.
Morrocchi, M.
Mroz, T.
Mu, W.
Muratova, V. N.
Murphy, S.
Muscas, C.
Musico, P.
Nania, R.
Napolitano, T.
Agasson, A. Navrer
Nessi, M.
Nikulin, I.
Oleinik, A.
Oleynikov, V.
Orsini, M.
Ortica, F.
Pagani, L.
Pallavicini, M.
Palmas, S.
Pandola, L.
Pantic, E.
Paoloni, E.
Paternoster, G.
Pavletcov, V.
Pazzona, F.
Peeters, S.
Pegoraro, P. A.
Pelczar, K.
Pellegrini, L. A.
Pellegrino, C.
Pelliccia, N.
Perotti, F.
Pesudo, V.
Picciau, E.
Piemonte, C.
Pietropaolo, F.
Pocar, A.
Pollman, T.
Portaluppi, D.
Poudel, S. S.
Pralavorio, P.
Price, D.
Radics, B.
Raffaelli, F.
Ragusa, F.
Razeti, M.
Razeto, A.
Regazzoni, V.
Regenfus, C.
Renshaw, A. L.
Rescia, S.
Rescigno, M.
Retiere, F.
Rignanese, L. P.
Rivetti, A.
Romani, A.
Romero, L.
Rossi, N.
Rubbia, A.
Sablone, D.
Sala, P.
Salatino, P.
Samoylov, O.
García, E. Sánchez
Sanfilippo, S.
Sant, M.
Santone, D.
Santorelli, R.
Savarese, C.
Scapparone, E.
Schlitzer, B.
Scioli, G.
Segreto, E.
Seifert, A.
Semenov, D. A.
Shchagin, A.
Sheshukov, A.
Siddhanta, S.
Simeone, M.
Singh, P. N.
Skensved, P.
Skorokhvatov, M. D.
Smirnov, O.
Sobrero, G.
Sokolov, A.
Sotnikov, A.
Stainforth, R.
Steri, A.
Stracka, S.
Strickland, V.
Suffritti, G. B.
Sulis, S.
Suvorov, Y.
Szelc, A. M.
Tartaglia, R.
Testera, G.
Thorpe, T.
Tonazzo, A.
Tosi, A.
Tuveri, M.
Unzhakov, E. V.
Usai, G.
Vacca, A.
Vázquez-Jáuregui, E.
Verducci, M.
Viant, T.
Viel, S.
Villa, F.
Vishneva, A.
Vogelaar, R. B.
Wada, M.
Wahl, J.
Walding, J. J.
Wang, H.
Wang, Y.
Westerdale, S.
Wheadon, R. J.
Williams, R.
Wilson, J.
Wojcik, Marcin
Wojcik, Mariusz
Wu, S.
Xiao, X.
Yang, C.
Ye, Z.
Zuffa, M.
Zuzel, G.
Pokaż więcej
Temat :
Physics - Instrumentation and Detectors
Physics::Instrumentation and Detectors
Astrophysics - Instrumentation and Methods for Astrophysics
Tytuł :
Design and construction of a new detector to measure ultra-low radioactive-isotope contamination of argon
Autorzy :
Aalseth, C. E.
Abdelhakim, S.
Acerbi, F.
Agnes, P.
Ajaj, R.
Albuquerque, I. F. M.
Alexander, T.
Alici, A.
Alton, A. K.
Amaudruz, P.
Ameli, F.
Anstey, J.
Antonioli, P.
Arba, M.
Arcelli, S.
Ardito, R.
Arnquist, I. J.
Arpaia, P.
Asner, D.M.
Asunskis, A.
Ave, M.
Back, H. O.
Barbaryan, V.
Olmedo, A. Barrado
Batignani, G.
Bisogni, M. G.
Bocci, V.
Bondar, A.
Bonfini, G.
Bonivento, W.
Borisova, E.
Bottino, B.
Boulay, M. G.
Bunker, R.
Bussino, S.
Buzulutskov, A.
Cadeddu, M.
Cadoni, M.
Caminata, A.
Canci, N.
Candela, A.
Cantini, C.
Caravati, M.
Cariello, M.
Carnesecchi, F.
Carpinelli, M.
Castellani, A.
Castello, P.
Catalanotti, S.
Cataudella, V.
Cavalcante, P.
Cavazza, D.
Cavuoti, S.
Cebrian, S.
Ruiz, J. M. Cela
Celano, B.
Cereseto, R.
Cheng, W.
Chepurnov, A.
Cicalò, C.
Cifarelli, L.
Citterio, M.
Coccetti, F.
Cocco, A. G.
Cocco, V.
Colocci, M.
Consiglio, L.
Cossio, F.
Covone, G.
Crivelli, P.
D'Antone, I.
D'Incecco, M.
D'Urso, D.
Rolo, M. D. Da Rocha
Dadoun, O.
Daniel, M.
Davini, S.
Candia, A. De
Cecco, S. De
Deo, M. De
Falco, A. De
Filippis, G. De
Gruttola, D. De
Guido, G. De
Rosa, G. De
Dellacasa, G.
Demontis, P.
DePaquale, S.
Derbin, A. V.
Devoto, A.
Eusanio, F. Di
Noto, L. Di
Pietro, G. Di
Stefano, P. Di
Dionisi, C.
Dolganov, G.
Dordei, F.
Downing, M.
Edalatfar, F.
Empl, A.
Diaz, M. Fernandez
Ferri, A.
Filip, C.
Fiorillo, G.
Fomenko, K.
Franceschi, A.
Franco, D.
Froudakis, G. E.
Gabriele, F.
Gabrieli, A.
Galbiati, C.
Garbini, M.
Abia, P. Garcia
Fora, D. Gascón
Gendotti, A.
Ghiano, C.
Ghisi, A.
Giagu, S.
Giampa, P.
Giampaolo, R. A.
Giganti, C.
Giorgi, M. A.
Giovanetti, G. K.
Gligan, M. L.
Gola, A.
Gorchakov, O.
Grab, Magdalena
Diaz, R. Graciani
Granato, F.
Grassi, M.
Grate, J. W.
Grigoriev, G. Y.
Grobov, A.
Gromov, M.
Guan, M.
Guerra, M. B. B.
Guerzoni, M.
Gulino, M.
Haaland, R. K.
Hackett, B. R.
Hallin, A.
Harrop, B.
Hoppe, E. W.
Horikawa, S.
Hosseini, B.
Hubaut, F.
Humble, P.
Hungerford, E. V.
Ianni, An.
Ilyasov, A.
Ippolito, V.
Jillings, C.
Keeter, K.
Kendziora, C. L.
Kim, S.
Kochanek, I.
Kondo, K.
Kopp, G.
Korablev, D.
Korga, G.
Kubankin, A.
Kugathasan, R.
Kuss, M.
Kuźniak, M.
Commara, M. La
Delfa, L. La
Lai, M.
Langrock, S.
Lebois, M.
Lehnert, B.
Levashko, N.
Li, X.
Liqiang, Q.
Lissia, M.
Lodi, G. U.
Longo, G.
Manzano, R. López
Lussana, R.
Luzzi, L.
Machado, A. A.
Machulin, I. N.
Mandarano, A.
Mapelli, L.
Marcante, M.
Margotti, A.
Mari, S. M.
Mariani, M.
Maricic, J.
Marinelli, M.
Marras, D.
Martínez, M.
Morales, J. J. Martínez
Rojas, A. D. Martinez
Martoff, C. J.
Mascia, M.
Mason, J.
Masoni, A.
Mazzi, A.
McDonald, A. B.
Messina, A.
Meyers, P. D.
Miletic, T.
Milincic, R.
Moggi, A.
Moioli, S.
Monroe, J.
Morrocchi, M.
Mróz, Tomasz
Mu, W.
Muratova, V. N.
Murphy, S.
Muscas, C.
Musico, P.
Nania, R.
Napolitano, T.
Agasson, A. Navrer
Nessi, M.
Nikulin, I.
Oleinik, A.
Oleynikov, V.
Orsini, M.
Ortica, F.
Pagani, L.
Pallavicini, M.
Palmas, S.
Pandola, L.
Pantic, E.
Paoloni, E.
Paternoster, G.
Pazzona, F.
Peeters, S.
Pegoraro, P. A.
Pelczar, Krzysztof
Pellegrini, L. A.
Pellegrino, C.
Pelliccia, N.
Perotti, F.
Pesudo, V.
Picciau, E.
Piemonte, C.
Pietropaolo, F.
Pocar, A.
Pollmann, T. R.
Portaluppi, D.
Poudel, S.S.
Pralavorio, P.
Price, D.
Radics, B.
Raffaelli, F.
Ragusa, F.
Razeti, M.
Razeto, A.
Regazzoni, V.
Regenfus, C.
Renshaw, A. L.
Rescia, S.
Rescigno, M.
Retiere, F.
Rignanese, L. P.
Rivetti, A.
Romani, A.
Romero, L.
Rossi, N.
Rubbia, A.
Sablone, D.
Sala, P.
Salatino, P.
Samoylov, O.
García, E. Sánchez
Sanfilippo, S.
Sant, M.
Santone, D.
Santorelli, R.
Savarese, C.
Scapparone, E.
Schlitzer, B.
Scioli, G.
Segreto, E.
Seifert, A.
Semenov, D. A.
Shchagin, A.
Sheshukov, A.
Siddhanta, S.
Simeone, M.
Singh, P. N.
Skensved, P.
Skorokhvatov, M. D.
Smirnov, O.
Sobrero, G.
Sokolov, A.
Sotnikov, A.
Stainforth, R.
Steri, A.
Stracka, S.
Strickland, V.
Suffritti, G. B.
Sulis, S.
Suvorov, Y.
Szelc, A. M.
Tartaglia, R.
Testera, G.
Thorpe, T.
Tonazzo, A.
Tosi, A.
Tuveri, M.
Unzhakov, E. V.
Usai, G.
Vacca, A.
Vázquez-Jáuregui, E.
Verducci, M.
Viant, T.
Viel, S.
Villa, F.
Vishneva, A.
Vogelaar, R. B.
Wada, M.
Wahl, J.
Walding, J. J.
Wang, H.
Wang, Y.
Westerdale, S.
Wheadon, R. J.
Williams, R.
Wilson, J.
Wójcik, Marcin
Wojcik, Mariusz
Wu, S.
Xiao, X.
Yang, C.
Ye, Z.
Zuffa, M.
Zuzel, Grzegorz
Pokaż więcej
Tytuł :
Inclusive production of the $P_c$ resonances in $p \overline p $ collisions
Autorzy :
Abazov, Victor Mukhamedovich
Abbott, Braden Keim
Acharya, Bannanje Sripath
Adams, Mark Raymond
Adams, Todd
Agnew, James P
Alexeev, Guennadi D
Alkhazov, Georgiy D
Alton, Andrew K
Askew, Andrew Warren
Atkins, Scott
Augsten, Kamil
Aushev, Volodymyr
Aushev, Yegor
Avila, Carlos A
Badaud, Frederique
Bagby, Linda F
Baldin, Boris
Bandurin, Dmitry V
Banerjee, Sunanda
Barberis, Emanuela
Baringer, Philip S
Bartlett, JFrederick
Bassler, Ursula Rita
Bazterra, Victor
Bean, Alice L
Begalli, Marcia
Bellantoni, Leo
Beri, Suman B
Bernardi, Gregorio
Bernhard, Ralf Patrick
Bertram, Iain A
Besancon, Marc
Beuselinck, Raymond
Bhat, Pushpalatha C
Bhatia, Sudeep
Bhatnagar, Vipin
Blazey, Gerald Charles
Blessing, Susan K
Bloom, Kenneth A
Boehnlein, Amber S
Boline, Daniel Dooley
Boos, Edward E
Borissov, Guennadi
Borysova, Maryna
Brandt, Andrew
Brandt, Oleg
Brochmann, Michelle
Brock, Raymond L
Bross, Alan D
Brown, Duncan Paul
Bu, Xue-Bing
Buehler, Marc
Buescher, Volker
Bunichev, Viacheslav Yevgenyevich
Burdin, Sergey
Buszello, Claus Peter
Camacho-Perez, Enrique
Casey, Brendan Cameron Kieran
Castilla-Valdez, Heriberto
Caughron, Seth Aaron
Chakrabarti, Subhendu
Chan, Kwok Ming Leo
Chandra, Avdhesh
Chapon, Emilien
Chen, Guo
Cho, Sung-Woong
Choi, Suyong
Choudhary, Brajesh C
Cihangir, Selcuk
Claes, Daniel R
Clutter, Justace Randall
Cooke, Michael P
Cooper, William Edward
Corcoran, Marjorie D
Couderc, Fabrice
Cousinou, Marie-Claude
Cuth, Jakub
Cutts, David
Das, Amitabha
Davies, Gavin John
de Jong, Sijbrand Jan
De La Cruz-Burelo, Eduard
Deliot, Frederic
Demina, Regina
Denisov, Dmitri S
Denisov, Sergei P
Desai, Satish Vijay
Deterre, Cecile
DeVaughan, Kayle Otis
Diehl, HThomas
Diesburg, Michael
Ding, Pengfei
Dominguez, DAaron M
Drutskoy, Alexey
Dubey, Abhinav Kumar
Dudko, Lev V
Duperrin, Arnaud
Dutt, Suneel
Eads, Michael T
Edmunds, Daniel L
Ellison, John A
Elvira, VDaniel
Enari, Yuji
Evans, Harold G
Evdokimov, Anatoly V
Evdokimov, Valeri N
Faure, Alexandre
Feng, Lei
Ferbel, Thomas
Fiedler, Frank
Filthaut, Frank
Fisher, Wade Cameron
Fisk, HEugene
Fortner, Michael R
Fox, Harald
Franc, Jiri
Fuess, Stuart C
Garbincius, Peter H
Garcia-Bellido, Aran
Garcia-Gonzalez, Jose Andres
Gavrilov, Vladimir B
Geng, Weigang
Gerber, Cecilia Elena
Gershtein, Yuri S
Ginther, George E
Gogota, Olga
Golovanov, Georgy Anatolievich
Grannis, Paul D
Greder, Sebastien
Greenlee, Herbert B
Grenier, Gerald Jean
Gris, Phillipe Luc
Grivaz, Jean-Francois
Grohsjean, Alexander
Gruenendahl, Stefan
Gruenewald, Martin Werner
Guillemin, Thibault
Gutierrez, Gaston R
Gutierrez, Phillip
Haley, Joseph Glenn Biddle
Han, Liang
Harder, Kristian
Harel, Amnon
Hauptman, John Michael
Hays, Jonathan M
Head, Tim
Hebbeker, Thomas
Hedin, David R
Hegab, Hatim
Heinson, Ann
Heintz, Ulrich
Hensel, Carsten
Heredia-De La Cruz, Ivan
Herner, Kenneth Richard
Hesketh, Gavin G
Hildreth, Michael D
Hirosky, Robert James
Hoang, Trang
Hobbs, John D
Hoeneisen, Bruce
Hogan, Julie
Hohlfeld, Mark
Holzbauer, Jenny Lyn
Howley, Ian James
Hubacek, Zdenek
Hynek, Vlastislav
Iashvili, Ia
Ilchenko, Yuriy
Illingworth, Robert A
Ito, Albert S
Jabeen, Shabnam
Jaffre, Michel J
Jayasinghe, Ayesh
Jeong, Min-Soo
Jesik, Richard L
Jiang, Peng
Johns, Kenneth Arthur
Johnson, Emily
Johnson, Marvin E
Jonckheere, Alan M
Jonsson, Per Martin
Joshi, Jyoti
Jung, Andreas Werner
Juste, Aurelio
Kajfasz, Eric
Karmanov, Dmitriy Y
Katsanos, Ioannis
Kaur, Manbir
Kehoe, Robert Leo Patrick
Kermiche, Smain
Khalatyan, Norayr
Khanov, Alexander
Kharchilava, Avto
Kharzheev, Yuri N
Kiselevich, Ivan Lvovich
Kohli, Jatinder M
Kozelov, Alexander V
Kraus, James Alexander
Kumar, Ashish
Kupco, Alexander
Kurca, Tibor
Kuzmin, Valentin Alexandrovich
Lammers, Sabine Wedam
Lebrun, Patrice
Lee, Hyeon-Seung
Lee, Seh-Wook
Lee, William M
Lei, Xiaowen
Lellouch, Jeremie
LI, Dikai
Li, Hengne
Li, Liang
Li, Qi-Zhong
Lim, Jeong Ku
Lincoln, Donald W
Linnemann, James Thomas
Lipaev, Vladimir V
Lipton, Ronald J
Liu, Huanzhao
Liu, Yanwen
Lobodenko, Alexandre
Lokajicek, Milos
Lopes de Sa, Rafael
Luna-Garcia, Rene
Lyon, Adam Leonard
Maciel, Arthur KA
Madar, Romain
Magana-Villalba, Ricardo
Malik, Sudhir
Malyshev, Vladimir L
Mansour, Jason
Martinez-Ortega, Jorge
McCarthy, Robert L
Mcgivern, Carrie Lynne
Meijer, Melvin M
Melnitchouk, Alexander S
Menezes, Diego D
Mercadante, Pedro Galli
Merkin, Mikhail M
Meyer, Arnd
Meyer, Jorg Manfred
Miconi, Florian
Mondal, Naba K
Mulhearn, Michael James
Nagy, Elemer
Narain, Meenakshi
Nayyar, Ruchika
Neal, Homer A
Negret, Juan Pablo
Neustroev, Petr V
Nguyen, Huong Thi
Nunnemann, Thomas P
Hernandez Orduna, Jose de Jesus
Osman, Nicolas Ahmed
Pal, Arnab
Parashar, Neeti
Parihar, Vivek
Park, Sung Keun
Partridge, Richard A
Parua, Nirmalya
Patwa, Abid
Penning, Bjoern
Perfilov, Maxim Anatolyevich
Peters, Reinhild Yvonne Fatima
Petridis, Konstantinos
Petrillo, Gianluca
Petroff, Pierre
Pleier, Marc-Andre
Podstavkov, Vladimir M
Popov, Alexey V
Prewitt, Michelle
Price, Darren
Prokopenko, Nikolay N
Qian, Jianming
Quadt, Arnulf
Quinn, Gene Breese
Ratoff, Peter N
Razumov, Ivan A
Ripp-Baudot, Isabelle
Rizatdinova, Flera
Rominsky, Mandy Kathleen
Ross, Anthony
Royon, Christophe
Rubinov, Paul Michael
Ruchti, Randal C
Sajot, Gerard
Sanchez-Hernandez, Alberto
Sanders, Michiel P
Santos, Angelo Souza
Savage, David G
Savitskyi, Mykola
Sawyer, HLee
Scanlon, Timothy P
Schamberger, RDean
Scheglov, Yury A
Schellman, Heidi M
Schott, Matthias
Schwanenberger, Christian
Schwienhorst, Reinhard H
Sekaric, Jadranka
Severini, Horst
Shabalina, Elizaveta K
Shary, Viacheslav V
Shaw, Savanna
Shchukin, Andrey A
Shkola, Oleg
Simak, Vladislav J
Skubic, Patrick Louis
Slattery, Paul F
Snow, Gregory R
Snow, Joel Mark
Snyder, Scott Stuart
Soldner-Rembold, Stefan
Sonnenschein, Lars
Soustruznik, Karel
Stark, Jan
Stefaniuk, Nazar
Stoyanova, Dina A
Strauss, Michael G
Suter, Louise
Svoisky, Peter V
Titov, Maxim
Tokmenin, Valeriy V
Tsai, Yun-Tse
Tsybychev, Dmitri
Tuchming, Boris
Tully, Christopher George T
Uvarov, Lev
Uvarov, Sergey L
Uzunyan, Sergey A
Van Kooten, Richard J
van Leeuwen, Willem M
Varelas, Nikos
Varnes, Erich W
Vasilyev, Igor A
Verkheev, Alexander Yurievich
Vertogradov, Leonid S
Verzocchi, Marco
Vesterinen, Mika
Vilanova, Didier
Vokac, Petr
Wahl, Horst D
Wang, Chen
Wang, Michael HLS
Warchol, Jadwiga
Watts, Gordon Thomas
Wayne, Mitchell R
Weichert, Jonas
Welty-Rieger, Leah Christine
Williams, Mark Richard James
Wilson, Graham Wallace
Wobisch, Markus
Wood, Darien Robert
Wyatt, Terence R
Xie, Yunhe
Yamada, Ryuji
Yang, Siqi
Yasuda, Takahiro
Yatsunenko, Yuriy A
Ye, Wanyu
Ye, Zhenyu
Yin, Hang
Yip, Kin
Youn, Sungwoo
Yu, Jiaming
Zennamo, Joseph
Zhao, Tianqi Gilbert
Zhou, Bing
Zhu, Junjie
Zielinski, Marek
Zieminska, Daria
Zivkovic, Lidija
Pokaż więcej
Temat :
1960 GeV-cms
experimental results
enhancement
mass spectrum: (J/psi(3100) p)
Batavia TEVATRON Coll
DZERO
resonance: exotic
pentaquark: charm
Breit-Wigner
pentaquark: hadroproduction
pentaquark: mass
pentaquark: width
mass: width
inclusive production
yield: ratio
anti-p p: scattering
anti-p p: colliding beams
structure
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
Tytuł :
Inclusive production of the $P_c$ resonances in $p \overline p $ collisions
Autorzy :
Abazov, Victor Mukhamedovich
Abbott, Braden Keim
Acharya, Bannanje Sripath
Adams, Mark Raymond
Adams, Todd
Agnew, James P
Alexeev, Guennadi D
Alkhazov, Georgiy D
Alton, Andrew K
Askew, Andrew Warren
Atkins, Scott
Augsten, Kamil
Aushev, Volodymyr
Aushev, Yegor
Avila, Carlos A
Badaud, Frederique
Bagby, Linda F
Baldin, Boris
Bandurin, Dmitry V
Banerjee, Sunanda
Barberis, Emanuela
Baringer, Philip S
Bartlett, JFrederick
Bassler, Ursula Rita
Bazterra, Victor
Bean, Alice L
Begalli, Marcia
Bellantoni, Leo
Beri, Suman B
Bernardi, Gregorio
Bernhard, Ralf Patrick
Bertram, Iain A
Besancon, Marc
Beuselinck, Raymond
Bhat, Pushpalatha C
Bhatia, Sudeep
Bhatnagar, Vipin
Blazey, Gerald Charles
Blessing, Susan K
Bloom, Kenneth A
Boehnlein, Amber S
Boline, Daniel Dooley
Boos, Edward E
Borissov, Guennadi
Borysova, Maryna
Brandt, Andrew
Brandt, Oleg
Brochmann, Michelle
Brock, Raymond L
Bross, Alan D
Brown, Duncan Paul
Bu, Xue-Bing
Buehler, Marc
Buescher, Volker
Bunichev, Viacheslav Yevgenyevich
Burdin, Sergey
Buszello, Claus Peter
Camacho-Perez, Enrique
Casey, Brendan Cameron Kieran
Castilla-Valdez, Heriberto
Caughron, Seth Aaron
Chakrabarti, Subhendu
Chan, Kwok Ming Leo
Chandra, Avdhesh
Chapon, Emilien
Chen, Guo
Cho, Sung-Woong
Choi, Suyong
Choudhary, Brajesh C
Cihangir, Selcuk
Claes, Daniel R
Clutter, Justace Randall
Cooke, Michael P
Cooper, William Edward
Corcoran, Marjorie D
Couderc, Fabrice
Cousinou, Marie-Claude
Cuth, Jakub
Cutts, David
Das, Amitabha
Davies, Gavin John
de Jong, Sijbrand Jan
De La Cruz-Burelo, Eduard
Deliot, Frederic
Demina, Regina
Denisov, Dmitri S
Denisov, Sergei P
Desai, Satish Vijay
Deterre, Cecile
DeVaughan, Kayle Otis
Diehl, HThomas
Diesburg, Michael
Ding, Pengfei
Dominguez, DAaron M
Drutskoy, Alexey
Dubey, Abhinav Kumar
Dudko, Lev V
Duperrin, Arnaud
Dutt, Suneel
Eads, Michael T
Edmunds, Daniel L
Ellison, John A
Elvira, VDaniel
Enari, Yuji
Evans, Harold G
Evdokimov, Anatoly V
Evdokimov, Valeri N
Faure, Alexandre
Feng, Lei
Ferbel, Thomas
Fiedler, Frank
Filthaut, Frank
Fisher, Wade Cameron
Fisk, HEugene
Fortner, Michael R
Fox, Harald
Franc, Jiri
Fuess, Stuart C
Garbincius, Peter H
Garcia-Bellido, Aran
Garcia-Gonzalez, Jose Andres
Gavrilov, Vladimir B
Geng, Weigang
Gerber, Cecilia Elena
Gershtein, Yuri S
Ginther, George E
Gogota, Olga
Golovanov, Georgy Anatolievich
Grannis, Paul D
Greder, Sebastien
Greenlee, Herbert B
Grenier, Gerald Jean
Gris, Phillipe Luc
Grivaz, Jean-Francois
Grohsjean, Alexander
Gruenendahl, Stefan
Gruenewald, Martin Werner
Guillemin, Thibault
Gutierrez, Gaston R
Gutierrez, Phillip
Haley, Joseph Glenn Biddle
Han, Liang
Harder, Kristian
Harel, Amnon
Hauptman, John Michael
Hays, Jonathan M
Head, Tim
Hebbeker, Thomas
Hedin, David R
Hegab, Hatim
Heinson, Ann
Heintz, Ulrich
Hensel, Carsten
Heredia-De La Cruz, Ivan
Herner, Kenneth Richard
Hesketh, Gavin G
Hildreth, Michael D
Hirosky, Robert James
Hoang, Trang
Hobbs, John D
Hoeneisen, Bruce
Hogan, Julie
Hohlfeld, Mark
Holzbauer, Jenny Lyn
Howley, Ian James
Hubacek, Zdenek
Hynek, Vlastislav
Iashvili, Ia
Ilchenko, Yuriy
Illingworth, Robert A
Ito, Albert S
Jabeen, Shabnam
Jaffre, Michel J
Jayasinghe, Ayesh
Jeong, Min-Soo
Jesik, Richard L
Jiang, Peng
Johns, Kenneth Arthur
Johnson, Emily
Johnson, Marvin E
Jonckheere, Alan M
Jonsson, Per Martin
Joshi, Jyoti
Jung, Andreas Werner
Juste, Aurelio
Kajfasz, Eric
Karmanov, Dmitriy Y
Katsanos, Ioannis
Kaur, Manbir
Kehoe, Robert Leo Patrick
Kermiche, Smain
Khalatyan, Norayr
Khanov, Alexander
Kharchilava, Avto
Kharzheev, Yuri N
Kiselevich, Ivan Lvovich
Kohli, Jatinder M
Kozelov, Alexander V
Kraus, James Alexander
Kumar, Ashish
Kupco, Alexander
Kurca, Tibor
Kuzmin, Valentin Alexandrovich
Lammers, Sabine Wedam
Lebrun, Patrice
Lee, Hyeon-Seung
Lee, Seh-Wook
Lee, William M
Lei, Xiaowen
Lellouch, Jeremie
LI, Dikai
Li, Hengne
Li, Liang
Li, Qi-Zhong
Lim, Jeong Ku
Lincoln, Donald W
Linnemann, James Thomas
Lipaev, Vladimir V
Lipton, Ronald J
Liu, Huanzhao
Liu, Yanwen
Lobodenko, Alexandre
Lokajicek, Milos
Lopes de Sa, Rafael
Luna-Garcia, Rene
Lyon, Adam Leonard
Maciel, Arthur KA
Madar, Romain
Magana-Villalba, Ricardo
Malik, Sudhir
Malyshev, Vladimir L
Mansour, Jason
Martinez-Ortega, Jorge
McCarthy, Robert L
Mcgivern, Carrie Lynne
Meijer, Melvin M
Melnitchouk, Alexander S
Menezes, Diego D
Mercadante, Pedro Galli
Merkin, Mikhail M
Meyer, Arnd
Meyer, Jorg Manfred
Miconi, Florian
Mondal, Naba K
Mulhearn, Michael James
Nagy, Elemer
Narain, Meenakshi
Nayyar, Ruchika
Neal, Homer A
Negret, Juan Pablo
Neustroev, Petr V
Nguyen, Huong Thi
Nunnemann, Thomas P
Hernandez Orduna, Jose de Jesus
Osman, Nicolas Ahmed
Pal, Arnab
Parashar, Neeti
Parihar, Vivek
Park, Sung Keun
Partridge, Richard A
Parua, Nirmalya
Patwa, Abid
Penning, Bjoern
Perfilov, Maxim Anatolyevich
Peters, Reinhild Yvonne Fatima
Petridis, Konstantinos
Petrillo, Gianluca
Petroff, Pierre
Pleier, Marc-Andre
Podstavkov, Vladimir M
Popov, Alexey V
Prewitt, Michelle
Price, Darren
Prokopenko, Nikolay N
Qian, Jianming
Quadt, Arnulf
Quinn, Gene Breese
Ratoff, Peter N
Razumov, Ivan A
Ripp-Baudot, Isabelle
Rizatdinova, Flera
Rominsky, Mandy Kathleen
Ross, Anthony
Royon, Christophe
Rubinov, Paul Michael
Ruchti, Randal C
Sajot, Gerard
Sanchez-Hernandez, Alberto
Sanders, Michiel P
Santos, Angelo Souza
Savage, David G
Savitskyi, Mykola
Sawyer, HLee
Scanlon, Timothy P
Schamberger, RDean
Scheglov, Yury A
Schellman, Heidi M
Schott, Matthias
Schwanenberger, Christian
Schwienhorst, Reinhard H
Sekaric, Jadranka
Severini, Horst
Shabalina, Elizaveta K
Shary, Viacheslav V
Shaw, Savanna
Shchukin, Andrey A
Shkola, Oleg
Simak, Vladislav J
Skubic, Patrick Louis
Slattery, Paul F
Snow, Gregory R
Snow, Joel Mark
Snyder, Scott Stuart
Soldner-Rembold, Stefan
Sonnenschein, Lars
Soustruznik, Karel
Stark, Jan
Stefaniuk, Nazar
Stoyanova, Dina A
Strauss, Michael G
Suter, Louise
Svoisky, Peter V
Titov, Maxim
Tokmenin, Valeriy V
Tsai, Yun-Tse
Tsybychev, Dmitri
Tuchming, Boris
Tully, Christopher George T
Uvarov, Lev
Uvarov, Sergey L
Uzunyan, Sergey A
Van Kooten, Richard J
van Leeuwen, Willem M
Varelas, Nikos
Varnes, Erich W
Vasilyev, Igor A
Verkheev, Alexander Yurievich
Vertogradov, Leonid S
Verzocchi, Marco
Vesterinen, Mika
Vilanova, Didier
Vokac, Petr
Wahl, Horst D
Wang, Chen
Wang, Michael HLS
Warchol, Jadwiga
Watts, Gordon Thomas
Wayne, Mitchell R
Weichert, Jonas
Welty-Rieger, Leah Christine
Williams, Mark Richard James
Wilson, Graham Wallace
Wobisch, Markus
Wood, Darien Robert
Wyatt, Terence R
Xie, Yunhe
Yamada, Ryuji
Yang, Siqi
Yasuda, Takahiro
Yatsunenko, Yuriy A
Ye, Wanyu
Ye, Zhenyu
Yin, Hang
Yip, Kin
Youn, Sungwoo
Yu, Jiaming
Zennamo, Joseph
Zhao, Tianqi Gilbert
Zhou, Bing
Zhu, Junjie
Zielinski, Marek
Zieminska, Daria
Zivkovic, Lidija
Pokaż więcej
Temat :
1960 GeV-cms
experimental results
enhancement
mass spectrum: (J/psi(3100) p)
Batavia TEVATRON Coll
DZERO
resonance: exotic
pentaquark: hadroproduction
pentaquark: mass
pentaquark: width
mass: width
Breit-Wigner
pentaquark: charm
anti-p p: scattering
anti-p p: colliding beams
yield: ratio
inclusive production
structure
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
Tytuł :
Inclusive production of the $P_c$ resonances in $p \overline p $ collisions
Autorzy :
Abazov, Victor Mukhamedovich
Abbott, Braden Keim
Acharya, Bannanje Sripath
Adams, Mark Raymond
Adams, Todd
Agnew, James P
Alexeev, Guennadi D
Alkhazov, Georgiy D
Alton, Andrew K
Askew, Andrew Warren
Atkins, Scott
Augsten, Kamil
Aushev, Volodymyr
Aushev, Yegor
Avila, Carlos A
Badaud, Frederique
Bagby, Linda F
Baldin, Boris
Bandurin, Dmitry V
Banerjee, Sunanda
Barberis, Emanuela
Baringer, Philip S
Bartlett, JFrederick
Bassler, Ursula Rita
Bazterra, Victor
Bean, Alice L
Begalli, Marcia
Bellantoni, Leo
Beri, Suman B
Bernardi, Gregorio
Bernhard, Ralf Patrick
Bertram, Iain A
Besancon, Marc
Beuselinck, Raymond
Bhat, Pushpalatha C
Bhatia, Sudeep
Bhatnagar, Vipin
Blazey, Gerald Charles
Blessing, Susan K
Bloom, Kenneth A
Boehnlein, Amber S
Boline, Daniel Dooley
Boos, Edward E
Borissov, Guennadi
Borysova, Maryna
Brandt, Andrew
Brandt, Oleg
Brochmann, Michelle
Brock, Raymond L
Bross, Alan D
Brown, Duncan Paul
Bu, Xue-Bing
Buehler, Marc
Buescher, Volker
Bunichev, Viacheslav Yevgenyevich
Burdin, Sergey
Buszello, Claus Peter
Camacho-Perez, Enrique
Casey, Brendan Cameron Kieran
Castilla-Valdez, Heriberto
Caughron, Seth Aaron
Chakrabarti, Subhendu
Chan, Kwok Ming Leo
Chandra, Avdhesh
Chapon, Emilien
Chen, Guo
Cho, Sung-Woong
Choi, Suyong
Choudhary, Brajesh C
Cihangir, Selcuk
Claes, Daniel R
Clutter, Justace Randall
Cooke, Michael P
Cooper, William Edward
Corcoran, Marjorie D
Couderc, Fabrice
Cousinou, Marie-Claude
Cuth, Jakub
Cutts, David
Das, Amitabha
Davies, Gavin John
de Jong, Sijbrand Jan
De La Cruz-Burelo, Eduard
Deliot, Frederic
Demina, Regina
Denisov, Dmitri S
Denisov, Sergei P
Desai, Satish Vijay
Deterre, Cecile
DeVaughan, Kayle Otis
Diehl, HThomas
Diesburg, Michael
Ding, Pengfei
Dominguez, DAaron M
Drutskoy, Alexey
Dubey, Abhinav Kumar
Dudko, Lev V
Duperrin, Arnaud
Dutt, Suneel
Eads, Michael T
Edmunds, Daniel L
Ellison, John A
Elvira, VDaniel
Enari, Yuji
Evans, Harold G
Evdokimov, Anatoly V
Evdokimov, Valeri N
Faure, Alexandre
Feng, Lei
Ferbel, Thomas
Fiedler, Frank
Filthaut, Frank
Fisher, Wade Cameron
Fisk, HEugene
Fortner, Michael R
Fox, Harald
Franc, Jiri
Fuess, Stuart C
Garbincius, Peter H
Garcia-Bellido, Aran
Garcia-Gonzalez, Jose Andres
Gavrilov, Vladimir B
Geng, Weigang
Gerber, Cecilia Elena
Gershtein, Yuri S
Ginther, George E
Gogota, Olga
Golovanov, Georgy Anatolievich
Grannis, Paul D
Greder, Sebastien
Greenlee, Herbert B
Grenier, Gerald Jean
Gris, Phillipe Luc
Grivaz, Jean-Francois
Grohsjean, Alexander
Gruenendahl, Stefan
Gruenewald, Martin Werner
Guillemin, Thibault
Gutierrez, Gaston R
Gutierrez, Phillip
Haley, Joseph Glenn Biddle
Han, Liang
Harder, Kristian
Harel, Amnon
Hauptman, John Michael
Hays, Jonathan M
Head, Tim
Hebbeker, Thomas
Hedin, David R
Hegab, Hatim
Heinson, Ann
Heintz, Ulrich
Hensel, Carsten
Heredia-De La Cruz, Ivan
Herner, Kenneth Richard
Hesketh, Gavin G
Hildreth, Michael D
Hirosky, Robert James
Hoang, Trang
Hobbs, John D
Hoeneisen, Bruce
Hogan, Julie
Hohlfeld, Mark
Holzbauer, Jenny Lyn
Howley, Ian James
Hubacek, Zdenek
Hynek, Vlastislav
Iashvili, Ia
Ilchenko, Yuriy
Illingworth, Robert A
Ito, Albert S
Jabeen, Shabnam
Jaffre, Michel J
Jayasinghe, Ayesh
Jeong, Min-Soo
Jesik, Richard L
Jiang, Peng
Johns, Kenneth Arthur
Johnson, Emily
Johnson, Marvin E
Jonckheere, Alan M
Jonsson, Per Martin
Joshi, Jyoti
Jung, Andreas Werner
Juste, Aurelio
Kajfasz, Eric
Karmanov, Dmitriy Y
Katsanos, Ioannis
Kaur, Manbir
Kehoe, Robert Leo Patrick
Kermiche, Smain
Khalatyan, Norayr
Khanov, Alexander
Kharchilava, Avto
Kharzheev, Yuri N
Kiselevich, Ivan Lvovich
Kohli, Jatinder M
Kozelov, Alexander V
Kraus, James Alexander
Kumar, Ashish
Kupco, Alexander
Kurca, Tibor
Kuzmin, Valentin Alexandrovich
Lammers, Sabine Wedam
Lebrun, Patrice
Lee, Hyeon-Seung
Lee, Seh-Wook
Lee, William M
Lei, Xiaowen
Lellouch, Jeremie
LI, Dikai
Li, Hengne
Li, Liang
Li, Qi-Zhong
Lim, Jeong Ku
Lincoln, Donald W
Linnemann, James Thomas
Lipaev, Vladimir V
Lipton, Ronald J
Liu, Huanzhao
Liu, Yanwen
Lobodenko, Alexandre
Lokajicek, Milos
Lopes de Sa, Rafael
Luna-Garcia, Rene
Lyon, Adam Leonard
Maciel, Arthur KA
Madar, Romain
Magana-Villalba, Ricardo
Malik, Sudhir
Malyshev, Vladimir L
Mansour, Jason
Martinez-Ortega, Jorge
McCarthy, Robert L
Mcgivern, Carrie Lynne
Meijer, Melvin M
Melnitchouk, Alexander S
Menezes, Diego D
Mercadante, Pedro Galli
Merkin, Mikhail M
Meyer, Arnd
Meyer, Jorg Manfred
Miconi, Florian
Mondal, Naba K
Mulhearn, Michael James
Nagy, Elemer
Narain, Meenakshi
Nayyar, Ruchika
Neal, Homer A
Negret, Juan Pablo
Neustroev, Petr V
Nguyen, Huong Thi
Nunnemann, Thomas P
Hernandez Orduna, Jose de Jesus
Osman, Nicolas Ahmed
Pal, Arnab
Parashar, Neeti
Parihar, Vivek
Park, Sung Keun
Partridge, Richard A
Parua, Nirmalya
Patwa, Abid
Penning, Bjoern
Perfilov, Maxim Anatolyevich
Peters, Reinhild Yvonne Fatima
Petridis, Konstantinos
Petrillo, Gianluca
Petroff, Pierre
Pleier, Marc-Andre
Podstavkov, Vladimir M
Popov, Alexey V
Prewitt, Michelle
Price, Darren
Prokopenko, Nikolay N
Qian, Jianming
Quadt, Arnulf
Quinn, Gene Breese
Ratoff, Peter N
Razumov, Ivan A
Ripp-Baudot, Isabelle
Rizatdinova, Flera
Rominsky, Mandy Kathleen
Ross, Anthony
Royon, Christophe
Rubinov, Paul Michael
Ruchti, Randal C
Sajot, Gerard
Sanchez-Hernandez, Alberto
Sanders, Michiel P
Santos, Angelo Souza
Savage, David G
Savitskyi, Mykola
Sawyer, HLee
Scanlon, Timothy P
Schamberger, RDean
Scheglov, Yury A
Schellman, Heidi M
Schott, Matthias
Schwanenberger, Christian
Schwienhorst, Reinhard H
Sekaric, Jadranka
Severini, Horst
Shabalina, Elizaveta K
Shary, Viacheslav V
Shaw, Savanna
Shchukin, Andrey A
Shkola, Oleg
Simak, Vladislav J
Skubic, Patrick Louis
Slattery, Paul F
Snow, Gregory R
Snow, Joel Mark
Snyder, Scott Stuart
Soldner-Rembold, Stefan
Sonnenschein, Lars
Soustruznik, Karel
Stark, Jan
Stefaniuk, Nazar
Stoyanova, Dina A
Strauss, Michael G
Suter, Louise
Svoisky, Peter V
Titov, Maxim
Tokmenin, Valeriy V
Tsai, Yun-Tse
Tsybychev, Dmitri
Tuchming, Boris
Tully, Christopher George T
Uvarov, Lev
Uvarov, Sergey L
Uzunyan, Sergey A
Van Kooten, Richard J
van Leeuwen, Willem M
Varelas, Nikos
Varnes, Erich W
Vasilyev, Igor A
Verkheev, Alexander Yurievich
Vertogradov, Leonid S
Verzocchi, Marco
Vesterinen, Mika
Vilanova, Didier
Vokac, Petr
Wahl, Horst D
Wang, Chen
Wang, Michael HLS
Warchol, Jadwiga
Watts, Gordon Thomas
Wayne, Mitchell R
Weichert, Jonas
Welty-Rieger, Leah Christine
Williams, Mark Richard James
Wilson, Graham Wallace
Wobisch, Markus
Wood, Darien Robert
Wyatt, Terence R
Xie, Yunhe
Yamada, Ryuji
Yang, Siqi
Yasuda, Takahiro
Yatsunenko, Yuriy A
Ye, Wanyu
Ye, Zhenyu
Yin, Hang
Yip, Kin
Youn, Sungwoo
Yu, Jiaming
Zennamo, Joseph
Zhao, Tianqi Gilbert
Zhou, Bing
Zhu, Junjie
Zielinski, Marek
Zieminska, Daria
Zivkovic, Lidija
Pokaż więcej
Temat :
1960 GeV-cms
experimental results
enhancement
mass spectrum: (J/psi(3100) p)
Batavia TEVATRON Coll
DZERO
resonance: exotic
pentaquark: hadroproduction
pentaquark: mass
pentaquark: width
mass: width
Breit-Wigner
pentaquark: charm
anti-p p: scattering
anti-p p: colliding beams
yield: ratio
inclusive production
structure
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
Tytuł :
Inclusive production of the $P_c$ resonances in $p \overline p $ collisions
Autorzy :
Abazov, Victor Mukhamedovich
Abbott, Braden Keim
Acharya, Bannanje Sripath
Adams, Mark Raymond
Adams, Todd
Agnew, James P
Alexeev, Guennadi D
Alkhazov, Georgiy D
Alton, Andrew K
Askew, Andrew Warren
Atkins, Scott
Augsten, Kamil
Aushev, Volodymyr
Aushev, Yegor
Avila, Carlos A
Badaud, Frederique
Bagby, Linda F
Baldin, Boris
Bandurin, Dmitry V
Banerjee, Sunanda
Barberis, Emanuela
Baringer, Philip S
Bartlett, JFrederick
Bassler, Ursula Rita
Bazterra, Victor
Bean, Alice L
Begalli, Marcia
Bellantoni, Leo
Beri, Suman B
Bernardi, Gregorio
Bernhard, Ralf Patrick
Bertram, Iain A
Besancon, Marc
Beuselinck, Raymond
Bhat, Pushpalatha C
Bhatia, Sudeep
Bhatnagar, Vipin
Blazey, Gerald Charles
Blessing, Susan K
Bloom, Kenneth A
Boehnlein, Amber S
Boline, Daniel Dooley
Boos, Edward E
Borissov, Guennadi
Borysova, Maryna
Brandt, Andrew
Brandt, Oleg
Brochmann, Michelle
Brock, Raymond L
Bross, Alan D
Brown, Duncan Paul
Bu, Xue-Bing
Buehler, Marc
Buescher, Volker
Bunichev, Viacheslav Yevgenyevich
Burdin, Sergey
Buszello, Claus Peter
Camacho-Perez, Enrique
Casey, Brendan Cameron Kieran
Castilla-Valdez, Heriberto
Caughron, Seth Aaron
Chakrabarti, Subhendu
Chan, Kwok Ming Leo
Chandra, Avdhesh
Chapon, Emilien
Chen, Guo
Cho, Sung-Woong
Choi, Suyong
Choudhary, Brajesh C
Cihangir, Selcuk
Claes, Daniel R
Clutter, Justace Randall
Cooke, Michael P
Cooper, William Edward
Corcoran, Marjorie D
Couderc, Fabrice
Cousinou, Marie-Claude
Cuth, Jakub
Cutts, David
Das, Amitabha
Davies, Gavin John
de Jong, Sijbrand Jan
De La Cruz-Burelo, Eduard
Deliot, Frederic
Demina, Regina
Denisov, Dmitri S
Denisov, Sergei P
Desai, Satish Vijay
Deterre, Cecile
DeVaughan, Kayle Otis
Diehl, HThomas
Diesburg, Michael
Ding, Pengfei
Dominguez, DAaron M
Drutskoy, Alexey
Dubey, Abhinav Kumar
Dudko, Lev V
Duperrin, Arnaud
Dutt, Suneel
Eads, Michael T
Edmunds, Daniel L
Ellison, John A
Elvira, VDaniel
Enari, Yuji
Evans, Harold G
Evdokimov, Anatoly V
Evdokimov, Valeri N
Faure, Alexandre
Feng, Lei
Ferbel, Thomas
Fiedler, Frank
Filthaut, Frank
Fisher, Wade Cameron
Fisk, HEugene
Fortner, Michael R
Fox, Harald
Franc, Jiri
Fuess, Stuart C
Garbincius, Peter H
Garcia-Bellido, Aran
Garcia-Gonzalez, Jose Andres
Gavrilov, Vladimir B
Geng, Weigang
Gerber, Cecilia Elena
Gershtein, Yuri S
Ginther, George E
Gogota, Olga
Golovanov, Georgy Anatolievich
Grannis, Paul D
Greder, Sebastien
Greenlee, Herbert B
Grenier, Gerald Jean
Gris, Phillipe Luc
Grivaz, Jean-Francois
Grohsjean, Alexander
Gruenendahl, Stefan
Gruenewald, Martin Werner
Guillemin, Thibault
Gutierrez, Gaston R
Gutierrez, Phillip
Haley, Joseph Glenn Biddle
Han, Liang
Harder, Kristian
Harel, Amnon
Hauptman, John Michael
Hays, Jonathan M
Head, Tim
Hebbeker, Thomas
Hedin, David R
Hegab, Hatim
Heinson, Ann
Heintz, Ulrich
Hensel, Carsten
Heredia-De La Cruz, Ivan
Herner, Kenneth Richard
Hesketh, Gavin G
Hildreth, Michael D
Hirosky, Robert James
Hoang, Trang
Hobbs, John D
Hoeneisen, Bruce
Hogan, Julie
Hohlfeld, Mark
Holzbauer, Jenny Lyn
Howley, Ian James
Hubacek, Zdenek
Hynek, Vlastislav
Iashvili, Ia
Ilchenko, Yuriy
Illingworth, Robert A
Ito, Albert S
Jabeen, Shabnam
Jaffre, Michel J
Jayasinghe, Ayesh
Jeong, Min-Soo
Jesik, Richard L
Jiang, Peng
Johns, Kenneth Arthur
Johnson, Emily
Johnson, Marvin E
Jonckheere, Alan M
Jonsson, Per Martin
Joshi, Jyoti
Jung, Andreas Werner
Juste, Aurelio
Kajfasz, Eric
Karmanov, Dmitriy Y
Katsanos, Ioannis
Kaur, Manbir
Kehoe, Robert Leo Patrick
Kermiche, Smain
Khalatyan, Norayr
Khanov, Alexander
Kharchilava, Avto
Kharzheev, Yuri N
Kiselevich, Ivan Lvovich
Kohli, Jatinder M
Kozelov, Alexander V
Kraus, James Alexander
Kumar, Ashish
Kupco, Alexander
Kurca, Tibor
Kuzmin, Valentin Alexandrovich
Lammers, Sabine Wedam
Lebrun, Patrice
Lee, Hyeon-Seung
Lee, Seh-Wook
Lee, William M
Lei, Xiaowen
Lellouch, Jeremie
LI, Dikai
Li, Hengne
Li, Liang
Li, Qi-Zhong
Lim, Jeong Ku
Lincoln, Donald W
Linnemann, James Thomas
Lipaev, Vladimir V
Lipton, Ronald J
Liu, Huanzhao
Liu, Yanwen
Lobodenko, Alexandre
Lokajicek, Milos
Lopes de Sa, Rafael
Luna-Garcia, Rene
Lyon, Adam Leonard
Maciel, Arthur KA
Madar, Romain
Magana-Villalba, Ricardo
Malik, Sudhir
Malyshev, Vladimir L
Mansour, Jason
Martinez-Ortega, Jorge
McCarthy, Robert L
Mcgivern, Carrie Lynne
Meijer, Melvin M
Melnitchouk, Alexander S
Menezes, Diego D
Mercadante, Pedro Galli
Merkin, Mikhail M
Meyer, Arnd
Meyer, Jorg Manfred
Miconi, Florian
Mondal, Naba K
Mulhearn, Michael James
Nagy, Elemer
Narain, Meenakshi
Nayyar, Ruchika
Neal, Homer A
Negret, Juan Pablo
Neustroev, Petr V
Nguyen, Huong Thi
Nunnemann, Thomas P
Hernandez Orduna, Jose de Jesus
Osman, Nicolas Ahmed
Pal, Arnab
Parashar, Neeti
Parihar, Vivek
Park, Sung Keun
Partridge, Richard A
Parua, Nirmalya
Patwa, Abid
Penning, Bjoern
Perfilov, Maxim Anatolyevich
Peters, Reinhild Yvonne Fatima
Petridis, Konstantinos
Petrillo, Gianluca
Petroff, Pierre
Pleier, Marc-Andre
Podstavkov, Vladimir M
Popov, Alexey V
Prewitt, Michelle
Price, Darren
Prokopenko, Nikolay N
Qian, Jianming
Quadt, Arnulf
Quinn, Gene Breese
Ratoff, Peter N
Razumov, Ivan A
Ripp-Baudot, Isabelle
Rizatdinova, Flera
Rominsky, Mandy Kathleen
Ross, Anthony
Royon, Christophe
Rubinov, Paul Michael
Ruchti, Randal C
Sajot, Gerard
Sanchez-Hernandez, Alberto
Sanders, Michiel P
Santos, Angelo Souza
Savage, David G
Savitskyi, Mykola
Sawyer, HLee
Scanlon, Timothy P
Schamberger, RDean
Scheglov, Yury A
Schellman, Heidi M
Schott, Matthias
Schwanenberger, Christian
Schwienhorst, Reinhard H
Sekaric, Jadranka
Severini, Horst
Shabalina, Elizaveta K
Shary, Viacheslav V
Shaw, Savanna
Shchukin, Andrey A
Shkola, Oleg
Simak, Vladislav J
Skubic, Patrick Louis
Slattery, Paul F
Snow, Gregory R
Snow, Joel Mark
Snyder, Scott Stuart
Soldner-Rembold, Stefan
Sonnenschein, Lars
Soustruznik, Karel
Stark, Jan
Stefaniuk, Nazar
Stoyanova, Dina A
Strauss, Michael G
Suter, Louise
Svoisky, Peter V
Titov, Maxim
Tokmenin, Valeriy V
Tsai, Yun-Tse
Tsybychev, Dmitri
Tuchming, Boris
Tully, Christopher George T
Uvarov, Lev
Uvarov, Sergey L
Uzunyan, Sergey A
Van Kooten, Richard J
van Leeuwen, Willem M
Varelas, Nikos
Varnes, Erich W
Vasilyev, Igor A
Verkheev, Alexander Yurievich
Vertogradov, Leonid S
Verzocchi, Marco
Vesterinen, Mika
Vilanova, Didier
Vokac, Petr
Wahl, Horst D
Wang, Chen
Wang, Michael HLS
Warchol, Jadwiga
Watts, Gordon Thomas
Wayne, Mitchell R
Weichert, Jonas
Welty-Rieger, Leah Christine
Williams, Mark Richard James
Wilson, Graham Wallace
Wobisch, Markus
Wood, Darien Robert
Wyatt, Terence R
Xie, Yunhe
Yamada, Ryuji
Yang, Siqi
Yasuda, Takahiro
Yatsunenko, Yuriy A
Ye, Wanyu
Ye, Zhenyu
Yin, Hang
Yip, Kin
Youn, Sungwoo
Yu, Jiaming
Zennamo, Joseph
Zhao, Tianqi Gilbert
Zhou, Bing
Zhu, Junjie
Zielinski, Marek
Zieminska, Daria
Zivkovic, Lidija
Pokaż więcej
Temat :
1960 GeV-cms
experimental results
enhancement
mass spectrum: (J/psi(3100) p)
Batavia TEVATRON Coll
DZERO
resonance: exotic
pentaquark: hadroproduction
pentaquark: mass
pentaquark: width
mass: width
Breit-Wigner
pentaquark: charm
anti-p p: scattering
anti-p p: colliding beams
yield: ratio
inclusive production
structure
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies