Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Amista, P."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Multi-Stakeholder Spatial Decision Analysis (M-SSDA) for a Culture-Led Regeneration Strategy
Autorzy :
Raffaella Amistà
Maria Cerreta
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Science and Its Applications – ICCSA 2018 : 18th International Conference, Melbourne, VIC, Australia, July 2–5, 2018, Proceedings, Part III. :84-99
Książka elektroniczna
Tytuł :
Volumetric MRI analysis of hippocampal subregions in Cushing's disease: A model for glucocorticoid neural modulation
Autorzy :
TOFFANIN, T
NIFOSI, F
MANTERO, F
CAROLLO, C
PERINI, G. I
FOLLADOR, H
PASSAMANI, A
ZONTA, F
FERRI, G
SCANARINI, M
AMISTA, P
PIGATO, G
SCARONI, C
Pokaż więcej
Temat :
Corticostéroïde
Corticosteroid
Corticoesteroide
Encéphale
Encephalon
Encéfalo
Endocrinopathie
Endocrinopathy
Endocrinopatía
Glucocorticoïde
Glucocorticoid
Glucocorticoide
Hormone stéroïde
Steroid hormone
Hormona esteroide
Hormone surrénalienne
Adrenal hormone
Hormona suprarrenal
Hypercorticisme
Hyperadrenocorticism
Hiperadrenocorticismo
Imagerie médicale
Medical imagery
Imaginería médica
Pathologie corticosurrénale
Adrenal cortex diseases
Corticosuprarrenal patología
Pathologie des surrénales
Adrenal gland diseases
Suprarrenal patología
Système nerveux central
Central nervous system
Sistema nervioso central
Traitement
Treatment
Tratamiento
Tumeur bénigne
Benign neoplasm
Tumor benigno
Adénome
Adenoma
Antiinflammatoire
Antiinflammatory agent
Antiinflamatorio
Chirurgie
Surgery
Cirugía
Hippocampe
Hippocampus
Hipocampo
Homme
Human
Hombre
Hydrocortisone
Hidrocortisona
Imagerie RMN
Nuclear magnetic resonance imaging
Imaginería RMN
Neuromodulation
Neuromodulación
Syndrome de Cushing
Cushing syndrome
Cushing síndrome
Voie transsphénoïdale
Transsphenoidal route
Vía transesfenoidal
Volumétrie
Volumetric analysis
Volumetría
Cushing's disease
Glucocorticoids
MRI
Trans-sphenoidal micro-adenomas surgery
Sciences biologiques et medicales
Biological and medical sciences
Sciences biologiques fondamentales et appliquees. Psychologie
Fundamental and applied biological sciences. Psychology
Psychologie. Psychophysiologie
Psychology. Psychophysiology
Psychophysiologie du comportement
Behavioral psychophysiology
Hormones et comportement
Hormones and behavior
Sciences medicales
Medical sciences
Endocrinopathies
Surrénale. Axe surrénalien. Système rénin-angiotensine (pathologie)
Adrenals. Adrenal axis. Renin-angiotensin system (diseases)
Pathologie non tumorale. Résistance tissu cible. Tumeurs bénignes
Non tumoral diseases. Target tissue resistance. Benign neoplasms
Psychologie. Psychanalyse. Psychiatrie
Psychology. Psychoanalysis. Psychiatry
Cognition
Psychology, psychopathology, psychiatry
Psychologie, psychopathologie, psychiatrie
Źródło :
European psychiatry. 26(1):64-67
Materiał oryginalny :
INIST-CNRS
Opis pliku :
text
Dostęp URL :
http://pascal-francis.inist.fr/vibad/index.php?action=search&terms=23744285
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies