Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Andersen, G."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V a, *
Majoie, Charles B L M c
Albers, Gregory W f
Menon, Bijoy K g
Yassi, Nawaf a, i
Sharma, Gagan a
van Zwam, Wim H j
van Oostenbrugge, Robert J k
Demchuk, Andrew M g
Guillemin, Francis l
White, Philip o
Dávalos, Antoni p
van der Lugt, Aad q
Butcher, Kenneth S t
Cherifi, Aboubaker m
Marquering, Henk A c, d
Cloud, Geoffrey u
Macho Fernández, Juan M v
Madigan, Jeremy w
Oppenheim, Catherine x
Donnan, Geoffrey A i
Roos, Yvo B W E M e
Shankar, Jai y
Lingsma, Hester r
Bonafé, Alain z
Raoult, Hélène aa
Hernández-Pérez, María p
Bharatha, Aditya ab
Jahan, Reza ad
Jansen, Olav ag
Richard, Sébastien ah
Levy, Elad I ai
Berkhemer, Olvert A c, j, q, s
Soudant, Marc l
Aja, Lucia aj
Davis, Stephen M a
Krings, Timo ac
Tisserand, Marie ak
San Román, Luis u
Tomasello, Alejandro al
Beumer, Debbie j
Brown, Scott am
Liebeskind, David S ae
Bracard, Serge n, †
Muir, Keith W an, †
Dippel, Diederik W J s, †
Goyal, Mayank h, †
Saver, Jeffrey L af, †
Jovin, Tudor G ao, †
Hill, Michael D g, †
Mitchell, Peter J b, †
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rivaroxaban or aspirin for patent foramen ovale and embolic stroke of undetermined source: a prespecified subgroup analysis from the NAVIGATE ESUS trial
Autorzy :
Abdelhamid, N
Abdul Rahman, D
Abdul-Saheb, M
Abreu, P
Abroskina, M
Abu Ahmad, F
Accassat, S
Acciaresi, M
Adami, A
Ahmad, N
Ahmed, F
Alberto Hawkes, M
Alemseged, F
Ali, A
Altavilla, R
Alwis, L
Amarenco, P
Amaro, S
Amaya Sanchez, LE
Amelia Pinto, A
Ameriso, SF
Amin, H
Amino, T
Amjad, AK
Anagnostou, E
Andersen, G
Anderson, C
Anderson, DC
Andrea Falco, M
Andres Mackinnon, F
Andreu, D
Androulakis, M
Angel Gamero, M
Angel Saredo, G
Angeles Diaz, R
Angels Font, M
Anticoli, S
Arauz, A
Arauz Gongora, AA
Araya, P
Arenillas Lara, JF
Arias Rivas, S
Arnold, M
Augustin, S
Avelar, W
Azevedo, E
Babikian, V
Bacellar, A
Badalyan, K
Bae, HJ
Baez Martinez, EM
Bagelmann, H
Bailey, P
Bak, Z
Baker, M
Balazs, A
Baldaranov, D
Balogun, I
Balueva, T
Bankuti, Z
Bar, M
Baranowska, A
Bardutzky, J
Barker Trejo, S
Barlinn, J
Baronnet, F
Barroso, C
Barteys, M
Bartolottiova, T
Barulin, A
Bas, M
Bashir, S
Basile, V
Bathe-Peters, R
Bathula, R
Batista, C
Batur Caglayan, H
Baumgartner, P
Bazan, R
Bazhenova, O
Beaudry, M
Beer, J
Behnam, Y
Beilei, C
Beinlich, A
Bejot, Y
Belkin, A
Benavente, OR
Benjamin, A
Berardi, V
Bereczki, D
Berkowitz, SD
Berlingieri, J
Berrios, W
Berrouschot, J
Bhandari, M
Bhargavah, M
Bicker, H
Bicsak, T
Bilik, M
Bindila, D
Birchenall, J
Birnbaum, L
Black, T
Blacker, D
Blacquiere, D
Blanc-Labarre, C
Blank, C
Blazejewska-Hyzorek, B
Bloch, S
Bodiguel, E
Bogdanov, E
Boos, L
Borcsik, L
Bornstein, N
Bouly, S
Braga, G
Bragado, I
Bravi, MC
Brokalaki, C
Brola, W
Brouns, R
Bruce, D
Brzoska-Mizgalska, J
Buck, B
Buksinska-Lisik, M
Burke, J
Burn, M
Bustamante, G
Cabrejo, L
Cai, K
Cajaraville, S
Calejo, M
Calvet, D
Campillo, J
Campos Costa, E
Camps, P
Can Alaydin, H
Candeloro, E
Canepa, C
Cantu Brito, CG
Cappellari, M
Carcel, C
Cardona Portela, P
Cardoso, F
Carek, M
Carletti, M
Carlos Portilla, J
Caruso, P
Casado-Naranjo, I
Castellini, P
Castro, D
Castro Meira, F
Cavallini, A
Cayuela Caudevilla, N
Cenciarelli, S
Cereda, C
Cerrone, P
Chakrabarti, A
Chaloulos-Iakovidis, P
Chamorro, A
Chandrasena, D
Chang, DI
Che, C
Chembala, J
Chen, J
Chen, Z
Chen, T
Chen, H
Chen, X
Chen, H
Chen, G
Chen, J
Chen, J
Chen, L
Chen, S
Cheripelli, B
Chin, M
Chiquete Anaya, E
Chorazy, M
Christensen, H
Christensen, T
Christian, L
Chu, F
Chung, CS
Clark, W
Clarke, R
Claverie, S
Clemente Agostoni, E
Clissold, B
Coelho, J
Cohen, D
Colakoglu, S
Collas, D
Condurso, R
Connolly, SJ
Consoli, D
Constantin, C
Constantino Silva, AB
Contardo, L
Corlobe, A
Correia, M
Correia, C
Cortijo Garcia, E
Coull, B
Coutts, S
Coveney, S
Cras, P
Crols, R
Crozier, S
Csanyi, A
Csiba, L
Csontos, K
Csuha, R
Cui, L
Cunha, L
Curtze, S
Czerska, M
Czlonkowska, A
Czurko, M
Czuryszkiewicz, M
Dagnino, M
Dai, C
Daineko, A
Dalek, G
Damgaard, D
Danese, A
Dani, K
Danku, V
Dario Toledo, W
Dávalos, A
De Havenon, A
De Keyser, J
De Klippel, N
De La Torre, J
De Pauw, A
De Smedt, A
De Torres, R
De Vries Basson, MM
Dearborn, J
Deganutto, R
Degeorgia, M
Deguchi, I
Del Giudice, A
Delcourt, C
Delgado-Mederos, R
Della Marca, G
Delpont, B
Deltour, S
Demets, DL
Dennis, M
Desai, J
Devine, J
Dhollander, I
Di Mascio, MT
Diaconu, M
Diaz Otero, F
Dietzel, J
Diez-Tejedor, E
Ding, N
Ding, J
Ding, J
Diomedi, M
Dioszeghy, P
Distefano, M
Domigo, V
Dorodnicov, E
Dossi, D
Doubal, F
Druzenko, I
Du, P
Du, J
Duman, T
Duodu, Y
Dutta, D
Dylewicz, L
Eckstein, J
Ehrensperger, E
Ehrlich, S
Einer Allende, G
Elena Halac, B
Elyas, S
Endres, M
Engelbrecht, JM
Engelter, S
Epinat, M
Eren, F
Esbjornsson, M
Escribano, B
Escudero, I
Esisi, B
Essa, B
Esterbauer, M
Evans, N
Eveson, D
Fabio, S
Fang, L
Fanta, S
Fares, M
Fatar, M
Faust, K
Favate, A
Fazekas, F
Federica Denaro, M
Fedin, A
Felipe Amaya, P
Feng, J
Ferencova, K
Fernanda Gilli, M
Fernandez, MD
Fernandez Pirrone, PN
Fernandez Vera, J
Ferrari, J
Ferreira, A
Ferreira Junior, G
Fidler, M
Field, D
Field, T
Figueroa, C
Fiksa, J
Filipov, A
Firstenfeld, A
Fisch, L
Fischer, U
Fisselier, M
Fiszer, U
Fluri, F
Fortea, G
Fotherby, K
Fraczek, A
France, E
Freitas, G
Frey, S
Frick, M
Friedman, A
Friedrich, M
Frisullo, G
Fryze, W
Fuentes Gimeno, B
Fujigasaki, H
Fukuyama, K
Furlan, A
Furlanis, G
Furnace, J
Gabriel, M
Gabriel Reich, E
Gagliardi, RJ
Galati, F
Galli Giqueauk, E
Gallina, A
Gallinella, E
Gallo, J
Gangadharan, S
Gao, Y
Garcia Lopez, R
Garcia Pastor, A
Garcia Sanchez, SM
Garnauf, M
Garnier, P
Gasecki, D
Gasic, K
Gasiorek, K
Gasser, S
Gaugg, M
Gebreyohanns, M
Gebura, K
Geng, J
Geniz Clavijo, M
Georg Haeusler, K
Geran, R
Geremek, M
Gerocs, Z
Ghia, D
Giannandrea, D
Giatsidis, F
Gien Lopez, JA
Gil Nunez, A
Gimenez, L
Giralt, E
Glabinski, A
Gladstone, D
Gliem, M
Gluszkiewicz, M
Goddeau, R
Gogoleva, E
Gokce, M
Goldemund, D
Golikov, K
Gomes Neto, A
Gomez Schneider, M
Gomez-Choco, M
Gomis, M
Gongora-Rivera, JF
Gonysheva, Y
Gonzalez, L
Gonzalez Toledo, ME
Gottschal, M
Gozdzik, I
Grabowski, S
Graf, S
Green, D
Greer, D
Gregorio, T
Greisenegger, S
Greshnova, I
Griebe, M
Grzesik, M
Guan, J
Guarda, S
Gueguen, A
Guidoux, C
Guillermo Povedano, P
Guillon, B
Guiraudg, V
Gunathilagan, G
Guryanova, N
Gusev, V
Gustavo Persi, G
Gutiérrez, R
Guyler, P
Gyuker, N
Hachinski, V
Hajas, A
Hallevi, H
Hankey, G
Hankey, GJ
Hanouskova, L
Hao, L
Haraguchi, K
Haralur Sreekantaiah, Y
Haratz, S
Hargroves, D
Harkness, K
Harmel, P
Harrasser, M
Hart, RG
Harvey, M
Hasan, R
Hasegawa, Y
Hassan, A
Hattori, M
Hatzitolios, A
Hauk, M
Hayashi, T
Hayhoe, H
Hedna, VS
Heine, M
Held, V
Hellwig, S
Henkner, J
Henninger, N
Hermans, S
Hernandez, J
Herrero, D
Hervieu-Begue, M
Herzig, R
Hicken, L
Hieber, M
Hill, M
Hirose, M
Hobeanu, MC
Hobson, B
Hochstetter, M
Hoe Heo, J
Hoffmann, M
Holmstedt, C
Hon, P
Hong, KS
Honma, Y
Horev, A
Horgan, G
Horvath, L
Horvath, M
Hoyer, C
Huang, D
Huang, H
Huber, B
Huhtakangas, J
Hussain, M
Igarashi, S
Iglesias Mohedano, AM
Ignacio Tembl, J
Impellizzeri, M
Inanc, Y
Ioli, P
Irina Aniculaesei, A
Ishida, K
Itabashi, R
Iversen, H
Jagolino, A
Jakab, K
Jander, S
Janka, H
Jankovych, J
Jansen, J
Jasek, L
Javier Alet, M
Javor, L
Jin, X
Jing, P
Joachim, B
Joan Macleod, M
Johnson, M
Jose Martin, J
Joyner, C
Judit Szabo, K
Jun-Oconnell, A
Jura, R
Kaczorowska, B
Kadlcikova, J
Kahles, T
Kakaletsis, N
Kakuk, I
Kalinowska, K
Kaminska, K
Kaneko, C
Kanellos, I
Kapeller, P
Kapica-Topczewska, K
Karasz, O
Karlinski, M
Karlsson, JE
Kasa, K
Kashaeva, E
Kasner, SE
Kaste, M
Kasza, J
Katalin Iljicsov, A
Katsurayama, M
Kaur, S
Kawanishi, M
Kaygorodtseva, S
Ke, K
Kei, A
Keilitz, J
Kellner, J
Kelly, P
Kelly, S
Kemlink, D
Kerekgyarto, M
Keskinarkaus, I
Khairutdinova, D
Khanna, A
Khaw, A
Kholopov, M
Khoumri, C
Kirpicheva, S
Kirshner, H
Kitagawa, K
Kittner, S
Kivioja, R
Klein, F
Kleindorfer, D
Kleinig, T
Klivenyi, P
Knecht, S
Kobayashi, Y
Kobayashi, A
Koch, M
Koehler, L
Koivu, M
Kolianov, V
Koltsov, I
Kondo, T
Konkov, I
Kopecky, S
Korompoki, E
Korpela, J
Kosarz-Lanczek, K
Koutroubi, A
Kovacs, K
Kovacs, T
Kovacs, H
Kowalczyk, K
Kowalska, M
Krajickova, D
Kral, M
Krarup Hansen, C
Kraska, J
Krebs, S
Krejci, V
Kremer, C
Kreuzpointer, R
Krzyzanowska, M
Kucken, D
Kulakowska, A
Kunzmann, J
Kurenkova, N
Kuris, A
Kurkowska-Jastrzebska, I
Kurtenkova, N
Kurushina, O
Kusnick, G
Kustova, M
Kuwashiro, T
Kwan Cha, J
Lago, A
Lagutenko, M
Lajos, B
Lambeck, J
Lamy, C
Landolfi, A
Lanfranconi, S
Lang, W
Lara Lezama, LB
Lara Rodriguez, B
Largo, T
Lasek-Bal, A
Latte, L
Lauer, V
Lavados, P
Le Bouc, R
Leal Cantu, R
Lechner, H
Lecouturier, K
Leder, S
Lee, J
Lee, BC
Leger, A
Leira, E
Leisse, I
Leker, R
Lembo, G
Lenskaya, L
Leyden, J
Li, G
Li, M
Li, S
Li, J
Liamis, G
Liang, H
Liang, Z
Ligot, N
Lin, H
Lindert, R
Lindgren, A
Linna, M
Litwin, T
Liu, K
Liu, X
Llull, L
Lohninger, B
Longoni, M
Loomis, C
Lopes, D
Lopez Fernandez, M
Lopez Garza, N
Lord, A
Louw, S
Lovasz, R
Lowenkopf, T
Lu, Z
Lubke-Detring, SC
Luder, R
Lujan, S
Luo, B
Lupinogina, L
Luschin, G
Lutsep, H
Lvova, A
Ly, J
Grosse, G.M.
Ma, H
Ma, C
Machado, M
Machado, C
Macher, S
Machetanz, J
Macian-Montoro, F
Mackey, E
Mackey, A
Maclean, G
Maestre-Moreno, J
Magadan, A
Magyar, T
Mahagney, A
Majid, A
Majjhoo, A
Makaritsis, K
Mandzia, J
Mangas Guijarro, M
Mangion, D
Manios, E
Mann, S
Manning, L
Manno, C
Manuel Garcia, J
Maqueda, V
Mar Castellanos, M
Mar Freijo, M
Marando, C
Marcela Lepera, S
Marcos Couto, J
Maria Bruera, G
Maria Greco, L
Maria Lorenzo, A
Maria Obmann, S
Maria Roa, A
Marini, C
Marinkovic, I
Mario Sumay, G
Mario Torres, C
Marko, M
Markova, S
Markus, H
Marsh, R
Marsili, E
Marta Esnaola, M
Marta Moreno, J
Marti-Fabregas, J
Martina Angelocola, S
Martínez Sánchez, P
Martinez-Majander, N
Martins, S
Marzelik, O
Mastrocola, S
Matamala, G
Matoltsy, A
Matosevic, B
Matsumoto, S
Maud, A
Mauri Cabdevila, G
May, Z
Mayasi, Y
Mayr, A
Mazzoli, T
Mcarthur, K
Mccullough, L
Medina Pech, CE
Medlin, F
Mehdiratta, M
Mehta, S
Mehta, D
Mehta, B
Melis, M
Melnikova, E
Mendez, B
Mendonca, T
Mengual Chirifie, JJ
Menon, N
Mensch, A
Meseguer, E
Messe, S
Metcalf, K
Meyer, N
Michas, F
Micheletti, N
Mikulik, R
Milionis, H
Miller, B
Milling, T
Minelli, C
Minhas, J
Minns, M
Mircea, D
Mishra, S
Mismas, A
Mistri, A
Mitrovic, N
Miyake, H
Modrau, B
Moey, A
Molina, C
Molina, J
Molis, A
Moller, J
Molnar, S
Moniche, F
Monosi, C
Monzani, V
Moonis, M
Morais, R
Morales, L
Morales, A
Morar-Precup, D
Moreton, F
Moro, C
Morozova, E
Morton, M
Morvan, T
Morvan, E
Motko, T
Mowla, A
Mozhejko, E
Muddegowda, G
Mudhar, O
Mueller, T
Muhl, C
Muir, KW
Mundl, H
Munoz, S
Murphy, C
Murphy, S
Murtuzova, A
Musuka, T
Mutzenbach, J
Myint, M
Mysliwy, W
Naccarato, M
Naeije, G
Nagakane, Y
Natarajan, I
Navaratnam, D
Nave, A
Nazliel, B
Nedeltchev, K
Nel, J
Nell, H
Nemeth, R
Nemeth, L
Neto, O
Ng, K
Ngeh, J
Nicolas Chialvo, L
Nieminen, T
Nikkanen, M
Nikl, J
Nikoforova, M
Nishino, S
Nishiyama, Y
Njovane, X
Nogawa, S
Nombela, F
Norrving, B
Nosek, K
Nowak, B
Nowakowska-Sledz, E
Ntaios, G
Numminen, H
Nunez, F
Obadia, M
Oberndorfer, S
Obrezan, A
Ochiai, J
Oczkowski, W
O'Donnell, MJ
Odyniec, A
Oh, K
Ohira, M
Okamoto, Y
Okpala, M
Okubo, S
Olah, L
Olavarria, V
Oleszek, J
Onat Demirci, N
Ondar, V
Ongun, G
Ooyama, K
Orosz, V
Ortiz, R
Osseby, G
Österlund-Tauriala, E
Ovesen, C
Ozcekic Demirhan, S
Ozdoba-Rot, J
Ozturk, S
Ozyurt, E
Pablo Grecco, M
Pablo Povedano, G
Paciaroni, M
Padiglioni, C
Pagola, J
Palasik, W
Panczel, G
Panos, L
Papadopoulos, G
Papadopoulou, E
Papagiannis, A
Papavasileiou, V
Papina, M
Pardo De Donlebun, JR
Parisi, V
Park, JM
Pasten, J
Patel, N
Pavlik, O
Pawelczyk, M
Peacock, WF
Pei, H
Peisker, T
Pena Sedna, LF
Penn, A
Pentek, S
Pepper, E
Pereira, L
Perera, K
Perez, Y
Perez, S
Perez Leguizamon, P
Pernicka, M
Perry, R
Persico, A
Pesant, Y
Peska, S
Peters, D
Peters, G
Pettigrew, L
Phan, T
Philippi, S
Phinney, T
Pico, F
Pidal, A
Piechowski-Jozwiak, B
Pieroni, A
Pineiro, S
Piras, V
Pizova, N
Polanco, J
Polin, M
Polyakov, A
Polychronopoulou, E
Polymeris, A
Popov, D
Poppe, A
Postorino, P
Pozzerese, C
Pradhan, M
Prats, L
Prazdnichkova, E
Prendl, B
Pretorius, M
Profice, P
Prokopenko, S
Pudov, E
Pujol Lereis, V
Punzo Bravo, G
Purroy, F
Qiu, J
Qu, X
Quenardelle, V
Quesada Garcia, H
Radrizzani, L
Radtke, A
Raffelsberger, T
Ramirez Moreno, JM
Ramos-Estebanez, C
Rani, A
Rapantova, P
Rashed, K
Rasheed Nihara, A
Rasmussen, J
Redondo Robles, L
Reif, M
Reiner, P
Rekova, P
Renu, A
Repetto, M
Reyes, P
Reyes Morales, S
Rha, JH
Ribeiro, J
Ricci, S
Richard, C
Rigual, R
Rinaldi, C
Riveira Rodriguez, C
Rizzato, B
Robinson, TG
Rocco, A
Rodrigues, M
Rodriguez, G
Rodriguez Campello, A
Rodriguez Lucci, F
Rodriguez Yanez, M
Roesler, C
Roffe, C
Roine, R
Roine, S
Roldan, A
Romana Pezzella, F
Romano, M
Roos, JS
Rosso, C
Rostrup Kruuse, C
Roth, Y
Roukens, R
Roveri, L
Rozanski, D
Rozniecki, J
Rozsa, C
Rudilosso, S
Ruiz Ares, G
Ruiz Franco, A
Rum, G
Ruuskanen, J
Rybinnik, I
Ryota, K
Saarinen, J
Saavedra, V
Sabben, C
Sabet, A
Sagris, D
Sahlas, J
Sakai, N
Salamanca, P
Salgado, P
Salig, S
Salletmayr, T
Salnikov, M
Samoshkina, O
Samson, Y
Sanak, D
Sànchez Cerón, M
Santalucia, P
Santamaria Cadavid, M
Santiago, P
Santo, G
Sanz Cuesta, B
Sargento, J
Sarraj, A
Sas, K
Sas, A
Satoshi, O
Satsoglou, S
Sattar, N
Savitz, S
Savopoulos, C
Saw, J
Sawicka, M
Sawyer, R
Scandura, T
Schillinger, N
Schindler, J
Schlachetzki, F
Schneider, I
Schuppner, R
Schurig, J
Schwarzbach, CJ
Sebejova, M
Seidel, G
Sekaran, L
Selcuk, D
Selvarajah, J
Semerano, A
Semjen, J
Semushina, D
Sen, S
Seok Park, M
Serena, J
Serhat Tokgoz, O
Serles, W
Serrano, F
Sevin, M
Seynaeve, L
Shah, S
Shamalov, N
Shang, T
Sharma, M
Sharrief, A
Shazam Hussain, M
Shchukin, I
Shen, W
Shepeleva, E
Shinsuke, I
Shmonin, A
Shoamanesh, A
Shuaib, A
Shulga, A
Sibolt, G
Sibon, I
Sicilia, I
Siebert, M
Sieczkowska, E
Sila, C
Silva, AA
Silva, D
Silva, P
Silva, Y
Silvestrini, M
Simony, Z
Simpkins, A
Singh, B
Sinha, D
Sipos, I
Skoda, O
Skowron, P
Skowronska, M
Sliwinska, B
Slonkova, J
Smolkin, A
Smyth, A
Sobolewski, P
Sobota, A
Sohn, SI
Soldatov, M
Solganov, I
Soloveva, L
Solovyeva, E
Sonntag, N
Soors, P
Sorgun, M
Soriano, C
Spence, D
Spengos, K
Sposato, L
Staaf, G
Stadler, K
Stakhovskaya, L
Stamatelopoulos, K
Steinert, S
Stetkarova, I
Stiehm, M
Stocker, R
Stoinski, J
Stoll, A
Stotts, G
Stumpp, A
Sucapane, P
Suenaga, T
Sun, X
Sundararajan, S
Sung Kim, J
Suzuki, H
Svaneborg, N
Szasz, G
Szczuchniak, W
Szczyrba, S
Szegedi, N
Szekely, A
Szewczyk, Z
Szilagyi, G
Szlufik, S
Szoboszlai, K
Szpisjak, L
Sztajzel, R
Sztriha, L
Ta Wil, SE
Taggeselle, J
Takamatsu, K
Takao, M
Taki, W
Takizawa, S
Talahma, M
Tamayo, A
Tan, J
Tanne, D
Tapanainen, A
Tapiola, T
Tarasiuk, J
Tatlisumak, T
Tayal, A
Tcvetkova, S
Teal, P
Tejada Garcia, J
Tejada Meza, H
Tenora, D
Terceno, M
Terentiou, A
Tezcan, S
Thaler, D
Thomson, A
Thouvenot, E
Tiainen, M
Timberg, I
Timsit, S
Tinchon, A
Tirschwell, D
Togay Isikay, C
Tokunaga, K
Tolino, M
Toloza, C
Tomelleri, G
Tomoyuki, K
Tomppo, LM
Tong, Z
Tong, L
Toni, D
Torres, J
Tossavainen, C
Toth, G
Tountopoulou, A
Touze, E
Tovar, M
Toyoda, K
Trillo, S
Trommer, A
Tropepi, D
Tryambake, D
Tu, H
Tuetuencue, S
Tumova, R
Tumpula, O
Turc, G
Tutaj, A
Tynkkynen, J
Uchiyama, S
Uchwat, U
Uhrinyakova, L
Ulku Acar, R
Uluduz Ugurlu, D
Urra, X
Urui, S
Usero Ruiz, M
Vaclavik, D
Vahedi, K
Valikovics, A
Valpas, J
Van Acker, P
Van Daele, W
Vanderschueren, G
Vanina Jure, L
Varela, R
Varga, Z
Varvat, J
Varvyanskaya, N
Vasco Salgado, A
Vasko, P
Vass, L
Vassilopoulou, S
Vastagh, I
Vazquez, P
Vecsei, L
Veltkamp, R
Venti, M
Verdugo, M
Verocai, V
Veronica Marroquin, M
Veronica Simonsini, C
Veverka, T
Vigl, M
Vila, A
Vilar, C
Villanueva Osorio, JA
Virta, J
Vitkova, E
Voglsperger, B
Volna, J
Von Weitzel-Mudersbach, PA
Vora, N
Voznyuk, I
Wach-Klink, A
Wacongne, A
Walters, D
Wang, Y
Wang, J
Wang, L
Wang, X
Wang, W
Wang, Y
Wang, N
Wang, D
Wang, H
Wang, X
Wang, Y
Wang, Y
Warnack, W
Wartenberg, K
Waters, R
Waters, M
Webb, T
Weber, J
Weiss, G
Weissenborn, K
Weitz, JI
Weller, B
Wen, G
Weng, G
Werner, P
Werring, D
Wester, P
Whiteley, W
Whiting, R
Wijeratne, T
Willems, C
Wilson, L
Wilson, C
Winder, T
Windt, J
Winkler, A
Winska-Tereszkiewicz, A
Wisniewska, A
Wittayer, M
Wlodek, A
Wojnarowska-Arendt, A
Wolf, M
Wolff, V
Wolter, C
Wong, A
Wook Nah, H
Worthmann, H
Wu, W
Wu, S
Wunderlich, S
Wurzinger, H
Wyse, DG
Xiao, B
Xiaopeng, W
Ximenez-Carrillo, A
Xiong, L
Xiong, Y
Xiong, W
Xu, Y
Xu, J
Xu, Z
Yalo, B
Yamada, T
Yamasaki, M
Yang, L
Yang, Y
Yang, X
Yang, Q
Yang, B
Yang, Y
Yang, J
Yasuhiro, I
Yee Lam, M
Yegappan, C
Yip, S
Ylikallio, E
Ylikotila, P
Yongwon Jin, A
Yoon, BW
Yoshida, Y
Yperzeele, L
Yuan, H
Yuasa, H
Zalewska, J
Zanferrari, C
Zapata, E
Zboznovits, D
Zelenka, I
Zhang, C
Zhang, B
Zhang, S
Zhang, M
Zhang, X
Zhang, J
Zhao, L
Zhirnova, O
Zhou, L
Zielinska-Turek, J
Zinchenko, I
Ziomek, M
Zitzmann, A
Zweifler, R
Zwiernik, J
Kasner, Scott E a, *
Swaminathan, Balakumar c
Lavados, Pablo d
Sharma, Mukul b
Muir, Keith e
Veltkamp, Roland f
Ameriso, Sebastian F g
Endres, Matthias h
Lutsep, Helmi i
Messé, Steven R a
Spence, J David j
Nedeltechev, Krassen k
Perera, Kanjana c
Santo, Gustavo l
Olavarria, Veronica m
Lindgren, Arne n
Bangdiwala, Shrikant o
Shoamanesh, Ashkan p
Berkowitz, Scott D r
Mundl, Hardi s
Connolly, Stuart J q
Hart, Robert G p
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology December 2018 17(12):1053-1060
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San a, †
Menon, Bijoy K b, †
Blasco, Jordi a
Hernández-Pérez, María c
Dávalos, Antoni c
Majoie, Charles B L M d
Campbell, Bruce C V g
Guillemin, Francis i
Lingsma, Hester l
Anxionnat, René k
Epstein, Jonathan j
Saver, Jeffrey L o
Marquering, Henk e
Wong, John H b
Lopes, Demetrius q
Reimann, Gernot r
Desal, Hubert s
Dippel, Diederik W J m
Coutts, Shelagh b
du Mesnil de Rochemont, Richard t
Yavagal, Dileep u
Ferre, Jean Christophe v
Roos, Yvo B W E M f
Liebeskind, David S p
Lenthall, Robert w
Molina, Carlos x
Al Ajlan, Fahad S y
Reddy, Vivek z
Dowlatshahi, Dar y, aa
Sourour, Nader-Antoine ab
Oppenheim, Catherine ac
Mitha, Alim P b
Davis, Stephen M g
Weimar, Christian ad
van Oostenbrugge, Robert J ae
Cobo, Erik ag
Kleinig, Timothy J ah
Donnan, Geoffrey A ai
van der Lugt, Aad n
Demchuk, Andrew M b
Berkhemer, Olvert A d, m, n, af
Boers, Anna M M e
Ford, Gary A aj
Muir, Keith W ak
Brown, B Scott al
Jovin, Tudor am
van Zwam, Wim H af, an
Mitchell, Peter J h
Hill, Michael D b
White, Phil ao
Bracard, Serge k
Goyal, Mayank b, *
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V a, *
van Zwam, Wim H e
Goyal, Mayank g
Menon, Bijoy K g
Dippel, Diederik W J h
Demchuk, Andrew M g
Bracard, Serge k
White, Philip n
Dávalos, Antoni o
Majoie, Charles B L M p
van der Lugt, Aad i
Ford, Gary A r
de la Ossa, Natalia Pérez o
Kelly, Michael s
Bourcier, Romain t
Donnan, Geoffrey A c, d
Roos, Yvo B W E M q
Bang, Oh Young u
Nogueira, Raul G v
Devlin, Thomas G w
van den Berg, Lucie A q
Clarençon, Frédéric x
Burns, Paul y
Carpenter, Jeffrey z
Berkhemer, Olvert A h, i, p
Yavagal, Dileep R aa
Pereira, Vitor Mendes ab
Ducrocq, Xavier ac
Dixit, Anand n
Quesada, Helena ad
Epstein, Jonathan l
Davis, Stephen M a
Jansen, Olav ae
Rubiera, Marta af
Urra, Xabier ag
Micard, Emilien m
Lingsma, Hester F j
Naggara, Olivier ah
Brown, Scott ai
Guillemin, Francis l, †
Muir, Keith W aj, †
van Oostenbrugge, Robert J f, †
Saver, Jeffrey L ak, †
Jovin, Tudor G al, †
Hill, Michael D g, †
Mitchell, Peter J b, †
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Acute endovascular reperfusion treatment in patients with ischaemic stroke and large‐vessel occlusion (Denmark 2011–2017).
Autorzy :
Truelsen, T.
Hansen, K.
Andersen, G.
Sørensen, L.
Madsen, C.
Diaz, A.
Stavngaard, T.
Hundborg, H. H.
Højgaard, J.
Hjort, N.
Iversen, H. K.
Johnsen, S. P.
Simonsen, C. Z.
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Neurology; Aug2019, Vol. 26 Issue 8, p1044-1050, 7p, 4 Charts
Temat :
THERAPEUTICS
STROKE patients
REPERFUSION
STROKE
MAGNETIC resonance
COMPUTED tomography
Terminy geograficzne :
DENMARK
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Neonatal outcomes of elective early-term births after demonstrated fetal lung maturity
Autorzy :
Wallace, M.
Northen, A.
Grant, J.
Colquitt, C.
Mallett, G.
Ramos-Brinson, M.
Roy, A.
Stein, L.
Campbell, P.
Collins, C.
Jackson, N.
Dinsmoor, M.
Senka, J.
Paychek, K.
Peaceman, A.
Talucci, M.
Zylfijaj, M.
Reid, Z.
Leed, R.
Benson, J.
Forester, S.
Kitto, C.
Davis, S.
Falk, M.
Perez, C.
Hill, K.
Sowles, A.
Postma, J.
Alexander, S.
Andersen, G.
Scott, V.
Morby, V.
Jolley, K.
Miller, J.
Berg, B.
Dorman, K.
Mitchell, J.
Kaluta, E.
Clark, K.
Spicer, K.
Timlin, S.
Wilson, K.
Moseley, L.
Santillan, M.
Price, J.
Buentipo, K.
Bludau, V.
Thomas, T.
Fay, L.
Melton, C.
Kingsbery, J.
Benezue, R.
Simhan, H.
Bickus, M.
Fischer, D.
Kamon, T.
DeAngelis, D.
Mercer, B.
Milluzzi, C.
Dalton, W.
Dotson, T.
McDonald, P.
Brezine, C.
McGrail, A.
Latimer, C.
Guzzo, L.
Johnson, F.
Gerwig, L.
Fyffe, S.
Loux, D.
Frantz, S.
Cline, D.
Wylie, S.
Shubert, P.
Moss, J.
Salazar, A.
Acosta, A.
Hankins, G.
Hauff, N.
Palmer, L.
Lockhart, P.
Driscoll, D.
Wynn, L.
Sudz, C.
Dengate, D.
Girard, C.
Field, S.
Breault, P.
Smith, F.
Annunziata, N.
Allard, D.
Silva, J.
Gamage, M.
Hunt, J.
Tillinghast, J.
Corcoran, N.
Jimenez, M.
Ortiz, F.
Givens, P.
Rech, B.
Moran, C.
Hutchinson, M.
Spears, Z.
Carreno, C.
Heaps, B.
Zamora, G.
Seguin, J.
Rincon, M.
Snyder, J.
Farrar, C.
Lairson, E.
Bonino, C.
Smith, W.
Beach, K.
Van Dyke, S.
Butcher, S.
Thom, E.
Zhao, Y.
McGee, P.
Momirova, V.
Palugod, R.
Reamer, B.
Larsen, M.
Spong, C.
Tolivaisa, S.
VanDorsten, J.P.
Tita, Alan T.N. a, ∗
Jablonski, Kathleen A. o
Bailit, Jennifer L. c
Grobman, William A. b
Wapner, Ronald J. d
Reddy, Uma M. p
Varner, Michael W. e
Thorp, Jr. John M. f
Leveno, Kenneth J. g
Caritis, Steve N. h
Iams, Jay D. i
Saade, George j
Sorokin, Yoram k
Rouse, Dwight J. l
Blackwell, Sean C. m
Tolosa, Jorge E. n
Pokaż więcej
Źródło :
In American Journal of Obstetrics and Gynecology September 2018 219(3):296-296
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies