Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Applied Mathematics"" wg kryterium: Temat


Starter badań:

Tytuł:
A subclass of meromorphic Janowski-type multivalent q-starlike functions involving a q-differential operator.
Autorzy:
Ahmad, Bakhtiar (AUTHOR)
Mashwani, Wali Khan (AUTHOR)
Araci, Serkan (AUTHOR)
Mustafa, Saima (AUTHOR)
Khan, Muhammad Ghaffar (AUTHOR)
Khan, Bilal (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło:
Advances in Difference Equations. 1/19/2022, Vol. 2022 Issue 1, p1-16. 16p.
Czasopismo naukowe
Tytuł:
A DIFFERENT APPROACH TO b(αnn)-HYPERMETRIC SPACES.
Autorzy:
Nezhad, Akbar Dehghan
Mirkov, Nikola
Todorčević, Vesna
Radenović, Stojan
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł:
ИНОЙ ПОДХОД К b(αn,βn)-ГИПЕРМЕТРИЧЕСКИМ ПРОСТРАНСТВАМ.
ДРУГАЧИЈИ ПРИСТУП ПРЕМА b(αn,βn)-ХИПЕРМЕТРИЧКИМ ПРОСТОРИМА.
Źródło:
Military Technical Courier / Vojnotehnicki Glasnik. 2022, Vol. 70 Issue 1, p24-42. 19p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies

Prześlij opinię

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz