Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Arithmetics"" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Arithmetics in the early years of fundamental education through a mathematics workshop about division with TDICs
Autorzy :
Claudia de Oliveira Lozada
Sidney Leandro da Silva Viana
Marcos Lucas da Silva Oliveira
Bruna Gama dos Santos
Cryslane de Araújo Lima
https://orcid.org/0000-0002-1638
Pokaż więcej
Temat :
arithmetic
exact and inexact division
golden material
tdics
mathematics teaching
Education
Science
Social Sciences
Źródło :
Diversitas Journal, Vol 6, Iss 1, Pp 1356-1362 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://periodicos.ifal.edu.br/diversitas_journal/article/view/1483; https://doaj.org/toc/2525-5215
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ce4b7367433b449faa59f11ee250898e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Non-Newtonian Mathematics Instead of Non-Newtonian Physics: Dark Matter and Dark Energy from a Mismatch of Arithmetics
Autorzy :
Czachor, Marek
Pokaż więcej
Źródło :
Foundations of Science: The official Journal of the Association for Foundations of Science, Language and Cognition. :1-21
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Number Formats, Error Mitigation, and Scope for 16‐Bit Arithmetics in Weather and Climate Modeling Analyzed With a Shallow Water Model
Autorzy :
M. Klöwer
P. D. Düben
T. N. Palmer
Pokaż więcej
Temat :
Reduced precision
16‐bit arithmetic
climate models
rounding error
floating‐point numbers
posit numbers
Physical geography
GB3-5030
Oceanography
GC1-1581
Źródło :
Journal of Advances in Modeling Earth Systems, Vol 12, Iss 10, Pp n/a-n/a (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1942-2466
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a07a279b30bb409081f86799fca736fb
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Arithmetics of Vectors of Fuzzy Sets
Autorzy :
Hsien-Chung Wu
Pokaż więcej
Temat :
decomposition theorem
extension principle
fuzzy numbers
fuzzy intervals
non-normal fuzzy sets
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematics, Vol 8, Iss 1614, p 1614 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2227-7390/8/9/1614; https://doaj.org/toc/2227-7390
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e9f7e0ac88cc4eb18e704f3ee1aafcfc
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies