Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Arithmetics"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
A Loophole of All ‘Loophole-Free’ Bell-Type Theorems
Autorzy :
Czachor, Marek
Pokaż więcej
Źródło :
Foundations of Science: The official Journal of the Association for Foundations of Science, Language and Cognition. 25(4):971-985
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies