Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ayandipo, Omobolaji O."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Establishing a Cancer Research Consortium in Low- and Middle-Income Countries: Challenges Faced and Lessons Learned
Autorzy :
Fischer, Sara E.
Alatise, Olusegun I.
Komolafe, Akinwunmi O.
Katung, Aba I.
Egberongbe, Adedeji A.
Olatoke, Samuel A.
Agodirin, Olayide S.
Kolawole, Oladapo A.
Olaofe, Olaejerinde O.
Ayandipo, Omobolaji O.
Rotimi, Olorunda
Brennan, Murray F.
Kingham, T. Peter
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Surgical Oncology. March 2017 24(3):627-631
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global variation in anastomosis and end colostomy formation following left-sided colorectal resection
Autorzy :
Glasbey, James C
Adisa, Adewale O
Costas‐Chavarri, Ainhoa
Qureshi, Ahmad U
Allen‐Ingabire, Jean C
Salem, Hosni Khairy
Kojo, Anyomih Theophilus Teddy
Tabiri, Stephen
Nepogodiev, Dmitri
Lilford, Richard J
Harrison, Ewen M
Pinkney, Thomas D
Smart, Neil
Bhangu, Aneel
Verjee, Azmina
Runigamugabo, Emmy
Glasbey, James
Ademuyiwa, Adesoji O
Aguilera, Maria Lorena
Altamini, Afnan
Alexander, Philip
Al‐Saqqa, Sara W
Borda‐Luque, Giuliano
Cornick, Jen
Drake, Thomas M
Fergusson, Stuart J
Fitzgerald, J Edward
Ingabire, J.C Allen
Ismaïl, Lawani
Jaffry, Zahra
Khatri, Chetan
Kirby, Andrew
Lapitan, Marie Carmela
Lilford, Richard
Mihaljevic, Andre L
Mohan, Midhun
Morton, Dion
Mutabazi, Alphonse Zeta
Ntirenganya, Faustin
Ots, Riinu
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Poškus, Tomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Medina, Antonio Ramos‐De
Rayne, Sarah
Recinos, Gustavo
Søreide, Kjetil
Shaw, Catherine A
Shu, Sebastian
Spence, Richard
Gobin, Neel
Freitas, Ana Vega
Hall, Nigel
Kim, Sung‐Hee
Negida, Ahmed
Khairy, Hosni
Chapman, Stephen J
Arnaud, Alexis P
Manipal, Cutting Edge
Amandito, Radhian
Shawki, Marwan
Hanrahan, Michael
Zilinskas, Justas
Roslani, April Camilla
Goh, Cheng Chun
Irwin, Gareth
Luque, Laura
Shiwani, Hunain
Altamimi, Afnan
Alsaggaf, Mohammed Ubaid
Jeyakumar, Jenifa
Cengiz, Yucel
Raptis, Dmitri A
Modolo, Maria Marta
Iyer, Dushyant
King, Sebastian
Arthur, Tom
Nahar, Sayeda Nazmum
Waterman, Ade
Walsh, Michael
Agarwal, Arnav
Zani, Augusto
Firdouse, Mohammed
Rouse, Tyler
Liu, Qinyang
Correa, Juan Camilo
Talving, Peep
Worku, Mengistu
Arnaud, Alexis
Kalles, Vassilis
Kumar, Basant
Kumar, Sunil
Quek, Roy
Ansaloni, Luca
Altibi, Ahmed
Venskutonis, Donatas
Poskus, Tomas
Whitaker, John
Msosa, Vanessa
Tew, Yong Yong
Farrugia, Alexia
Borg, Elaine
Bentounsi, Zineb
Gala, Tanzeela
Al‐Slaibi, Ibrahim
Tahboub, Haya
Alser, Osaid H.
Romani, Diego
Shu, Sebestian
Major, Piotr
Mironescu, Aurel
Bratu, Matei
Kourdouli, Amar
Ndajiwo, Aliyu
Altwijri, Abdulaziz
Gudal, Ahmad
Jubran, Al Faifi
Seisay, Sam
Lieske, Bettina
Ortega, Irene
Senanayake, Kithsiri J.
Abdulbagi, Omar
Raptis, Dmitri
Altinel, Yuksel
Kong, Chia
Teasdale, Ella
Stoddart, Michael
Kabariti, Rakan
Suresh, Sukrit
Gash, Katherine
Narayanan, Ragavan
Maimbo, Mayaba
Fermani, Claudio
Balmaceda, Ruben
Macdermid, Ewan
Chenn, Roxanne
Yong, Cheryl Ou
Edye, Michael
Jarmin, Martin
D'amours, Scott K
Youssef, Daniel
Phillips, Nicholas
Brown, Jason
George, Robert
Koh, Cherry
Warren, Oliver
Hanley, Isaac
Dickfos, Marilla
Nawara, Clemens
Öfner, Dietmar
Primavesi, Florian
Mitul, Ashrarur Rahman
Mahmud, Khalid
Hussain, Margub
Hakim, Hafiz
Kumar, Tapan
Oosterkamp, Antje
Assouto, Pamphile A
Lawani, Ismail
Souaibou, Yacoubou Imorou
Tun, Aung Kyaw
Chong, Chean Leung
Devadasar, Giridhar H
Qadir, Muhammad Rashid Minhas
Aung, Kyaw Phyo
Yeo, Lee Shi
Castillo, Vanessa Dina Palomino
Munhoz, Monique Moron
Moreira, Gisele
De Castro Segundo, Luiz Carlos Barros
Ferreira, Salim Anderson Khouri
Careta, Maíra Cassa
Kim, Stella Binna
De Sousa, Alexandre Venancio
Cury, Alyne Daltri Lazzarini
Miguel, Gustavo Peixoto Soares
De Freitas, Ana Vega Carreiro
Guasti, Barbara Pereira Silvestre Julia
Vianna, Pinto
Felipe, Carolina Oliveira
Laufer, Luis Alberto Valente
Altoe, Fernanda
Da Silva, Luana Ayres
Pimenta, Marina Luiza
Giuriato, Thiago Fernandes
Morais, Paulo Alves Bezerra
Araujo, Jessica Souza Luiz Rafael
Menegussi, Juliana
Leal, Marisa
Lima, Caio Vinícius Barroso
Tatagiba, Luiza Sarmento
Leal, Antônio
Santos, Diogo Vinicius
Fraga, Gustavo Pereira
Simoes, Romeo Lages
Stock, Simon
Nigo, Samuel
Kabba, Juana
Ngwa, Tagang Ebogo
Brown, James
Azzie, Georges
Kushwaha, Sameer
Bailey, Karen
Cameron, Brian
Livingston, Michael
Horobjowsky, Alexandre
Deckelbaum, Dan L
Razek, Tarek
Marinkovic, Boris
Grasset, Eugenio
D'aguzan, Nicole
Jimenez, Julio
Macchiavello, Roberto
Zhang, Zhongtao
Guo, Wei
Oh, Junyeong
Zheng, Fei
Montes, Irene
Sierra, Sebastian
Mendez, Manuela
Villegas, Maria Isabel
Arango, Maria Clara Mendoza
Mendoza, Ivan
Naranjo Aristizã¡bal, Fred Alexander
Botero, Jaime Andres Montoya
Riaza, Victor Manuel Quintero
Restrepo, Jakeline
Morales, Carlos
Cruz, Herman
Munera, Alejandro
Karlo, Robert
Domini, Edgar
Mihanovic, Jakov
Radic, Mihael
Zamarin, Kresimir
Pezelj, Nikica
Hache‐Marliere, Manuel
Lemaire, Sylvia Batista
Rivas, Ruben
Khyrallh, Ahmed
Hassan, Ahamed
Shimy, Gamal
Baky Fahmy, Mohamed A
Nabawi, Ayman
Elfil, Mohamed
Ghoneem, Mohamed
Gohar, Muhammad El‐Saied Ahmad Muhammad
Asal, Mohamed
Abdelkader, Mostafa
Gomah, Mahmoud
Rashwan, Hayssam
Karkeet, Mohamed
Gomaa, Ahmed
Hasan, Amr
Elgebaly, Ahmed
Saleh, Omar
Fattah, Ahmad Abdel
Gouda, Abdullah
Elshafay, Abd Elrahman
Gharib, Abdalla
Menshawy, Ahmed
Hanafy, Mohammed
Al‐Mallah, Abdullah
Abdulgawad, Mahmoud
Baheeg, Mohamad
Alhendy, Mohammed
AbdelFattah, Ibrahim
Kenibar, Abdalla
Osman, Omar
Gemeah, Mostafa
Mohammed, Ahmed
Adel, Abdalrahman
Mohammed, Abdelrahman
Sayed, Abdelrahman
Abozaid, Mohamed
Kotb, Ahmed Hafez El‐Badri
Ata, Ali Amin Ahmed
Nasr, Mohammed
Alkammash, Abdelrahman
Saeed, Mohammed
El Hamid, Nader Abd
Attia, Attia Mohamed
El Galeel, Ahmed Abd
Elbanby, Eslam
El‐Dien, Khalid Salah
Hantour, Usama
Alahmady, Omar
Mansour, Billal
Elkorashy, Amr Muhammad
Taha, Emad Mohamed Saeed
Lasheen, Kholod Tarek
Elkolaly, Salma Said
Abdel‐Wahab, Nehal Yosri Elsayed
Abozyed, Mahmoud Ahmed Fathi
Adel, Ahmed
Saeed, Ahmed Moustafa
El Sayed, Gehad Samir
Youssif, Jehad Hassan
Ahmed, Soliman Magdy
El‐Shahat, Nermeen Soubhy
Khedr, Abd El‐Rahman Hegazy
Elsebaaye, Abdelrhman Osama
Elzayat, Mohamed
Abdelraheim, Mohamed
Elzayat, Ibrahim
Warda, Mahmoud
El Deen, Khaled Naser
Elnemr, Abdelrhman Essam
Salah, Omar
Abbas, Mohamed
Rashad, Mona
Elzayyat, Ibrahim
Hemeda, Dalia
Tawfik, Gehad
Salama, Mai
Khaled, Hazem
Seisa, Mohamed
Elshaer, Kareem
Hussein, Abdelfatah
Elkhadrawi, Mahmoud
Afifi, Ahmed Mohamed
Ebrahim, Osama Saadeldeen
Metwally, Mahmoud Mohamed
Elmelegy, Rowida
Elsawahly, Diaa Moustafa Elbendary
Safa, Hisham
Nofal, Eman
Elbermawy, Mohamed
Ghazy, Ahmed Abdelmotaleb
Samih, Hisham
Abdelgelil, Asmaa
Abdelghany, Sarah
El Kholy, Ahmed
Aboraya, Metwally
Elkady, Fatma
Salma, Mahmoud
Samy, Sarah
Fakher, Reem
Aboarab, Aya
Samir, Ahmed
Sakr, Ahmed
Haroun, Abdelrahman
Al‐Aarag, Asmaa Abdel‐Rahman
Elkholy, Ahmed
Elshanwany, Sally
Ghanem, Esraa
Tammam, Ahmed
Hammad, Ali Mohamed
El Shoura, Yousra
El Ashal, Gehad
Antar, Sarah
Mehrez, Sara
Abdelshafy, Mahmoud
Hamad, Maha Gamal Mohamad
Hosh, Mona
Abdallah, Emad
Magdy, Basma
Alzayat, Thuraya
Gamaly, Elsayed
Elfeki, Hossam
Abouzahra, Amany
Elsheikh, Shereen
Elgendy, Fatimah I
El‐Salam, Fathia Abd
Seifelnasr, Osama
Ammar, Mohamed
Eysa, Athar
Sadek, Aliaa
Toeema, Aliaa Gamal
Nasr, Aly
Abuseif, Mohamed
Zidan, Hagar
Barakat, Sara Abd Elmageed
Elsayed, Nadin
Elrasoul, Yasmin Abd
Elkelany, Ahmed
Ammar, Mohamed Sabry
Mustafa, Mennat‐Allah
Hegazy, Yasmin
Etman, Mohamed
Saad, Samar
Alrahawy, Mahmoud
Raslan, Ahmed
Morsi, Mahmoud
Rslan, Ahmed
Sabry, Ahmed
Elwakil, Hager
Shaker, Heba
Abd‐Elrasoul, Yasmin
El‐Kashef, Hussein
Shaalan, Mohamed
Tarek, Areej
Elwan, Ayman
Nayel, Ahmed Ragab
Seif, Mostafa
Emadeldin, Doaa
Ghonaim, Mohamed Ali
Almallah, Ahmad
Fouad, Ahmed
Sayma, Eman Adel
Elbatahgy, Ahmad
El‐Ma'doul, Angham Solaiman
Mosad, Ahmed
Tolba, Hager
Elsorogy, Diaa Eldin Abdelazeem Amin
Mostafa, Hassan Ali
Omar, Amira Atef
El Hameed, Ola Sherief Abd
Lasheen, Ahmed
El Salam, Yasser Abd
Morsi, Ashraf
Ismail, Mohammed
El‐badawy, Hager Ahmed
Amer, Mohamed A
El‐Hamouly, Ahmed Sabry
Attallah, Noura A.
Mosalum, Omnia
Afandy, Ahmed
Mokhtar, Ahmed
Abouelnasr, Alaa
Ayad, Sara
Shaker, Ramdan
Sakr, Rokia
Shaker, Ramadan
Amreia, Mahmoud
Elsobky, Soaad
Mustafa, Mohamed
El Magd, Ahmed Abo
Marey, Abeer
Hafez, Amr Tarek
Zalabia, Mohamed F
Mohamed, Mohamed Moamen
Fadel, Amr
Ahmed, Emad Ali
Ali, Ahmad
Alwafai, Mohammad Ghassan
Dwydar, Abdullah
Kharsa, Sara
Mamdouh, Ehab
El‐Sheemy, Hatem
AlYoussef, Ibrahim
Aly, Abouelatta Khairy
Aldalaq, Ahmad
Alnawam, Ehab
Alkhabbaz, Dalia
Saad, Mahmoud
Hussein, Shady
Elazayem, Ahmed Abo
Meshref, Ahmed
Elashmawy, Marwa
Mousa, Mohammed
Nashaat, Ahmad
Ghanem, Sara
Elsayed, Zaynab M
Elwaey, Aya
Elkadsh, Iman
Darweesh, Mariam
Mohameden, Ahmed
Hafez, Mennaallah
Badr, Ahmed
Badwy, Assmaa
El Slam, Mohamed Abd
Elazoul, Mohamed
Al‐Nahrawi, Safwat
Eldamaty, Lotfy
Nada, Fathee
Ameen, Mohamed
Hagar, Aya
Elsehimy, Mohamed
Aboraya, Mohammad
Dawoud, Hossam
El Mesery, Shorouk
El Gendy, Abeer
Abdelkareem, Ahmed
Marey, Ahmed Safwan
Allam, Mostafa
Shehata, Sherif
Abozeid, Khaled
Elshobary, Marwa
Fahiem, Ahmed
Sarsik, Sameh
Hashish, Amel
Zidan, Mohamed
Hashish, Mohamed
Aql, Shaimaa
Elhendawy, Abdelaziz Osman Abdelaziz
Husseini, Mohamed
Kasem, Esraa
Gheith, Ahmed
Elfouly, Yasmin
Soliman, Ahmed Ragab
Ibrahim, Yasmein
Elfouly, Nesma
Fawzy, Ahmed
Hassan, Ahmed
Rashid, Mohammad
Elsherbiny, Abdallah Salah
Sieda, Basem
Badwi, Nermin M
Mohammed, Mohammed Mustafa Hassan
Mohamed, Osama
Habeeb, Mohammad Abdulkhalek
Starr, Nichole
Desta, Semay
Wondimu, Sahlu
Abebe, Nebyou Seyoum
Thomas, Efeson
Asele, Frehun Ayele
Dabessa, Daniel
Abebe, Nebiyou Seyoum
Zerihun, Abebe Bekele
Mentula, Panu
Leppäniemi, Ari
Sallinen, Ville
Scalabre, Aurelien
Frade, Fernanda
Irtan, Sabine
Graffeille, Vivien
Gaignard, Elodie
Alimi, Quentin
Graffieille, Vivien
Abbo, Olivier
Mouttalib, Sofia
Bouali, Ourdia
Hervieux, Erik
Aigrain, Yves
Botto, Nathalie
Faure, Alice
Fievet, Lucile
Panait, Nicoleta
Eyssartier, Emilie
Schmitt, Francoise
Podevin, Guillaume
Parent, Valentine
Martin, Amandine
Arnaud, Alexis Pierre
Muller, Cecile
Bonnard, Arnaud
Peycelon, Matthieu
Abantanga, Francis
Boakye‐Yiadom, Kwaku
Bukari, Mohammed
Owusu, Frank
Awuku‐Asabre, Joseph
Bray, Lemuel Davies
Lytras, Dimitrios
Psarianos, Kyriakos
Bamicha, Anastasia
Kefalidi, Eirini
Gemenetzis, Georgios
Dervenis, Christos
Gouvas, Nikolaos
Agalianos, Christos
Kontos, Michail
Kouraklis, Gregory
Karousos, Dimitrios
Germanos, Stylianos
Marinos, Constantinos
Anthoulakis, Christos
Nikoloudis, Nikolaos
Mitroudis, Nikolaos
Estupinian, Sergio
Forno, Walter
Azmitia, José René Arévalo
Cabrera, Carla Cecilia Ramã­rez
Guevara, Romeo
Aguilera, Maria
Mendez, Napoleon
Mendizabal, Cesar Augusto Azmitia
Ramazzini, Pablo
Urquizu, Mario Contreras
Tale, Fernando
Soley, Rafael
Barrios, Emanuel
Barrios, Emmanuel
Rodríguez, Daniel Estuardo Marroquín
Velásquez, Carlos Iván Pérez
Mérida, Sara María Contreras
Regalado, Francisco
Lopez, Mario
Siguantay, Miguel
Lam, Fong Yee
Szeto, Kylie Joan‐yi
Szeto, Charing Cheuk Ling
Li, Wing Sum
Li, Kieran Ka Kei
Leung, Man Fung
Mak, Tony
Ng, Simon
Prasad, SS
Kirishnan, Anand
Gyanchandani, Nidhi
Kumar, Bylapudi Seshu
Rangarajan, Muthukumaran
Bhat, Sriram
Sreedharan, Anjana
Kinnera, S.V.
Reddy, Yella
Venugopal, Caranj
Mittal, Abhishek
Nadkarni, Shravan
Lakshmi, Harish Neelamraju
Malik, Puneet
Limaye, Neel
Pai, Srinivas
Jain, Pratik
Khajanchi, Monty
Satoskar, Savni
Satoskar, Rajeev
Mahamood, Abid Bin
Sutanto, Eldaa Prisca Refianti
Soeselo, Daniel Ardian
Tedjaatmadja, Chintya
Rahmawati, Fitriana Nur
Mayasari, Maria
Al‐Hasani, Ruqaya Kadhim Mohammed Jawad
Al‐Hameedi, Hasan Ismael Ibraheem
Ibraheem, Hasan Ismael
Al‐Azraqi, Israa Abdullah Aziz
Sabeeh, Lubna
Kamil, Rahma
Telfah, Muwaffaq Mezeil
Rasendran, Amoudtha
Sheehan, Jacqueline
Kerley, Robert
Normile, Caoimhe
Gilbert, Richard William
Song, Jiheon
Dablouk, Mohamed
Mauro, Linnea
Dablouk, Mohammed Osman
Kielty, Paul
Marks, Eleanor
Gosling, Simon
Mccarthy, Michelle
Mirghani, Diya
Naqvi, Syed Altaf
Wong, Chee Siong
Chung, Siyi
D'cruz, Reuban
Cahill, Ronan
Gosling, Simon George
Fahy, Ciara
Cadogan, Diana Duarte
Powell, Anna
Gilbert, Richard
Clifford, Caroline
Driscoll, Aoife
Paul, Stassen
Lee, Chris
Bowe, Ross
Hutch, William
Mohan, Helen
O'neill, Maeve
Mealy, Kenneth
Danelli, Piergiorgio
Bondurri, Andrea
Maffioli, Anna
Pasini, Mario
Pata, Giacomo
Roncali, Stefano
Silvani, Paolo
Carlucci, Michele
Faccincani, Roberto
Bonavina, Luigi
Macchitella, Yuri
Ceriani, Chiara
Tugnoli, Gregorio
Di Saverio, Salomone
Khattab, Khaled
Paludi, Miguel Angel
Pata, Domenica
Cloro, Luigi Maria
Allegri, Andrea
Coccolini, Federico
Veronese, Ezio
Bortolasi, Luca
Hasheminia, Alireza
Nastri, Giacomo
Canto, Massimiliano Dal
Cucumazzo, Stefano
Benevento, Angelo
Tessera, Gaetano
Grandinetti, Pier Paolo
Maniscalco, Alessio
Lamanna, Giovanni Luca
Turati, Luca
Sgroi, Giovanni
Rausa, Emanuele
Villa, Roberta
Monteleone, Michela
Merlini, David
Grassi, Veronica
Cirocchi, Roberto
Cacurri, Alban
Waleed, Hamza
Diab, Ahmed
Elzowawi, Fathi
Jokubauskas, Mantas
Varkalys, Karolis
Pranevicius, Robertas
Ambrozeviciute, Viktorija
Juciute, Simona
Skardžiukaitė, Austė
Bradulskis, Saulius
Urbanavicius, Linas
Austraite, Aiste
Riauka, Romualdas
Dambrauskas, Zilvinas
Karumnas, Paulius
Urniezius, Zigmantas
Zilinskiene, Reda
Rudzenskaite, Anele
Usaityte, Ausrine
Montrimaite, Margarita
Kaselis, Nerijus
Strazdas, Andrius
Jokubonis, Kristijonas
Maceviciute, Kornelija
Beisa, Virgilijus
Strupas, Kestutis
Laugzemys, Erikas
Kolosov, Andrej
Jotautas, Valdemaras
Rakita, Ignas
Mikalauskas, Saulius
Kazanavicius, Darius
Rackauskas, Rokas
Rakauskas, Ritauras
Preckailaite, Egle
Coomber, Ross
Johnson, Kenneth
Nowers, Jennifer
Periasammy, Dineshwary
Salleh, Afizah
Das, Andre
Tze, Reuben Goh Ern
Kumar, Milaksh Nirumal
Abdullah, Nik Azim Nik
Kosai, Nik Ritza
Taher, Mustafa
Rajan, Reynu
Chong, Hoong Yin
Agius, Marija
Bezzina, Maureen
Bugeja, Roberta
Vella‐Baldacchino, Martinique
Spina, Andrew
Psaila, Josephine
Francois‐Coridon, Helene
Tolg, Cecilia
Colombani, Jean‐Francois
Diaz‐Zorrilla, Carmina
De La Medina, Antonio Ramos‐
Gonzalez, Samantha Corro‐Diaz
Jacobe, Mário
Mapasse, Domingos
Snyder, Elizabeth
Oumer, Ramadan
Osman, Mohammed
Mohammad, Aminu
Anyanwu, Lofty‐John
Sheshe, Abdulrahman
Adesina, Alaba
Faturoti, Olubukola
Taiwo, Ogechukwu
Ibrahim, Muhammad Habib
Nasir, Abdulrasheed A
Suleiman, Siyaka Itopa
Adeniyi, Adewale
Adesanya, Opeoluwa
Adebanjo, Ademola
Osuoji, Roland
Atobatele, Kazeem
Ogunyemi, Ayokunle
Williams, Omolara
Oludara, Mobolaji
Oshodi, Olabode
Ademuyiwa, Adesoji
Lawal, AbdulRazzaq Oluwagbemiga
Alakaloko, Felix
Elebute, Olumide
Osinowo, Adedapo
Bode, Christopher
Adesuyi, Abidemi
Tade, Adesoji
Adekoya, Adeleke
Nwokoro, Collins
Ayandipo, Omobolaji O
Lawal, Taiwo Akeem
Ajao, Akinlabi E
Ali, Samuel Sani
Odeyemi, Babatunde
Olori, Samson
Popoola, Ademola
Adeyeye, Ademola
Adeniran, James
Lossius, William J.
Havemann, Ingemar
Thorsen, Kenneth
Narvestad, Jon Kristian
Soreide, Kjetil
Wold, Trude Beate
Nymo, Linn
Elsiddig, Mohammed
Dar, Manzoor
Bhopal, Kamran Faisal
Iftikhar, Zainab
Furqan, Muhammad Mohsin
Nighat, Bakhtiar
Jawaid, Masood
Khalique, Abdul
Zil‐E‐Ali, Ahsan
Rashid, Anam
Dharamshi, Hasnain Abbas
Naqvi, Tahira
Faraz, Ahmad
Anwar, Abdul Wahid
Yaseen, Tahir Muhammad
Shamsi, Ghina Shamim
Shamsi, Ghina
Yaseen, Tahir
Anwer, Wahid
Decoud, Horacio Paredes
Aguilera, Omar
Alvarez, Ismael Isaac Zelada
Delgado, Juan Marcelo
Vega, Gustavo Miguel Machain
Lohse, Helmut Alfredo Segovia
Aguilar, Wendy Leslie Messa
Chiong, Jose Antonio Cabala
Bautista, Ana Cecilia Manchego
Huaman, Eduardo
Zegarra, Sergio
Camacho, Rony
Celis, Jose María Vergara
Pozo, Diego Alonso Romani
Hamasaki, José
Temoche, Edilberto
Herrera‐Matta, Jaime
Torres, Carla Pierina García
Barreda, Luis Miguel Alvarez
Ojeda, Ronald Renato Barrionuevo
Garaycochea, Octavio
Mollo, Melanie Castro
Delgado, Mitchelle Solange De Fã Tima Linare
Fujii, Francisco
Durand, Susana Yrma Aranzabal
Basto, Carlos Alejandro Arroyo
Rojas, Nelson Manuel Urbina
Yip, Sebastian Bernardo Shu
Vergara, Ana Lucia Contreras
Moran, Andrea Echevarria Rosas
Luque, Giuliano Borda
Castro, Manuel Rodriguez
Jaramillo, Ramon Alvarado
Sila, George Manrique
Lopez, Crislee Elizabeth
De Leon, Mardelangel Zapata Ponze
Machaca, Massiell
Huaraya, Ronald Coasaca
Arenas, Andy
López, Crislee
Puma, Clara Milagros Herrera
Pino, Wilfredo
Hinojosa, Christian
De Leon, Melanie Zapata Ponze
Limache, Susan
Sila, George Manrrique
Rodriguez, Layza‐Alejandra Mercado
Melo, Renato
Costa‐Maia, Jose
Muralha, Nuno
Sauvat, Frederique
Dan, Ionasc
Hogea, Mircea
Eduard, Pandi
Bratu, Razvan‐Matei
Beuran, Mircea
Diaconescu, Ionut‐Bogdan
Martian, Bogdan‐Valeriu
Iordache, Florin‐Mihail
Vartic, Mihaela
Vida, Lucian Corneliu
Muntean, Liviu Iuliu
Mironescu, Aurel Sandu
Nsengimana, Vizir Jean Paul
Niragire, Alice
Ingabire, Jean De La Croix Allen
Niyirera, Eugene
Zanini, Nicola
Jovine, Elio
Landolfo, Giovanni
Alomar, Ibrahim N.
Alnuqaydan, Saleh A.
Altwigry, Abdulrahman M.
Othman, Moayad
Osman, Nohad
Alqahtani, Enas
Alzahrani, Mohammed
Alyami, Rifan
Aljohani, Emad
Alhabli, Ibrahim
Mikwar, Zaher
Almuallem, Sultan
Nawawi, Abrar
Bakhaidar, Mohamad
Maghrabi, Ashraf A.
Alsaggaf, Mohammed
Aljiffry, Murad
Altaf, Abdulmalik
Khoja, Ahmad
Habeebullah, Alaa
Akeel, Nouf
Ghandora, Nashat
Almoflihi, Abdullah
Huwait, Abdulmalik
Al‐shammari, Abeer
Al‐Mousa, Mashael
Alghamdi, Masood
Adham, Walid
Albeladi, Bandar
Alfarsi, Muayad Ahmed
Mahdi, Atif
Al Awwad, Saad
Nouh, Thamer
Hassanain, Mazen
Aldhafeeri, Salman
Sadig, Nawal
Algohary, Osama
Aledrisy, Mohannad
Alrifaie, Ahmad
AlRowais, Mohammed
Althwainy, Amani
Shabkah, Alaa
Alamoudi, Uthman
Alrajraji, Mawaddah
Alghamdi, Basim
Aljohani, Saud
Daqeeq, Abdullah
Al‐Faifi, Jubran J
Jennings, Vicky
Ngayu, Nyawira
Moore, Rachel
Kong, Victor
Kretzmann, Hayden
Connor, Katie
Nel, Daniel
Sampson, Colleen
Panieri, Eugenio
Sishuba, Nosisa
Tun, Myint
Mphatsoe, Albert Mohale
Carreira, Jo‐Anne
Wagener, Mark
Botes, Stefan
Du Plessis, Danelo
Fernandez‐Bueno, Fernando
Aguilar‐Jimenez, Jose
Garcia‐Marin, Jose Andres
García, Lorena Solar
Florez, Luis Joaquín García
Pacheco, Rubén Darío Arias
Pagnozzi, Janet
Quezada, Jimy Harold Jara
Rodicio, Jose Luis
Minguez, German
Rodríguez‐Uría, Raquel
Ugalde, Paul
Lopez‐Arevalo, Camilo
Barneo, Luis
Stuva, Jessica Patricia Gonzales
Ortega‐Vazquez, Irene
Rodriguez, Lorena
Herrera, Norberto
Arachchi, Prasad Pitigala
Senanayake, Wanigasekara
Senanayake, Mudiyanselage Kithsiri Janakantha
Arachchige, Lalith Asanka Jayasooriya Jayasoori
Sivaganesh, Sivasuriya
Samaraweera, Dulan Irusha
Thanusan, Vimalakanthan
Musa, Ahmed Elgaili Khalid
Balila, Reem Mohammed Hassan
Mohamed, Mohamed Awad Elkarim Hamad
Ali, Hussein
Elabdin, Hagir Zain
Hassan, Alaa
Mahdi, Sefeldin
Ahmed, Hala
Idris, Sahar Abdoun Ishag
Elsayed, Makki
Elsayed, Mohammed
Mahmoud, Mohamed
Boijsen, Magnus
Lundgren, Per‐Olof
Gustafsson, Ulf
Kiasat, Ali
Wogensen, Fredrik
Jurdell, Emma
Thorell, Anders
Thorarinsdottir, Hildur
Utter, Maria
Sundstrom, Sami Martin
Wredberg, Cecilia
Kjellin, Ann
Nyberg, Johanna
Frisk, Bjorn
Sund, Malin
Andersson, Linda
Gunnarsson, Ulf
Cengiz, Yücel
Ahlqvist, Sandra
Björklund, Ida
Royson, Hanna
Weber, Per
Pahlsson, Hans‐Ivar
Borin, Eva
Hjertberg, Maria
Schmid, Roger
Schivo, Debora
Despotidis, Vasileios
Breitenstein, Stefan
Staerkle, Ralph F
Schadde, Erik
Deichsel, Fabian
Gerosa, Alexandra
Nocito, Antonio
Raptis, Dimitri Aristotle
Mijuskovic, Barbara
Zuber, Markus
Eisner, Lukas
Kruspi, Swantje
Reinisch, Katharina Beate
Schoewe, Christin
Novak, Allan
Palma, Adrian F.
Teufelberger, Gerfried
Kimaro, Msafiri
King, Rachel
Balkan, Ali Zeynel Abidin
Gumar, Mehmet
Yavuz, Mehmet Ali
Karabacak, Ufuk
Lap, Gokhan
Ozkan, Bahar Busra
Karakahya, Murat
Adams, Ryan
Morton, Robert
Henderson, Liam
Gratton, Ruth
Clement, Keiran David
Chang, Kate Yu‐Ching
Mcnish, David
Mcintosh, Ryan
Milligan, William
Skelly, Brendan
Anderson‐Knight, Hannah
Lawther, Roger
Onimowo, Jemina
Shatkar, Veereanna
Tharmalingam, Shivanee
Woin, Evelina
Fautz, Tessa
Ziff, Oliver
Dindyal, Shiva
Arman, Sam
Talukder, Shagorika
Gadhvi, Vijay
Chew, Luen Shaun
Heath, Jonathan
Blencowe, Natalie
Hallam, Sally
Mannu, Gurdeep Singh
Zachariades, Dimitris‐Christos
Snaith, Ailsa Claire
Hettiarachchi, Thusitha Sampath
Nesaratnam, Arjun
Wheeler, James
McCullagh, Darragh
Clements, Joshua Michael
Khan, Ata
Koumpa, Foteini
Neophytou, Christina
Roth, Jessica
Soon, Wai Cheong
Deputy, Mohammed
Ahmed, Ahmed
Ashton, Annelisse
Vincent, Joe
Almy, Jack
Khan, Taufiq
Allen, John Lee Y
Mcintyre, Charlotte Jane
Marshall, Dominic Charles
Sykes, Mark
Behar, Nebil
Jordan, Harriet
Rajjoub, Yaseen
Sherman, Thomas
White, Timothy
Watts, Anna
Ardley, Rohan
Arulampalam, Tan
Shah, Apar
Brown, Damien
Blower, Emma
Sutton, Paul
Gasteratos, Konstantinos
Vimalachandran, Dale
Magee, Cathy
Mcguigan, Andrew
Mcaleer, Stephen
Morgan, Clare
Braungart, Sarah
Lafferty, Kirsten
Labib, Peter
Tanase, Andrei
Mangan, Clodagh
Reza, Lillian
Woodward, Helen
Gouldthorpe, Craig
Turner, Megan
Wild, Jonathan R L
Malik, Tom AM
Proctor, Victoria K
Hewage, Kalon
Davies, James
Dubois, Andre
Sarwary, Sayed
Zardab, Ali
Grant, Alan
Mcintyre, Robert
Mogan, Yogendra Praveen
Ho, Weiguang
Chong, Bryon Frankie Hon Khi
Tewari, Shirish
Humm, Gemma
Farinella, Eriberto
Hall, Nigel J
Wright, Naomi J
Major, Christina P
Xerri, Thelma
De Bono, Phoebe
Amin, Jasim
Farhad, Mustafa
Camilleri‐Brennan, John F.
Robertson, Andrew G N
Swann, Joanna
Richards, James
Jabbar, Aijaz
Attard, Myranda
Burns, Hannah
Macdonald, Euan
Baldacchino, Matthew
Skehan, Jennifer
Camilleri‐Brennan, Julian
Hall, Tom Falconer
Gimzewska, Madelaine
Mclachlan, Greta
Shah, Jamie
Giles, James
Chiu, Selina
Weber, Beatrix
Chiu, Selina Man Yeng
Highcock, Saskia
Hassan, Maleeha
Beasley, William
Vlachogiorgos, Apostolos
Dias, Stephen
Maharaj, Geta
Mcdonald, Rosie
Macdonald, Alisdair
Witherspoon, Paul
Baird, Alan
Sarmah, Panchali
Green, Nikki
Youssef, Haney
Cross, Kate
Rees, Clare M
Van Duren, Bernard
Upchurch, Emma
Khan, Khurram
Abudeeb, Haytham
Hammad, Ahmed
Karandikar, Sharad
Bowley, Doug
Karim, Ahmed
Chachulski, Witold
Richardson, Liam
Dawnay, Giles
Thompson, Ben
Mistry, Ajayesh
Ghetia, Millika
Roy, Sudipta
Al‐Obaedi, Ossama
Das, Kaustuv
Prabhudesai, Ash
Cocker, DM
Tan, Jessica Juliana
Tyler, Robert
Di Franco, Filippo
Ayyar, Shruti
Vivekanantham, Sayinthen
Gokani, Shyam
Gillespie, Michael
Gudlaugsdottir, Katrin
Pezas, Theodore
Currow, Chelise
Kim, Matthew Young‐Han
Birring, Amerdip
Edwards, Joanne
Ali, Ased
Das, Suparna
Jha, Madan
Atkinson, Kieran
Luck, Joshua
Fozard, Thomas
Puttick, Michael
Salama, Yahya
Shah, Rohi
Ibrahem, Ahmad Aboelkassem
Ebdewi, Hamdi
Gravante, Gianpiero
El‐Rabaa, Saleem
Nnajiuba, Henry
Allott, Rebecca
Bhargava, Aman
Chan, Zoe
Hassan, Zaffar
Makinde, Misty
Hemingway, David
Dean, Ramzana
Boddy, Alexander
Aber, Ahmed
Patel, Vijay
Parakh, Jehangirshaw
Parthiban, Sunil
Ubhi, Harmony Kaur
Hosein, Simon‐Peter
Ward, Simon
Malik, Kamran
Jennings, Leifa
Newton, Tom
Alkhouri, Mirna
Kang, Min Kyu
Houlden, Christopher
Barry, Jonathan
Raza, Imtanan
Farquharson, Alistair
Bhattacharya, Sanjeet
Chang, Kate
Wilson, Michael S J
Neo, Yan Ning
Ibrahim, Ibrahim
Chan, Emily
Peck, Fraser S
Lim, Pei J
North, Alexander S
Blundell, Rebecca
Williamson, Adam
Fouad, Dina
Minocha, Ashish
Mccarthy, Kathryn
Court, Emma
Chambers, Alice
Yee, Jenna
Tham, Ji Chung
Beaton, Ceri
Walsh, Una
Lockey, Joseph
Bokhari, Salman
Howells, Lara
Griffiths, Megan
Yallop, Laura
Singh, Shailinder
Nasher, Omar
Jackson, Paul
Shariffuddin, Abdul Muiz
Ho, Weng Chee
Wilson, Michael Sj
Pabla, Gurpreet
Ramzi, Saed
Zeidan, Shady
Doughty, Jennifer
Sinha, Sidhartha
Davenport, Ross
Lewis, Jason
Duffy, Leo
Mcaleer, Elizabeth
Williams, Eleanor
Som, Robin
Javed, Omar
Boal, Matthew
Harrison, Nicola
Tafazal, Habib
Brogden, Tom
Griffiths, Ewen
Obute, Rhalumi Daniel
Glover, Thomas E
Clark, David J
Boshnaq, Mohamed
Akhtar, Mansoor
Capleton, Pascale
Doughan, Samer
Rabie, Mohamed
Mohamed, Ismail
Samuel, Duncan
Dickson, Lauren
Kennedy, Matthew
Dempster, Eleanor
Brown, Emma
Maple, Natalie
Monaghan, Eimear
Wolf, Bernhard
Garland, Alicia
Mcphee, Arthur
Anderson, David
Anderson, Robert
Hassan, Sarah
Smith, Dave
Lund, Jonathan
Boereboom, Catherine
Murphy, Jennifer
Tierney, Gillian
Tou, Samson
Zimmermann, Eleanor Franziska
Smart, Neil James
Warwick, Andrea Marie
Stasinou, Theodora
Daniels, Ian
Findlay‐Cooper, Kim
Mitrasinovic, Stefan
Ray, Swayamjyoti
Varcada, Massimo
D'Souza, Rovan
Omara, Sharif
Spurr, Matthew
Parkinson, Lucienne
Hanks, Anthony
Ma, Jennifer
Abington, Emily
Ramcharn, Meera
Williams, Gethin
Winstanley, Joseph
Kennedy, Ewan D.
Yeung, Emily NW
Jones, Catrin
O'neill, Stephen
Lim, Shujing Jane
Liew, Ignatius
Nair, Hari
Fairfield, Cameron
Oh, Julia
Koh, Samantha
Wilson, Andrew
Fairfield, Catherine
Anandkumar, Delran
Kirupagaran, Ashok
Jones, Timothy F
Torrance, Hew Dt
Fowler, Alexander J
Chandrakumar, Charmilie
Patel, Priyank
Ashraf, Syed Faaz
Lakhani, Sonam M.
Mclean, Aaron Lawson
Basson, Sonia
Batt, Jeremy
Bowman, Catriona
Benons, Natasha
Mason, Clare
Harrison, Rebecca
Quayle, John
Barker, Tom
Summerour, Virginia
Harper, Edward
Smith, Caroline
Hampton, Matthew
Pitt, Sophie K
Ward, Alex E
O'Connor, Timothy
Heywood, Emily G
Chowdhury, Abeed
Hossaini, Sina
Watson, Nicholas Fs
Mckechnie, Doug
Farah, Ayaan
Chun, Anita
Koh, Hoey
Lim, Grace
Sunderland, Graham
Gould, Laura
Munipalle, P C
Rooney, H
Browning, D R L
Pereira, Bernadette
Nemeth, Kristof
Decker, Emily
Giuliani, Stefano
Shalaby, Aly
Shaikh, Shafaque
Tan, Chern Yan
Palkhi, Ebrahim Y A
Szczap, Aleksandra
Chidambaram, Swathikan
Chen, Chee Yang
Kulasabanathan, Kavian
Chhabra, Srishti
Kostov, Elisabeth
Harbord, Philippe
Barnacle, James
Palliyil, Madan Mohan
Zikry, Mina
Porter, Johnathan
Raslan, Charef
Hafiz, Shazia
Soltani, Niksa
Baillie, Katie
Singh, Priyanka
Sheth, Shailee
Patel, Kishen
Khalili, Mahry
Choi, Jeesoo
Benger, Matthew
Marples, Lucy
Macfarlane, Alastair
Thurairaja, Ramesh
Boyce, Tamsin
Whewell, Harriet
Jones, Elin
Th'ng, Francesca
Robertson, Nichola
Mirza, Ahmad
Saeed, Haroon
Galloway, Simon
Elena, Gia
Afzal, Mohammad
Zakir, Mohamed
Sodde, Peter
Hand, Charles
Sriram, Aiesha
Clark, Tamsyn
Holton, Patrick
Livesey, Amy
Sinha, Yashashwi
Iqbal, Fahad Mujtaba
Bharj, Indervir Singh
Rotundo, Adriana
Jenvey, Cara
Slade, Robert
Golding, David
Haines, Samuel
Ne'ma Abdullah, Ali Adel
Tilston, Thomas W
Loughran, Dafydd
Donoghue, Danielle
Giacci, Lorenzo
Sherif, Mohamed Ashur
Harrison, Peter
Tang, Alethea
Kotecha, Deevia
Elshaer, Mohamed
Urbonas, Tomas
Riaz, Amjid
Chapman, Annie
Acharya, Parisha
Shalhoub, Joseph
Grossart, Cathleen
McMorran, David
Mlotshwa, Makhosini
Hawkins, William
Loizides, Sofronis
Krishna, Kandaswamy
Orchard, Melanie
Ho, Chik Wai
Thomson, Peter
Khan, Shahab
Taylor, Fiona
Shukla, Jalak
Howie, Emma Elizabeth
Macdonald, Linda
Komolafe, Olusegun
Mcintyre, Neil
Cragg, James
Parker, Jody
Stewart, Duncan
Lintin, Luke
Tracy, Julia
Farooq, Tahir
Molina, George
Kaafarani, Haytham
Beyene, Robel
Sava, Jack
Scott, Mark
Swaroop, Mamta
Kennedy, Raelene
Azodo, Ijeoma A
Heffernan, Daithi
Chun, Tristen
Stephen, Andrew
Sion, Melanie
Weinstein, Michael S.
Punja, Viren
Bugaev, Nikolay
Goodstein, Monica
Razmdjou, Shadi
Etchill, Eric
Puyana, Juan Carlos
Kesinger, Matthew
Napolitano, Lena
To, Kathleen
Hemmila, Mark
Todd, Oliver
Jenner, Edward
Hoogakker, Ellen
Grizhja, Besmir
Ymeri, Shpetim
Galiqi, Gezim
Klappenbach, Roberto
Antezana, Diego
Beleño, Alvaro Enrique Mendoza
Costa, Cecilia
Sanchez, Belen
Aviles, Susan
Fermani, Claudio Gabriel
Balmaceda, Rubén
Villalobos, Santiago
Carmona, Juan Manuel
Hamill, Daniel
Deutschmann, Peter
Sandler, Simone
Cox, Daniel
Nataraja, Ram
Sharpin, Claire
Ljuhar, Damir
Gray, Demi
Haines, Morgan
Iyer, Dush
Niranjan, Nithya
D'Amours, Scott
Ashtari, Morvarid
Franco, Helena
Karim, Sabbir
Aman, Nowrin F.
Estee, Mahnuma Mahfuz
Salma, Umme
Razzaque, Joyeta
Kanta, Tasnia Hamid
Tori, Sayeeda Aktar
Alamin, Shadid
Roy, Swapnil
Al Amin, Shadid
Karim, Rezaul
Haque, Muhtarima
Faruq, Amreen
Iftekhar, Farhana
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Jonnalagadda, Ramesh
Litvin, Andrey
Filatau, Aliaksandr
Paulouski, Dzmitry
Shubianok, Maryna
Shachykava, Tatsiana
Khokha, Dzianis
Khokha, Vladimir
Djivoh, Fernande
Dossou, Francis
Seto, Djifid Morel
Gbessi, Dansou Gaspard
Noukpozounkou, Bruno
Keke, Kpèmahouton René
Hodonou, Fred
Ahounou, Ernest Yemalin Stephane
Alihonou, Thierry
Dénakpo, Max
Ahlonsou, Germain
Bedada, Alemayehu Ginbo
Nsengiyumva, Carlos
Kwizera, Sandrine
Barendegere, Venerand
Choi, Philip
Jamal, Luai
Chen, Tzu‐Ling
Yip, Chingwan
Zapata, Felipe
Lanau, Maria Isabel Villegas
Restrepo, Ivan Mendoza
Giraldo, Ruben Santiago Restrepo
Youssef, Mohamed
Thabet, Waleed
Sanad, Aly
Zaki, Ahmed
Abdel‐Hameed, Noran
Mostafa, Mohamed
Omar, Muhammad Fathi Waleed
Ghanem, Ahmed
Denewar, Adel
Emara, Eman
Rashad, Eman
Sakr, Ahmad
Elashry, Rehab
Emile, Sameh
Khafagy, Toqa
Elhamouly, Sara
Elfarargy, Arwa
Mohamed, Amna Mamdouh
Nagy, Ghada Saied
Esam, Abeer
Elwy, Eman
Hammad, Aya
Khallaf, Salwa
Ibrahim, Eman
Saidbadr, Ahmed
Moustafa, Ahmed
Mohammed, Amany Eldosouky
Elgheriany, Mohammed
Abdelmageed, Eman
Al Raouf, Eman Abd
Elbanby, Esraa Samir
Elmasry, Maha
Farahat, Mahitab Morsy
Mansor, Eman Yahya
Hegazy, Eman Magdy
Gamal, Esraa
Gamal, Heba
Kandil, Hend
Abdelrouf, Doaa Maher
Moaty, Mohamed
Gamal, Dina
El‐Sagheer, Nada
Salah, Mohamed
Magdy, Salma
Salah, Asmaa
Essam, Ahmed
Ali, Ahmed
Badawy, Mahmoud
Ahmed, Sara
Mohamed, Mazed
Assal, Abdelrahman
Sleem, Mohamed
Ebidy, Mai
Elrazek, Aly Abd
Zahran, Diaaaldin
Adam, Nourhan
Nazir, Mohamed
Hassanein, Adel B
Ismail, Ahmed
Elsawy, Amira
Mamdouh, Rana
Mabrouk, Mohamed
Ahmed, Lopna Ahmed Mohamed
Alnaby, Mohamed Hassab
Magdy, Eman
Abd‐Elmawla, Manar
Fahim, Marwan
Mowafy, Bassant
Mahmoud, Moustafa Ibrahim
Allam, Meran
Alkelani, Muhammad
El Gendy, Noran Halim
Aboul‐Naga, Mariam Saad
El‐Din, Reham Alaa
Elgendy, Alyaa Halim
Ismail, Mohamed
Shalaby, Mahmoud
Elsharkawy, Aya Adel
Moghazy, Mahmoud Elsayed
Elbisomy, Khaled Hesham
Shakshouk, Hend Adel Gawad
Hamed, Mohamed Fouad
Ebidy, Mai Mohamed
Ahmed, Hayam
Adel, Israa
Omar, Mohammad Elsayed
Ibrahim, Mohamed
Ghoneim, Omar
Hesham, Omar
Gamal, Shimaa
Hilal, Karim
Arafa, Omar
Awad, Sawsan Adel
Salem, Menatalla
Elsherif, Fawzia Abdellatif
Elsabbagh, Nourhan
Aboelsoud, Moustafa R.
Rida, Ahmed Hossam Eldin Fouad
Hossameldin, Amr
Hany, Ethar
Asar, Yomna Hosny
Anwar, Nourhan
Gadelkarim, Mohamed
Abdelhady, Samar
Morshedy, Eman Mohamed
Saad, Reham
Soliman, Nourhan
Salama, Mahmoud
Ezzat, Eslam
Mohamed, Arwa
Ibrahim, Arwa
Fergany, Alaa
Mohammed, Sara
Reda, Aya
Allam, Yomna
Saad, Hanan Adel
Abdelfatah, Afnan
Fathy, Aya Mohamed
El‐Sehily, Ahmed
Kasem, Esraa Abdalmageed
Hassan, Ahmed Tarek Abdelbaset
Mohammed, Ahmed Rabeih
Saad, Abdalla Gamal
Ibrahim, Arij
Hassaan, Amr
Mohammed, Mohammed Mustafa
Elhoseny, Ghada
Magdy, Mohamed
Elkhalek, Esraa Abd
Zakaria, Yehia
Ezzat, Tarek
El Dahab, Ali Abo
Kelany, Mohamed
Arafa, Sara
Hassan, Osama Mokhtar Mohamed
Badwi, Nermin Mohamed
Sleem, Ahmad Saber
Ahmed, Hussien
Abdelbadeai, Kholoud
Abdullah, Mohamed Abozed
Lokman, Muhammad Amsyar Auni
Bahar, Suraya
Abdelazeam, Anan Rady
Adelshone, Abdelrahman
Hasnan, Muhammad Bin
Zulkifli, Athirah
Kamarulzamil, Siti Nur Alia
Elhendawy, Abdelaziz
Latif, Aliang
Adnan, Ahmad Bin
Shaharuddin, Shahadatul
Majid, Aminah Hanum Haji Abdul
Al‐Marakby, Dina
Ismail, Mohamad Jeffrey Bin
Basir, Elissa Rifhan Mohd
Ali, Citra Dewi Mohd
Ata, Aya Yehia
Nasr, Maha
Rezq, Asmaa
Sheta, Ahmed
Tariq, Sherif
Sallam, Abd Elkhalek
Darwish, Abdelrhman KZ
Elmihy, Sohaila
Elhadry, Shady
Farag, Ahmed
Hajeh, Haidar
Abdelaal, Abdelaziz
Aglan, Amro
Zohair, Ahmed
Essam, Mahitab
Moussa, Omar
El‐Gizawy, Esraa
Samy, Mostafa
Ali, Safia
Elhalawany, Esraa
Ata, Ahmed
El Halawany, Mohamed
Nashat, Mohamed
Soliman, Samar
Elazab, Alaa
Samy, Mostada
Abdelaziz, Mohamed A
Ibrahim, Khaled
Ibrahim, Ahmed mohamed
Gado, Ammar
Eldeen, Esraa Alm
loaloa, Mohamed Reda
Abouzaid, Arwa
Eldin, Mostafa Ahmed Bahaa
Hashad, Eman
Sroor, Fathy
Gamil, Doaa
Abdulhakeem, Eman Mahmoud
Zakaria, Mahmoud
Mohamed, Fawzy
Abubakr, Marwan
Ali, Elsayed
Magdy, Hesham
Ramadan, Menna Tallah
Mohamed, Mohamed Abdelaty
Mansour, Salma
Amin, Hager Abdul Aziz
Mohamed, Ahmed Rabie
Saami, Mahmoud
Elsayed, Nada Ahmed Reda
Tarek, Adham
Mahmoud, Sabry Mohy Eldeen
El Sayed, Islam Magdy
Reda, Amira
Shawky, Martina Yusuf
Salem, Mohammed Mousa
El‐Din, Shahinaz Alaa
Soliman, Noha Abdullah
Talaat, Muhammed
Alaael‐Dein, Shahinaz
Elhusseiny, Ahmed Abd Elmoen
Abdullah, Noha
Elshaar, Mohammed
Ibraheem, Aya AbdelFatah
Abdulaziz, Hager
Ismail, Mohammed Kamal
Madkor, Mona Hamdy
Abdelaty, Mohamed
Abdel‐Kader, Sara Mahmoud
Salah, Osama Mohamed
Eldafrawy, Mahmoud
Eldeeb, Ahmed Zaki
Eid, Mostafa Mahmoud
Attia, Attia
Shwky, Ayman
Badenjki, Mohamed Adel
Soliman, Abdelrahman
Al Attar, Samaa Mahmoud
Sayed, Farrag
Sabour, Fahd Abdel
Azizeldine, Mohammed G.
Shawqi, Muhammad
Hashim, Abdullah
Aamer, Ahmed
Abdelraouf, Ahmed Mahmoud
Abdelshakour, Mahmoud
Ibrahim, Amal
Mahmoud, Basma
Mahmoud, Mohamed Ali
Qenawy, Mostafa
Rashed, Ahmed M.
Dahy, Ahmed
Sayed, Marwa
Shamsedine, Ahmed W.
Mohamed, Bakeer
Hasan, Ahmad
Saad, Mahmoud M.
Bassit, Khalil Abdul
El‐Latif, Nadia Khalid Abd
Elzahed, Nada
El Kashash, Ahmed
Bekhet, Nada Mohamed
Hafez, Sarah
Gad, Ahmed
Maher, Mahmoud Elkhadragy
Elsameea, Ahmed Abd
Hafez, Mohamed
Sabe, Ahmad
Ahmed, Ataa
Shahine, Ahmed
Dawood, Khaled
Gaafar, Shireen
Husseiny, Reem
Aboelmagd, Omnia
Soliman, Ahmed
Mesbah, Nourhan
Emadeldin, Hossam
Al Meligy, Amgad
Bekhet, Amira Hassan
Hasan, Doaa
Alhady, Khaled
Sabe, Ahmad Khaled
Elnajjar, Mahmoud A.
Aboelella, Majed
Hamsho, Ward
Hassan, Ihab
Saad, Hala
Abdelazim, Galaleldin
Mahmoud, Hend
Wael, Noha
Kandil, Ahmedali M
Magdy, Ahmed
Elkholy, Shimaa Said
Adel, Badr Eldin
Dabbour, Kareem
Elsherbiney, Saged
Mattar, Omar
Abdrabou, Abdulshafi Khaled
Aly, Mohammed Yahia Mohamed
Geuoshy, Abdelrahman
Elnagar, Ahmedglal
Ahmed, Saraibrahim
Abdelmotaleb, Ibrahem
Saleh, Amr Ahmed
Saeed, Manar
Mahmoud, Shady
Tawfik, Badreldin Adel
Ismail, Samar Adel
Zakaria, Esraay
Gad, Mariam O.
Elhelbawy, Mohamed Salah
Bassem, Monica
Maraie, Noha
Elhadary, Nourhan Medhat
Semeda, Nourhan
Mohamed, Shaza Rabie
Bakry, Hesham Mohammed
Essam, AA
Tarek, Dina
Ashour, Khlood
Elhadad, Alaa
Abdel‐Aty, Abdulrahman
Rakha, Ibrahim
Matter, Sara Mamdouh
Abdelhamed, Rasha
Abdelkader, Omar
Hassaan, Ayat
Soliman, Yasmin
Mohamed, Amna
Farouk, Sara Amr Mohamed
Ibrahim, Eman Mohamed
El‐Taher, Esraa
Mostafa, Merna
Badr, Mohamed Fawzy Mahrous
Elsemelawy, Rofida
El‐Sawy, Aya
Bakr, Ahmad
Al Rafati, Ahmad Abdel Razaq
Saar, Sten
Reinsoo, Arvo
Seyoum, Nebyou
Worku, Tewodros
Fitsum, Agazi
Tolonen, Matti
Parmentier, Benoît
Dardenne, Sabrina
Robert, Elsa
Maillot, Betty
Courboin, Etienne
Hascoet, Juliette
Kaci, Amir Ait
Prudhomme, Thomas
Ballouhey, Quentin
Grosos, Céline
Fourcade, Laurent
Cecilia, Tolg
Jean‐Francois, Colombani
Helene, Francois‐Coridon
Delforge, Xavier
Haraux, Elodie
Dousset, Bertrand
Schiavone, Roberto
Gaujoux, Sebastien
Marret, Jean‐Baptiste
Haffreingue, Aurore
Rod, Julien
Renaux‐Petel, Mariette
Lecompte, Jean‐François
Bréaud, Jean
Gastaldi, Pauline
Taieb, Chouikh
Claire, Raquillet
Anis, Echaieb
Bustangi, Nasir
Lopez, Manuel
Grella, Maria Giovanna
Mariani, Aurora
Schmitt, Françoise
Broch, Aline
Bandoh, Dickson
Kyereh, Martin
Asumah, Hamza
Appiah, Eric Kofi
Wondoh, Paul
Gyedu, Adam
Dally, Charles
Agbedinu, Kwabena
Amoah, Michael
Yifieyeh, Abiboye
Amoako‐Boateng, Mabel
Dayie, Makafui
Hagan, Richmond
Debrah, Sam
Ohene‐Yeboah, Micheal
Clegg‐Lampety, Joe‐Nat
Etwire, Victor
Dakubo, Jonathan
Essoun, Samuel
Bonney, William
Glover‐Addy, Hope
Osei‐Nketiah, Samuel
Amoako, Joachim
Adu‐Aryee, Niiarmah
Appeadu‐Mensah, William
Bediako‐Bowan, Antoinette
Dedey, Florence
Ekow, Mattew
Akatibo, Emmanuel
Yakubu, Musah
Kordorwu, Hope Edem Kofi
Asare‐Bediako, Kwasi
Tackie, Enoch
Aaniana, Kenneth
Acquah, Emmanuel
Opoku‐Agyeman, Richard
Avoka, Anthony
Kusi, Kwasi
Maison, Kwame
Gyamfi, Frank Enoch
Barnabas, Gandau Naa
Abdul‐Latif, Saiba
Amoako, Philip Taah
Davor, Anthony
Dassah, Victor
Dagoe, Enoch
Kwakyeafriyie, Prince
Akoto, Elliot
Ackom, Eric
Mensah, Ekow
Atkins, Ebenezer Takyi
Coompson, Christian Lari
Ivros, Nikolaos
Ferousis, Christoforos
Kalles, Vasileios
Kyriazanos, Ioannis
Barkolias, Christos
Tselos, Angelos
Tzikos, Georgios
Voulgaris, Evangelos
Bamicha, Athanasia
Stefanopoulos, Anastasios
Patoulias, Ioannis
Sfougaris, Dimitrios
Valioulis, Ioannis
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Manatakis, Dimitrios K
Kyrou, Georgios
Karabelias, Georgios
Papaskarlatos, Iason‐Antonios
Konstantina, Kolonia
Zampitis, Nikolaos
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Gkiokas, Georgios
Mitroudi, Magdalini
Panteli, Christina
Feidantsis, Thomas
Farmakis, Konstantinos
Kyziridis, Dimitrios
Ioannidis, Orestis
Parpoudi, Styliani
Parasyris, Stavros
Margaritis, Michail
Aguilera‐Arevalo, Maria‐Lorena
Coyoy‐Gaitan, Otto
Rosales, Javier
Tale, Luis
Rodriguez, Servio Tulio Torres
Galvez, Carlos Paz
Cruz, Danilo Herrera
Rosenberg, Guillermo Sanchez
Matheu, Alejandro
Cohen, David Monterroso
Paul, Marie
Charles, Angeline
Lam, Justin Chak Yiu
Yeung, Man Hon Andrew
Fok, Chi Ying Jacquelyn
Li, Ka Hin Gabriel
Lai, Anthony Chuk‐Him
Cheung, Yuk Hong Eric
Wong, Hong Yee
Leung, Ka Wai
Lee, Tien Seng Bryan
Lam, Wai Him
Dao, Weihei
Kwok, Stephanie Hiu‐wai
Chan, Tsz‐Yan Katie
Ng, Yung Kok
Mak, TWC
Foo, Chi Chung
Yang, James
Bhatnagar, Ankur
Upadhyaya, Vijaid
Muddebihal, Uday
Dar, Wasim
Janardha, KC
Aruldas, Neerav
Adella, Fidelis Jacklyn
Rulie, Anthonius Santoso
Iskandar, Ferdy
Setiawan, Jonny
Evajelista, Cicilia Viany
Natalie, Hani
Suyadi, Arlindawati
Gunawan, Rudy
Karismaningtyas, Herlin
Mata, Lusi Padma Sulistianingsih
Andika, Ferry Fitriya Ayu
Hasanah, Afifatun
Widiastini, T Ariani
Purwaningsih, Nurlaila Ayu
Mukin, Annisa Dewi Fitriana
Rahmah, Dina Faizatur
Nurqistan, Hazmi Dwinanda
Arsyad, Hasbi Maulana
Adhitama, Novia
Jeo, Wifanto Saditya
Sutandi, Nathania
Clarissa, Audrey
Gultom, Phebe Anggita
Billy, Matthew
Haloho, Andreass
Johanna, Nadya
Lee, Felix
Dorani, Radin Mohd Nurrahman Radin
Glynn, Martha
Alherz, Mohammad
Goh, Wennweoi
Shiwani, Haaris A.
Sproule, Lorraine
Conlon, Kevin C.
Bala, Miklosh
Kedar, Asaf
Bianco, Federica
Steccanella, Francesca
Gallo, Gaetano
Trompetto, Mario
Clerico, Giuseppe
Papandrea, Matteo
Sammarco, Giuseppe
Sacco, Rosario
Giavarini, Luisa
Giglio, Mariano Cesare
Bucci, Luigi
Pagano, Gianluca
Sollazzo, Viviana
Peltrini, Roberto
Luglio, Gaetano
Birindelli, Arianna
Mingrone, Pietro
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Pellino, Gianluca
Di Martino, Natale
Curletti, Gianluca
Aonzo, Paolo
Galleano, Raffaele
Berti, Stefano
Francone, Elisa
Boni, Silvia
Lorenzon, Laura
lo Conte, Annalisa
Balducci, Genoveffa
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Gavagna, Laura
Vasquez, Giorgio
Targa, Simone
Occhionorelli, Savino
Andreotti, Dario
Armellini, Andrea
Chiesa, Deborah
Aquilino, Fabrizio
Chetta, Nicola
Picciariello, Arcangelo
Abdelkhalek, Mohamed
Belli, Andrea
De Franciscis, Silvia
Bigaran, Annamaria
Favero, Alessandro
Basso, Stefano M.M
Salusso, Paola
Perino, Martina
Mochet, Sylvie
Sasia, Diego
Riente, Francesco
Migliore, Marco
Basilicò, Silvia
Corbellini, Carlo
Lazzari, Veronica
Angelieri, Daniele
Coletta, Diego
Falaschi, Federica
Catani, Marco
Reali, Claudia
Malavenda, Mariastella
Del Basso, Celeste
Ribaldi, Sergio
Coletti, Massimo
Natili, Andrea
Depalma, Norma
Iannone, Immacolata
Antoniozzi, Angelo
Rossi, Davide
Gui, Daniele
Perrotta, Gerardo
Ripa, Matteo
Giardino, Francesco Ruben
Foco, Maurizio
Vicario, Erika
Nita, Gabriela Elisa
Leone, Nicoletta
Simioni, Andrea
De Boni, Davide
Pasquali, Sandro
Goldin, Elena
Vendramin, Elena
Ciccioli, Eleonora
Tedeschi, Umberto
Violi, Paola
Campagnaro, Tommaso
Conci, Simone
Lazzari, Giovanni
Iacono, Calogero
Gulielmi, Alfredo
Manfreda, Serena
Rinaldi, Anna
Ringressi, Maria Novella
Brunoni, Beatrice
Salamone, Giuseppe
Mangiapane, Mirko
De Marco, Paolino
La Brocca, Antonella
Tutino, Roberta
Silvestri, Vania
Licari, Leo
Fontana, Tommaso
Falco, Nicolò
Cocorullo, Gianfranco
Shalaby, Mostafa
Sileri, Pierpaolo
Arcudi, Claudio
Bsisu, Isam
Aljboor, Khaled
Abusalem, Lana
Alnusairat, Aseel
Qaissieh, Ahmad
Al‐Dakka, Emad
Ababneh, Ali
Halhouli, Oday
Yusufali, Taha
Mohammed, Hussein
Lando, Justus
Parker, Robert
Ndegwa, Wairimu
Gribauskaite, Jolanta
Kuliavas, Justas
Dulskas, Audrius
Samalavicius, Narimantas E.
Jasaitis, Kristijonas
Parseliunas, Audrius
Nevieraite, Viktorija
Slapelyte, Evelina
Dainius, Edvinas
Subocius, Andrejus
Venclauskas, Linas
Gulbinas, Antanas
Kasputyte, Simona
Mikuckyte, Deimante
Kiudelis, Mindaugas
Jankus, Tomas
Petrikenas, Steponas
Pažuskis, Matas
Urniežius, Zigmantas
Vilčinskas, Mantas
Banaitis, Vincas Jonas
Gaižauskas, Vytautas
Grisin, Edvard
Mazrimas, Povilas
Drungilas, Mantas
Lagunavicius, Karolis
Lipnickas, Vytautas
Majauskyté, Dovilè
Abaliksta, Tomas
Uščinas, Laimonas
Simutis, Gintaras
Ladukas, Adomas
Danys, Donatas
Sruogiene, Elena Zdanyte
Višinskas, Petras
Žilinskienė, Reda
Dragatas, Deividas
Burmistrovas, Andrius
Tverskis, Zygimantas
Vaicius, Arturas
Mazelyte, Ruta
Zadoroznas, Antanas
Žiubrytė, Greta
Rahantasoa, Finaritra Casimir Fleur Prudence
Samison, Luc Hervé
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Tolotra, Todisoa Emmanuella Christina
Mukuzunga, Cornelius
Kwatiwani, Chimwemwe
Msiska, Nelson
Chai, Feng Yih
Asilah, Siti Mohd Desa
Syibrah, Khuzaimah Zahid
Chin, Pui Xin
Riswan, Nur Zulaika
Chong, Hoong‐Yin
Aziz, Nora Abdul
Poh, Keat‐Seong
Chai, Chu‐Ann
Kumar, Sandip
Taher, Mustafa Mohammed
Aziz, Dayang Nita Abdul
Julaihi, Rokayah
Jethwani, Durvesh Lacthman
Yahaya, Muhammad Taqiyuddin
Mathew, Susan Wndy
Chung, Kuet Jun
Nirumal, Milaksh Kumar
Tze, R. Goh Ern
Ali, Syed Abdul Wahhab Eusoffee Wan
Gan, Yiing Yee
Ting, Jesse Ron Swire
Sii, Samuel S. Y.
Koay, Kean Leong
Tan, Yi Koon
Cheah, Alvin Ee Zhiun
Wong, Chui Yee
Nur'Azmah Tuan Mat, Tuan
Chow, Crystal Yern Nee
Har, Prisca A.L.
Der, Yishan
Henry, Fitjerald
Low, Xinwei
Neo, Ya Theng
Heng, Hian Ee
Kong, Shu Ning
Gan, Cheewei
Mok, Yi Ting
Tan, Yee Wen
Palayan, Kandasami
Tata, Mahadevan Deva
Cheong, Yih Jeng
Gunaseelan, Kuhaendran
'Ain Wan Mohd Nasir, Wan Nurul
Yoganathan, Pigeneswaren
Lee, Eu Xian
Saw, Jian Er
Yeang, Li Jing
Koh, Pei Ying
Lim, Shyang Yee
Teo, Shuang Yi
Grech, Nicole
Magri, Daniela
Cassar, Kristina
Mizzi, Christine
Falzon, Malcolm
Shaikh, Nihaal
Scicluna, Ruth
Zammit, Stefan
Mizzi, Sean
Brincat, Svetlana Doris
Tembo, Thelma
Le, Vu Thanh Hien
Grima, Tara
Sammut, Keith
Carabott, Kurt
Zarb, Ciskje
Navarro, Andre
Dimech, Thea
Camilleri, Georgette Marie
Bertuello, Isaac
Dalli, Jeffrey
Bonavia, Karl
Corro‐Diaz, Samantha
Manriquez‐Reyes, Marisol
Abdelhamid, Amina
Hrora, Abdelmalek
Benammi, Sarah
Bachri, Houda
Abbouch, Meryem
Boukhal, Khaoula
Bennai, Redouane Mammar
Belkouchi, Abdelkader
Jabal, Mohamed Sobhi
Benyaiche, Chaymae
Vermaas, Maarten
Duinhouwer, Lucia
Pastora, Javier
Wood, Greta
Merlo, Maria Soledad
Ajao, Akinlabi
Ayandipo, Omobolaji
Lawal, Taiwo
Abdurrazzaaq, Abdussemiu
Alada, Muslimat
Nasir, Abdulrasheed
Habeeb, Olufemi
Mendel, Henry
Bello, Bashir
Muktar, Umar
Olajide, Thomas Olagboyega
Oshati, Oyindamola
Ihediwa, George
Adenekan, Babajide
Nwinee, Victor
Lawal, Abdulrazzaq
Bode, Chris
Olugbemi, Mojolaoluwa
Odutola, Oluwatomi
Adebola, Oluwaseyi
Onuoha, Clement
Balogun, Fatai
Ajai, Olalekan
Njokanma, Iloba
Kache, Stephen
Ajah, Jonathan
Makama, Jerry
Adamu, Ahmed
Baba, Suleiman
Aliyu, Mohammad
Aliyu, Shamsudeen
Ukwenya, Yahaya
Aliyu, Halima
Sholadoye, Tunde
Daniyan, Muhammad
Ogunsua, Oluseyi
Sheshe, Abdurrahaman
Mshelbwala, Philip
Samson, Garba
Timothy, Oyediran Kehinde
Samuel, Sani Ali
Ajiboye, Anthony
Amole, Isaac
Abiola, Olajide
Olaolorun, Akin
Veen, Torhild
Kanani, Arezo
Styles, Kristian
Herikstad, Ragnar
Larsen, Johannes Wiik
Søreide, Jon Arne
Jensen, Elisabeth
Gran, Mads
Aahlin, Eirik Kjus
Gaarder, Tina
Monrad‐Hansen, Peter Wiel
Næss, Pål Aksel
Lauzikas, Giedrius
Wiborg, Joachim
Holte, Silje
Augestad, Knut Magne
Banipal, Gurpreet Singh
Moe, Thomas Tetens
Schultz, Johannes Kurt
Al‐taher, Taher
Hamdan, Ayah
Salman, Ayman
Saadeh, Rana
Musleh, Aseel
Jaradat, Dana
Abushamleh, Soha
Hanoun, Sakhaa
Qumbos, Amjad Abu
Hamarshi, Aseel
Taher, Ayman And
Qawasmi, Israa
Qurie, Khalid
Altarayra, Marwa
Ghannam, Mohammad
Shaheen, Alaa
Herebat, Azher
Abdelhaq, Aram
Shalabi, Ahmad
Abu‐toyour, Maram
Asi, Fatema
Shamasneh, Ala
Atiyeh, Anwar
Mustafa, Mousa
Zaa'treh, Rula
Dabboor, Majd
Alaloul, Enas
Baraka, Heba
Meqbil, Jehad
Al‐Buhaisi, Alaa
Elshami, Mohamedraed
Afana, Samah
Jaber, Sahar
Alyacoubi, Said
Abuowda, Yousef
Idress, Tasneem
Abuqwaider, Eman
Al‐saqqa, Sara
Bowabsak, Alaa
El Jamassi, Alaa
Hasanain, Doaa
Al‐farram, Hadeel
Salah, Maram
Firwana, Aya
Hamdan, Marwa
Awad, Israa
Ashour, Ahmad
Al Barrawi, Fayez Elian
Al‐khatib, Ahmed
Al‐faqawi, Maha
Fares, Mohamed
Elmashala, Amjad
Adawi, Mohammad
Adawi, Ihdaa
Khreishi, Reem
Khreishi, Rose
ashour, Ahmad
Ghaben, Ahed
Nadeem, Najwa
Saqlain, Muhammad
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul Rehman
Shahzad, Noman
Butt, Muhammad Talha
Asaat ul Razi, Syed
Ahmed, Asdaq
Niazi, Ali Khan
Raza, Ibrahim
Baluch, Fatima
Raza, Ahmed
Bani‐Sadar, Ahmad
Adil, Muhammad
Raza, Awais
Javaid, Mahnoor
Waqar, Muhammad
Khan, Maryam Ali
Arshad, Mohammad Mohsin
Amjad, Mohammadasim
Cardozo, Jorge Torres
Roche, Marcelo O'Higgins
Servin, Gustavo Rodolfo Pertersen
Lopez, Larissa Ines Páez
Cardozo, Ramón Augusto Melo
Espinoza, Fernando
Rojas, Angel David Pérez
Sanchez, Diana
Samaniego, Camila Sanchez
Torres, Shalon Guevara
Calua, Alexander Canta
Razuri, Cesar
Ortiz, Nadia
Rodriguez, Xianelle
Carrasco, Nahilia
Saravia, Fridiz
Miyasato, Hector Shibao
Valcarcel‐Saldaña, María
Bermúdez, Ysabel Esthefany Alejos
Carpio, Juan
Panez, Walter Ruiz
Orbegozo, Pedro Angel Toribio
Dueñas, Carolina Guzmán
Espinoza, Kevin Turpo
Barrantes, Ana Maria Sandoval
Bravo, Jorge Armando Chungui
Fuentes‐Rivera, Lorena
Fernández, Carmen
Málaga, Bárbara
Ye, Joselyn
Velasquez, Ricardo
Salcedo, Jannin
Contreras‐Vergara, Ana Lucia
Mejia, Angelica Genoveva Vergara
Montejo, Maria Soledad Gonzales
Salas, Marilia Del Carmen Escalante
Ticona, Willy Alcca
Vargas, Marvin
Sila, George Christian Manrique
Mas, Robinson
Pilar Paucar, Arazzelly
Velásquez, Armando José Román
Robledo‐Rabanal, Alina
Solis, Ludwing Alexander Zeta
Espinoza, Kenny Turpo
Hamaguchi, José Luis Hamasaki
Farfan, Erick Samuel Florez
Barrientos, Linda Alvi Madrid
Matta, Juan Jaime Herrera
Mora, John Jemuel V.
Redota, Menold Archee P.
Roxas, Manuel Francisco
Maño, Maria Jesusa B.
Parreno‐Sacdalan, Marie Dione
Almanon, Christel Leanne
Walędziak, Maciej
Roszkowski, Rafał
Janik, Michał
Lasek, Anna
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Fernandes, Cristina
Muntean, Liviu
Popa, Mariuca
Mircea, Hogea
Diaconescu, Bogdan
Bratu, Matei Razvan
Negoi, Ionut
Ciubotaru, Cezar
Uzabumwana, Norbert
Duhoranenayo, Dieudonne
Idris, Faisal
Alghamdi, Mohammed Saleh A.
Maghrabi, Ashraf
Alkaaki, Aroub
Turkustani, Sondos
Khalifah, Eyad
Albiety, Adel
Sahel, Sarah
Alshareef, Reham
Alzahrani, Mohammed Najjar Ahmed
Alghamdi, Ahmed
Alhazmi, Wedyan
Al Saied, Ghiath
Alamoudi, Mohammed
Riaz, Muhammed Masood
Alhassan, Basmah
Altamimi, Abdullah
Alyahya, Reem
Al Subaie, Norah
Al Bastawis, Fatema
Khan, Roaa
Radojkovic, Milan
Jeremic, Ljiljana
Nestorovic, Milica
Law, Jia Hao
Tan, Keith Say Kwang
Tan, Ryan Choon Kiat
Tan, Joel Kin
Joel, Lau Wen Liang
Chan, Xue Wei
Leong, Faith Qi Hui
Chong, Choon Seng
Koh, Sharon
Lee, Kai Yin
Lee, Kuok Chung
Pluke, Kent
Dedekind, Britta
Nashidengo, Puyearashid
Hampton, Mark Ian
Joosten, Johanna
Sobnach, Sanju
Roodt, Liana
Sander, Anthony
Pape, James
Maistry, Niveshni
Ndwambi, Phumudzo
Kinandu, Kamau
Du Toit, Frederick
Ellison, Quinn
Burger, Sule
Grobler, DC
Khulu, Lawrence Bongani
Leusink, Astrid
Kariem, Nazmie
Gouws, Juan
Chu, Kathryn
Bougard, Heather
Noor, Fazlin
Dell, Angela
Van Straten, Stephanie
Khamajeet, Arvin
Tshisola, Serge Kapenda
Kabongo, Kalangu
Moodley, Yoshan
Anderson, Frank
Madiba, Thandinkosi
Plooy, Flip
Hartford, Leila
Chilton, Gareth
Karjiker, Parveen
Mabitsela, Matlou Ernest
Ndlovu, Sibongile Ruth
Badicel, Maria
Jaich, Robert
Ruiz‐Tovar, Jaime
Garcia‐Florez, Luis
Otero‐Díez, Jorge L.
Pérez, Virginia Ramos
Suárez, Nuria Aguado
García, Javier Minguez
Moreno, Sara Corral
Collado, Maria Vicenta
Carneros, Virginia Jiménez
Septiem, Javier García
Gonzalez, Mariana
Picardo, Antonio
Esteban, Enrique
Ferrero, Esther
Espin‐Basany, Eloy
Blanco‐Colino, Ruth
Andriola, Valeria
Contreras, Elisa
Bernardo, Carmen García
Sanz, Sandra
León, Alberto Miyar
Dorismé, Asnel
Rodicio, Joseluis
Suarez, Aida
Stuva, Jessica
Vico, Tamara Diaz
Fernandez‐Vega, Laura
Soldevila‐Verdeguer, Carla
Sena‐Ruiz, Fatima
Pujol‐Cano, Natalia
Diaz‐Jover, Paula
Garcia‐Perez, José Maria
Segura‐Sampedro, Juan Jose
Pineño‐Flores, Cristina
Ambrona‐Zafra, David
Craus‐Miguel, Andrea
Jimenez‐Morillas, Patricia
Mazzella, Angela
Jayathilake, A.B
Thalgaspitiya, S.P.B
Wijayarathna, L.S.
Wimalge, P.M.S.N.
Sanni, Hakeem Ayomi
Okenabirhie, Ogheneochuko
Homeida, Anmar
Younis, Abobaker
Omer, Omer Abdelbagi
Abdulaziz, Mustafa
Mussad, Ali
Adam, Ali
Sokratous, Arestis
Breistrand, Michaela
Sigurdadottir, Johanna
Nikberg, Maziar
Chabok, Abbas
Elbe, Peter
Saraste, Deborah
Rutkowski, Wiktor
Forlin, Louise
Niska, Karoliina
Oswald, Dennis
Peros, Georgios
Bluelle, Rafael
Reinisch, Katharina
Frey, Daniel
Palma, Adrian
Zumbühl, Lucius
Werder, Gabriela
Mahanty, Silke
Widmer, Lukas Werner
Müller, Julia
Gübeli, Alissa
Zuk, Grzegorz
Gulcicek, Osman Bilgin
Vartanoglu, Talar
Kose, Emin
Karahan, Servet Rustu
Aydin, Mehmet Can
Sahbaz, Nuri Alper
Halicioglu, Ilkay
Alis, Halil
Sapci, Ipek
Adıyaman, Can
Pektaş, Ahmet Murat
Cengiz, Turgut Bora
Tansoker, Ilkan
Işler, Vedatcan
Cevik, Muazzez
Mutlu, Deniz
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Bayram, Sefa
Yolcu, Sinem
Kobal, Berna Buse
Toto, Ömer Faruk
Çakaloğlu, Haluk Cem
Karabulut, Kagan
Mutlu, Vahit
Celik, Saban
Semiz, Anil
Bodur, Selim
Gül, Enisburak
Murutoglu, Busra
Yildirim, Reyyan
Baki, Bahadir Emre
Arslan, Ekin
Ulusahin, Mehmet
Guner, Ali
Walker, Nathan
Shrimanker, Nikhita
Cole, Simon
Breslin, Ryan
Srinivasan, Ravi
Hunter, Kristina
Al‐Bahrani, Ahmed
Mairs, Nora Grace
Rocke, Alistair
Dick, Lachlan
Qureshi, Mobeen
Chowdhury, Debkumar
Wright, Naomi
Skerritt, Clare
Kufeji, Dorothy
Ho, Adrienne
Dissanayake, Tharindra
Tennakoon, Athula
Ali, Wadah
Tan, Charlene
O'Neill, Stephen
Knight, Stephen
Nassif, Dima
Sharma, Abhishek
White, Rebecca
Mehdi, Aia
Post, Nathan
Kalakouti, Eliana
Dashnyam, Enkhbat
Stourton, Frederick
Mykoniatis, Ioannis
Wong, Francisca
Gupta, Ashish
Shatkar, Veeranna
Kadiwar, Suraj
Smedley, Alexander
Wakefield, Rebecca
Herrod, Philip
Blackwell, James
Cohen, Fraser
Bandi, Ashwath
Bond‐Smith, Giles
Farhangmehr, Neda
Perenyei, Miklos
Ireland, Philip
Bowling, Kirk
Bunting, David
Longstaff, Lydia
Keogh, Kenneth
Jeon, Hyunjin
Iqbal, Muhammad Rafaih
Khosla, Shivun
Jeffery, Anna
Perera, James
Alhammali, Tariq
Oram, Shaun
Kidd, Thomas
Cullen, Fraser
Owen, Christopher
Wilson, Michael
Chiu, Seehui
Sarafilovic, Hannah
Ploski, Jennifer
Evans, Elizabeth
Abbas, Athar
Kamya, Sylvia
Ishak, Norzawani
Bisset, Carly
Andress, Cedar
Chin, Ye Ru
Patel, Priya
Evans, David
Haslegrave, Aidan
Boggon, Adam
Laurie, Kirsten
Mann, Thomas
Mansuri, Anahita
Davies, Rachel
Shahbaz, Aized Raza
Eng, Calvin
Din, Farhat
L'Heveder, Ariadne
Park, Esther H.G.
Ravishankar, Ramanish
McIntosh, Kirsten
Yau, Jih Dar
Chan, Luke
McGarvie, Susan
Tang, Lingshan
Lim, Hui
Yap, Suhhuey
Park, Jay
Ng, Zhan Herr
Mirza, Shahrukh
Ang, Yun Lin
Walls, Luke
Roy, Chloe
Paterson‐Brown, Simon
Mclean, Kenneth
D'Souza, Michelle S
Pronin, Savva
Henshall, David Ewart
Ter, Eunice Zuling
English, William
Morgan, Catrin
Townsend, Dominic
Maciejec, Laura
Mahdi, Shareef
Akpenyi, Onyinye
Hall, Elisabeth
Caydiid, Hanaan
Rob, Zakaria
Abbott, Tom
Torrance, Hew D
Johnston, Robin
Gani, Mohammed Akil
Rajmohan, Shivanchan
Majid, Kiran
Smith, Christopher
Palliyil, Madanmohan
Patel, Sanjay
Nicholson, Luke
Harvey, Neil
Shillito, Sam
Kershaw, Suzanne
Bamford, Rebecca
Orton, Peter
Reunis, Elke
Jama, Guled M.
Dhillon, Dharminder
Patel, Khyati
Nanthakumaran, Shayanthan
Heard, Rachel
Chen, Kar Yan
Barmayehvar, Behrad
Datta, Uttaran
Kamarajah, Sivesh K
Tani, Sobhana Iftekhar
Donnelly, Philippa
Walker, Michael
Blacker, Sarah
Kaul, Anil
Paramasivan, Arjun
Farag, Sameh
Nessa, Ashrafun
Awadallah, Salwa
Lim, Jieqi
Ng, James Chean Khun
Kiran, Ravi P.
Murray, Alice
Dasari, Mohini
Puyana, Juan
Haddad, Nadeem
Zielinski, Martin
Choudhry, Asad
Caliman, Celeste
Beamon, Mieshia
Duane, Therese
Myers, Jonathan
Deal, Rebecca
Makupe, Alex
Musowoya, Joseph
Van Der Naald, Niels
Kumwenda, Dayson
Reece‐Smith, Alex
Otten, Kars
Verbeek, Anna
Prins, Marloes
Suarez, Alibeth Andres Baquero
Deane, Chelsea
Dijan, Emilio
Elfiky, Mahmoud
Koskenvuo, Laura
Thollot, Aurore
Limoges, Bernard
Capito, Carmen
Alexandre, Challine
Kotobi, Henri
Leroux, Julien
Pinnagoda, Kalitha
Henric, Nicolas
Azzis, Olivier
Rosello, Olivier
Francois, Poddevin
Etienne, Sara
Buisson, Philippe
Hmila, Sophian
Clegg‐Lamptey, Joe‐Nat
Imoro, Osman
Abem, Owusu Emmanuel
Papageorgiou, Dimitrios
Soulou, Vasiliki
Asturias, Sabrina
Peña, Lenin
O'Connor, Donal B
Luc, Alberto Realis
Russo, Alfio Alessandro
Ruzzenente, Andrea
Taddei, Antonio
Cona, Camilla
Bottini, Corrado
Pascale, Giovanni
Rotunno, Giuseppe
Solaini, Leonardo
Pascale, Marco Maria
Notarnicola, Margherita
Corbellino, Mario
Sacco, Michele
Ubiali, Paolo
Cautiero, Roberto
Bocchetti, Tommaso
Muzio, Elena
Guglielmo, Vania
Morandi, Eugenio
Mao, Patrizio
De Luca, Emilia
Ali, Farah Mahmoud
Žilinskas, Justas
Kondrotas, Paulius
Baltrunas, Robertas
Kutkevicius, Juozas
Ignatavicius, Povilas
Tan, Choy Ling
Siaw, Jia Yng
Yam, Sir Young
Wilson, Ling
Aziz, Mohamed Rezal Abdul
Bondin, John
Zorrilla, Carmina Diaz
Majbar, Anass
Sale, Danjuma
Abdullahi, Lawal
Osagie, Olabisi
Faboya, Omolara
Fatuga, Adedeji
Taiwo, Agboola
Nwabuoku, Emeka
Bliksøen, Marte
Khan, Zain Ali
Coronel, Jazmin
Miranda, Cesar
Vasquez, Idelso
Helguero‐Santin, Luis M.
Rickard, Jennifer
Adedeji, Adesina
Alqahtani, Saleh
Rath, Max
Van Niekerk, Michael
Koto, Modise Zacharia
Matos‐Puig, Roel
Israelsson, Leif
Schuetz, Tobias
Yuksek, Mahmut Arif
Mericliler, Meric
Uluşahin, Mehmet
Yong, Guo Liang
Whitehurst, Katharine
Redgrave, Natalie
Musyoka, Caroluce K
Olivier, James
Lee, Kathryn
Cox, Michael
Farhan‐Alanie, Muhamed M H
Callan, Rory
Chibuye, Chali
Ali, Tebian Hassanein Ahmed
Rekhis, Syrine
Rommaneh, Muna
Sam, Zi Hao
Chen, Jacky Hong Chieh
Roi, Dylan
Pugliesi, Thays Brunelli
Pardo, Gabriel
Blanco, Ruth
Escobar, Eugenio Grasset
Pokaż więcej
Temat :
left colon resection, anastomosis, end colostomy
Opis pliku :
ELETTRONICO
Tytuł :
Pooled analysis of WHO Surgical Safety Checklist use and mortality after emergency laparotomy
Autorzy :
Thomas, Hannah S
Weiser, Thomas G
Drake, Thomas M
Knight, Stephen R
Fairfield, Cameron
Ademuyiwa, Adesoji O
Aguilera, Maria Lorena
Alexander, Philip
Al-Saqqa, Sara W
Borda-Luque, Giuliano
Costas-Chavarri, Ainhoa
Ntirenganya, Faustin
Fitzgerald, J Edward
Fergusson, Stuart J
Glasbey, James
Ingabire, JC Allen
Ismail, Lawani
Salem, Hosni Khairy
Kojo, Anyomih Theophilus Teddy
Lapitan, Marie Carmela
Lilford, Richard
Mihaljevic, Andre L
Morton, Dion
Mutabazi, Alphonse Zeta
Nepogodiev, Dmitri
Adisa, Adewale O
Ots, Riinu
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Poskus, Tomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Ramos-De la Medina, Antonio
Rayne, Sarah
Shaw, Catherine A
Shu, Sebastian
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Bhangu, Aneel
Harrison, Ewen M
Verjee, Azmina
Runigamugabo, Emmy
Altamini, Afnan
Cornick, Jen
Jaffry, Zahra
Khatri, Chetan
Kirby, Andrew
Mohan, Midhun
Recinos, Gustavo
Soreide, Kjetil
Bhang, Aneel
Gobin, Neel
Freitas, Ana Vega
Hall, Nigel
Kim, Sung-Hee
Negida, Ahmed
Khairy, Hosni
Chapman, Stephen J
Arnaud, Alexis P
Manipal, Cutting Edge
Amandito, Radhian
Shawki, Marwan
Hanrahan, Michael
Zilinskas, Justas
Roslani, April Camilla
Goh, Cheng Chun
Irwin, Gareth
Luque, Laura
Shiwani, Hunain
Altamimi, Afnan
Alsaggaf, Mohammed Ubaid
Jeyakumar, Jenifa
Cengiz, Yucel
Raptis, Dmitri A
Glasbey, James C
Modolo, Maria Marta
Iyer, Dushyant
King, Sebastian
Arthur, Tom
Nahar, Sayeda Nazmum
Waterman, Ade
Walsh, Michael
Agarwal, Arnav
Zani, Augusto
Firdouse, Mohammed
Rouse, Tyler
Liu, Qinyang
Camilo Correa, Juan
Talving, Peep
Worku, Mengistu
Arnaud, Alexis
Kalles, Vassilis
Kumar, Basant
Kumar, Sunil
Quek, Roy
Ansaloni, Luca
Altibi, Ahmed
Venskutonis, Donatas
Whitaker, John
Msosa, Vanessa
Tew, Yong Yong
Farrugia, Alexia
Borg, Elaine
Bentounsi, Zineb
Gala, Tanzeela
Al-Slaibi, Ibrahim
Tahboub, Haya
Alser, Osaid H
Romani, Diego
Shu, Sebestian
Major, Piotr
Mironescu, Aurel
Bratu, Matei
Kourdouli, Amar
Ndajiwo, Aliyu
Altwijri, Abdulaziz
Gudal, Ahmad
Jubran, Al Faifi
Seisay, Sam
Lieske, Bettina
Ortega, Irene
Senanayake, Kithsiri J
Abdulbagi, Omar
Raptis, Dmitri
Altinel, Yuksel
Kong, Chia
Teasdale, Ella
Stoddart, Michael
Kabariti, Rakan
Suresh, Sukrit
Gash, Katherine
Narayanan, Ragavan
Maimbo, Mayaba
Fermani, Claudio
Balmaceda, Ruben
Macdermid, Ewan
Chenn, Roxanne
Yong, Cheryl Ou
Edye, Michael
Jarmin, Martin
D'amours, Scott K
Youssef, Daniel
Phillips, Nicholas
Brown, Jason
George, Robert
Koh, Cherry
Warren, Oliver
Hanley, Isaac
Dickfos, Marilla
Nawara, Clemens
Ofner, Dietmar
Primavesi, Florian
Mitul, Ashrarur Rahman
Mahmud, Khalid
Hussain, Margub
Hakim, Hafiz
Kumar, Tapan
Oosterkamp, Antje
Assouto, Pamphile A
Lawani, Ismail
Souaibou, Yacoubou Imorou
Tun, Aung Kyaw
Chong, Chean Leung
Devadasar, Giridhar H
Qadir, Muhammad Rashid Minhas
Aung, Kyaw Phyo
Yeo, Lee Shi
Palomino Castillo, Vanessa Dina
Munhoz, Monique Moron
Moreira, Gisele
Barros De Castro Segundo, Luiz Carlos
Khouri Ferreira, Salim Anderson
Careta, Maira Cassa
Kim, Stella Binna
De Sousa, Alexandre Venancio
Lazzarini Cury, Alyne Daltri
Soares Miguel, Gustavo Peixoto
Carreiro De Freitas, Ana Vega
Silvestre, Barbara Pereira
Vianna, Julia Guasti Pinto
Felipe, Carolina Oliveira
Valente Laufer, Luis Alberto
Altoe, Fernanda
Da Silva, Luana Ayres
Pimenta, Marina Luiza
Giuriato, Thiago Fernandes
Bezerra Morais, Paulo Alves
Luiz, Jessica Souza
Araujo, Rafael
Menegussi, Juliana
Leal, Marisa
Barroso de Lima, Caio Vinicius
Tatagiba, Luiza Sarmento
Leal, Antonio
dos Santos, Diogo Vinicius
Fraga, Gustavo Pereira
Simoes, Romeo Lages
Stock, Simon
Nigo, Samuel
Kabba, Juana
Ngwa, Tagang Ebogo
Brown, James
Azzie, Georges
Kushwaha, Sameer
Bailey, Karen
Cameron, Brian
Livingston, Michael
Horobjowsky, Alexandre
Deckelbaum, Dan L
Razek, Tarek
Marinkovic, Boris
Grasset, Eugenio
D'aguzan, Nicole
Jimenez, Julio
Macchiavello, Roberto
Zhang, Zhongtao
Guo, Wei
Oh, Junyeong
Zheng, Fei
Montes, Irene
Sierra, Sebastian
Mendez, Manuela
Isabel Villegas, Maria
Mendoza Arango, Maria Clara
Mendoza, Ivan
Naranjo Aristizaibal, Fred Alexander
Montoya Botero, Jaime Andres
Quintero Riaza, Victor Manuel
Restrepo, Jakeline
Morales, Carlos
Cruz, Herman
Munera, Alejandro
Karlo, Robert
Domini, Edgar
Mihanovic, Jakov
Radic, Mihael
Zamarin, Kresimir
Pezelj, Nikica
Hache-Marliere, Manuel
Lemaire, Sylvia Batista
Rivas, Ruben
Khyrallh, Ahmed
Hassan, Ahamed
Shimy, Gamal
Fahmy, Mohamed A Baky
Nabawi, Ayman
Elfil, Mohamed
Ghoneem, Mohamed
Gohar, Muhammad El-Saied Ahmad Muhammad
Asal, Mohamed
Abdelkader, Mostafa
Gomah, Mahmoud
Rashwan, Hayssam
Karkeet, Mohamed
Gomaa, Ahmed
Hasan, Amr
Elgebaly, Ahmed
Saleh, Omar
Fattah, Ahmad Abdel
Gouda, Abdullah
Elshafay, Abd Elrahman
Gharib, Abdalla
Menshawy, Ahmed
Hanafy, Mohammed
Al-Mallah, Abdullah
Abdulgawad, Mahmoud
Baheeg, Mohamad
Alhendy, Mohammed
AbdelFattah, Ibrahim
Kenibar, Abdalla
Osman, Omar
Gemeah, Mostafa
Mohammed, Ahmed
Adel, Abdalrahman
Mohammed, Abdelrahman
Sayed, Abdelrahman
Abozaid, Mohamed
Kotb, Ahmed Hafez El-Badri
Ata, Ali Amin Ahmed
Nasr, Mohammed
Alkammash, Abdelrahman
Saeed, Mohammed
Abd El Hamid, Nader
Attia, Attia Mohamed
Abd El Galeel, Ahmed
Elbanby, Eslam
El-Dien, Khalid Salah
Hantour, Usama
Alahmady, Omar
Mansour, Billal
Elkorashy, Amr Muhammad
Taha, Emad Mohamed Saeed
Lasheen, Kholod Tarek
Elkolaly, Salma Said
Abdel-Wahab, Nehal Yosri Elsayed
Abozyed, Mahmoud Ahmed Fathi
Adel, Ahmed
Saeed, Ahmed Moustafa
El Sayed, Gehad Samir
Youssif, Jehad Hassan
Ahmed, Soliman Magdy
El-Shahat, Nermeen Soubhy
Khedr, Abd El-Rahman Hegazy
Elsebaaye, Abdelrhman Osama
Elzayat, Mohamed
Abdelraheim, Mohamed
Elzayat, Ibrahim
Warda, Mahmoud
El Deen, Khaled Naser
Elnemr, Abdelrhman Essam
Salah, Omar
Abbas, Mohamed
Rashad, Mona
Elzayyat, Ibrahim
Hemeda, Dalia
Tawfik, Gehad
Salama, Mai
Khaled, Hazem
Seisa, Mohamed
Elshaer, Kareem
Hussein, Abdelfatah
Elkhadrawi, Mahmoud
Afifi, Ahmed Mohamed
Ebrahim, Osama Saadeldeen
Metwally, Mahmoud Mohamed
Elmelegy, Rowida
Elsawahly, Diaa Moustafa Elbendary
Safa, Hisham
Nofal, Eman
Elbermawy, Mohamed
Ghazy, Ahmed Abdelmotaleb
Samih, Hisham
Abdelgelil, Asmaa
Abdelghany, Sarah
El Kholy, Ahmed
Aboraya, Metwally
Elkady, Fatma
Salma, Mahmoud
Samy, Sarah
Fakher, Reem
Aboarab, Aya
Samir, Ahmed
Sakr, Ahmed
Haroun, Abdelrahman
Al-Aarag, Asmaa Abdel-Rahman
Elkholy, Ahmed
Elshanwany, Sally
Ghanem, Esraa
Tammam, Ahmed
Hammad, Ali Mohamed
El Shoura, Yousra
El Ashal, Gehad
Antar, Sarah
Mehrez, Sara
Abdelshafy, Mahmoud
Hamad, Maha Gamal Mohamad
Hosh, Mona
Abdallah, Emad
Magdy, Basma
Alzayat, Thuraya
Gamaly, Elsayed
Elfeki, Hossam
Abouzahra, Amany
Elsheikh, Shereen
Elgendy, Fatimah I
Abd El-Salam, Fathia
Seifelnasr, Osama
Ammar, Mohamed
Eysa, Athar
Sadek, Aliaa
Toeema, Aliaa Gamal
Nasr, Aly
Abuseif, Mohamed
Zidan, Hagar
Barakat, Sara Abd Elmageed
Elsayed, Nadin
Abd Elrasoul, Yasmin
Elkelany, Ahmed
Ammar, Mohamed Sabry
Mustafa, Mennat-Allah
Hegazy, Yasmin
Etman, Mohamed
Saad, Samar
Alrahawy, Mahmoud
Raslan, Ahmed
Morsi, Mahmoud
Rslan, Ahmed
Sabry, Ahmed
Elwakil, Hager
Shaker, Heba
Abd-Elrasoul, Yasmin
El-Kashef, Hussein
Shaalan, Mohamed
Tarek, Areej
Elwan, Ayman
Nayel, Ahmed Ragab
Seif, Mostafa
Emadeldin, Doaa
Ghonaim, Mohamed Ali
Almallah, Ahmad
Fouad, Ahmed
Sayma, Eman Adel
Elbatahgy, Ahmad
El-Ma'doul, Angham Solaiman
Mosad, Ahmed
Tolba, Hager
Elsorogy, Diaa Eldin Abdelazeem Amin
Mostafa, Hassan Ali
Omar, Amira Atef
Abd El Hameed, Ola Sherief
Lasheen, Ahmed
Abd El Salam, Yasser
Morsi, Ashraf
Ismail, Mohammed
El-badawy, Hager Ahmed
Amer, Mohamed A
El-Hamouly, Ahmed Sabry
Attallah, Noura A
Mosalum, Omnia
Afandy, Ahmed
Mokhtar, Ahmed
Abouelnasr, Alaa
Ayad, Sara
Shaker, Ramdan
Sakr, Rokia
Shaker, Ramadan
Amreia, Mahmoud
Elsobky, Soaad
Mustafa, Mohamed
El Magd, Ahmed Abo
Marey, Abeer
Hafez, Amr Tarek
Zalabia, Mohamed F
Mohamed, Mohamed Moamen
Fadel, Amr
Ahmed, Emad Ali
Ali, Ahmad
Alwafai, Mohammad Ghassan
Dwydar, Abdullah
Kharsa, Sara
Mamdouh, Ehab
El-Sheemy, Hatem
AlYoussef, Ibrahim
Aly, Abouelatta Khairy
Aldalaq, Ahmad
Alnawam, Ehab
Alkhabbaz, Dalia
Saad, Mahmoud
Hussein, Shady
Elazayem, Ahmed Abo
Meshref, Ahmed
Elashmawy, Marwa
Mousa, Mohammed
Nashaat, Ahmad
Ghanem, Sara
Elsayed, Zaynab M
Elwaey, Aya
Elkadsh, Iman
Darweesh, Mariam
Mohameden, Ahmed
Hafez, Mennaallah
Badr, Ahmed
Badwy, Assmaa
Abd El Slam, Mohamed
Elazoul, Mohamed
Al-Nahrawi, Safwat
Eldamaty, Lotfy
Nada, Fathee
Ameen, Mohamed
Hagar, Aya
Elsehimy, Mohamed
Aboraya, Mohammad
Dawoud, Hossam
El Mesery, Shorouk
El Gendy, Abeer
Abdelkareem, Ahmed
Marey, Ahmed Safwan
Allam, Mostafa
Shehata, Sherif
Abozeid, Khaled
Elshobary, Marwa
Fahiem, Ahmed
Sarsik, Sameh
Hashish, Amel
Zidan, Mohamed
Hashish, Mohamed
Aql, Shaimaa
Elhendawy, Abdelaziz Osman Abdelaziz
Husseini, Mohamed
Kasem, Esraa
Gheith, Ahmed
Elfouly, Yasmin
Soliman, Ahmed Ragab
Ibrahim, Yasmein
Elfouly, Nesma
Fawzy, Ahmed
Hassan, Ahmed
Rashid, Mohammad
Elsherbiny, Abdallah Salah
Sieda, Basem
Badwi, Nermin M
Mohammed, Mohammed Mustafa Hassan
Mohamed, Osama
Habeeb, Mohammad Abdulkhalek
Starr, Nichole
Desta, Semay
Wondimu, Sahlu
Abebe, Nebyou Seyoum
Thomas, Efeson
Asele, Frehun Ayele
Dabessa, Daniel
Abebe, Nebiyou Seyoum
Zerihun, Abebe Bekele
Mentula, Panu
Leppaniemi, Ari
Sallinen, Ville
Scalabre, Aurelien
Frade, Fernanda
Irtan, Sabine
Graffeille, Vivien
Gaignard, Elodie
Alimi, Quentin
Graffieille, Vivien
Abbo, Olivier
Mouttalib, Sofia
Bouali, Ourdia
Hervieux, Erik
Aigrain, Yves
Botto, Nathalie
Faure, Alice
Fievet, Lucile
Panait, Nicoleta
Eyssartier, Emilie
Schmitt, Francoise
Podevin, Guillaume
Parent, Valentine
Martin, Amandine
Arnaud, Alexis Pierre
Muller, Cecile
Bonnard, Arnaud
Peycelon, Matthieu
Abantanga, Francis
Boakye-Yiadom, Kwaku
Bukari, Mohammed
Owusu, Frank
Awuku-Asabre, Joseph
Bray, Lemuel Davies
Lytras, Dimitrios
Psarianos, Kyriakos
Bamicha, Anastasia
Kefalidi, Eirini
Gemenetzis, Georgios
Dervenis, Christos
Gouvas, Nikolaos
Agalianos, Christos
Kontos, Michail
Kouraklis, Gregory
Karousos, Dimitrios
Germanos, Stylianos
Marinos, Constantinos
Anthoulakis, Christos
Nikoloudis, Nikolaos
Mitroudis, Nikolaos
Estupinian, Sergio
Forno, Walter
Arevalo Azmitia, Jose Rene
Ramarez Cabrera, Carla Cecilia
Guevara, Romeo
Aguilera, Maria
Mendez, Napoleon
Azmitia Mendizabal, Cesar Augusto
Ramazzini, Pablo
Contreras Urquizu, Mario
Tale, Fernando
Soley, Rafael
Barrios, Emanuel
Marroquin Rodriguez, Daniel Estuardo
Perez Velasquez, Carlos Ivan
Contreras Merida, Sara Maria
Regalado, Francisco
Lopez, Mario
Siguantay, Miguel
Lam, Fong Yee
Szeto, Kylie Joan-Yi
Szeto, Charing Cheuk Ling
Li, Wing Sum
Li, Kieran Ka Kei
Leung, Man Fung
Mak, Tony
Ng, Simon
Prasad, SS
Kirishnan, Anand
Gyanchandani, Nidhi
Kumar, Bylapudi Seshu
Rangarajan, Muthukumaran
Bhat, Sriram
Sreedharan, Anjana
Kinnera, SV
Reddy, Yella
Venugopal, Caranj
Mittal, Abhishek
Nadkarni, Shravan
Lakshmi, Harish Neelamraju
Malik, Puneet
Limaye, Neel
Pai, Srinivas
Jain, Pratik
Khajanchi, Monty
Satoskar, Savni
Satoskar, Rajeev
Bin Mahamood, Abid
Sutanto, Eldaa Prisca Refianti
Soeselo, Daniel Ardian
Tedjaatmadja, Chintya
Rahmawati, Fitriana Nur
Mayasari, Maria
Al-Hasani, Ruqaya Kadhim Mohammed Jawad
Al-Hameedi, Hasan Ismael Ibraheem
Ibraheem, Hasan Ismael
Al-Azraqi, Israa Abdullah Aziz
Sabeeh, Lubna
Kamil, Rahma
Telfah, Muwaffaq Mezeil
Rasendran, Amoudtha
Sheehan, Jacqueline
Kerley, Robert
Normile, Caoimhe
Gilbert, Richard William
Song, Jiheon
Dablouk, Mohamed
Mauro, Linnea
Dablouk, Mohammed Osman
Kielty, Paul
Marks, Eleanor
Gosling, Simon
Mccarthy, Michelle
Rasndran, Amoudtha
Mirghani, Diya
Naqvi, Syed Altaf
Wong, Chee Siong
Chung, Siyi
D'cruz, Reuban
Cahill, Ronan
Gosling, Simon George
Fahy, Ciara
Cadogan, Diana Duarte
Powell, Anna
Gilbert, Richard
Clifford, Caroline
Driscoll, Aoife
Paul, Stassen
Lee, Chris
Bowe, Ross
Hutch, William
Mohan, Helen
O'neill, Maeve
Mealy, Kenneth
Danelli, Piergiorgio
Bondurri, Andrea
Maffioli, Anna
Pasini, Mario
Pata, Giacomo
Roncali, Stefano
Silvani, Paolo
Carlucci, Michele
Faccincani, Roberto
Bonavina, Luigi
Macchitella, Yuri
Ceriani, Chiara
Tugnoli, Gregorio
Di Saverio, Salomone
Khattab, Khaled
Paludi, Miguel Angel
Pata, Domenica
Cloro, Luigi Maria
Allegri, Andrea
Coccolini, Federico
Veronese, Ezio
Bortolasi, Luca
Hasheminia, Alireza
Nastri, Giacomo
Dal Canto, Massimiliano
Cucumazzo, Stefano
Benevento, Angelo
Tessera, Gaetano
Grandinetti, Pier Paolo
Maniscalco, Alessio
Lamanna, Giovanni Luca
Turati, Luca
Sgroi, Giovanni
Rausa, Emanuele
Villa, Roberta
Monteleone, Michela
Merlini, David
Grassi, Veronica
Cirocchi, Roberto
Cacurri, Alban
Waleed, Hamza
Diab, Ahmed
Elzowawi, Fathi
Jokubauskas, Mantas
Varkalys, Karolis
Pranevicius, Robertas
Ambrozeviciute, Viktorija
Juciute, Simona
Skardziukaite, Auste
Bradulskis, Saulius
Urbanavicius, Linas
Austraite, Aiste
Riauka, Romualdas
Dambrauskas, Zilvinas
Karumnas, Paulius
Urniezius, Zigmantas
Zilinskiene, Reda
Rudzenskaite, Anele
Usaityte, Ausrine
Montrimaite, Margarita
Kaselis, Nerijus
Strazdas, Andrius
Jokubonis, Kristijonas
Maceviciute, Kornelija
Beisa, Virgilijus
Strupas, Kestutis
Laugzemys, Erikas
Kolosov, Andrej
Jotautas, Valdemaras
Rakita, Ignas
Mikalauskas, Saulius
Kazanavicius, Darius
Rackauskas, Rokas
Rakauskas, Ritauras
Preckailaite, Egle
Coomber, Ross
Johnson, Kenneth
Nowers, Jennifer
Periasammy, Dineshwary
Salleh, Afizah
Das, Andre
Tze, Reuben Goh Ern
Kumar, Milaksh Nirumal
Abdullah, Nik Azim Nik
Kosai, Nik Ritza
Taher, Mustafa
Rajan, Reynu
Chong, Hoong Yin
Agius, Marija
Bezzina, Maureen
Bugeja, Roberta
Vella-Baldacchino, Martinique
Spina, Andrew
Psaila, Josephine
Francois-Coridon, Helene
Tolg, Cecilia
Colombani, Jean-Francois
Diaz-Zorrilla, Carmina
Ramos-De La Medina, Antonio
Corro-Diaz Gonzalez, Samantha
Jacobe, Mario
Mapasse, Domingos
Snyder, Elizabeth
Oumer, Ramadan
Osman, Mohammed
Mohammad, Aminu
Anyanwu, Lofty-John
Sheshe, Abdulrahman
Adesina, Alaba
Faturoti, Olubukola
Taiwo, Ogechukwu
Ibrahim, Muhammad Habib
Nasir, Abdulrasheed A
Suleiman, Siyaka Itopa
Adeniyi, Adewale
Adesanya, Opeoluwa
Adebanjo, Ademola
Osuoji, Roland
Atobatele, Kazeem
Ogunyemi, Ayokunle
Williams, Omolara
Oludara, Mobolaji
Oshodi, Olabode
Ademuyiwa, Adesoji
Lawal, AbdulRazzaq Oluwagbemiga
Alakaloko, Felix
Elebute, Olumide
Osinowo, Adedapo
Bode, Christopher
Adesuyi, Abidemi
Tade, Adesoji
Adekoya, Adeleke
Nwokoro, Collins
Ayandipo, Omobolaji O
Lawal, Taiwo Akeem
Ajao, Akinlabi E
Ali, Samuel Sani
Odeyemi, Babatunde
Olori, Samson
Popoola, Ademola
Adeyeye, Ademola
Adeniran, James
Lossius, William J
Havemann, Ingemar
Thorsen, Kenneth
Narvestad, Jon Kristian
Wold, Trude Beate
Nymo, Linn
Elsiddig, Mohammed
Dar, Manzoor
Bhopal, Kamran Faisal
Iftikhar, Zainab
Furqan, Muhammad Mohsin
Nighat, Bakhtiar
Jawaid, Masood
Khalique, Abdul
Zil-E-Ali, Ahsan
Rashid, Anam
Dharamshi, Hasnain Abbas
Naqvi, Tahira
Faraz, Ahmad
Anwar, Abdul Wahid
Yaseen, Tahir Muhammad
Shamsi, Ghina Shamim
Shamsi, Ghina
Yaseen, Tahir
Anwer, Wahid
Paredes Decoud, Horacio
Aguilera, Omar
Zelada Alvarez, Ismael Isaac
Marcelo Delgado, Juan
Machain Vega, Gustavo Miguel
Segovia Lohse, Helmut Alfredo
Messa Aguilar, Wendy Leslie
Cabala Chiong, Jose Antonio
Manchego Bautista, Ana Cecilia
Huaman, Eduardo
Zegarra, Sergio
Camacho, Rony
Vergara Celis, Jose Maria
Romani Pozo, Diego Alonso
Hamasaki, Jose
Temoche, Edilberto
Herrera-Matta, Jaime
Garcia Torres, Carla Pierina
Alvarez Barreda, Luis Miguel
Barrionuevo Ojeda, Ronald Renato
Garaycochea, Octavio
Castro Mollo, Melanie
Linares Delgado, Mitchelle Solange De Fa Tima
Fujii, Francisco
Aranzabal Durand, Susana Yrma
Arroyo Basto, Carlos Alejandro
Urbina Rojas, Nelson Manuel
Shu Yip, Sebastian Bernardo
Contreras Vergara, Ana Lucia
Rosas Moran, Andrea Echevarria
Borda Luque, Giuliano
Rodriguez Castro, Manuel
Alvarado Jaramillo, Ramon
Manrique Sila, George
Elizabeth Lopez, Crislee
Zapata Ponze De Leon, Mardelangel
Machaca, Massiell
Coasaca Huaraya, Ronald
Arenas, Andy
Lopez, Crislee
Herrera Puma, Clara Milagros
Pino, Wilfredo
Hinojosa, Christian
Zapata Ponze De Leon, Melanie
Limache, Susan
Manrrique Sila, George
Mercado Rodriguez, Layza-Alejandra
Melo, Renato
Costa-Maia, Jose
Muralha, Nuno
Sauvat, Frederique
Dan, Ionasc
Hogea, Mircea
Eduard, Pandi
Bratu, Razvan-Matei
Beuran, Mircea
Diaconescu, Ionut-Bogdan
Martian, Bogdan-Valeriu
Iordache, Florin-Mihail
Vartic, Mihaela
Vida, Lucian Corneliu
Muntean, Liviu Iuliu
Mironescu, Aurel Sandu
Nsengimana, Vizir Jean Paul
Niragire, Alice
Ingabire, Jean De La Croix Allen
Niyirera, Eugene
Zanini, Nicola
Jovine, Elio
Landolfo, Giovanni
Alomar, Ibrahim N
Alnuqaydan, Saleh A
Altwigry, Abdulrahman M
Othman, Moayad
Osman, Nohad
Alqahtani, Enas
Alzahrani, Mohammed
Alyami, Rifan
Aljohani, Emad
Alhabli, Ibrahim
Mikwar, Zaher
Almuallem, Sultan
Nawawi, Abrar
Bakhaidar, Mohamad
Maghrabi, Ashraf A
Alsaggaf, Mohammed
Aljiffry, Murad
Altaf, Abdulmalik
Khoja, Ahmad
Habeebullah, Alaa
Akeel, Nouf
Ghandora, Nashat
Almoflihi, Abdullah
Huwait, Abdulmalik
Al-shammari, Abeer
Al-Mousa, Mashael
Alghamdi, Masood
Adham, Walid
Albeladi, Bandar
Alfarsi, Muayad Ahmed
Mahdi, Atif
Al Awwad, Saad
Nouh, Thamer
Hassanain, Mazen
Aldhafeeri, Salman
Sadig, Nawal
Algohary, Osama
Aledrisy, Mohannad
Alrifaie, Ahmad
AlRowais, Mohammed
Althwainy, Amani
Shabkah, Alaa
Alamoudi, Uthman
Alrajraji, Mawaddah
Alghamdi, Basim
Aljohani, Saud
Daqeeq, Abdullah
Al-Faifi, Jubran J
Jennings, Vicky
Ngayu, Nyawira
Moore, Rachel
Kong, Victor
Kretzmann, Hayden
Connor, Katie
Nel, Daniel
Sampson, Colleen
Panieri, Eugenio
Sishuba, Nosisa
Tun, Myint
Mphatsoe, Albert Mohale
Carreira, Jo-Anne
Wagener, Mark
Botes, Stefan
Du Plessis, Danelo
Fernandez-Bueno, Fernando
Aguilar-Jimenez, Jose
Andres Garcia-Marin, Jose
Solar Garcia, Lorena
Garcia Florez, Luis Joaquin
Arias Pacheco, Ruben Dario
Pagnozzi, Janet
Jara Quezada, Jimy Harold
Luis Rodicio, Jose
Minguez, German
Rodriguez-Uria, Raquel
Ugalde, Paul
Lopez-Arevalo, Camilo
Barneo, Luis
Gonzales Stuva, Jessica Patricia
Ortega-Vazquez, Irene
Rodriguez, Lorena
Herrera, Norberto
Arachchi, Prasad Pitigala
Senanayake, Wanigasekara Senanayake Mudiyanselage Kithsiri Janakantha
Arachchige, Lalith Asanka Jayasooriya Jayasooriya
Sivaganesh, Sivasuriya
Samaraweera, Dulan Irusha
Thanusan, Vimalakanthan
Musa, Ahmed Elgaili Khalid
Balila, Reem Mohammed Hassan
Mohamed, Mohamed Awad Elkarim Hamad
Ali, Hussein
Elabdin, Hagir Zain
Hassan, Alaa
Mahdi, Sefeldin
Ahmed, Hala
Idris, Sahar Abdoun Ishag
Elsayed, Makki
Elsayed, Mohammed
Mahmoud, Mohamed
Boijsen, Magnus
Lundgren, Per-Olof
Gustafsson, Ulf
Kiasat, Ali
Wogensen, Fredrik
Jurdell, Emma
Thorell, Anders
Thorarinsdottir, Hildur
Utter, Maria
Sundstrom, Sami Martin
Wredberg, Cecilia
Kjellin, Ann
Nyberg, Johanna
Frisk, Bjorn
Sund, Malin
Andersson, Linda
Gunnarsson, Ulf
Ahlqvist, Sandra
Bjorklund, Ida
Royson, Hanna
Weber, Per
Pahlsson, Hans-Ivar
Borin, Eva
Hjertberg, Maria
Schmid, Roger
Schivo, Debora
Despotidis, Vasileios
Breitenstein, Stefan
Staerkle, Ralph F
Schadde, Erik
Deichsel, Fabian
Gerosa, Alexandra
Nocito, Antonio
Raptis, Dimitri Aristotle
Mijuskovic, Barbara
Zuber, Markus
Eisner, Lukas
Kruspi, Swantje
Reinisch, Katharina Beate
Schoewe, Christin
Novak, Allan
Palma, Adrian F
Teufelberger, Gerfried
Kimaro, Msafiri
King, Rachel
Balkan, Ali Zeynel Abidin
Gumar, Mehmet
Yavuz, Mehmet Ali
Karabacak, Ufuk
Lap, Gokhan
Ozkan, Bahar Busra
Karakahya, Murat
Adams, Ryan
Morton, Robert
Henderson, Liam
Gratton, Ruth
Clement, Keiran David
Chang, Kate Yu-Ching
Mcnish, David
Mcintosh, Ryan
Milligan, William
Skelly, Brendan
Anderson-Knight, Hannah
Lawther, Roger
Onimowo, Jemina
Shatkar, Veereanna
Tharmalingam, Shivanee
Woin, Evelina
Fautz, Tessa
Ziff, Oliver
Dindyal, Shiva
Arman, Sam
Talukder, Shagorika
Gadhvi, Vijay
Chew, Luen Shaun
Heath, Jonathan
Blencowe, Natalie
Hallam, Sally
Mannu, Gurdeep Singh
Zachariades, Dimitris-Christos
Snaith, Ailsa Claire
Hettiarachchi, Thusitha Sampath
Nesaratnam, Arjun
Wheeler, James
McCullagh, Darragh
Clements, Joshua Michael
Khan, Ata
Koumpa, Foteini
Neophytou, Christina
Roth, Jessica
Soon, Wai Cheong
Deputy, Mohammed
Ahmed, Ahmed
Ashton, Annelisse
Vincent, Joe
Almy, Jack
Khan, Taufiq
Allen, John Lee Y
Mcintyre, Charlotte Jane
Marshall, Dominic Charles
Sykes, Mark
Behar, Nebil
Jordan, Harriet
Rajjoub, Yaseen
Sherman, Thomas
White, Timothy
Watts, Anna
Ardley, Rohan
Arulampalam, Tan
Shah, Apar
Brown, Damien
Blower, Emma
Sutton, Paul
Gasteratos, Konstantinos
Vimalachandran, Dale
Magee, Cathy
Mcguigan, Andrew
Mcaleer, Stephen
Morgan, Clare
Braungart, Sarah
Lafferty, Kirsten
Labib, Peter
Tanase, Andrei
Mangan, Clodagh
Reza, Lillian
Woodward, Helen
Gouldthorpe, Craig
Turner, Megan
Wild, Jonathan RL
Malik, Tom AM
Proctor, Victoria K
Hewage, Kalon
Davies, James
Dubois, Andre
Sarwary, Sayed
Zardab, Ali
Grant, Alan
Mcintyre, Robert
Mogan, Yogendra Praveen
Ho, Weiguang
Chong, Bryon Frankie Hon Khi
Tewari, Shirish
Humm, Gemma
Farinella, Eriberto
Hall, Nigel J
Wright, Naomi J
Major, Christina P
Xerri, Thelma
De Bono, Phoebe
Amin, Jasim
Farhad, Mustafa
Camilleri-Brennan, John F
Robertson, Andrew GN
Swann, Joanna
Richards, James
Jabbar, Aijaz
Attard, Myranda
Burns, Hannah
Macdonald, Euan
Baldacchino, Matthew
Skehan, Jennifer
Camilleri-Brennan, Julian
Hall, Tom Falconer
Gimzewska, Madelaine
Mclachlan, Greta
Shah, Jamie
Giles, James
Chiu, Selina
Weber, Beatrix
Chiu, Selina Man Yeng
Highcock, Saskia
Hassan, Maleeha
Beasley, William
Vlachogiorgos, Apostolos
Dias, Stephen
Maharaj, Geta
Mcdonald, Rosie
Macdonald, Alisdair
Witherspoon, Paul
Baird, Alan
Sarmah, Panchali
Green, Nikki
Youssef, Haney
Cross, Kate
Rees, Clare M
Van Duren, Bernard
Upchurch, Emma
Khan, Khurram
Abudeeb, Haytham
Hammad, Ahmed
Karandikar, Sharad
Bowley, Doug
Karim, Ahmed
Chachulski, Witold
Richardson, Liam
Dawnay, Giles
Thompson, Ben
Mistry, Ajayesh
Ghetia, Millika
Roy, Sudipta
Al-Obaedi, Ossama
Das, Kaustuv
Prabhudesai, Ash
Cocker, DM
Tan, Jessica Juliana
Tyler, Robert
Di Franco, Filippo
Ayyar, Shruti
Vivekanantham, Sayinthen
Gokani, Shyam
Gillespie, Michael
Gudlaugsdottir, Katrin
Pezas, Theodore
Currow, Chelise
Kim, Matthew Young-Han
Birring, Amerdip
Edwards, Joanne
Ali, Ased
Das, Suparna
Jha, Madan
Atkinson, Kieran
Luck, Joshua
Fozard, Thomas
Puttick, Michael
Salama, Yahya
Shah, Rohi
Ibrahem, Ahmad Aboelkassem
Ebdewi, Hamdi
Gravante, Gianpiero
El-Rabaa, Saleem
Nnajiuba, Henry
Allott, Rebecca
Bhargava, Aman
Chan, Zoe
Hassan, Zaffar
Makinde, Misty
Hemingway, David
Dean, Ramzana
Boddy, Alexander
Aber, Ahmed
Patel, Vijay
Parakh, Jehangirshaw
Parthiban, Sunil
Ubhi, Harmony Kaur
Hosein, Simon-Peter
Ward, Simon
Malik, Kamran
Jennings, Leifa
Newton, Tom
Alkhouri, Mirna
Kang, Min Kyu
Houlden, Christopher
Barry, Jonathan
Raza, Imtanan
Farquharson, Alistair
Bhattacharya, Sanjeet
Chang, Kate
Wilson, Michael SJ
Neo, Yan Ning
Ibrahim, Ibrahim
Chan, Emily
Peck, Fraser S
Lim, Pei J
North, Alexander S
Blundell, Rebecca
Williamson, Adam
Fouad, Dina
Minocha, Ashish
Mccarthy, Kathryn
Court, Emma
Chambers, Alice
Yee, Jenna
Tham, Ji Chung
Beaton, Ceri
Walsh, Una
Lockey, Joseph
Bokhari, Salman
Howells, Lara
Griffiths, Megan
Yallop, Laura
Singh, Shailinder
Nasher, Omar
Jackson, Paul
Shariffuddin, Abdul Muiz
Ho, Weng Chee
Pabla, Gurpreet
Ramzi, Saed
Zeidan, Shady
Doughty, Jennifer
Sinha, Sidhartha
Davenport, Ross
Lewis, Jason
Duffy, Leo
Mcaleer, Elizabeth
Williams, Eleanor
Som, Robin
Javed, Omar
Boal, Matthew
Harrison, Nicola
Tafazal, Habib
Brogden, Tom
Griffiths, Ewen
Obute, Rhalumi Daniel
Glover, Thomas E
Clark, David J
Boshnaq, Mohamed
Akhtar, Mansoor
Capleton, Pascale
Doughan, Samer
Rabie, Mohamed
Mohamed, Ismail
Samuel, Duncan
Dickson, Lauren
Kennedy, Matthew
Dempster, Eleanor
Brown, Emma
Maple, Natalie
Monaghan, Eimear
Wolf, Bernhard
Garland, Alicia
Mcphee, Arthur
Anderson, David
Anderson, Robert
Hassan, Sarah
Smith, Dave
Lund, Jonathan
Boereboom, Catherine
Murphy, Jennifer
Tierney, Gillian
Tou, Samson
Zimmermann, Eleanor Franziska
Smart, Neil James
Warwick, Andrea Marie
Stasinou, Theodora
Daniels, Ian
Findlay-Cooper, Kim
Mitrasinovic, Stefan
Ray, Swayamjyoti
Varcada, Massimo
D'Souza, Rovan
Omara, Sharif
Spurr, Matthew
Parkinson, Lucienne
Hanks, Anthony
Ma, Jennifer
Abington, Emily
Ramcharn, Meera
Williams, Gethin
Winstanley, Joseph
Kennedy, Ewan D
Yeung, Emily NW
Jones, Catrin
O'neill, Stephen
Lim, Shujing Jane
Liew, Ignatius
Nair, Hari
Oh, Julia
Koh, Samantha
Wilson, Andrew
Fairfield, Catherine
Anandkumar, Delran
Kirupagaran, Ashok
Jones, Timothy F
Torrance, Hew Dt
Fowler, Alexander J
Chandrakumar, Charmilie
Patel, Priyank
Ashraf, Syed Faaz
Lakhani, Sonam M
Mclean, Aaron Lawson
Basson, Sonia
Batt, Jeremy
Bowman, Catriona
Benons, Natasha
Mason, Clare
Harrison, Rebecca
Quayle, John
Barker, Tom
Summerour, Virginia
Harper, Edward
Smith, Caroline
Hampton, Matthew
Pitt, Sophie K
Ward, Alex E
O'Connor, Timothy
Heywood, Emily G
Chowdhury, Abeed
Hossaini, Sina
Watson, Nicholas Fs
Farah, Ayaan
Chun, Anita
Koh, Hoey
Lim, Grace
Sunderland, Graham
Gould, Laura
Munipalle, PC
Rooney, H
Browning, DRL
Pereira, Bernadette
Nemeth, Kristof
Decker, Emily
Giuliani, Stefano
Shalaby, Aly
Shaikh, Shafaque
Tan, Chern Yan
Palkhi, Ebrahim YA
Szczap, Aleksandra
Chidambaram, Swathikan
Chen, Chee Yang
Kulasabanathan, Kavian
Chhabra, Srishti
Kostov, Elisabeth
Harbord, Philippe
Barnacle, James
Palliyil, Madan Mohan
Zikry, Mina
Porter, Johnathan
Raslan, Charef
Hafiz, Shazia
Soltani, Niksa
Baillie, Katie
Singh, Priyanka
Sheth, Shailee
Patel, Kishen
Khalili, Mahry
Choi, Jeesoo
Benger, Matthew
Marples, Lucy
Macfarlane, Alastair
Thurairaja, Ramesh
Boyce, Tamsin
Whewell, Harriet
Jones, Elin
Th'ng, Francesca
Robertson, Nichola
Mirza, Ahmad
Saeed, Haroon
Galloway, Simon
Elena, Gia
Afzal, Mohammad
Zakir, Mohamed
Sodde, Peter
Hand, Charles
Sriram, Aiesha
Clark, Tamsyn
Livesey, Amy
Sinha, Yashashwi
Iqbal, Fahad Mujtaba
Bharj, Indervir Singh
Rotundo, Adriana
Jenvey, Cara
Slade, Robert
Golding, David
Haines, Samuel
Abdullah, Ali Adel Ne'ma
Tilston, Thomas W
Loughran, Dafydd
Donoghue, Danielle
Giacci, Lorenzo
Sherif, Mohamed Ashur
Harrison, Peter
Tang, Alethea
Kotecha, Deevia
Elshaer, Mohamed
Urbonas, Tomas
Riaz, Amjid
Chapman, Annie
Acharya, Parisha
Shalhoub, Joseph
Grossart, Cathleen
McMorran, David
Mlotshwa, Makhosini
Hawkins, William
Loizides, Sofronis
Krishna, Kandaswamy
Orchard, Melanie
Ho, Chik Wai
Thomson, Peter
Khan, Shahab
Taylor, Fiona
Shukla, Jalak
Howie, Emma Elizabeth
Macdonald, K Linda
Komolafe, Olusegun
Mcintyre, Neil
Cragg, James
Parker, Jody
Stewart, Duncan
Lintin, Luke
Tracy, Julia
Farooq, Tahir
Molina, George
Kaafarani, Haytham
Beyene, Robel
Sava, Jack
Scott, Mark
Swaroop, Mamta
Kennedy, Raelene
Azodo, Ijeoma A
Heffernan, Daithi
Chun, Tristen
Stephen, Andrew
Sion, Melanie
Weinstein, Michael S
Punja, Viren
Bugaev, Nikolay
Goodstein, Monica
Razmdjou, Shadi
Etchill, Eric
Puyana, Juan Carlos
Kesinger, Matthew
Napolitano, Lena
To, Kathleen
Hemmila, Mark
Todd, K Oliver
Jenner, Edward
Hoogakker, Ellen
Grizhja, Besmir
Ymeri, Shpetim
Galiqi, Gezim
Klappenbach, Roberto
Antezana, Diego
Beleno, Alvaro Enrique Mendoza
Costa, Cecilia
Sanchez, Belen
Aviles, Susan
Fermani, Claudio Gabriel
Villalobos, Santiago
Carmona, Juan Manuel
Hamill, Daniel
Deutschmann, Peter
Sandler, Simone
Cox, Daniel
Nataraja, Ram
Sharpin, Claire
Ljuhar, Damir
Gray, Demi
Haines, Morgan
Iyer, Dush
Niranjan, Nithya
D'Amours, Scott
Ashtari, Morvarid
Franco, Helena
Karim, Sabbir
Aman, Nowrin F
Estee, Mahnuma Mahfuz
Salma, Umme
Razzaque, Joyeta
Kanta, Tasnia Hamid
Tori, Sayeeda Aktar
Alamin, Shadid
Roy, Swapnil
Al Amin, Shadid
Karim, Rezaul
Haque, Muhtarima
Faruq, Amreen
Iftekhar, Farhana
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Jonnalagadda, Ramesh
Litvin, Andrey
Filatau, Aliaksandr
Paulouski, Dzmitry
Shubianok, Maryna
Shachykava, Tatsiana
Khokha, Dzianis
Khokha, Vladimir
Djivoh, Fernande
Dossou, Francis
Seto, Djifid Morel
Gbessi, Dansou Gaspard
Noukpozounkou, Bruno
Keke, Kpemahouton Rene
Hodonou, Fred
Ahounou, Ernest Yemalin Stephane
Alihonou, Thierry
Denakpo, Max
Ahlonsou, Germain
Bedada, Alemayehu Ginbo
Nsengiyumva, Carlos
Kwizera, Sandrine
Barendegere, Venerand
Choi, Philip
Jamal, Luai
Chen, Tzu-Ling
Yip, Chingwan
Zapata, Felipe
Lanau, Maria Isabel Villegas
Arango, Maria Clara Mendoza
Restrepo, Ivan Mendoza
Giraldo, Ruben Santiago Restrepo
Youssef, Mohamed
Thabet, Waleed
Sanad, Aly
Zaki, Ahmed
Abdel-Hameed, Noran
Mostafa, Mohamed
Omar, Muhammad Fathi Waleed
Ghanem, Ahmed
Denewar, Adel
Emara, Eman
Rashad, Eman
Sakr, Ahmad
Elashry, Rehab
Emile, Sameh
Khafagy, Toqa
Elhamouly, Sara
Elfarargy, Arwa
Mohamed, Amna Mamdouh
Nagy, Ghada Saied
Esam, Abeer
Elwy, Eman
Hammad, Aya
Khallaf, Salwa
Ibrahim, Eman
Saidbadr, Ahmed
Moustafa, Ahmed
EldosoukyMohammed, Amany
Elgheriany, Mohammed
Abdelmageed, Eman
Al Raouf, Eman Abd
Elbanby, Esraa Samir
Elmasry, Maha
Farahat, Mahitab Morsy
Mansor, Eman Yahya
Hegazy, Eman Magdy
Gamal, Esraa
Gamal, Heba
Kandil, Hend
Abdelrouf, Doaa Maher
Moaty, Mohamed
Gamal, Dina
El-Sagheer, Nada
Salah, Mohamed
Magdy, Salma
Salah, Asmaa
Essam, Ahmed
Ali, Ahmed
Badawy, Mahmoud
Ahmed, Sara
Mohamed, Mazed
Assal, Abdelrahman
Sleem, Mohamed
Ebidy, Mai
Elrazek, Aly Abd
Zahran, Diaaaldin
Adam, Nourhan
Nazir, Mohamed
Hassanein, Adel B
Ismail, Ahmed
Elsawy, Amira
Mamdouh, Rana
Mabrouk, Mohamed
Ahmed, Lopna Ahmed Mohamed
Alnaby, Mohamed Hassab
Magdy, Eman
Abd-Elmawla, Manar
Fahim, Marwan
Mowafy, Bassant
Mahmoud, Moustafa Ibrahim
Allam, Meran
Alkelani, Muhammad
El Gendy, Noran Halim
Aboul-Naga, Mariam Saad
El-Din, Reham Alaa
Elgendy, Alyaa Halim
Ismail, Mohamed
Shalaby, Mahmoud
Elsharkawy, Aya Adel
Moghazy, Mahmoud Elsayed
Elbisomy, Khaled Hesham
Shakshouk, Hend Adel Gawad
Hamed, Mohamed Fouad
Ebidy, Mai Mohamed
Ahmed, Hayam
Adel, Israa
Omar, Mohammad Elsayed
Ibrahim, Mohamed
Ghoneim, Omar
Hesham, Omar
Gamal, Shimaa
Hilal, Karim
Arafa, Omar
Awad, Sawsan Adel
Salem, Menatalla
Elsherif, Fawzia Abdellatif
Elsabbagh, Nourhan
Aboelsoud, Moustafa R
Rida, Ahmed Hossam Eldin Fouad
Hossameldin, Amr
Hany, Ethar
Asar, Yomna Hosny
Anwar, Nourhan
Gadelkarim, Mohamed
Abdelhady, Samar
Morshedy, Eman Mohamed
Saad, Reham
Soliman, Nourhan
Salama, Mahmoud
Ezzat, Eslam
Mohamed, Arwa
Ibrahim, Arwa
Fergany, Alaa
Mohammed, Sara
Reda, Aya
Allam, Yomna
Saad, Hanan Adel
Abdelfatah, Afnan
Fathy, Aya Mohamed
El-Sehily, Ahmed
Kasem, Esraa Abdalmageed
Hassan, Ahmed Tarek Abdelbaset
Mohammed, Ahmed Rabeih
Saad, Abdalla Gamal
Ibrahim, Arij
Hassaan, Amr
Mohammed, Mohammed Mustafa
Elhoseny, Ghada
Magdy, Mohamed
Elkhalek, Esraa Abd
Zakaria, Yehia
Ezzat, Tarek
El Dahab, Ali Abo
Kelany, Mohamed
Arafa, Sara
Hassan, Osama Mokhtar Mohamed
Badwi, Nermin Mohamed
Sleem, Ahmad Saber
Ahmed, Hussien
Abdelbadeai, Kholoud
Abdullah, Mohamed Abozed
Lokman, Muhammad Amsyar Auni
Bahar, Suraya
Abdelazeam, Anan Rady
Adelshone, Abdelrahman
Bin Hasnan, Muhammad
Zulkifli, Athirah
Kamarulzamil, Siti Nur Alia
Elhendawy, Abdelaziz
Latif, Aliang
Bin Adnan, Ahmad
Shaharuddin, Shahadatul
Majid, Aminah Hanum Haji Abdul
Al-Marakby, Dina
Bin Ismail, Mohamad Jeffrey
Basir, Elissa Rifhan Mohd
Ali, Citra Dewi Mohd
Ata, Aya Yehia
Nasr, Maha
Rezq, Asmaa
Sheta, Ahmed
Tariq, Sherif
Sallam, Abd Elkhalek
Darwish, Abdelrhman KZ
Elmihy, Sohaila
Elhadry, Shady
Farag, Ahmed
Hajeh, Haidar
Abdelaal, Abdelaziz
Aglan, Amro
Zohair, Ahmed
Essam, Mahitab
Moussa, Omar
El-Gizawy, Esraa
Samy, Mostafa
Ali, Safia
Elhalawany, Esraa
Ata, Ahmed
El Halawany, Mohamed
Nashat, Mohamed
Soliman, Samar
Elazab, Alaa
Samy, Mostada
Abdelaziz, Mohamed A
Ibrahim, Khaled
Ibrahim, Ahmed mohamed
Gado, Ammar
Eldeen, Esraa Alm
loaloa, Mohamed Reda
Abouzaid, Arwa
Eldin, Mostafa Ahmed Bahaa
Hashad, Eman
Sroor, Fathy
Gamil, Doaa
Abdulhakeem, Eman Mahmoud
Zakaria, Mahmoud
Mohamed, Fawzy
Abubakr, Marwan
Ali, Elsayed
Magdy, Hesham
Refaat, Ahmed
Ramadan, Menna Tallah
Mohamed, Mohamed Abdelaty
Mansour, Salma
Amin, Hager Abdul Aziz
Mohamed, Ahmed Rabie
Saami, Mahmoud
Elsayed, Nada Ahmed Reda
Tarek, Adham
Mahmoud, Sabry Mohy Eldeen
El Sayed, Islam Magdy
Reda, Amira
Shawky, Martina Yusuf
Salem, Mohammed Mousa
El-Din, Shahinaz Alaa
Soliman, Noha Abdullah
Talaat, Muhammed
Alaael-Dein, Shahinaz
Elhusseiny, Ahmed Abd Elmoen
Abdullah, Noha
Elshaar, Mohammed
Ibraheem, Aya Abdel Fatah
Abdulaziz, Hager
Ismail, Mohammed Kamal
Madkor, Mona Hamdy
Abdelaty, Mohamed
Abdel-Kader, Sara Mahmoud
Salah, Osama Mohamed
Eldafrawy, Mahmoud
Eldeeb, Ahmed Zaki
Eid, Mostafa Mahmoud
Attia, Attia
Shwky, Ayman
Badenjki, Mohamed Adel
Soliman, Abdelrahman
Al Attar, Samaa Mahmoud
Sayed, Farrag
Sabour, Fahd Abdel
Azizeldine, Mohammed G
Shawqi, Muhammad
Hashim, Abdullah
Aamer, Ahmed
Abdelraouf, Ahmed Mahmoud
Abdelshakour, Mahmoud
Ibrahim, Amal
Mahmoud, Basma
Mahmoud, Mohamed Ali
Qenawy, Mostafa
Rashed, Ahmed M
Dahy, Ahmed
Sayed, Marwa
Shamsedine, Ahmed W
Mohamed, Bakeer
Hasan, Ahmad
Saad, Mahmoud M
Bassit, Khalil Abdul
El-Latif, Nadia KhalidAbd
Elzahed, Nada
El Kashash, Ahmed
Bekhet, Nada Mohamed
Hafez, Sarah
Gad, Ahmed
Maher, Mahmoud Elkhadragy
Elsameea, Ahmed Abd
Hafez, Mohamed
Sabe, Ahmad
Ahmed, Ataa
Shahine, Ahmed
Dawood, Khaled
Gaafar, Shireen
Husseiny, Reem
Aboelmagd, Omnia
Soliman, Ahmed
Mesbah, Nourhan
Emadeldin, Hossam
Al Meligy, Amgad
Bekhet, Amira Hassan
Hasan, Doaa
Alhady, Khaled
Sabe, Ahmad Khaled
Elnajjar, Mahmoud A
Aboelella, Majed
Hamsho, Ward
Hassan, Ihab
Saad, Hala
Abdelazim, Galaleldin
Mahmoud, Hend
Wael, Noha
Kandil, Ahmedali M
Magdy, Ahmed
Elkholy, Shimaa Said
Adel, Badr Eldin
Dabbour, Kareem
Elsherbiney, Saged
Mattar, Omar
Abdrabou, Abdulshafi Khaled
Aly, Mohammed Yahia Mohamed
Geuoshy, Abdelrahman
Elnagar, Ahmedglal
Ahmed, Saraibrahim
Abdelmotaleb, Ibrahem
Saleh, Amr Ahmed
Saeed, Manar
Mahmoud, Shady
Tawfik, Badreldin Adel
Ismail, Samar Adel
Zakaria, Esraay
Gad, Mariam O
Elhelbawy, Mohamed Salah
Bassem, Monica
Maraie, Noha
Elhadary, Nourhan Medhat
Semeda, Nourhan
Mohamed, Shaza Rabie
Bakry, Hesham Mohammed
Essam, AA
Tarek, Dina
Ashour, Khlood
Elhadad, Alaa
Abdel-Aty, Abdulrahman
Rakha, Ibrahim
Matter, Sara Mamdouh
Abdelhamed, Rasha
Abdelkader, Omar
Hassaan, Ayat
Soliman, Yasmin
Mohamed, Amna
Farouk, Sara Amr Mohamed
Ibrahim, Eman Mohamed
El-Taher, Esraa
Mostafa, Merna
Badr, Mohamed Fawzy Mahrous
Elsemelawy, Rofida
El-Sawy, Aya
Bakr, Ahmad
Al Rafati, Ahmad Abdel Razaq
Saar, Sten
Reinsoo, Arvo
Seyoum, Nebyou
Worku, Tewodros
Fitsum, Agazi
Tolonen, Matti
Parmentier, Benoit
Dardenne, Sabrina
Robert, Elsa
Maillot, Betty
Courboin, Etienne
Hascoet, Juliette
Kaci, Amir Ait
Prudhomme, Thomas
Ballouhey, Quentin
Grosos, Celine
Fourcade, Laurent
Cecilia, Tolg
Jean-Francois, Colombani
Helene, Francois-Coridon
Delforge, Xavier
Haraux, Elodie
Dousset, Bertrand
Schiavone, Roberto
Gaujoux, Sebastien
Marret, Jean-Baptiste
Haffreingue, Aurore
Rod, Julien
Renaux-Petel, Mariette
Lecompte, Jean-Francois
Breaud, Jean
Gastaldi, Pauline
Taieb, Chouikh
Claire, Raquillet
Anis, Echaieb
Bustangi, Nasir
Lopez, Manuel
Grella, Maria Giovanna
Mariani, Aurora
Broch, Aline
Bandoh, Dickson
Kyereh, Martin
Asumah, Hamza
Appiah, Eric Kofi
Wondoh, Paul
Gyedu, Adam
Dally, Charles
Agbedinu, Kwabena
Amoah, Michael
Yifieyeh, Abiboye
Amoako-Boateng, Mabel
Dayie, Makafui
Hagan, Richmond
Debrah, Sam
Ohene-Yeboah, Micheal
Clegg-Lampety, Joe-Nat
Etwire, Victor
Dakubo, Jonathan
Essoun, Samuel
Bonney, William
Glover-Addy, Hope
Osei-Nketiah, Samuel
Amoako, Joachim
Adu-Aryee, Niiarmah
Appeadu-Mensah, William
Bediako-Bowan, Antoinette
Dedey, Florence
Ekow, Mattew
Akatibo, Emmanuel
Yakubu, Musah
Kordorwu, Hope Edem Kofi
Asare-Bediako, Kwasi
Tackie, Enoch
Aaniana, Kenneth
Acquah, Emmanuel
Opoku-Agyeman, Richard
Avoka, Anthony
Kusi, Kwasi
Maison, Kwame
Gyamfi, Frank Enoch
Barnabas, Gandau Naa
Abdul-Latif, Saiba
Amoako, Philip Taah
Davor, Anthony
Dassah, Victor
Dagoe, Enoch
Kwakyeafriyie, Prince
Akoto, Elliot
Ackom, Eric
Mensah, Ekow
Atkins, Ebenezer Takyi
Coompson, Christian Lari
Ivros, Nikolaos
Ferousis, Christoforos
Kalles, Vasileios
Kyriazanos, Ioannis
Barkolias, Christos
Tselos, Angelos
Tzikos, Georgios
Voulgaris, Evangelos
Bamicha, Athanasia
Stefanopoulos, Anastasios
Patoulias, Ioannis
Sfougaris, Dimitrios
Valioulis, Ioannis
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Manatakis, Dimitrios K
Kyrou, Georgios
Karabelias, Georgios
Papaskarlatos, Iason-Antonios
Konstantina, Kolonia
Zampitis, Nikolaos
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Gkiokas, Georgios
Mitroudi, Magdalini
Panteli, Christina
Feidantsis, Thomas
Farmakis, Konstantinos
Kyziridis, Dimitrios
Ioannidis, Orestis
Parpoudi, Styliani
Parasyris, Stavros
Margaritis, Michail
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Coyoy-Gaitan, Otto
Rosales, Javier
Tale, Luis
Barrios, Emmanuel
Rodriguez, Servio Tulio Torres
Galvez, Carlos Paz
Cruz, Danilo Herrera
Rosenberg, Guillermo Sanchez
Matheu, Alejandro
Cohen, David Monterroso
Paul, Marie
Charles, Angeline
Lam, Justin Chak Yiu
Yeung, Man Hon Andrew
Fok, Chi Ying Jacquelyn
Li, Ka Hin Gabriel
Lai, Anthony Chuk-Him
Cheung, Yuk Hong Eric
Wong, Hong Yee
Leung, Ka Wai
Lee, Tien Seng Bryan
Lam, Wai Him
Dao, Weihei
Kwok, Stephanie Hiu-wai
Chan, Tsz-Yan Katie
Ng, Yung Kok
Mak, TWC
Foo, Chi Chung
Yang, James
Bhatnagar, Ankur
Upadhyaya, Vijaid
Muddebihal, Uday
Dar, Wasim
Janardha, KC
Aruldas, Neerav
Adella, Fidelis Jacklyn
Rulie, Anthonius Santoso
Iskandar, Ferdy
Setiawan, Jonny
Evajelista, Cicilia Viany
Natalie, Hani
Suyadi, Arlindawati
Gunawan, Rudy
Karismaningtyas, Herlin
Mata, Lusi Padma Sulistianingsih
Andika, Ferry Fitriya Ayu
Hasanah, Afifatun
Widiastini, T Ariani
Purwaningsih, Nurlaila Ayu
Mukin, Annisa Dewi Fitriana
Rahmah, Dina Faizatur
Nurqistan, Hazmi Dwinanda
Arsyad, Hasbi Maulana
Adhitama, Novia
Jeo, Wifanto Saditya
Sutandi, Nathania
Clarissa, Audrey
Gultom, Phebe Anggita
Billy, Matthew
Haloho, Andreass
Johanna, Nadya
Lee, Felix
Dorani, Radin Mohd Nurrahman Radin
Glynn, Martha
Alherz, Mohammad
Goh, Wennweoi
Shiwani, Haaris A
Sproule, Lorraine
Conlon, Kevin C
Bala, Miklosh
Kedar, Asaf
Bianco, Federica
Steccanella, Francesca
Gallo, Gaetano
Trompetto, Mario
Clerico, Giuseppe
Papandrea, Matteo
Sammarco, Giuseppe
Sacco, Rosario
Giavarini, Luisa
Giglio, Mariano Cesare
Bucci, Luigi
Pagano, Gianluca
Sollazzo, Viviana
Peltrini, Roberto
Luglio, Gaetano
Birindelli, Arianna
Mingrone, Pietro
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Pellino, Gianluca
Di Martino, Natale
Curletti, Gianluca
Aonzo, Paolo
Galleano, Raffaele
Berti, Stefano
Francone, Elisa
Boni, Silvia
Lorenzon, Laura
lo Conte, Annalisa
Balducci, Genoveffa
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Gavagna, Laura
Vasquez, Giorgio
Targa, Simone
Occhionorelli, Savino
Andreotti, Dario
Armellini, Andrea
Chiesa, Deborah
Aquilino, Fabrizio
Chetta, Nicola
Picciariello, Arcangelo
Abdelkhalek, Mohamed
Belli, Andrea
De Franciscis, Silvia
Bigaran, Annamaria
Favero, Alessandro
Basso, Stefano MM
Salusso, Paola
Perino, Martina
Mochet, Sylvie
Sasia, Diego
Riente, Francesco
Migliore, Marco
Basilico, Silvia
Corbellini, Carlo
Lazzari, Veronica
Angelieri, Daniele
Coletta, Diego
Falaschi, Federica
Catani, Marco
Reali, Claudia
Malavenda, Mariastella
Del Basso, Celeste
Ribaldi, Sergio
Coletti, Massimo
Natili, Andrea
Depalma, Norma
Iannone, Immacolata
Antoniozzi, Angelo
Rossi, Davide
Gui, Daniele
Perrotta, Gerardo
Ripa, Matteo
Giardino, Francesco Ruben
Foco, Maurizio
Vicario, Erika
Nita, Gabriela Elisa
Leone, Nicoletta
Simioni, Andrea
De Boni, Davide
Pasquali, Sandro
Goldin, Elena
Vendramin, Elena
Ciccioli, Eleonora
Tedeschi, Umberto
Violi, Paola
Campagnaro, Tommaso
Conci, Simone
Lazzari, Giovanni
Iacono, Calogero
Gulielmi, Alfredo
Manfreda, Serena
Rinaldi, Anna
Ringressi, Maria Novella
Brunoni, Beatrice
Salamone, Giuseppe
Mangiapane, Mirko
De Marco, Paolino
La Brocca, Antonella
Tutino, Roberta
Silvestri, Vania
Licari, Leo
Fontana, Tommaso
Falco, Nicolo
Cocorullo, Gianfranco
Shalaby, Mostafa
Sileri, Pierpaolo
Arcudi, Claudio
Bsisu, Isam
Aljboor, Khaled
Abusalem, Lana
Alnusairat, Aseel
Qaissieh, Ahmad
Al-Dakka, Emad
Ababneh, Ali
Halhouli, Oday
Yusufali, Taha
Mohammed, Hussein
Lando, Justus
Parker, Robert
Ndegwa, Wairimu
Gribauskaite, Jolanta
Kuliavas, Justas
Dulskas, Audrius
Samalavicius, Narimantas E
Jasaitis, Kristijonas
Parseliunas, Audrius
Nevieraite, Viktorija
Slapelyte, Evelina
Dainius, Edvinas
Subocius, Andrejus
Venclauskas, Linas
Gulbinas, Antanas
Kasputyte, Simona
Mikuckyte, Deimante
Kiudelis, Mindaugas
Jankus, Tomas
Petrikenas, Steponas
Pazuskis, Matas
Vilcinskas, Mantas
Banaitis, Vincas Jonas
Gaizauskas, Vytautas
Grisin, Edvard
Mazrimas, Povilas
Drungilas, Mantas
Lagunavicius, Karolis
Lipnickas, Vytautas
Majauskyte, Dovile
Abaliksta, Tomas
Uscinas, Laimonas
Simutis, Gintaras
Ladukas, Adomas
Danys, Donatas
Sruogiene, Elena Zdanyte
Visinskas, Petras
Dragatas, Deividas
Burmistrovas, Andrius
Tverskis, Zygimantas
Vaicius, Arturas
Mazelyte, Ruta
Zadoroznas, Antanas
Ziubryte, Greta
Rahantasoa, Finaritra Casimir Fleur Prudence
Samison, Luc Herve
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Tolotra, Todisoa Emmanuella Christina
Mukuzunga, Cornelius
Kwatiwani, Chimwemwe
Msiska, Nelson
Chai, Feng Yih
Asilah, Siti Mohd Desa
Syibrah, Khuzaimah Zahid
Chin, Pui Xin
Riswan, Nur Zulaika
Chong, Hoong-Yin
Aziz, Nora Abdul
Poh, Keat-Seong
Chai, Chu-Ann
Kumar, Sandip
Taher, Mustafa Mohammed
Aziz, Dayang Nita Abdul
Julaihi, Rokayah
Jethwani, Durvesh Lacthman
Yahaya, Muhammad Taqiyuddin
Mathew, Susan Wndy
Chung, Kuet Jun
Nirumal, Milaksh Kumar
Tze, R Goh Ern
Ali, Syed Abdul Wahhab Eusoffee Wan
Gan, Yiing Yee
Ting, Jesse Ron Swire
Sii, Samuel SY
Koay, Kean Leong
Tan, Yi Koon
Cheah, Alvin Ee Zhiun
Wong, Chui Yee
Mat, Tuan Nur'Azmah Tuan
Chow, Crystal Yern Nee
Har, Prisca AL
Der, Yishan
Henry, Fitjerald
Low, Xinwei
Neo, Ya Theng
Heng, Hian Ee
Kong, Shu Ning
Gan, Cheewei
Mok, Yi Ting
Tan, Yee Wen
Palayan, Kandasami
Tata, Mahadevan Deva
Cheong, Yih Jeng
Gunaseelan, Kuhaendran
Nasir, Wan Nurul'Ain Wan Mohd
Yoganathan, Pigeneswaren
Lee, Eu Xian
Saw, Jian Er
Yeang, Li Jing
Koh, Pei Ying
Lim, Shyang Yee
Teo, Shuang Yi
Grech, Nicole
Magri, Daniela
Cassar, Kristina
Mizzi, Christine
Falzon, Malcolm
Shaikh, Nihaal
Scicluna, Ruth
Zammit, Stefan
Mizzi, Sean
Brincat, Svetlana Doris
Tembo, Thelma
Le, Vu Thanh Hien
Grima, Tara
Sammut, Keith
Carabott, Kurt
Zarb, Ciskje
Navarro, Andre
Dimech, Thea
Camilleri, Georgette Marie
Bertuello, Isaac
Dalli, Jeffrey
Bonavia, Karl
Corro-Diaz, Samantha
Manriquez-Reyes, Marisol
la Medina, Antonio Ramos-De
Abdelhamid, Amina
Hrora, Abdelmalek
Benammi, Sarah
Bachri, Houda
Abbouch, Meryem
Boukhal, Khaoula
Bennai, Redouane Mammar
Belkouchi, Abdelkader
Jabal, Mohamed Sobhi
Benyaiche, Chaymae
Vermaas, Maarten
Duinhouwer, Lucia
Pastora, Javier
Wood, Greta
Merlo, Maria Soledad
Ajao, Akinlabi
Ayandipo, Omobolaji
Lawal, Taiwo
Abdurrazzaaq, Abdussemiu
Alada, Muslimat
Nasir, Abdulrasheed
Habeeb, Olufemi
Mendel, Henry
Bello, Bashir
Muktar, Umar
Olajide, Thomas Olagboyega
Oshati, Oyindamola
Ihediwa, George
Adenekan, Babajide
Nwinee, Victor
Lawal, Abdulrazzaq
Bode, Chris
Olugbemi, Mojolaoluwa
Odutola, Oluwatomi
Adebola, Oluwaseyi
Onuoha, Clement
Balogun, Fatai
Ajai, Olalekan
Njokanma, Iloba
Kache, Stephen
Ajah, Jonathan
Makama, Jerry
Adamu, Ahmed
Baba, Suleiman
Aliyu, Mohammad
Aliyu, Shamsudeen
Ukwenya, Yahaya
Aliyu, Halima
Sholadoye, Tunde
Daniyan, Muhammad
Ogunsua, Oluseyi
Sheshe, Abdurrahaman
Mshelbwala, Philip
Samson, Garba
Timothy, Oyediran Kehinde
Samuel, Sani Ali
Ajiboye, Anthony
Amole, Isaac
Abiola, Olajide
Olaolorun, Akin
Veen, Torhild
Kanani, Arezo
Styles, Kristian
Herikstad, Ragnar
Larsen, Johannes Wiik
Soreide, Jon Arne
Jensen, Elisabeth
Gran, Mads
Aahlin, Eirik Kjus
Gaarder, Tina
Monrad-Hansen, Peter Wiel
Naess, Pal Aksel
Lauzikas, Giedrius
Wiborg, Joachim
Holte, Silje
Augestad, Knut Magne
Banipal, Gurpreet Singh
Moe, Thomas Tetens
Schultz, Johannes Kurt
Al-taher, Taher
Hamdan, Ayah
Salman, Ayman
Saadeh, Rana
Musleh, Aseel
Jaradat, Dana
Abushamleh, Soha
Hanoun, Sakhaa
Abu Qumbos, Amjad
Hamarshi, Aseel
Taher, Ayman And
Qawasmi, Israa
Qurie, Khalid
Altarayra, Marwa
Ghannam, Mohammad
Shaheen, Alaa
Herebat, Azher
Abdelhaq, Aram
Shalabi, Ahmad
Abu-toyour, Maram
Asi, Fatema
Shamasneh, Ala
Atiyeh, Anwar
Mustafa, Mousa
Zaa'treh, Rula
Dabboor, Majd
Alaloul, Enas
Baraka, Heba
Meqbil, Jehad
Al-Buhaisi, Alaa
Elshami, Mohamedraed
Afana, Samah
Jaber, Sahar
Alyacoubi, Said
Abuowda, Yousef
Idress, Tasneem
Abuqwaider, Eman
Al-saqqa, Sara
Bowabsak, Alaa
El Jamassi, Alaa
Hasanain, Doaa
Al-farram, Hadeel
Salah, Maram
Firwana, Aya
Hamdan, Marwa
Awad, Israa
Ashour, Ahmad
Al Barrawi, Fayez Elian
Al-khatib, Ahmed
Al-faqawi, Maha
Fares, Mohamed
Elmashala, Amjad
Adawi, Mohammad
Adawi, Ihdaa
Khreishi, Reem
Khreishi, Rose
Ghaben, Ahed
Nadeem, Najwa
Saqlain, Muhammad
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul Rehman
Shahzad, Noman
Butt, Muhammad Talha
Razi, Syed Asaat ul
Ahmed, Asdaq
Niazi, Ali Khan
Raza, Ibrahim
Baluch, Fatima
Raza, Ahmed
Bani-Sadar, Ahmad
Adil, Muhammad
Raza, Awais
Javaid, Mahnoor
Waqar, Muhammad
Khan, Maryam Ali
Arshad, Mohammad Mohsin
Amjad, Mohammadasim
Torres Cardozo, Jorge
O'Higgins Roche, Marcelo
Pertersen Servin, Gustavo Rodolfo
Paez Lopez, Larissa Ines
Melo Cardozo, Ramon Augusto
Espinoza, Fernando
Perez Rojas, Angel David
Sanchez, Diana
Sanchez Samaniego, Camila
Guevara Torres, Shalon
Canta Calua, Alexander
Razuri, Cesar
Ortiz, Nadia
Rodriguez, Xianelle
Carrasco, Nahilia
Saravia, Fridiz
Shibao Miyasato, Hector
Valcarcel-Saldana, Maria
Alejos Bermudez, Ysabel Esthefany
Carpio, Juan
Ruiz Panez, Walter
Toribio Orbegozo, Pedro Angel
Guzman Duenas, Carolina
Turpo Espinoza, Kevin
Sandoval Barrantes, Ana Maria
Armando ChunguiBravo, Jorge
Fuentes-Rivera, Lorena
Fernandez, Carmen
Malaga, Barbara
Ye, Joselyn
Velasquez, Ricardo
Salcedo, Jannin
Lucia Contreras-Vergara, Ana
Vergara Mejia, Angelica Genoveva
Gonzales Montejo, Maria Soledad
Escalante Salas, Marilia Del Carmen
Alcca Ticona, Willy
Vargas, Marvin
Manrique Sila, George Christian
Mas, Robinson
del Pilar Paucar, Arazzelly
Roman Velasquez, Armando Jose
Robledo-Rabanal, Alina
Zeta Solis, Ludwing Alexander
Turpo Espinoza, Kenny
Hamasaki Hamaguchi, Jose Luis
Florez Farfan, Erick Samuel
Madrid Barrientos, Linda Alvi
Herrera Matta, Juan Jaime
Mora, John Jemuel V
Redota, Menold Archee P
Francisco Roxas, Manuel
Mano, Maria Jesusa B
Dione Parreno-Sacdalan, Marie
Carmela Lapitan, Marie
Leanne Almanon, Christel
Waledziak, Maciej
Roszkowski, Rafal
Janik, Michal
Lasek, Anna
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Fernandes, Cristina
Muntean, Liviu
Popa, Mariuca
Mircea, Hogea
Diaconescu, Bogdan
Bratu, Matei Razvan
Negoi, Ionut
Ciubotaru, Cezar
Mutabazi, AlphonseZeta
Uzabumwana, Norbert
Duhoranenayo, Dieudonne
Idris, Faisal
Alghamdi, Mohammed Saleh A
Maghrabi, Ashraf
Alkaaki, Aroub
Turkustani, Sondos
Khalifah, Eyad
Albiety, Adel
Sahel, Sarah
Alshareef, Reham
Najjar, Mohammed
Alzahrani, Ahmed
Alghamdi, Ahmed
Alhazmi, Wedyan
Al Saied, Ghiath
Alamoudi, Mohammed
Riaz, Muhammed Masood
Alhassan, Basmah
Altamimi, Abdullah
Alyahya, Reem
Al Subaie, Norah
Al Bastawis, Fatema
Khan, Roaa
Radojkovic, Milan
Jeremic, Ljiljana
Nestorovic, Milica
Law, Jia Hao
Tan, Keith Say Kwang
Tan, Ryan Choon Kiat
Tan, Joel Kin
Joel, Lau Wen Liang
Chan, Xue Wei
Leong, Faith Qi Hui
Chong, Choon Seng
Koh, Sharon
Lee, Kai Yin
Lee, Kuok Chung
Pluke, Kent
Dedekind, Britta
Nashidengo, Puyearashid
Hampton, Mark Ian
Joosten, Johanna
Sobnach, Sanju
Roodt, Liana
Sander, Anthony
Pape, James
Maistry, Niveshni
Ndwambi, Phumudzo
Kinandu, Kamau
Du Toit, Frederick
Ellison, Quinn
Burger, Sule
Grobler, DC
Khulu, Lawrence Bongani
Leusink, Astrid
Kariem, Nazmie
Gouws, Juan
Chu, Kathryn
Bougard, Heather
Noor, Fazlin
Dell, Angela
Van Straten, Stephanie
Khamajeet, Arvin
Tshisola, Serge Kapenda
Kabongo, Kalangu
Moodley, Yoshan
Anderson, Frank
Madiba, Thandinkosi
du Plooy, Flip
Hartford, Leila
Chilton, Gareth
Karjiker, Parveen
Mabitsela, Matlou Ernest
Ndlovu, Sibongile Ruth
Badicel, Maria
Jaich, Robert
Ruiz-Tovar, Jaime
Garcia-Florez, Luis
Otero-Diez, Jorge L
Ramos Perez, Virginia
Aguado Suarez, Nuria
Minguez Garcia, Javier
Moreno, Sara Corral
Vicenta Collado, Maria
Jimenez Carneros, Virginia
Garcia Septiem, Javier
Gonzalez, Mariana
Picardo, Antonio
Esteban, Enrique
Ferrero, Esther
Espin-Basany, Eloy
Blanco-Colino, Ruth
Andriola, Valeria
Contreras, Elisa
Garcia Bernardo, Carmen
Sanz, Sandra
Miyarde Leon, Alberto
Dorisme, Asnel
Rodicio, Joseluis
Suarez, Aida
Stuva, Jessica
Diaz Vico, Tamara
Fernandez-Vega, Laura
Soldevila-Verdeguer, Carla
Sena-Ruiz, Fatima
Pujol-Cano, Natalia
Diaz-Jover, Paula
Maria Garcia-Perez, Jose
Jose Segura-Sampedro, Juan
Pineno-Flores, Cristina
Ambrona-Zafra, David
Craus-Miguel, Andrea
Jimenez-Morillas, Patricia
Mazzella, Angela
Jayathilake, AB
Thalgaspitiya, SPB
Wijayarathna, LS
Wimalge, PMSN
Sanni, Hakeem Ayomi
Okenabirhie, Ogheneochuko
Homeida, Anmar
Younis, Abobaker
Omer, Omer Abdelbagi
Abdulaziz, Mustafa
Mussad, Ali
Adam, Ali
Sokratous, Arestis
Breistrand, Michaela
Sigurdadottir, Johanna
Nikberg, Maziar
Chabok, Abbas
Elbe, Peter
Saraste, Deborah
Rutkowski, Wiktor
Forlin, Louise
Niska, Karoliina
Oswald, Dennis
Peros, Georgios
Bluelle, Rafael
Reinisch, Katharina
Frey, Daniel
Palma, Adrian
Zumbuhl, Lucius
Werder, Gabriela
Mahanty, Silke
Widmer, Lukas Werner
Muller, Julia
Gubeli, Alissa
Zuk, Grzegorz
Gulcicek, Osman Bilgin
Vartanoglu, Talar
Kose, Emin
Karahan, Servet Rustu
Aydin, Mehmet Can
Sahbaz, Nuri Alper
Halicioglu, Ilkay
Alis, Halil
Sapci, Ipek
Aiyaman, Can
Pektas, Ahmet Murat
Cengiz, Turgut Bora
Tansoker, Ilkan
Isler, Vedatcan
Cevik, Muazzez
Mutlu, Deniz
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Bayram, Sefa
Yolcu, Sinem
Kobal, Berna Buse
Toto, Omer Faruk
Cakaloglu, Haluk Cem
Karabulut, Kagan
Mutlu, Vahit
Celik, Saban
Semiz, Anil
Bodur, Selim
Gul, Enisburak
Murutoglu, Busra
Yildirim, Reyyan
Baki, Bahadir Emre
Arslan, Ekin
Guner, Ali
Tomas, Kadir
Walker, Nathan
Shrimanker, Nikhita
Cole, Simon
Breslin, Ryan
Srinivasan, Ravi
Hunter, Kristina
Al-Bahrani, Ahmed
Mairs, Nora Grace
Rocke, Alistair
Dick, Lachlan
Qureshi, Mobeen
Chowdhury, Debkumar
Wright, Naomi
Skerritt, Clare
Kufeji, Dorothy
Ho, Adrienne
Dissanayake, Tharindra
Tennakoon, Athula
Ali, Wadah
Tan, Charlene
O'Neill, Stephen
Knight, Stephen
Nassif, Dima
Sharma, Abhishek
White, Rebecca
Mehdi, Aia
Post, Nathan
Kalakouti, Eliana
Dashnyam, Enkhbat
Stourton, Frederick
Mykoniatis, Ioannis
Wong, Francisca
Gupta, Ashish
Shatkar, Veeranna
Kadiwar, Suraj
Smedley, Alexander
Wakefield, Rebecca
Herrod, Philip
Blackwell, James
Cohen, Fraser
Bandi, Ashwath
Bond-Smith, Giles
Farhangmehr, Neda
Perenyei, Miklos
Ireland, Philip
Bowling, Kirk
Bunting, David
Longstaff, Lydia
Keogh, Kenneth
Jeon, Hyunjin
Iqbal, Muhammad Rafaih
Khosla, Shivun
Jeffery, Anna
Perera, James
Alhammali, Tariq
Oram, Shaun
Kidd, Thomas
Cullen, Fraser
Owen, Christopher
Wilson, Michael
Chiu, Seehui
Sarafilovic, Hannah
Ploski, Jennifer
Evans, Elizabeth
Abbas, Athar
Kamya, Sylvia
Ishak, Norzawani
Bisset, Carly
Andress, Cedar
Chin, Ye Ru
Patel, Priya
Evans, David
Haslegrave, Aidan
Boggon, Adam
Laurie, Kirsten
Mann, Thomas
Mansuri, Anahita
Davies, Rachel
Shahbaz, Aized Raza
Eng, Calvin
Din, Farhat
L'Heveder, Ariadne
Park, Esther HG
Ravishankar, Ramanish
McIntosh, Kirsten
Yau, Jih Dar
Chan, Luke
McGarvie, Susan
Tang, Lingshan
Lim, Hui
Yap, Suhhuey
Park, Jay
Ng, Zhan Herr
Mirza, Shahrukh
Ang, Yun Lin
Walls, Luke
Roy, Chloe
Paterson-Brown, Simon
Mclean, Kenneth
D'Souza, Michelle S
Pronin, Savva
Henshall, David Ewart
Ter, Eunice Zuling
English, William
Morgan, Catrin
Townsend, Dominic
Maciejec, Laura
Mahdi, Shareef
Akpenyi, Onyinye
Hall, Elisabeth
Caydiid, Hanaan
Rob, Zakaria
Abbott, Tom
Torrance, Hew D
Johnston, Robin
Gani, Mohammed Akil
Rajmohan, Shivanchan
Majid, Kiran
Smith, Christopher
Palliyil, Madanmohan
Patel, Sanjay
Nicholson, Luke
Harvey, Neil
Shillito, Sam
Kershaw, Suzanne
Bamford, Rebecca
Orton, Peter
Reunis, Elke
Jama, Guled M
Dhillon, Dharminder
Patel, Khyati
Nanthakumaran, Shayanthan
Heard, Rachel
Chen, Kar Yan
Barmayehvar, Behrad
Datta, Uttaran
Kamarajah, Sivesh K
Tani, Sobhana Iftekhar
Donnelly, Philippa
Walker, Michael
Blacker, Sarah
Kaul, Anil
Paramasivan, Arjun
Farag, Sameh
Nessa, Ashrafun
Awadallah, Salwa
Lim, Jieqi
Ng, James Chean Khun
Kiran, Ravi P
Murray, Alice
Dasari, Mohini
Puyana, Juan
Haddad, Nadeem
Zielinski, Martin
Choudhry, Asad
Caliman, Celeste
Beamon, Mieshia
Duane, Therese
Myers, Jonathan
Deal, Rebecca
Makupe, Alex
Musowoya, Joseph
Van Der Naald, Niels
Kumwenda, Dayson
Reece-Smith, Alex
Otten, Kars
Verbeek, Anna
Prins, Marloes
Suarez, Alibeth Andres Baquero
Deane, Chelsea
Dijan, Emilio
Elfiky, Mahmoud
Koskenvuo, Laura
Thollot, Aurore
Limoges, Bernard
Capito, Carmen
Alexandre, Challine
Kotobi, Henri
Leroux, Julien
Pinnagoda, Kalitha
Henric, Nicolas
Azzis, Olivier
Rosello, Olivier
Francois, Poddevin
Etienne, Sara
Buisson, Philippe
Hmila, Sophian
Clegg-Lamptey, Joe-Nat
Imoro, Osman
Abem, Owusu Emmanuel
Papageorgiou, Dimitrios
Soulou, Vasiliki
Asturia, Sabrina
Pena, Lenin
O'Connor, Donal B
Luc, Alberto Realis
Russo, Alfio Alessandro
Ruzzenente, Andrea
Taddei, Antonio
Cona, Camilla
Bottini, Corrado
Pascale, Giovanni
Rotunno, Giuseppe
Solaini, Leonardo
Pascale, Marco Maria
Notarnicola, Margherita
Corbellino, Mario
Sacco, Michele
Ubiali, Paolo
Cautiero, Roberto
Bocchetti, Tommaso
Muzio, Elena
Guglielmo, Vania
Morandi, Eugenio
Mao, Patrizio
De Luca, Emilia
Ali, Farah Mahmoud
Kondrotas, Paulius
Baltrunas, Robertas
Kutkevicius, Juozas
Ignatavicius, Povilas
Tan, Choy Ling
Siaw, Jia Yng
Yam, Sir Young
Wilson, Ling
Aziz, Mohamed Rezal Abdul
Bondin, John
Zorrilla, Carmina Diaz
Majbar, Anass
Sale, Danjuma
Abdullahi, Lawal
Osagie, Olabisi
Faboya, Omolara
Fatuga, Adedeji
Taiwo, Agboola
Nwabuoku, Emeka
Bliksoen, Marte
Khan, Zain Ali
Coronel, Jazmin
Miranda, Cesar
Vasquez, Idelso
Helguero-Santin, Luis M
Rickard, Jennifer
Adedeji, Adesina
Alqahtani, Saleh
Rath, Max
Van Niekerk, Michael
Koto, Modise Zacharia
Matos-Puig, Roel
Israelsson, Leif
Schuetz, Tobias
Yuksek, Mahmut Arif
Mericliler, Meric
Ulusahin, Mehmet
Yong, Guo Liang
Whitehurst, Katharine
Redgrave, Natalie
Musyoka, Caroluce K
Olivier, James
Lee, Kathryn
Cox, Michael
Farhan-Alanie, Muhamed MH
Callan, Rory
Chibuye, Chali
Ali, Tebian Hassanein Ahmed
Rekhis, Syrine
Rommaneh, Muna
Sam, Zi Hao
Pugliesi, Thays Brunelli
Pardo, Gabriel
Blanco, Ruth
Collaborative, GlobalSurg
Pokaż więcej
Źródło :
BRITISH JOURNAL OF SURGERY
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
A 12-month prospective study of intra-abdominal hypertension and abdominal compartment syndrome incidence and outcomes at a tertiary hospital in Nigeria
Autorzy :
Ayandipo, Omobolaji O.
Afuwape, Oludolapo O.
Kuti, Modupe A.
Adigun, Tinuola A.
Idowu, Olusola K.
Pokaż więcej
Temat :
intra-abdominal hypertension
abdominal compartment syndrome
peritonitis
laparotomy
percutaneous catheter decompression
Nigeria
Źródło :
East and Central African Journal of Surgery; Vol 23, No 1 (2018); 32-37
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
A Symptom-Based Model to Predict Colorectal Cancer in Low-Resource Countries: Results From a Prospective Study of Patients at High Risk for Colorectal Cancer
Autorzy :
Alatise, Olusegun Isaac
Ayandipo, Omobolaji O.
Adeyeye, Ademola
Seier, Ken
Komolafe, Akinwunmi O.
Bojuwoye, Matthew O.
Afuwape, Oludapo O.
Zauber, Ann
Omisore, Adeleye
Olatoke, Samuel
Akere, Adegboyega
Famurewa, Olusola
Gonen, Mithat
Irabor, David O.
Kingham, T. Peter
Pokaż więcej
Temat :
digestive system diseases
Article
Tytuł :
Health-Seeking Behavior and Barriers to Care in Patients With Rectal Bleeding in Nigeria
Autorzy :
Alatise, Olusegun I.
Fischer, Sara E.
Ayandipo, Omobolaji O.
Omisore, Akinlolu G.
Olatoke, Samuel A.
Kingham, T. Peter
Pokaż więcej
Temat :
Gastrointestinal Cancer
RC254-282
ORIGINAL REPORTS
Neoplasms. Tumors. Oncology. Including cancer and carcinogens
Źródło :
Journal of Global Oncology, Vol 3, Iss 6, Pp 749-756 (2017)
Journal of Global Oncology
Tytuł :
Tumor Necrosis Factor-Alpha and Interleukin-1 Alpha as Predictors of Survival in Peritonitis: A Pilot Study.
Autorzy :
Afuwape OO; Department of Surgery, College of Medicine UI, University College Hospital, Ibadan, Nigeria.
Ayandipo OO; Department of Surgery, College of Medicine UI, University College Hospital, Ibadan, Nigeria.
Kuti M; Department of Chemical Pathology, College of Medicine UI, University College Hospital, Ibadan, Nigeria.
Adigun TA; Department of Anaesthesia, College of Medicine UI, University College Hospital, Ibadan, Nigeria.
Idowu OK; Department of Anaesthesia, College of Medicine UI, University College Hospital, Ibadan, Nigeria.
Pokaż więcej
Źródło :
Nigerian journal of surgery : official publication of the Nigerian Surgical Research Society [Niger J Surg] 2018 Jul-Dec; Vol. 24 (2), pp. 107-110.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies