Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""BEIER CLAUS"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Globally consistent influences of seasonal precipitation limit grassland biomass response to elevated CO2
Autorzy :
Hovenden, Mark J.
Leuzinger, Sebastian
Newton, Paul C. D.
Fletcher, Andrew
Fatichi, Simone
Lüscher, AndreasAff5, Aff6
Reich, Peter B.Aff7, Aff8
Andresen, Louise C.Aff9, Aff10
Beier, Claus
Blumenthal, Dana M.
Chiariello, Nona R.
Dukes, Jeffrey S.Aff14, Aff15
Kellner, Juliane
Hofmockel, KirstenAff16, Aff17
Niklaus, Pascal A.
Song, Jian
Wan, Shiqiang
Classen, Aimée T.
Langley, J. Adam
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Plants. 5(2):167-173
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Understanding ecosystems of the future will require more than realistic climate change experiments - a response to Korell et al.
Autorzy :
De Boeck, Hans J.
Bloor, Juliette M. G.
Aerts, Rien
Bahn, Michael
Beier, Claus
Emmett, Bridget A.
Estiarte, Marc
Gruenzweig, Jose M.
Halbritter, Aud H.
Holub, Petr
Jentsch, Anke
Klem, Karel
Kreyling, Juergen
Kroel-Dulay, Gyoergy
Larsen, Klaus Steenberg
Milcu, Alexandru
Roy, Jacques
Sigurdsson, Bjarni D.
Smith, Melinda D.
Sternberg, Marcelo
Vandvik, Vigdis
Wohlgemuth, Thomas
Nijs, Ivan
Knapp, Alan K.
Pokaż więcej
Temat :
Chemistry
Biology
Źródło :
Global Change Biology, 26(2), e6 - e7. Wiley-Blackwell Publishing
Opis pliku :
pdf
Tytuł :
The handbook for standardized field and laboratory measurements in terrestrial climate change experiments and observational studies (ClimEx)
Autorzy :
Halbritter, Aud H.
De Boeck, Hans J.
Eycott, Amy E.
Reinsch, Sabine
Robinson, David A.
Vicca, Sara
Berauer, Bernd
Christiansen, Casper T.
Estiarte, Marc
Grunzweig, Jose M.
Gya, Ragnhild
Hansen, Karin
Jentsch, Anke
Lee, Hanna
Linder, Sune
Marshall, John
Penuelas, Josep
Schmidt, Inger Kappel
Stuart-Haentjens, Ellen
Wilfahrt, Peter
Abrantes, Nelson
Almagro, Maria
Althuizen, Inge H. J.
Barrio, Isabel C.
te Beest, Mariska
Beier, Claus
Beil, Ilka
Berry, Z. Carter
Birkemoe, Tone
Bjerke, Jarle W.
Blonder, Benjamin
Blume-Werry, Gesche
Bohrer, Gil
Campos, Isabel
Cernusak, Lucas A.
Chojnicki, Bogdan H.
Cosby, Bernhard J.
Dickman, Lee T.
Djukic, Ika
Filella, Iolanda
Fuchslueger, Lucia
Gargallo-Garriga, Albert
Gillespie, Mark A. K.
Goldsmith, Gregory R.
Gough, Christopher
Halliday, Fletcher W.
Hegland, Stein Joar
Hoch, Guenter
Holub, Petr
Jaroszynska, Francesca
Johnson, Daniel M.
Jones, Scott B.
Kardol, Paul
Keizer, Jan J.
Klem, Karel
Konestabo, Heidi S.
Kreyling, Juergen
Kroel-Dulay, Gyorgy
Landhausser, Simon M.
Larsen, Klaus S.
Leblans, Niki
Lebron, Inma
Lehmann, Marco M.
Lembrechts, Jonas J.
Lenz, Armando
Linstaedter, Anja
Llusia, Joan
Macias-Fauria, Marc
Malyshev, Andrey
Mand, Pille
Marshall, Miles
Matheny, Ashley M.
McDowell, Nate
Meier, Ina C.
Meinzer, Frederick C.
Michaletz, Sean T.
Miller, Megan L.
Muffler, Lena
Oravec, Michal
Ostonen, Ivika
Porcar-Castell, Albert
Preece, Catherine
Prentice, Iain C.
Radujkovic, Dajana
Ravolainen, Virve
Ribbons, Relena
Ruppert, Jan C.
Sack, Lawren
Sardans, Jordi
Schindlbacher, Andreas
Scoffoni, Christine
Sigurdsson, Bjarni D.
Smart, Simon
Smith, Stuart W.
Soper, Fiona
Speed, James D. M.
Sverdrup-Thygeson, Anne
Sydenham, Markus A. K.
Taghizadeh-Toosi, Arezoo
Telford, Richard J.
Tielboerger, Katja
Topper, Joachim P.
Urban, Otmar
van der Ploeg, Martine
Van Langenhove, Leandro
Vecerova, Kristyna
Ven, Arne
Verbruggen, Erik
Vik, Unni
Weigel, Robert
Wohlgemuth, Thomas
Wood, Lauren K.
Zinnert, Julie
Zurba, Kamal
Vandvik, Vigdis
Pokaż więcej
Temat :
Ecology
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
The handbook for standardized field and laboratory measurements in terrestrial climate change experiments and observational studies (ClimEx)
Autorzy :
Halbritter Rechsteiner, Aud Helen
De Boeck, Hans J.
Eycott, Amy Elizabeth
Reinsch, Sabine
Robinson, David A.
Vicca, Sara
Berauer, Bernd
Christiansen, Casper Tai
Estiarte, Marc
Grünzweig, José M.
Gya, Ragnhild
Hansen, Karin
Jentsch, Anke
Lee, Hanna
Linder, Sune
Marshall, John
Peñuelas, Josep
Schmidt, Inger Kappel
Stuart-Haëntjens, Ellen
Wilfahrt, Peter
Vandvik, Vigdis
Abrantes, Nelson
Almagro, María
Althuizen, Inge
Barrio, Isabel C.
te Beest, Mariska
Beier, Claus
Beil, Iilka
Berry, Z. Carter
Birkemoe, Tone
Bjerke, Jarle W.
Blonder, Benjamin
Blume-Werry, Gesche
Bohrer, Gil
Campos, Isabel
Cernusak, Lucas S.
Chojnicki, Bogdan H.
Cosby, Bernhard J.
Dickman, Lee T.
Djukic, Ika
Filella, Iolanda
Fuchslueger, Lucia
Gargallo-Garriga, Albert
Gillespie, Mark Andrew
Goldsmith, Gregory R.
Gough, Christopher
Halliday, Fletcher W.
Hegland, Stein Joar
Hoch, Gunter
Holub, Petr
Jaroszynska, Francesca Orinda Holl
Johnson, Daniel M.
Jones, Scott B.
Kardol, Paul
Keizer, Jan J.
Klem, Karel
Konestabo, Heidi Sjursen
Kreyling, Jürgen
Kröel-Dulay, György
Landhäusser, Simon M.
Larsen, Klaus S.
Leblans, Niki
Lebron, Inma
Lehmann, Marco M.
Lembrechts, Jonas J.
Lenz, Armando
Linstädter, Anja
Llusià, Joan
Macias-Fauria, Marc
Malyshev, Andrey V.
Mänd, Pille
Marshall, Miles
Matheny, Ashley M.
McDowell, Nate
Meier, Ina C.
Meinzer, Frederick C.
Michaletz, Sean T.
Miller, Megan L.
Muffler, Lena
Oravec, Michal
Ostonen, Ivika
Porcar-Castell, Albert
Preece, Catherine
Prentice, Iain C.
Radujković, Dajana
Ravolainen, Virve
Ribbons, Relena
Ruppert, Jan C.
Sack, Lawren
Sardans, Jordi
Schindlbacher, Andreas
Scoffoni, Christine
Sigurdsson, Bjarni D.
Smart, Simon M
Smith, Stuart
Soper, Fiona
Speed, James David Mervyn
Sverdrup-Thygeson, Anne
Sydenham, Markus A. K.
Taghizadeh-Toosi, Arezoo
Telford, Richard J.
Tielborger, Katja
Töpper, Joachim Paul
Urban, Otmar
van der Ploeg, Martine
Van Langenhove, Leandro
Večeřová, Kristýna
Ven, Arne
Verbruggen, Erik
Vik, Unni
Weigel, Robert
Wohlgemuth, Thomas
Wood, Lauren K.
Zinnert, Julie
Zurba, Kamal
Pokaż więcej
Temat :
Basale biofag: 470 [VDP]
Environmental Sciences & Ecology
PRECIPITATION MANIPULATION EXPERIMENTS
Meteorology and Climatology
ecosystem
0602 Ecology
vegetation
0603 Evolutionary Biology
ECOLOGY
DISTRIBUTED EXPERIMENTS
experimental macroecology
CARBON
Basic biosciences: 470 [VDP]
MODEL
Chemistry
open science
METAANALYSIS
Biology
Life Sciences & Biomedicine
NITROGEN
LITTER DECOMPOSITION
data management and documentation
Science & Technology
coordinated experiments
PLANT
RESPONSES
0502 Environmental Science and Management
best practice
methodology
Źródło :
Halbritter, A H, De Boeck, H J, Eycott, A E, Reinsch, S, Robinson, D A, Vicca, S, Berauer, B, Christiansen, C T, Estiarte, M, Grünzweig, J M, Gya, R, Hansen, K, Jentsch, A, Lee, H, Linder, S, Marshall, J, Peñuelas, J, Kappel Schmidt, I, Stuart-Haëntjens, E, Wilfahrt, P, the ClimMani Working Group & Vandvik, V 2019, ' The handbook for standardized field and laboratory measurements in terrestrial climate change experiments and observational studies (ClimEx) ', Methods in Ecology and Evolution, vol. 11, no. 1, pp. 22-37 . https://doi.org/10.1111/2041-210X.13331
Methods in Ecology and Evolution
Halbritter, A H, De Boeck, H J, Eycott, A E, Reinsch, S, Robinson, D A, Vicca, S, Berauer, B, Christiansen, C T, Estiarte, M, Grünzweig, J M, Gya, R, Hansen, K, Jentsch, A, Lee, H, Linder, S, Marshall, J, Peñuelas, J, Schmidt, I K, Stuart‐Haëntjens, E, Wilfahrt, P, Vandvik, V, Abrantes, N, Almagro, M, Althuizen, I H J, Barrio, I C, te Beest, M, Beier, C, Beil, I, Carter Berry, Z, Birkemoe, T, Bjerke, J W, Blonder, B, Blume‐Werry, G, Bohrer, G, Campos, I, Cernusak, L A, Chojnicki, B H, Cosby, B J, Dickman, L T, Djukic, I, Filella, I, Fuchslueger, L, Gargallo‐Garriga, A, Gillespie, M A K, Goldsmith, G R, Gough, C, Halliday, F W, Joar Hegland, S, Hoch, G, Holub, P, Jaroszynska, F, Johnson, D M, Jones, S B, Kardol, P, Keizer, J J, Klem, K, Konestabo, H S, Kreyling, J, Kröel‐Dulay, G, Landhäusser, S M, Larsen, K S, Leblans, N, Lebron, I, Lehmann, M M, Lembrechts, J J, Lenz, A, Linstädter, A, Llusià, J, Macias‐Fauria, M, Malyshev, A V, Mänd, P, Marshall, M, Matheny, A M, McDowell, N, Meier, I C, Meinzer, F C, Michaletz, S T, Miller, M L, Muffler, L, Oravec, M, Ostonen, I, Porcar‐Castell, A, Preece, C, Prentice, I C, Radujković, D, Ravolainen, V, Ribbons, R, Ruppert, J C, Sack, L, Sardans, J, Schindlbacher, A, Scoffoni, C, Sigurdsson, B D, Smart, S, Smith, S W, Soper, F, Speed, J D M, Sverdrup‐Thygeson, A, Sydenham, M A K, Taghizadeh‐Toosi, A, Telford, R J, Tielbörger, K, Töpper, J P, Urban, O, van der Ploeg, M, Van Langenhove, L, Večeřová, K, Ven, A, Verbruggen, E, Vik, U, Weigel, R, Wohlgemuth, T, Wood, L K, Zinnert, J & Zurba, K 2020, ' The handbook for standardised field and laboratory measurements in terrestrial climate‐change experiments and observational studies (ClimEx) ', Methods in Ecology and Evolution, vol. 11, no. 1, pp. 22-37 . https://doi.org/10.1111/2041-210X.13331
Opis pliku :
pdf; application/pdf; text
Tytuł :
Globally consistent influences of seasonal precipitation limit grassland biomass response to elevated CO2
Autorzy :
Hovenden, Mark J
Leuzinger, Sebastian
Newton, Paul C D
Fletcher, Andrew
Fatichi, Simone
Lüscher, Andreas
Reich, Peter B
Andresen, Louise C
Beier, Claus
Blumenthal, Dana M
Chiariello, Nona R
Dukes, Jeffrey S
Kellner, Juliane
Hofmockel, Kirsten
Niklaus, Pascal A
Song, Jian
Wan, Shiqiang
Classen, Aimée T
Langley, J Adam
Pokaż więcej
Temat :
Institute of Evolutionary Biology and Environmental Studies
590 Animals (Zoology)
570 Life sciences
biology
Źródło :
Hovenden, Mark J; Leuzinger, Sebastian; Newton, Paul C D; Fletcher, Andrew; Fatichi, Simone; Lüscher, Andreas; Reich, Peter B; Andresen, Louise C; Beier, Claus; Blumenthal, Dana M; Chiariello, Nona R; Dukes, Jeffrey S; Kellner, Juliane; Hofmockel, Kirsten; Niklaus, Pascal A; Song, Jian; Wan, Shiqiang; Classen, Aimée T; Langley, J Adam (2019). Globally consistent influences of seasonal precipitation limit grassland biomass response to elevated CO2. Nature Plants, 5(2):167-173.
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
The handbook for standardized field and laboratory measurements in terrestrial climate change experiments and observational studies (ClimEx)
Autorzy :
Halbritter Rechsteiner, Aud Helen
De Boeck, Hans J.
Eycott, Amy Elizabeth
Reinsch, Sabine
Robinson, David A.
Vicca, Sara
Berauer, Bernd
Christiansen, Casper Tai
Estiarte, Marc
Grünzweig, José M.
Gya, Ragnhild
Hansen, Karin
Jentsch, Anke
Lee, Hanna
Linder, Sune
Marshall, John
Peñuelas, Josep
Schmidt, Inger Kappel
Stuart-Haëntjens, Ellen
Wilfahrt, Peter
Vandvik, Vigdis
Abrantes, Nelson
Almagro, María
Althuizen, Inge
Barrio, Isabel C.
te Beest, Mariska
Beier, Claus
Beil, Iilka
Berry, Z. Carter
Birkemoe, Tone
Bjerke, Jarle W.
Blonder, Benjamin
Blume-Werry, Gesche
Bohrer, Gil
Campos, Isabel
Cernusak, Lucas S.
Chojnicki, Bogdan H.
Cosby, Bernhard J.
Dickman, Lee T.
Djukic, Ika
Filella, Iolanda
Fuchslueger, Lucia
Gargallo-Garriga, Albert
Gillespie, Mark Andrew
Goldsmith, Gregory R.
Gough, Christopher
Halliday, Fletcher W.
Hegland, Stein Joar
Hoch, Gunter
Holub, Petr
Jaroszynska, Francesca Orinda Holl
Johnson, Daniel M.
Jones, Scott B.
Kardol, Paul
Keizer, Jan J.
Klem, Karel
Konestabo, Heidi Sjursen
Kreyling, Jürgen
Kröel-Dulay, György
Landhäusser, Simon M.
Larsen, Klaus S.
Leblans, Niki
Lebron, Inma
Lehmann, Marco M.
Lembrechts, Jonas J.
Lenz, Armando
Linstädter, Anja
Llusià, Joan
Macias-Fauria, Marc
Malyshev, Andrey V.
Mänd, Pille
Marshall, Miles
Matheny, Ashley M.
McDowell, Nate
Meier, Ina C.
Meinzer, Frederick C.
Michaletz, Sean T.
Miller, Megan L.
Muffler, Lena
Oravec, Michal
Ostonen, Ivika
Porcar-Castell, Albert
Preece, Catherine
Prentice, Iain C.
Radujković, Dajana
Ravolainen, Virve
Ribbons, Relena
Ruppert, Jan C.
Sack, Lawren
Sardans, Jordi
Schindlbacher, Andreas
Scoffoni, Christine
Sigurdsson, Bjarni D.
Smart, Simon M
Smith, Stuart
Soper, Fiona
Speed, James David Mervyn
Sverdrup-Thygeson, Anne
Sydenham, Markus A. K.
Taghizadeh-Toosi, Arezoo
Telford, Richard J.
Tielborger, Katja
Töpper, Joachim Paul
Urban, Otmar
van der Ploeg, Martine
Van Langenhove, Leandro
Večeřová, Kristýna
Ven, Arne
Verbruggen, Erik
Vik, Unni
Weigel, Robert
Wohlgemuth, Thomas
Wood, Lauren K.
Zinnert, Julie
Zurba, Kamal
Pokaż więcej
Tytuł :
The handbook for standardized field and laboratory measurements in terrestrial climate change experiments and observational studies (ClimEx)
Autorzy :
Halbritter Rechsteiner, Aud Helen
De Boeck, Hans J.
Eycott, Amy Elizabeth
Reinsch, Sabine
Robinson, David A.
Vicca, Sara
Berauer, Bernd
Christiansen, Casper Tai
Estiarte, Marc
Grünzweig, José M.
Gya, Ragnhild
Hansen, Karin
Jentsch, Anke
Lee, Hanna
Linder, Sune
Marshall, John
Peñuelas, Josep
Schmidt, Inger Kappel
Stuart-Haëntjens, Ellen
Wilfahrt, Peter
Vandvik, Vigdis
Abrantes, Nelson
Almagro, María
Althuizen, Inge
Barrio, Isabel C.
te Beest, Mariska
Beier, Claus
Beil, Iilka
Berry, Z. Carter
Birkemoe, Tone
Bjerke, Jarle W.
Blonder, Benjamin
Blume-Werry, Gesche
Bohrer, Gil
Campos, Isabel
Cernusak, Lucas S.
Chojnicki, Bogdan H.
Cosby, Bernhard J.
Dickman, Lee T.
Djukic, Ika
Filella, Iolanda
Fuchslueger, Lucia
Gargallo-Garriga, Albert
Gillespie, Mark Andrew
Goldsmith, Gregory R.
Gough, Christopher
Halliday, Fletcher W.
Hegland, Stein Joar
Hoch, Gunter
Holub, Petr
Jaroszynska, Francesca Orinda Holl
Johnson, Daniel M.
Jones, Scott B.
Kardol, Paul
Keizer, Jan J.
Klem, Karel
Konestabo, Heidi Sjursen
Kreyling, Jürgen
Kröel-Dulay, György
Landhäusser, Simon M.
Larsen, Klaus S.
Leblans, Niki
Lebron, Inma
Lehmann, Marco M.
Lembrechts, Jonas J.
Lenz, Armando
Linstädter, Anja
Llusià, Joan
Macias-Fauria, Marc
Malyshev, Andrey V.
Mänd, Pille
Marshall, Miles
Matheny, Ashley M.
McDowell, Nate
Meier, Ina C.
Meinzer, Frederick C.
Michaletz, Sean T.
Miller, Megan L.
Muffler, Lena
Oravec, Michal
Ostonen, Ivika
Porcar-Castell, Albert
Preece, Catherine
Prentice, Iain C.
Radujković, Dajana
Ravolainen, Virve
Ribbons, Relena
Ruppert, Jan C.
Sack, Lawren
Sardans, Jordi
Schindlbacher, Andreas
Scoffoni, Christine
Sigurdsson, Bjarni D.
Smart, Simon M
Smith, Stuart
Soper, Fiona
Speed, James David Mervyn
Sverdrup-Thygeson, Anne
Sydenham, Markus A. K.
Taghizadeh-Toosi, Arezoo
Telford, Richard J.
Tielborger, Katja
Töpper, Joachim Paul
Urban, Otmar
van der Ploeg, Martine
Van Langenhove, Leandro
Večeřová, Kristýna
Ven, Arne
Verbruggen, Erik
Vik, Unni
Weigel, Robert
Wohlgemuth, Thomas
Wood, Lauren K.
Zinnert, Julie
Zurba, Kamal
Pokaż więcej
Temat :
VDP::Basale biofag: 470
VDP::Basic biosciences: 470
Źródło :
Methods in Ecology and Evolution
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inge
Klaus, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Björn
Verheyen, Kris
Adrian, Adriano
Paquette, Alain
Gutiérrez-Girón, Alba
Humbert, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana
Lillebø, Ana
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, André-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andrić, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Anikó
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely
Stefanski, artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Juráni, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Ortiz, Carmen Eugenia Rodriguez
Christiansen, Casper
Carol Adair, E.
Meredieu, Céline
Mony, Cendrine
Nock, Charles A.
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordóñez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsébet
Gacia, Esperança
Lévesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny
Ampoorter, Evy
Bolzan, Fabio Padilha
Varela, Felipe
Kristöfel, Ferdinand
Maestre, Fernando
Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
de Souza, Franco Leandro
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreño-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Pinha, Gisele Daiane
González, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Héctor
Feldhaar, Heike
Jäger, Heinke
Serrano, Helena
Verheyden, Hélène
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Hervé
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Garcia, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Quirós, Inmaculada García
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, István
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovská, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Doležal, Jiří
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Þorláksdóttir, Jónína Sigríður
Löffler, Jörg
Cardoso-Mohedano, José-Gilberto
Benito-Alonso, José-Luis
Torezan, José Marcelo
Morina, Josef
Jiménez, Juan
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhátová, Katarína
Lajtha, Kate
Käppeler, Kathrin
Jennings, Katie
Tielbörger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Yé, Lambiénou
Pazianoto, Laryssa Helena Ribeiro
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel
van den Brink, Liesbeth
RUSTAD, LINDSEY
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Xiankai, Lu
Carneiro, Luciana Silva
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Torres, María Guadalupe Almazán
Giroux, Marie-Andrée
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noëlle
Bauters, Marijn
Mazón, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta
Apple, Martha
Schädler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew
Bierbaumer, Michael
Danger, Michaël
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Růžek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Pușcaș, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Jiangming, Mo
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hölzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petřík, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Rønn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Róbert
Weigel, Robert
Gatti, Roberto Cazzolla
Martins, Rodrigo Lemes
Georges, Romain
Ise, Rosa Isela
Gavilán, Rosario
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Sato, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sébastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Löfgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
di Cella, Umberto Morra
Hamer, Ute
Klaus, Valentin
Rêgo, Vanessa Mendes
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscová, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczó, Zsolt
Tóth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Green tea
Carbon turnover
Rooibos tea
Tea bag
TeaComposition initiative
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
[SDE]Environmental Sciences
Źródło :
Science of the Total Environment
Science of the Total Environment, Elsevier, 2018, 628-629, pp.1369-1394. ⟨10.1016/j.scitotenv.2018.01.012⟩
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inger Kappel
Larsen, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Bjoern
Verheyen, Kris
Caliman, Adriano
Paquette, Alain
Gutierrez-Giron, Alba
Humber, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, Alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana I
Lillebo, Ana I
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, Andre-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andric, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Aniko
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar A
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely N
Stefanski, Artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Jurani, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Rodriguez Ortiz, Carmen Eugenia
Christiansen, Casper T
Carol Adair, E
Meredieu, Celine
Mony, Cendrine
Nock, Charles A
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordonez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsebet
Gacia, Esperanca
Levesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny A
Ampoorter, Evy
Padilha Bolzan, Fabio
Varela, Felipe
Kristoefel, Ferdinand
Maestre, Fernando T
Maunoury-Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
Leandro de Souza, Franco
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreno-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Daiane Pinha, Gisele
Gonzalez, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Hector A
Feldhaar, Heike
Jaeger, Heinke
Serrano, Helena C
Verheyden, Helene
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Herve
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Rosas, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo L
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Garcia Quiros, Inmaculada
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, Istvan
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovska, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Dolezal, Jiri
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Sigriour Porlaksdottir, Jonina
Loeffler, Joerg
Cardoso-Mohedano, Jose-Gilberto
Benito-Alonso, Jose-Luis
Marcelo Torezan, Jose
Morina, Joseph C
Jimenez, Juan J
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhatova, Katarina
Lajtha, Kate
Kaeppeler, Kathrin
Jennings, Katie A
Tielboerger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Ye, Lambienou
Ribeiro Pazianoto, Laryssa Helena
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel M
van den Brink, Liesbeth
Rustad, Lindsey
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Lu, Xiankai
Silva Carneiro, Luciana
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike Y
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Almazan Torres, Maria Guadalupe
Giroux, Marie-Andree
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noelle
Bauters, Marijn
Mazon, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta L
Apple, Martha
Schaedler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew A
Bierbaumer, Michael
Danger, Michael
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Ruzek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Puscas, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Mo, Jiangming
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hoelzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo B
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petrik, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Ronn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Robert
Weigel, Robert
Cazzolla Gatti, Roberto
Lemes Martins, Rodrigo
Georges, Romain
Isela Meneses, Rosa
Gavilan, Rosario G
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Suzuki, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sebastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Loefgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue J
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas J
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
Morra di Cella, Umberto
Hamer, Ute
Klaus, Valentin H
Mendes Rego, Vanessa
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscova, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William H
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczo, Zsolt
Toth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology
Life Sciences & Biomedicine
Environmental Sciences
Environmental Sciences & Ecology
Tea bag
Green tea
Rooibos tea
Carbon turnover
TeaComposition initiative
TERRESTRIAL ECOSYSTEMS
CLIMATE-CHANGE
RATES
CARBON
PATTERNS
MODEL
DYNAMICS
FEEDBACK
IMPACTS
TRAITS
Opis pliku :
Print-Electronic

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies