Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Baidakova, N. A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Approximation of the Derivatives of a Function in Lagrange Interpolation on Low-Dimensional Simplices
Autorzy :
Subbotin, Yu. N.
Baidakova, N. V.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics. 312(1):261-269
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A triangular finite element with new approximation properties
Autorzy :
Baidakova, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics. April 2017 296(1):74-84
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Lower estimates for the error of approximation of derivatives for composite finite elements with smoothness property
Autorzy :
Baidakova, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics. April 2015 288(1):29-39
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Influence of smoothness on the error of approximation of derivatives under local interpolation on triangulations
Autorzy :
Baidakova, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics. July 2012 277(1):33-47
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Lower bound for the Lebesgue function of an interpolation process with algebraic polynomials on equidistant nodes of a simplex
Autorzy :
Baidakova, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Notes. July 2012 92(1-2):16-22
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies