Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Bajo, Ignacio"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Computing Moore–Penrose Inverses with Polynomials in Matrices.
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
American Mathematical Monthly; May2021, Vol. 128 Issue 5, p446-456, 11p
Periodyk
Tytuł :
Invariants for certain discrete dynamical systems given by rational mappings
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
Qualitative Theory of Dynamical Systems. October 2017 16(3):467-490
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The semisimple part of the algebra of derivations of a solvable Lie algebra
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
Rendiconti del Circolo Matematico di Palermo. October 1999 48(3):507-510
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dynamics of a Rational System of Difference Equations in the Plane
Autorzy :
Franco Daniel
Perán Juan
Bajo Ignacio
Pokaż więcej
Temat :
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Advances in Difference Equations, Vol 2011, Iss 1, p 958602 (2011)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.advancesindifferenceequations.com/content/2011/958602; https://doaj.org/toc/1687-1839; https://doaj.org/toc/1687-1847
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/206ffefdfbc443558dd67760e554c5a9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prederivations of Lie Algebras and Isometries of Bi-invariant Lie Group
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
Geometriae Dedicata. July 1997 66(3):281-291
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Isotropy of non-nilpotent Riemannian solvable Lie groups
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Global Analysis and Geometry. February 1996 14(1):61-67
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Homogeneous nilmanifolds with prescribed isotropy
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Global Analysis and Geometry. May 1995 13(2):149-154
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Skew-symmetric derivations of a complex Lie algebra
Autorzy :
Bajo, Ignacio
Pokaż więcej
Źródło :
Monatshefte für Mathematik. March 1994 118(1-2):1-6
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies