Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Bakhtiar Ahmad"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-14 z 14
Tytuł :
On q-analogue of meromorphic multivalent functions in lemniscate of Bernoulli domain
Autorzy :
Bakhtiar Ahmad
Muhammad Ghaffar Khan
Basem Aref Frasin
Mohamed Kamal Aouf
Thabet Abdeljawad
Wali Khan Mashwani
Muhammad Arif
Pokaż więcej
Temat :
meromorphic functions
q-calculus
lemniscate of bernoulli
janowski functions
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 6, Iss 4, Pp 3037-3052 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a74e7800bfde4ed49de0058b6b122369
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Meromorphic Starlike Functions with Respect to Symmetric Points
Autorzy :
Muhammad Ghaffar Khan
Maslina Darus
Bakhtiar Ahmad
Gangadharan Murugusundaramoorthy
Raees Khan
Nasir Khan
Pokaż więcej
Temat :
Probabilities. Mathematical statistics
QA273-280
Analysis
QA299.6-433
Źródło :
International Journal of Analysis and Applications, Vol 18, Iss 6, Pp 1037-1047 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://etamaths.com/index.php/ijaa/article/view/2225; https://doaj.org/toc/2291-8639
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/72cdc595707145199c99bdee95aa8b5e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Applications of a differential operator to a class of harmonic mappings defined by Mittag-leffer functions
Autorzy :
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Thabet Abdeljawad
Pokaż więcej
Temat :
harmonic functions
janowski function
starlike functions
mittag-leffer functions
radii problems
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 5, Iss 6, Pp 6782-6799 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2020436/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8b3c6eaef93d47efb08f9f79f916566f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On Janowski Type Harmonic Meromorphic Functions with respect to Symmetric Point
Autorzy :
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Maslina Darus
Wali Khan Mashwani
Shahid Khan
Pokaż więcej
Temat :
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Function Spaces, Vol 2021 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2314-8896; https://doaj.org/toc/2314-8888
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9ab81346346648d0be079b0c48169d0b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On analytic multivalent functions associated with lemniscate of Bernoulli
Autorzy :
Qaiser Khan
Muhammad Arif
Bakhtiar Ahmad
Huo Tang
Pokaż więcej
Temat :
multivalent functions
subordination
lemniscate of bernoulli
janowski functions
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 5, Iss 3, Pp 2261-2271 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2020149/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/dd78534def144ed7870232614f786d07
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Q-Extension of Starlike Functions Subordinated with a Trigonometric Sine Function
Autorzy :
Saeed Islam
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Muhammad Arif
Ronnason Chinram
Pokaż więcej
Temat :
starlike functions
subordination
q-derivative operator
sine function
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematics, Vol 8, Iss 1676, p 1676 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2227-7390/8/10/1676; https://doaj.org/toc/2227-7390
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/aaea5df7abae4f5fb6a2b4a5224ab474
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Transient MHD Convective Flow of Fractional Nanofluid between Vertical Plates
Autorzy :
Najma Ahmed
Nehad Ali Shah
Bakhtiar Ahmad
Syed Inayat Shah
Sam Ulhaq
Mohamad Rahimi -Gorji
Pokaż więcej
Temat :
Convection flows
Nanofluids
Caputo fractional derivative
Laplace transform
Mechanics of engineering. Applied mechanics
TA349-359
Źródło :
Journal of Applied and Computational Mechanics, Vol 5, Iss 4, Pp 592-602 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://jacm.scu.ac.ir/article_13837_0344f863af54b921ee820206f1b3d005.pdf; https://doaj.org/toc/2383-4536
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f73a0098d53644109feedeca69c851fa
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Applications of Modified Sigmoid Functions to a Class of Starlike Functions
Autorzy :
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Gangadharan Murugusundaramoorthy
Ronnason Chinram
Wali Khan Mashwani
Pokaż więcej
Temat :
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Function Spaces, Vol 2020 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2314-8888
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ea83c1c4cd024b979c8ef27e2f70544b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On Janowski Analytic p,q-Starlike Functions in Symmetric Circular Domain
Autorzy :
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Basem Aref Frasin
Thabet Abdeljawad
Pokaż więcej
Temat :
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Function Spaces, Vol 2020 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2314-8896; https://doaj.org/toc/2314-8888
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/bead02ec24ab4995871b3d82544b22d5
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Some Geometric Properties of a Family of Analytic Functions Involving a Generalized q-Operator
Autorzy :
Lei Shi
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Pokaż więcej
Temat :
analytic functions
subordinations
integral operator
lemniscate of bernoulli
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Symmetry, Vol 12, Iss 2, p 291 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2073-8994/12/2/291; https://doaj.org/toc/2073-8994
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/072862abc8bf4fd482ab6e1c2512af82
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Coastal Community Development and Fisheries Resource Management Project (Co-Fish Project) in Tegal of 1998-2005 and Its Impacts on Fishing Communities
Autorzy :
Bakhtiar Ahmad Faizal
Rochwulaningsih Yety
Susilowati Endang
Pokaż więcej
Temat :
development
port
fishermen
ecosystem
Environmental sciences
GE1-350
Źródło :
E3S Web of Conferences, Vol 202, p 02013 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.e3s-conferences.org/articles/e3sconf/pdf/2020/62/e3sconf_icenis2020_02013.pdf; https://doaj.org/toc/2267-1242
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/504f374b541c43cd9af083fd2b0e4eee
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New Subfamily of Meromorphic Convex Functions in Circular Domain Involving q-Operator
Autorzy :
Bakhtiar Ahmad
Muhammad Arif
Pokaż więcej
Temat :
Probabilities. Mathematical statistics
QA273-280
Analysis
QA299.6-433
Źródło :
International Journal of Analysis and Applications, Vol 16, Iss 1, Pp 75-82 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://etamaths.com/index.php/ijaa/article/view/1520; https://doaj.org/toc/2291-8639
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/bb05e8b310e54b4abc6f914a849e6683
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A case report of metastatic hepatocellular carcinoma in the mandible and coracoid process: A rare presentation.
Autorzy :
Bakhtiar, Ahmad
Soek-Siam Tan
Pokaż więcej
Źródło :
Medicine; Jan2018, Vol. 97, p1-4, 4p, 6 Color Photographs, 2 Black and White Photographs
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-14 z 14

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies