Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Banaras, Azra"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-10 z 10
Tytuł :
Effects of antiplatelet therapy on stroke risk by brain imaging features of intracerebral haemorrhage and cerebral small vessel diseases: subgroup analyses of the RESTART randomised, open-label trial
Autorzy :
Baigent, Colin
Lasserson, Daniel
Sullivan, Frank
Carrie, Johanna
Rojas, Javier
Amoils, Shannon
Bamford, John
Armitage, Jane
Rinkel, Gabriel
Lowe, Gordon
Emberson, Jonathan
Innes, Karen
Dinsmore, Lynn
Drever, Jonathan
Williams, Carol
Perry, David
McGill, Connor
Buchanan, David
Walker, Allan
Hutchison, Aidan
Matthews, Christopher
Fraser, Ruth
McGrath, Aileen
Deary, Ann
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Hansen, Christian
Parker, Richard
Rodriguez, Aryelly
Macleod, Malcolm
Gattringer, Thomas
Palmer, Jeb
Sakka, Eleni
Adil-Smith, Jennifer
Minks, David
Mitra, Dipayan
Bhatnagar, Priya
du Plessis, Johannes
Joshi, Yogish
Lerpiniere, Christine
O'Brien, Richard
Burgess, Seona
Mead, Gillian
Paulton, Ruth
Doubal, Fergus
McCormick, Katrina
Hunter, Neil
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Perry, Jack
Blair, Gordon
MacRaild, Allan
Parry-Jones, Adrian
Johnes, Mary
Lee, Stephanie
Shaw, Kelly Marie
Burger, Ilse
Punter, Martin
Ingham, Andrea
Perez, Jane
Naing, Zin
Morell, Jordi
Marsden, Tracy
Hall, Andrea
Marshall, Sally
Harrison, Louise
Jarapa, Rowilson
Wood, Edith
O'Loughlin, Victoria
Cohen, David
Davies, Silvie
Njoku, Kelechi
Mpelembue, Mushiya
Burgess, Laura
Licenik, Radim
Ngwako, Mmua
Nisar, Nabeela
Niranchanan, Rangah
Roganova, Tatjana
Bathula, Rajaram
Devine, Joseph
David, Anette
Oshodi, Anne
Guo, Fenglin
Owoyele, Emmanuelle
Sukdeo, Varthi
Ballantine, Robert
Abbdul-saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Chandrakumar, Aberami
Poku, Philip
Harkness, Kirsty
Blank, Catrin
Richards, Emma
Ali, Ali
Kibutu, Faith
Balitska, Olesia
Birchall, Kathryn
Bayliss, Pauline
Doyle, Clare
Stocks, Kathy
Majis, Arshad
Howe, Jo
Kamara, Christine
Barron, Luke
Maatouk, Ahmad
Lindert, Ralf
Dakin, Katy
Redgrave, Jessica
Bhaskaran, Biju
Salih, Isam
Kelly, Debs
Szabo, Susan
Tomlin, Dawn
Bearne, Helen
Buxton, Jean
Fitzell, Pauline
Ayres, Georgina
Saulat, Afaq
Horan, Kathleen
Garfield-Smith, Joanne
Bhakri, Harbens
Guyler, Paul
Sinha, Devesh
Loganathan, Thayalini
Siddiqui, Amber
Siddiqui, Anwer
Coward, Lucy
Kunhunny, Swapna
Tysoe, Sharon
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Kelavkar, Shyam
Rashmi, Sindhu
Ngo, David
Ng, Kheng Xiong
Menon, Nisha
Shah, Sweni
Barber, Mark
Esson, Derek
Brodie, Fiona
Anjum, Talat
Wani, Mushtaq
Krishnan, Manju
Quinn, Leanne
Spencer, Jayne
Jones, Terry
Thompson-Jones, Helen
Dacey, Lynne
Chenna, Srikanth
Storton, Sharon
Thomas, Sarah
Beaty, Teresa
Treadwell, Shelley
Davies, Caroline
Tucker, Susan
Connor, Lynda
Slade, Peter
Gainard, Glyn
Muddegowda, Girish
Sanyal, Ranjan
Remegoso, Alda
Abano, Nenette
Causley, Chelsea
Carpio, Racquel
Stevens, Stephanie
Butler, Adrian
Varquez, Resti
Denic, Hayley
Alipio, Francis
Moores, Andrew
Barry, Adrian
Maguire, Holly
Grocott, Jeanette
Finney, Kay
Lyjko, Sue
Roffe, Christine
Hiden, Joanne
Ferdinand, Phillip
Cvoro, Vera
Ullah, Khalil
Chapman, Nicola
Couser, Mandy
Pound, Susan
McCormick, Katrina
Mcauley, Sean
Raghunathan, Senthil
Shelton, Faye
Hedstrom, Amanda
Godfrey, Margi
Havard, Diane
Buck, Amanda
Krishnan, Kailash
Gilzeane, Nicola
Roffe, Jack
Clarke, Judith
Whittamore, Katherine
Sheikh, Saima
Sprigg, Nikola
Keshvara, Rekha
Jordan, Carla
Jackson, Benjamin
Wilkes, Gwendoline
Appleton, Jason
Law, Zhe
Matias, Oliver
Vasileiadis, Evangelos
Mason, Cathy
Parry, Anthea
Landers, Geraldine
Holden, Melinda
Aweid, Basaam
Rashed, Khalid
Balian, Linda
Vickers, Carinna
Keeling, Elizabeth
Board, Sarah
Allison, Joanna
Buckley, Clare
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
Pitt-Kerby, Tressy
Tanate, Alfonso
Wood, Diane
Kini, Manohar
Chadha, Dinesh
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Luder, Robert
Adesina, Tolu
Gallagher, Jill
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Bhargava, Maneesh
van Someren, Chloe
Harrington, Frances
Mate, Abhijit
James, Ali
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Adie, Katja
Lucas, Linda
Bond, Kirsty
Maund, Bev
Ellis, Sam
Mudd, Paul
James, Martin
Keenan, Samantha
Bowring, Angela
Cageao, Julie
Kingwell, Hayley
Roughan, Caroline
Hemsley, Anthony
Sword, Jane
Strain, David
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Gupwell, Karin
Thorpe, Kevin
Emsley, Hedley
Punekar, Shuja
McLoughlin, Alison
Sultan, Sulaiman
Gregory, Bindu
Raj, Sonia
Doyle, Donna
Muir, Keith
Smith, Wilma
Welch, Angela
Moreton, Fiona
Cheripelli, Bharath Kumar
El Tawil, Salwa
Kalladka, Dheeraj
Huang, Xuya
Day, Nicola
Ramachandran, Sankaranarayanan
Crosbie, Caroline
Elliot, Jennifer
Rudd, Tony
Marks, Katherine
Bhalla, Ajay
Birns, Jonathan
Kullane, Sagal
Weir, Nic
Allen, Christopher
Pressly, Vanessa
Crawford, Pam
Battersby-Wood, Emma
Blades, Alex
Egerton, Shuna
Walters, Ashleigh
Evans, Sue
Marigold, James Richard
Smith, Fiona
Howard, Gabriella
Gartrell, Imogen
Smith, Simon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Boxall, Cherish
Hewitt, Jonathan
Nott, Claire
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Buckle, Steve
Wallace, Rebecca
Mardania, Rina
Gray, Jane
Triscott, Claire
Nair, Anand
Greig, Jill
Rana, Pratap
Robinson, Matthew
Alam, Mohammad Irfan
Werring, David
Wilson, Duncan
Watchurst, Caroline
Brezitski, Maria
Crook, Luci
Jones, Ifan
Banaras, Azra
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Hogan, Caroline
Hostettler, Isabel
Ashton, Amy
Feerick, Shez
Francia, Nina
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Al-Mayhani, Talal
Dennis, Martin
Sudlow, Cathie
Whiteley, William
Lerpiniere, Christine
Al-Shahi Salman, Rustam
Fraser, Ruth
Dutta, Dipankar
Brown, Pauline
Ward, Deborah
Davis, Fiona
Turfrey, Jennifer
Hughes, Chloe
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
O'Connell, Susan
Glass, Jon
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Chapman, Kath
Young, Andrew
Bergin, Adrian
Sigsworth, Andrew
Manoj, Aravind
Fletcher, Glyn
Lopez, Paula
Cox, Penelope
Wilkinson, Mark
Fitzsimmons, Paul
Sharma, Nikhil
Choulerton, James
Button, Denise
Dow, Lindsey
Gbadamoshi, Lukuman
Avis, Joanne
Madigan, Barbara
McCann, Stephanie
Shaw, Louise
Howcroft, Deborah
Lucas, Suzanne
Stone, Andrew
Cluckie, Gillian
Lovelock, Caroline
Clarke, Brian
Chopra, Neha
Clarke, Natasha
Patel, Bhavini
Kennedy, Kate
Williams, Rebecca
Blight, Adrian
O'Reilly, Joanna
Orefo, Chukwuka
Dayal, Nilofer
Ghatala, Rita
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Trippier, Sarah
Choy, Lillian
Moynihan, Barry
Khan, Usman
Jones, Val
Jeyaraj, Naomi
Kerin, Lourda
Thavanesan, Kamy
Tiwari, Divya
Cox, Chantel
Ljubez, Anja
Tucker, Laura
Iqbal, Arshi
Bagnall, Caroline
Keltos, Marketa
Roberts, Josh
Jupp, Becky
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
David, Owen
Bell, Jo
Longland, Barbara
Hann, Gail
Cooper, Martin
Nasar, Mohammad
Rajapakse, Anoja
Wynter, Inez
Anwar, Ijaz
Skinner, Helen
Nozedar, Tarn
McArdle, Damian
Kumar, Balakrishna
Crawford, Susan
Annamalai, Arunkumar
Ramshaw, Alex
Holmes, Clare
Caine, Sarah
Osborn, Mairead
Dodd, Emily
Murphy, Peter
Devitt, Nicola
Baker, Pauline
Steele, Amy
Guthrie, Lucy Belle
Clarke, Samantha
Hassan, Ahamad
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Makawa, Linetty
Kambafwile, Mary
Randall, Marc
Papavasileiou, Vasileios
Cullen, Claire
Peters, Jenny
Thant, Hlaing
Ingram, Tanya
Zoe, Mellor
Durairaj, Ramesh
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Shackcloth, Daniela
Ewing, Jordan
Sutton, Victoria
McCarron, Mark
McKee, Jacqueline
Doherty, Mandy
McVerry, Ferghal
Blair, Caroline
MacLeod, Mary
Irvine, Janice
Gow, Heather
Furnace, Jacqueline
Joyson, Anu
Jagpal, Baljit
Ross, Sarah
Klaasen, Katrina
Nelson, Sandra
Clarke, Rebecca
Crouch, Nichola
MacLennan, Beverly
Taylor, Vicky
Epstein, Daniel
Jones, Ifan
Shukla, Avani
Krishnamurthy, Vinodh
Nicholas, Paul
Qureshi, Sammie
Webber, Adam
Penge, Justin
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Patterson, Chris
Bellfield, Ruth
Hairsine, Brigid
Stewart, Kelvin
Hooley, Michaela
Quinn, Outi
Richard, Bella
Moseley, Sally
Nott, Claire
Buckle, Steve
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Edwards, Mandy
Lawson, Heidi
Wallace, Rebecca
Triscott, Claire
Tayler, Michelle
Pai, Yogish
Dhakal, Mahesh
Esisi, Bernard
Dima, Sofia
Smith, Gemma Marie
Garside, Mark
Naeem, Muhammad
Baliga, Vidya
Rogers, Gill
Brown, Ellen
Bruce, David
Hayman, Rachel
Clayton, Susan
Gamble, Ed
Grue, Rebecca
Charles, Bethan
Hague, Adam
Blane, Sujata
Lambert, Caroline
Chaudhry, Afnan
Harrison, Thomas
Saastamoinen, Kari
Hove, Dionne
Howaniec, Laura
Grimwood, Gemma
Redjep, Ozlem
Humphries, Fiona
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Erumere, Esther
Amlani, Sageet
Auld, Grace
Salek-Haddadi, Afraim
Schulz, Ursula
Kennedy, James
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Teal, Rachel
Lenti, Giulia
Harston, George
O'Brien, Eoin
Mcgee, Joanne
Mitchell, Jennifer
Amis, Elaine
Handley, Dominic
Kelly, Siobhan
Zachariah, George
Francis, Jobbin
Crisp, Sarah
Sesay, Juliana
Finlay, Sarah
Hayhoe, Helen
Hannon, Niamh
Hughes, Tom
Morse, Bethan
De Berker, Henry
Tallantyre, Emma
Osman, Ahmed
White, Susan
Schwarz, Stefan
Jelley, Benjamin
Yadava, Rajendra
Azhar, Khalid
Reddan, Julie
Sangombe, Mirriam
Stafford, Samantha
Fotherby, Ken
Morgan, Debbie
Baig, Farrukh
Jennings-Preece, Karla
Butler, Donna
Ahmad, Nasar
Willberry, Angela
Stevens, Angela
Rai, Baljinder
Siddegowda, Prasad
Howard, Peter
Saulat, Afaq
Hyatt, Lisa
Dobson, Tracey
Jarrett, David
Ponnambath, Suheil
Tandy, Jane
Harrington-Davies, Yasmin
Butler, Rebecca
James, Claire
Valentine, Stacey
Suttling, Anne
Langhorne, Peter
Kerr, Gillian
Wright, Fiona
Graham, Ruth
McAlpine, Christine
Iqbal, Mohammad Shahzad
Humphreys, Louise
Pasco, Kath
Balazikova, Olga
Nasim, Ashraf
Peixoto, Cassilda
Gallagher, Louise
Shahmehri, Shahrzad
Ghosh, Sandip
Barrie, Elizabeth
Gilmour, Danielle
Henry, Margo
Webb, Tom
Cowie, Linda
Rudenko, Hannah
McDonald, Shanni
Schumacher, Natasha
Walker, Susannah
Cosier, Tracey
Verrion, Anna
Beranova, Eva
Thomson, Audrey
Venter, Marius
Kar, Arindam
Mashate, Sheila
Harvey, Kirsten
Gardener, Léjeune
Nguyen, Vinh
Halse, Omid
Geraghty, Olivia
Hazel, Beth
Wilding, Peter
Tilley, Victoria
Esisi, Bernard
Cassidy, Tim
McClelland, Beverley
Bokhari, Maria
England, Timothy
Hedstrom, Amanda
Maddula, Mohana
Donnelly, Richard
Findlay, Paul
Macaden, Ashish
Shread, Ian
Barr, Charlotte
Mohd Nor, Azlisham
Brown, Claire
Persad, Nicola
Eglinton, Charlotte
Weinling, Marie
Hyams, Benjamin
Shah, Alex
Baker, John
Byrne, Anthony
McGhee, Caroline
Smart, Amanda
Copeland, Claire
Carpenter, Michael
Walker, Marion
Davey, Richard
Needle, Ann
Fathima, Razik
Bateman, Gavin
Datta, Prabal
Stanners, Andrew
Jackson, Linda
Ball, Julie
Davis, Michelle
Atkinson, Natalie
Fawcett, Michelle
Thompson, Teresa
Guy, Helen
Hogg, Valerie
Hays, Carole
Woodward, Stephen
Haque, Mohammad
Hakim, Eluzai
Symonds, Stuart
Maanoosi, Mehran
Herman, Jane
Black, Toby
Miriam, Skelton
Clarke, Caroline
Anthony, Alpha
Tribbeck, Michele
Cronin, Julie
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
McIlmoyle, James
Dickinson, Christina
Jeffs, Carol
Anwar, Sajjad
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Clay, Caroline
Siddiq, Muhammad
Ivatts, Simone
Baird, Yolanda
Sally, Moore
Amey, Isobel
Newton, Sophie
Clayton-Evans, Lisa
Chadbourn, Indra
Rayessa, Rayessa
Naylor, Charde
Rodgers, Alicia
Wilson, Lisa
Wilson, Sarah
Clarkson, Emma
Davies, Ruth
Owings, Paula
Sangster, Graeme
Gott, Valerie
Little, Victoria
Weir, Pauline
Cherian, Suja
Jose, Deepa
Moroney, Helen
Downham, Susan
Dodd, Angela
Vettimootal Johnson, Venetia
Codd, Laura
Robinson, Naomi
Ahmed, Ashraf
Albazzaz, Mo
Johnson, Sharon
Denniss, Carol
Cunningham, Mishell
Zahoor, Tajammal
Webster, Timothy
Leason, Sandra
Haider, Syed
Chatterjee, Kausic
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Seagrave, Samantha
Jenkins, Colin
Price, Fiona
Hughes, Claire
Mercer, Lily
Hussain, Malik
Brown, Sarah
Harvey, Miriam
Homan, Jane
Khan, Mohammad
Whiting, Robert
Foote, Leanne
Hunt, Nicholas
Durman, Helen
Brotherton, Lucy
Foot, Jayne
Pawley, Corinne
Foster, Eliza
Whitcher, Alison
Metcalf, Kneale
Jagger, Jenny
McDonald, Susan
Waterfield, Kelly
Sutton, Patrick
Shinh, Naval
Anversha, Ajmal
Ravenhill, Garth
Greenwood, Richard
Saada, Janak
Wiltshire, Alison
Perfitt, Rebekah
Andole, Sreeman
Gadapa, Naveen
Dunne, Karen
Krommyda, Magdalini
Burssens, Evelyne
King, Sam
Plewa, Catherine
Smyth, Nigel
Wilson, Jenny
Giallombardo, Elio
Eglinton, Charlotte
Sykes, Lucy
Kumar, Pradeep
Barker, James
Huggett, Isabel
Dunn, Linda
Culmsee, Charlotte
Thomas, Philip
Myint, Min
O'Brien, Richard
Brew, Helen
Majmudar, Nikhil
OConnell, Janice
Bunea, George
Fox, Charlotte
Gulliver, Diane
Smith, Andrew
Mokoena, Betty
Sattar, Naweed
Krishnamurthy, Ramesh
Osborne, Emily
Wilson, David
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Power, Michael
Thompson, Susan
Adell, Victoria
Orugun, Enoch
Poultney, Una
Glover, Rachel
Crowther, Hannah
Thornthwaite, Sarah
Wiggam, Ivan
Wallace, Aine
Kerr, Enda
Fulton, Ailsa
Hunter, Annemarie
Tauro, Suzanne
Cuddy, Sarah
Mangion, David
Hardwick, Anne
Markova, Skarlet
Lawrence, Tara
Constantin, Carmen
Fletcher, Jo
Thomas, Isobel
Pettitt, Kerry
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Bharaj, Kiranjit
Simon, Rohan
Justin, Frances
Sethuraman, Sakthivel
Phiri, Duke
Mohammed, Niaz
Chauhan, Meena
Elfandi, Khaled
Khan, Uzma
Stafford, Samantha
Reddan, Julie
Eveson, David
Mistri, Amit
Manning, Lisa
Khan, Shagufta
Patel, Champa
Moqsith, Mohammed
Sattar, Saira
Lam, Man Yee
Musarrat, Kashif
Stephens, Claire
Kalathil, Latheef
Miller, Richard
Salehin, Maqsud
Gautam, Nikki
Bailey, Duncan
Amor, Kelly
Meir, Julie
Nicolson, Anne
Imam, Javed
Wood, Lisa
White, Julie
Sajid, Mahmud
Ghaly, George
Ball, Margaret
Gascoyne, Rachel
Proeschel, Harald
Sharpe, Simon
Horton, Sarah
Beaves, Emily
Jones, Stephanie
Yip, Brigitte
Bell, Murdina
MacLiver, Linda
MacInnes, Brian
Esson, Derek
Sims, Don
Hurley, Jennifer
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Maiden, Susan
Jones, Rachael
Cunningham, James
Green, Carole
Bates, Michelle
Shekhar, Raj
Waterfield, Kelly
Gilham, Ellie
Ahmed, Iman
Crown, Rachel
Fuller, Tracy
Goorah, Neetish
Bell, Angela
Kelly, Christine
Singh, Arun
Walford, Jamie
Tomlinson, Benjamin
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Kane, Ingrid
Rajkumar, Chakravarthi
Gaylard, Jane
Breeds, Joanna
Gainsborough, Nicola
Pitt-Ford, Alexandra
Barbon, Emma
Latter, Laura
Thompson, Philip
Hervey, Simon
Krishnamoorthy, Shrivakumar
Vassallo, Joseph
Walter, Deborah
Cochrane, Helen
Srinivasan, Meena
Campbell, Robert
Donaldson, Denise
Motherwell, Nichola
Hurford, Frances
Mukherjee, Indranil
Kenton, Antony
Nyabadza, Sheila
Martin, Irene
Hunt, Benjamin
Hassan, Hardi
O'Toole, Sarah
Dallol, Bander
Putterill, Janet
Jha, Ratneshwari
Gallifent, Rachel
Kakar, Puneet
Pusalkar, Aparna
Chan, kelly
Dangri, Puneet
Beadle, Hannah
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Subramonian, Santhosh
Owusu-Agyei, Peter
Temple, Natalie
Butterworth-Cowin, Nicola
Ragab, Suzanne
Knops, Kerstin
Jinks, Emma
Dickson, Christine
Gleave, Laura
Dube, Judith
Leggett, Jacqui
Garcia, Tatiana
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Ankolekar, Sandeep
Hayes, Anne
Ni, Hlaing
Rahman, Bithi
Milligan, Josette
Graham, Carol
Jose, Josin
Keegan, Breffni
Doherty, Mandy
Kelly, Jim
Blair, Caroline
Dewar, Richard
White, James
Thomas, Kelly
Al-Shahi Salman, Rustam
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology July 2019 18(7):643-652
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of antiplatelet therapy after stroke due to intracerebral haemorrhage (RESTART): a randomised, open-label trial
Autorzy :
Al-Shahi Salman, Rustam
Dennis, MS
Sandercock, PAG
Sudlow, CLM
Wardlaw, JM
Whiteley, WN
Murray, GD
Stephen, J
Newby, DE
Sprigg, N
Werring, DJ
White, PM
Baigent, Colin
Lasserson, Daniel
Sullivan, Frank
Carrie, Johanna
Rojas, Javier
Amoils, Shannon
Bamford, John
Armitage, Jane
Rinkel, Gabriel
Lowe, Gordon
Emberson, Jonathan
Innes, Karen
Dinsmore, Lynn
Drever, Jonathan
Williams, Carol
Perry, David
McGill, Connor
Buchanan, David
Walker, Allan
Hutchison, Aidan
Matthews, Christopher
Fraser, Ruth
McGrath, Aileen
Deary, Ann
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Hansen, Christian
Parker, Richard
Rodriguez, Aryelly
Macleod, MR
Gattringer, Thomas
Palmer, Jeb
Sakka, Eleni
Adil-Smith, Jennifer
Minks, David
Mitra, Dipayan
Bhatnagar, Priya
du Plessis, Johannes
Joshi, Yogish
Lerpiniere, Christine
O'Brien, Richard
Burgess, Seona
Mead, Gillian
Paulton, Ruth
Doubal, Fergus
McCormick, Katrina
Hunter, Neil
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Perry, Jack
Blair, Gordon
MacRaild, Allan
Parry-Jones, Adrian
Johnes, Mary
Lee, Stephanie
Shaw, Kelly Marie
Burger, Ilse
Punter, Martin
Ingham, Andrea
Perez, Jane
Naing, Zin
Morell, Jordi
Marsden, Tracy
Hall, Andrea
Marshall, Sally
Harrison, Louise
Jarapa, Rowilson
Wood, Edith
O'Loughlin, Victoria
Cohen, David
Davies, Silvie
Njoku, Kelechi
Mpelembue, Mushiya
Burgess, Laura
Licenik, Radim
Ngwako, Mmua
Nisar, Nabeela
Niranchanan, Rangah
Roganova, Tatjana
Bathula, Rajaram
Devine, Joseph
David, Anette
Oshodi, Anne
Guo, Fenglin
Owoyele, Emmanuelle
Sukdeo, Varthi
Ballantine, Robert
Abbdul-saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Chandrakumar, Aberami
Poku, Philip
Harkness, Kirsty
Blank, Catrin
Richards, Emma
Ali, Ali
Kibutu, Faith
Balitska, Olesia
Birchall, Kathryn
Bayliss, Pauline
Doyle, Clare
Stocks, Kathy
Majis, Arshad
Howe, Jo
Kamara, Christine
Barron, Luke
Maatouk, Ahmad
Lindert, Ralf
Dakin, Katy
Redgrave, Jessica
Bhaskaran, Biju
Salih, Isam
Kelly, Debs
Szabo, Susan
Tomlin, Dawn
Bearne, Helen
Buxton, Jean
Fitzell, Pauline
Ayres, Georgina
Saulat, Afaq
Horan, Kathleen
Garfield-Smith, Joanne
Bhakri, Harbens
Guyler, Paul
Sinha, Devesh
Loganathan, Thayalini
Siddiqui, Amber
Siddiqui, Anwer
Coward, Lucy
Kunhunny, Swapna
Tysoe, Sharon
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Kelavkar, Shyam
Rashmi, Sindhu
Ngo, David
Ng, Kheng Xiong
Menon, Nisha
Shah, Sweni
Barber, Mark
Esson, Derek
Brodie, Fiona
Anjum, Talat
Wani, Mushtaq
Krishnan, Manju
Quinn, Leanne
Spencer, Jayne
Jones, Terry
Thompson-Jones, Helen
Dacey, Lynne
Chenna, Srikanth
Storton, Sharon
Thomas, Sarah
Beaty, Teresa
Treadwell, Shelley
Davies, Caroline
Tucker, Susan
Connor, Lynda
Slade, Peter
Gainard, Glyn
Muddegowda, Girish
Sanyal, Ranjan
Remegoso, Alda
Abano, Nenette
Causley, Chelsea
Carpio, Racquel
Stevens, Stephanie
Butler, Adrian
Varquez, Resti
Denic, Hayley
Alipio, Francis
Moores, Andrew
Barry, Adrian
Maguire, Holly
Grocott, Jeanette
Finney, Kay
Lyjko, Sue
Roffe, Christine
Hiden, Joanne
Ferdinand, Phillip
Cvoro, Vera
Ullah, Khalil
Chapman, Nicola
Couser, Mandy
Pound, Susan
McCormick, Katrina
Mcauley, Sean
Raghunathan, Senthil
Shelton, Faye
Hedstrom, Amanda
Godfrey, Margi
Havard, Diane
Buck, Amanda
Krishnan, Kailash
Gilzeane, Nicola
Roffe, Jack
Clarke, Judith
Whittamore, Katherine
Sheikh, Saima
Keshvara, Rekha
Jordan, Carla
Jackson, Benjamin
Wilkes, Gwendoline
Appleton, Jason
Law, Zhe
Matias, Oliver
Vasileiadis, Evangelos
Mason, Cathy
Parry, Anthea
Landers, Geraldine
Holden, Melinda
Aweid, Basaam
Rashed, Khalid
Balian, Linda
Vickers, Carinna
Keeling, Elizabeth
Board, Sarah
Allison, Joanna
Buckley, Clare
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
Pitt-Kerby, Tressy
Tanate, Alfonso
Wood, Diane
Kini, Manohar
Chadha, Dinesh
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Luder, Robert
Adesina, Tolu
Gallagher, Jill
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Bhargava, Maneesh
van Someren, Chloe
Harrington, Frances
Mate, Abhijit
James, Ali
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Adie, Katja
Lucas, Linda
Bond, Kirsty
Maund, Bev
Ellis, Sam
Mudd, Paul
James, Martin
Keenan, Samantha
Bowring, Angela
Cageao, Julie
Kingwell, Hayley
Roughan, Caroline
Hemsley, Anthony
Sword, Jane
Strain, David
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Gupwell, Karin
Thorpe, Kevin
Emsley, Hedley
Punekar, Shuja
McLoughlin, Alison
Sultan, Sulaiman
Gregory, Bindu
Raj, Sonia
Doyle, Donna
Muir, Keith
Smith, Wilma
Welch, Angela
Moreton, Fiona
Cheripelli, Bharath Kumar
El Tawil, Salwa
Kalladka, Dheeraj
Huang, Xuya
Day, Nicola
Ramachandran, Sankaranarayanan
Crosbie, Caroline
Elliot, Jennifer
Rudd, Tony
Marks, Katherine
Bhalla, Ajay
Birns, Jonathan
Kullane, Sagal
Weir, Nic
Allen, Christopher
Pressly, Vanessa
Crawford, Pam
Battersby-Wood, Emma
Blades, Alex
Egerton, Shuna
Walters, Ashleigh
Evans, Sue
Marigold, James Richard
Smith, Fiona
Howard, Gabriella
Gartrell, Imogen
Smith, Simon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Boxall, Cherish
Hewitt, Jonathan
Nott, Claire
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Buckle, Steve
Wallace, Rebecca
Mardania, Rina
Gray, Jane
Triscott, Claire
Nair, Anand
Greig, Jill
Rana, Pratap
Robinson, Matthew
Alam, Mohammad Irfan
Wilson, Duncan
Watchurst, Caroline
Brezitski, Maria
Crook, Luci
Jones, Ifan
Banaras, Azra
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Hogan, Caroline
Hostettler, Isabel
Ashton, Amy
Feerick, Shez
Francia, Nina
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Al-Mayhani, Talal
Lerpiniere, Christine
Fraser, Ruth
Dutta, Dipankar
Brown, Pauline
Ward, Deborah
Davis, Fiona
Turfrey, Jennifer
Hughes, Chloe
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
O'Connell, Susan
Glass, Jon
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Chapman, Kath
Young, Andrew
Bergin, Adrian
Sigsworth, Andrew
Manoj, Aravind
Fletcher, Glyn
Lopez, Paula
Cox, Penelope
Wilkinson, Mark
Fitzsimmons, Paul
Sharma, Nikhil
Choulerton, James
Button, Denise
Dow, Lindsey
Gbadamoshi, Lukuman
Avis, Joanne
Madigan, Barbara
McCann, Stephanie
Shaw, Louise
Howcroft, Deborah
Lucas, Suzanne
Stone, Andrew
Cluckie, Gillian
Lovelock, Caroline
Clarke, Brian
Chopra, Neha
Clarke, Natasha
Patel, Bhavini
Kennedy, Kate
Williams, Rebecca
Blight, Adrian
O'Reilly, Joanna
Orefo, Chukwuka
Dayal, Nilofer
Ghatala, Rita
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Trippier, Sarah
Choy, Lillian
Moynihan, Barry
Khan, Usman
Jones, Val
Jeyaraj, Naomi
Kerin, Lourda
Thavanesan, Kamy
Tiwari, Divya
Cox, Chantel
Ljubez, Anja
Tucker, Laura
Iqbal, Arshi
Bagnall, Caroline
Keltos, Marketa
Roberts, Josh
Jupp, Becky
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
David, Owen
Bell, Jo
Longland, Barbara
Hann, Gail
Cooper, Martin
Nasar, Mohammad
Rajapakse, Anoja
Wynter, Inez
Anwar, Ijaz
Skinner, Helen
Nozedar, Tarn
McArdle, Damian
Kumar, Balakrishna
Crawford, Susan
Annamalai, Arunkumar
Ramshaw, Alex
Holmes, Clare
Caine, Sarah
Osborn, Mairead
Dodd, Emily
Murphy, Peter
Devitt, Nicola
Baker, Pauline
Steele, Amy
Guthrie, Lucy Belle
Clarke, Samantha
Hassan, Ahamad
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Makawa, Linetty
Kambafwile, Mary
Randall, Marc
Papavasileiou, Vasileios
Cullen, Claire
Peters, Jenny
Thant, Hlaing
Ingram, Tanya
Zoe, Mellor
Durairaj, Ramesh
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Shackcloth, Daniela
Ewing, Jordan
Sutton, Victoria
McCarron, Mark
McKee, Jacqueline
Doherty, Mandy
McVerry, Ferghal
Blair, Caroline
MacLeod, Mary
Irvine, Janice
Gow, Heather
Furnace, Jacqueline
Joyson, Anu
Jagpal, Baljit
Ross, Sarah
Klaasen, Katrina
Nelson, Sandra
Clarke, Rebecca
Crouch, Nichola
MacLennan, Beverly
Taylor, Vicky
Epstein, Daniel
Jones, Ifan
Shukla, Avani
Krishnamurthy, Vinodh
Nicholas, Paul
Qureshi, Sammie
Webber, Adam
Penge, Justin
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Patterson, Chris
Bellfield, Ruth
Hairsine, Brigid
Stewart, Kelvin
Hooley, Michaela
Quinn, Outi
Richard, Bella
Moseley, Sally
Nott, Claire
Buckle, Steve
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Edwards, Mandy
Lawson, Heidi
Wallace, Rebecca
Triscott, Claire
Tayler, Michelle
Pai, Yogish
Dhakal, Mahesh
Esisi, Bernard
Dima, Sofia
Smith, Gemma Marie
Garside, Mark
Naeem, Muhammad
Baliga, Vidya
Rogers, Gill
Brown, Ellen
Bruce, David
Hayman, Rachel
Clayton, Susan
Gamble, Ed
Grue, Rebecca
Charles, Bethan
Hague, Adam
Blane, Sujata
Lambert, Caroline
Chaudhry, Afnan
Harrison, Thomas
Saastamoinen, Kari
Hove, Dionne
Howaniec, Laura
Grimwood, Gemma
Redjep, Ozlem
Humphries, Fiona
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Erumere, Esther
Amlani, Sageet
Auld, Grace
Salek-Haddadi, Afraim
Schulz, Ursula
Kennedy, James
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Teal, Rachel
Lenti, Giulia
Harston, George
O'Brien, Eoin
Mcgee, Joanne
Mitchell, Jennifer
Amis, Elaine
Handley, Dominic
Kelly, Siobhan
Zachariah, George
Francis, Jobbin
Crisp, Sarah
Sesay, Juliana
Finlay, Sarah
Hayhoe, Helen
Hannon, Niamh
Hughes, Tom
Morse, Bethan
De Berker, Henry
Tallantyre, Emma
Osman, Ahmed
White, Susan
Schwarz, Stefan
Jelley, Benjamin
Yadava, Rajendra
Azhar, Khalid
Reddan, Julie
Sangombe, Mirriam
Stafford, Samantha
Fotherby, Ken
Morgan, Debbie
Baig, Farrukh
Jennings-Preece, Karla
Butler, Donna
Ahmad, Nasar
Willberry, Angela
Stevens, Angela
Rai, Baljinder
Siddegowda, Prasad
Howard, Peter
Saulat, Afaq
Hyatt, Lisa
Dobson, Tracey
Jarrett, David
Ponnambath, Suheil
Tandy, Jane
Harrington-Davies, Yasmin
Butler, Rebecca
James, Claire
Valentine, Stacey
Suttling, Anne
Langhorne, Peter
Kerr, Gillian
Wright, Fiona
Graham, Ruth
McAlpine, Christine
Iqbal, Mohammad Shahzad
Humphreys, Louise
Pasco, Kath
Balazikova, Olga
Nasim, Ashraf
Peixoto, Cassilda
Gallagher, Louise
Shahmehri, Shahrzad
Ghosh, Sandip
Barrie, Elizabeth
Gilmour, Danielle
Henry, Margo
Webb, Tom
Cowie, Linda
Rudenko, Hannah
McDonald, Shanni
Schumacher, Natasha
Walker, Susannah
Cosier, Tracey
Verrion, Anna
Beranova, Eva
Thomson, Audrey
Venter, Marius
Kar, Arindam
Mashate, Sheila
Harvey, Kirsten
Gardener, Léjeune
Nguyen, Vinh
Halse, Omid
Geraghty, Olivia
Hazel, Beth
Wilding, Peter
Tilley, Victoria
Esisi, Bernard
Cassidy, Tim
McClelland, Beverley
Bokhari, Maria
England, Timothy
Hedstrom, Amanda
Maddula, Mohana
Donnelly, Richard
Findlay, Paul
Macaden, Ashish
Shread, Ian
Barr, Charlotte
Mohd Nor, Azlisham
Brown, Claire
Persad, Nicola
Eglinton, Charlotte
Weinling, Marie
Hyams, Benjamin
Shah, Alex
Baker, John
Byrne, Anthony
McGhee, Caroline
Smart, Amanda
Copeland, Claire
Carpenter, Michael
Walker, Marion
Davey, Richard
Needle, Ann
Fathima, Razik
Bateman, Gavin
Datta, Prabal
Stanners, Andrew
Jackson, Linda
Ball, Julie
Davis, Michelle
Atkinson, Natalie
Fawcett, Michelle
Thompson, Teresa
Guy, Helen
Hogg, Valerie
Hays, Carole
Woodward, Stephen
Haque, Mohammad
Hakim, Eluzai
Symonds, Stuart
Maanoosi, Mehran
Herman, Jane
Black, Toby
Miriam, Skelton
Clarke, Caroline
Anthony, Alpha
Tribbeck, Michele
Cronin, Julie
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
McIlmoyle, James
Dickinson, Christina
Jeffs, Carol
Anwar, Sajjad
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Clay, Caroline
Siddiq, Muhammad
Ivatts, Simone
Baird, Yolanda
Sally, Moore
Amey, Isobel
Newton, Sophie
Clayton-Evans, Lisa
Chadbourn, Indra
Rayessa, Rayessa
Naylor, Charde
Rodgers, Alicia
Wilson, Lisa
Wilson, Sarah
Clarkson, Emma
Davies, Ruth
Owings, Paula
Sangster, Graeme
Gott, Valerie
Little, Victoria
Weir, Pauline
Cherian, Suja
Jose, Deepa
Moroney, Helen
Downham, Susan
Dodd, Angela
Vettimootal Johnson, Venetia
Codd, Laura
Robinson, Naomi
Ahmed, Ashraf
Albazzaz, Mo
Johnson, Sharon
Denniss, Carol
Cunningham, Mishell
Zahoor, Tajammal
Webster, Timothy
Leason, Sandra
Haider, Syed
Chatterjee, Kausic
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Seagrave, Samantha
Jenkins, Colin
Price, Fiona
Hughes, Claire
Mercer, Lily
Hussain, Malik
Brown, Sarah
Harvey, Miriam
Homan, Jane
Khan, Mohammad
Whiting, Robert
Foote, Leanne
Hunt, Nicholas
Durman, Helen
Brotherton, Lucy
Foot, Jayne
Pawley, Corinne
Foster, Eliza
Whitcher, Alison
Metcalf, Kneale
Jagger, Jenny
McDonald, Susan
Waterfield, Kelly
Sutton, Patrick
Shinh, Naval
Anversha, Ajmal
Ravenhill, Garth
Greenwood, Richard
Saada, Janak
Wiltshire, Alison
Perfitt, Rebekah
Andole, Sreeman
Gadapa, Naveen
Dunne, Karen
Krommyda, Magdalini
Burssens, Evelyne
King, Sam
Plewa, Catherine
Smyth, Nigel
Wilson, Jenny
Giallombardo, Elio
Eglinton, Charlotte
Sykes, Lucy
Kumar, Pradeep
Barker, James
Huggett, Isabel
Dunn, Linda
Culmsee, Charlotte
Thomas, Philip
Myint, Min
O'Brien, Richard
Brew, Helen
Majmudar, Nikhil
O'Connell, Janice
Bunea, George
Fox, Charlotte
Gulliver, Diane
Smith, Andrew
Mokoena, Betty
Sattar, Naweed
Krishnamurthy, Ramesh
Osborne, Emily
Wilson, David
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Power, Michael
Thompson, Susan
Adell, Victoria
Orugun, Enoch
Poultney, Una
Glover, Rachel
Crowther, Hannah
Thornthwaite, Sarah
Wiggam, Ivan
Wallace, Aine
Kerr, Enda
Fulton, Ailsa
Hunter, Annemarie
Tauro, Suzanne
Cuddy, Sarah
Mangion, David
Hardwick, Anne
Markova, Skarlet
Lawrence, Tara
Constantin, Carmen
Fletcher, Jo
Thomas, Isobel
Pettitt, Kerry
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Bharaj, Kiranjit
Simon, Rohan
Justin, Frances
Sethuraman, Sakthivel
Phiri, Duke
Mohammed, Niaz
Chauhan, Meena
Elfandi, Khaled
Khan, Uzma
Stafford, Samantha
Reddan, Julie
Eveson, David
Mistri, Amit
Manning, Lisa
Khan, Shagufta
Patel, Champa
Moqsith, Mohammed
Sattar, Saira
Lam, Man Yee
Musarrat, Kashif
Stephens, Claire
Kalathil, Latheef
Miller, Richard
Salehin, Maqsud
Gautam, Nikki
Bailey, Duncan
Amor, Kelly
Meir, Julie
Nicolson, Anne
Imam, Javed
Wood, Lisa
White, Julie
Sajid, Mahmud
Ghaly, George
Ball, Margaret
Gascoyne, Rachel
Proeschel, Harald
Sharpe, Simon
Horton, Sarah
Beaves, Emily
Jones, Stephanie
Yip, Brigitte
Bell, Murdina
MacLiver, Linda
MacInnes, Brian
Esson, Derek
Sims, Don
Hurley, Jennifer
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Maiden, Susan
Jones, Rachael
Cunningham, James
Green, Carole
Bates, Michelle
Shekhar, Raj
Waterfield, Kelly
Gilham, Ellie
Ahmed, Iman
Crown, Rachel
Fuller, Tracy
Goorah, Neetish
Bell, Angela
Kelly, Christine
Singh, Arun
Walford, Jamie
Tomlinson, Benjamin
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Kane, Ingrid
Rajkumar, Chakravarthi
Gaylard, Jane
Breeds, Joanna
Gainsborough, Nicola
Pitt-Ford, Alexandra
Barbon, Emma
Latter, Laura
Thompson, Philip
Hervey, Simon
Krishnamoorthy, Shrivakumar
Vassallo, Joseph
Walter, Deborah
Cochrane, Helen
Srinivasan, Meena
Campbell, Robert
Donaldson, Denise
Motherwell, Nichola
Hurford, Frances
Mukherjee, Indranil
Kenton, Antony
Nyabadza, Sheila
Martin, Irene
Hunt, Benjamin
Hassan, Hardi
O'Toole, Sarah
Dallol, Bander
Putterill, Janet
Jha, Ratneshwari
Gallifent, Rachel
Kakar, Puneet
Pusalkar, Aparna
Chan, Kelly
Dangri, Puneet
Beadle, Hannah
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Subramonian, Santhosh
Owusu-Agyei, Peter
Temple, Natalie
Butterworth-Cowin, Nicola
Ragab, Suzanne
Knops, Kerstin
Jinks, Emma
Dickson, Christine
Gleave, Laura
Dube, Judith
Leggett, Jacqui
Garcia, Tatiana
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Ankolekar, Sandeep
Hayes, Anne
Ni, Hlaing
Rahman, Bithi
Milligan, Josette
Graham, Carol
Jose, Josin
Keegan, Breffni
Doherty, Mandy
Kelly, Jim
Blair, Caroline
Dewar, Richard
White, James
Thomas, Kelly
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 29 June-5 July 2019 393(10191):2613-2623
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of fluoxetine on functional outcomes after acute stroke (FOCUS): a pragmatic, double-blind, randomised, controlled trial
Autorzy :
Dennis, Martin
Mead, Gillian
Forbes, John
Graham, Catriona
Hackett, Maree
Hankey, Graeme J
House, Allan
Lewis, Stephanie
Lundström, Erik
Sandercock, Peter
Innes, Karen
Williams, Carol
Drever, Jonathan
Mcgrath, Aileen
Deary, Ann
Fraser, Ruth
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Perry, David
Mcgill, Connor
Buchanan, David
Chun, Yvonne
Dinsmore, Lynn
Maschauer, Emma
Barugh, Amanda
Mikhail, Shadia
Blair, Gordon
Hoeritzauer, Ingrid
Scott, Maggie
Fraser, Greig
Lawrence, Katherine
Shaw, Alison
Williamson, Judith
Burgess, David
Macleod, Malcolm
Morales, Dan
Sullivan, Frank
Brady, Marian
French, Ray
Van Wijck, Frederike
Watkins, Caroline
Proudfoot, Fiona
Skwarski, Joanna
Mcgowan, Diane
Murphy, Rachael
Burgess, Seona
Rutherford, William
Mccormick, Katrina
Buchan, Ruaridh
Macraild, Allan
Paulton, Ruth
Fazal, Adnan
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Hunter, Neil
Perry, Jack
Bamford, John
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Bedford, Caroline
Kambafwile, Mary
Idrovo, Luis
Makawa, Linetty
Smalley, Paula
Randall, Marc
Thirugnana-Chandran, Tharani
Hassan, Ahamad
Vowden, Richard
Jackson, Joanne
Bhalla, Ajay
Rudd, Anthony
Tam, Chi Kai
Birns, Jonathan
Gibbs, Charlotte
Lee Carbon, Leonie
Cattermole, Elizabeth
Marks, Katherine
Cape, Angela
Hurley, Lisa
Kullane, Sagal
Smyth, Nigel
Eglinton, Charlotte
Wilson, Jennifer
Giallombardo, Elio
Frith, Angela
Reidy, Paul
Pitt, Matthew
Sykes, Lucy
Dellafera, Deborah
Croome, Victoria
Kerwood, Lauriane
Hancevic, Mirea
Narh, Christina
Merritt, Carley
Duffy, John
Cooke, Duncan
Willson, Juliet
Ali, Ali
Naqvi, Aaizza
Kamara, Christine
Bowler, Helen
Bell, Simon
Jackson, Tracy
Harkness, Kirsty
Stocks, Kathy
Duty, Suzanna
Doyle, Clare
Dunn, Geoffrey
Endean, Keith
Claydon, Fiona
Richards, Emma
Howe, Jo
Lindert, Ralf
Majid, Arshad
Dakin, Katy
Maatouk, Ahmad
Barron, Luke
Meegada, Madana
Rana, Pratap
Nair, Anand
Brighouse-Johnson, Christine
Greig, Jill
Kyu, Myint
Prasad, Sanjeev
Robinson, Matthew
Alam, Irfan
Mclean, Belinda
Greenhalgh, Lindsay
Ahmed, Zenab
Roffe, Christine
Brammer, Susan
Beardmore, Carole
Finney, Kay
Barry, Adrian
Hollinshead, Paul
Grocott, Jeanette
Maguire, Holly
Natarajan, Indira
Chembala, Jayan
Sanyal, Ranjan
Lijko, Sue
Abano, Nenette
Remegoso, Alda
Ferdinand, Phillip
Stevens, Stephanie
Varquez, Resti
Causley, Chelsea
Butler, Adrian
Whitmore, Philip
Stephen, Caroline
Carpio, Racquel
Hiden, Joanne
Muddegowda, Girish
Denic, Hayley
Sword, Jane
Curwen, Ross
James, Martin
Mudd, Paul
Hall, Fiona
Cageao, Julie
Keenan, Samantha
Roughan, Caroline
Kingwell, Hayley
Hemsley, Anthony
Lohan, Christoph
Davenport, Sue
Bowring, Angela
Chapter, Tamika
Hough, Max
Strain, David
Gupwell, Karin
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Cusack, Ellie
Todd, Shirley
Partridge, Rebecca
Jennings, Georgiana
Thorpe, Kevin
Stephenson, Jacquelyn
Littlewood, Kelly
Barber, Mark
Brodie, Fiona
Marshall, Steven
Esson, Derek
Coburn, Irene
Mcinnes, Caroline
Ross, Fiona
Bowie, Emma
Barcroft, Heather
Withers, Victoria
Miller, Laura
Willcoxson, Paul
Donninson, Michelle
Evans, Richard
Daniel, Di
Coyle, John
Keeling, Michael
Wanklyn, Peter
Elliott, Mark
Wightman, John
Iveson, Elizabeth
Dyer, Natasha
Porteous, Anne-Marie
Haritakis, Monica
Ward, Mandy
Doughty, Lucy
Carr, Lisa
O Neill, Mark
Anazodo, Cosmas
Wood, Paul
Cottrell, Poppy
Donne, Cheryl
Rodriguez, Romina
Mir, Ruhail
Westmoreland, Jax
Bell, Judith
Emms, Christopher
Wright, Lorraine
Clark Brown, Pearl
Bamford, Elizabeth
Stanners, Andrew
Carpenter, Mike
Datta, Prabal
Davey, Richard
Needle, Ann
Eastwood, Marjorie Jane
Razik, Fathima Zeena
Ghouri, Imran
Bateman, Gavin
Archer, Judy
Balasubramanian, Venkatesh
Bowers, Richard
Ball, Julie
Benton, Louise
Jackson, Linda
Ellam, Julie
Norton, Kate
Guyler, Paul
Dowling, Terry
Tysoe, Sharon
Harman, Paula
Kundu, Ashish
Omodunbi, Ololade
Loganathan, Thayalini
Chandler, Stuart
Noor, Shanas
Siddiqui, Anwer
Siddiqui, Amber
Kunhunny, Swapna
Sinha, Devesh
Sheppard, Martin
Rashmi, Sindhu
France, Elena
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Wilson, Laura
Ropun, Amiirah
Kelavkar, Shyam
Ng, Kheng Xiong
Kamuriwo, Lucy
Shah, Sweni
Mangion, David
Constantin, Camen
De Michele Hock, Luigi
Hardwick, Anne
Borley, Jayne
Markova, Skarlet
Netherton, Kimberley
Lawrence, Tara
Fletcher, Jo
Spencer, Rebecca
Palmer, Helen
Cullen, Claire
Hamill, Dolores
Durairaj, Ramesh
Mellor, Zoe
Fluskey, Tanya
Wood, Diane
Keeling, Alison
Hankin, Victoria
Peters, Jennifer
Shackcloth, Daniela
Hlaing, Thant
Tangney, Rebecca
Ewing, Jordan
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Sutton, Victoria
Soliman, Mohamed
Hindle, Julia
Watson, Elizabeth
Hewitt, Claire
Borley, Jayne
Butler, Susie
Wahishi, Ibrahim
Arif, Sarwat
Fields, Amy
Sharma, Jagdish
Brown, Rose
Taylor, Caroline
Bell, Sarah
Leach, Simon
Patterson, Chris
Khan, Sophia
Wilson, Helen
Price, Joanne
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Bellfield, Ruth
Hooley, Michaela
Hamid, Umair
Gaba, Waqar
Ghulam, Robina
Masters, Leslie
Quinn, Outi
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Mohammed, Niaz
Bharaj, Kiranjit
Justin, Frances
Pattni, Rajan
Alwis, Lanka
Sethuraman, Sakthivel
Robinson, Rianne
Eldridge, Lianne
Mintias, Susan
Chauhan, Meena
Tam, Chi-Kai
Palmones, Jeremias
Holmes, Clare
Guthrie, Lucy Belle
Osborn, Mairead
Ball, Lindsay
Caine, Sarah
Steele, Amy
Murphy, Peter
Devitt, Nikki
Leonard, Jayne
Patel, Ronak
Penwarden, Ian
Dodd, Emily
Holloway, Amy
Baker, Pauline
Clarke, Samantha
Williams, Sandra
Dow, Lindsey
Wynn-Williams, Roland
Kennedy, James
Teal, Rachel
Schulz, Ursula
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Deveciana, Ana
Mccann, Paige
Cluckie, Gillian
Howell, Geoffrey
Ayer, Jonathan
Moynihan, Barry
Ghatala, Rita
Clarke, Brian
Cloud, Geoffrey
Patel, Bhavini
Khan, Usman
Al-Samarrai, Nia
Trippier, Sarah
Chopra, Neha
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Jones, Val
Zhang, Liqun
Choy, Lillian
Williams, Rebecca
Clarke, Natasha
Blight, Adrian
Kennedy, Kate
Dainty, Alice
Selvarajah, Johann
Kalladka, Dheeraj
Cheripelli, Bharath
Smith, Wilma
Moreton, Fiona
Welch, Angela
Huang, Xuya
Douglas, Elizabeth
Lush, Audrey
Day, Nicola
El Tawil, Salwa
Montgomery, Karen
Hamilton, Helen
Ritchie, Doreen
Ramachandra, Sankaranarayanan
Mcleish, Kirsty
Thavanesan, Kamy
Loganathan, Sathyabama
Roberts, Josh
Cox, Chantel
Orr, Sarah
Hogan, Alison
Tiwari, Divya
Hann, Gail
Longland, Barbara
David, Owen
Bell, Jo
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
Bower, Rachel
Keltos, Marketa
Cohen, David
Devine, Joseph
Alwis, Lankantha
Southworth, Lucy
Burgess, Laura
Lang, Matilda
Badiani, Bhavna
Guo, Fenglin
Oshodi, Anne
Owoyele, Emmanuelle
Epie, Norah
David, Anette
Mpelembue, Mushiya
Bathula, Rajaram
Abdul-Saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Sudkeo, Varthi
Rashed, Khalid
Wood, Diane
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
De Bruijn, Sarah
Buckley, Clare
Board, Sarah
Allison, Joanna
Keeling, Elizabeth
Duckett, Tracey
Donaldson, Dave
Vickers, Carinna
Barron, Claire
Balian, Linda
Wilson, Jodhi
Edwards, Adam
England, Timothy
Hedstrom, Amanda
Bedford, Elizabeth
Harper, Margaret
Melikyan, Elina
Abbott, Wendy
Subramanian, Kashmira
Goldsworthy, Marie
Srinivasan, Meena
Yeomans, Angela
Donaldson, Denise
Hurford, Frances
Chapman, Riquella
Shahzad, Sana
David, Owen
Motherwell, Nicki
Tonks, Louise
Young, Rachel
Ghani, Usman
Mukherjee, Indranil
Dutta, Dipankar
Obaid, Mudhar
Brown, Pauline
Davis, Fiona
Ward, Deborah
Turfrey, Jennifer
Cartwright, Bethan
Topia, Bilal
Spurway, Judith
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
Hughes, Chloe
Oconnell, Susan
Hill, Linda
Chatterjee, Kausik
Webster, Tim
Haider, Syed
Rushworth, Pamela
Macleod, Fiona
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Burns, Edel
Leason, Sandra
Carter, Tom
Seagrave, Samantha
Sami, Eman
Armstrong, Lisa
Naqvi, Syed Naseem
Hassan, Muhammad
Parkinson, Sharron
Mawer, Samantha
Darnbrook, Gillian
Booth, Carl
Hairsine, Brigid
Smith, Matthew
Williamson, Sue
Farquhar, Fiona
Esisi, Bernard
Cassidy, Tim
Mankin, Gavin
Mcclelland, Beverley
Bokhari, Maria
Sproates, David
Epstein, Elliot
Hurdowar, Steve
Blackburn, Ruth
Sukhdeep, Nazran
Razak, Saika
Osman, Khalid
Hashmi, Amina
Upton, Natasha
Harrington, Frances
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Lucas, Linda
Adie, Katja
Bond, Kirsty
Mate, Abhijit
Skewes, Jo
James, Ali
Brodie, Carolyn
Johnson, Matthew
Allsop, Linda
Driver, Emma
Harris, Karina
Drake, Mark
Ellis, Sam
Maund, Bev
Thomas, Emma
Moore, Kimberley
Burn, Matthew
Hamilton, Adam
Mahalingam, Shageetha
Misra, Amulya
Reid, Farrah
Benford, Adrienne
Hilton, Derek
Hazell, Lorraine
Ofori, Keziah
Thomas, Anne Louise
Mathew, Moncy
Dayal, Sonia
Burn, Iona
Fotherby, Kenneth
Jennings-Preece, Karla
Willberry, Angela
Morgan, Debbie
Butler, Donna
Sahota, Gurminder
Kauldhar, Kelly
Ahmad, Nasar
Stevens, Angela
Das, Saugata
Bruce, David
Pai, Yogish
Nyo, Khin
Stephenson, Lynsey
Nendick, Richard
Rogers, Gill
Dhakal, Mahesh
Dima, Sofia
Brown, Ellen
Clayton, Susan
Gamble, Penny
Naeem, Muhammad
Hayman, Rachel
Burnip, Rachel
Earnshaw, Philip
Hargroves, David
Ransom, Barbara
Rudenko, Hannah
Balogun, Ibrahim
Griffiths, Kirsty
Mears, Kim
Webb, Tom
Cowie, Linda
Hammond, Tessa
Thomson, Audrey
Ceccarelli, Daniela
Chattha, Navraj
Beranova, Eva
Verrion, Anna
Gillian, Andrew
Schumacher, Natasha
Bahk, Anna
Walker, Susannah
Cvoro, Vera
Mccormick, Katrina
Chapman, Nicola
Pound, Susan
Cain, Rebecca
Mcauley, Sean
Couser, Mandy
Simpson, Maria
Tachtatzis, Athan
Ullah, Khalil
Sims, Don
Jones, Rachael
Smith, Jonathan
Tongue, Rebecca
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Khaira, Jattinder
Maiden, Susan
Cunningham, James
Green, Carole
Chin, Yin-May
Bates, Michelle
Ahlquist, Katherine
Kane, Ingrid
Breeds, Joanna
Sargent, Tenesa
Latter, Laura
Pitt Ford, Alexandra
Gainsborough, Nicola
Levett, Tom
Thompson, Philip
Barbon, Emma
Dunne, Angela
Hervey, Simon
Ragab, Suzanne
Sandell, Tracy
Dickson, Christine
Dube, Judith
Power, Sharon
Evans, Nick
Wadams, Beverley
Elitova, Savina
Aubrey, Beth
Garcia, Tatiana
Mcilmoyle, James
Jeffs, Carol
Dickinson, Christina
Ahmed, Anis
Kumar, Sanjeev
Frudd, Julie
Armer, Charlotte
Potter, Andrew
Donaldson, Stacey
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Collas, David
Sundayi, Saul
Denham, Lynn
Oza, Deepali
Walker, Elaine
Cunningham, James
Bhandari, Mohit
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Sharobeem, Kamel
Walton, Elaine
Shanu, Steven
Hayes, Anne
Howard-Brown, Jennifer
Billingham, Steven
Weir, Nic
Pressly, Vanessa
Wood, Emma
Sykes, Lucy
Howard, Gabriella
Burton, Holly
Crawford, Pam
Egerton, Shuna
Evans, Sue
Hakkak, Jasmine
Andrews, Janet
Lampard, Rebecca
Allen, Christopher
Walters, Ashleigh
Said, Rasha
Marigold, James Richard
Tsang, Sau-Mon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Smith, Simon
Gartrell, Imogen
Smith, Fiona
Jenkins, Colin
Pryor, Joanna
Hedges, Andrew
Price, Fiona
Moseley, Linda
Mercer, Lily
Hughes, Claire
Mcgowan, Diane
Azim, Abul
White, Julie
Krasinska-Chavez, Milena
Chaplin, Shaun
Curtis, James
Singh, Deepwant
Imam, Javed
Nicolson, Anne
Alam, Sajid
Whitworth, Simon
Wood, Lisa
Warburton, Elizabeth
Kelly, Siobhan
Mcgee, Joanne
Markus, Hugh
Chandrasena, Denish
Hayden, Derek
Sesay, Juliana
Hayhoe, Helen
Bolton, Mark
Macdonald, Jane
Mitchell, Jenny
Farron, Charlotte
Amis, Elaine
Day, Diana
Culbert, Ainsley
Espanol, Ailene
Hannon, Niamh
Handley, Dominic
Finlay, Sarah
Crisp, Sarah
Whitehead, Lynne
Francis, Jobbin
Oconnell, Janice
Osborne, Emily
Beard, Rod
Krishnamurthy, Ramesh
Mokoena, Langanani
Sattar, Naweed
Myint, Min
Edwards, Michelle
Smith, Andrew
Corrigan, Paul
Byrne, Anthony
Blackburn, Joanne
Mcghee, Caroline
Smart, Amanda
Macleod, Malcolm
Donaldson, Fiona
Copeland, Claire
Wilson, Jill
Scott, Rhona
Fitzsimmons, Paul
Lopez, Paula
Wilkinson, Mark
Manoj, Aravindakshan
Cox, Penelope
Trainor, Leona
Fletcher, Glyn
Denny, Lisa
Kavanagh, Karen
Allsop, Hannah
Emsley, Hedley
Sultan, Sulaiman
Mcloughlin, Alison
Walmsley, Benjamin
Hough, Louise
Ahmed, Shakeel
Doyle, Donna
Gregary, Bindu
Raj, Sonia
Nagaratnam, Kirubananthan
Mannava, Neelima
Haque, Nyla
Shields, Norma
Preston, Kate
Mason, Geraldine
Short, Kirsty
Lumsdale, Gemma
Uitenbosch, Giulia
Sukys, Ugnius
Valentine, Stacey
Jarrett, David
Dodsworth, Kerry
Wands, Mary
Khan, Nisa
Tandy, Jane
Watkinson, Catrin
Golding, Wendy
Butler, Rebecca
Williams, Max
Davies, Yasmin
Yip, Keith
James, Claire
Suttling, Anne
Maney, Aditya
Gamble, Giles Edward
Hague, Adam
Charles, Bethan
Blane, Sujata
Duran, Beatriz
Lambert, Caroline
Stagg, Katherine
Whiting, Robert
Homan, Jane E
Brown, Sarah
Hussain, Malik
Harvey, Miriam
Graham, Libby
Foote, Leanne
Lane, Catherine
Kemp, Liz (Joan)
Rowe, Joy
Durman, Helen
Foot, Jayne
Brotherton, Lucy
Hunt, Nicholas
Pawley, Corinne
Whitcher, Alison
Sutton, Patrick
Mcdonald, Susan
Pak, Denys
Wiltshire, Alison
Jagger, Jennifer
Metcalf, Anthony K
Healey, Gail Louise
Balami, Joyce
Self, Clare Marie
Crofts, Melissa
Chakrabarti, Annie
Hmu, Chit
Ravenhill, Garth
Grimmer, Charmaine
Soe, Thandar
Keshet-Price, Jocelyn
Langley, Margaret
Potter, Ian
Tam, Pui-Lin
Macleod, Mary Joan
Cooper, Patricia
Christie, Michael
Irvine, Janice
Annison, Faye
Christie, David
Meneses, Celia
Johnson, Amber
Joyson, Anu
Nelson, Sandra
Taylor, Vicky
Reid, John
Clarke, Rebecca
Furnace, Jacqueline
Gow, Heather
Abousleiman, Youssif
Beadling, Tania
Collins, Sally
Jones, Stuart
Purcell, Jessica
Bloom, Samantha
Goshawk, Shelly
Landicho, Marcial
Sangaralingham, Sivatharshini
Begum, Yasmin
Mutton, Sherree
Munuswamy Vaiyapuri, Elangovan
Allen, Jane
Lowe, Jemma
Hughes, Martin
Wiggam, Ivan
Cuddy, Sarah
Tauro, Suzanne
Wells, Brian
Mohd Nor, Azlisham
Eglinton, Charlotte
Persad, Nicola
Kalita, Maggie
Weatherby, Stuart
Brown, Claire
Pace, Adrian
Lashley, Daniel
Marner, Mike
Weinling, Marie
Wilmshurst, Natasha
Waugh, Darren
Mucha, Anna
Shah, Alex
Baker, John
Westcott, Jacqueline
Cowan, Richard
Vasileiadis, Evangelos
Mumani, Samira
Parry, Anthea
Mason, Cathy
Holden, Melinda
Petrides, Katerina
Nishiyama, Tomoko
Mehta, Hina
Krishnan, Manju
Lynne, Dacey
Thomas, Lisa
Lynda, Connor
Hughes, Catherine
Clements, Clare
Williams, Rhys
Anjum, Tal
Sharon, Storton
Tucker, Susan
Jones, Paul
Colwill, Deanne
Thompson Jones, Helen
Chadha, Dinesh
Fairweather, Mark
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Johnston, Stuart
Almadenboyle, Christine
Ross, Sarah
Carson, Shona
Nair, Priya
Tenbruck, Emily
Stirling, Mairi
Pusalkar, Aparna
Beadle, Hannah
Chan, Kelly
Dangri, Puneet
Asokanathan, Asaipillai
Rana, Anita
Gohil, Sunita
Massyn, Mark
Aruldoss, Prabhu
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Dabbagh, Sura
Black, Toby
Clarke, Caroline
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
Anthony, Alpha
Nardone, Linda
Dimartino, Victoria
Tribbeck, Michele
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Skotnicka, Agnieszka
Thompson, Jane
Whitehouse, Sarah
Sigsworth, Andrew
Wong, Jason
Annamalai, Arunkumar
Pagan, Julie
Affley, Brendan
Sunderland, Caroline
Goldenberg, Lynda
Khan, Atif
Wilkinson, Peter
Nari, Raad
Abbott, Lucy
Young, Emma
Shakhon, Amritpal
Lock, Sally
Stewart, Jack
Pereira, Rita
Dsouza, Margaret
Dunn, Sally
Mckenna, Anne-Marie
Cron, Nina
Kidd, Michelle
Hull, Grace
Bunworth, Kerry
Drummond, Graham
Mahawish, Karim
Hayes, Nicola
Connell, Lynne
Simpson, Jennifer
Penney, Helen
Punekar, Shuja
Nevinson, Joanne
Wareing, William
Ward, Jacqueline
Greenwood, Richard
Austin, Duncan
Banaras, Azra
Hogan, Carolin
Corbett, Thomas
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Brezitski, Maria
Passeron, Nathalie
Howaniec, Laura
Watchurst, Caroline
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Shah, Rahi
Sengupta, Nabarun
Metiu, Maria
Gonzalez, Celia
Funnell, Sarah
Margalef, Jordi
Peters, Gillian
Chadbourn, Indra
Sivakumar, Ramachandran
Saksena, Rajesh
Ketley-O'donel, Jane
Needle, Richard
Chinery, Elaine
Wright, Alison
Cook, Sue
Ngeh, Joseph
Proeschel, Harald
Cook, Paige
Ashcroft, Pauline
Sharpe, Simon
Jones, Stephanie
Jenkinson, Damian
Kelly, Deborah
Bray, Holly
Gunathilagan, Gunaratnam
Griffiths, Kirsty
Mears, Kim
Gillian, Andrew
Jones, Sally
Tilbey, Sorrell
Abubakar, Saidu
Beranova, Eva
Vassallo, Joseph
Leonard, Dee
Orrell, Lucy
Hasan, Aziz
Khan, Asif
Qamar, Sulmaaz
Graham, Susan
Hewitt, Emma
Awolesi, Jennifer
Haque, Muhammad
Kent, Alissa
Bradshaw, Elizabeth
Cooper, Martin
Wynter, Inez
Rajapakse, Anoja
Janbieh, Joumana
Nasar, Abu M
Wade, Lynne
Otter, Linda
Haigh, Steve
Burgoyne, Jamie-Rae
Boulton, Rebecca
Boulton, Andrew
Rayessa, Rayessa
Clarkson, Emma
Rhian, Horne
Fleming, Amy
Mitchelson, Kim
Lowthorpe, Vicki
Abdul-Hamid, Ahmed
Jones, Phil
Duggan, Claire
Hynes, Abigail
Nurse, Emma
Raza, Syed Abid
Jones, Sarah
Pallikona, Udaya
Edwards, Bleddyn
Morgan, Geraint
Dennett, Kirsty
Tench, Helen
Loosley, Ronda
Trugeon-Smith, Toby
Jones, Rhian
Williams, Richard
Robson, Donna
Mavinamane, Sunanda
Meenakshisundaram, Sanjeevi
Ranga, Lalitha
Dealing, Sharon
Hill, Andrew
Hargreaves, Margaret
Smith, Tom
Bate, Julie
Harrison, Linda
Kirthivasan, Ramanathan
Cannon, Emma
Topliffe, Joanne
Keskeys, Rebecca
Williams, Sarah
Mcneela, Fiona
Cairns, Frances
James, Thomas
Lyle, Amanda
Shah, Sheela
Zachariah, George
Fergey, Lauren
Smolen, Susan
Cooper, Lucy
Bohannan, Elizabeth
Omer, Siddiq
Amlani, Sageet
Hunter, Nadia
Hawkes-Blackburn, Melissa
Gulli, Giosue
Peacocke, Alice
Amero, Justine
Burova, Maria
Speirs, Ottilia
Levy, Steph
Francis, Lynda
Holland, Susan
Brotheridge, Sean
Lyon, Helen
Hare, Christine
Jackson, Samantha
Stephenson, Lorraine
Al Hussayni, Samer
Featherstone, James
Bwalya, Agness
Singh, Arun
Goorah, M N
Walford, Jamie
Bell, Angela
Kelly, Christine
Rusk, Darren
Sutton, Deborah
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Hayes, Kathryn
Hunt, Lorraine
El Nour, Ahmed
Cottrell, Poppy
Westmoreland, Jax
Honour, Sacha
Box, Chloe
Wood, Paul
Haritakis, Monica
Dyer, Simon
Brown, Lynne
Elliott, Kerry
Temlett, Emma
Paterson, John
Furness, Rosie
Young, Shelli
Orugun, Enoch
Brewer, Chris
Thornthwaite, Sarah
Crowther, Hannah
Glover, Rachel
Sein, Moe
Haque, Kashif
Gibson, Elspeth
Wong, Sam
Rotchell, Karen
Burton, Karen
Brookes, Lisa
Bailey, Linda
Leonard, Dee
Lindley, Chris
Murray, Abbi
Waltho, Karen
Holland, Maureen
Kumar, Pradeep
Harlekar, Purnima
Booth, Laura
Culmsee, Charlotte
Drew, Jade
Khan, Mohammad
Mackenzie, Nicola
Thomas, Carmel
Ritchie, Jane
Barker, James
Haley, Michael
Cotterill, Donna
Lane, Lynne
Little, Christine
Simmons, Dawn
Saunders, Glenn
Dymond, Harvey
Kidd, Sarah
Warinton, Rachel
Neves-Silva, Yara
Nevajda, Branimir
Villaruel, Michael
Umasankar, Udayaraj
Patel, Seema
Man, Anna
Christmas, Natasha
Rangasamy, Ravi
Ladner, Richard
Butt, Georgina
Alvares, Wilson
Gadi, Narasimha
Power, Michael
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Wilson, David
Crothers, Sarah
Leonard, Catherine
Hagan, Samantha
Douris, Geraldine
Vahidassr, Djamil
Thompson, Alastair
Gallen, Brian
Mckenna, Shirley
Edwards, Collette
Mcgoldrick, Clare
Bhattad, Murdi
Kawafi, Khalil
Morse, Deborah
Jacob, Patricia
Turner, Lisa
Saravanan, Narayanamoorti
Johnson, Linda
Humphrey, Sadie
Namushi, Robert
Patel, Ramesh
Mclaughlin, Jemma
Omahony, Paul
Osikominu, Esther
Orefo, Chukwuka
Mcdonald, Chisha
Jones, Val
Makanju, Esther
Khan, Tabindah
Appiatse, Grace
Stone, Helena
Augustin, Martia
Wardale, Alicia
Salehin, Maqsud
Bailey, Duncan
Garcia-Alen, Luciano
Kalathil, Latheef
Tinsley, Sarah
Jones, Taya
Amor, Kelly
Ritchings, Andrew
Margerum, Emma
Horton, Jane
Miller, Richard
Gautam, Nireekshana
Meir, Julie
Jones, Amaryl
Putteril, Janet
Lepore, Mirella
Makanju, Esther
Gallifent, Rachel
Arundell, Laura-Louise
Mcredmond, Catherine
Goulding, Alicia
Nadarajan, Vivek
Laurence, Julia
Fung Lo, Su
Melander, Sabina
Nicholas, Paul
Woodford, Elizabeth
Mckenzie, Gillian
Le, Vietland
Crause, Jacolene
Luder, Robert
Bhargava, Maneesh
Shah, Rahi
Bhome, Girish
Johnson, Venetia V
Chesser, Dara
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Scott, Jon
Morrison, Susan
Burns, Amy
Graham, Julie
Duffy, Madeline
Ali, Khalid
Sargent, Tenesa
Pitcher, Emma
Gaylard, Jane
Newman, Julie
Punnoose, Sunil
Besley, Sarah
Purohit, Kirtan
Rees, Amy
Davy, Mark
Chohan, Osman
Khan, Muhammad Fozan
Walker, Rachel
Murray, Vicky
Bent, Charlotte
Oakley, Susan
Blight, Adrian
Peixoto, Cassilda
Jones, Suzanne
Livingstone, Gaybrielle
Butler, Fiona
Bradfield, Sally
Gordon, Laura
Schmit, Jenneke
Wijewardane, Anika
Edmunds, Tineke
Wills, Rebecca
Medcalf, Catherine
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Hassan, Hanna
Erumere, Esther
Ocallaghan, Aidan
Gompertz, Patrick
Redjep, Ozlem
Auld, Grace
Howaniec, Laura
Song, Anna
Tarkas, Tillana
Kabash, Hashim
Hungwe, Rumbi
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 19-25 January 2019 393(10168):265-274
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cerebral microbleeds and intracranial haemorrhage risk in patients anticoagulated for atrial fibrillation after acute ischaemic stroke or transient ischaemic attack (CROMIS-2): a multicentre observational cohort study
Autorzy :
Aeron-Thomas, John
Aghoram, Prasanna
Amis, Elaine
Anderton, Peter
Andole, Sreeman
Anwar, Ijaz
Bamford, John
Banaras, Azra
Barry, Aian
Bellfied, Ruth
Benford, Aienne
Bhalla, Ajay
Bhargava, Maneesh
Bhaskaran, Biju
Bhupathiraju, Neelima
Birns, Jonathan
Blight, Aian
Bowring, Angie
Brown, Ellen
Bruce, David
Buck, Amanda
Bunworth, Kerry
Burger, Ilse
Burgess, Laura
Burn, Mathew
Burssens, Evelyn
Burton, Mauian
Butler, Nicola
Button, Denise
Carpenter, Michael
Chadha, Dinesh
Chatterjee, Kausik
Choy, Lillian
Cohen, David
Connell, Lynne
Cooper, Martin
Corrigan, John
Cotterill, Donna
Courtauld, Gillian
Crawford, Susan
Cullen, Claire
Dani, Krishna
Daniel, Amelia
Datta, Prabel
Davis, Michelle
Day, Nicola
Doherty, Mandy
Douglas, Catherine
Dunne, Karen
Edwards, Collette
Eglinton, Charlotte
Elmarimi, Abduelbaset
Emsley, Hedley
England, Timothy
Epstein, Daniel
Erande, Renuka
Esisi, Bernard
Evans, Rachel
Farren, Pamela
Fitzell, Pauline
Fletcher, Glyn
Gallifent, Rachel
Gascoyne, Rachel
Giallombardo, Elio
Gregary, Bindu
Gunathilagan, Gunaratam
Guyler, Paul
Hairsine, Brigid
Haley, Michael
Hardwick, Anne
Hargroves, David
Harrington, Frances
Hedstrom, Amanda
Holmes, Clare
Hussein, Senussi
Ingram, Tanya
Ispoglou, Sissi
Iveson, Liz
Johnson, Venetia
Justin, Frances
Kausar, Shahid
Kee, Karen
Keeling, Michael
Khan, Shagufta
Kieliszkowska, Agnieszka
Kingwell, Hayley
Krishnamurthy, Vinodh
Kullane, Sagal
Kumar, Balakrishna
Leach, Simon
Leason, Sana
Lopez, Paula
Luder, Robert
Madigan, Barbara
Maguire, Stuart
Maguire, Holly
Mahawish, Karim
Makawa, Linetty
Mamun, Maam
Manawadu, Dulka
Mangion, David
Manoj, Aravindakshan
Mansoor, Syed
Marsden, Tracy
Marsh, Rachel
Mashate, Sheila
McCormick, Michael
McGolick, Clare
McKee, Madeleine
Mckenzie, Emma
Meenakishundaram, Sanjeevikumar
Mellor, Zoe
Misra, Amulya
Mistri, Amit
Mohd Nor, Azlisham
Mpelembue, Mushiya
Murphy, Peter
Nallasivam, Arumug
Needle, Ann
Nguyen, Vinh
O'Connell, Janice
O'Mahony, Paul
Okwera, James
Orefo, Chukwuka
Owusu-Agyei, Peter
Parry, Anthea
Parry-Jones, Adrian
Pasco, Kath
Patterson, Chris
Peixoto, Cassilda
Perez, Jane
Persad, Nicola
Porteous, Mia
Power, Michael
Price, Christopher
Proschel, Harald
Punekar, Shuja
Putterill, Janet
Randall, Marc
Redjep, Ozlem
Rehman, Habib
Richards, Emma
Riddell, Victoria
Roffe, Christine
Rogers, Gill
Rudd, Anthony
Saastamoinen, Kari
Sajid, Mahmud
Sandhu, Banher
Schofield, Christine
Scott, Jon
Sekaran, Lakshmanan
Sharma, Pankaj
Sharma, Jagdish
Sharpe, Simon
Smith, Matthew
Smith, Anew
Sprigg, Nikola
Staals, Julie
Steele, Amy
Storey, Gail
Storey, Kelley
Subramonian, Santhosh
Sword, Jane
Tallon, Grainne
Tan, Garryck
Tate, Margaret
Teke, Jennifer
Temple, Natalie
Thompson, Teresa
Tysoe, Sharon
Vahidassr, Djamil
van der Kwaak, Anouk
Veltkamp, Roland
Walstow, Deborah
Watchurst, Caroline
Watson, Fran
Waugh, Dean
Wilkinson, Peter
Wilson, David
Wilson-Owen, Sarah
Wroath, Belinda
Wynter, Inez
Young, Emma
Wilson, Duncan
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology June 2018 17(6):539-547
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-10 z 10

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies