Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Bank, Steven B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the complex zeros of solutions of linear differential equations
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Annali di Matematica Pura ed Applicata (1923 -). December 1992 161(1):83-112
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A note on the zero-sequences of solutions of linear differential equations
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Results in Mathematics. March 1988 13(1-2):1-11
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On determining the location of complex zeros of solutions of certain linear differential equations
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Annali di Matematica Pura ed Applicata. December 1988 151(1):67-96
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the growth of meromorphic solutions of linear differential equations having arbitrary entire coefficients
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Annali di Matematica Pura ed Applicata. December 1975 107(1):279-289
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Some results on hypertranscendental meromorphic functions
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Monatshefte für Mathematik. December 1980 90(4):267-289
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On solutions of algebraic differential equations whose coefficients are analytic functions in the unit disk
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Annali di Matematica Pura ed Applicata. December 1972 92(1):323-335
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the explicit determination of certain solutions of periodic differential equations.
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Complex Variables; Oct1993, Vol. 23 Issue 1/2, p101-121, 21p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the oscillation of solutions of certain linear differential equations in the complex domain.
Autorzy :
Bank, Steven B.
Langley, J. K.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Edinburgh Mathematical Society; Oct1987, Vol. 30 Issue 3, p455-469, 15p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A note on the location of complex zeros of solutions of linear differential equations.
Autorzy :
Bank, Steven B.
Pokaż więcej
Źródło :
Complex Variables; Oct1989, Vol. 12 Issue 1-4, p159-167, 9p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies