Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Bean, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
The mitochondrial protein Opa1 promotes adipocyte browning that is dependent on urea cycle metabolites
Autorzy :
Bean, CamillaAff1, Aff2
Audano, Matteo
Varanita, TatianaAff1, Aff2
Favaretto, Francesca
Medaglia, MartaAff1, Aff2
Gerdol, Marco
Pernas, LenaAff1, Aff2
Stasi, Fabio
Giacomello, Marta
Herkenne, StèphanieAff1, Aff2
Muniandy, Maheswany
Heinonen, Sini
Cazaly, Emma
Ollikainen, Miina
Milan, Gabriella
Pallavicini, Alberto
Pietiläinen, Kirsi H.Aff6, Aff8
Vettor, Roberto
Mitro, Nico
Scorrano, LucaAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Metabolism. 3(12):1633-1647
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A solar C/O and sub-solar metallicity in a hot Jupiter atmosphere
Autorzy :
Line, Michael R.Aff1, Aff2
Brogi, MatteoAff3, Aff4, Aff5
Bean, Jacob L.
Gandhi, SiddharthAff3, Aff4
Zalesky, Joseph
Parmentier, Vivien
Smith, Peter
Mace, Gregory N.
Mansfield, Megan
Kempton, Eliza M.-R.
Fortney, Jonathan J.
Shkolnik, EvgenyaAff1, Aff2
Patience, Jennifer
Rauscher, Emily
Désert, Jean-Michel
Wardenier, Joost P.
Pokaż więcej
Źródło :
Nature: International weekly journal of science. 598(7882):580-584
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Nodular fasciitis of the breast: clinicopathologic and molecular characterization with identification of novel USP6 fusion partners
Autorzy :
Cloutier, Jeffrey M.
Kunder, Christian A.
Charville, Gregory W.
Hosfield, Elizabeth M.
García, Joaquín J.
Brown, Ryanne A.
Troxell, Megan L.
Allison, Kimberly H.
Bean, Gregory R.
Pokaż więcej
Źródło :
Modern Pathology: Publishing innovative clinical and translational research in the pathology of human disease. 34(10):1865-1875
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Selinexor in combination with topotecan in patients with advanced or metastatic solid tumors: Results of an open-label, single-center, multi‐arm phase Ib study
Autorzy :
Thein, Kyaw ZinAff1, Aff2
Piha-Paul, Sarina A.
Tsimberidou, Apostolia
Karp, Daniel D.
Janku, Filip
Zarifa, Abdulrazzak
Shah, Jatin
Milton, Denái R.
Bean, Stacie
McQuinn, Lacey
Gong, Jing
Colen, Rivka
Carter, Brett W.
Subbiah, Vivek
Ogbonna, Deby C.
Pant, Shubham
Meric-Bernstam, Funda
Naing, Aung
Pokaż więcej
Źródło :
Investigational New Drugs: Novel Anti-Cancer Therapeutics and Therapies. 39(5):1357-1365
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Who makes it all the way? Participants vs. decliners, and completers vs. drop-outs, in a 6-month exercise trial during cancer treatment. Results from the Phys-Can RCT
Autorzy :
Strandberg, Emelie
Bean, Christopher
Vassbakk-Svindland, Karianne
Brooke, Hannah L.
Sjövall, Katarina
Börjeson, Sussanne
Berntsen, SveinungAff1, Aff4
Nordin, Karin
Demmelmaier, IngridAff1, Aff4
Pokaż więcej
Źródło :
Supportive Care in Cancer. :1-10
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Next-generation sequencing for constitutional variants in the clinical laboratory, 2021 revision: a technical standard of the American College of Medical Genetics and Genomics (ACMG)
Autorzy :
Rehder, Catherine
Bean, Lora J. H.
Bick, David
Chao, Elizabeth
Chung, Wendy
Das, Soma
O’Daniel, Julianne
Rehm, HeidiAff8, Aff9
Shashi, Vandana
Vincent, Lisa M.Aff11, Aff12
Pokaż więcej
Źródło :
Genetics in Medicine: Official journal of the American College of Medical Genetics and Genomics. 23(8):1399-1415
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the inclusive and differential t t ¯ $$ \overline{t} $$ γ cross sections in the single-lepton channel and EFT interpretation at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
Q. Guo
T. Javaid
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. LIU
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
S. Khalil
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Lomidze
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
O. Turkot
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
A. K. Das
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
U. Sarkar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
M. Campana
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Jeon
D. Y. Kang
Y. Kang
J. H. Kim
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
Y. Jeong
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
T. Torims
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
R. Chistov
M. Danilov
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Gribushin
V. Klyukhin
N. Korneeva
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
V. Savrin
P. Volkov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
A. Trapote
N. Trevisani
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D D C Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
M. Verzetti
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
M. l. Holmberg
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
J. Ngadiuba
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-thonney
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
B. Maier
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Tatar
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
R. Harr
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Top physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 12, Pp 1-59 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d142121dce154fb8bd43eec42d749a44
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the top quark mass using events with a single reconstructed top quark in pp collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. BRANDAO MAL-BOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
Q. Guo
T. Javaid
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. LIU
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Abu Zeid
S. Elgammal
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
O. Turkot
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
R. Karnam
M. Kumar
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Jeon
D. Y. Kang
Y. Kang
J. H. Kim
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
Y. Jeong
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
T. Torims
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
V. Klyukhin
O. Kodolova
N. Korneeva
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
V. Savrin
P. Volkov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
A. Trapote
N. Trevisani
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
DDC Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
M. Verzetti
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
M. l. Holmberg
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-thonney
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
B. Maier
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Top physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 12, Pp 1-57 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a803683fb35848e99b502c8c0b9ab630
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies