Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Belk, Mark C."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Multivariate heritability of shape in June sucker (Chasmistes liorus) and Utah sucker (Catostomus ardens): shape as a functional trait for discriminating closely related species
Autorzy :
Belk, Mark C.
Schaalje, G. Bruce
Pokaż więcej
Źródło :
Development Genes and Evolution. June 2016 226(3):197-207
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies