Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Bellato, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Search for dark matter particles in W events with transverse momentum imbalance in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff85, Aff88, Aff274, IDJHEP032024134_cor1
Hayrapetyan, A.
Tumasyan, A.Aff1, Aff206
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff207
Krammer, N.
Liko, D.
Mikulec, I.
Schieck, J.Aff2, Aff207
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff207
Darwish, M. R.Aff3, Aff208
Janssen, T.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
Dansana, S.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Makarenko, I.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Tytgat, M.Aff4, Aff6
Van Putte, S.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Khalilzadeh, A.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
De Coen, M.
Dobur, D.
Hong, Y.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Van Den Bossche, N.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Caputo, C.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Lidrych, J.
Mastrapasqua, P.
Mondal, K.
Tran, T. T.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Menezes De Oliveira, T.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Soeiro, M.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff209
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff210
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff211
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff210
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Orzari, B.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Keshri, S.
Thakur, S.
Cheng, T.
Guo, Q.
Javaid, T.
Mittal, M.
Yuan, L.
Bauer, G.Aff15, Aff212
Hu, Z.
Yi, K.Aff15, Aff176, Aff212
Chen, G. M.Aff16, Aff213
Chen, H. S.Aff16, Aff213
Chen, M.Aff16, Aff213
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff213
Monti, F.
Sharma, R.
Song, J. N.Aff16, Aff213
Tao, J.
Wang, C.Aff16, Aff213
Wang, J.
Wang, Z.
Zhang, H.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Yang, H.
Zhou, C.
You, Z.
Lu, N.
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Reyes Vega, J. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Sculac, A.
Kovac, M.
Sculac, T.
Bargassa, P.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Elgammal, S.Aff31, Aff214
Ellithi Kamel, A.Aff31, Aff215
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Dewanjee, R. K.Aff33, Aff216
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kallonen, K. T. S.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff193
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
De Wit, A.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Gilbert, A.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Kalipoliti, L.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff39, Aff217
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Falke, S.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Haeberle, R.
Le Bihan, A.-C.
Sessini, M. A.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff40
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Greenberg, C.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Xiao, J.
Adamov, G.
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Engelke, F.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Jung, A.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Rehm, F.
Reithler, H.
Sarkisovi, V.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff43, Aff218
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff219
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Alimena, J.
Amoroso, S.
An, Y.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Becerril Gonzalez, H.
Behnke, O.
Belvedere, A.
Bhattacharya, S.
Blekman, F.Aff45, Aff46
Borras, K.Aff43, Aff45
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Hinzmann, A.
Jafari, A.Aff45, Aff65
Jeppe, L.
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff45, Aff220
Lohmann, W.Aff45, Aff221
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Ranken, E.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Scham, M.Aff43, Aff45, Aff222
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff43, Aff45
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Sreelatha Pramod, L. P.
Stafford, D.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff43, Aff45
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
Eich, M.
El Morabit, K.
Fischer, Y.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Grohsjean, A.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Raciti, B.
Rieger, M.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff139
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Mormile, M.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wittig, F.
Wolf, R.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Papadopoulos, A.Aff48, Aff139
Stakia, A.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Melachroinos, G.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Paraskevas, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Karapostoli, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Siamarkou, E.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff52, Aff223
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff55, Aff224
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff53, Aff225
Kadlecsik, Á.
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff52, Aff53
Veres, G. I.
Raics, P.
Ujvari, B.
Zilizi, G.
Bencze, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff55, Aff223
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Csorgo, T.Aff52, Aff56
Nemes, F.Aff52, Aff56
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff57, Aff226
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff57, Aff227
Singla, A.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff59, Aff228
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff59, Aff229
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.Aff59, Aff229
Sarkar, S.
Ameen, M. M.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Chatterjee, S.
Jana, P.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff60, Aff230
Kumar, D.Aff60, Aff230
Panwar, L.Aff60, Aff230
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Saha, N. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Verma, S.
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Bala, A.
Banerjee, S.
Chatterjee, R. M.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff63, Aff231
Das, A. K.
Kar, C.
Maity, D.Aff63, Aff232
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff63, Aff232
Naskar, K.Aff63, Aff232
Nayak, A.Aff63, Aff232
Sadangi, P.
Saha, P.
Swain, S. K.
Varghese, S.Aff63, Aff232
Vats, D.Aff63, Aff232
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff65
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff65, Aff233
Chenarani, S.Aff66, Aff234
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff68, Aff70, Aff235
Colaleo, A.Aff68, Aff69
Creanza, D.Aff68, Aff70
D’Anzi, B.Aff68, Aff69
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palma, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff70
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69, Aff235
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff68, Aff69
Mastrapasqua, V.Aff68, Aff69
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pellecchia, A.Aff68, Aff69
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Radogna, R.
Ramirez-Sanchez, G.Aff68, Aff70
Ramos, D.
Ranieri, A.
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Zaza, A.Aff68, Aff69
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff71, Aff72
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Fasanella, D.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff71, Aff236
Lunerti, L.Aff71, Aff72
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff71, Aff72
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff71, Aff72
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff237
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff237
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff75, Aff76
Camaiani, B.Aff75, Aff76
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Papanastassiou, A.Aff75, Aff76
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff77, Aff238
Piccolo, D.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.
Lucchini, M. T.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cagnotta, A.Aff82, Aff83
Carnevali, F.Aff82, Aff83
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
Lista, L.Aff82, Aff83, Aff239
Paolucci, P.Aff82, Aff139
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Ardino, R.
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff86, Aff171
Bellato, M.
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Grosso, G.
Layer, L.Aff83, Aff86
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff86, Aff87
Meneguzzo, A. T.Aff86, Aff87
Migliorini, M.Aff86, Aff87
Pazzini, J.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
Triossi, A.Aff86, Aff87
Ventura, S.
Yarar, H.Aff86, Aff87
Zanetti, M.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Zumerle, G.Aff86, Aff87
Abu Zeid, S.Aff89, Aff240
Aimè, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Re, V.
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.Aff89, Aff90
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Ajmal, S.Aff91, Aff92
Asenov, P.Aff91, Aff241
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Magherini, M.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff91, Aff241
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Presilla, M.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff93, Aff94
Boccali, T.
Bossini, E.
Bruschini, D.Aff93, Aff95
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
Cipriani, M.Aff93, Aff94
D’Amante, V.Aff93, Aff96
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff93, Aff94
Musich, M.Aff93, Aff94
Palla, F.
Parolia, S.
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.Aff93, Aff94
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff97, Aff98
Cavallari, F.
Cunqueiro Mendez, L.Aff97, Aff98
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Errico, F.Aff97, Aff98
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Mijuskovic, J.Aff97, Aff98
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Finco, L.
Grippo, M.Aff99, Aff100
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Luongo, F.Aff99, Aff100
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff99, Aff100
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.Aff99, Aff100
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tarricone, C.Aff99, Aff100
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.
Umoret, G.Aff99, Aff100
Vlasov, E.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
De Leo, K.Aff102, Aff103
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Hong, J.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, J.
Lee, H.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Bak, G.
Gwak, P.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, D.
Kim, T. J.
Merlin, J. A.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Jun, W.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, J.
Lee, J.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Gaile, A.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Strautnieks, N. R.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Yusuff, I.Aff118, Aff242
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff120, Aff243
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Ramírez García, M.
Bautista, I.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Raicevic, N.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Muhammad, A.
Pozniak, K.
Zabolotny, W.
Araujo, M.
Bastos, D.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Boletti, A.
Bozzo, M.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Petrilli, A.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.
Milenovic, P.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Morcillo Perez, C. M.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Vischia, P.
Bhowmik, S.
Blanco Fernández, S.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Navarrete Ramos, E.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff137, Aff244
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.Aff138, Aff245
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Amendola, C.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Barney, D.
Bermúdez Martínez, A.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bin Anuar, A. A.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Fallavollita, F.Aff89, Aff90, Aff139
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kieseler, J.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milosevic, V.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Pantaleo, F.
Peruzzi, M.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Qu, H.
Rabady, D.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Shchelina, K.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff49, Aff139
Stahl Leiton, A. G.
Steen, A.
Summers, S.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Walter, D.
Wanczyk, J.Aff139, Aff246
Wozniak, K. A.Aff139, Aff247
Zehetner, P.
Zejdl, P.
Zeuner, W. D.
Bevilacqua, T.Aff140, Aff142
Caminada, L.Aff140, Aff142
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff140, Aff142
Noehte, L.Aff140, Aff142
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff141, Aff246
Backhaus, M.
Calandri, A.
Cazzaniga, C.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchegiani, M.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff141, Aff246
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Seidita, R.
Steggemann, J.Aff141, Aff246
Valsecchi, D.
Wallny, R.
Amsler, C.Aff142, Aff248
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff143, Aff249
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Tiwari, P. C.Aff143, Aff230
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Chen, Z. g.
Hou, W.-S.
Hsu, T. h.
Kao, Y. w.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Su, X. f.
Thomas-Wilsker, J.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Wachirapusitanand, V.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff146, Aff250
Eskut, E.
Guler, Y.Aff146, Aff251
Gurpinar Guler, E.Aff146, Aff251
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff146, Aff252
Polatoz, A.
Tali, B.Aff146, Aff253
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Ocalan, K.Aff147, Aff254
Yalvac, M.Aff147, Aff255
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff148, Aff256
Kaya, O.Aff148, Aff257
Tekten, S.Aff148, Aff258
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff149, Aff250
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff149, Aff259
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff150, Aff253
Epshteyn, V.
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff150, Aff260
Isildak, B.Aff150, Aff261
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Potok, O.
Sert, H.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff150, Aff253
Zorbilmez, C.
Boyaryntsev, A.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Bury, F.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff153
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff154, Aff262
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff153, Aff154
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Carrillo Montoya, C. A.
Chahal, G. S.Aff155, Aff263
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Knight, M.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Nash, J.Aff155, Aff264
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Richards, A.
Rose, A.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff139, Aff155
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Hiltbrand, J.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Toms, M.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Huerta Escamilla, C.
Simsek, A. E.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Chudasama, R.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff100, Aff159
Usai, E.
West, C.
Yi, R.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Coubez, X.Aff43, Aff161
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff161, Aff265
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Mondal, S.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff161, Aff266
Simpson, F.
Stamenkovic, M.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Zhang, W.
Abbott, S.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Citron, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Wei, W.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gordon, M.
Hanson, G.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Quinnan, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Barzdukas, A.
Brennan, L.
Campagnari, C.
Collura, G.
Dorsett, A.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Dutta, V.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Manganelli, N.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Amram, O.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cummings, G.
Dickinson, J.
Dutta, I.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff167, Aff171
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff171, Aff267
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Aruta, C.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Chang, P.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Koenig, E.
Kolosova, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Adams, T.
Al Kadhim, A.
Askew, A.
Bower, N.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Hashmi, R.
Kim, R. S.
Kim, S.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Prova, P. R.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Alsufyani, B.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff174, Aff240
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Adams, M. R.
Bennett, C.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Escobar Franco, R.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lee, J. h.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Nanda, S.
Oh, G.
Ozek, B.
Pilipovic, D.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Blend, D.
Dilsiz, K.Aff176, Aff268
Emediato, L.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff176
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff176, Aff269
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff176, Aff270
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kang, L.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roguljic, M.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Grove, D.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Pitt, M.
Popescu, S.Aff178, Aff271
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Wilson, G.
Allmond, B.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kalogeropoulos, A.
Kim, D.
Maravin, Y.
Nam, K.
Natoli, J.
Roy, D.
Sorrentino, G.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Chen, Y. M.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Paranjpe, M. M.
Wang, L.
Wong, K.
Bendavid, J.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hoang, D.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lavezzo, L.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rothman, S.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Crossman, B.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Mahon, D.
Mans, J.
Marzocchi, B.
Pandey, S.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Hossain, J.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Vagnerini, A.
Wightman, A.
Yan, F.
Yu, D.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Rejeb Sfar, H.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lu, M.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wang, B.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Miao, Y.
Monk, D. G.
Schmitt, M. H.
Taliercio, A.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Castells, S.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Ho, K. W.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Nelson, H.
Osherson, M.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Basnet, A.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bouchamaoui, H.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Loeliger, A.
Marlow, D.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chandra, S.
Chawla, R.
Das, S.
Gu, A.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Virdi, A. K.
Wang, F.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Pathak, A.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Miguel Colin, O.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Yigitbasi, E.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff198, Aff221
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Vora, J.
Wang, H.
Acharya, H.
Ally, D.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Karunarathna, N.
Lee, L.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Aebi, D.
Ahmad, M.
Bouhali, O.Aff200, Aff272
Dalchenko, M.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff200
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Hussain, A.
Kazhykarim, Y.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mankel, A.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Karchin, P. E.
Aravind, A.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Warden, A.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Druzhkin, D.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.Aff1, Aff155
Obraztsov, S.
Oreshkin, V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2024(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurement of the differential tt¯ production cross section as a function of the jet mass and extraction of the top quark mass in hadronic decays of boosted top quarks
Autorzy:
Tumasyan, A.Aff1, Aff182
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Valle, A. Escalante Del
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff183
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff183
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff183
Darwish, M. R.Aff3, Aff184
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff185
Sfar, H. Rejeb
Mechelen, P. Van
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
Faham, H. El
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Bemden, M. Vanden
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Bossche, N. Van Den
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Teles, P. Rebello
Júnior, W. L. Aldá
Pereira, M. Alves Gallo
Filho, M. Barroso Ferreira
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff186
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff187
De Jesus Damiao, D.
Sousa, V. Dos Santos
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff9, Aff188
Herrera, C. Mora
Amarilo, K. Mota
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva De Araujo, F. TorresAff9, Aff189
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.Aff10, Aff187
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff14, Aff190
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff15, Aff191
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff15, Aff191, Aff192
Chen, G. M.Aff16, Aff190
Chen, H. S.Aff16, Aff190
Chen, M.Aff16, Aff190
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Kou, H.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff193
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff185
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Trujillo, D. A. Barbosa
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Alvarez, J. D. Ruiz
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff194
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.Aff30, Aff195
Assran, Y.Aff30, Aff196, Aff197
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff198
Simkina, P.
Titov, M.
Barrera, C. Baldenegro
Beaudette, F.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Alves, B. A. Fontana Santos
Ghosh, S.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff199
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A.-C. Le
Hove, P. Van
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff39, Aff200
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Donckt, M. Vander
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, I.
Toriashvili, T.Aff40, Aff201
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff194
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff202
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Bhattacharya, S.
Anuar, A. A. Bin
Blekman, F.Aff44, Aff203
Borras, K.Aff44, Aff204
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Rodríguez, S. Consuegra
Silva, G. Correia
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Banos, L. I. Estevez
Filatov, O.
Gallo, E.Aff44, Aff203
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff44, Aff205
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasem, A.Aff44, Aff204
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Pernia, D. Leyva
Lipka, K.Aff44, Aff206
Lohmann, W.Aff44, Aff207
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I. -A.
Morentin, M. Mendizabal
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Raspereza, A.
Lopes, B. Ribeiro
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff44, Aff204, Aff208
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff44, Aff204
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff44, Aff203
Shchedrolosiev, M.
Ricardo, R. E. Sosa
Stafford, D.
Tonon, N.
De Klundert, M. Van
Vazzoler, F.
Barroso, A. Ventura
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff44, Aff204
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Santos, A. Zimermmane Castro
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
Morabit, K. El
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff209
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
Linden, J. van der
Cube, R. F. Von
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kioseoglou, P. G. Kosmoglou
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff210
Lökös, S.Aff51, Aff211
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff51, Aff212
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff52, Aff213
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff214, Aff215
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff213
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff54, Aff216
Csorgo, T.Aff55, Aff212
Nemes, F.Aff55, Aff212
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff56, Aff217
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff56, Aff218
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff58, Aff219
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff58, Aff220
Maity, M.Aff58, Aff219
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff59, Aff221
Kumar, D.Aff59, Aff221
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff59, Aff221
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Tiwari, P. C.Aff59, Aff221
Verma, S.
Naskar, K.Aff60, Aff222
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff63, Aff223
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan NairAff63, Aff224
Nayak, A.Aff63, Aff224
Saha, P.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff63, Aff224
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff65, Aff225
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff65, Aff226
Chenarani, S.Aff66, Aff227
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff68, Aff228
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Elmetenawee, W.
Errico, F.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Ince, M.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
My, S.
Nuzzo, S.
Pellecchia, A.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Meo, S. LoAff69, Aff229
Lunerti, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Costa, S.Aff70, Aff230
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff70, Aff230
Tuve, C.
Barbagli, G.
Bardelli, G.
Camaiani, B.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff72, Aff209
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Lucchini, M. T.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Carnevali, F.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.Aff75, Aff231
Paolucci, P.Aff75, Aff209
Rossi, B.
Sciacca, C.
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff76, Aff232
Bellato, M.
Bisello, D.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Grosso, G.
Layer, L.Aff76, Aff233
Lusiani, E.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tosi, M.
Ventura, S.
Yarar, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Zeid, S. AbuAff77, Aff234
Aimè, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Asenov, P.Aff78, Aff235
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Magherini, M.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff78, Aff235
Piccinelli, A.
Presilla, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Bruschini, D.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
D’Amante, V.
Dell’Orso, R.
Domenico, M. R. Di
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.
Mandorli, G.
Figueiredo, D. Matos
Messineo, A.
Musich, M.
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.
Cavallari, F.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Grippo, M.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.
Migliore, E.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.
Shchelina, K.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Tornago, M.
Trocino, D.
Umoret, G.
Vagnerini, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Sorrentino, G.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
J., Watson I.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Norjoharuddeen, N. Bin
Hoh, S. Y.Aff96, Aff236
Yusuff, I.Aff96, Aff236
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Acosta, H. A. Encinas
Maríñez, L. G. Gallegos
Coello, M. León
Quijada, J. A. Murillo
Sehrawat, A.
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
La Cruz, I. Heredia-DeAff98, Aff237
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Hernández, A. Sánchez
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff101, Aff238
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.Aff107, Aff239
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Val, D. Fernández Del
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Dengra, C. Perez
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Ferrero, D. D. Redondo
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Sastre, J.
Gómez, L. Urda
Escobar, J. Vazquez
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Bouza, V. Rodríguez
Rodríguez, A. Soto
Trapote, A.
Villalba, C. Vico
Cifuentes, J. A. Brochero
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Madrazo, C. Fernandez
Alonso, A. García
Gomez, G.
García, C. Lasaosa
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Cuevas, P. Matorras
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff112, Aff240
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.Aff114, Aff241
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lintuluoto, A.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Gutiérrez, G. Reales
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff114, Aff242
Leiton, A. G. Stahl
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff114, Aff243
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff115, Aff244
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff115, Aff244
Noehte, L.Aff115, Aff244
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff116, Aff243
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Perez, C. Martin
Mascellani, A.Aff116, Aff243
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Steggemann, J.Aff116, Aff243
Valsecchi, D.Aff116, Aff209
Wallny, R.
Amsler, C.Aff117, Aff245
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Burgo, R. Del
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Cruz, S. Sanchez
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff118, Aff246
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff121, Aff247
Eskut, E.
Guler, Y.Aff121, Aff248
Guler, E. GurpinarAff121, Aff248
Isik, C.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff121, Aff249
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff121, Aff250
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff122, Aff251
Ocalan, K.Aff122, Aff252
Yalvac, M.Aff122, Aff253
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff123, Aff254
Kaya, O.Aff123, Aff255
Tekten, S.Aff123, Aff256
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff124, Aff247
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff124, Aff247
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff125, Aff250
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff125, Aff257
Isildak, B.Aff125, Aff258
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Cerci, D. SunarAff125, Aff250
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff128, Aff259
Pass, K. Walkingshaw
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff129, Aff260
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff129, Aff261
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff130, Aff262
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Negra, M. Della
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff130, Aff263
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.-M.
Shtipliyski, A.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff130, Aff209
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Cooper, S. I.
Croce, D. Di
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff134, Aff264
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff136, Aff204
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff136, Aff265
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff136, Aff266
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Narayanan, B. V. Sathia
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Petrillo, K. F. Di
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff146, Aff267
Ravera, F.
Hall, A. ReinsvoldAff146, Aff268
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Madhu, A. Muthirakalayil
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff149, Aff234
Hohlmann, M.
Verma, R. Kumar
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff151, Aff269
Emediato, L.
Gandrajula, R. P.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J. -P.
Mestvirishvili, A.Aff151, Aff270
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff151, Aff271
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff151, Aff272
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro, L. F. Alcerro
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Mahieu, C. Le
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.Aff164, Aff194
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Ornelas, M. Nunez
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Manteca, P. J. Fernández
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff170, Aff273
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Onsem, G. P. Van
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff173, Aff207
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff175, Aff274
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff175, Aff275
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Lara, C. E. Perez
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.Aff181, Aff276
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.Aff181, Aff276
Dermenev, A.
Dimova, T.Aff181, Aff276
Dremin, I.
Dubinin, M.Aff181, Aff267
Dudko, L.
Epshteyn, V.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.Aff181, Aff276
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.Aff181, Aff276
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.Aff181, Aff277
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.Aff181, Aff276
Krasnikov, N.
Kuznetsova, E.Aff181, Aff278
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff181, Aff276
Murzin, V.
Nikitenko, A.Aff181, Aff279
Obraztsov, S.
Oskin, A.
Ovtin, I.Aff181, Aff276
Palichik, V.
Parygin, P.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.Aff181, Aff276
Popov, V.
Popova, E.
Radchenko, O.Aff181, Aff276
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.Aff181, Aff276
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vlasov, E.
Volkov, P.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.Aff181, Aff280
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Aff281, IDs10052023115878_cor2362
Pokaż więcej
Źródło:
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 83(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
The Analytical Method algorithm for trigger primitives generation at the LHC Drift Tubes detector
Autorzy:
Abbiendi, G.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Álvarez González, B.
Amapane, N.
Bachiller, I.
Barcellan, L.
Baldanza, C.
Battilana, C.
Bellato, M.
Bencze, G.
Benettoni, M.
Beni, N.
Benvenuti, A.
Bergnoli, A.
Blanco Ramos, L.C.
Borgonovi, L.
Bragagnolo, A.
Cafaro, V.
Calderon, A.
Calvo, E.
Carlin, R.
Carrillo Montoya, C.A.
Cavallo, F.R.
Cela Ruiz, J.M.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Checchia, P.
Ciano, L.
Colino, N.
Corti, D.
Cotto, G.
Crupano, A.
Cuadrado Calzada, S.
Cuevas, J.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Dattola, D.
De La Cruz, B.
de Lara Rodríguez, C.I.
De Remigis, P.
Erice Cid, C.
Eliseev, D.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Bedoya, C.F.
de Trocóniz, J.F.
Fernández del Val, D.
Fernández Menéndez, J.
Fernández Ramos, J.P.
Folgueras, S.
Fouz, M.C.
Francia Ferrero, D.
García Romero, J.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Giordano, V.
Gonella, F.
González Caballero, I.
González Fernández, J.R.
González López, O.
Goy López, S.
Gozzelino, A.
Griggio, A.
Grosso, G.
Guandalini, C.
Guiducci, L.
Gulmini, M.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Isocrate, R.
Josa, M.I.
Kiani, B.
León Holgado, J.
Lo Meo, S.
Lusiani, E.
Lunerti, L.
Marcellini, S.
Margoni, M.
Mariotti, C.
Martín Martín, I.
Martínez Morales, J.J.
Maselli, S.
Masetti, G.
Meneguzzo, A.T.
Merschmeyer, M.
Migliorini, M.
Modenese, L.
Molnar, J.
Montecassiano, F.
Mora Martínez, J.
Moran, D.
Mukherjee, S.
Navarrete, J.J.
Navarria, F.
Navarro Tobar, A.
Nowotny, F.
Palencia Cortezón, E.
Passaseo, M.
Pazzini, J.
Pelliccioni, M.
Perrotta, A.
Philipps, B.
Piedra Gomez, J.
Primavera, F.
Puerta Pelayo, J.
Puras Sánchez, J.C.
Ramón Álvarez, C.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D.D.
Reithler, H.
Reyes-Almanza, R.
Rodríguez Bouza, V.
Ronchese, P.
Rossi, A.M.
Rossin, R.
Rotondo, F.
Rovelli, T.
Sánchez Cruz, S.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Sharma, A.
Simonetto, F.
Soto Rodríguez, A.
Staiano, A.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.F.
Toniolo, N.
Torromeo, G.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Triossi, A.
Trocino, D.
Ujvari, B.
Umoret, G.
Urda Gómez, L.
Uwe, B.
Ventura, S.
Vico Villalba, C.
Wiedenbeck, S.
Zanetti, M.
Zantis, F.P.
Zilizi, G.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Pokaż więcej
Źródło:
In Nuclear Inst. and Methods in Physics Research, A April 2023 1049
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Optimization of the JUNO liquid scintillator composition using a Daya Bay antineutrino detector
Autorzy:
Abusleme, A.
Adam, T.
Ahmad, S.
Aiello, S.
Akram, M.
Ali, N.
An, F.P.
An, G.P.
An, Q.
Andronico, G.
Anfimov, N.
Antonelli, V.
Antoshkina, T.
Asavapibhop, B.
de André, J.P.A.M.
Babic, A.
Balantekin, A.B.
Baldini, W.
Baldoncini, M.
Band, H.R.
Barresi, A.
Baussan, E.
Bellato, M.
Bernieri, E.
Biare, D.
Birkenfeld, T.
Bishai, M.
Blin, S.
Blum, D.
Blyth, S.
Bordereau, C.
Brigatti, A.
Brugnera, R.
Budano, A.
Burgbacher, P.
Buscemi, M.
Bussino, S.
Busto, J.
Butorov, I.
Cabrera, A.
Cai, H.
Cai, X.
Cai, Y.K.
Cai, Z.Y.
Cammi, A.
Campeny, A.
Cao, C.Y.
Cao, G.F.
Cao, J.
Caruso, R.
Cerna, C.
Chang, J.F.
Chang, Y.
Chen, H.S.
Chen, P.A.
Chen, P.P.
Chen, S.M.
Chen, S.J.
Chen, X.R.
Chen, Y.W.
Chen, Y.X.
Chen, Y.
Chen, Z.
Cheng, J.
Cheng, Y.P.
Cheng, Z.K.
Chepurnov, A.
Cherwinka, J.J.
Chiarello, F.
Chiesa, D.
Chimenti, P.
Chu, M.C.
Chukanov, A.
Chuvashova, A.
Clementi, C.
Clerbaux, B.
Di Lorenzo, S. Conforti
Corti, D.
Costa, S.
Dal Corso, F.
Cummings, J.P.
Dalager, O.
De La Taille, C.
Deng, F.S.
Deng, J.W.
Deng, Z.
Deng, Z.Y.
Depnering, W.
Diaz, M.
Ding, X.F.
Ding, Y.Y.
Dirgantara, B.
Dmitrievsky, S.
Diwan, M.V.
Dohnal, T.
Donchenko, G.
Dong, J.M.
Dornic, D.
Doroshkevich, E.
Dove, J.
Dracos, M.
Druillole, F.
Du, S.X.
Dusini, S.
Dvorak, M.
Dwyer, D.A.
Enqvist, T.
Enzmann, H.
Fabbri, A.
Fajt, L.
Fan, D.H.
Fan, L.
Fang, C.
Fang, J.
Fatkina, A.
Fedoseev, D.
Fekete, V.
Feng, L.C.
Feng, Q.C.
Fiorentini, G.
Ford, R.
Formozov, A.
Fournier, A.
Franke, S.
Gallo, J.P.
Gan, H.N.
Gao, F.
Garfagnini, A.
Göttel, A.
Genster, C.
Giammarchi, M.
Giaz, A.
Giudice, N.
Giuliani, F.
Gonchar, M.
Gong, G.H.
Gong, H.
Gorchakov, O.
Gornushkin, Y.
Grassi, M.
Grewing, C.
Gromov, M.
Gromov, V.
Gu, M.H.
Gu, W.Q.
Gu, X.F.
Gu, Y.
Guan, M.Y.
Guardone, N.
Gul, M.
Guo, C.
Guo, J.Y.
Guo, L.
Guo, W.L.
Guo, X.H.
Guo, Y.H.
Guo, Z.
Haacke, M.
Hackenburg, R.W.
Hackspacher, P.
Hagner, C.
Han, R.
Han, Y.
Hans, S.
He, M.
He, W.
Heeger, K.M.
Heinz, T.
Heng, Y.K.
Herrera, R.
Higuera, A.
Hong, D.J.
Hor, Y.K.
Hou, S.J.
Hsiung, Y.B.
Hu, B.Z.
Hu, H.
Hu, J.R.
Hu, J.
Hu, S.Y.
Hu, T.
Hu, Z.J.
Huang, C.H.
Huang, G.H.
Huang, H.X.
Huang, Q.H.
Huang, W.H.
Huang, X.T.
Huang, Y.B.
Huber, P.
Hui, J.Q.
Huo, L.
Huo, W.J.
Huss, C.
Hussain, S.
Insolia, A.
Ioannisian, A.
Ioannisyan, D.
Isocrate, R.
Jaffe, D.E.
Jen, K.L.
Ji, X.L.
Ji, X.P.
Ji, X.Z.
Jia, H.H.
Jia, J.J.
Jian, S.Y.
Jiang, D.
Jiang, X.S.
Jin, R.Y.
Jing, X.P.
Johnson, R.A.
Jollet, C.
Jones, D.
Joutsenvaara, J.
Jungthawan, S.
Kalousis, L.
Kampmann, P.
Kang, L.
Karagounis, M.
Kazarian, N.
Kettell, S.H.
Khan, A.
Khan, W.
Khosonthongkee, K.
Kinz, P.
Kohn, S.
Korablev, D.
Kouzakov, K.
Kramer, M.
Krasnoperov, A.
Krokhaleva, S.
Krumshteyn, Z.
Kruth, A.
Kutovskiy, N.
Kuusiniemi, P.
Lachacinski, B.
Lachenmaier, T.
Landini, C.
Langford, T.J.
Lee, J.
Lee, J.H.C.
Lefevre, F.
Lei, L.
Lei, R.
Leitner, R.
Leung, J.
Li, D.M.
Li, F.
Li, H.T.
Li, H.L.
Li, J.
Li, J.J.
Li, J.Q.
Li, K.J.
Li, M.Z.
Li, N.
Li, Q.J.
Li, R.H.
Li, S.C.
Li, S.F.
Li, S.J.
Li, T.
Li, W.D.
Li, W.G.
Li, X.M.
Li, X.N.
Li, X.L.
Li, X.Q.
Li, Y.
Li, Y.F.
Li, Z.B.
Li, Z.Y.
Liang, H.
Liang, J.J.
Liebau, D.
Limphirat, A.
Limpijumnong, S.
Lin, C.J.
Lin, G.L.
Lin, S.X.
Lin, T.
Lin, Y.H.
Ling, J.J.
Link, J.M.
Lippi, I.
Littenberg, L.
Littlejohn, B.R.
Liu, F.
Liu, H.
Liu, H.B.
Liu, H.D.
Liu, H.J.
Liu, H.T.
Liu, J.C.
Liu, J.L.
Liu, M.
Liu, Q.
Liu, R.X.
Liu, S.Y.
Liu, S.B.
Liu, S.L.
Liu, X.W.
Liu, Y.
Lokhov, A.
Lombardi, P.
Loo, K.
Lorenz, S.
Lu, C.
Lu, H.Q.
Lu, J.B.
Lu, J.G.
Lu, S.X.
Lu, X.X.
Lubsandorzhiev, B.
Lubsandorzhiev, S.
Ludhova, L.
Luk, K.B.
Luo, F.J.
Luo, G.
Luo, P.W.
Luo, S.
Luo, W.M.
Lyashuk, V.
Ma, Q.M.
Ma, S.
Ma, X.B.
Ma, X.Y.
Ma, Y.Q.
Malyshkin, Y.
Mantovani, F.
Mao, Y.J.
Mari, S.M.
Marini, F.
Marium, S.
Marshall, C.
Martellini, C.
Martin-Chassard, G.
Caicedo, D.A. Martinez
Martini, A.
Martino, J.
Mayilyan, D.
McDonald, K.T.
McKeown, R.D.
Müller, A.
Meng, G.
Mednieks, I.
Meng, Y.
Meregaglia, A.
Meroni, E.
Meyhöfer, D.
Mezzetto, M.
Miller, J.
Miramonti, L.
Monforte, S.
Montini, P.
Montuschi, M.
Morozov, N.
Muralidharan, P.
Napolitano, J.
Nastasi, M.
Naumov, D.V.
Naumova, E.
Nemchenok, I.
Nikolaev, A.
Ning, F.P.
Ning, Z.
Nunokawa, H.
Oberauer, L.
Ochoa-Ricoux, J.P.
Olshevskiy, A.
Ortica, F.
Pan, H.R.
Paoloni, A.
Park, J.
Parkalian, N.
Parmeggiano, S.
Patton, S.
Payupol, T.
Pec, V.
Pedretti, D.
Pei, Y.T.
Pelliccia, N.
Peng, A.G.
Peng, H.P.
Peng, J.C.
Perrot, F.
Petitjean, P.A.
Rico, L.F. Pineres
Popov, A.
Poussot, P.
Pratumwan, W.
Previtali, E.
Pun, C.S.J.
Qi, F.Z.
Qi, M.
Qian, S.
Qian, X.
Qian, X.H.
Qiao, H.
Qin, Z.H.
Qiu, S.K.
Rajput, M.
Ranucci, G.
Raper, N.
Re, A.
Rebber, H.
Rebii, A.
Ren, B.
Ren, J.
Reveco, C.M.
Rezinko, T.
Ricci, B.
Robens, M.
Roche, M.
Rodphai, N.
Rohwer, L.
Romani, A.
Rosero, R.
Roskovec, B.
Roth, C.
Ruan, X.C.
Ruan, X.D.
Rujirawat, S.
Rybnikov, A.
Sadovsky, A.
Saggese, P.
Salamanna, G.
Sangka, A.
Sanguansak, N.
Sawangwit, U.
Sawatzki, J.
Sawy, F.
Schever, M.
Schuler, J.
Schwab, C.
Schweizer, K.
Selivanov, D.
Selyunin, A.
Serafini, A.
Settanta, G.
Settimo, M.
Shahzad, M.
Shi, G.
Shi, J.Y.
Shi, Y.J.
Shutov, V.
Sidorenkov, A.
Šimkovic, F.
Sirignano, C.
Siripak, J.
Sisti, M.
Slupecki, M.
Smirnov, M.
Smirnov, O.
Sogo-Bezerra, T.
Songwadhana, J.
Soonthornthum, B.
Sotnikov, A.
Sramek, O.
Sreethawong, W.
Stahl, A.
Stanco, L.
Stankevich, K.
Štefánik, D.
Steiger, H.
Steiner, H.
Steinmann, J.
Stender, M.
Strati, V.
Studenikin, A.
Sun, G.X.
Sun, L.T.
Sun, J.L.
Sun, S.F.
Sun, X.L.
Sun, Y.J.
Sun, Y.Z.
Suwonjandee, N.
Szelezniak, M.
Tang, J.
Tang, Q.
Tang, X.
Tietzsch, A.
Tkachev, I.
Tmej, T.
Treskov, K.
Troni, G.
Trzaska, W.
Tse, W.-H.
Tull, C.E.
Tuve, C.
van Waasen, S.
Boom, J. van den
Vassilopoulos, N.
Vedin, V.
Verde, G.
Vialkov, M.
Viaud, B.
Viren, B.
Volpe, C.
Vorobel, V.
Votano, L.
Walker, P.
Wang, C.
Wang, C.H.
Wang, E.
Wang, G.L.
Wang, J.
Wang, K.Y.
Wang, L.
Wang, M.F.
Wang, M.
Wang, N.Y.
Wang, R.G.
Wang, S.G.
Wang, W.
Wang, W.S.
Wang, X.
Wang, X.Y.
Wang, Y.
Wang, Y.F.
Wang, Y.G.
Wang, Y.M.
Wang, Y.Q.
Wang, Z.
Wang, Z.M.
Wang, Z.Y.
Watcharangkool, A.
Wei, H.Y.
Wei, L.H.
Wei, W.
Wei, Y.D.
Wen, L.J.
Whisnant, K.
White, C.G.
Wiebusch, C.
Wong, S.C.F.
Wong, H.L.H.
Wonsak, B.
Worcester, E.
Wu, C.H.
Wu, D.R.
Wu, F.L.
Wu, Q.
Wu, W.J.
Wu, Z.
Wurm, M.
Wurtz, J.
Wysotzki, C.
Xi, Y.F.
Xia, D.M.
Xie, Y.G.
Xie, Z.Q.
Xing, Z.Z.
Xu, D.L.
Xu, F.R.
Xu, H.K.
Xu, J.L.
Xu, J.
Xu, M.H.
Xu, T.
Xu, Y.
Xue, T.
Yan, B.J.
Yan, X.B.
Yan, Y.P.
Yang, A.B.
Yang, C.G.
Yang, H.
Yang, J.
Yang, L.
Yang, X.Y.
Yang, Y.F.
Yang, Y.Z.
Yao, H.F.
Yasin, Z.
Ye, J.X.
Ye, M.
Yegin, U.
Yeh, M.
Yermia, F.
Yi, P.H.
You, Z.Y.
Young, B.L.
Yu, B.X.
Yu, C.X.
Yu, C.Y.
Yu, H.Z.
Yu, M.
Yu, X.H.
Yu, Z.Y.
Yuan, C.Z.
Yuan, Y.
Yuan, Z.X.
Yuan, Z.Y.
Yue, B.B.
Zafar, N.
Zambanini, A.
Zeng, P.
Zeng, S.
Zeng, T.X.
Zeng, Y.D.
Zhan, L.
Zhang, C.
Zhang, F.Y.
Zhang, G.Q.
Zhang, H.H.
Zhang, H.Q.
Zhang, J.
Zhang, J.B.
Zhang, J.W.
Zhang, P.
Zhang, Q.M.
Zhang, T.
Zhang, X.M.
Zhang, X.T.
Zhang, Y.
Zhang, Y.H.
Zhang, Y.M.
Zhang, Y.P.
Zhang, Y.X.
Zhang, Y.Y.
Zhang, Z.J.
Zhang, Z.P.
Zhang, Z.Y.
Zhao, F.Y.
Zhao, J.
Zhao, R.
Zhao, S.J.
Zhao, T.C.
Zheng, D.Q.
Zheng, H.
Zheng, M.S.
Zheng, Y.H.
Zhong, W.R.
Zhou, J.
Zhou, L.
Zhou, N.
Zhou, S.
Zhou, X.
Zhu, J.
Zhu, K.J.
Zhuang, H.L.
Zong, L.
Zou, J.H.
Pokaż więcej
Źródło:
In Nuclear Inst. and Methods in Physics Research, A 1 February 2021 988
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Irradiation aging of the CMS Drift Tube muon detector
Autorzy:
Ferrero, D.D. Redondo
Abbiendi, G.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
González, B. Álvarez
Amapane, N.
Bachiller, I.
Barcala, J.M.
Barcellan, L.
Battilana, C.
Bellato, M.
Bencze, G.
Benettoni, M.
Beni, N.
Benvenuti, A.
Ramos, L.C. Blanco
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Cifuentes, J.A. Brochero
Cafaro, V.
Calderon, A.
Calvo, E.
Cappati, A.
Carlin, R.
Montoya, C.A. Carrillo
Caturan, S.
Cavallo, F.R.
Ruiz, J.M. Cela
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Quero, B. Chazin
Checchia, P.
Ciano, L.
Colino, N.
Corti, D.
Cotto, G.
Cuevas, J.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Dattola, D.
De La Cruz, B.
De Remigis, P.
de Trocóniz, J.F.
Cid, C. Erice
Bedoya, C.F.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Manteca, P. Fernandez
Menéndez, J. Fernández
Ramos, J.P. Fernández
Folgueras, S.
Fouz, M.C.
Ferrero, D. Francia
Romero, J. García
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Giordano, V.
Casademunt, F. Gomez
Gonella, F.
Caballero, I. González
Fernández, J.R. González
López, O. González
Gosh, S.
López, S. Goy
Gozzelino, A.
Griggio, A.
Grosso, G.
Guandalini, C.
Guiducci, L.
Gulmini, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hernández, J.M.
Hoepfner, K.
Iemmi, F.
Isocrate, R.
Josa, M.I.
Kiani, B.
Lacaprara, S.
Lo Meo, S.
Marcellini, S.
Margoni, M.
Marín, J.
Mariotti, C.
Martín, I. Martín
Morales, J.J. Martínez
Rivero, C. Martínez
Maselli, S.
Masetti, G.
Meneguzzo, A.T.
Merschmeyer, M.
Mocellin, G.
Modenese, L.
Molinero, A.
Molnar, J.
Montecassiano, F.
Moran, D.
Navarrete, J.J.
Navarria, F.
Tobar, Á. Navarro
Oller, J.C.
Passaseo, M.
Pazzini, J.
Pegoraro, M.
Pelayo, J. Puerta
Pelliccioni, M.
Philipps, B.
Gomez, J. Piedra
Angioni, G.L. Pinna
Pozzobon, N.
Presilla, M.
Prieels, C.
Primavera, F.
Sánchez, J.C. Puras
Redondo, I.
Reithler, H.
Rodrigo, T.
Bouza, V. Rodríguez
Roemer, J.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Rotondo, F.
Rovelli, T.
Cruz, S.Sánchez
Navas, S.Sánchez
Sastre, J.
Scodellaro, L.
Simonetto, F.
Soares, M.S.
Staiano, A.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.F.
Toniolo, N.
Torassa, E.
Trocino, D.
Ujvari, B.
Ventura, S.
Cortabitarte, R. Vilar
Garcia, J. Vizan
Zanetti, M.
Zantis, F.P.
Zilizi, G.
Zotto, P.
Pokaż więcej
Źródło:
In Radiation Physics and Chemistry July 2020 172
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Study of azimuthal anisotropy of ϒ(1S) mesons in pPb collisions at [formula omitted] = 8.16 TeV
Autorzy:
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J.W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P.S.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F.M.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Darwish, M.R.
Janssen, T.
Kello, T.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E.S.
D'Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A.R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I.S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T.T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G.A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W.L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Da Costa, E.M.
Da Silveira, G.G.
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S.M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C.A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T.R.
Gregores, E.M.
Mercadante, P.G.
Novaes, S.F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.
Chen, G.M.
Chen, H.S.
Chen, M.
Iemmi, F.
Jiang, C.H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S.J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Lu, N.
Gao, X.
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D.A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J.D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B.K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P.A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, M., Jr.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Elgammal, S.
Ellithi Kamel, A.
Abdullah Al-Mashad, M.
Mahmoud, M.A.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R.K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M.S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M.m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J.L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B.A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J.B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E.C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I.B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, I.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M.y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S.C.
Sharma, A.
Stein, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A.A.
Blekman, F.
Borras, K.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L.I.
Filatov, O.
Gallo, E.
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.
Jomhari, N.Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A.B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.
Scheurer, V.
Schnake, S.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R.E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H.R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K.J.
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J.O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H.J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R.F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P.G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M.M.A.
Lökös, S.
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A.J.
Surányi, O.
Veres, G.I.
Bartók, M.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S.B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J.B.
Singla, A.
Virdi, A.K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B.C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Gomber, B.
Maity, M.
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P.K.
Behera, S.C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J.R.
Kumar, D.
Muhammad, A.
Panwar, L.
Pradhan, R.
Pujahari, P.R.
Sikdar, A.K.
Tiwari, P.C.
Verma, S.
Naskar, K.
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G.B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.
Das, A.K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V.K.
Nayak, A.
Saha, P.
Swain, S.K.
Vats, D.
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.
Khazaie, E.
Zeinali, M.
Chenarani, S.
Etesami, S.M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Elmetenawee, W.
Errico, F.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Ince, M.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
My, S.
Nuzzo, S.
Pellecchia, A.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F.M.
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F.R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Lo Meo, S.
Lunerti, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F.L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A.M.
Rovelli, T.
Siroli, G.P.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Bardelli, G.
Camaiani, B.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
De Guio, F.
Dinardo, M.E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Lucchini, M.T.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Pinolini, B.S.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Carnevali, F.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Iorio, A.O.M.
Lista, L.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellato, M.
Bisello, D.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Grosso, G.
Layer, L.
Lusiani, E.
Margoni, M.
Meneguzzo, A.T.
Pazzini, J.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tosi, M.
Ventura, S.
Yarar, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Abu Zeid, S.
Aimè, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Asenov, P.
Bilei, G.M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Magherini, M.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Presilla, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Bruschini, D.
Castaldi, R.
Ciocci, M.A.
D'Amante, V.
Dell'Orso, R.
Di Domenico, M.R.
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.
Mandorli, G.
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.
Musich, M.
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P.G.
Barria, P.
Campana, M.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Grippo, M.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.
Migliore, E.
Monteil, E.
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M.M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.
Shchelina, K.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Tornago, M.
Trocino, D.
Umoret, G.
Vagnerini, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Sorrentino, G.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D.H.
Kim, G.N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S.W.
Moon, C.S.
Oh, Y.D.
Pak, S.I.
Ryu, M.S.
Sekmen, S.
Yang, Y.C.
Kim, H.
Moon, D.H.
Asilar, E.
Kim, T.J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.S.
Lim, J.
Park, S.K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H.S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J.H.
Jeon, S.
Kim, J.S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Oh, B.H.
Oh, S.B.
Seo, H.
Yang, U.K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D.Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J.S.H.
Lee, Y.
Merlin, J.A.
Park, I.C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I.J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H.D.
Choi, M.
Kim, M.R.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S.Y.
Yusuff, I.
Zolkapli, Z.
Benitez, J.F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H.A.
Gallegos Maríñez, L.G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J.A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C.A.
Perez Navarro, D.A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H.A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M.I.
Awais, A.
Awan, M.I.M.
Gul, M.
Hoorani, H.R.
Khan, W.A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C.A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J.P.
Flix, J.
Fouz, M.C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J.M.
Josa, M.I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D.D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J.F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J.R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J.A.
Cabrillo, I.J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J.M.
Jayananda, M.K.
Kailasapathy, B.
Sonnadara, D.U.J.
Wickramarathna, D.D.C.
Dharmaratna, W.G.D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S.S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d'Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M.M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A.C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stahl Leiton, A.G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V.R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.
Wozniak, K.A.
Zeuner, W.D.
Caminada, L.
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H.C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.
Noehte, L.
Rohe, T.
Aarrestad, T.K.
Androsov, K.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T.A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R.A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M.G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D.A.
Steggemann, J.
Valsecchi, D.
Wallny, R.
Amsler, C.
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M.F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J.K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S.P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V.M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.
Kuo, C.M.
Lin, W.
Rout, P.K.
Yu, S.S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K.F.
Chen, P.s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y.y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H.y.
Yazgan, E.
Yu, P.r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z.S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Simsek, A.E.
Tali, B.
Tok, U.G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I.S.
Karapinar, G.
Ocalan, K.
Yalvac, M.
Akgun, B.
Atakisi, I.O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Tekten, S.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Aydilek, O.
Cerci, S.
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.
Isildak, B.
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J.J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G.P.
Heath, H.F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V.J.
Stylianou, N.
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A.H.
Bell, K.W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R.M.
Cockerill, D.J.A.
Cooke, C.
Ellis, K.V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D.M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C.H.
Tomalin, I.R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Brown, C.E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G.S.
Colling, D.
Dancu, J.S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M.H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D.G.
Nash, J.
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B.C.
Raymond, D.M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G.P.
Vage, L.H.
Virdee, T.
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S.N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J.E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I.D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A.R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A.M.
Cooper, S.I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S.V.
Henderson, C.
Perez, C.U.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J.M.
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K.T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W.Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P.T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M.A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W.A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J.W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O.R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J.G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B.V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Li, A.J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J.M.
Mao, J.
Newman, H.B.
Nguyen, T.Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J.R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R.Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M.B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J.P.
Ford, W.T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K.A.
Wagner, S.R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D.J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J.R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L.A.T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P.C.
Burkett, K.
Butler, J.N.
Canepa, A.
Cerati, G.B.
Cheung, H.W.K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K.F.
Dickinson, J.
Elvira, V.D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R.M.
Heller, R.
Herwig, T.C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K.H.M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N.V.
Uplegger, L.
Vaandering, E.W.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R.D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kuznetsova, E.
Lo, K.H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Bower, N.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M.M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M.R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C.E.
Hofman, D.J.
Lemos, D.S.
Merrit, A.H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M.B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.
Emediato, L.
Gandrajula, R.P.
Karaman, G.
Köseyan, O.K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A.V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T.Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L.F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Williams, J.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S.C.
Hadley, N.J.
Jabeen, S.
Kellogg, R.G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A.C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I.A.
Chen, Y.
D'Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G.S.F.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T.J.
Chatterjee, R.M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Joshi, B.M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M.A.
Cremaldi, L.M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D.R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J.E.
Snow, G.R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A.G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D.M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K.A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M.H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L.S.
Francis, B.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B.L.
Yates, B.R.
Addesa, F.M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Norberg, S.
Bakshi, A.S.
Barnes, V.E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A.W.
Kondratyev, D.
Koshy, A.M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J.F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K.M.
Fernández Manteca, P.J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F.J.M.
Li, W.
Padley, B.P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J.L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G.P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J.P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S.A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A.G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C.E.
Tannenwald, B.
Karchin, P.E.
Poudyal, N.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C.K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Smith, W.H.
Teague, D.
Tsoi, H.F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Azhgirey, I.
Babaev, A.
Bayshev, I.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Elumakhov, D.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kaminskiy, A.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Khein, L.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Korotkikh, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Mandrik, P.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Perelygin, V.
Petrov, V.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Popova, E.
Radchenko, O.
Ryutin, R.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Snigirev, A.
Sobol, A.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toms, M.
Toropin, A.
Troshin, S.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vardanyan, I.
Vlasov, E.
Volkov, A.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B.S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
In Physics Letters B March 2024 850
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Conceptual design of the AGATA [formula omitted] array at GANIL
Autorzy:
Clément, E.
Michelagnoli, C.
de France, G.
Li, H.J.
Lemasson, A.
Barthe Dejean, C.
Beuzard, M.
Bougault, P.
Cacitti, J.
Foucher, J.-L.
Fremont, G.
Gangnant, P.
Goupil, J.
Houarner, C.
Jean, M.
Lefevre, A.
Legeard, L.
Legruel, F.
Maugeais, C.
Ménager, L.
Ménard, N.
Munoz, H.
Ozille, M.
Raine, B.
Ropert, J.A.
Saillant, F.
Spitaels, C.
Tripon, M.
Vallerand, Ph.
Voltolini, G.
Korten, W.
Salsac, M.-D.
Theisen, Ch.
Zielińska, M.
Joannem, T.
Karolak, M.
Kebbiri, M.
Lotode, A.
Touzery, R.
Walter, Ch.
Korichi, A.
Ljungvall, J.
Lopez-Martens, A.
Ralet, D.
Dosme, N.
Grave, X.
Karkour, N.
Lafay, X.
Legay, E.
Kojouharov, I.
Domingo-Pardo, C.
Gadea, A.
Pérez-Vidal, R.M.
Civera, J.V.
Birkenbach, B.
Eberth, J.
Hess, H.
Lewandowski, L.
Reiter, P.
Nannini, A.
De Angelis, G.
Jaworski, G.
John, P.
Napoli, D.R.
Valiente-Dobón, J.J.
Barrientos, D.
Bortolato, D.
Benzoni, G.
Bracco, A.
Brambilla, S.
Camera, F.
Crespi, F.C.L.
Leoni, S.
Million, B.
Pullia, A.
Wieland, O.
Bazzacco, D.
Lenzi, S.M.
Lunardi, S.
Menegazzo, R.
Mengoni, D.
Recchia, F.
Bellato, M.
Isocrate, R.
Egea Canet, F.J.
Didierjean, F.
Duchêne, G.
Baumann, R.
Brucker, M.
Dangelser, E.
Filliger, M.
Friedmann, H.
Gaudiot, G.
Grapton, J.-N.
Kocher, H.
Mathieu, C.
Sigward, M.-H.
Thomas, D.
Veeramootoo, S.
Dudouet, J.
Stézowski, O.
Aufranc, C.
Aubert, Y.
Labiche, M.
Simpson, J.
Burrows, I.
Coleman-Smith, P.J.
Grant, A.
Lazarus, I.H.
Morrall, P.S.
Pucknell, V.F.E.
Boston, A.
Judson, D.S.
Lalović, N.
Nyberg, J.
Collado, J.
González, V.
Kuti, I.
Nyakó, B.M.
Maj, A.
Rudigier, M.
Pokaż więcej
Źródło:
In Nuclear Inst. and Methods in Physics Research, A 21 May 2017 855:1-12
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurement of the Z/γ∗→ττs=13TeVτ cross section in pp collisions at Z/γ∗→ττs=13TeVτ and validation of Z/γ∗→ττs=13TeVτ lepton analysis techniques
Autorzy:
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Del Valle, A. Escalante
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Grossmann, J.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
König, A.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pree, E.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Taurok, A.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Van De Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Bruyn, I.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Maerschalk, T.
Marinov, A.
Seva, T.
Starling, E.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Salva, S.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caputo, C.
Caudron, A.
David, P.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Komm, M.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Quertenmont, L.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Wertz, S.
Zobec, J.
Júnior, W. L. Aldá
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Costa, E. M. Da
Silveira, G. G. Da
Damiao, D. De Jesus
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
De Araujo, F. Torres Da Silva
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Abad, D. Romero
Vargas, J. C. Ruiz
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Yazgan, E.
Yu, T.
Zhang, H.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Li, J.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Zhang, F.
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Alvarez, J. D. Ruiz
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.
El-khateeb, E.
Khalil, S.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Kadastik, M.
Perrini, L.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Ghosh, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Kucher, I.
Leloup, C.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Jo, M.
Lisniak, S.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.
Coubez, X.
Drouhin, F.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Juillot, P.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Zhang, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Albert, A.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hamer, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Knutzen, S.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Kargoll, B.
Kress, T.
Künsken, A.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Eren, E.
Gallo, E.
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Gunnellini, P.
Guthoff, M.
Harb, A.
Hauk, J.
Hempel, M.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Ntomari, E.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Shevchenko, R.
Stefaniuk, N.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Hoffmann, M.
Karavdina, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Lapsien, T.
Marconi, D.
Meyer, M.
Niedziela, M.
Nowatschin, D.
Pantaleo, F.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schmidt, A.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Faltermann, N.
Freund, B.
Friese, R.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.
Kudella, S.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Topsis-Giotis, I.
Karathanasis, G.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Kousouris, K.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartók, M.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Bahinipati, S.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Sahoo, D. K.
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumar, R.
Kumari, P.
Mehta, A.
Singh, J. B.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Chauhan, S.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Keshri, S.
Kumar, A.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukhopadhyay, S.
Nandan, S.
Purohit, A.
Roy, A.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mahakud, B.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Sutar, B.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Kumar, S.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sarkar, T.
Wickramage, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. Paktinat
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Errico, F.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Primavera, F.
Calvelli, V.
Ferro, F.
Ravera, F.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brianza, L.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pauwels, K.
Pedrini, D.
Pigazzini, S.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Cavallo, N.
Di Guida, S.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Khan, W. A.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellato, M.
Benato, L.
Bisello, D.
Boletti, A.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
Manzano, P. De Castro
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Solestizi, L. Alunni
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Savoy-Navarro, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Daci, N.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Margaroli, F.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Costa, M.
Covarelli, R.
Degano, A.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Traczyk, P.
Belforte, S.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Cifuentes, J. A. Brochero
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Kim, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Duran-Osuna, M. C.
Castilla-Valdez, H.
Cruz-Burelo, E. De La
Ramirez-Sanchez, G.
Cruz, I. Heredia-De La
Rabadan-Trejo, R. I.
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Reyes-Almanza, R
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Silva, C. Beirão Da Cruz E
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Iglesias, L. Lloret
Nemallapudi, M. V.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Alexakhin, V.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbounov, N.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bylinkin, A.
Chadeeva, M.
Markin, O.
Parygin, P.
Philippov, D.
Polikarpov, S.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Rusakov, S. V.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.
Shtol, D.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Godizov, A.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cerrada, M.
Colino, N.
Cruz, B. De La
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Cruz, S. Sanchez
Vischia, P.
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Curras, E.
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bloch, P.
Bocci, A.
Botta, C.
Camporesi, T.
Castello, R.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
du Pree, T.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fallavollita, F.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gulhan, D.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Knünz, V.
Kornmayer, A.
Kortelainen, M. J.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Martelli, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Neugebauer, H.
Ngadiuba, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Stoye, M.
Tosi, M.
Treille, D.
Tsirou, A.
Veckalns, V.
Verweij, M.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Bianchini, L.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Meister, D.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Quittnat, M.
Reichmann, M.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Zucchetta, A.
Candelise, V.
Chang, Y. H.
Cheng, K. y.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Fiori, F.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Kumar, Arun
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Tsai, J. f.
Asavapibhop, B.
Kovitanggoon, K.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Cerci, D. Sunar
Tali, B.
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Karapinar, G.
Ocalan, K.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Atay, S.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
El Nasr-storey, S. Seif
Smith, D.
Smith, V. J.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Calligaris, L.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Auzinger, G.
Bainbridge, R.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Elwood, A.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mastrolorenzo, L.
Matsushita, T.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Acosta, M. Vazquez
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Borzou, A.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Pazzini, J.
Piperov, S.
Sagir, S.
Syarif, R.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mclean, C.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Smith, J.
Stolp, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Heilman, J.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Simon, S.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Della Porta, G. Zevi
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Lawhorn, J. M.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pena, C.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Leontsinis, S.
Mulholland, T.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
De Sá, R. Lopes
Lykken, J.
Maeshima, K.
Magini, N.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Wu, W.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Field, R. D.
Furic, I. K.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kotov, K.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Shi, K.
Sperka, D.
Terentyev, N.
Thomas, L.
Wang, J.
Wang, S.
Yelton, J.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Markowitz, P.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Santra, A.
Sharma, V.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Gonzalez, I. D. Sandoval
Tonjes, M. B.
Trauger, H.
Varelas, N.
Wang, H.
Wu, Z.
Zhang, J.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bauer, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Salfeld-Nebgen, J.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Turkewitz, J.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Dolen, J.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
De Lima, R. Teixeira
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Mucia, N.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Liu, B.
Luo, W.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Cooperstein, S.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Lange, D.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Folgueras, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Parashar, N.
Stupak, J.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Kilpatrick, M.
Li, W.
Michlin, B.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zabel, J.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Lo, K. H.
Tan, P.
Verzetti, M.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Mesropian, C.
Agapitos, A.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Espinosa, T. A. Gómez
Halkiadakis, E.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
Thapa, K.
Bouhali, O.
Hernandez, A. Castaneda
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Mueller, R.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Gurpinar, E.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Brodski, M.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Taylor, D.
Woods, N.
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Źródło:
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 78(9)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for beyond the standard model Higgs bosons decaying into a bb¯s=13 pair in pp collisions at bb¯s=13 TeV
Autorzy:
The CMS collaborationAff85, Aff249
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Frühwirth, R.Aff2, Aff202
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.Aff2, Aff202
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.Aff2, Aff202
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Taurok, A.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff202
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Pieters, M.
Van De Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Abu Zeid, S.
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Bruyn, I.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff32
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Wertz, S.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff203
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff204
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.Aff10, Aff203
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Romero Abad, D.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.Aff6, Aff15
Gao, X.Aff6, Aff15
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.