Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ben Mabrouk, Anouar"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Some Old Orthogonal Polynomials Revisited and Associated Wavelets: Two-Parameters Clifford-Jacobi Polynomials and Associated Spheroidal Wavelets
Autorzy :
Arfaoui, SabrineAff1, Aff2
Ben Mabrouk, AnouarAff2, Aff3, Aff4
Pokaż więcej
Źródło :
Acta Applicandae Mathematicae: An International Research Journal on Applying Mathematics and Mathematical Applications. 155(1):177-195
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies