Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Beskidt, C."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Can we discover a light singlet-like NMSSM Higgs boson at the LHC?
Autorzy :
Beskidt, C.
Dé Boer, Wim
Kazakov, Dimitri Igorevich
Pokaż więcej
Temat :
Supersymmetry
LHC benchmark points
High Energy Physics - Phenomenology
High Energy Physics::Phenomenology
Physics
ddc:530
QC1-999
Higgs boson
NMSSM
Higgs boson branching ratios
High Energy Physics::Experiment
Źródło :
Physics letters / B, 782, 69–76
Physics Letters B, Vol 782, Iss, Pp 69-76 (2018)
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Handbook of LHC Higgs Cross Sections: 4. Deciphering the Nature of the Higgs Sector
Autorzy :
De Florian, D.
Grojean, C.
Maltoni, F.
Mariotti, C.
Nikitenko, A.
Pieri, M.
Savard, P.
Schumacher, M.
Tanaka, R.
Aggleton, R.
Ahmad, M.
Allanach, B.
Anastasiou, C.
Astill, W.
Badger, S.
Badziak, M.
Baglio, J.
Bagnaschi, E.
Ballestrero, A.
Banfi, A.
Barducci, D.
Beckingham, M.
Becot, C.
Bélanger, G.
Bellm, J.
Belyaev, N.
Bernlochner, F. U.
Beskidt, C.
Biekötter, A.
Bishara, F.
Bizon, W.
Bomark, N. E.
Bonvini, M.
Borowka, S.
Bortolotto, V.
Boselli, S.
Botella, F. J.
Boughezal, R.
Branco, G. C.
Brehmer, J.
Brenner, L.
Bressler, S.
Brivio, I.
Broggio, A.
Brun, H.
Buchalla, G.
Burgard, C. D.
Calandri, A.
Caminada, L.
Armadans, R. Caminal
Campanario, F.
Campbell, J.
Caola, F.
Calame, C. M. Carloni
Carrazza, S.
Carvalho, A.
Casolino, M.
Cata, O.
Celis, A.
Cerutti, F.
Chanon, N.
Chen, M.
Chen, X.
Nejad, B. Chokoufé
Christensen, N.
Ciuchini, M.
Contino, R.
Corbett, T.
Curtin, D.
Dall'Osso, M.
David, A.
Dawson, S.
de Blas, J.
De Boer, W.
Manzano, P. de Castro
Degrande, C.
Delgado, R. L.
Demartin, F.
Denner, A.
Di Micco, B.
Di Nardo, R.
Dittmaier, S.
Dobado, A.
Dorigo, T.
Dreyer, F. A.
Dührssen, M.
Duhr, C.
Dulat, F.
Ecker, K.
Ellis, K.
Ellwanger, U.
Englert, C.
Espriu, D.
Falkowski, A.
Fayard, L.
Feger, R.
Ferrera, G.
Ferroglia, A.
Fidanza, N.
Figy, T.
Flechl, M.
Fontes, D.
Forte, S.
Francavilla, P.
Franco, E.
Frederix, R.
Freitas, A.
Freitas, F. F.
Frensch, F.
Frixione, S.
Fuks, B.
Furlan, E.
Gadatsch, S.
Gao, J.
Gao, Y.
Garzelli, M. V.
Gehrmann, T.
Gerosa, R.
Ghezzi, M.
Ghosh, D.
Gieseke, S.
Gillberg, D.
Giudice, G. F.
Glover, E. W. N.
Goertz, F.
Gonçalves, D.
Gonzalez-Fraile, J.
Gorbahn, M.
Gori, S.
Gottardo, C. A.
Gouzevitch, M.
Govoni, P.
Gray, D.
Grazzini, M.
Greiner, N.
Greljo, A.
Grigo, J.
Gritsan, A. V.
Gröber, R.
Guindon, S.
Haber, H. E.
Han, C.
Han, T.
Harlander, R.
Harrendorf, M. A.
Hartanto, H. B.
Hays, C.
Heinemeyer, S.
Heinrich, G.
Herrero, M.
Herzog, F.
Hespel, B.
Hirschi, V.
Hoeche, S.
Honeywell, S.
Huber, S. J.
Hugonie, C.
Huston, J.
Ilnicka, A.
Isidori, G.
Jäger, B.
Jaquier, M.
Jones, S. P.
Juste, A.
Kallweit, S.
Kaluza, A.
Kardos, A.
Karlberg, A.
Kassabov, Z.
Kauer, N.
Kazakov, D. I.
Kerner, M.
Kilian, W.
Kling, F.
Köneke, K.
Kogler, R.
Konoplich, R.
Kortner, S.
Kraml, S.
Krause, C.
Krauss, F.
Krawczyk, M.
Kulesza, A.
Kuttimalai, S.
Lane, R.
Lazopoulos, A.
Lee, G.
Lenzi, P.
Lewis, I. M.
Li, Y.
Liebler, S.
Lindert, J.
Liu, X.
Liu, Z.
Llanes-Estrada, F. J.
Logan, H. E.
Lopez-Val, D.
Low, I.
Luisoni, G.
Maierhöfer, P.
Maina, E.
Mansoulié, B.
Mantler, H.
Mantoani, M.
Marini, A. C.
Outschoorn, V. I. Martinez
Marzani, S.
Marzocca, D.
Massironi, A.
Mawatari, K.
Mazzitelli, J.
Mccarn, A.
Mellado, B.
Melnikov, K.
Menari, S. B.
Merlo, L.
Meyer, C.
Milenovic, P.
Mimasu, K.
Mishima, S.
Mistlberger, B.
Moch, S. -O.
Mohammadi, A.
Monni, P. F.
Montagna, G.
Llácer, M. Moreno
Moretti, N.
Moretti, S.
Motyka, L.
Mück, A.
Mühlleitner, M.
Munir, S.
Musella, P.
Nadolsky, P.
Napoletano, D.
Nebot, M.
Neu, C.
Neubert, M.
Nevzorov, R.
Nicrosini, O.
Nielsen, J.
Nikolopoulos, K.
No, J. M.
O'Brien, C.
Ohl, T.
Oleari, C.
Orimoto, T.
Pagani, D.
Pandini, C. E.
Papaefstathiou, A.
Papanastasiou, A. S.
Passarino, G.
Pecjak, B. D.
Pelliccioni, M.
Perez, G.
Perrozzi, L.
Petriello, F.
Petrucciani, G.
Pianori, E.
Piccinini, F.
Pierini, M.
Pilkington, A.
Plätzer, S.
Plehn, T.
Podskubka, R.
Potter, C. T.
Pozzorini, S.
Prokofiev, K.
Pukhov, A.
Puljak, I.
Queitsch-Maitland, M.
Quevillon, J.
Rathlev, D.
Rauch, M.
Re, E.
Rebelo, M. N.
Rebuzzi, D.
Reina, L.
Reuschle, C.
Reuter, J.
Riembau, M.
Riva, F.
Rizzi, A.
Robens, T.
Röntsch, R.
Rojo, J.
Romão, J. C.
Rompotis, N.
Roskes, J.
Roth, R.
Salam, G. P.
Salerno, R.
Santos, R.
Sanz, V.
Sanz-Cillero, J. J.
Sargsyan, H.
Sarica, U.
Schichtel, P.
Schlenk, J.
Schmidt, T.
Schmitt, C.
Schönherr, M.
Schubert, U.
Schulze, M.
Sekula, S.
Sekulla, M.
Shabalina, E.
Shao, H. S.
Shelton, J.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Shim, S. Y.
Siegert, F.
Signer, A.
Silva, J. P.
Silvestrini, L.
Sjodahl, M.
Slavich, Pietro
Slawinska, M.
Soffi, L.
Spannowsky, M.
Speckner, C.
Sperka, D. M.
Spira, M.
Stål, O.
Staub, F.
Stebel, T.
Stefaniak, T.
Steinhauser, M.
Stewart, I. W.
Strassler, M. J.
Streicher, J.
Strom, D. M.
Su, S.
Sun, X.
Tackmann, F. J.
Tackmann, K.
Teixeira, A. M.
de Lima, R. Teixeira
Theeuwes, V.
Thorne, R.
Tommasini, D.
Torrielli, P.
Tosi, M.
Tramontano, F.
Trócsányi, Z.
Trott, M.
Tsinikos, I.
Ubiali, M.
Vanlaer, P.
Verkerke, W.
Vicini, A.
Viliani, L.
Vryonidou, E.
Wackeroth, D.
Wagner, C. E. M.
Wang, J.
Wayand, S.
Weiglein, G.
Weiss, C.
Wiesemann, M.
Williams, C.
Winter, J.
Winterbottom, D.
Wolf, R.
Xiao, M.
Yang, L. L.
Yohay, R.
Yuen, S. P. Y.
Zanderighi, G.
Zaro, M.
Zeppenfeld, D.
Ziegler, R.
Zirke, T.
Zupan, J.
Pokaż więcej
Temat :
[PHYS.HPHE]Physics [physics]/High Energy Physics - Phenomenology [hep-ph]
Źródło :
[Research Report] LPSC16241, -. 2016
Tytuł :
Handbook of LHC Higgs Cross Sections: 4. Deciphering the Nature of the Higgs Sector
Autorzy :
Florian, D. de
Grojean, C.
Maltoni, F.
Mariotti, C.
Nikitenko, A.
Pieri, M.
Savard, P.
Schumacher, M.
Tanaka, R.
Aggleton, R.
Ahmad, M.A.
Allanach, B.
Anastasiou, C.
Astill, W.
Badger, S.A.
Badziak, M.
Baglio, J.
Bagnaschi, E.
Ballestrero, A.
Banfi, A.
Barducci, D.
Beckingham, M.
Becot, C.
Bélanger, G.
Bellm, J.
Belyaev, N.
Bernlochner, F. U.
Beskidt, C.
Biekötter, A.
Bishara, Fady
Bizon, W.
Bomark, N. E.
Bonvini, Marco
Borowka, S.
Bortolotto, V.
Boselli, S.
Botella, F. J.
Boughezal, R.
Branco, G. C.
Brehmer, J.
Brenner, L.
Bressler, S.
Brivio, I.
Broggio, A.
Brun, V.H.
Buchalla, G.
Burgard, C. D.
Calandri, A.
Caminada, L.
Armadans, R. Caminal
Campanario, F.
Campbell, J.
Caola, Fabrizio
Calame, C. M. Carloni
Carrazza, Stefano
Carvalho, A.
Casolino, M.
Cata, O.
Celis, A.
Cerutti, Francesco
Chanon, N.
Chen, M.
Chen, X.
Nejad, B. Chokoufé
Christensen, N.
Ciuchini, M.
Contino, R.
Corbett, T.
Costa, S.R.
Curtin, D.M.
Dall'Osso, M.
David, A.
Dawson, S.J.
Blas, J. de
Boer, W. de
Manzano, P. de Castro
Degrande, C.
Rueda-Delgado, L.M.
Demartin, Federico
Denner, A.
Micco, B. Di
Nardo, R. Di
Dittmaier, S.
Dobado, A.
Dorigo, T.
Dreyer, F. A.
Dührssen, M.
Duhr, C.
Dulat, F.
Ecker, K.
Ellis, K.A.
Ellwanger, U.
Englert, C.
Espriu, D.
Falkowski, A.
Fayard, L.
Feger, R.
Ferrera, G.
Ferroglia, A.
Fidanza, N.
Figy, T.
Flechl, M.
Fontes, J.D.
Forte, Stefano
Francavilla, P.
Franco, E
Frederix, R.
Freitas, A.
Freitas, F.
Frensch, F.
Frixione, S.
Fuks, B.
Furlan, E.
Gadatsch, S.
Gao, J.
Gao, Y.
Garzelli, M. V.
Gehrmann, T.
Gerosa, R.
Ghezzi, M.
Ghosh, D.
Gieseke, S.
Gillberg, D.
Giudice, G. F.
Glover, E. W. N.
Goertz, F.
Gonçalves, D.
Gonzalez-Fraile, J.
Gorbahn, M.
Gori, S.
Gottardo, C. A.
Gouzevitch, Maxime
Govoni, P.
Gray, D.
Grazzini, M.
Greiner, N.
Greljo, A.
Grigo, J.
Gritsan, A. V.
Gröber, R.
Guindon, S.
Haber, H. E.
Han, C.
Han, T.S.
Harlander, R.
Harrendorf, M. A.
Hartanto, H. B.
Hays, C.
Heinemeyer, S.
Heinrich, G.
Herrero, M.
Herzog, F.
Hespel, B.
Hirschi, V.
Hoeche, S.
Honeywell, S.
Huber, S. J.
Hugonie, C.
Huston, Joey
Ilnicka, A.
Isidori, G.
Jäger, B.
Jaquier, M.
Jones, S. P.
Juste, A.
Kallweit, S.
Kaluza, A.
Kardos, A.
Karlberg, A.T.
Kassabov, Zahari
Kauer, N.
Kazakov, D. I.
Kerner, M.
Kilian, W.
Kling, M.F.
Köneke, K.
Kogler, R.
Konoplich, R.
Kortner, S.
Kraml, S.
Krause, C.
Krauss, F.
Krawczyk, P.M.
Kulesza, Anna
Kuttimalai, S.
Lane, R.
Lazopoulos, A.
Lee, W.G.
Lenzi, P.
Lewis, I. M.
Li, Y.
Liebler, S.
van Lindert, E.J.
Liu, X.
Liu, Z.
Llanes-Estrada, F. J.
Logan, H. E.
Lopez-Val, D.
Low, I.
Luisoni, G.
Maierhöfer, P.
Maina, E.
Mansoulié, B.
Mantler, H.
Mantoani, M.
Marini, A. C.
Outschoorn, V. I. Martinez
Marzani, Simone
Marzocca, D.
Massironi, A.
Mawatari, K.
Mazzitelli, J.
McCarn, A.
Mellado, B.
Melnikov, K.
Menari, S. B.
Merlo, L.
Meyer, C.
Milenovic, P.
Mimasu, K.
Mishima, S.
Mistlberger, B.
Moch, S. O.
Mohammadi, A.
Monni, P. F.
Montagna, G.
Llácer, M. Moreno
Moretti, N.
Moretti, S.
Motyka, L.
Mück, A.
Mühlleitner, M.
Munir, S.
Musella, P.
Nadolsky, Pavel
Napoletano, D.
Nebot, M.
Neu, C.
Neubert, R.E.M.
Nevzorov, R.
Nicrosini, O.
Nielsen, J.
Nikolopoulos, K.
No, J. M.
O'Brien, C.
Ohl, T.
Oleari, C.
Orimoto, T. J.
Pagani, D.
Pandini, C. E.
Papaefstathiou, A.
Papanastasiou, A. S.
Passarino, G.
Pecjak, B. D.
Pelliccioni, M.
Perez, J.G.
Perrozzi, Luca
Petriello, F.
Petrucciani, G.
Pianori, E.
Piccinini, F.
Pierini, M.
Pilkington, A.
Plätzer, S.
Plehn, T.
Podskubka, R.
Potter, C. T.
Pozzorini, S.
Prokofiev, K.
Pukhov, A.
Puljak, I.
Queitsch-Maitland, M.
Quevillon, J.
Rathlev, D.
Rauch, S.A.M.
Re, E.
Rebelo, M. N.
Rebuzzi, D.
Reina, L.
Reuschle, C.
Reuter, J.
Riembau, M.
Riva, F.
Rizzi, A.
Robens, T.
Röntsch, R.
Rojo, J.
Romão, J. C.
Rompotis, N.
Roskes, J.
Roth, R.
Salam, Gavin P.
Salerno, R.
Sampaio, M. O. P.
Santos, R.
Sanz-Nebot, V.
Sanz-Cillero, J. J.
Sargsyan, H.
Sarica, U.
Schichtel, P.
Schlenk, J.
Schmidt, T.
Schmitt, C.
Schönherr, M.
Schubert, U.
Schulze, M.
Sekula, S. J.
Sekulla, M.
Shabalina, E.
Shao, H. -S.
Shelton, J.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Shim, S. Y.
Siegert, F.
Signer, A.
Da Silva, J.P.
Silvestrini, L.
Sjodahl, M.
Slavich, P.
Slawinska, M.
Soffi, L.
Spannowsky, M.
Speckner, C.
Sperka, D. M.
Spira, M.
Stål, O.
Staub, F.
Stebel, T.
Stefaniak, T.
Steinhauser, M.
Stewart, I. W.
Strassler, M. J.
Streicher, J.
Strom, D. M.
Su, S.
Sun, X.
Tackmann, F. J.
Tackmann, K.
Teixeira, A. M.
Lima, R. Teixeira de
Theeuwes, V.
Thorne, R.
Tommasini, D.
Torrielli, P.
Tosi, M.
Tramontano, F.
Trócsányi, Z.
Trott, M.
Tsinikos, I.
Ubiali, Maria
Vanlaer, P.
Verkerke, W.
Vicini, A.
Viliani, L.
Vryonidou, E.
Wackeroth, D.
Wagner, C. E. M.
Wang, J.
Wayand, S.
Weiglein, G.
Weiss, C.
Wiesemann, M.
Williams, C.
Winter, J.
Winterbottom, D.
Wolf, R.
Xiao, S.M.
Yang, L. L.
Yohay, R.
Yuen, S. P. Y.
Zanderighi, G.
Zaro, M.
Zeppenfeld, D.
Ziegler, R.
Zirke, T.
Zupan, J.
Pokaż więcej
Temat :
High Energy Physics::Phenomenology
hep-ex
hep-ph
High Energy Physics::Experiment
Tytuł :
Handbook of LHC Higgs Cross Sections: 4. Deciphering the Nature of the Higgs Sector
Autorzy :
De Florian, D.
Grojean, C.
Maltoni, F.
Mariotti, C.
Nikitenko, A.
Pieri, M.
Savard, P.
Schumacher, M.
Tanaka, R.
Aggleton, R.
Ahmad, M.
Allanach, B.
Anastasiou, C.
Astill, W.
Badger, S.
Badziak, M.
Baglio, J.
Bagnaschi, E.
Ballestrero, A.
Banfi, A.
Barducci, D.
Beckingham, M.
Becot, C.
Bélanger, G.
Bellm, J.
Belyaev, N.
Bernlochner, F. U.
Beskidt, C.
Biekötter, A.
Bishara, F.
Bizon, W.
Bomark, N. E.
Bonvini, M.
Borowka, S.
Bortolotto, V.
Boselli, S.
Botella, F. J.
Boughezal, R.
Branco, G. C.
Brehmer, J.
Brenner, L.
Bressler, S.
Brivio, I.
Broggio, A.
Brun, H.
Buchalla, G.
Burgard, C. D.
Calandri, A.
Caminada, L.
Armadans, R. Caminal
Campanario, F.
Campbell, J.
Caola, F.
Calame, C. M. Carloni
Carrazza, S.
Carvalho, A.
Casolino, M.
Cata, O.
Celis, A.
Cerutti, F.
Chanon, N.
Chen, M.
Chen, X.
Nejad, B. Chokoufé
Christensen, N.
Ciuchini, M.
Contino, R.
Corbett, T.
Curtin, D.
Dall'Osso, M.
David, A.
Dawson, S.
de Blas, J.
De Boer, W.
Manzano, P. de Castro
Degrande, C.
Delgado, R. L.
Demartin, F.
Denner, A.
Di Micco, B.
Di Nardo, R.
Dittmaier, S.
Dobado, A.
Dorigo, T.
Dreyer, F. A.
Dührssen, M.
Duhr, C.
Dulat, F.
Ecker, K.
Ellis, K.
Ellwanger, U.
Englert, C.
Espriu, D.
Falkowski, A.
Fayard, L.
Feger, R.
Ferrera, G.
Ferroglia, A.
Fidanza, N.
Figy, T.
Flechl, M.
Fontes, D.
Forte, S.
Francavilla, P.
Franco, E.
Frederix, R.
Freitas, A.
Freitas, F. F.
Frensch, F.
Frixione, S.
Fuks, B.
Furlan, E.
Gadatsch, S.
Gao, J.
Gao, Y.
Garzelli, M. V.
Gehrmann, T.
Gerosa, R.
Ghezzi, M.
Ghosh, D.
Gieseke, S.
Gillberg, D.
Giudice, G. F.
Glover, E. W. N.
Goertz, F.
Gonçalves, D.
Gonzalez-Fraile, J.
Gorbahn, M.
Gori, S.
Gottardo, C. A.
Gouzevitch, M.
Govoni, P.
Gray, D.
Grazzini, M.
Greiner, N.
Greljo, A.
Grigo, J.
Gritsan, A. V.
Gröber, R.
Guindon, S.
Haber, H. E.
Han, C.
Han, T.
Harlander, R.
Harrendorf, M. A.
Hartanto, H. B.
Hays, C.
Heinemeyer, S.
Heinrich, G.
Herrero, M.
Herzog, F.
Hespel, B.
Hirschi, V.
Hoeche, S.
Honeywell, S.
Huber, S. J.
Hugonie, C.
Huston, J.
Ilnicka, A.
Isidori, G.
Jäger, B.
Jaquier, M.
Jones, S. P.
Juste, A.
Kallweit, S.
Kaluza, A.
Kardos, A.
Karlberg, A.
Kassabov, Z.
Kauer, N.
Kazakov, D. I.
Kerner, M.
Kilian, W.
Kling, F.
Köneke, K.
Kogler, R.
Konoplich, R.
Kortner, S.
Kraml, S.
Krause, C.
Krauss, F.
Krawczyk, M.
Kulesza, A.
Kuttimalai, S.
Lane, R.
Lazopoulos, A.
Lee, G.
Lenzi, P.
Lewis, I. M.
Li, Y.
Liebler, S.
Lindert, J.
Liu, X.
Liu, Z.
Llanes-Estrada, F. J.
Logan, H. E.
Lopez-Val, D.
Low, I.
Luisoni, G.
Maierhöfer, P.
Maina, E.
Mansoulié, B.
Mantler, H.
Mantoani, M.
Marini, A. C.
Outschoorn, V. I. Martinez
Marzani, S.
Marzocca, D.
Massironi, A.
Mawatari, K.
Mazzitelli, J.
Mccarn, A.
Mellado, B.
Melnikov, K.
Menari, S. B.
Merlo, L.
Meyer, C.
Milenovic, P.
Mimasu, K.
Mishima, S.
Mistlberger, B.
Moch, S. -O.
Mohammadi, A.
Monni, P. F.
Montagna, G.
Llácer, M. Moreno
Moretti, N.
Moretti, S.
Motyka, L.
Mück, A.
Mühlleitner, M.
Munir, S.
Musella, P.
Nadolsky, P.
Napoletano, D.
Nebot, M.
Neu, C.
Neubert, M.
Nevzorov, R.
Nicrosini, O.
Nielsen, J.
Nikolopoulos, K.
No, J. M.
O'Brien, C.
Ohl, T.
Oleari, C.
Orimoto, T.
Pagani, D.
Pandini, C. E.
Papaefstathiou, A.
Papanastasiou, A. S.
Passarino, G.
Pecjak, B. D.
Pelliccioni, M.
Perez, G.
Perrozzi, L.
Petriello, F.
Petrucciani, G.
Pianori, E.
Piccinini, F.
Pierini, M.
Pilkington, A.
Plätzer, S.
Plehn, T.
Podskubka, R.
Potter, C. T.
Pozzorini, S.
Prokofiev, K.
Pukhov, A.
Puljak, I.
Queitsch-Maitland, M.
Quevillon, J.
Rathlev, D.
Rauch, M.
Re, E.
Rebelo, M. N.
Rebuzzi, D.
Reina, L.
Reuschle, C.
Reuter, J.
Riembau, M.
Riva, F.
Rizzi, A.
Robens, T.
Röntsch, R.
Rojo, J.
Romão, J. C.
Rompotis, N.
Roskes, J.
Roth, R.
Salam, G. P.
Salerno, R.
Santos, R.
Sanz, V.
Sanz-Cillero, J. J.
Sargsyan, H.
Sarica, U.
Schichtel, P.
Schlenk, J.
Schmidt, T.
Schmitt, C.
Schönherr, M.
Schubert, U.
Schulze, M.
Sekula, S.
Sekulla, M.
Shabalina, E.
Shao, H. S.
Shelton, J.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Shim, S. Y.
Siegert, F.
Signer, A.
Silva, J. P.
Silvestrini, L.
Sjodahl, M.
Slavich, Pietro
Slawinska, M.
Soffi, L.
Spannowsky, M.
Speckner, C.
Sperka, D. M.
Spira, M.
Stål, O.
Staub, F.
Stebel, T.
Stefaniak, T.
Steinhauser, M.
Stewart, I. W.
Strassler, M. J.
Streicher, J.
Strom, D. M.
Su, S.
Sun, X.
Tackmann, F. J.
Tackmann, K.
Teixeira, A. M.
de Lima, R. Teixeira
Theeuwes, V.
Thorne, R.
Tommasini, D.
Torrielli, P.
Tosi, M.
Tramontano, F.
Trócsányi, Z.
Trott, M.
Tsinikos, I.
Ubiali, M.
Vanlaer, P.
Verkerke, W.
Vicini, A.
Viliani, L.
Vryonidou, E.
Wackeroth, D.
Wagner, C. E. M.
Wang, J.
Wayand, S.
Weiglein, G.
Weiss, C.
Wiesemann, M.
Williams, C.
Winter, J.
Winterbottom, D.
Wolf, R.
Xiao, M.
Yang, L. L.
Yohay, R.
Yuen, S. P. Y.
Zanderighi, G.
Zaro, M.
Zeppenfeld, D.
Ziegler, R.
Zirke, T.
Zupan, J.
Pokaż więcej
Temat :
[PHYS.HPHE]Physics [physics]/High Energy Physics - Phenomenology [hep-ph]
High Energy Physics::Phenomenology
High Energy Physics::Experiment
Źródło :
[Research Report] LPSC16241, -. 2016
Tytuł :
Handbook of LHC Higgs Cross Sections: 4. Deciphering the Nature of the Higgs Sector
Autorzy :
Florian, D de
Grojean, C
Maltoni, F
Mariotti, C
Nikitenko, A
Pieri, M
Savard, P
Schumacher, M
Tanaka, R
Aggleton, R
Ahmad, M
Allanach, B
Anastasiou, C
Astill, W
Badger, S
Badziak, M
Baglio, J
Bagnaschi, E
Ballestrero, A
Banfi, A
Barducci, D
Beckingham, M
Becot, C
Bélanger, G
Bellm, J
Belyaev, N
Bernlochner, FU
Beskidt, C
Biekötter, A
Bishara, F
Bizon, W
Bomark, NE
Bonvini, M
Borowka, S
Bortolotto, V
Boselli, S
Botella, FJ
Boughezal, R
Branco, GC
Brehmer, J
Brenner, L
Bressler, S
Brivio, I
Broggio, A
Brun, H
Buchalla, G
Burgard, CD
Calandri, A
Caminada, L
Armadans, R Caminal
Campanario, F
Campbell, J
Caola, F
Calame, CM Carloni
Carrazza, S
Carvalho, A
Casolino, M
Cata, O
Celis, A
Cerutti, F
Chanon, N
Chen, M
Chen, X
Nejad, B Chokoufé
Christensen, N
Ciuchini, M
Contino, R
Corbett, T
Costa, R
Curtin, D
Dall'Osso, M
David, A
Dawson, S
Blas, J de
Boer, W de
Manzano, P de Castro
Degrande, C
Delgado, RL
Demartin, F
Denner, A
Micco, B Di
Nardo, R Di
Dittmaier, S
Dobado, A
Dorigo, T
Dreyer, FA
Dührssen, M
Duhr, C
Dulat, F
Ecker, K
Ellis, K
Ellwanger, U
Englert, C
Espriu, D
Falkowski, A
Fayard, L
Feger, R
Ferrera, G
Ferroglia, A
Fidanza, N
Figy, T
Flechl, M
Fontes, D
Forte, S
Francavilla, P
Franco, E
Frederix, R
Freitas, A
Freitas, FF
Frensch, F
Frixione, S
Fuks, B
Furlan, E
Gadatsch, S
Gao, J
Gao, Y
Garzelli, MV
Gehrmann, T
Gerosa, R
Ghezzi, M
Ghosh, D
Gieseke, S
Gillberg, D
Giudice, GF
Glover, EWN
Goertz, F
Gonçalves, D
Gonzalez-Fraile, J
Gorbahn, M
Gori, S
Gottardo, CA
Gouzevitch, M
Govoni, P
Gray, D
Grazzini, M
Greiner, N
Greljo, A
Grigo, J
Gritsan, AV
Gröber, R
Guindon, S
Haber, HE
Han, C
Han, T
Harlander, R
Harrendorf, MA
Hartanto, HB
Hays, C
Heinemeyer, S
Heinrich, G
Herrero, M
Herzog, F
Hespel, B
Hirschi, V
Hoeche, S
Honeywell, S
Huber, SJ
Hugonie, C
Huston, J
Ilnicka, A
Isidori, G
Jäger, B
Jaquier, M
Jones, SP
Juste, A
Kallweit, S
Kaluza, A
Kardos, A
Karlberg, A
Kassabov, Z
Kauer, N
Kazakov, DI
Kerner, M
Kilian, W
Kling, F
Köneke, K
Kogler, R
Konoplich, R
Kortner, S
Kraml, S
Krause, C
Krauss, F
Krawczyk, M
Kulesza, A
Kuttimalai, S
Lane, R
Lazopoulos, A
Lee, G
Lenzi, P
Lewis, IM
Li, Y
Liebler, S
Lindert, J
Liu, X
Liu, Z
Llanes-Estrada, FJ
Logan, HE
Lopez-Val, D
Low, I
Luisoni, G
Maierhöfer, P
Maina, E
Mansoulié, B
Mantler, H
Mantoani, M
Marini, AC
Outschoorn, VI Martinez
Marzani, S
Marzocca, D
Massironi, A
Mawatari, K
Mazzitelli, J
McCarn, A
Mellado, B
Melnikov, K
Menari, SB
Merlo, L
Meyer, C
Milenovic, P
Mimasu, K
Mishima, S
Mistlberger, B
Moch, S-O
Mohammadi, A
Monni, PF
Montagna, G
Llácer, M Moreno
Moretti, N
Moretti, S
Motyka, L
Mück, A
Mühlleitner, M
Munir, S
Musella, P
Nadolsky, P
Napoletano, D
Nebot, M
Neu, C
Neubert, M
Nevzorov, R
Nicrosini, O
Nielsen, J
Nikolopoulos, K
No, JM
O'Brien, C
Ohl, T
Oleari, C
Orimoto, T
Pagani, D
Pandini, CE
Papaefstathiou, A
Papanastasiou, AS
Passarino, G
Pecjak, BD
Pelliccioni, M
Perez, G
Perrozzi, L
Petriello, F
Petrucciani, G
Pianori, E
Piccinini, F
Pierini, M
Pilkington, A
Plätzer, S
Plehn, T
Podskubka, R
Potter, CT
Pozzorini, S
Prokofiev, K
Pukhov, A
Puljak, I
Queitsch-Maitland, M
Quevillon, J
Rathlev, D
Rauch, M
Re, E
Rebelo, MN
Rebuzzi, D
Reina, L
Reuschle, C
Reuter, J
Riembau, M
Riva, F
Rizzi, A
Robens, T
Röntsch, R
Rojo, J
Romão, JC
Rompotis, N
Roskes, J
Roth, R
Salam, GP
Salerno, R
Sampaio, MOP
Santos, R
Sanz, V
Sanz-Cillero, JJ
Sargsyan, H
Sarica, U
Schichtel, P
Schlenk, J
Schmidt, T
Schmitt, C
Schönherr, M
Schubert, U
Schulze, M
Sekula, S
Sekulla, M
Shabalina, E
Shao, HS
Shelton, J
Shepherd-Themistocleous, CH
Shim, SY
Siegert, F
Signer, A
Silva, JP
Silvestrini, L
Sjodahl, M
Slavich, P
Slawinska, M
Soffi, L
Spannowsky, M
Speckner, C
Sperka, DM
Spira, M
Stål, O
Staub, F
Stebel, T
Stefaniak, T
Steinhauser, M
Stewart, IW
Strassler, MJ
Streicher, J
Strom, DM
Su, S
Sun, X
Tackmann, FJ
Tackmann, K
Teixeira, AM
Lima, R Teixeira de
Theeuwes, V
Thorne, R
Tommasini, D
Torrielli, P
Tosi, M
Tramontano, F
Trócsányi, Z
Trott, M
Tsinikos, I
Ubiali, M
Vanlaer, P
Verkerke, W
Vicini, A
Viliani, L
Vryonidou, E
Wackeroth, D
Wagner, CEM
Wang, J
Wayand, S
Weiglein, G
Weiss, C
Wiesemann, M
Williams, C
Winter, J
Winterbottom, D
Wolf, R
Xiao, M
Yang, LL
Yohay, R
Yuen, SPY
Zanderighi, G
Zaro, M
Zeppenfeld, D
Ziegler, R
Zirke, T
Zupan, J
Pokaż więcej
Temat :
High Energy Physics - Phenomenology
Particle Physics - Experiment
High Energy Physics - Experiment
High Energy Physics::Phenomenology
hep-ex
Particle Physics - Phenomenology
hep-ph
Higgs, CERN, LHC
High Energy Physics::Experiment
Opis pliku :
application/pdf; STAMPA
Tytuł :
Handbook of LHC Higgs Cross Sections: 4. Deciphering the Nature of the Higgs Sector
Autorzy :
De Florian, D.
Grojean, C.
Maltoni, F.
Mariotti, C.
Nikitenko, A.
Pieri, M.
Savard, P.
Schumacher, M.
Tanaka, R.
Aggleton, R.
Ahmad, M.
Allanach, B.
Anastasiou, C.
Astill, W.
Badger, S.
Badziak, M.
Baglio, J.
Bagnaschi, E.
Ballestrero, A.
Banfi, A.
Barducci, D.
Beckingham, M.
Becot, C.
Bélanger, G.
Bellm, J.
Belyaev, N.
Bernlochner, F. U.
Beskidt, C.
Biekötter, A.
Bishara, F.
Bizon, W.
Bomark, N. E.
Bonvini, M.
Borowka, S.
Bortolotto, V.
Boselli, S.
Botella, F. J.
Boughezal, R.
Branco, G. C.
Brehmer, J.
Brenner, L.
Bressler, S.
Brivio, I.
Broggio, A.
Brun, H.
Buchalla, G.
Burgard, C. D.
Calandri, A.
Caminada, L.
Armadans, R. Caminal
Campanario, F.
Campbell, J.
Caola, F.
Calame, C. M. Carloni
Carrazza, S.
Carvalho, A.
Casolino, M.
Cata, O.
Celis, A.
Cerutti, F.
Chanon, N.
Chen, M.
Chen, X.
Nejad, B. Chokoufé
Christensen, N.
Ciuchini, M.
Contino, R.
Corbett, T.
Curtin, D.
Dall'Osso, M.
David, A.
Dawson, S.
de Blas, J.
De Boer, W.
Manzano, P. de Castro
Degrande, C.
Delgado, R. L.
Demartin, F.
Denner, A.
Di Micco, B.
Di Nardo, R.
Dittmaier, S.
Dobado, A.
Dorigo, T.
Dreyer, F. A.
Dührssen, M.
Duhr, C.
Dulat, F.
Ecker, K.
Ellis, K.
Ellwanger, U.
Englert, C.
Espriu, D.
Falkowski, A.
Fayard, L.
Feger, R.
Ferrera, G.
Ferroglia, A.
Fidanza, N.
Figy, T.
Flechl, M.
Fontes, D.
Forte, S.
Francavilla, P.
Franco, E.
Frederix, R.
Freitas, A.
Freitas, F. F.
Frensch, F.
Frixione, S.
Fuks, B.
Furlan, E.
Gadatsch, S.
Gao, J.
Gao, Y.
Garzelli, M. V.
Gehrmann, T.
Gerosa, R.
Ghezzi, M.
Ghosh, D.
Gieseke, S.
Gillberg, D.
Giudice, G. F.
Glover, E. W. N.
Goertz, F.
Gonçalves, D.
Gonzalez-Fraile, J.
Gorbahn, M.
Gori, S.
Gottardo, C. A.
Gouzevitch, M.
Govoni, P.
Gray, D.
Grazzini, M.
Greiner, N.
Greljo, A.
Grigo, J.
Gritsan, A. V.
Gröber, R.
Guindon, S.
Haber, H. E.
Han, C.
Han, T.
Harlander, R.
Harrendorf, M. A.
Hartanto, H. B.
Hays, C.
Heinemeyer, S.
Heinrich, G.
Herrero, M.
Herzog, F.
Hespel, B.
Hirschi, V.
Hoeche, S.
Honeywell, S.
Huber, S. J.
Hugonie, C.
Huston, J.
Ilnicka, A.
Isidori, G.
Jäger, B.
Jaquier, M.
Jones, S. P.
Juste, A.
Kallweit, S.
Kaluza, A.
Kardos, A.
Karlberg, A.
Kassabov, Z.
Kauer, N.
Kazakov, D. I.
Kerner, M.
Kilian, W.
Kling, F.
Köneke, K.
Kogler, R.
Konoplich, R.
Kortner, S.
Kraml, S.
Krause, C.
Krauss, F.
Krawczyk, M.
Kulesza, A.
Kuttimalai, S.
Lane, R.
Lazopoulos, A.
Lee, G.
Lenzi, P.
Lewis, I. M.
Li, Y.
Liebler, S.
Lindert, J.
Liu, X.
Liu, Z.
Llanes-Estrada, F. J.
Logan, H. E.
Lopez-Val, D.
Low, I.
Luisoni, G.
Maierhöfer, P.
Maina, E.
Mansoulié, B.
Mantler, H.
Mantoani, M.
Marini, A. C.
Outschoorn, V. I. Martinez
Marzani, S.
Marzocca, D.
Massironi, A.
Mawatari, K.
Mazzitelli, J.
Mccarn, A.
Mellado, B.
Melnikov, K.
Menari, S. B.
Merlo, L.
Meyer, C.
Milenovic, P.
Mimasu, K.
Mishima, S.
Mistlberger, B.
Moch, S. -O.
Mohammadi, A.
Monni, P. F.
Montagna, G.
Llácer, M. Moreno
Moretti, N.
Moretti, S.
Motyka, L.
Mück, A.
Mühlleitner, M.
Munir, S.
Musella, P.
Nadolsky, P.
Napoletano, D.
Nebot, M.
Neu, C.
Neubert, M.
Nevzorov, R.
Nicrosini, O.
Nielsen, J.
Nikolopoulos, K.
No, J. M.
O'Brien, C.
Ohl, T.
Oleari, C.
Orimoto, T.
Pagani, D.
Pandini, C. E.
Papaefstathiou, A.
Papanastasiou, A. S.
Passarino, G.
Pecjak, B. D.
Pelliccioni, M.
Perez, G.
Perrozzi, L.
Petriello, F.
Petrucciani, G.
Pianori, E.
Piccinini, F.
Pierini, M.
Pilkington, A.
Plätzer, S.
Plehn, T.
Podskubka, R.
Potter, C. T.
Pozzorini, S.
Prokofiev, K.
Pukhov, A.
Puljak, I.
Queitsch-Maitland, M.
Quevillon, J.
Rathlev, D.
Rauch, M.
Re, E.
Rebelo, M. N.
Rebuzzi, D.
Reina, L.
Reuschle, C.
Reuter, J.
Riembau, M.
Riva, F.
Rizzi, A.
Robens, T.
Röntsch, R.
Rojo, J.
Romão, J. C.
Rompotis, N.
Roskes, J.
Roth, R.
Salam, G. P.
Salerno, R.
Santos, R.
Sanz, V.
Sanz-Cillero, J. J.
Sargsyan, H.
Sarica, U.
Schichtel, P.
Schlenk, J.
Schmidt, T.
Schmitt, C.
Schönherr, M.
Schubert, U.
Schulze, M.
Sekula, S.
Sekulla, M.
Shabalina, E.
Shao, H. S.
Shelton, J.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Shim, S. Y.
Siegert, F.
Signer, A.
Silva, J. P.
Silvestrini, L.
Sjodahl, M.
Slavich, Pietro
Slawinska, M.
Soffi, L.
Spannowsky, M.
Speckner, C.
Sperka, D. M.
Spira, M.
Stål, O.
Staub, F.
Stebel, T.
Stefaniak, T.
Steinhauser, M.
Stewart, I. W.
Strassler, M. J.
Streicher, J.
Strom, D. M.
Su, S.
Sun, X.
Tackmann, F. J.
Tackmann, K.
Teixeira, A. M.
de Lima, R. Teixeira
Theeuwes, V.
Thorne, R.
Tommasini, D.
Torrielli, P.
Tosi, M.
Tramontano, F.
Trócsányi, Z.
Trott, M.
Tsinikos, I.
Ubiali, M.
Vanlaer, P.
Verkerke, W.
Vicini, A.
Viliani, L.
Vryonidou, E.
Wackeroth, D.
Wagner, C. E. M.
Wang, J.
Wayand, S.
Weiglein, G.
Weiss, C.
Wiesemann, M.
Williams, C.
Winter, J.
Winterbottom, D.
Wolf, R.
Xiao, M.
Yang, L. L.
Yohay, R.
Yuen, S. P. Y.
Zanderighi, G.
Zaro, M.
Zeppenfeld, D.
Ziegler, R.
Zirke, T.
Zupan, J.
Pokaż więcej
Temat :
[PHYS.HPHE]Physics [physics]/High Energy Physics - Phenomenology [hep-ph]
High Energy Physics::Phenomenology
High Energy Physics::Experiment
Źródło :
[Research Report] LPSC16241, -. 2016
Tytuł :
Higgs Branching Ratios in Constrained Minimal and Next-to-Minimal Supersymmetry Scenarios Surveyed
Autorzy :
Beskidt, C.
de Boer, W.
Kazakov, D.I.
Wayand, S.
Pokaż więcej
Temat :
Supersymmetry
CMSSM
High Energy Physics::Phenomenology
NMSSM
LHC benchmark points
High Energy Physics - Phenomenology
Physics
ddc:530
High Energy Physics::Lattice
QC1-999
Higgs boson
Nuclear and High Energy Physics
Higgs boson branching ratios
High Energy Physics::Experiment
Źródło :
Physics Letters B, Vol 759, Iss C, Pp 141-148 (2016)
Physics letters / B, 759, 141-148
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Search for pair-produced vectorlike B quarks in proton-proton collisions at √s=8 TeV
Autorzy :
Khachatryan, V
Sirunyan, AM
Tumasyan, A
Adam, W
Asilar, E
Bergauer, T
Brandstetter, J
Brondolin, E
Dragicevic, M
Eroe, J
Flechl, M
Mccartin, J
Sakharov, A
Son, DC
Cifuentes, JAB
Kim, H
Kim, TJ
Ryu, MS
Song, S
Choi, S
Go, Y
Gyun, D
Rios, AAO
Hong, B
Jo, M
Kim, Y
Lee, B
Lee, K
Lee, KS
Lee, S
Park, SK
Roh, Y
Poyraz, D
Yoo, HD
Choi, M
Kim, JH
Lee, JSH
Park, IC
Ryu, G
Choi, Y
Choi, YK
Goh, J
Kim, D
Ryckbosch, D
Kwon, E
Lee, J
Yu, I
Juodagalvis, A
Vaitkus, J
Ahmed, I
Ibrahim, ZA
Komaragiri, JR
Ali, MABM
Idris, FM
Salva, S
Abdullah, WATW
Casimiro Linares, E
Castilla-Valdez, H
De La Cruz-Burelo, E
Heredia-de La Cruz, I
Hernandez-Almada, A
Lopez-Fernandez, R
Sanchez-Hernandez, A
Carrillo Moreno, S
Vazquez Valencia, F
Sigamani, M
Carpinteyro, S
Pedraza, I
Salazar Ibarguen, HA
Morelos Pineda, A
Krofcheck, D
Butler, PH
Reucroft, S
Ahmad, A
Ahmad, M
Hassan, Q
Strobbe, N
Hoorani, HR
Khan, WA
Khurshid, T
Shoaib, M
Bialkowska, H
Bluj, M
Boimska, B
Frueboes, T
Gorski, M
Kazana, M
Tytgat, M
Nawrocki, K
Romanowska-Rybinska, K
Szleper, M
Zalewski, P
Brona, G
Bunkowski, K
Doroba, K
Kalinowski, A
Konecki, M
Krolikowski, J
Van Driessche, W
Misiura, M
Olszewski, M
Walczak, M
Bargassa, P
Beirao Da Cruz E Silva, C
Di Francesco, A
Faccioli, P
Ferreira Parracho, PG
Gallinaro, M
Lloret Iglesias, L
Yazgan, E
Nguyen, F
Rodrigues Antunes, J
Seixas, J
Toldaiev, O
Vadruccio, D
Varela, J
Vischia, P
Afanasiev, S
Bunin, P
Gavrilenko, M
Friedl, M
Zaganidis, N
Golutvin, I
Gorbunov, I
Kamenev, A
Karjavin, V
Konoplyanikov, V
Lanev, A
Malakhov, A
Matveev, V
Moisenz, P
Palichik, V
Basegmez, S
Perelygin, V
Shmatov, S
Shulha, S
Skatchkov, N
Smirnov, V
Zarubin, A
Golovtsov, V
Ivanov, Y
Kim, V
Kuznetsova, E
Beluffi, C
Levchenko, P
Murzin, V
Oreshkin, V
Smirnov, I
Sulimov, V
Uvarov, L
Vavilov, S
Vorobyev, A
Andreev, Y
Dermenev, A
Bondu, O
Gninenko, S
Golubev, N
Karneyeu, A
Kirsanov, M
Krasnikov, N
Pashenkov, A
Tlisov, D
Toropin, A
Epshteyn, V
Gavrilov, V
Bruno, G
Lychkovskaya, N
Popov, V
Pozdnyakov, I
Safronov, G
Spiridonov, A
Vlasov, E
Zhokin, A
Bylinkin, A
Andreev, V
Azarkin, M
Castello, R
Dremin, I
Kirakosyan, M
Leonidov, A
Mesyats, G
Rusakov, SV
Vinogradov, A
Baskakov, A
Belyaev, A
Boos, E
Dubinin, M
Caudron, A
Dudko, L
Ershov, A
Gribushin, A
Klyukhin, V
Kodolova, O
Lokhtin, I
Myagkov, I
Obraztsov, S
Petrushanko, S
Savrin, V
Ceard, L
Snigirev, A
Azhgirey, I
Bayshev, I
Bitioukov, S
Kachanov, V
Kalinin, A
Konstantinov, D
Krychkine, V
Petrov, V
Ryutin, R
Da Silveira, GG
Sobol, A
Tourtchanovitch, L
Troshin, S
Tyurin, N
Uzunian, A
Volkov, A
Adzic, P
Ekmedzic
Milosevic, J
Rekovic, V
Delaere, C
Alcaraz Maestre, J
Calvo, E
Cerrada, M
Chamizo Llatas, M
Colino, N
De La Cruz, B
Delgado Peris, A
Dominguez Vazquez, D
Escalante Del Valle, A
Fernandez Bedoya, C
Fruehwirth, R
Favart, D
Fernandez Ramos, JP
Flix, J
Fouz, MC
Garcia-Abia, P
Gonzalez Lopez, O
Goy Lopez, S
Hernandez, JM
Josa, MI
Navarro De Martino, E
Perez-Calero Yzquierdo, A
Forthomme, L
Puerta Pelayo, J
Quintario Olmeda, A
Redondo, I
Romero, L
Soares, MS
Albajar, C
de Troconiz, JF
Missiroli, M
Moran, D
Brun, H
Giammanco, A
Cuevas, J
Fernandez Menendez, J
Folgueras, S
Gonzalez Caballero, I
Palencia Cortezon, E
Vizan Garcia, JM
Cabrillo, IJ
Calderon, A
Castineiras De Saa, JR
Duarte Campderros, J
Hollar, J
Fernandez, M
Gomez, G
Graziano, A
Lopez Virto, A
Marco, J
Marco, R
Martinez Rivero, C
Matorras, F
Munoz Sanchez, FJ
Piedra Gomez, J
Jafari, A
Rodrigo, T
Rodriguez-Marrero, AY
Ruiz-Jimeno, A
Scodellaro, L
Vila, I
Vilar Cortabitarte, R
Abbaneo, D
Auffray, E
Auzinger, G
Bachtis, M
Jez, P
Baillon, P
Ball, AH
Barney, D
Benaglia, A
Bendavid, J
Benhabib, L
Benitez, JF
Berruti, GM
Bianchi, G
Bloch, P
Komm, M
Bocci, A
Bonato, A
Botta, C
Breuker, H
Camporesi, T
Cerminara, G
Colafranceschi, S
D'Alfonso, M
d'Enterria, D
Dabrowski, A
Lemaitre, V
Daponte, V
David, A
De Gruttola, M
De Guio, F
De Roeck, A
De Visscher, S
Di Marco, E
Dobson, M
Dordevic, M
du Pree, T
Mertens, A
Dupont, N
Elliott-Peisert, A
Eugster, J
Franzoni, G
Funk, W
Gigi, D
Gill, K
Giordano, D
Girone, M
Glege, F
Nuttens, C
Guida, R
Gundacker, S
Guthoff, M
Hammer, J
Hansen, M
Harris, P
Hegeman, J
Innocente, V
Janot, P
Kirschenmann, H
Ghete, VM
Perrini, L
Kortelainen, MJ
Kousouris, K
Krajczar, K
Lecoq, P
Lourenco, C
Lucchini, MT
Magini, N
Malgeri, L
Mannelli, M
Marrouche, J
Pin, A
Martelli, A
Masetti, L
Meijers, F
Mersi, S
Meschi, E
Moortgat, F
Morovic, S
Mulders, M
Nemallapudi, MV
Neugebauer, H
Piotrzkowski, K
Orfanelli, S
Orsini, L
Pape, L
Perez, E
Petrilli, A
Petrucciani, G
Pfeiffer, A
Piparo, D
Racz, A
Rolandi, G
Popov, A
Rovere, M
Ruan, M
Sakulin, H
Schaefer, C
Schwick, C
Sharma, A
Silva, P
Simon, M
Sphicas, P
Spiga, D
Quertenmont, L
Steggemann, J
Stieger, B
Stoye, M
Takahashi, Y
Treille, D
Tsirou, A
Veres, GI
Wardle, N
Woehri, HK
Zagozdzinska, A
Selvaggi, M
Zeuner, WD
Bertl, W
Deiters, K
Erdmann, W
Horisberger, R
Ingram, Q
Kaestli, HC
Kotlinski, D
Langenegger, U
Rohe, T
Marono, MV
Bachmair, F
Baeni, L
Bianchini, L
Buchmann, MA
Casal, B
Dissertori, G
Dittmar, M
Donega, M
Duenser, M
Eller, P
Beliy, N
Grab, C
Heidegger, C
Hits, D
Hoss, J
Kasieczka, G
Lustermann, W
Mangano, B
Marini, AC
Marionneau, M
del Arbol, PMR
Caebergs, T
Masciovecchio, M
Meister, D
Musella, P
Nessi-Tedaldi, F
Pandolfi, F
Pata, J
Pauss, F
Perrozzi, L
Peruzzi, M
Quittnat, M
Hammad, GH
Rossini, M
Starodumov, A
Takahashi, M
Tavolaro, VR
Theofilatos, K
Wallny, R
Weber, HA
Aarrestad, TK
Amsler, C
Canelli, MF
Hartl, C
Alda Junior, WL
Chiochia, V
De Cosa, A
Galloni, C
Hinzmann, A
Hreus, T
Kilminster, B
Lange, C
Ngadiuba, J
Pinna, D
Robmann, P
Alves, GA
Ronga, FJ
Salerno, D
Taroni, S
Yang, Y
Cardaci, M
Chen, KH
Doan, TH
Ferro, C
Konyushikhin, M
Kuo, CM
Brito, L
Lin, W
Lu, YJ
Volpe, R
Yu, SS
Bartek, R
Chang, P
Chang, YH
Chang, YW
Chao, Y
Chen, KF
Correa Martins Junior, M
Chen, PH
Dietz, C
Fiori, F
Grundler, U
Hou, W-S
Hsiung, Y
Kao, KY
Liu, YF
Lu, R-S
Moya, MM
Dos Reis Martins, T
Petrakou, E
Tsai, JF
Tzeng, YM
Asavapibhop, B
Kovitanggoon, K
Singh, G
Srimanobhas, N
Suwonjandee, N
Adiguzel, A
Cerci, S
Hensel, C
Dozen, C
Girgis, S
Gokbulut, G
Guler, Y
Gurpinar, E
Hos, I
Kangal, EE
Topaksu, AK
Onengut, G
Ozdemir, K
Mora Herrera, C
Ozturk, S
Tali, B
Topakli, H
Vergili, M
Zorbilmez, C
Akin, IV
Bilin, B
Bilmis, S
Isildak, B
Karapinar, G
Moraes, A
Surat, UE
Yalvac, M
Zeyrek, M
Albayrak, EA
Gulmez, E
Kaya, M
Kaya, O
Yetkin, T
Cankocak, K
Sen, S
Pol, ME
Vardarli, FI
Grynyov, B
Levchuk, L
Sorokin, P
Aggleton, R
Ball, F
Beck, L
Brooke, JJ
Clement, E
Cussans, D
Rebello Teles, P
Flacher, H
Goldstein, J
Grimes, M
Heath, GP
Heath, HF
Jacob, J
Kreczko, L
Lucas, C
Meng, Z
Newbold, DM
Hoermann, N
Belchior Batista Das Chagas, E
Paramesvaran, S
Poll, A
Sakuma, T
El Nasr-storey, SS
Senkin, S
Smith, D
Smith, VJ
Bell, KW
Brew, C
Carvalho, W
Brown, RM
Cockerill, DJA
Coughlan, JA
Harder, K
Harper, S
Olaiya, E
Petyt, D
Shepherd-Themistocleous, CH
Thea, A
Thomas, L
Chinellato, J
Tomalin, IR
Williams, T
Womersley, WJ
Worm, SD
Baber, M
Bainbridge, R
Buchmuller, O
Bundock, A
Burton, D
Casasso, S
Custodio, A
Citron, M
Colling, D
Corpe, L
Cripps, N
Dauncey, P
Davies, G
De Wit, A
Della Negra, M
Dunne, P
Elwood, A
Da Costa, EM
Ferguson, W
Fulcher, J
Futyan, D
Hall, G
Iles, G
Karapostoli, G
Kenzie, M
Lane, R
Lucas, R
Lyons, L
De Jesus Damiao, D
Magnan, A-M
Malik, S
Nash, J
Nikitenko, A
Pela, J
Pesaresi, M
Petridis, K
Raymond, DM
Richards, A
Rose, A
De Oliveira Martins, C
Seez, C
Sharp, P
Tapper, A
Uchida, K
Acosta, MV
Virdee, T
Zenz, SC
Cole, JE
Hobson, PR
Khan, A
Fonseca De Souza, S
Kyberd, P
Leggat, D
Leslie, D
Reid, ID
Symonds, P
Teodorescu, L
Turner, M
Borzou, A
Dittmann, J
Hatakeyama, K
Huertas Guativa, LM
Kasmi, A
Liu, H
Pastika, N
Charaf, O
Cooper, SI
Henderson, C
Rumerio, P
Avetisyan, A
Bose, T
Fantasia, C
Malbouisson, H
Gastler, D
Lawson, P
Rankin, D
Richardson, C
Rohlf, J
St John, J
Sulak, L
Zou, D
Alimena, J
Berry, E
Hrubec, J
Matos Figueiredo, D
Bhattacharya, S
Cutts, D
Dhingra, N
Ferapontov, A
Garabedian, A
Heintz, U
Laird, E
Landsberg, G
Mao, Z
Narain, M
Mundim, L
Sagir, S
Sinthuprasith, T
Breedon, R
Breto, G
Sanchez, MCDLB
Chauhan, S
Chertok, M
Conway, J
Conway, R
Cox, PT
Nogima, H
Erbacher, R
Gardner, M
Ko, W
Lander, R
Mulhearn, M
Pellett, D
Pilot, J
Ricci-Tam, F
Shalhout, S
Smith, J
Prado Da Silva, WL
Squires, M
Stolp, D
Tripathi, M
Wilbur, S
Yohay, R
Cousins, R
Everaerts, P
Farrell, C
Hauser, J
Ignatenko, M
Santoro, A
Rakness, G
Saltzberg, D
Takasugi, E
Valuev, V
Weber, M
Burt, K
Clare, R
Ellison, J
Gary, JW
Hanson, G
Sznajder, A
Heilman, J
Paneva, MI
Jandir, P
Kennedy, E
Lacroix, F
Long, OR
Luthra, A
Malberti, M
Negrete, MO
Shrinivas, A
Tonelli Manganote, EJ
Sumowidagdo, S
Wei, H
Wimpenny, S
Branson, JG
Cerati, GB
Cittolin, S
D'Agnolo, RT
Holzner, A
Kelley, R
Klein, D
Vilela Pereira, A
Letts, J
Macneill, I
Olivito, D
Padhi, S
Pieri, M
Sani, M
Sharma, V
Simon, S
Tadel, M
Tu, Y
Ahuja, S
Vartak, A
Wasserbaech, S
Welke, C
Wuerthwein, F
Yagil, A
Della Porta, GZ
Barge, D
Bradmiller-Feld, J
Campagnari, C
Dishaw, A
Bernardes, CA
Dutta, V
Flowers, K
Sevilla, MF
Geffert, P
George, C
Golf, F
Gouskos, L
Gran, J
Incandela, J
Justus, C
Jeitler, M
De Souza Santos, A
Mccoll, N
Mullin, SD
Richman, J
Stuart, D
Suarez, I
To, W
West, C
Yoo, J
Anderson, D
Apresyan, A
Dogra, S
Bornheim, A
Bunn, J
Chen, Y
Duarte, J
Mott, A
Newman, HB
Pena, C
Pierini, M
Spiropulu, M
Vlimant, JR
Fernandez Perez Tomei, TR
Xie, S
Zhu, RY
Azzolini, V
Calamba, A
Carlson, B
Ferguson, T
Iiyama, Y
Paulini, M
Russ, J
Sun, M
Gregores, EM
Vogel, H
Vorobiev, I
Cumalat, JP
Ford, WT
Gaz, A
Jensen, F
Johnson, A
Krohn, M
Mulholland, T
Nauenberg, U
Mercadante, PG
Smith, JG
Stenson, K
Wagner, SR
Alexander, J
Chatterjee, A
Chaves, J
Chu, J
Dittmer, S
Eggert, N
Mirman, N
Moon, CS
Kaufman, GN
Patterson, JR
Rinkevicius, A
Ryd, A
Skinnari, L
Soffi, L
Sun, W
Tan, SM
Teo, WD
Thom, J
Novaes, SF
Thompson, J
Tucker, J
Weng, Y
Wittich, P
Abdullin, S
Albrow, M
Anderson, J
Apollinari, G
Bauerdick, LAT
Beretvas, A
Padula, SA
Berryhill, J
Bhat, PC
Bolla, G
Burkett, K
Butler, JN
Cheung, HWK
Chlebana, F
Cihangir, S
Elvira, VD
Fisk, I
Romero Abad, D
Freeman, J
Gottschalk, E
Gray, L
Green, D
Gruenendahl, S
Gutsche, O
Hanlon, J
Hare, D
Harris, RM
Hirschauer, J
Ruiz Vargas, JC
Hooberman, B
Hu, Z
Jindariani, S
Johnson, M
Joshi, U
Jung, AW
Klima, B
Kreis, B
Kwan, S
Lammel, S
Knuenz, V
Aleksandrov, A
Linacre, J
Lincoln, D
Lipton, R
Liu, T
De Sa, RL
Lykken, J
Maeshima, K
Marraffino, JM
Outschoorn, VIM
Maruyama, S
Genchev, V
Mason, D
McBride, P
Merkel, P
Mishra, K
Mrenna, S
Nahn, S
Newman-Holmes, C
O'Dell, V
Prokofyev, O
Sexton-Kennedy, E
Hadjiiska, R
Soha, A
Spalding, WJ
Spiegel, L
Taylor, L
Tkaczyk, S
Tran, NV
Uplegger, L
Vaandering, EW
Vernieri, C
Verzocchi, M
Iaydjiev, P
Vidal, R
Whitbeck, A
Yang, F
Yin, H
Acosta, D
Avery, P
Bortignon, P
Bourilkov, D
Carnes, A
Carver, M
Marinov, A
Curry, D
Das, S
Di Giovanni, GP
Field, RD
Fisher, M
Furic, IK
Hugon, J
Konigsberg, J
Korytov, A
Low, JF
Piperov, S
Ma, P
Matchev, K
Mei, H
Milenovic, P
Mitselmakher, G
Muniz, L
Rank, D
Shchutska, L
Snowball, M
Sperka, D
Rodozov, M
Wang, S
Yelton, J
Hewamanage, S
Linn, S
Markowitz, P
Martinez, G
Rodriguez, JL
Ackert, A
Adams, JR
Adams, T
Stoykova, S
Askew, A
Bochenek, J
Diamond, B
Haas, J
Hagopian, S
Hagopian, V
Jenkins, M
Johnson, KF
Khatiwada, A
Prosper, H
Sultanov, G
Veeraraghavan, V
Weinberg, M
Bhopatkar, V
Hohlmann, M
Kalakhety, H
Mareskas-Palcek, D
Roy, T
Yumiceva, F
Adams, MR
Apanasevich, L
Vutova, M
Berry, D
Betts, RR
Bucinskaite, I
Cavanaugh, R
Evdokimov, O
Gauthier, L
Gerber, CE
Hofman, DJ
Kurt, P
O'Brien, C
Koenig, A
Dimitrov, A
Gonzalez, IDS
Silkworth, C
Turner, P
Varelas, N
Wu, Z
Zakaria, M
Bilki, B
Clarida, W
Dilsiz, K
Durgut, S
Glushkov, I
Gandrajula, RP
Haytmyradov, M
Khristenko, V
Merlo, J-P
Mermerkaya, H
Mestvirishvili, A
Moeller, A
Nachtman, J
Ogul, H
Onel, Y
Litov, L
Ozok, F
Penzo, A
Snyder, C
Tan, P
Tiras, E
Wetzel, J
Yi, K
Anderson, I
Barnett, BA
Blumenfeld, B
Pavlov, B
Fehling, D
Feng, L
Gritsan, AV
Maksimovic, P
Martin, C
Nash, K
Osherson, M
Swartz, M
Xiao, M
Xin, Y
Petkov, P
Baringer, P
Bean, A
Benelli, G
Bruner, C
Gray, J
Kenny, RP
Majumder, D
Malek, M
Murray, M
Noonan, D
Sanders, S
Stringer, R
Wang, Q
Wood, JS
Chakaberia, I
Ivanov, A
Kaadze, K
Khalil, S
Makouski, M
Maravin, Y
Bian, JG
Saini, LK
Skhirtladze, N
Svintradze, I
Toda, S
Lange, D
Rebassoo, F
Wright, D
Anelli, C
Baden, A
Baron, O
Chen, GM
Belloni, A
Calvert, B
Eno, SC
Ferraioli, C
Gomez, JA
Hadley, NJ
Jabeen, S
Kellogg, RG
Kolberg, T
Kunkle, J
Chen, HS
Lu, Y
Mignerey, AC
Pedro, K
Shin, YH
Skuja, A
Tonjes, MB
Tonwar, SC
Apyan, A
Barbieri, R
Baty, A
Chen, M
Bierwagen, K
Brandt, S
Busza, W
Cali, IA
Demiragli, Z
Di Matteo, L
Ceballos, GG
Goncharov, M
Gulhan, D
Innocenti, GM
Krammer, M
Cheng, T
Klute, M
Kovalskyi, D
Lai, YS
Lee, Y-J
Levin, A
Luckey, PD
Mcginn, C
Niu, X
Paus, C
Ralph, D
Du, R
Roland, C
Roland, G
Stephans, GSF
Sumorok, K
Varma, M
Velicanu, D
Veverka, J
Wang, J
Wang, TW
Wyslouch, B
Jiang, CH
Yang, M
Zhukova, V
Dahmes, B
Finkel, A
Gude, A
Hansen, P
Kalafut, S
Kao, SC
Klapoetke, K
Kubota, Y
Plestina, R
Lesko, Z
Mans, J
Nourbakhsh, S
Ruckstuhl, N
Rusack, R
Tambe, N
Turkewitz, J
Acosta, JG
Oliveros, S
Avdeeva, E
Romeo, F
Bloom, K
Bose, S
Claes, DR
Dominguez, A
Fangmeier, C
Suarez, RG
Kamalieddin, R
Keller, J
Knowlton, D
Kravchenko, I
Shaheen, SM
Lazo-Flores, J
Meier, F
Monroy, J
Ratnikov, F
Siado, JE
Snow, GR
Alyari, M
Dolen, J
George, J
Godshalk, A
Tao, J
Iashvili, I
Kaisen, J
Kharchilava, A
Kumar, A
Rappoccio, S
Alverson, G
Barberis, E
Baumgartel, D
Chasco, M
Hortiangtham, A
Wang, C
Massironi, A
Morse, DM
Nash, D
Orimoto, T
De Lima, RT
Trocino, D
Wang, R-J
Wood, D
Zhang, J
Hahn, KA
Wang, Z
Kubik, A
Mucia, N
Odell, N
Pollack, B
Pozdnyakov, A
Schmitt, M
Stoynev, S
Sung, K
Trovato, M
Velasco, M
Zhang, H
Won, S
Brinkerhoff, A
Dev, N
Hildreth, M
Jessop, C
Karmgard, DJ
Kellams, N
Lannon, K
Lynch, S
Marinelli, N
Kratschmer, I
Asawatangtrakuldee, C
Meng, F
Mueller, C
Musienko, Y
Pearson, T
Planer, M
Ruchti, R
Smith, G
Valls, N
Wayne, M
Wolf, M
Ban, Y
Woodard, A
Antonelli, L
Brinson, J
Bylsma
Durkin, LS
Flowers, S
Hart, A
Hill, C
Hughes, R
Kotov, K
Li, Q
Ling, TY
Liu, B
Luo, W
Puigh, D
Rodenburg, M
Winer, BL
Wulsin, HW
Driga, O
Elmer, P
Hardenbrook, J
Liu, S
Hebda, P
Koay, SA
Lujan, P
Marlow, D
Medvedeva, T
Mooney, M
Olsen, J
Palmer, C
Piroue, P
Quan, X
Mao, Y
Saka, H
Stickland, D
Tully, C
Werner, JS
Zuranski, A
Barnes, VE
Benedetti, D
Bortoletto, D
Gutay, L
Qian, SJ
Jha, MK
Jones, M
Jung, K
Kress, M
Leonardo, N
Miller, DH
Neumeister, N
Primavera, F
Radburn-Smith, BC
Shi, X
Wang, D
Shipsey, I
Silvers, D
Sun, J
Svyatkovskiy, A
Wang, F
Xie, W
Xu, L
Zablocki, J
Parashar, N
Stupak, J
Xu, Z
Adair, A
Akgun, B
Chen, Z
Ecklund, KM
Geurts, FJM
Guilbaud, M
Li, W
Michlin, B
Northup, M
Padley, BP
Zou, W
Redjimi, R
Roberts, J
Rorie, J
Tu, Z
Zabel, J
Betchart, B
Bodek, A
de Barbaro, P
Demina, R
Eshaq, Y
Avila, C
Ferbel, T
Galanti, M
Garcia-Bellido, A
Goldenzweig, P
Han, J
Harel, A
Hindrichs, O
Khukhunaishvili, A
Petrillo, G
Verzetti, M
Liko, D
Cabrera, A
Demortier, L
Arora, S
Barker, A
Chou, JP
Contreras-Campana, C
Contreras-Campana, E
Duggan, D
Ferencek, D
Gershtein, Y
Gray, R
Chaparro Sierra, LF
Halkiadakis, E
Hidas, D
Hughes, E
Kaplan, S
Elayavalli, RK
Lath, A
Panwalkar, S
Park, M
Salur, S
Schnetzer, S
Florez, C
Sheffield, D
Somalwar, S
Stone, R
Thomas, S
Thomassen, P
Walker, M
Foerster, M
Riley, G
Rose, K
Spanier, S
Gomez, JP
York, A
Bouhali, O
Hernandez, AC
Dalchenko, M
De Mattia, M
Delgado, A
Dildick, S
Eusebi, R
Flanagan, W
Gilmore, J
Gomez Moreno, B
Kamon, T
Krutelyov, V
Montalvo, R
Mueller, R
Osipenkov, I
Pakhotin, Y
Patel, R
Perloff, A
Roe, J
Sanabria, JC
Safonov, A
Tatarinov, A
Ulmer, KA
Akchurin, N
Cowden, C
Damgov, J
Dragoiu, C
Dudero, PR
Faulkner, J
Kunori, S
Godinovic, N
Lamichhane, K
Lee, SW
Libeiro, T
Undleeb, S
Volobouev, I
Appelt, E
Delannoy, AG
Greene, S
Gurrola, A
Janjam, R
Lelas, D
Johns, W
Maguire, C
Melo, A
Sheldon, P
Snook, B
Tuo, S
Velkovska, J
Xu, Q
Arenton, MW
Polic, D
Boutle, S
Cox, B
Francis, B
Goodell, J
Hirosky, R
Ledovskoy, A
Li, H
Lin, C
Neu, C
Wolfe, E
Puljak, I
Wood, J
Xia, F
Clarke, C
Harr, R
Karchin, PE
Don, CKK
Lamichhane, P
Sturdy, J
Belknap, DA
Carlsmith, D
Matsushita, T
Antunovic, Z
Cepeda, M
Christian, A
Dasu, S
Dodd, L
Duric, S
Friis, E
Gomber, B
Hall-Wilton, R
Herndon, M
Herve, A
Kovac, M
Klabbers, P
Lanaro, A
Levine, A
Long, K
Loveless, R
Mohapatra, A
Ojalvo, I
Perry, T
Pierro, GA
Polese, G
Brigljevic, V
Ross, I
Ruggles, T
Sarangi, T
Savin, A
Smith, N
Smith, WH
Taylor, D
Woods, N
Kadija, K
Luetic, J
Sudic, L
Attikis, A
Mavromanolakis, G
Mousa, J
Nicolaou, C
Mikulec, I
Ptochos, F
Razis, PA
Rykaczewski, H
Bodlak, M
Finger, M
Aly, R
Aly, S
Assran, Y
Elgammal, S
Rabady, D
Kamel, AE
Lotfy, A
Mahmoud, MA
Radi, A
Sayed, A
Calpas, B
Kadastik, M
Murumaa, M
Raidal, M
Tiko, A
Rahbaran, B
Veelken, C
Eerola, P
Pekkanen, J
Voutilainen, M
Harkonen, J
Karimaki, V
Kinnunen, R
Lampen, T
Lassila-Perini, K
Lehti, S
Rohringer, H
Linden, T
Luukka, P
Maenpaa, T
Peltola, T
Tuominen, E
Tuominiemi, J
Tuovinen, E
Wendland, L
Talvitie, J
Tuuva, T
Schieck, J
Besancon, M
Couderc, F
Dejardin, M
Denegri, D
Fabbro, B
Faure, JL
Favaro, C
Ferri, F
Ganjour, S
Givernaud, A
Schoefbeck, R
Gras, P
de Monchenault, GH
Jarry, P
Locci, E
Machet, M
Malcles, J
Rander, J
Rosowsky, A
Titov, M
Zghiche, A
Strauss, J
Baffioni, S
Beaudette, F
Busson, P
Cadamuro, L
Chapon, E
Charlot, C
Dahms, T
Davignon, O
Filipovic, N
Florent, A
Treberer-Treberspurg, W
de Cassagnac, RG
Lisniak, S
Mastrolorenzo, L
Mine, P
Naranjo, IN
Nguyen, M
Ochando, C
Ortona, G
Paganini, P
Regnard, S
Waltenberger, W
Salerno, R
Sauvan, JB
Sirois, Y
Strebler, T
Yilmaz, Y
Zabi, A
Agram, J-L
Andrea, J
Aubin, A
Bloch, D
Wulz, C-E
Brom, J-M
Buttignol, M
Chabert, EC
Chanon, N
Collard, C
Conte, E
Coubez, X
Fontaine, J-C
Gele, D
Goerlach, U
Mossolov, V
Goetzmann, C
Le Bihan, A-C
Merlin, JA
Skovpen, K
Van Hove, P
Gadrat, S
Beauceron, S
Bernet, C
Boudoul, G
Bouvier, E
Shumeiko, N
Brochet, S
Montoya, CAC
Chasserat, J
Chierici, R
Contardo, D
Courbon, B
Depasse, P
El Mamouni, H
Fan, J
Fay, J
Gonzalez, JS
Gascon, S
Gouzevitch, M
Ille, B
Laktineh, IB
Lethuillier, M
Mirabito, L
Pequegnot, AL
Perries, S
Alvarez, JDR
Sabes, D
Alderweireldt, S
Sgandurra, L
Sordini, V
Vander Donckt, M
Verdier, P
Viret, S
Xiao, H
Toriashvili, T
Tsamalaidze, Z
Autermann, C
Beranek, S
Cornelis, T
Edelhoff, M
Feld, L
Heister, A
Kiesel, MK
Klein, K
Lipinski, M
Ostapchuk, A
Preuten, M
Raupach, F
Sammet, J
De Wolf, EA
Schael, S
Schulte, JF
Verlage, T
Weber, H
Wittmer, B
Zhukov, V
Ata, M
Brodski, M
Dietz-Laursonn, E
Duchardt, D
Janssen, X
Endres, M
Erdmann, M
Erdweg, S
Esch, T
Fischer, R
Gueth, A
Hebbeker, T
Heidemann, C
Hoepfner, K
Klingebiel, D
Knutsson, A
Knutzen, S
Kreuzer, P
Merschmeyer, M
Meyer, A
Millet, P
Olschewski, M
Padeken, K
Papacz, P
Pook, T
Radziej, M
Lauwers, J
Reithler, H
Rieger, M
Scheuch, F
Sonnenschein, L
Teyssier, D
Thueer, S
Cherepanov, V
Erdogan, Y
Fluegge, G
Geenen, H
Luyckx, S
Geisler, M
Ahmad, WH
Hoehle, F
Kargoll, B
Kress, T
Kuessel, Y
Kuensken, A
Lingemann, J
Nehrkorn, A
Nowack, A
Ochesanu, S
Nugent, IM
Pistone, C
Pooth, O
Stahl, A
Martin, MA
Asin, I
Bartosik, N
Behnke, O
Behrens, U
Bell, AJ
Rougny, R
Borras, K
Burgmeier, A
Cakir, A
Calligaris, L
Campbell, A
Choudhury, S
Costanza, F
Pardos, CD
Dolinska, G
Dooling, S
Van de Klundert, M
Dorland, T
Eckerlin, G
Eckstein, D
Eichhorn, T
Flucke, G
Gallo, E
Garcia, JG
Geiser, A
Gizhko, A
Gunnellini, P
Van Haevermaet, H
Hauk, J
Hempel, M
Jung, H
Kalogeropoulos, A
Karacheban, O
Kasemann, M
Katsas, P
Kieseler, J
Kleinwort, C
Korol, I
Van Mechelen, P
Lange, W
Leonard, J
Lipka, K
Lobanov, A
Lohmann, W
Mankel, R
Marfin, I
Melzer-Pellmann, I-A
Meyer, AB
Mittag, G
Van Remortel, N
Mnich, J
Mussgiller, A
Naumann-Emme, S
Nayak, A
Ntomari, E
Perrey, H
Pitzl, D
Placakyte, R
Raspereza, A
Cipriano, PMR
Van Spilbeeck, A
Roland, B
Sahin, MO
Salfeld-Nebgen, J
Saxena, P
Schoerner-Sadenius, T
Schroeder, M
Seitz, C
Spannagel, S
Trippkewitz, KD
Wissing, C
Abu Zeid, S
Blobel, V
Vignali, MC
Draeger, AR
Erfle, J
Garutti, E
Goebel, K
Gonzalez, D
Goerner, M
Haller, J
Hoffmann, M
Blekman, F
Hoeing, RS
Junkes, A
Klanner, R
Kogler, R
Lapsien, T
Lenz, T
Marchesini, I
Marconi, D
Nowatschin, D
Ott, J
D'Hondt, J
Pantaleo, F
Peiffer, T
Perieanu, A
Pietsch, N
Poehlsen, J
Rathjens, D
Sander, C
Schettler, H
Schleper, P
Schlieckau, E
Daci, N
Schmidt, A
Schwandt, J
Seidel, M
Sola, V
Stadie, H
Steinbrueck, G
Tholen, H
Troendle, D
Usai, E
Vanelderen, L
De Bruyn, I
Vanhoefer, A
Akbiyik, M
Amstutz, C
Barth, C
Baus, C
Berger, J
Beskidt, C
Boeser, C
Butz, E
Caspart, R
Deroover, K
Chwalek, T
Colombo, F
De Boer, W
Descroix, A
Dierlamm, A
Eber, R
Feindt, M
Fink, S
Fischer, M
Frensch, F
Heracleous, N
Freund, B
Friese, R
Funke, D
Giffels, M
Gilbert, A
Haitz, D
Harbaum, T
Harrendorf, MA
Hartmann, F
Husemann, U
Keaveney, J
Kassel, F
Katkov, I
Kornmayer, A
Kudella, S
Pardo, PL
Maier, B
Mildner, H
Mozer, MU
Mueller, T
Lowette, S
Plagge, M
Printz, M
Quast, G
Rabbertz, K
Roecker, S
Roscher, F
Shvetsov, I
Sieber, G
Simonis, HJ
Stober, FM
Moreels, L
Ulrich, R
Wagner-Kuhr, J
Wayand, S
Weiler, T
Williamson, S
Woehrmann, C
Wolf, R
Anagnostou, G
Daskalakis, G
Geralis, T
Olbrechts, A
Giakoumopoulou, VA
Kyriakis, A
Loukas, D
Markou, A
Psallidas, A
Topsis-Giotis, I
Agapitos, A
Kesisoglou, S
Panagiotou, A
Saoulidou, N
Python, Q
Tziaferi, E
Evangelou, I
Flouris, G
Foudas, C
Kokkas, P
Loukas, N
Manthos, N
Papadopoulos, I
Paradas, E
Strologas, J
Strom, D
Bencze, G
Hajdu, C
Hazi, A
Hidas, P
Horvath, D
Sikler, F
Veszpremi, V
Vesztergombi, G
Zsigmond, AJ
Beni, N
Tavernier, S
Czellar, S
Karancsi, J
Molnar, J
Szillasi, Z
Bartok, M
Makovec, A
Raics, P
Trocsanyi, ZL
Ujvari, B
Mal, P
Van Doninck, W
Mandal, K
Sahoo, N
Swain, SK
Bansal, S
Beri, SB
Bhatnagar, V
Chawla, R
Gupta, R
Bhawandeep, U
Kalsi, AK
Van Mulders, P
Kaur, A
Kaur, M
Kumar, R
Mehta, A
Mittal, M
Nishu, N
Singh, JB
Walia, G
Van Onsem, GP
Bhardwaj, A
Choudhary, BC
Garg, RB
Malhotra, S
Naimuddin, M
Ranjan, K
Sharma, R
Banerjee, S
Van Parijs, I
Chatterjee, K
Dey, S
Dutta, S
Jain, S
Khurana, R
Majumdar, N
Modak, A
Mondal, K
Barria, P
Mukherjee, S
Mukhopadhyay, S
Roy, A
Roy, D
Chowdhury, SR
Sarkar, S
Sharan, M
Abdulsalam, A
Chudasama, R
Dutta, D
Caillol, C
Jha, V
Kumar, V
Mohanty, AK
Pant, LM
Shukla, P
Topkar, A
Aziz, T
Bhowmik, S
Chatterjee, RM
Clerbaux, B
Dewanjee, RK
Dugad, S
Ganguly, S
Ghosh, S
Guchait, M
Gurtu, A
Kole, G
Kumar, S
Mahakud, B
Maity, M
De Lentdecker, G
Majumder, G
Mazumdar, K
Mitra, S
Mohanty, GB
Parida, B
Sarkar, T
Sudhakar, K
Sur, N
Sutar, B
Wickramage, N
Delannoy, H
Sharma, S
Bakhshiansohi, H
Behnamian, H
Etesami, SM
Fahim, A
Goldouzian, R
Khakzad, M
Najafabadi, MM
Naseri, M
Mehdiabadi, SP
Dobur, D
Hosseinabadi, FR
Safarzadeh, B
Zeinali, M
Felcini, M
Grunewald, M
Abbrescia, M
Calabria, C
Caputo, C
Chhibra, SS
Colaleo, A
Fasanella, G
Creanza, D
Cristella, L
De Filippis, N
De Palma, M
Fiore, L
Iaselli, G
Maggi, G
Maggi, M
Miniello, G
My, S
Favart, L
Nuzzo, S
Pompili, A
Pugliese, G
Radogna, R
Ranieri, A
Selvaggi, G
Silvestris, L
Venditti, R
Verwilligen, P
Abbiendi, G
Gay, APR
Battilana, C
Benvenuti, AC
Bonacorsi, D
Braibant-Giacomelli, S
Brigliadori, L
Campanini, R
Capiluppi, P
Castro, A
Cavallo, FR
Codispoti, G
Grebenyuk, A
Cuffiani, M
Dallavalle, GM
Fabbri, F
Fanfani, A
Fasanella, D
Giacomelli, P
Grandi, C
Guiducci, L
Marcellini, S
Masetti, G
Lenzi, T
Montanari, A
Navarria, FL
Perrotta, A
Rossi, AM
Rovelli, T
Siroli, GP
Tosi, N
Travaglini, R
Cappello, G
Chiorboli, M
Leonard, A
Costa, S
Giordano, F
Potenza, R
Tricomi, A
Tuve, C
Barbagli, G
Ciulli, V
Civinini, C
D'Alessandro, R
Focardi, E
Maerschalk, T
Gonzi, S
Gori, V
Lenzi, P
Meschini, M
Paoletti, S
Sguazzoni, G
Tropiano, A
Viliani, L
Benussi, L
Bianco, S
Mohammadi, A
Piccolo, D
Calvelli, V
Ferro, F
Lo Vetere, M
Robutti, E
Tosi, S
Dinardo, ME
Fiorendi, S
Gennai, S
Pernie, L
Gerosa, R
Ghezzi, A
Govoni, P
Malvezzi, S
Manzoni, RA
Marzocchi, B
Menasce, D
Moroni, L
Paganoni, M
Pedrini, D
Randle-conde, A
Ragazzi, S
Redaelli, N
Fatis, TTD
Buontempo, S
Cavallo, N
Di Guida, S
Esposito, M
Fabozzi, F
Iorio, AOM
Lanza, G
Reis, T
Lista, L
Meola, S
Merola, M
Paolucci, P
Sciacca, C
Thyssen, F
Azzi, P
Bacchetta, N
Bisello, D
Branca, A
Seva, T
Carlin, R
De Oliveira, ACA
Checchia, P
Dall'Osso, M
Dorigo, T
Dosselli, U
Gasparini, F
Gasparini, U
Gozzelino, A
Kanishchev, K
Vander Velde, C
Lacaprara, S
Margoni, M
Meneguzzo, AT
Pazzini, J
Pozzobon, N
Simonetto, F
Torassa, E
Tosi, M
Ventura, S
Zanetti, M
Vanlaer, P
Zotto, P
Zucchetta, A
Zumerle, G
Braghieri, A
Gabusi, M
Magnani, A
Ratti, SP
Re, V
Riccardi, C
Salvini, P
Vai, I
Vitulo, P
Solestizi, LA
Biasini, M
Bilei, GM
Ciangottini, D
Fano, L
Lariccia, P
Mantovani, G
Menichelli, M
Yonamine, R
Saha, A
Santocchia, A
Spiezia, A
Androsov, K
Azzurri, P
Bagliesi, G
Bernardini, J
Boccali, T
Broccolo, G
Castaldi, R
Zenoni, F
Ciocci, MA
Dell'Orso, R
Donato, S
Fedi, G
Foa, L
Giassi, A
Grippo, MT
Ligabue, F
Lomtadze, T
Martini, L
Zhang, F
Messineo, A
Palla, F
Rizzi, A
Savoy-Navarro, A
Serban, AT
Spagnolo, P
Squillacioti, P
Tenchini, R
Tonelli, G
Venturi, A
Beernaert, K
Verdini, PG
Barone, L
Cavallari, F
D'imperio, G
Del Re, D
Diemoz, M
Gelli, S
Jorda, C
Longo, E
Margaroli, F
Benucci, L
Meridiani, P
Micheli, F
Organtini, G
Paramatti, R
Preiato, F
Rahatlou, S
Rovelli, C
Santanastasio, F
Traczyk, P
Amapane, N
Cimmino, A
Arcidiacono, R
Argiro, S
Arneodo, M
Bellan, R
Biino, C
Cartiglia, N
Costa, M
Covarelli, R
De Remigis, P
Degano, A
Crucy, S
Demaria, N
Finco, L
Mariotti, C
Maselli, S
Mazza, G
Migliore, E
Monaco, V
Monteil, E
Musich, M
Obertino, MM
Fagot, A
Pacher, L
Pastrone, N
Pelliccioni, M
Angioni, GLP
Ravera, F
Romero, A
Ruspa, M
Sacchi, R
Solano, A
Staiano, A
Garcia, G
Belforte, S
Candelise, V
Casarsa, M
Cossutti, F
Della Ricca, G
Gobbo, B
La Licata, C
Marone, M
Schizzi, A
Umer, T
Gul, M
Zanetti, A
Chang, S
Kropivnitskaya, A
Nam, SK
Kim, DH
Kim, GN
Kim, MS
Kong, DJ
Oh, YD
Pokaż więcej
Temat :
High Energy Physics::Phenomenology
Physics
CMS
High Energy Physics::Lattice
Proton-proton collisions
High Energy Physics::Experiment
Tytuł :
Search for pair-produced vectorlike B quarks in proton-proton collisions at √s=8 TeV
Autorzy :
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Eroe, J.
Flechl, M.
Friedl, M.
Fruehwirth, R.
Ghete, V. M.
Hartl, C.
Hoermann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Knuenz, V.
Koenig, A.
Krammer, M.
Kratschmer, I.
Liko, D.
Matsushita, T.
Mikulec, I.
Rabady, D.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schoefbeck, R.
Strauss, J.
Treberer-Treberspurg, W.
Waltenberger, W.
Wulz, C-E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Gonzalez, J. Suarez
Alderweireldt, S.
Cornelis, T.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Knutsson, A.
Lauwers, J.
Luyckx, S.
Ochesanu, S.
Rougny, R.
Van de Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Abu Zeid, S.
Blekman, F.
D'Hondt, J.
Daci, N.
De Bruyn, I.
Deroover, K.
Heracleous, N.
Keaveney, J.
Lowette, S.
Moreels, L.
Olbrechts, A.
Python, Q.
Strom, D.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Van Parijs, I.
Barria, P.
Caillol, C.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dobur, D.
Fasanella, G.
Favart, L.
Gay, A. P. R.
Grebenyuk, A.
Lenzi, T.
Leonard, A.
Maerschalk, T.
Mohammadi, A.
Pernie, L.
Randle-conde, A.
Reis, T.
Seva, T.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wang, J.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Zhang, F.
Beernaert, Kelly
Benucci, Leonardo
Cimmino, Anna
Crucy, Shannon Rebecca
Fagot, Alexis
Garcia, Guillaume
Gul, Muhammad
McCartin, Joseph
Ocampo Rios, Alberto Andres
Poyraz, Deniz
Ryckbosch, Dirk
Salva, S.
Sigamani, Michael
Strobbe, Nadja
Tytgat, Michael
Van Driessche, Ward
Yazgan, Efe
Zaganidis, Nikolaos
Basegmez, S.
Beluffi, C.
Bondu, O.
Bruno, G.
Castello, R.
Caudron, A.
Ceard, L.
Da Silveira, G. G.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Hollar, J.
Jafari, A.
Jez, P.
Komm, M.
Lemaitre, V.
Mertens, A.
Nuttens, C.
Perrini, L.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Popov, A.
Quertenmont, L.
Selvaggi, M.
Marono, M. Vidal
Beliy, N.
Caebergs, T.
Hammad, G. H.
Alda Junior, W. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Correa Martins Junior, M.
Dos Reis Martins, T.
Hensel, C.
Mora Herrera, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Custodio, A.
Da Costa, E. M.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L. M.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Tonelli Manganote, E. J.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
De Souza Santos, A.
Dogra, S.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Moon, C. S.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra A.
Romero Abad, D.
Ruiz Vargas, J. C.
Aleksandrov, A.
Genchev, V.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Glushkov, I.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Cheng, T.
Du, R.
Jiang, C. H.
Plestina, R.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Zhang, H.
Asawatangtrakuldee, C.
Ban, Y.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Zou, W.
Avila, C.
Cabrera, A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
Gomez, J. P.
Gomez Moreno, B.
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Kadija, K.
Luetic, J.
Sudic, L.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Bodlak, M.
Finger, M.
Aly, R.
Aly, S.
Assran, Y.
Elgammal, S.
Kamel, A. Ellithi
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Sayed, A.
Calpas, B.
Kadastik, M.
Murumaa, M.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Harkonen, J.
Karimaki, V.
Kinnunen, R.
Lampen, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Linden, T.
Luukka, P.
Maenpaa, T.
Peltola, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Wendland, L.
Talvitie, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Favaro, C.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Titov, M.
Zghiche, A.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Chapon, E.
Charlot, C.
Dahms, T.
Davignon, O.
Filipovic, N.
Florent, A.
de Cassagnac, R. Granier
Lisniak, S.
Mastrolorenzo, L.
Mine, P.
Naranjo, I. N.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Regnard, S.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Agram, J-L.
Andrea, J.
Aubin, A.
Bloch, D.
Brom, J-M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.
Coubez, X.
Fontaine, J-C.
Gele, D.
Goerlach, U.
Goetzmann, C.
Le Bihan, A-C.
Merlin, J. A.
Skovpen, K.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Bouvier, E.
Brochet, S.
Montoya, C. A. Carrillo
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Courbon, B.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fan, J.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Alvarez, J. D. Ruiz
Sabes, D.
Sgandurra, L.
Sordini, V.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Xiao, H.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heister, A.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Ostapchuk, A.
Preuten, M.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Schulte, J. F.
Verlage, T.
Weber, H.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Brodski, M.
Dietz-Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Gueth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Klingebiel, D.
Knutzen, S.
Kreuzer, P.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Olschewski, M.
Padeken, K.
Papacz, P.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Sonnenschein, L.
Teyssier, D.
Thueer, S.
Cherepanov, V.
Erdogan, Y.
Fluegge, G.
Geenen, H.
Geisler, M.
Ahmad, W. Haj
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Kuensken, A.
Lingemann, J.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Nugent, I. M.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Asin, I.
Bartosik, N.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bell, A. J.
Borras, K.
Burgmeier, A.
Cakir, A.
Calligaris, L.
Campbell, A.
Choudhury, S.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Dolinska, G.
Dooling, S.
Dorland, T.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Flucke, G.
Gallo, E.
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Gizhko, A.
Gunnellini, P.
Hauk, J.
Hempel, M.
Jung, H.
Kalogeropoulos, A.
Karacheban, O.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kieseler, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Lange, W.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lobanov, A.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Marfin, I.
Melzer-Pellmann, I-A
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Nayak, A.
Ntomari, E.
Perrey, H.
Pitzl, D.
Placakyte, R.
Raspereza, A.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Roland, B.
Sahin, M. Oe
Salfeld-Nebgen, J.
Saxena, P.
Schoerner-Sadenius, T.
Schroeder, M.
Seitz, C.
Spannagel, S.
Trippkewitz, K. D.
Wissing, C.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Draeger, A. R.
Erfle, J.
Garutti, E.
Goebel, K.
Gonzalez, D.
Goerner, M.
Haller, J.
Hoffmann, M.
Hoeing, R. S.
Junkes, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Lapsien, T.
Lenz, T.
Marchesini, I.
Marconi, D.
Nowatschin, D.
Ott, J.
Pantaleo, F.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Pietsch, N.
Poehlsen, J.
Rathjens, D.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schmidt, A.
Schwandt, J.
Seidel, M.
Sola, V.
Stadie, H.
Steinbrueck, G.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanelderen, L.
Vanhoefer, A.
Akbiyik, M.
Amstutz, C.
Barth, C.
Baus, C.
Berger, J.
Beskidt, C.
Boeser, C.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Descroix, A.
Dierlamm, A.
Eber, R.
Feindt, M.
Fink, S.
Fischer, M.
Frensch, F.
Freund, B.
Friese, R.
Funke, D.
Giffels, M.
Gilbert, A.
Haitz, D.
Harbaum, T.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kassel, F.
Katkov, I.
Kornmayer, A.
Kudella, S.
Pardo, P. Lobelle
Maier, B.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Mueller, T.
Mueller, Th.
Plagge, M.
Printz, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Roecker, S.
Roscher, F.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Ulrich, R.
Wagner-Kuhr, J.
Wayand, S.
Weiler, T.
Williamson, S.
Woehrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Giakoumopoulou, V. A.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Markou, A.
Psallidas, A.
Topsis-Giotis, I.
Agapitos, A.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Evangelou, I.
Flouris, G.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Loukas, N.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Hazi, A.
Hidas, P.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Zsigmond, A. J.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartok, M.
Makovec, A.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Mal, P.
Mandal, K.
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Gupta, R.
Bhawandeep, U.
Kalsi, A. K.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kumar, R.
Mehta, A.
Mittal, M.
Nishu, N.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Kumar, Arun
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Sharma, V.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, K.
Dey, S.
Dutta, S.
Jain, Sa.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukherjee, S.
Mukhopadhyay, S.
Roy, A.
Roy, D.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Abdulsalam, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Bhowmik, S.
Chatterjee, R. M.
Dewanjee, R. K.
Dugad, S.
Ganguly, S.
Ghosh, S.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Kole, G.
Kumar, S.
Mahakud, B.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Sarkar, T.
Sudhakar, K.
Sur, N.
Sutar, B.
Wickramage, N.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.
Behnamian, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Goldouzian, R.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. Paktinat
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Caputo, C.
Chhibra, S. S.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Travaglini, R.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Gonzi, S.
Gori, V.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Calvelli, V.
Ferro, F.
Lo Vetere, M.
Robutti, E.
Tosi, S.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Gerosa, R.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Marzocchi, B.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Fatis, T. Tabarelli de
Buontempo, S.
Cavallo, N.
Di Guida, S.
Esposito, M.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lanza, G.
Lista, L.
Meola, S.
Merola, M.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Checchia, P.
Dall'Osso, M.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Kanishchev, K.
Lacaprara, S.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Pozzobon, N.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Ventura, S.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Gabusi, M.
Magnani, A.
Ratti, S. P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Solestizi, L. Alunni
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fano, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Saha, A.
Santocchia, A.
Spiezia, A.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bernardini, J.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell'Orso, R.
Donato, S.
Fedi, G.
Foa, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Savoy-Navarro, A.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Squillacioti, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
D'imperio, G.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Jorda, C.
Longo, E.
Margaroli, F.
Meridiani, P.
Micheli, F.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Traczyk, P.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.
Covarelli, R.
De Remigis, P.
Degano, A.
Demaria, N.
Finco, L.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mazza, G.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ravera, F.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Solano, A.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Gobbo, B.
La Licata, C.
Marone, M.
Schizzi, A.
Umer, T.
Zanetti, A.
Chang, S.
Kropivnitskaya, A.
Nam, S. K.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Kong, D. J.
Lee, S.
Oh, Y. D.
Sakharov, A.
Son, D. C.
Cifuentes, J. A. Brochero
Kim, H.
Kim, T. J.
Ryu, M. S.
Song, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, Y.
Lee, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Park, S. K.
Roh, Y.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Ryu, G.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, D.
Kwon, E.
Lee, J.
Yu, I.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Komaragiri, J. R.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Casimiro Linares, E.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-de La Cruz, I.
Hernandez-Almada, A.
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Vazquez Valencia, F.
Carpinteyro, S.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Morelos Pineda, A.
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Reucroft, S.
Ahmad, A.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Shoaib, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gorski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Brona, G.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Beirao Da Cruz E Silva, C.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Ferreira Parracho, P. G.
Gallinaro, M.
Lloret Iglesias, L.
Nguyen, F.
Rodrigues Antunes, J.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Vischia, P.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Konoplyanikov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Bylinkin, A.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Mesyats, G.
Rusakov, S. V.
Vinogradov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Myagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Ekmedzic, .
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Alcaraz Maestre, J.
Calvo, E.
Cerrada, M.
Chamizo Llatas, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Dominguez Vazquez, D.
Escalante Del Valle, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernandez Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Navarro De Martino, E.
Perez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Quintario Olmeda, A.
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Albajar, C.
de Troconiz, J. F.
Missiroli, M.
Moran, D.
Brun, H.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Vizan Garcia, J. M.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Castineiras De Saa, J. R.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Graziano, A.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Marco, R.
Martinez Rivero, C.
Matorras, F.
Munoz Sanchez, F. J.
Piedra Gomez, J.
Rodrigo, T.
Rodriguez-Marrero, A. Y.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Bachtis, M.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Benaglia, A.
Bendavid, J.
Benhabib, L.
Benitez, J. F.
Berruti, G. M.
Bianchi, G.
Bloch, P.
Bocci, A.
Bonato, A.
Botta, C.
Breuker, H.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Colafranceschi, S.
D'Alfonso, M.
d'Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Guio, F.
De Roeck, A.
De Visscher, S.
Di Marco, E.
Dobson, M.
Dordevic, M.
du Pree, T.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Eugster, J.
Franzoni, G.
Funk, W.
Gigi, D.
Gill, K.
Giordano, D.
Girone, M.
Glege, F.
Guida, R.
Gundacker, S.
Guthoff, M.
Hammer, J.
Hansen, M.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Janot, P.
Kirschenmann, H.
Kortelainen, M. J.
Kousouris, K.
Krajczar, K.
Lecoq, P.
Lourenco, C.
Lucchini, M. T.
Magini, N.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marrouche, J.
Martelli, A.
Masetti, L.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Morovic, S.
Mulders, M.
Nemallapudi, M. V.
Neugebauer, H.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Piparo, D.
Racz, A.
Rolandi, G.
Rovere, M.
Ruan, M.
Sakulin, H.
Schaefer, C.
Schwick, C.
Sharma, A.
Silva, P.
Simon, M.
Sphicas, P.
Spiga, D.
Steggemann, J.
Stieger, B.
Stoye, M.
Takahashi, Y.
Treille, D.
Tsirou, A.
Veres, G. I.
Wardle, N.
Woehri, H. K.
Zagozdzinska, A.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Bachmair, F.
Baeni, L.
Bianchini, L.
Buchmann, M. A.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donega, M.
Duenser, M.
Eller, P.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marini, A. C.
Marionneau, M.
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Masciovecchio, M.
Meister, D.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrozzi, L.
Peruzzi, M.
Quittnat, M.
Rossini, M.
Starodumov, A.
Takahashi, M.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Wallny, R.
Weber, H. A.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Canelli, M. F.
Chiochia, V.
De Cosa, A.
Galloni, C.
Hinzmann, A.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Lange, C.
Ngadiuba, J.
Pinna, D.
Robmann, P.
Ronga, F. J.
Salerno, D.
Taroni, S.
Yang, Y.
Cardaci, M.
Chen, K. H.
Doan, T. H.
Ferro, C.
Konyushikhin, M.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Lu, Y. J.
Volpe, R.
Yu, S. S.
Bartek, R.
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Dietz, C.
Fiori, F.
Grundler, U.
Hou, W-S
Hsiung, Y.
Kao, K. Y.
Liu, Y. F.
Lu, R-S
Moya, M. Minano
Petrakou, E.
Tsai, J. F.
Tzeng, Y. M.
Asavapibhop, B.
Kovitanggoon, K.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Adiguzel, A.
Cerci, S.
Dozen, C.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Topaksu, A. Kayis
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Tali, B.
Topakli, H.
Vergili, M.
Zorbilmez, C.
Akin, I. V.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Surat, U. E.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Albayrak, E. A.
Gulmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Yetkin, T.
Cankocak, K.
Sen, S.
Vardarli, F. I.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Sorokin, P.
Aggleton, R.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Jacob, J.
Kreczko, L.
Lucas, C.
Meng, Z.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Poll, A.
Sakuma, T.
El Nasr-storey, S. Seif
Senkin, S.
Smith, D.
Smith, V. J.
Bell, K. W.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Thomas, L.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Worm, S. D.
Baber, M.
Bainbridge, R.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Burton, D.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Cripps, N.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Della Negra, M.
Dunne, P.
Elwood, A.
Ferguson, W.
Fulcher, J.
Futyan, D.
Hall, G.
Iles, G.
Karapostoli, G.
Kenzie, M.
Lane, R.
Lucas, R.
Lyons, L.
Magnan, A-M
Malik, S.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Pela, J.
Pesaresi, M.
Petridis, K.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Seez, C.
Sharp, P.
Tapper, A.
Uchida, K.
Acosta, M. Vazquez
Virdee, T.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Leggat, D.
Leslie, D.
Reid, I. D.
Symonds, P.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Borzou, A.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kasmi, A.
Liu, H.
Pastika, N.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Fantasia, C.
Gastler, D.
Lawson, P.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
St John, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Alimena, J.
Berry, E.
Cutts, D.
Dhingra, N.
Ferapontov, A.
Garabedian, A.
Heintz, U.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Sinthuprasith, T.
Breedon, R.
Breto, G.
Sanchez, M. Calderon De La Barca
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Gardner, M.
Ko, W.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Ricci-Tam, F.
Shalhout, S.
Smith, J.
Squires, M.
Stolp, D.
Tripathi, M.
Wilbur, S.
Yohay, R.
Cousins, R.
Everaerts, P.
Farrell, C.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Rakness, G.
Saltzberg, D.
Takasugi, E.
Valuev, V.
Weber, M.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Hanson, G.
Heilman, J.
Paneva, M. Ivova
Jandir, P.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Luthra, A.
Malberti, M.
Negrete, M. Olmedo
Shrinivas, A.
Sumowidagdo, S.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Cittolin, S.
D'Agnolo, R. T.
Holzner, A.
Kelley, R.
Klein, D.
Letts, J.
Macneill, I.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Simon, S.
Tadel, M.
Tu, Y.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Welke, C.
Wuerthwein, F.
Yagil, A.
Della Porta, G. Zevi
Barge, D.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Flowers, K.
Sevilla, M. Franco
Geffert, P.
George, C.
Golf, F.
Gouskos, L.
Gran, J.
Incandela, J.
Justus, C.
Mccoll, N.
Mullin, S. D.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
To, W.
West, C.
Yoo, J.
Anderson, D.
Apresyan, A.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Y.
Duarte, J.
Mott, A.
Newman, H. B.
Pena, C.
Pierini, M.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Azzolini, V.
Calamba, A.
Carlson, B.
Ferguson, T.
Iiyama, Y.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Gaz, A.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Mulholland, T.
Nauenberg, U.
Smith, J. G.
Stenson, K.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chatterjee, A.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Eggert, N.
Mirman, N.
Kaufman, G. Nicolas
Patterson, J. R.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Sun, W.
Tan, S. M.
Teo, W. D.
Thom, J.
Thompson, J.
Tucker, J.
Weng, Y.
Wittich, P.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Anderson, J.
Apollinari, G.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Elvira, V. D.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Gruenendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Hare, D.
Harris, R. M.
Hirschauer, J.
Hooberman, B.
Hu, Z.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Jung, A. W.
Klima, B.
Kreis, B.
Kwan, S.
Lammel, S.
Linacre, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
De Sa, R. Lopes
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Outschoorn, V. I. Martinez
Maruyama, S.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mishra, K.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Newman-Holmes, C.
O'Dell, V.
Prokofyev, O.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Whitbeck, A.
Yang, F.
Yin, H.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Das, S.
Di Giovanni, G. P.
Field, R. D.
Fisher, M.
Furic, I. K.
Hugon, J.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Low, J. F.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Milenovic, P.
Mitselmakher, G.
Muniz, L.
Rank, D.
Shchutska, L.
Snowball, M.
Sperka, D.
Wang, S.
Yelton, J.
Hewamanage, S.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, J. R.
Adams, T.
Askew, A.
Bochenek, J.
Diamond, B.
Haas, J.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
Johnson, K. F.
Khatiwada, A.
Prosper, H.
Veeraraghavan, V.
Weinberg, M.
Bhopatkar, V.
Hohlmann, M.
Kalakhety, H.
Mareskas-Palcek, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Bucinskaite, I.
Cavanaugh, R.
Evdokimov, O.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Kurt, P.
O'Brien, C.
Gonzalez, I. D. Sandoval
Silkworth, C.
Turner, P.
Varelas, N.
Wu, Z.
Zakaria, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J-P
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tan, P.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Anderson, I.
Barnett, B. A.
Blumenfeld, B.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Martin, C.
Nash, K.
Osherson, M.
Swartz, M.
Xiao, M.
Xin, Y.
Baringer, P.
Bean, A.
Benelli, G.
Bruner, C.
Gray, J.
Kenny, R. P.
Majumder, D.
Malek, M.
Murray, M.
Noonan, D.
Sanders, S.
Stringer, R.
Wang, Q.
Wood, J. S.
Chakaberia, I.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Khalil, S.
Makouski, M.
Maravin, Y.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Svintradze, I.
Toda, S.
Lange, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Anelli, C.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Ferraioli, C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Kolberg, T.
Kunkle, J.
Lu, Y.
Mignerey, A. C.
Pedro, K.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Apyan, A.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bierwagen, K.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Demiragli, Z.
Di Matteo, L.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Gulhan, D.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lai, Y. S.
Lee, Y-J
Levin, A.
Luckey, P. D.
Mcginn, C.
Niu, X.
Paus, C.
Ralph, D.
Roland, C.
Roland, G.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Varma, M.
Velicanu, D.
Veverka, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Yang, M.
Zhukova, V.
Dahmes, B.
Finkel, A.
Gude, A.
Hansen, P.
Kalafut, S.
Kao, S. C.
Klapoetke, K.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Bose, S.
Claes, D. R.
Dominguez, A.
Fangmeier, C.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Keller, J.
Knowlton, D.
Kravchenko, I.
Lazo-Flores, J.
Meier, F.
Monroy, J.
Ratnikov, F.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Alyari, M.
Dolen, J.
George, J.
Godshalk, A.
Iashvili, I.
Kaisen, J.
Kharchilava, A.
Rappoccio, S.
Alverson, G.
Barberis, E.
Baumgartel, D.
Chasco, M.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Nash, D.
Orimoto, T.
De Lima, R. Teixeira
Trocino, D.
Wang, R-J
Wood, D.
Zhang, J.
Hahn, K. A.
Kubik, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Pollack, B.
Pozdnyakov, A.
Schmitt, M.
Stoynev, S.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Won, S.
Brinkerhoff, A.
Dev, N.
Hildreth, M.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Lynch, S.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Pearson, T.
Planer, M.
Ruchti, R.
Smith, G.
Valls, N.
Wayne, M.
Wolf, M.
Woodard, A.
Antonelli, L.
Brinson, J.
Bylsma, .
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Hart, A.
Hill, C.
Hughes, R.
Kotov, K.
Ling, T. Y.
Liu, B.
Luo, W.
Puigh, D.
Rodenburg, M.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Koay, S. A.
Lujan, P.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mooney, M.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroue, P.
Quan, X.
Saka, H.
Stickland, D.
Tully, C.
Werner, J. S.
Zuranski, A.
Barnes, V. E.
Benedetti, D.
Bortoletto, D.
Gutay, L.
Jha, M. K.
Jones, M.
Jung, K.
Kress, M.
Leonardo, N.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Primavera, F.
Radburn-Smith, B. C.
Shi, X.
Shipsey, I.
Silvers, D.
Sun, J.
Svyatkovskiy, A.
Wang, F.
Xie, W.
Xu, L.
Zablocki, J.
Parashar, N.
Stupak, J.
Adair, A.
Akgun, B.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Li, W.
Michlin, B.
Northup, M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Tu, Z.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Eshaq, Y.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Goldenzweig, P.
Han, J.
Harel, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Petrillo, G.
Verzetti, M.
Demortier, L.
Arora, S.
Barker, A.
Chou, J. P.
Contreras-Campana, C.
Contreras-Campana, E.
Duggan, D.
Ferencek, D.
Gershtein, Y.
Gray, R.
Halkiadakis, E.
Hidas, D.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Lath, A.
Panwalkar, S.
Park, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Foerster, M.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
York, A.
Bouhali, O.
Hernandez, A. Castaneda
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Flanagan, W.
Gilmore, J.
Kamon, T.
Krutelyov, V.
Montalvo, R.
Mueller, R.
Osipenkov, I.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Roe, J.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Ulmer, K. A.
Akchurin, N.
Cowden, C.
Damgov, J.
Dragoiu, C.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Appelt, E.
Delannoy, A. G.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Sheldon, P.
Snook, B.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Boutle, S.
Cox, B.
Francis, B.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Lin, C.
Neu, C.
Wolfe, E.
Wood, J.
Xia, F.
Clarke, C.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Don, C. Kottachchi Kankanamge
Lamichhane, P.
Sturdy, J.
Belknap, D. A.
Carlsmith, D.
Cepeda, M.
Christian, A.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Friis, E.
Gomber, B.
Hall-Wilton, R.
Herndon, M.
Herve, A.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Mohapatra, A.
Ojalvo, I.
Perry, T.
Pierro, G. A.
Polese, G.
Ross, I.
Ruggles, T.
Sarangi, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Taylor, D.
Woods, N.
Pokaż więcej
Temat :
Physics and Astronomy
LHC
High Energy Physics::Phenomenology
HIGGS
High Energy Physics::Lattice
MODEL
TOP-PAIR
BOSON
RESUMMATION
High Energy Physics::Experiment
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Search For Pair-produced Vectorlike B Quarks In Proton-proton Collisions At S =8 Tev
Autorzy :
Khachatryan V.
Sirunyan A.M.
Tumasyan A.
Adam W.
Asilar E.
Bergauer T.
Brandstetter J.
Brondolin E.
Dragicevic M.
Erö J.
Flechl M.
Friedl M.
Frühwirth R.
Ghete V.M.
Hartl C.
Hörmann N.
Hrubec J.
Jeitler M.
Knünz V.
König A.
Krammer M.
Krätschmer I.
Liko D.
Matsushita T.
Mikulec I.
Rabady D.
Rahbaran B.
Rohringer H.
Schieck J.
Schöfbeck R.
Strauss J.
Treberer-Treberspurg W.
Waltenberger W.
Wulz C.-E.
Mossolov V.
Shumeiko N.
Suarez Gonzalez J.
Alderweireldt S.
Cornelis T.
De Wolf E.A.
Janssen X.
Knutsson A.
Lauwers J.
Luyckx S.
Ochesanu S.
Rougny R.
Van De Klundert M.
Van Haevermaet H.
Van Mechelen P.
Van Remortel N.
Van Spilbeeck A.
Abu Zeid S.
Blekman F.
D'Hondt J.
Daci N.
De Bruyn I.
Deroover K.
Heracleous N.
Keaveney J.
Lowette S.
Moreels L.
Olbrechts A.
Python Q.
Strom D.
Tavernier S.
Van Doninck W.
Van Mulders P.
Van Onsem G.P.
Van Parijs I.
Barria P.
Caillol C.
Clerbaux B.
De Lentdecker G.
Delannoy H.
Dobur D.
Fasanella G.
Favart L.
Gay A.P.R.
Grebenyuk A.
Lenzi T.
Léonard A.
Maerschalk T.
Mohammadi A.
Perniè L.
Randle-Conde A.
Reis T.
Seva T.
Vander Velde C.
Vanlaer P.
Wang J.
Yonamine R.
Zenoni F.
Zhang F.
Beernaert K.
Benucci L.
Cimmino A.
Crucy S.
Fagot A.
Garcia G.
Gul M.
McCartin J.
Ocampo Rios A.A.
Poyraz D.
Ryckbosch D.
Salva S.
Sigamani M.
Strobbe N.
Tytgat M.
Van Driessche W.
Yazgan E.
Zaganidis N.
Basegmez S.
Beluffi C.
Bondu O.
Bruno G.
Castello R.
Caudron A.
Ceard L.
Da Silveira G.G.
Delaere C.
Favart D.
Forthomme L.
Giammanco A.
Hollar J.
Jafari A.
Jez P.
Komm M.
Lemaitre V.
Mertens A.
Nuttens C.
Perrini L.
Pin A.
Piotrzkowski K.
Popov A.
Quertenmont L.
Selvaggi M.
Vidal Marono M.
Beliy N.
Caebergs T.
Hammad G.H.
Aldá Júnior W.L.
Alves G.A.
Brito L.
Correa Martins Junior M.
Dos Reis Martins T.
Hensel C.
Mora Herrera C.
Moraes A.
Pol M.E.
Rebello Teles P.
Belchior Batista Das Chagas E.
Carvalho W.
Chinellato J.
Custódio A.
Da Costa E.M.
De Jesus Damiao D.
De Oliveira Martins C.
Fonseca De Souza S.
Huertas Guativa L.M.
Malbouisson H.
Matos Figueiredo D.
Mundim L.
Nogima H.
Prado Da Silva W.L.
Santoro A.
Sznajder A.
Tonelli Manganote E.J.
Vilela Pereira A.
Ahuja S.
Bernardes C.A.
De Souza Santos A.
Dogra S.
Tomei T.R.F.P.
Gregores E.M.
Mercadante P.G.
Moon C.S.
Novaes S.F.
Padula S.S.
Romero Abad D.
Ruiz Vargas J.C.
Aleksandrov A.
Genchev V.
Hadjiiska R.
Iaydjiev P.
Marinov A.
Piperov S.
Rodozov M.
Stoykova S.
Sultanov G.
Vutova M.
Dimitrov A.
Glushkov I.
Litov L.
Pavlov B.
Petkov P.
Ahmad M.
Bian J.G.
Chen G.M.
Chen H.S.
Chen M.
Cheng T.
Du R.
Jiang C.H.
Plestina R.
Romeo F.
Shaheen S.M.
Tao J.
Wang C.
Wang Z.
Zhang H.
Asawatangtrakuldee C.
Ban Y.
Li Q.
Liu S.
Mao Y.
Qian S.J.
Wang D.
Xu Z.
Zou W.
Avila C.
Cabrera A.
Chaparro Sierra L.F.
Florez C.
Gomez J.P.
Gomez Moreno B.
Sanabria J.C.
Godinovic N.
Lelas D.
Polic D.
Puljak I.
Antunovic Z.
Kovac M.
Brigljevic V.
Kadija K.
Luetic J.
Sudic L.
Attikis A.
Mavromanolakis G.
Mousa J.
Nicolaou C.
Ptochos F.
Razis P.A.
Rykaczewski H.
Bodlak M.
Finger M.
Jr.
Aly R.
Aly S.
Assran Y.
Elgammal S.
Ellithi Kamel A.
Lotfy A.
Mahmoud M.A.
Radi A.
Sayed A.
Calpas B.
Kadastik M.
Murumaa M.
Raidal M.
Tiko A.
Veelken C.
Eerola P.
Pekkanen J.
Voutilainen M.
Härkönen J.
Karimäki V.
Kinnunen R.
Lampén T.
Lassila-Perini K.
Lehti S.
Lindén T.
Luukka P.
Mäenpää T.
Peltola T.
Tuominen E.
Tuominiemi J.
Tuovinen E.
Wendland L.
Talvitie J.
Tuuva T.
Besancon M.
Couderc F.
Dejardin M.
Denegri D.
Fabbro B.
Faure J.L.
Favaro C.
Ferri F.
Ganjour S.
Givernaud A.
Gras P.
Hamel De Monchenault G.
Jarry P.
Locci E.
Machet M.
Malcles J.
Rander J.
Rosowsky A.
Titov M.
Zghiche A.
Baffioni S.
Beaudette F.
Busson P.
Cadamuro L.
Chapon E.
Charlot C.
Dahms T.
Davignon O.
Filipovic N.
Florent A.
Granier De Cassagnac R.
Lisniak S.
Mastrolorenzo L.
Miné P.
Naranjo I.N.
Nguyen M.
Ochando C.
Ortona G.
Paganini P.
Regnard S.
Salerno R.
Sauvan J.B.
Sirois Y.
Strebler T.
Yilmaz Y.
Zabi A.
Agram J.-L.
Andrea J.
Aubin A.
Bloch D.
Brom J.-M.
Buttignol M.
Chabert E.C.
Chanon N.
Collard C.
Conte E.
Coubez X.
Fontaine J.-C.
Gelé D.
Goerlach U.
Goetzmann C.
Le Bihan A.-C.
Merlin J.A.
Skovpen K.
Van Hove P.
Gadrat S.
Beauceron S.
Bernet C.
Boudoul G.
Bouvier E.
Brochet S.
Carrillo Montoya C.A.
Chasserat J.
Chierici R.
Contardo D.
Courbon B.
Depasse P.
El Mamouni H.
Fan J.
Fay J.
Gascon S.
Gouzevitch M.
Ille B.
Laktineh I.B.
Lethuillier M.
Mirabito L.
Pequegnot A.L.
Perries S.
Ruiz Alvarez J.D.
Sabes D.
Sgandurra L.
Sordini V.
Vander Donckt M.
Verdier P.
Viret S.
Xiao H.
Toriashvili T.
Tsamalaidze Z.
Autermann C.
Beranek S.
Edelhoff M.
Feld L.
Heister A.
Kiesel M.K.
Klein K.
Lipinski M.
Ostapchuk A.
Preuten M.
Raupach F.
Sammet J.
Schael S.
Schulte J.F.
Verlage T.
Weber H.
Wittmer B.
Zhukov V.
Ata M.
Brodski M.
Dietz-Laursonn E.
Duchardt D.
Endres M.
Erdmann M.
Erdweg S.
Esch T.
Fischer R.
Güth A.
Hebbeker T.
Heidemann C.
Hoepfner K.
Klingebiel D.
Knutzen S.
Kreuzer P.
Merschmeyer M.
Meyer A.
Millet P.
Olschewski M.
Padeken K.
Papacz P.
Pook T.
Radziej M.
Reithler H.
Rieger M.
Scheuch F.
Sonnenschein L.
Teyssier D.
Thüer S.
Cherepanov V.
Erdogan Y.
Flügge G.
Geenen H.
Geisler M.
Haj Ahmad W.
Hoehle F.
Kargoll B.
Kress T.
Kuessel Y.
Künsken A.
Lingemann J.
Nehrkorn A.
Nowack A.
Nugent I.M.
Pistone C.
Pooth O.
Stahl A.
Aldaya Martin M.
Asin I.
Bartosik N.
Behnke O.
Behrens U.
Bell A.J.
Borras K.
Burgmeier A.
Cakir A.
Calligaris L.
Campbell A.
Choudhury S.
Costanza F.
Diez Pardos C.
Dolinska G.
Dooling S.
Dorland T.
Eckerlin G.
Eckstein D.
Eichhorn T.
Flucke G.
Gallo E.
Garay Garcia J.
Geiser A.
Gizhko A.
Gunnellini P.
Hauk J.
Hempel M.
Jung H.
Kalogeropoulos A.
Karacheban O.
Kasemann M.
Katsas P.
Kieseler J.
Kleinwort C.
Korol I.
Lange W.
Leonard J.
Lipka K.
Lobanov A.
Lohmann W.
Mankel R.
Marfin I.
Melzer-Pellmann I.-A.
Meyer A.B.
Mittag G.
Mnich J.
Mussgiller A.
Naumann-Emme S.
Nayak A.
Ntomari E.
Perrey H.
Pitzl D.
Placakyte R.
Raspereza A.
Ribeiro Cipriano P.M.
Roland B.
Sahin M.Ö.
Salfeld-Nebgen J.
Saxena P.
Schoerner-Sadenius T.
Schröder M.
Seitz C.
Spannagel S.
Trippkewitz K.D.
Wissing C.
Blobel V.
Centis Vignali M.
Draeger A.R.
Erfle J.
Garutti E.
Goebel K.
Gonzalez D.
Görner M.
Haller J.
Hoffmann M.
Höing R.S.
Junkes A.
Klanner R.
Kogler R.
Lapsien T.
Lenz T.
Marchesini I.
Marconi D.
Nowatschin D.
Ott J.
Pantaleo F.
Peiffer T.
Perieanu A.
Pietsch N.
Poehlsen J.
Rathjens D.
Sander C.
Schettler H.
Schleper P.
Schlieckau E.
Schmidt A.
Schwandt J.
Seidel M.
Sola V.
Stadie H.
Steinbrück G.
Tholen H.
Troendle D.
Usai E.
Vanelderen L.
Vanhoefer A.
Akbiyik M.
Amstutz C.
Barth C.
Baus C.
Berger J.
Beskidt C.
Böser C.
Butz E.
Caspart R.
Chwalek T.
Colombo F.
De Boer W.
Descroix A.
Dierlamm A.
Eber R.
Feindt M.
Fink S.
Fischer M.
Frensch F.
Freund B.
Friese R.
Funke D.
Giffels M.
Gilbert A.
Haitz D.
Harbaum T.
Harrendorf M.A.
Hartmann F.
Husemann U.
Kassel F.
Katkov I.
Kornmayer A.
Kudella S.
Lobelle Pardo P.
Maier B.
Mildner H.
Mozer M.U.
Müller T.
Plagge M.
Printz M.
Quast G.
Rabbertz K.
Röcker S.
Roscher F.
Shvetsov I.
Sieber G.
Simonis H.J.
Stober F.M.
Ulrich R.
Wagner-Kuhr J.
Wayand S.
Weiler T.
Williamson S.
Wöhrmann C.
Wolf R.
Anagnostou G.
Daskalakis G.
Geralis T.
Giakoumopoulou V.A.
Kyriakis A.
Loukas D.
Markou A.
Psallidas A.
Topsis-Giotis I.
Agapitos A.
Kesisoglou S.
Panagiotou A.
Saoulidou N.
Tziaferi E.
Evangelou I.
Flouris G.
Foudas C.
Kokkas P.
Loukas N.
Manthos N.
Papadopoulos I.
Paradas E.
Strologas J.
Bencze G.
Hajdu C.
Hazi A.
Hidas P.
Horvath D.
Sikler F.
Veszpremi V.
Vesztergombi G.
Zsigmond A.J.
Beni N.
Czellar S.
Karancsi J.
Molnar J.
Szillasi Z.
Bartók M.
Makovec A.
Raics P.
Trocsanyi Z.L.
Ujvari B.
Mal P.
Mandal K.
Sahoo N.
Swain S.K.
Bansal S.
Beri S.B.
Bhatnagar V.
Chawla R.
Gupta R.
Bhawandeep U.
Kalsi A.K.
Kaur A.
Kaur M.
Kumar R.
Mehta A.
Mittal M.
Nishu N.
Singh J.B.
Walia G.
Kumar A.
Bhardwaj A.
Choudhary B.C.
Garg R.B.
Malhotra S.
Naimuddin M.
Ranjan K.
Sharma R.
Sharma V.
Banerjee S.
Bhattacharya S.
Chatterjee K.
Dey S.
Dutta S.
Jain S.
Khurana R.
Majumdar N.
Modak A.
Mondal K.
Mukherjee S.
Mukhopadhyay S.
Roy A.
Roy D.
Roy Chowdhury S.
Sarkar S.
Sharan M.
Abdulsalam A.
Chudasama R.
Dutta D.
Jha V.
Kumar V.
Mohanty A.K.
Pant L.M.
Shukla P.
Topkar A.
Aziz T.
Bhowmik S.
Chatterjee R.M.
Dewanjee R.K.
Dugad S.
Ganguly S.
Ghosh S.
Guchait M.
Gurtu A.
Kole G.
Kumar S.
Mahakud B.
Maity M.
Majumder G.
Mazumdar K.
Mitra S.
Mohanty G.B.
Parida B.
Sarkar T.
Sudhakar K.
Sur N.
Sutar B.
Wickramage N.
Sharma S.
Bakhshiansohi H.
Behnamian H.
Etesami S.M.
Fahim A.
Goldouzian R.
Khakzad M.
Mohammadi Najafabadi M.
Naseri M.
Paktinat Mehdiabadi S.
Rezaei Hosseinabadi F.
Safarzadeh B.
Zeinali M.
Felcini M.
Grunewald M.
Abbrescia M.
Calabria C.
Caputo C.
Chhibra S.S.
Colaleo A.
Creanza D.
Cristella L.
De Filippis N.
De Palma M.
Fiore L.
Iaselli G.
Maggi G.
Maggi M.
Miniello G.
My S.
Nuzzo S.
Pompili A.
Pugliese G.
Radogna R.
Ranieri A.
Selvaggi G.
Silvestris L.
Venditti R.
Verwilligen P.
Abbiendi G.
Battilana C.
Benvenuti A.C.
Bonacorsi D.
Braibant-Giacomelli S.
Brigliadori L.
Campanini R.
Capiluppi P.
Castro A.
Cavallo F.R.
Codispoti G.
Cuffiani M.
Dallavalle G.M.
Fabbri F.
Fanfani A.
Fasanella D.
Giacomelli P.
Grandi C.
Guiducci L.
Marcellini S.
Masetti G.
Montanari A.
Navarria F.L.
Perrotta A.
Rossi A.M.
Rovelli T.
Siroli G.P.
Tosi N.
Travaglini R.
Cappello G.
Chiorboli M.
Costa S.
Giordano F.
Potenza R.
Tricomi A.
Tuve C.
Barbagli G.
Ciulli V.
Civinini C.
D'Alessandro R.
Focardi E.
Gonzi S.
Gori V.
Lenzi P.
Meschini M.
Paoletti S.
Sguazzoni G.
Tropiano A.
Viliani L.
Benussi L.
Bianco S.
Piccolo D.
Calvelli V.
Ferro F.
Lo Vetere M.
Robutti E.
Tosi S.
Dinardo M.E.
Fiorendi S.
Gennai S.
Gerosa R.
Ghezzi A.
Govoni P.
Malvezzi S.
Manzoni R.A.
Marzocchi B.
Menasce D.
Moroni L.
Paganoni M.
Pedrini D.
Ragazzi S.
Redaelli N.
Tabarelli De Fatis T.
Buontempo S.
Cavallo N.
Di Guida S.
Esposito M.
Fabozzi F.
Iorio A.O.M.
Lanza G.
Lista L.
Meola S.
Merola M.
Paolucci P.
Sciacca C.
Thyssen F.
Azzi P.
Bacchetta N.
Bisello D.
Branca A.
Carlin R.
Carvalho Antunes De Oliveira A.
Checchia P.
Dall'Osso M.
Dorigo T.
Dosselli U.
Gasparini F.
Gasparini U.
Gozzelino A.
Kanishchev K.
Lacaprara S.
Margoni M.
Meneguzzo A.T.
Pazzini J.
Pozzobon N.
Simonetto F.
Torassa E.
Tosi M.
Ventura S.
Zanetti M.
Zotto P.
Zucchetta A.
Zumerle G.
Braghieri A.
Gabusi M.
Magnani A.
Ratti S.P.
Re V.
Riccardi C.
Salvini P.
Vai I.
Vitulo P.
Alunni Solestizi L.
Biasini M.
Bilei G.M.
Ciangottini D.
Fanò L.
Lariccia P.
Mantovani G.
Menichelli M.
Saha A.
Santocchia A.
Spiezia A.
Androsov K.
Azzurri P.
Bagliesi G.
Bernardini J.
Boccali T.
Broccolo G.
Castaldi R.
Ciocci M.A.
Dell'Orso R.
Donato S.
Fedi G.
Foà L.
Giassi A.
Grippo M.T.
Ligabue F.
Lomtadze T.
Martini L.
Messineo A.
Palla F.
Rizzi A.
Savoy-Navarro A.
Serban A.T.
Spagnolo P.
Squillacioti P.
Tenchini R.
Tonelli G.
Venturi A.
Verdini P.G.
Barone L.
Cavallari F.
D'Imperio G.
Del Re D.
Diemoz M.
Gelli S.
Jorda C.
Longo E.
Margaroli F.
Meridiani P.
Micheli F.
Organtini G.
Paramatti R.
Preiato F.
Rahatlou S.
Rovelli C.
Santanastasio F.
Traczyk P.
Amapane N.
Arcidiacono R.
Argiro S.
Arneodo M.
Bellan R.
Biino C.
Cartiglia N.
Costa M.
Covarelli R.
De Remigis P.
Degano A.
Demaria N.
Finco L.
Mariotti C.
Maselli S.
Mazza G.
Migliore E.
Monaco V.
Monteil E.
Musich M.
Obertino M.M.
Pacher L.
Pastrone N.
Pelliccioni M.
Pinna Angioni G.L.
Ravera F.
Romero A.
Ruspa M.
Sacchi R.
Solano A.
Staiano A.
Belforte S.
Candelise V.
Casarsa M.
Cossutti F.
Della Ricca G.
Gobbo B.
La Licata C.
Marone M.
Schizzi A.
Umer T.
Zanetti A.
Chang S.
Kropivnitskaya A.
Nam S.K.
Kim D.H.
Kim G.N.
Kim M.S.
Kong D.J.
Lee S.
Oh Y.D.
Sakharov A.
Son D.C.
Brochero Cifuentes J.A.
Kim H.
Kim T.J.
Ryu M.S.
Song S.
Choi S.
Go Y.
Gyun D.
Hong B.
Jo M.
Kim Y.
Lee B.
Lee K.
Lee K.S.
Park S.K.
Roh Y.
Yoo H.D.
Choi M.
Kim J.H.
Lee J.S.H.
Park I.C.
Ryu G.
Choi Y.
Choi Y.K.
Goh J.
Kim D.
Kwon E.
Lee J.
Yu I.
Juodagalvis A.
Vaitkus J.
Ahmed I.
Ibrahim Z.A.
Komaragiri J.R.
Md Ali M.A.B.
Mohamad Idris F.
Wan Abdullah W.A.T.
Casimiro Linares E.
Castilla-Valdez H.
De La Cruz-Burelo E.
Heredia-De La Cruz I.
Hernandez-Almada A.
Lopez-Fernandez R.
Sanchez-Hernandez A.
Carrillo Moreno S.
Vazquez Valencia F.
Carpinteyro S.
Pedraza I.
Salazar Ibarguen H.A.
Morelos Pineda A.
Krofcheck D.
Butler P.H.
Reucroft S.
Ahmad A.
Hassan Q.
Hoorani H.R.
Khan W.A.
Khurshid T.
Shoaib M.
Bialkowska H.
Bluj M.
Boimska B.
Frueboes T.
Górski M.
Kazana M.
Nawrocki K.
Romanowska-Rybinska K.
Szleper M.
Zalewski P.
Brona G.
Bunkowski K.
Doroba K.
Kalinowski A.
Konecki M.
Krolikowski J.
Misiura M.
Olszewski M.
Walczak M.
Bargassa P.
Beirão Da Cruz E Silva C.
Di Francesco A.
Faccioli P.
Ferreira Parracho P.G.
Gallinaro M.
Lloret Iglesias L.
Nguyen F.
Rodrigues Antunes J.
Seixas J.
Toldaiev O.
Vadruccio D.
Varela J.
Vischia P.
Afanasiev S.
Bunin P.
Gavrilenko M.
Golutvin I.
Gorbunov I.
Kamenev A.
Karjavin V.
Konoplyanikov V.
Lanev A.
Malakhov A.
Matveev V.
Moisenz P.
Palichik V.
Perelygin V.
Shmatov S.
Shulha S.
Skatchkov N.
Smirnov V.
Zarubin A.
Golovtsov V.
Ivanov Y.
Kim V.
Kuznetsova E.
Levchenko P.
Murzin V.
Oreshkin V.
Smirnov I.
Sulimov V.
Uvarov L.
Vavilov S.
Vorobyev A.
Andreev Y.
Dermenev A.
Gninenko S.
Golubev N.
Karneyeu A.
Kirsanov M.
Krasnikov N.
Pashenkov A.
Tlisov D.
Toropin A.
Epshteyn V.
Gavrilov V.
Lychkovskaya N.
Popov V.
Pozdnyakov I.
Safronov G.
Spiridonov A.
Vlasov E.
Zhokin A.
Bylinkin A.
Andreev V.
Azarkin M.
Dremin I.
Kirakosyan M.
Leonidov A.
Mesyats G.
Rusakov S.V.
Vinogradov A.
Baskakov A.
Belyaev A.
Boos E.
Dubinin M.
Dudko L.
Ershov A.
Gribushin A.
Klyukhin V.
Kodolova O.
Lokhtin I.
Myagkov I.
Obraztsov S.
Petrushanko S.
Savrin V.
Snigirev A.
Azhgirey I.
Bayshev I.
Bitioukov S.
Kachanov V.
Kalinin A.
Konstantinov D.
Krychkine V.
Petrov V.
Ryutin R.
Sobol A.
Tourtchanovitch L.
Troshin S.
Tyurin N.
Uzunian A.
Volkov A.
Adzic P.
Ekmedzic M.
Milosevic J.
Rekovic V.
Alcaraz Maestre J.
Calvo E.
Cerrada M.
Chamizo Llatas M.
Colino N.
De La Cruz B.
Delgado Peris A.
Domínguez Vázquez D.
Escalante Del Valle A.
Fernandez Bedoya C.
Fernández Ramos J.P.
Flix J.
Fouz M.C.
Garcia-Abia P.
Gonzalez Lopez O.
Goy Lopez S.
Hernandez J.M.
Josa M.I.
Navarro De Martino E.
Pérez-Calero Yzquierdo A.
Puerta Pelayo J.
Quintario Olmeda A.
Redondo I.
Romero L.
Soares M.S.
Albajar C.
De Trocóniz J.F.
Missiroli M.
Moran D.
Brun H.
Cuevas J.
Fernandez Menendez J.
Folgueras S.
Gonzalez Caballero I.
Palencia Cortezon E.
Vizan Garcia J.M.
Cabrillo I.J.
Calderon A.
Castiñeiras De Saa J.R.
Duarte Campderros J.
Fernandez M.
Gomez G.
Graziano A.
Lopez Virto A.
Marco J.
Marco R.
Martinez Rivero C.
Matorras F.
Munoz Sanchez F.J.
Piedra Gomez J.
Rodrigo T.
Rodríguez-Marrero A.Y.
Ruiz-Jimeno A.
Scodellaro L.
Vila I.
Vilar Cortabitarte R.
Abbaneo D.
Auffray E.
Auzinger G.
Bachtis M.
Baillon P.
Ball A.H.
Barney D.
Benaglia A.
Bendavid J.
Benhabib L.
Benitez J.F.
Berruti G.M.
Bianchi G.
Bloch P.
Bocci A.
Bonato A.
Botta C.
Breuker H.
Camporesi T.
Cerminara G.
Colafranceschi S.
D'Alfonso M.
D'Enterria D.
Dabrowski A.
Daponte V.
David A.
De Gruttola M.
De Guio F.
De Roeck A.
De Visscher S.
Di Marco E.
Dobson M.
Dordevic M.
Du Pree T.
Dupont N.
Elliott-Peisert A.
Eugster J.
Franzoni G.
Funk W.
Gigi D.
Gill K.
Giordano D.
Girone M.
Glege F.
Guida R.
Gundacker S.
Guthoff M.
Hammer J.
Hansen M.
Harris P.
Hegeman J.
Innocente V.
Janot P.
Kirschenmann H.
Kortelainen M.J.
Kousouris K.
Krajczar K.
Lecoq P.
Lourenço C.
Lucchini M.T.
Magini N.
Malgeri L.
Mannelli M.
Marrouche J.
Martelli A.
Masetti L.
Meijers F.
Mersi S.
Meschi E.
Moortgat F.
Morovic S.
Mulders M.
Nemallapudi M.V.
Neugebauer H.
Orfanelli S.
Orsini L.
Pape L.
Perez E.
Petrilli A.
Petrucciani G.
Pfeiffer A.
Piparo D.
Racz A.
Rolandi G.
Rovere M.
Ruan M.
Sakulin H.
Schäfer C.
Schwick C.
Sharma A.
Silva P.
Simon M.
Sphicas P.
Spiga D.
Steggemann J.
Stieger B.
Stoye M.
Takahashi Y.
Treille D.
Tsirou A.
Veres G.I.
Wardle N.
Wöhri H.K.
Zagozdzinska A.
Zeuner W.D.
Bertl W.
Deiters K.
Erdmann W.
Horisberger R.
Ingram Q.
Kaestli H.C.
Kotlinski D.
Langenegger U.
Rohe T.
Bachmair F.
Bäni L.
Bianchini L.
Buchmann M.A.
Casal B.
Dissertori G.
Dittmar M.
Donegà M.
Dünser M.
Eller P.
Grab C.
Heidegger C.
Hits D.
Hoss J.
Kasieczka G.
Lustermann W.
Mangano B.
Marini A.C.
Marionneau M.
Martinez Ruiz Del Arbol P.
Masciovecchio M.
Meister D.
Musella P.
Nessi-Tedaldi F.
Pandolfi F.
Pata J.
Pauss F.
Perrozzi L.
Peruzzi M.
Quittnat M.
Rossini M.
Starodumov A.
Takahashi M.
Tavolaro V.R.
Theofilatos K.
Wallny R.
Weber H.A.
Aarrestad T.K.
Amsler C.
Canelli M.F.
Chiochia V.
De Cosa A.
Galloni C.
Hinzmann A.
Hreus T.
Kilminster B.
Lange C.
Ngadiuba J.
Pinna D.
Robmann P.
Ronga F.J.
Salerno D.
Taroni S.
Yang Y.
Cardaci M.
Chen K.H.
Doan T.H.
Ferro C.
Konyushikhin M.
Kuo C.M.
Lin W.
Lu Y.J.
Volpe R.
Yu S.S.
Bartek R.
Chang P.
Chang Y.H.
Chang Y.W.
Chao Y.
Chen K.F.
Chen P.H.
Dietz C.
Fiori F.
Grundler U.
Hou W.-S.
Hsiung Y.
Kao K.Y.
Liu Y.F.
Lu R.-S.
Miñano Moya M.
Petrakou E.
Tsai J.F.
Tzeng Y.M.
Asavapibhop B.
Kovitanggoon K.
Singh G.
Srimanobhas N.
Suwonjandee N.
Adiguzel A.
Cerci S.
Dozen C.
Girgis S.
Gokbulut G.
Guler Y.
Gurpinar E.
Hos I.
Kangal E.E.
Kayis Topaksu A.
Onengut G.
Ozdemir K.
Ozturk S.
Tali B.
Topakli H.
Vergili M.
Zorbilmez C.
Akin I.V.
Bilin B.
Bilmis S.
Isildak B.
Karapinar G.
Surat U.E.
Yalvac M.
Zeyrek M.
Albayrak E.A.
Gülmez E.
Kaya M.
Kaya O.
Yetkin T.
Cankocak K.
Sen S.
Vardarll F.I.
Grynyov B.
Levchuk L.
Sorokin P.
Aggleton R.
Ball F.
Beck L.
Brooke J.J.
Clement E.
Cussans D.
Flacher H.
Goldstein J.
Grimes M.
Heath G.P.
Heath H.F.
Jacob J.
Kreczko L.
Lucas C.
Meng Z.
Newbold D.M.
Paramesvaran S.
Poll A.
Sakuma T.
Seif El Nasr-Storey S.
Senkin S.
Smith D.
Smith V.J.
Bell K.W.
Brew C.
Brown R.M.
Cockerill D.J.A.
Coughlan J.A.
Harder K.
Harper S.
Olaiya E.
Petyt D.
Shepherd-Themistocleous C.H.
Thea A.
Thomas L.
Tomalin I.R.
Williams T.
Womersley W.J.
Worm S.D.
Baber M.
Bainbridge R.
Buchmuller O.
Bundock A.
Burton D.
Casasso S.
Citron M.
Colling D.
Corpe L.
Cripps N.
Dauncey P.
Davies G.
De Wit A.
Della Negra M.
Dunne P.
Elwood A.
Ferguson W.
Fulcher J.
Futyan D.
Hall G.
Iles G.
Karapostoli G.
Kenzie M.
Lane R.
Lucas R.
Lyons L.
Magnan A.-M.
Malik S.
Nash J.
Nikitenko A.
Pela J.
Pesaresi M.
Petridis K.
Raymond D.M.
Richards A.
Rose A.
Seez C.
Sharp P.
Tapper A.
Uchida K.
Vazquez Acosta M.
Virdee T.
Zenz S.C.
Cole J.E.
Hobson P.R.
Khan A.
Kyberd P.
Leggat D.
Leslie D.
Reid I.D.
Symonds P.
Teodorescu L.
Turner M.
Borzou A.
Dittmann J.
Hatakeyama K.
Kasmi A.
Liu H.
Pastika N.
Charaf O.
Cooper S.I.
Henderson C.
Rumerio P.
Avetisyan A.
Bose T.
Fantasia C.
Gastler D.
Lawson P.
Rankin D.
Richardson C.
Rohlf J.
St. John J.
Sulak L.
Zou D.
Alimena J.
Berry E.
Cutts D.
Dhingra N.
Ferapontov A.
Garabedian A.
Heintz U.
Laird E.
Landsberg G.
Mao Z.
Narain M.
Sagir S.
Sinthuprasith T.
Breedon R.
Breto G.
Calderon De La Barca Sanchez M.
Chauhan S.
Chertok M.
Conway J.
Conway R.
Cox P.T.
Erbacher R.
Gardner M.
Ko W.
Lander R.
Mulhearn M.
Pellett D.
Pilot J.
Ricci-Tam F.
Shalhout S.
Smith J.
Squires M.
Stolp D.
Tripathi M.
Wilbur S.
Yohay R.
Cousins R.
Everaerts P.
Farrell C.
Hauser J.
Ignatenko M.
Rakness G.
Saltzberg D.
Takasugi E.
Valuev V.
Weber M.
Burt K.
Clare R.
Ellison J.
Gary J.W.
Hanson G.
Heilman J.
Ivova Paneva M.
Jandir P.
Kennedy E.
Lacroix F.
Long O.R.
Luthra A.
Malberti M.
Olmedo Negrete M.
Shrinivas A.
Sumowidagdo S.
Wei H.
Wimpenny S.
Branson J.G.
Cerati G.B.
Cittolin S.
D'Agnolo R.T.
Holzner A.
Kelley R.
Klein D.
Letts J.
Macneill I.
Olivito D.
Padhi S.
Pieri M.
Sani M.
Simon S.
Tadel M.
Tu Y.
Vartak A.
Wasserbaech S.
Welke C.
Würthwein F.
Yagil A.
Zevi Della Porta G.
Barge D.
Bradmiller-Feld J.
Campagnari C.
Dishaw A.
Dutta V.
Flowers K.
Franco Sevilla M.
Geffert P.
George C.
Golf F.
Gouskos L.
Gran J.
Incandela J.
Justus C.
McColl N.
Mullin S.D.
Richman J.
Stuart D.
Suarez I.
To W.
West C.
Yoo J.
Anderson D.
Apresyan A.
Bornheim A.
Bunn J.
Chen Y.
Duarte J.
Mott A.
Newman H.B.
Pena C.
Pierini M.
Spiropulu M.
Vlimant J.R.
Xie S.
Zhu R.Y.
Azzolini V.
Calamba A.
Carlson B.
Ferguson T.
Iiyama Y.
Paulini M.
Russ J.
Sun M.
Vogel H.
Vorobiev I.
Cumalat J.P.
Ford W.T.
Gaz A.
Jensen F.
Johnson A.
Krohn M.
Mulholland T.
Nauenberg U.
Smith J.G.
Stenson K.
Wagner S.R.
Alexander J.
Chatterjee A.
Chaves J.
Chu J.
Dittmer S.
Eggert N.
Mirman N.
Nicolas Kaufman G.
Patterson J.R.
Rinkevicius A.
Ryd A.
Skinnari L.
Soffi L.
Sun W.
Tan S.M.
Teo W.D.
Thom J.
Thompson J.
Tucker J.
Weng Y.
Wittich P.
Abdullin S.
Albrow M.
Anderson J.
Apollinari G.
Bauerdick L.A.T.
Beretvas A.
Berryhill J.
Bhat P.C.
Bolla G.
Burkett K.
Butler J.N.
Cheung H.W.K.
Chlebana F.
Cihangir S.
Elvira V.D.
Fisk I.
Freeman J.
Gottschalk E.
Gray L.
Green D.
Grünendahl S.
Gutsche O.
Hanlon J.
Hare D.
Harris R.M.
Hirschauer J.
Hooberman B.
Hu Z.
Jindariani S.
Johnson M.
Joshi U.
Jung A.W.
Klima B.
Kreis B.
Kwan S.
Lammel S.
Linacre J.
Lincoln D.
Lipton R.
Liu T.
Lopes De Sá R.
Lykken J.
Maeshima K.
Marraffino J.M.
Martinez Outschoorn V.I.
Maruyama S.
Mason D.
McBride P.
Merkel P.
Mishra K.
Mrenna S.
Nahn S.
Newman-Holmes C.
O'Dell V.
Prokofyev O.
Sexton-Kennedy E.
Soha A.
Spalding W.J.
Spiegel L.
Taylor L.
Tkaczyk S.
Tran N.V.
Uplegger L.
Vaandering E.W.
Vernieri C.
Verzocchi M.
Vidal R.
Whitbeck A.
Yang F.
Yin H.
Acosta D.
Avery P.
Bortignon P.
Bourilkov D.
Carnes A.
Carver M.
Curry D.
Das S.
Di Giovanni G.P.
Field R.D.
Fisher M.
Furic I.K.
Hugon J.
Konigsberg J.
Korytov A.
Low J.F.
Ma P.
Matchev K.
Mei H.
Milenovic P.
Mitselmakher G.
Muniz L.
Rank D.
Shchutska L.
Snowball M.
Sperka D.
Wang S.
Yelton J.
Hewamanage S.
Linn S.
Markowitz P.
Martinez G.
Rodriguez J.L.
Ackert A.
Adams J.R.
Adams T.
Askew A.
Bochenek J.
Diamond B.
Haas J.
Hagopian S.
Hagopian V.
Jenkins M.
Johnson K.F.
Khatiwada A.
Prosper H.
Veeraraghavan V.
Weinberg M.
Bhopatkar V.
Hohlmann M.
Kalakhety H.
Mareskas-Palcek D.
Roy T.
Yumiceva F.
Adams M.R.
Apanasevich L.
Berry D.
Betts R.R.
Bucinskaite I.
Cavanaugh R.
Evdokimov O.
Gauthier L.
Gerber C.E.
Hofman D.J.
Kurt P.
O'Brien C.
Sandoval Gonzalez I.D.
Silkworth C.
Turner P.
Varelas N.
Wu Z.
Zakaria M.
Bilki B.
Clarida W.
Dilsiz K.
Durgut S.
Gandrajula R.P.
Haytmyradov M.
Khristenko V.
Merlo J.-P.
Mermerkaya H.
Mestvirishvili A.
Moeller A.
Nachtman J.
Ogul H.
Onel Y.
Ozok F.
Penzo A.
Snyder C.
Tan P.
Tiras E.
Wetzel J.
Yi K.
Anderson I.
Barnett B.A.
Blumenfeld B.
Fehling D.
Feng L.
Gritsan A.V.
Maksimovic P.
Martin C.
Nash K.
Osherson M.
Swartz M.
Xiao M.
Xin Y.
Baringer P.
Bean A.
Benelli G.
Bruner C.
Gray J.
Kenny R.P.
III
Majumder D.
Malek M.
Murray M.
Noonan D.
Sanders S.
Stringer R.
Wang Q.
Wood J.S.
Chakaberia I.
Ivanov A.
Kaadze K.
Khalil S.
Makouski M.
Maravin Y.
Saini L.K.
Skhirtladze N.
Svintradze I.
Toda S.
Lange D.
Rebassoo F.
Wright D.
Anelli C.
Baden A.
Baron O.
Belloni A.
Calvert B.
Eno S.C.
Ferraioli C.
Gomez J.A.
Hadley N.J.
Jabeen S.
Kellogg R.G.
Kolberg T.
Kunkle J.
Lu Y.
Mignerey A.C.
Pedro K.
Shin Y.H.
Skuja A.
Tonjes M.B.
Tonwar S.C.
Apyan A.
Barbieri R.
Baty A.
Bierwagen K.
Brandt S.
Busza W.
Cali I.A.
Demiragli Z.
Di Matteo L.
Gomez Ceballos G.
Goncharov M.
Gulhan D.
Innocenti G.M.
Klute M.
Kovalskyi D.
Lai Y.S.
Lee Y.-J.
Levin A.
Luckey P.D.
McGinn C.
Niu X.
Paus C.
Ralph D.
Roland C.
Roland G.
Stephans G.S.F.
Sumorok K.
Varma M.
Velicanu D.
Veverka J.
Wang T.W.
Wyslouch B.
Yang M.
Zhukova V.
Dahmes B.
Finkel A.
Gude A.
Hansen P.
Kalafut S.
Kao S.C.
Klapoetke K.
Kubota Y.
Lesko Z.
Mans J.
Nourbakhsh S.
Ruckstuhl N.
Rusack R.
Tambe N.
Turkewitz J.
Acosta J.G.
Oliveros S.
Avdeeva E.
Bloom K.
Bose S.
Claes D.R.
Dominguez A.
Fangmeier C.
Gonzalez Suarez R.
Kamalieddin R.
Keller J.
Knowlton D.
Kravchenko I.
Lazo-Flores J.
Meier F.
Monroy J.
Ratnikov F.
Siado J.E.
Snow G.R.
Alyari M.
Dolen J.
George J.
Godshalk A.
Iashvili I.
Kaisen J.
Kharchilava A.
Rappoccio S.
Alverson G.
Barberis E.
Baumgartel D.
Chasco M.
Hortiangtham A.
Massironi A.
Morse D.M.
Nash D.
Orimoto T.
Teixeira De Lima R.
Trocino D.
Wang R.-J.
Wood D.
Zhang J.
Hahn K.A.
Kubik A.
Mucia N.
Odell N.
Pollack B.
Pozdnyakov A.
Schmitt M.
Stoynev S.
Sung K.
Trovato M.
Velasco M.
Won S.
Brinkerhoff A.
Dev N.
Hildreth M.
Jessop C.
Karmgard D.J.
Kellams N.
Lannon K.
Lynch S.
Marinelli N.
Meng F.
Mueller C.
Musienko Y.
Pearson T.
Planer M.
Ruchti R.
Smith G.
Valls N.
Wayne M.
Wolf M.
Woodard A.
Antonelli L.
Brinson J.
Bylsma B.
Durkin L.S.
Flowers S.
Hart A.
Hill C.
Hughes R.
Kotov K.
Ling T.Y.
Liu B.
Luo W.
Puigh D.
Rodenburg M.
Winer B.L.
Wulsin H.W.
Driga O.
Elmer P.
Hardenbrook J.
Hebda P.
Koay S.A.
Lujan P.
Marlow D.
Medvedeva T.
Mooney M.
Olsen J.
Palmer C.
Piroué P.
Quan X.
Saka H.
Stickland D.
Tully C.
Werner J.S.
Zuranski A.
Barnes V.E.
Benedetti D.
Bortoletto D.
Gutay L.
Jha M.K.
Jones M.
Jung K.
Kress M.
Leonardo N.
Miller D.H.
Neumeister N.
Primavera F.
Radburn-Smith B.C.
Shi X.
Shipsey I.
Silvers D.
Sun J.
Svyatkovskiy A.
Wang F.
Xie W.
Xu L.
Zablocki J.
Parashar N.
Stupak J.
Adair A.
Akgun B.
Chen Z.
Ecklund K.M.
Geurts F.J.M.
Guilbaud M.
Li W.
Michlin B.
Northup M.
Padley B.P.
Redjimi R.
Roberts J.
Rorie J.
Tu Z.
Zabel J.
Betchart B.
Bodek A.
De Barbaro P.
Demina R.
Eshaq Y.
Ferbel T.
Galanti M.
Garcia-Bellido A.
Goldenzweig P.
Han J.
Harel A.
Hindrichs O.
Khukhunaishvili A.
Petrillo G.
Verzetti M.
Demortier L.
Arora S.
Barker A.
Chou J.P.
Contreras-Campana C.
Contreras-Campana E.
Duggan D.
Ferencek D.
Gershtein Y.
Gray R.
Halkiadakis E.
Hidas D.
Hughes E.
Kaplan S.
Kunnawalkam Elayavalli R.
Lath A.
Panwalkar S.
Park M.
Salur S.
Schnetzer S.
Sheffield D.
Somalwar S.
Stone R.
Thomas S.
Thomassen P.
Walker M.
Foerster M.
Riley G.
Rose K.
Spanier S.
York A.
Bouhali O.
Castaneda Hernandez A.
Dalchenko M.
De Mattia M.
Delgado A.
Dildick S.
Eusebi R.
Flanagan W.
Gilmore J.
Kamon T.
Krutelyov V.
Montalvo R.
Mueller R.
Osipenkov I.
Pakhotin Y.
Patel R.
Perloff A.
Roe J.
Safonov A.
Tatarinov A.
Ulmer K.A.
Akchurin N.
Cowden C.
Damgov J.
Dragoiu C.
Dudero P.R.
Faulkner J.
Kunori S.
Lamichhane K.
Lee S.W.
Libeiro T.
Undleeb S.
Volobouev I.
Appelt E.
Delannoy A.G.
Greene S.
Gurrola A.
Janjam R.
Johns W.
Maguire C.
Melo A.
Sheldon P.
Snook B.
Tuo S.
Velkovska J.
Xu Q.
Arenton M.W.
Boutle S.
Cox B.
Francis B.
Goodell J.
Hirosky R.
Ledovskoy A.
Li H.
Lin C.
Neu C.
Wolfe E.
Wood J.
Xia F.
Clarke C.
Harr R.
Karchin P.E.
Kottachchi Kankanamge Don C.
Lamichhane P.
Sturdy J.
Belknap D.A.
Carlsmith D.
Cepeda M.
Christian A.
Dasu S.
Dodd L.
Duric S.
Friis E.
Gomber B.
Hall-Wilton R.
Herndon M.
Hervé A.
Klabbers P.
Lanaro A.
Levine A.
Long K.
Loveless R.
Mohapatra A.
Ojalvo I.
Perry T.
Pierro G.A.
Polese G.
Ross I.
Ruggles T.
Sarangi T.
Savin A.
Smith N.
Smith W.H.
Taylor D.
Woods N.
Pokaż więcej
Źródło :
Repositório Institucional da Unicamp
Universidade Estadual de Campinas
Tytuł :
Search for pair-produced vectorlike B quarks in proton-proton collisions at √s=8 TeV
Autorzy :
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hartl, C.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Knünz, V.
König, A.
Krammer, M.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Matsushita, T.
Mikulec, I.
Rabady, D.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Strauss, J.
Treberer-Treberspurg, W.
Waltenberger, W.
Wulz, C. -E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Suarez Gonzalez, J.
Alderweireldt, S.
Cornelis, T.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Knutsson, A.
Lauwers, J.
Luyckx, S.
Ochesanu, S.
Rougny, R.
Van De Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Abu Zeid, S.
Blekman, F.
D'Hondt, J.
Daci, N.
De Bruyn, I.
Deroover, K.
Heracleous, N.
Keaveney, J.
Lowette, S.
Moreels, L.
Olbrechts, A.
Python, Q.
Strom, D.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Van Parijs, I.
Barria, P.
Caillol, C.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dobur, D.
Fasanella, G.
Favart, L.
Gay, A. P. R.
Grebenyuk, A.
Lenzi, T.
Léonard, A.
Maerschalk, T.
Mohammadi, A.
Pernié, L.
Randle-conde, A.
Reis, T.
Seva, T.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wang, J.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Zhang, F.
Beernaert, K.
Benucci, L.
Cimmino, A.
Crucy, S.
Fagot, A.
Garcia, G.
Gul, M.
Mccartin, J.
Ocampo Rios, A. A.
Poyraz, D.
Ryckbosch, D.
Salva, S.
Sigamani, M.
Strobbe, N.
Tytgat, M.
Van Driessche, W.
Yazgan, E.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Beluffi, C.
Bondu, O.
Bruno, G.
Castello, R.
Caudron, A.
Ceard, L.
Da Silveira, G. G.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Hollar, J.
Jafari, A.
Jez, P.
Komm, M.
Lemaitre, V.
Mertens, A.
Nuttens, C.
Perrini, L.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Popov, A.
Quertenmont, L.
Selvaggi, M.
Vidal Marono, M.
Beliy, N.
Caebergs, T.
Hammad, G. H.
Aldà Junior, W. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Correa Martins Junior, M.
Dos Reis Martins, T.
Hensel, C.
Mora Herrera, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Custòdio, A.
Da Costa, E. M.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L. M.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Tonelli Manganote, E. J.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
De Souza Santos, A.
Dogra, S.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Moon, C. S.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Romero Abad, D.
Ruiz Vargas, J. C.
Aleksandrov, A.
Genchev, V.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Glushkov, I.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Cheng, T.
Du, R.
Jiang, C. H.
Plestina, R.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Zhang, H.
Asawatangtrakuldee, C.
Ban, Y.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Zou, W.
Avila, C.
Cabrera, A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
Gomez, J. P.
Gomez Moreno, B.
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Kadija, K.
Luetic, J.
Sudic, L.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Bodlak, M.
Finger, M.
Aly, R.
Aly, S.
Assran, Y.
Elgammal, S.
Ellithi Kamel, A.
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Sayed, A.
Calpas, B.
Kadastik, M.
Murumaa, M.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Härkönen, J.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Peltola, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Wendland, L.
Talvitie, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Favaro, C.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Titov, M.
Zghiche, A.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Chapon, E.
Charlot, C.
Dahms, T.
Davignon, O.
Filipovic, N.
Florent, A.
Granier de Cassagnac, R.
Lisniak, S.
Mastrolorenzo, L.
Miné, P.
Naranjo, I. N.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Regnard, S.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Agram, J. -L.
Andrea, J.
Aubin, A.
Bloch, D.
Brom, J. -M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.
Coubez, X.
Fontaine, J. -C.
Gelè, D.
Goerlach, U.
Goetzmann, C.
Le Bihan, A. -C.
Merlin, J. A.
Skovpen, K.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Bouvier, E.
Brochet, S.
Carrillo Montoya, C. A.
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Courbon, B.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fan, J.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Ruiz Alvarez, J. D.
Sabes, D.
Sgandurra, L.
Sordini, V.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Xiao, H.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heister, A.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Ostapchuk, A.
Preuten, M.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Schulte, J. F.
Verlage, T.
Weber, H.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Brodski, M.
Dietz-Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Klingebiel, D.
Knutzen, S.
Kreuzer, P.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Olschewski, M.
Padeken, K.
Papacz, P.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Sonnenschein, L.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Cherepanov, V.
Erdogan, Y.
Flügge, G.
Geenen, H.
Geisler, M.
Haj Ahmad, W.
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Künsken, A.
Lingemann, J.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Nugent, I. M.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.
Aldaya Martin, M.
Asin, I.
Bartosik, N.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bell, A. J.
Borras, K.
Burgmeier, A.
Cakir, A.
Calligaris, L.
Campbell, A.
Choudhury, S.
Costanza, F.
Diez Pardos, C.
Dolinska, G.
Dooling, S.
Dorland, T.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Flucke, G.
Gallo, E.
Garay Garcia, J.
Geiser, A.
Gizhko, A.
Gunnellini, P.
Hauk, J.
Hempel, M.
Jung, H.
Kalogeropoulos, A.
Karacheban, O.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kieseler, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Lange, W.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lobanov, A.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Marfin, I.
Melzer-Pellmann, I. -A.
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Nayak, A.
Ntomari, E.
Perrey, H.
Pitzl, D.
Placakyte, R.
Raspereza, A.
Ribeiro Cipriano, P. M.
Roland, B.
Sahin, M. Ö.
Salfeld-Nebgen, J.
Saxena, P.
Schoerner-Sadenius, T.
Schröder, M.
Seitz, C.
Spannagel, S.
Trippkewitz, K. D.
Wissing, C.
Blobel, V.
Centis Vignali, M.
Draeger, A. R.
Erfle, J.
Garutti, E.
Goebel, K.
Gonzalez, D.
Görner, M.
Haller, J.
Hoffmann, M.
Höing, R. S.
Junkes, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Lapsien, T.
Lenz, T.
Marchesini, I.
Marconi, D.
Nowatschin, D.
Ott, J.
Pantaleo, F.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Pietsch, N.
Poehlsen, J.
Rathjens, D.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schmidt, A.
Schwandt, J.
Seidel, M.
Sola, V.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanelderen, L.
Vanhoefer, A.
Akbiyik, M.
Amstutz, C.
Barth, C.
Baus, C.
Berger, J.
Beskidt, C.
Böser, C.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Descroix, A.
Dierlamm, A.
Eber, R.
Feindt, M.
Fink, S.
Fischer, M.
Frensch, F.
Freund, B.
Friese, R.
Funke, D.
Giffels, M.
Gilbert, A.
Haitz, D.
Harbaum, T.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kassel, F.
Katkov, I.
Kornmayer, A.
Kudella, S.
Lobelle Pardo, P.
Maier, B.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, T.
Müller, Th.
Plagge, M.
Printz, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Röcker, S.
Roscher, F.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Ulrich, R.
Wagner-Kuhr, J.
Wayand, S.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Giakoumopoulou, V. A.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Markou, A.
Psallidas, A.
Topsis-Giotis, I.
Agapitos, A.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Evangelou, I.
Flouris, G.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Loukas, N.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Hazi, A.
Hidas, P.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Zsigmond, A. J.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartòk, M.
Makovec, A.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Mal, P.
Mandal, K.
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Gupta, R.
Bhawandeep, U.
Kalsi, A. K.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kumar, R.
Mehta, A.
Mittal, M.
Nishu, N.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Kumar, Arun
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Sharma, V.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, K.
Dey, S.
Dutta, S.
Jain, Sa.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukherjee, S.
Mukhopadhyay, S.
Roy, A.
Roy, D.
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Abdulsalam, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Bhowmik, S.
Chatterjee, R. M.
Dewanjee, R. K.
Dugad, S.
Ganguly, S.
Ghosh, S.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Kole, G.
Kumar, S.
Mahakud, B.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Sarkar, T.
Sudhakar, K.
Sur, N.
Sutar, B.
Wickramage, N.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.
Behnamian, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Goldouzian, R.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Paktinat Mehdiabadi, S.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Caputo, C.
Chhibra, S. S.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Travaglini, R.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Gonzi, S.
Gori, V.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Calvelli, V.
Ferro, F.
Lo Vetere, M.
Robutti, E.
Tosi, S.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Gerosa, R.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Marzocchi, B.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
Di Guida, S.
Esposito, M.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lanza, G.
Lista, L.
Meola, S.
Merola, M.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Checchia, P.
Dall'Osso, M.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Kanishchev, K.
Lacaprara, S.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Pozzobon, N.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Ventura, S.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Gabusi, M.
Magnani, A.
Ratti, S. P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Alunni Solestizi, L.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Saha, A.
Santocchia, A.
Spiezia, A.
Rosov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bernardini, J.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell'Orso, R.
Donato, S.
Fedi, G.
Foà, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Savoy-Navarro, A.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Squillacioti, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
D'Imperio, G.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Jorda, C.
Longo, E.
Margaroli, F.
Meridiani, P.
Micheli, F.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Traczyk, P.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.
Covarelli, R.
De Remigis, P.
Degano, A.
Demaria, N.
Finco, L.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mazza, G.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.
Ravera, F.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Solano, A.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Gobbo, B.
La Licata, C.
Marone, M.
Schizzi, A.
Umer, T.
Zanetti, A.
Chang, S.
Kropivnitskaya, A.
Nam, S. K.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Kong, D. J.
Lee, S.
Y. D., Oh
Sakharov, A.
Son, D. C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Kim, H.
Kim, T. J.
Ryu, M. S.
Song, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, Y.
Lee, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Park, S. K.
Roh, Y.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Ryu, G.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, D.
Kwon, E.
Lee, J.
Yu, I.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Komaragiri, J. R.
Md Ali, M. A. B.
Mohamad Idris, F.
Wan Abdullah, W. A. T.
Casimiro Linares, E.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-de La Cruz, I.
Hernandez-Almada, A.
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Vazquez Valencia, F.
Carpinteyro, S.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Morelos Pineda, A.
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Reucroft, S.
Ahmad, A.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Shoaib, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gòrski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Brona, G.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Ferreira Parracho, P. G.
Gallinaro, M.
Lloret Iglesias, L.
Nguyen, F.
Rodrigues Antunes, J.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Vischia, P.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Konoplyanikov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Reev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Bylinkin, A.
Reev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Mesyats, G.
Rusakov, S. V.
Vinogradov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Myagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Ekmedzic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Alcaraz Maestre, J.
Calvo, E.
Cerrada, M.
Chamizo Llatas, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Domìnguez Vàzquez, D.
Escalante Del Valle, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernàndez Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Navarro De Martino, E.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Quintario Olmeda, A.
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Albajar, C.
de Trocòniz, J. F.
Missiroli, M.
Moran, D.
Brun, H.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Vizan Garcia, J. M.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Castiñeiras De Saa, J. R.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Graziano, A.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Marco, R.
Martinez Rivero, C.
Matorras, F.
Munoz Sanchez, F. J.
Piedra Gomez, J.
Rodrigo, T.
Rodrìguez-Marrero, A. Y.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Bachtis, M.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Benaglia, A.
Bendavid, J.
Benhabib, L.
Benitez, J. F.
Berruti, G. M.
Bianchi, G.
Bloch, P.
Bocci, A.
Bonato, A.
Botta, C.
Breuker, H.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Colafranceschi, S.
D'Alfonso, M.
D'Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Guio, F.
De Roeck, A.
De Visscher, S.
Di Marco, E.
Dobson, M.
Dordevic, M.
du Pree, T.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Eugster, J.
Franzoni, G.
Funk, W.
Gigi, D.
Gill, K.
Giordano, D.
Girone, M.
Glege, F.
Guida, R.
Gundacker, S.
Guthoff, M.
Hammer, J.
Hansen, M.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Janot, P.
Kirschenmann, H.
Kortelainen, M. J.
Kousouris, K.
Krajczar, K.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Magini, N.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marrouche, J.
Martelli, A.
Masetti, L.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Morovic, S.
Mulders, M.
Nemallapudi, M. V.
Neugebauer, H.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Piparo, D.
Racz, A.
Rolandi, G.
Rovere, M.
Ruan, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Sharma, A.
Silva, P.
Simon, M.
Sphicas, P.
Spiga, D.
Steggemann, J.
Stieger, B.
Stoye, M.
Takahashi, Y.
Treille, D.
Tsirou, A.
Veres, G. I.
Wardle, N.
Wöhri, H. K.
Zagozdzinska, A.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Bachmair, F.
Bäni, L.
Bianchini, L.
Buchmann, M. A.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dünser, M.
Eller, P.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marini, A. C.
Marionneau, M.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Masciovecchio, M.
Meister, D.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrozzi, L.
Peruzzi, M.
Quittnat, M.
Rossini, M.
Starodumov, A.
Takahashi, M.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Wallny, R.
Weber, H. A.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Canelli, M. F.
Chiochia, V.
De Cosa, A.
Galloni, C.
Hinzmann, A.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Lange, C.
Ngadiuba, J.
Pinna, D.
Robmann, P.
Ronga, F. J.
Salerno, D.
Taroni, S.
Yang, Y.
Cardaci, M.
Chen, K. H.
Doan, T. H.
Ferro, C.
Konyushikhin, M.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Y. J., Lu
Volpe, R.
S. S., Yu
Bartek, R.
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Dietz, C.
Fiori, F.
Grundler, U.
Hou, W. -S.
Hsiung, Y.
Kao, K. Y.
Liu, Y. F.
R. -S., Lu
Miñano Moya, M.
Petrakou, E.
Tsai, J. F.
Tzeng, Y. M.
Asavapibhop, B.
Kovitanggoon, K.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Adiguzel, A.
Cerci, S.
Dozen, C.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Kayis Topaksu, A.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Tali, B.
Topakli, H.
Vergili, M.
Zorbilmez, C.
Akin, I. V.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Surat, U. E.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Albayrak, E. A.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Yetkin, T.
Cankocak, K.
Sen, S.
Vardarli, F. I.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Sorokin, P.
Aggleton, R.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Jacob, J.
Kreczko, L.
Lucas, C.
Meng, Z.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Poll, A.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-storey, S.
Senkin, S.
Smith, D.
Smith, V. J.
Bell, K. W.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Thomas, L.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Worm, S. D.
Baber, M.
Bainbridge, R.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Burton, D.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Cripps, N.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Della Negra, M.
Dunne, P.
Elwood, A.
Ferguson, W.
Fulcher, J.
Futyan, D.
Hall, G.
Iles, G.
Karapostoli, G.
Kenzie, M.
Lane, R.
Lucas, R.
Lyons, L.
Magnan, A. -M.
Malik, S.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Pela, J.
Pesaresi, M.
Petridis, K.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Seez, C.
Sharp, P.
Tapper, A.
Uchida, K.
Vazquez Acosta, M.
Virdee, T.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Leggat, D.
Leslie, D.
Reid, I. D.
Symonds, P.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Borzou, A.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kasmi, A.
Liu, H.
Pastika, N.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Fantasia, C.
Gastler, D.
Lawson, P.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
St. John, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Alimena, J.
Berry, E.
Cutts, D.
Dhingra, N.
Ferapontov, A.
Garabedian, A.
Heintz, U.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Sinthuprasith, T.
Breedon, R.
Breto, G.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Gardner, M.
Ko, W.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Ricci-Tam, F.
Shalhout, S.
Smith, J.
Squires, M.
Stolp, D.
Tripathi, M.
Wilbur, S.
Yohay, R.
Cousins, R.
Everaerts, P.
Farrell, C.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Rakness, G.
Saltzberg, D.
Takasugi, E.
Valuev, V.
Weber, M.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Hanson, G.
Heilman, J.
Ivova PANEVA, M.
Jandir, P.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Luthra, A.
Malberti, M.
Olmedo Negrete, M.
Shrinivas, A.
Sumowidagdo, S.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Cittolin, S.
D'Agnolo, R. T.
Holzner, A.
Kelley, R.
Klein, D.
Letts, J.
Macneill, I.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Simon, S.
Tadel, M.
Tu, Y.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Welke, C.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Barge, D.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Flowers, K.
Franco Sevilla, M.
Geffert, P.
George, C.
Golf, F.
Gouskos, L.
Gran, J.
Incandela, J.
Justus, C.
Mccoll, N.
Mullin, S. D.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
To, W.
West, C.
Yoo, J.
Erson, D.
Apresyan, A.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Y.
Duarte, J.
Mott, A.
Newman, H. B.
Pena, C.
Pierini, M.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Azzolini, V.
Calamba, A.
Carlson, B.
Ferguson, T.
Iiyama, Y.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Gaz, A.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Mulholland, T.
Nauenberg, U.
Smith, J. G.
Stenson, K.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chatterjee, A.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Eggert, N.
Mirman, N.
Nicolas Kaufman, G.
Patterson, J. R.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Sun, W.
Tan, S. M.
Teo, W. D.
Thom, J.
Thompson, J.
Tucker, J.
Weng, Y.
Wittich, P.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Erson, J.
Apollinari, G.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Elvira, V. D.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Hare, D.
Harris, R. M.
Hirschauer, J.
Hooberman, B.
Hu, Z.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Jung, A. W.
Klima, B.
Kreis, B.
Kwan, S.
Lammel, S.
Linacre, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Lopes De Sà, R.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Martinez Outschoorn, V. I.
Maruyama, S.
Mason, D.
Mcbride, P.
Merkel, P.
Mishra, K.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Newman-Holmes, C.
O'Dell, V.
Prokofyev, O.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Whitbeck, A.
Yang, F.
Yin, H.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Das, S.
Di Giovanni, G. P.
Field, R. D.
Fisher, M.
Furic, I. K.
Hugon, J.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Low, J. F.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Milenovic, P.
Mitselmakher, G.
Muniz, L.
Rank, D.
Shchutska, L.
Snowball, M.
Sperka, D.
Wang, S.
Yelton, J.
Hewamanage, S.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, J. R.
Adams, T.
Askew, A.
Bochenek, J.
Diamond, B.
Haas, J.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
Johnson, K. F.
Khatiwada, A.
Prosper, H.
Veeraraghavan, V.
Weinberg, M.
Bhopatkar, V.
Hohlmann, M.
Kalakhety, H.
Mareskas-palcek, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Bucinskaite, I.
Cavanaugh, R.
Evdokimov, O.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Kurt, P.
O'Brien, C.
Sandoval Gonzalez, I. D.
Silkworth, C.
Turner, P.
Varelas, N.
Wu, Z.
Zakaria, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J. -P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tan, P.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Erson, I.
Barnett, B. A.
Blumenfeld, B.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Martin, C.
Nash, K.
Osherson, M.
Swartz, M.
Xiao, M.
Xin, Y.
Baringer, P.
Bean, A.
Benelli, G.
Bruner, C.
Gray, J.
Kenny, R. P.
Majumder, D.
Malek, M.
Murray, M.
Noonan, D.
Sanders, S.
Stringer, R.
Wang, Q.
Wood, J. S.
Chakaberia, I.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Khalil, S.
Makouski, M.
Maravin, Y.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Svintradze, I.
Toda, S.
Lange, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Anelli, C.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Ferraioli, C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Kolberg, T.
Kunkle, J.
Lu, Y.
Mignerey, A. C.
Pedro, K.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Apyan, A.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bierwagen, K.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Demiragli, Z.
Di Matteo, L.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Gulhan, D.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lai, Y. S.
Lee, Y. -J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Mcginn, C.
Niu, X.
Paus, C.
Ralph, D.
Roland, C.
Roland, G.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Varma, M.
Velicanu, D.
Veverka, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Yang, M.
Zhukova, V.
Dahmes, B.
Finkel, A.
Gude, A.
Hansen, P.
Kalafut, S.
Kao, S. C.
Klapoetke, K.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Bose, S.
Claes, D. R.
Dominguez, A.
Fangmeier, C.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Keller, J.
Knowlton, D.
Kravchenko, I.
Lazo-Flores, J.
Meier, F.
Monroy, J.
Ratnikov, F.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Alyari, M.
Dolen, J.
George, J.
Godshalk, A.
Iashvili, I.
Kaisen, J.
Kharchilava, A.
Rappoccio, S.
Alverson, G.
Barberis, E.
Baumgartel, D.
Chasco, M.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Nash, D.
Orimoto, T.
Teixeira De Lima, R.
Trocino, D.
Wang, R. -J.
Wood, D.
Zhang, J.
Hahn, K. A.
Kubik, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Pollack, B.
Pozdnyakov, A.
Schmitt, M.
Stoynev, S.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Won, S.
Brinkerhoff, A.
Dev, N.
Hildreth, M.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Lynch, S.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Pearson, T.
Planer, M.
Ruchti, R.
Smith, G.
Valls, N.
Wayne, M.
Wolf, M.
Woodard, A.
Antonelli, L.
Brinson, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Hart, A.
Hill, C.
Hughes, R.
Kotov, K.
Ling, T. Y.
Liu, B.
Luo, W.
Puigh, D.
Rodenburg, M.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Koay, S. A.
Lujan, P.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mooney, M.
Olsen, J.
Palmer, C.
Pirouè, P.
Quan, X.
Saka, H.
Stickland, D.
Tully, C.
Werner, J. S.
Zuranski, A.
Barnes, V. E.
Benedetti, D.
Bortoletto, D.
Gutay, L.
Jha, M. K.
Jones, M.
Jung, K.
Kress, M.
Leonardo, N.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Primavera, F.
Radburn-Smith, B. C.
Shi, X.
Shipsey, I.
Silvers, D.
Sun, J.
Svyatkovskiy, A.
Wang, F.
Xie, W.
Xu, L.
Zablocki, J.
Parashar, N.
Stupak, J.
Adair, A.
Akgun, B.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Li, W.
Michlin, B.
Northup, M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Tu, Z.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Eshaq, Y.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Goldenzweig, P.
Han, J.
Harel, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Petrillo, G.
Verzetti, M.
Demortier, L.
Arora, S.
Barker, A.
Chou, J. P.
Contreras-Campana, C.
Contreras-Campana, E.
Duggan, D.
Ferencek, D.
Gershtein, Y.
Gray, R.
Halkiadakis, E.
Hidas, D.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Lath, A.
Panwalkar, S.
Park, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Foerster, M.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
York, A.
Bouhali, O.
Castaneda Hernandez, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Flanagan, W.
Gilmore, J.
Kamon, T.
Krutelyov, V.
Montalvo, R.
Mueller, R.
Osipenkov, I.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Roe, J.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Ulmer, K. A.
Akchurin, N.
Cowden, C.
Damgov, J.
Dragoiu, C.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Appelt, E.
Delannoy, A. G.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Sheldon, P.
Snook, B.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Boutle, S.
Cox, B.
Francis, B.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Lin, C.
Neu, C.
Wolfe, E.
Wood, J.
Xia, F.
Clarke, C.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Kottachchi Kankanamge Don, C.
Lamichhane, P.
Sturdy, J.
Belknap, D. A.
Carlsmith, D.
Cepeda, M.
Christian, A.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Friis, E.
Gomber, B.
Hall-Wilton, R.
Herndon, M.
Hervè, A.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Mohapatra, A.
Ojalvo, I.
Perry, T.
Pierro, G. A.
Polese, G.
Ross, I.
Ruggles, T.
Sarangi, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Taylor, D.
Woods, N.
Pokaż więcej
Temat :
High Energy Physics::Phenomenology
FIS/01 - Fisica Sperimentale
Nuclear and High Energy Physics
High Energy Physics::Experiment
Tytuł :
Search for pair-produced vectorlike B quarks in proton-proton collisions at √s=8 TeV
Autorzy :
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Eroe, J.
Flechl, M.
Friedl, M.
Fruehwirth, R.
Ghete, V. M.
Hartl, C.
Hoermann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Knuenz, V.
Koenig, A.
Krammer, M.
Kratschmer, I.
Liko, D.
Matsushita, T.
Mikulec, I.
Rabady, D.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schoefbeck, R.
Strauss, J.
Treberer Treberspurg, W.
Waltenberger, W.
Wulz, C. E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Gonzalez, J. Suarez
Alderweireldt, S.
Cornelis, T.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Knutsson, A.
Lauwers, J.
Luyckx, S.
Ochesanu, S.
Rougny, R.
Van de Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Abu Zeid, S.
Blekman, F.
D'Hondt, J.
Daci, N.
De Bruyn, I.
Deroover, K.
Heracleous, N.
Keaveney, J.
Lowette, S.
Moreels, L.
Olbrechts, A.
Python, Q.
Strom, D.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Van Parijs, I.
Barria, P.
Caillol, C.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dobur, D.
Fasanella, G.
Favart, L.
Gay, A. P. R.
Grebenyuk, A.
Lenzi, T.
Leonard, A.
Maerschalk, T.
Mohammadi, A.
Pernie, L.
Randle conde, A.
Reis, T.
Seva, T.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wang, J.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Zhang, F.
Beernaert, K.
Benucci, L.
Cimmino, A.
Crucy, S.
Fagot, A.
Garcia, G.
Gul, M.
Mccartin, J.
Rios, A. A. Ocampo
Poyraz, D.
Ryckbosch, D.
Salva, S.
Sigamani, M.
Strobbe, N.
Tytgat, M.
Van Driessche, W.
Yazgan, E.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Beluffi, C.
Bondu, O.
Bruno, G.
Castello, R.
Caudron, A.
Ceard, L.
Da Silveira, G. G.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Hollar, J.
Jafari, A.
Jez, P.
Komm, M.
Lemaitre, V.
Mertens, A.
Nuttens, C.
Perrini, L.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Popov, A.
Quertenmont, L.
Selvaggi, M.
Marono, M. Vidal
Beliy, N.
Caebergs, T.
Hammad, G. H.
Alda Junior, W. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Correa Martins Junior, M.
Dos Reis Martins, T.
Hensel, C.
Mora Herrera, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Custodio, A.
Da Costa, E. M.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L. M.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Tonelli Manganote, E. J.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
De Souza Santos, A.
Dogra, S.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Moon, C. S.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra A.
Romero Abad, D.
Ruiz Vargas, J. C.
Aleksandrov, A.
Genchev, V.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Glushkov, I.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Cheng, T.
Du, R.
Jiang, C. H.
Plestina, R.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Zhang, H.
Asawatangtrakuldee, C.
Ban, Y.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Zou, W.
Avila, C.
Cabrera, A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
Gomez, J. P.
Gomez Moreno, B.
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Kadija, K.
Luetic, J.
Sudic, L.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Bodlak, M.
Finger, M.
Aly, R.
Aly, S.
Assran, Y.
Elgammal, S.
Kamel, A. Ellithi
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Sayed, A.
Calpas, B.
Kadastik, M.
Murumaa, M.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Harkonen, J.
Karimaki, V.
Kinnunen, R.
Lampen, T.
Lassila Perini, K.
Lehti, S.
Linden, T.
Luukka, P.
Maenpaa, T.
Peltola, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Wendland, L.
Talvitie, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Favaro, C.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Titov, M.
Zghiche, A.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Chapon, E.
Charlot, C.
Dahms, T.
Davignon, O.
Filipovic, N.
Florent, A.
de Cassagnac, R. Granier
Lisniak, S.
Mastrolorenzo, L.
Mine, P.
Naranjo, I. N.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Regnard, S.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Agram, J. L.
Andrea, J.
Aubin, A.
Bloch, D.
Brom, J. M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.
Coubez, X.
Fontaine, J. C.
Gele, D.
Goerlach, U.
Goetzmann, C.
Le Bihan, A. C.
Merlin, J. A.
Skovpen, K.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Bouvier, E.
Brochet, S.
Montoya, C. A. Carrillo
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Courbon, B.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fan, J.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Alvarez, J. D. Ruiz
Sabes, D.
Sgandurra, L.
Sordini, V.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Xiao, H.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heister, A.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Ostapchuk, A.
Preuten, M.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Schulte, J. F.
Verlage, T.
Weber, H.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Brodski, M.
Dietz Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Gueth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Klingebiel, D.
Knutzen, S.
Kreuzer, P.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Olschewski, M.
Padeken, K.
Papacz, P.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Sonnenschein, L.
Teyssier, D.
Thueer, S.
Cherepanov, V.
Erdogan, Y.
Fluegge, G.
Geenen, H.
Geisler, M.
Ahmad, W. Haj
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Kuensken, A.
Lingemann, J.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Nugent, I. M.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Asin, I.
Bartosik, N.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bell, A. J.
Borras, K.
Burgmeier, A.
Cakir, A.
Calligaris, L.
Campbell, A.
Choudhury, S.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Dolinska, G.
Dooling, S.
Dorland, T.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Flucke, G.
Gallo, E.
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Gizhko, A.
Gunnellini, P.
Hauk, J.
Hempel, M.
Jung, H.
Kalogeropoulos, A.
Karacheban, O.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kieseler, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Lange, W.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lobanov, A.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Marfin, I.
Melzer Pellmann, I. A
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann Emme, S.
Nayak, A.
Ntomari, E.
Perrey, H.
Pitzl, D.
Placakyte, R.
Raspereza, A.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Roland, B.
Sahin, M. Oe
Salfeld Nebgen, J.
Saxena, P.
Schoerner Sadenius, T.
Schroeder, M.
Seitz, C.
Spannagel, S.
Trippkewitz, K. D.
Wissing, C.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Draeger, A. R.
Erfle, J.
Garutti, E.
Goebel, K.
Gonzalez, D.
Goerner, M.
Haller, J.
Hoffmann, M.
Hoeing, R. S.
Junkes, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Lapsien, T.
Lenz, T.
Marchesini, I.
Marconi, D.
Nowatschin, D.
Ott, J.
Pantaleo, F.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Pietsch, N.
Poehlsen, J.
Rathjens, D.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schmidt, A.
Schwandt, J.
Seidel, M.
Sola, V.
Stadie, H.
Steinbrueck, G.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanelderen, L.
Vanhoefer, A.
Akbiyik, M.
Amstutz, C.
Barth, C.
Baus, C.
Berger, J.
Beskidt, C.
Boeser, C.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Descroix, A.
Dierlamm, A.
Eber, R.
Feindt, M.
Fink, S.
Fischer, M.
Frensch, F.
Freund, B.
Friese, R.
Funke, D.
Giffels, M.
Gilbert, A.
Haitz, D.
Harbaum, T.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kassel, F.
Katkov, I.
Kornmayer, A.
Kudella, S.
Pardo, P. Lobelle
Maier, B.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Mueller, T.
Mueller, T. h.
Plagge, M.
Printz, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Roecker, S.
Roscher, F.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Ulrich, R.
Wagner Kuhr, J.
Wayand, S.
Weiler, T.
Williamson, S.
Woehrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Giakoumopoulou, V. A.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Markou, A.
Psallidas, A.
Topsis Giotis, I.
Agapitos, A.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Evangelou, I.
Flouris, G.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Loukas, N.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Hazi, A.
Hidas, P.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Zsigmond, A. J.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartok, M.
Makovec, A.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Mal, P.
Mandal, K.
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Gupta, R.
Bhawandeep, U.
Kalsi, A. K.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kumar, R.
Mehta, A.
Mittal, M.
Nishu, N.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Kumar, Arun
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Sharma, V.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, K.
Dey, S.
Dutta, S.
Jain, S. a.
Jain, S. h.
Khurana, R.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukherjee, S.
Mukhopadhyay, S.
Roy, A.
Roy, D.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Abdulsalam, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Bhowmik, S.
Chatterjee, R. M.
Dewanjee, R. K.
Dugad, S.
Ganguly, S.
Ghosh, S.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Kole, G.
Kumar, S.
Mahakud, B.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Sarkar, T.
Sudhakar, K.
Sur, N.
Sutar, B.
Wickramage, N.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.
Behnamian, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Goldouzian, R.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. Paktinat
Hosseinabadi, F. Rezaei