Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Bessa, Mário"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A Note on Expansiveness and Hyperbolicity for Generic Geodesic Flows
Autorzy :
Bessa, Mário
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Physics, Analysis and Geometry: An International Journal devoted to the Theory and Applications of Analysis and Geometry to Physics. 21(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On $$C^1$$-Generic Chaotic Systems in Three-Manifolds
Autorzy :
Bessa, Mário
Pokaż więcej
Źródło :
Qualitative Theory of Dynamical Systems. October 2013 12(2):323-334
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies