Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Beutel, Karin"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Proceedings of the 23rd Paediatric Rheumatology European Society Congress: part two
Autorzy :
Lomakina, Olga
Alekseeva, Ekaterina
Valieva, Sania
Bzarova, Tatiana
Nikishina, Irina
Zholobova, Elena
Rodionovskaya, Svetlana
Kaleda, Maria
Nakagishi, Yasuo
Shimizu, Masaki
Mizuta, Mao
Yachie, Akihiro
Sugita, Yuko
Okamoto, Nami
Shabana, Kousuke
Murata, Takuji
Tamai, Hiroshi
Smith, Eve M.
Yin, Peng
Jorgensen, Andrea L.
Beresford, Michael W.
Eleuteri, Antonio
Goilav, Beatrice
Lewandowski, Laura
Phuti, Angel
Wahezi, Dawn
Rubinstein, Tamar
Jones, Caroline
Newland, Paul
Marks, Stephen
Corkhill, Rachel
Ekdawy, Diana
Pilkington, Clarissa
Tullus, Kjell
Putterman, Chaim
Scott, Chris
Fisher, Antony C.
Jorgensen, Andrea
Batu, Ezgi Deniz
Kosukcu, Can
Taskiran, Ekim
Akman, Sema
Ozturk, Kubra
Sozeri, Betul
Unsal, Erbil
Ekinci, Zelal
Bilginer, Yelda
Alikasifoglu, Mehmet
Ozen, Seza
Lythgoe, Hanna
Brunner, Hermine I.
Gulati, Gaurav
Jones, Jordan T.
Altaye, Mekibib
Eaton, Jamie
Difrancesco, Mark
Yeo, Joo Guan
Leong, Jingyao
Bathi, Loshinidevi D/O Thana
Arkachaisri, Thaschawee
Albani, Salvatore
Abdelrahman, Nagla
Beresford, Michael W
Leone, Valentina
Groot, Noortje
Shaikhani, D.
Bultink, I. E. M.
Bijl, M.
Dolhain, R. J. E. M.
Teng, Y. K. O.
Zirkzee, E.
de Leeuw, K.
Fritsch-Stork, R.
Kamphuis, S. S. M.
Wright, Rachael D.
Abdawani, Reem
Al Shaqshi, Laila
Al Zakwani, Ibrahim
Gormezano, Natali W.
Kern, David
Pereira, Oriany L.
Esteves, Gladys C. C.
Sallum, Adriana M.
Aikawa, Nadia E.
Pereira, Rosa M.
Silva, Clovis A.
Bonfa, Eloisa
Beckmann, Jessica
Bartholomä, Nora
Venhoff, Nils
Henneke, Philipp
Salzer, Ulrich
Janda, Ales
Boteanu, Alina Lucica
Corral, Sandra Garrote
Giraldo, Alberto Sifuentes
Gámir, Mariluz Gámir
Mendoza, Antonio Zea
Adrovic, Amra
Dedeoglu, Reyhan
Sahin, Sezgin
Barut, Kenan
Koka, Aida
Oztunc, Funda
Kasapcopur, Ozgur
Rodriguez-Lozano, Ana Luisa
Rivas-Larrauri, Francisco
de la Puente, Silvestre García
Alves, Andressa G. F.
Giacomin, Maria F. D. A.
Farhat, Juliana
Braga, Alfésio L. F.
Sallum, Adriana M. E.
Campos, Lúcia M. D. A.
Pereira, Luiz A. A.
Lichtenfels, Ana J. D. F. C.
Silva, Clóvis A.
Farhat, Sylvia C. L.
Acar, Banu
Ozcakar, Z. Birsin
Çakar, Nilgün
Uncu, Nermin
Gür, Gökçe
Özdel, Semanur
Yalçınkaya, Fatoş
Scott, Christiaan
Brice, Nicky
Nourse, Peter
Arango, Christine
Mosquera, Angela C.
Malagon, Clara
Sakamoto, Ana P.
Silva, Marco F. C. D.
Lopes, Ananadreia S.
Russo, Gleice C. S.
Sallum, Adriana E. M.
Kozu, Katia
Bonfá, Eloisa
Saad-Magalhães, Claudia
Pereira, Rosa M. R.
Len, Claudio A.
Terreri, Maria T.
Suri, Deepti
Didel, Siyaram
Rawat, Amit
Singh, Surjit
Maritsi, Despoina
Onoufriou, MArgarita
Vougiouka, Olga
Tsolia, Maria
Bosak, Edi Paleka
Vidović, Mandica
Lamot, Mirta
Lamot, Lovro
Harjaček, Miroslav
Van Nieuwenhove, Erika
Liston, Adrian
Wouters, Carine
Tahghighi, Fatemeh
Ziaee, Vahid
Raeeskarami, Seid-Reza
Aguiar, Francisca
Pereira, Sandra
Rodrigues, Mariana
Moura, Cláudia
Rocha, Gustavo
Guimarães, Hercília
Brito, Iva
Fonseca, Rita
Horneff, Gerd
Klein, Ariane
Minden, Kirsten
Huppertz, Hans-Iko
Weller-Heinemann, Frank
Kuemmerle-Deschner, Jasmin
Haas, J-Peter
Hospach, Anton
Menendez-Castro, Ricardo
Huegle, Boris
Haas, Johannes-Peter
Swart, Joost
Giancane, Gabriella
Bovis, Francesca
Castagnola, Elio
Groll, Andreas
Lovell, Daniel J.
Wolfs, Tom
Hofer, Michael
Panaviene, Violeta
Nielsen, Susan
Anton, Jordi
Uettwiller, Florence
Stanevicha, Valda
Trachana, Maria
Marafon, Denise Pires
Ailioaie, Constantin
Tsitsami, Elena
Kamphuis, Sylvia
Herlin, Troels
Doležalová, Pavla
Susic, Gordana
Flatø, Berit
Sztajnbok, Flavio
Pistorio, Angela
Martini, Alberto
Wulffraat, Nico
Ruperto, Nicolino
Gattorno, Marco
Brucato, Antonio
Finetti, Martina
Lazaros, George
Maestroni, Silvia
Carraro, Mara
Cumetti, Davide
Carobbio, Alessandra
Lorini, Monia
Rimini, Alessandro
Marcolongo, Renzo
Valenti, Anna
Erre, Gian Luca
Belli, Riccardo
Gaita, Fiorenzo
Sormani, Maria Pia
Imazio, Massimo
Abinun, Mario
Smith, Nicola
Rapley, Tim
McErlane, Flora
Kearsley-Fleet, Lianne
Hyrich, Kimme L.
Foster, Helen
Tzaribachev, Nikolay
Zeft, Andrew
Cimaz, Rolando
Bohnsack, John
Griffin, Thomas
Carrasco, Ruy
Dare, Jason
Foeldvari, Ivan
Vehe, Richard
Simon, Teresa
Brunner, Hermine
Verazza, S.
Davì, S.
Consolaro, A.
Insalaco, A.
Gerloni, V.
Cimaz, R.
Zulian, F.
Pastore, S.
Corona, F.
Conti, G.
Barone, P.
Cattalini, M.
Cortis, E.
Breda, L.
Olivieri, A. N.
Civino, A.
Podda, R.
Rigante, D.
La Torre, F.
D’Angelo, G.
Jorini, M.
Gallizzi, R.
Maggio, M. C.
Consolini, R.
De Fanti, A.
Alpigiani, M. G.
Martini, A.
Ravelli, A.
Kısaarslan, Aysenur Pac
Gunduz, Zubeyde
Dusunsel, Ruhan
Dursun, Ismail
Poyrazoglu, Hakan
Kuchinskaya, Ekaterina
Abduragimova, Farida
Kostik, Mikhail
Sundberg, Erik
Omarsdottir, Soley
Klevenvall, Lena
Erlandsson-Harris, Helena
Basbozkurt, Gokalp
Erdemli, Ozge
Simsek, Dogan
Yazici, Fatih
Karsioglu, Yildirim
Tezcaner, Aysen
Keskin, Dilek
Ozkan, Huseyin
Acikel, Cengizhan
Demirkaya, Erkan
Orbán, Ilonka
Sevcic, Krisztina
Brodszky, Valentin
Kiss, Emese
Tekko, Ismaiel A.
Rooney, Madeleine
McElnay, James
Taggart, Cliff
McCarthy, Helen
Donnelly, Ryan F.
Slatter, Mary
Nademi, Zohreh
Friswell, Mark
Jandial, Sharmila
Flood, Terence
Hambleton, Sophie
Gennery, Andrew
Cant, Andrew
Duong, Phoi-Ngoc
Koné-Paut, Isabelle
Filocamo, Giovanni
Gamir, María Luz
Sanner, Helga
Carenini, Laura
Topdemir, Mesut
Karslioglu, Yildirim
Gok, Faysal
Tsurikova, Nadezhda
Ligostaeva, Elena
Ramchurn, Navdha R.
Kostareva, O.
Nikishina, I.
Arsenyeva, S.
Rodionovskaya, S.
Kaleda, M.
Alexeev, D.
Dursun, Ismail Dursun
Murias, Sara
Barral, Estefania
Alcobendas, Rosa
Enriquez, Eugenia
Remesal, Agustin
de Inocencio, Jaime
Castro, Tania M.
Lotufo, Simone A.
Freye, Tatjana
Carlomagno, Raffaella
Zumbrunn, Thomas
Bonhoeffer, Jan
Schneider, Elvira Cannizzaro
Kaiser, Daniela
Hofer, Michaël
Hentgen, Véronique
Woerner, Andreas
Schwarz, Tobias
Klotsche, Jens
Niewerth, Martina
Ganser, Gerd
Jeyaratnam, Jerold
ter Haar, Nienke
Rigante, Donato
Dedeoglu, Fatma
Baris, Ezgi
Vastert, Sebastiaan
Frenkel, Joost
Hausmann, Jonathan S.
Lomax, Kathleen G.
Shapiro, Ari
Durrant, Karen L.
Brogan, P. A.
Hofer, M.
Kuemmerle-Deschner, J. B.
Lauwerys, B.
Speziale, A.
Leon, K.
Wei, X.
Laxer, R. M.
Signa, Sara
Rusmini, Marta
Campione, Elena
Chiesa, Sabrina
Grossi, Alice
Omenetti, Alessia
Caorsi, Roberta
Viglizzo, Gianmaria
Ceccherini, Isabella
Federici, Silvia
Lachmann, Helen
Ruperto, Nicola
Vanoni, Federica
Gomes, Sonia Melo
Omoyinmi, Ebun
Arostegui, Juan I.
Gonzalez-Roca, Eva
Eleftheriou, Despina
Klein, Nigel
Brogan, Paul
Volpi, Stefano
Santori, Elettra
Picco, Paolo
Pastorino, Claudia
Rice, Gillian
Tesser, Alessandra
Crow, Yanick
Candotti, Fabio
Sinoplu, Ada B.
Yucel, Gozde
Pamuk, Gizem
Damian, Laura O.
Lazea, Cecilia
Sparchez, Mihaela
Vele, Paulina
Muntean, Laura
Albu, Adriana
Rednic, Simona
Lazar, Calin
Mendonça, Leonardo O.
Pontillo, Alessandra
Kalil, Jorge
Castro, Fabio M.
Barros, Myrthes T.
Pardeo, Manuela
Messia, Virginia
De Benedetti, Fabrizio
Insalaco, Antonella
Malighetti, Giorgia
Gorio, Chiara
Ricci, Francesca
Parissenti, Ilaria
Montesano, Paola
Bonafini, Barbara
Medeghini, Veronica
Cattalini, Marco
Giordano, Lucio
Zani, Giulia
Ferraro, Rosalba
Vairo, Donatella
Giliani, Silvia
Maggio, Maria Cristina
Luppino, Girolamo
Corsello, Giovanni
Fernandez, Maria Isabel Gonzalez
Montesinos, Berta Lopez
Vidal, Adriana Rodriguez
Gorospe, Juan I. Arostegui
Penades, Inmaculada Calvo
Rafiq, Nadia K.
Wynne, Karen
Hussain, Khalid
Brogan, Paul A.
Ang, Elizabeth
Ng, Nicholas
Kacar, Ayla
Gucenmez, Ozge Altug
Makay, Balahan
Unsal, Sevket Erbil
Sahin, Yasin
Kutlu, Tufan
Cullu-Cokugras, Fugen
Ayyildiz-Civan, Hasret
Erkan, Tulay
Al Zuhbi, Sana
Abdalla, Eiman
Russo, Ricardo A.
Katsicas, María M.
Minoia, Francesca
Ravelli, Angelo
Bhattad, Sagar
Gupta, Anju
Pandiarajan, Vignesh
Nada, Ritambhra
Tiewsoh, Kaara
Hawkins, Philip
Rowczenio, Dorota
Fingerhutova, Sarka
Franova, Jana
Prochazkova, Leona
Hlavackova, Eva
Dolezalova, Pavla
Evrengül, Havva
Yüksel, Selçuk
Doğan, Mustafa
Gürses, Dolunay
Evrengül, Harun
De Pauli, Silvia
Pastore, Serena
Bianco, Anna Monica
Severini, Giovanni Maria
Taddio, Andrea
Tommasini, Alberto
Salugina, Svetlana O.
Fedorov, Evgeny
Kamenets, Elena
Zaharova, Ekaterina
Sleptsova, Tatiana
Alexeeva, Ekaterina
Savostyanov, Kirill
Pushkov, Alexander
Bzarova, Tatyana
Valieva, Saniya
Denisova, Rina
Isayeva, Kseniya
Chistyakova, Evgeniya
Soloshenko, Margarita
Kaschenko, Elena
Kaneko, Utako
Imai, Chihaya
Saitoh, Akihiko
Teixeira, Vitor A.
Ramos, Filipa O.
Costa, Manuela
Aviel, Yonatan Butbul
Fahoum, Shafe
Brik, Riva
Özçakar, Zeynep Birsin
Celikel, Banu Acar
Yalcinkaya, Fatos
Schiappapietra, Benedetta
Davi’, Sergio
Mongini, Federica
Giannone, Luisa
Bava, Cecilia
Alpigiani, Maria Giannina
Consolaro, Alessandro
Lazarevic, Dragana S.
Vojinovic, Jelena
Basic, Jelena
Muratore, Valentina
Marzetti, Valentina
Quilis, Neus
Benavente, Belen Serrano
Alongi, Alessandra
Civino, Adele
Quartulli, Lorenzo
Januskeviciute, Giedre
van Dijkhuizen, Pieter
Groot, N.
van Dijk, W.
Kardolus, A.
Suárez, Raul Gutiérrez
Nordal, Ellen B.
Rypdal, Veronika G.
Berntson, Lillemor
Ekelund, Maria
Aalto, Kristiina
Peltoniemi, Suvi
Zak, Marek
Glerup, Mia
Arnstad, Ellen D.
Fasth, Anders
Rygg, Marite
Duarte, Ana Catarina
Sousa, Sandra
Teixeira, Lídia
Cordeiro, Ana
Santos, Mª José
Mourão, Ana Filipa
Santos, Maria José
Eusébio, Mónica
Lopes, Ana
Oliveira-Ramos, Filipa
Salgado, Manuel
Estanqueiro, Paula
Melo-Gomes, José
Martins, Fernando
Costa, José
Furtado, Carolina
Figueira, Ricardo
Branco, Jaime C.
Fonseca, João E.
Canhão, Helena
Mourão, Ana F.
Santos, Maria Jose
Coda, Andrea
Cassidy, Samuel
West, Kerry
Hendry, Gordon
Grech, Debra
Jones, Julie
Hawke, Fiona
Grewal, Davinder Singh
Foley, Charlene
Killeen, Orla
MacDermott, Emma
Veale, Douglas
Fearon, Ursula
Konukbay, Dilek
Tarakci, Ela
Arman, Nilay
Şahin, Sezgin
Munro, Jane
Morgan, Esi
Riebschleger, Meredith
Horonjeff, Jennifer
Strand, Vibeke
Bingham, Clifton
Collante, Ma. Theresa M.
Ganeva, Margarita
Stefanov, Stefan
Telcharova, Albena
Mihaylova, Dimitrina
Saraeva, Radoslava
Tzveova, Reni
Kaneva, Radka
Tsakova, Adelina
Temelkova, Katya
Picarelli, Maria Mercedes C.
Danzmann, Luiz C.
Barbé-Tuana, Florencia
Grun, Lucas K.
Jones, Marcus H.
Frković, Marijan
Ištuk, Karla
Birkić, Ika
Sršen, Saša
Jelušić, Marija
Easton, Alan
Quarmby, Rachael
Khubchandani, Raju
Chan, Mercedes
Srp, Radoslav
Kobrova, Katerina
Nemcova, Dana
Hoza, Jozef
Uher, Michal
Saifridova, Melania
Linkova, Lenka
Charuvanij, Sirirat
Leelayuwattanakul, Isree
Pacharapakornpong, Thita
Vallipakorn, Sakda A.-O.
Lerkvaleekul, Butsabong
Vilaiyuk, Soamarat
Lanni, Stefano
Davì, Sergio
Cron, Randy Q.
Passarelli, Chiara
Pisaneschi, Elisa
Novelli, Antonio
Bracaglia, Claudia
Caiello, Ivan
de Graaf, Kathy
Guilhot, Florence
Ferlin, Walter
Schulert, Grant
Grom, Alexi A.
Nelson, Robert
de Min, Cristina
Holzinger, Dirk
Kessel, Christoph
Fall, Ndate
Grom, Alexei
de Jager, Wilco
Strippoli, Raffaele
Horne, Anna
Ehl, Stephan
Ammann, Sandra
Lehmberg, Kai
Beutel, Karin
Foell, Dirk
Horne, AnnaCarin
Pagani, Laura
Espada, Graciela
Gao, Yi-jin
Shenoi, Susan
Weitzman, Sheila
Prencipe, Giusi
Pascarella, Antonia
Ferlin, Walter G.
Chatel, Laurence
Jacqmin, Philippe
De Graaf, Kathy
Ballabio, Maria
Johnson, Zoë
Lapeyre, Geneviève
de Benedetti, Fabrizio
Cristina, de Min
Wakiguchi, Hiroyuki
Hasegawa, Shunji
Hirano, Reiji
Okazaki, Fumiko
Nakamura, Tamaki
Kaneyasu, Hidenobu
Ohga, Shouichi
Yamazaki, Kazuko
Nozawa, Tomo
Kanetaka, Taichi
Ito, Shuichi
Yokota, Shumpei
McLellan, Kirsty
MacGregor, Ishbel
Martin, Neil
Davidson, Joyce
Hansmann, Sandra
Eikelberg, Andreas
Haug, Iris
Schuller, Sabrina
Benseler, Susanne M.
Nazarova, Liliia S.
Danilko, Kseniia V.
Malievsky, Viktor A.
Viktorova, Tatiana V.
Mauro, Angela
Barnicoat, Angela
Hurst, Jane
Canham, Nathalie
Lacassagne, Sandrine
Wiener, Anastasia
Hügle, Boris
Denecke, Bernd
Costa-Filho, Ivan
Haas, Johannes Peter
Tenbrock, Klaus
Popp, David
Boltjes, Arjan
Rühle, Frank
Herresthal, Stefanie
van Wijk, Femke
Schultze, Joachim
Stoll, Monika
Klotz, Luisa
Vogl, Thomas
Roth, Johannes
Quesada-Masachs, Estefania
de la Sierra, Daniel Álvarez
Prat, Marina Garcia
Sánchez, Ana M. Marín
Borrell, Ricardo Pujol
Barril, Sara Marsal
Gallo, Mónica Martínez
Caballero, Consuelo Modesto
Chyzheuskaya, Iryna
Byelyaeva, Lyudmyla M.
Filonovich, Rostislav M.
Khrustaleva, Helena K.
Zajtseva, Larisa I.
Yuraga, Tamara M.
Giner, Thomas
Hackl, Lukas
Albrecht, Julia
Würzner, Reinhard
Brunner, Juergen
Minute, Marta
Parentin, Fulvio
Nocerino, Agostino
Nørgaard, Mette
Alberdi-Saugstrup, Mikel
Zak, Marek S.
Nielsen, Susan M.
Nordal, Ellen
Müller, Klaus G.
Avramovič, Mojca Zajc
Dolžan, Vita
Toplak, Nataša
Avčin, Tadej
Ruperto, N.
Lovell, D. J.
Wallace, C.
Toth, M.
Foeldvari, I.
Bohnsack, J.
Milojevic, D.
Rabinovich, C.
Kingsbury, D.
Marzan, K.
Quartier, P.
Minden, K.
Chalom, E.
Horneff, G.
Kuester, R. M.
Dare, J.
Heinrich, M.
Kupper, H.
Kalabic, J.
Brunner, H. I.
Burgos-Vargas, Ruben
Constantin, Tamas
Dehoorne, Joke
Stanevica, Valda
Kobusinska, Katarzyna
Zuber, Zbigniew
Mouy, Richard
Rumba-Rozenfelde, Ingrida
Job-Deslandre, Chantal
Pederson, Ronald
Bukowski, Jack
Hinnershitz, Tina
Vlahos, Bonnie
Keskitalo, Paula
Kangas, Salla
Vähäsalo, Paula
Valencia, Raul A. Chavez
Martino, David
Ponsonby, Anne-Louise
Chiaroni-Clarke, Rachel
Meyer, Braydon
Allen, Roger C.
Akikusa, Jonathan D.
Craig, Jeffrey M.
Saffrey, Richard
Ellis, Justine A.
Wallace, Carol
Uziel, Yosef
Sterba, Gary
Schneider, Rayfel
Russo, Ricardo
Ramanan, Athimalaipet V.
Schmid, Jana Pachlopnik
Nichols, Kim E
Miettunen, Paivi
Kitoh, Toshiyuki
Ilowite, Norman T.
Henter, Jan-Inge
Grom, Alexei A
Behrens, Edward M.
Avcin, Tadej
Aricò, Maurizio
Grevich, Sriharsha
Lee, Peggy
Ringold, Sarah
Leroux, Brian
Leahey, Hannah
Yuasa, Megan
Foster, Jessica
Sokolove, Jeremy
Lahey, Lauren
Robinson, William
Newson, Joshua
Stevens, Anne
Shoop, Stephanie J. W.
Verstappen, Suzanne M. M.
Thomson, Wendy
McDonagh, Janet E.
Beukelman, Timothy
Kimura, Yuki
Natter, Marc
Ilowite, Norm
Mieszkalski, Kelly
Burrell, Grendel
Best, Brian
Bristow, Helen
Carr, Shannon
Dennos, Anne
Kaufmann, Rachel
Schanberg, Laura
Simonini, Gabriele
Lancini, Francesca
Gerbaux, Margaux
Lê, Phu-Quoc
Goffin, Laurence
Badot, Valérie
La, Céline
Caspers, Laure
Willermain, François
Ferster, Alina
Ceci, Maria
Licciardi, Francesco
Turco, Marco
Santarelli, Francesca
Montin, Davide
Toppino, Claudia
Alizzi, Clotilde
Papia, Bruno
Vergara, Beatrice
Corpora, Umberto
Messina, Luca
Tsinti, Maria
Dermentzoglou, Vasiliko
Tziavas, Panagiotis
Perica, Marija
Bukovac, Lana Tambić
Çakan, Mustafa
Ayaz, Nuray Aktay
Keskindemirci, Gonca
Lang, Michael
Laing, Catherine
Benseler, Susanne
Gerschman, Tommy
Luca, Nadia
Schmeling, Heinrike
Dropol, Anastasia
Taiani, Jaymi
Johnson, Nicole
Rusted, Brian
Nalbanti, Panagiota
Pratsidou, Polyxeni
Pardalos, Grigoris
Tzimouli, Vasiliki
Taparkou, Anna
Stavrakidou, Maria
Papachristou, Fotios
Kanakoudi-Tsakalidou, Florence
Bale, Peter
Robinson, Emily
Palman, Jason
Ralph, Elizabeth
Gilmour, Kimberly
Heard, Clare
Wedderburn, Lucy R.
Barrense-Dias, Yara
Gregory, Antonarakis
Amira, Dhouib
Paolo, Scolozzi
Sylviane, Hanquinet
Michaël, Hofer
Panko, Nataliya
Shokry, Salah
Rakovska, Liudmila
Pino, Sally
Diaz-Maldonado, Adriana
Guarnizo, Pilar
Torreggiani, Sofia
Cressoni, Paolo
Garagiola, Umberto
Di Landro, Giancarla
Farronato, Giampietro
Corona, Fabrizia
Bell, Samantha
Bhatti, Parveen
Nelson, Lee
Mueller, Beth A.
Simon, T. A.
Baheti, A.
Ray, N.
Guo, Z.
Hazra, Anasuya
Stock, Thomas
Wang, Ronnie
Mebus, Charles
Alvey, Christine
Lamba, Manisha
Krishnaswami, Sriram
Conte, Umberto
Wang, Min
Kingsbury, Daniel
Koskova, Elena
Smolewska, Elzbieta
Vehe, Richard K.
Lovell, Daniel
Kubota, Tomohiro
Yasumura, Junko
Kizawa, Toshitaka
Yashiro, Masato
Yamatou, Tsuyoshi
Yamasaki, Yuichi
Takei, Syuji
Kawano, Yoshifumi
Nykvist, Ulrika Järpemo
Magnusson, Bo
Wicksell, Rikard
Palmblad, Karin
Olsson, Gunnar L.
Modaressi, Mohammadreza
Moradinejad, Mohammad-Hassan
Seraya, Valentina
Vitebskaya, Alisa
Moshe, Veronica
Amarilyo, Gil
Harel, Liora
Hashkes, Phillip J
Mendelson, Amir
Rabinowicz, Noa
Reis, Yonit
Dāvidsone, Zane
Lazareva, Arina
Šantere, Ruta
Bērziņa, Dace
Staņēviča, Valda
Varnier, Giulia Camilla
Maillard, Susan
Ferrari, Cristina
Zaffarano, Silvia
Wienke, Judith
Enders, Felicitas Bellutti
van den Hoogen, Lucas L.
Mertens, Jorre S.
Radstake, Timothy R.
Hotten, Henny G.
Fritsch, Ruth
Wedderburn, Lucy
Nistala, Kiran
Prakken, Berent
van Royen-Kerkhof, Annet
Alhemairi, Mohammad
Muzaffer, Mohammed
Van Dijkhuizen, Pieter
Deakin, Claire T.
Simou, Stefania
De Iorio, Maria
Wu, Qiong
Amin, Tania
Dossetter, Lee
Campanilho-Marques, Raquel
Deakin, Claire
Pilkington, Clarissa A.
Rosina, Silvia
Soponkanaporn, Sirisucha
Arıcı, Zehra S.
Tuğcu, Gökçen D.
Batu, Ezgi D.
Sönmez, Hafize E.
Doğru-Ersöz, Deniz
Talim, Beril
Kiper, Nural
Özen, Seza
Solyom, Alexander
Batu, Ezgi
Mitchell, John
Kariminejad, Ariana
Hadipour, Fatemeh
Hadipour, Zahra
Torcoletti, Marta
Agostoni, Carlo
Di Rocco, Maja
Tanpaiboon, Pranoot
Superti-Furga, Andrea
Bonafé, Luisa
Arslan, Nur
Guelbert, Norberto
Ehlert, Karoline
Grigelioniene, Giedre
Puri, Ratna
Schuchman, Edward
Gomez, Pilar
Gonzalez, Tatiana
Yepez, Ricardo
Vargas, Camilo
Fernanda, Falcini
Lepri, Gemma
Ferrari, Alessandra
Matucci-Cerinic, Marco
Meini, Antonella
Moneta, Gian Marco
Marasco, Emiliano
Nicolai, Rebecca
Bracci-Laudiero, Luisa
Kopchak, Olga
Mushkin, Alexander
Maletin, Alexey
Mosquera, Catalina
Amorim, Rita A.
Molina, Juliana
Moreira, Gustavo
Santos, Flávia H.
Fraga, Melissa
Keppeke, Livia
Silva, Vanessa M.
Hirotsu, Camila
Tufik, Sergio
Terreri, Maria Teresa
Braga, Vinícius L.
Fonseca, Maria Beatriz
Schinzel, Vania
Terreri, Maria Teresa R.
Jorge, Liliana
Guerra, Liana
Junior, Edson Amaro
Castiglione, Maria Cristina
Tricarico, Alessandra
Boulter, Emily
Schultz, Andre
Murray, Kevin
Falcini, Fernanda
Stagi, Stefano
Bellucci, Eleonora
Grein, Ingrid H. R.
Pileggi, Gecilmara
Pinto, Natália B. F.
de Oliveira, Aline L.
Belyaeva, Lyudmila
Filonovich, Rostislav
Khrustaleva, Helena
Zajtseva, Larisa
Ilisson, Jaanika
Pruunsild, Chris
Gilliaux, Olivier
Corazza, Francis
Lelubre, Christophe
Morel, Zoilo
C, Claudia Saad-Magalhães
Lira, Luis
Ladino, Mabel
Eraso, Ruth
Arroyo, Ivonne
Silva, Clovis
Rose, Carlos
Pokaż więcej
Temat :
Meeting Abstracts
Źródło :
Pediatric Rheumatology Online Journal
Tytuł :
Proceedings Of The 23Rd Paediatric Rheumatology European Society Congress: Part Two
Autorzy :
Lomakina, Olga
Alekseeva, Ekaterina
Valieva, Sania
Bzarova, Tatiana
Nikishina, Irina
Zholobova, Elena
Rodionovskaya, Svetlana
Kaleda, Maria
Nakagishi, Yasuo
Shimizu, Masaki
Mizuta, Mao
Yachie, Akihiro
Sugita, Yuko
Okamoto, Nami
Shabana, Kousuke
Murata, Takuji
Tamai, Hiroshi
Smith, Eve M.
Yin, Peng
Jorgensen, Andrea L.
Beresford, Michael W.
Eleuteri, Antonio
Goilav, Beatrice
Lewandowski, Laura
Phuti, Angel
Wahezi, Dawn
Rubinstein, Tamar
Jones, Caroline
Newland, Paul
Marks, Stephen
Corkhill, Rachel
Ekdawy, Diana
Pilkington, Clarissa
Tullus, Kjell
Putterman, Chaim
Scott, Chris
Fisher, Antony C.
Jorgensen, Andrea
Batu, Ezgi Deniz
Kosukcu, Can
Taskiran, Ekim
Akman, Sema
Ozturk, Kubra
Sozeri, Betul
Unsal, Erbil
Ekinci, Zelal
Bilginer, Yelda
Alikasifoglu, Mehmet
Ozen, Seza
Lythgoe, Hanna
Brunner, Hermine I.
Gulati, Gaurav
Jones, Jordan T.
Altaye, Mekibib
Eaton, Jamie
Difrancesco, Mark
Yeo, Joo Guan
Leong, Jingyao
Bathi, Loshinidevi D/O Thana
Arkachaisri, Thaschawee
Albani, Salvatore
Abdelrahman, Nagla
Beresford, Michael W
Leone, Valentina
Groot, Noortje
Shaikhani, D.
Bultink, I. E. M.
Bijl, M.
Dolhain, R. J. E. M.
Teng, Y. K. O.
Zirkzee, E.
de Leeuw, K.
Fritsch-Stork, R.
Kamphuis, S. S. M.
Wright, Rachael D.
Abdawani, Reem
Al Shaqshi, Laila
Al Zakwani, Ibrahim
Gormezano, Natali W.
Kern, David
Pereira, Oriany L.
Esteves, Gladys C. C.
Sallum, Adriana M.
Aikawa, Nadia E.
Pereira, Rosa M.
Silva, Clovis A.
Bonfa, Eloisa
Beckmann, Jessica
Bartholomä, Nora
Venhoff, Nils
Henneke, Philipp
Salzer, Ulrich
Janda, Ales
Boteanu, Alina Lucica
Corral, Sandra Garrote
Giraldo, Alberto Sifuentes
Gámir, Mariluz Gámir
Mendoza, Antonio Zea
Adrovic, Amra
Dedeoglu, Reyhan
Sahin, Sezgin
Barut, Kenan
Koka, Aida
Oztunc, Funda
Kasapcopur, Ozgur
Rodriguez-Lozano, Ana Luisa
Rivas-Larrauri, Francisco
de la Puente, Silvestre García
Alves, Andressa G. F.
Giacomin, Maria F. D. A.
Farhat, Juliana
Braga, Alfésio L. F.
Sallum, Adriana M. E.
Campos, Lúcia M. D. A.
Pereira, Luiz A. A.
Lichtenfels, Ana J. D. F. C.
Silva, Clóvis A.
Farhat, Sylvia C. L.
Acar, Banu
Ozcakar, Z. Birsin
Çakar, Nilgün
Uncu, Nermin
Gür, Gökçe
Özdel, Semanur
Yalçınkaya, Fatoş
Scott, Christiaan
Brice, Nicky
Nourse, Peter
Arango, Christine
Mosquera, Angela C.
Malagon, Clara
Sakamoto, Ana P.
Silva, Marco F. C. D.
Lopes, Ananadreia S.
Russo, Gleice C. S.
Sallum, Adriana E. M.
Kozu, Katia
Bonfá, Eloisa
Saad-Magalhães, Claudia
Pereira, Rosa M. R.
Len, Claudio A.
Terreri, Maria T.
Suri, Deepti
Didel, Siyaram
Rawat, Amit
Singh, Surjit
Maritsi, Despoina
Onoufriou, MArgarita
Vougiouka, Olga
Tsolia, Maria
Bosak, Edi Paleka
Vidović, Mandica
Lamot, Mirta
Lamot, Lovro
Harjaček, Miroslav
Van Nieuwenhove, Erika
Liston, Adrian
Wouters, Carine
Tahghighi, Fatemeh
Ziaee, Vahid
Raeeskarami, Seid-Reza
Aguiar, Francisca
Pereira, Sandra
Rodrigues, Mariana
Moura, Cláudia
Rocha, Gustavo
Guimarães, Hercília
Brito, Iva
Fonseca, Rita
Horneff, Gerd
Klein, Ariane
Minden, Kirsten
Huppertz, Hans-Iko
Weller-Heinemann, Frank
Kuemmerle-Deschner, Jasmin
Haas, J-Peter
Hospach, Anton
Menendez-Castro, Ricardo
Huegle, Boris
Haas, Johannes-Peter
Swart, Joost
Giancane, Gabriella
Bovis, Francesca
Castagnola, Elio
Groll, Andreas
Lovell, Daniel J.
Wolfs, Tom
Hofer, Michael
Panaviene, Violeta
Nielsen, Susan
Anton, Jordi
Uettwiller, Florence
Stanevicha, Valda
Trachana, Maria
Marafon, Denise Pires
Ailioaie, Constantin
Tsitsami, Elena
Kamphuis, Sylvia
Herlin, Troels
Doležalová, Pavla
Susic, Gordana
Flatø, Berit
Sztajnbok, Flavio
Pistorio, Angela
Martini, Alberto
Wulffraat, Nico
Ruperto, Nicolino
Gattorno, Marco
Brucato, Antonio
Finetti, Martina
Lazaros, George
Maestroni, Silvia
Carraro, Mara
Cumetti, Davide
Carobbio, Alessandra
Lorini, Monia
Rimini, Alessandro
Marcolongo, Renzo
Valenti, Anna
Erre, Gian Luca
Belli, Riccardo
Gaita, Fiorenzo
Sormani, Maria Pia
Imazio, Massimo
Abinun, Mario
Smith, Nicola
Rapley, Tim
McErlane, Flora
Kearsley-Fleet, Lianne
Hyrich, Kimme L.
Foster, Helen
Tzaribachev, Nikolay
Zeft, Andrew
Cimaz, Rolando
Bohnsack, John
Griffin, Thomas
Carrasco, Ruy
Dare, Jason
Foeldvari, Ivan
Vehe, Richard
Simon, Teresa
Brunner, Hermine
Verazza, S.
Davì, S.
Consolaro, A.
Insalaco, A.
Gerloni, V.
Cimaz, R.
Zulian, F.
Pastore, S.
Corona, F.
Conti, G.
Barone, P.
Cattalini, M.
Cortis, E.
Breda, L.
Olivieri, A. N.
Civino, A.
Podda, R.
Rigante, D.
La Torre, F.
D’Angelo, G.
Jorini, M.
Gallizzi, R.
Maggio, M. C.
Consolini, R.
De Fanti, A.
Alpigiani, M. G.
Martini, A.
Ravelli, A.
Kısaarslan, Aysenur Pac
Gunduz, Zubeyde
Dusunsel, Ruhan
Dursun, Ismail
Poyrazoglu, Hakan
Kuchinskaya, Ekaterina
Abduragimova, Farida
Kostik, Mikhail
Sundberg, Erik
Omarsdottir, Soley
Klevenvall, Lena
Erlandsson-Harris, Helena
Basbozkurt, Gokalp
Erdemli, Ozge
Simsek, Dogan
Yazici, Fatih
Karsioglu, Yildirim
Tezcaner, Aysen
Keskin, Dilek
Ozkan, Huseyin
Acikel, Cengizhan
Demirkaya, Erkan
Orbán, Ilonka
Sevcic, Krisztina
Brodszky, Valentin
Kiss, Emese
Tekko, Ismaiel A.
Rooney, Madeleine
McElnay, James
Taggart, Cliff
McCarthy, Helen
Donnelly, Ryan F.
Slatter, Mary
Nademi, Zohreh
Friswell, Mark
Jandial, Sharmila
Flood, Terence
Hambleton, Sophie
Gennery, Andrew
Cant, Andrew
Duong, Phoi-Ngoc
Koné-Paut, Isabelle
Filocamo, Giovanni
Gamir, María Luz
Sanner, Helga
Carenini, Laura
Topdemir, Mesut
Karslioglu, Yildirim
Gok, Faysal
Tsurikova, Nadezhda
Ligostaeva, Elena
Ramchurn, Navdha R.
Kostareva, O.
Nikishina, I.
Arsenyeva, S.
Rodionovskaya, S.
Kaleda, M.
Alexeev, D.
Dursun, Ismail Dursun
Murias, Sara
Barral, Estefania
Alcobendas, Rosa
Enriquez, Eugenia
Remesal, Agustin
de Inocencio, Jaime
Castro, Tania M.
Lotufo, Simone A.
Freye, Tatjana
Carlomagno, Raffaella
Zumbrunn, Thomas
Bonhoeffer, Jan
Schneider, Elvira Cannizzaro
Kaiser, Daniela
Hofer, Michaël
Hentgen, Véronique
Woerner, Andreas
Schwarz, Tobias
Klotsche, Jens
Niewerth, Martina
Ganser, Gerd
Jeyaratnam, Jerold
ter Haar, Nienke
Rigante, Donato
Dedeoglu, Fatma
Baris, Ezgi
Vastert, Sebastiaan
Frenkel, Joost
Hausmann, Jonathan S.
Lomax, Kathleen G.
Shapiro, Ari
Durrant, Karen L.
Brogan, P. A.
Hofer, M.
Kuemmerle-Deschner, J. B.
Lauwerys, B.
Speziale, A.
Leon, K.
Wei, X.
Laxer, R. M.
Signa, Sara
Rusmini, Marta
Campione, Elena
Chiesa, Sabrina
Grossi, Alice
Omenetti, Alessia
Caorsi, Roberta
Viglizzo, Gianmaria
Ceccherini, Isabella
Federici, Silvia
Lachmann, Helen
Ruperto, Nicola
Vanoni, Federica
Gomes, Sonia Melo
Omoyinmi, Ebun
Arostegui, Juan I.
Gonzalez-Roca, Eva
Eleftheriou, Despina
Klein, Nigel
Brogan, Paul
Volpi, Stefano
Santori, Elettra
Picco, Paolo
Pastorino, Claudia
Rice, Gillian
Tesser, Alessandra
Crow, Yanick
Candotti, Fabio
Sinoplu, Ada B.
Yucel, Gozde
Pamuk, Gizem
Damian, Laura O.
Lazea, Cecilia
Sparchez, Mihaela
Vele, Paulina
Muntean, Laura
Albu, Adriana
Rednic, Simona
Lazar, Calin
Mendonça, Leonardo O.
Pontillo, Alessandra
Kalil, Jorge
Castro, Fabio M.
Barros, Myrthes T.
Pardeo, Manuela
Messia, Virginia
De Benedetti, Fabrizio
Insalaco, Antonella
Malighetti, Giorgia
Gorio, Chiara
Ricci, Francesca
Parissenti, Ilaria
Montesano, Paola
Bonafini, Barbara
Medeghini, Veronica
Cattalini, Marco
Giordano, Lucio
Zani, Giulia
Ferraro, Rosalba
Vairo, Donatella
Giliani, Silvia
Maggio, Maria Cristina
Luppino, Girolamo
Corsello, Giovanni
Fernandez, Maria Isabel Gonzalez
Montesinos, Berta Lopez
Vidal, Adriana Rodriguez
Gorospe, Juan I. Arostegui
Penades, Inmaculada Calvo
Rafiq, Nadia K.
Wynne, Karen
Hussain, Khalid
Brogan, Paul A.
Ang, Elizabeth
Ng, Nicholas
Kacar, Ayla
Gucenmez, Ozge Altug
Makay, Balahan
Unsal, Sevket Erbil
Sahin, Yasin
Kutlu, Tufan
Cullu-Cokugras, Fugen
Ayyildiz-Civan, Hasret
Erkan, Tulay
Al Zuhbi, Sana
Abdalla, Eiman
Russo, Ricardo A.
Katsicas, María M.
Minoia, Francesca
Ravelli, Angelo
Bhattad, Sagar
Gupta, Anju
Pandiarajan, Vignesh
Nada, Ritambhra
Tiewsoh, Kaara
Hawkins, Philip
Rowczenio, Dorota
Fingerhutova, Sarka
Franova, Jana
Prochazkova, Leona
Hlavackova, Eva
Dolezalova, Pavla
Evrengül, Havva
Yüksel, Selçuk
Doğan, Mustafa
Gürses, Dolunay
Evrengül, Harun
De Pauli, Silvia
Pastore, Serena
Bianco, Anna Monica
Severini, Giovanni Maria
Taddio, Andrea
Tommasini, Alberto
Salugina, Svetlana O.
Fedorov, Evgeny
Kamenets, Elena
Zaharova, Ekaterina
Sleptsova, Tatiana
Alexeeva, Ekaterina
Savostyanov, Kirill
Pushkov, Alexander
Bzarova, Tatyana
Valieva, Saniya
Denisova, Rina
Isayeva, Kseniya
Chistyakova, Evgeniya
Soloshenko, Margarita
Kaschenko, Elena
Kaneko, Utako
Imai, Chihaya
Saitoh, Akihiko
Teixeira, Vitor A.
Ramos, Filipa O.
Costa, Manuela
Aviel, Yonatan Butbul
Fahoum, Shafe
Brik, Riva
Özçakar, Zeynep Birsin
Celikel, Banu Acar
Yalcinkaya, Fatos
Schiappapietra, Benedetta
Davi’, Sergio
Mongini, Federica
Giannone, Luisa
Bava, Cecilia
Alpigiani, Maria Giannina
Consolaro, Alessandro
Lazarevic, Dragana S.
Vojinovic, Jelena
Basic, Jelena
Muratore, Valentina
Marzetti, Valentina
Quilis, Neus
Benavente, Belen Serrano
Alongi, Alessandra
Civino, Adele
Quartulli, Lorenzo
Januskeviciute, Giedre
van Dijkhuizen, Pieter
Groot, N.
van Dijk, W.
Kardolus, A.
Suárez, Raul Gutiérrez
Nordal, Ellen B.
Rypdal, Veronika G.
Berntson, Lillemor
Ekelund, Maria
Aalto, Kristiina
Peltoniemi, Suvi
Zak, Marek
Glerup, Mia
Arnstad, Ellen D.
Fasth, Anders
Rygg, Marite
Duarte, Ana Catarina
Sousa, Sandra
Teixeira, Lídia
Cordeiro, Ana
Santos, Mª José
Mourão, Ana Filipa
Santos, Maria José
Eusébio, Mónica
Lopes, Ana
Oliveira-Ramos, Filipa
Salgado, Manuel
Estanqueiro, Paula
Melo-Gomes, José
Martins, Fernando
Costa, José
Furtado, Carolina
Figueira, Ricardo
Branco, Jaime C.
Fonseca, João E.
Canhão, Helena
Mourão, Ana F.
Santos, Maria Jose
Coda, Andrea
Cassidy, Samuel
West, Kerry
Hendry, Gordon
Grech, Debra
Jones, Julie
Hawke, Fiona
Grewal, Davinder Singh
Foley, Charlene
Killeen, Orla
MacDermott, Emma
Veale, Douglas
Fearon, Ursula
Konukbay, Dilek
Tarakci, Ela
Arman, Nilay
Şahin, Sezgin
Munro, Jane
Morgan, Esi
Riebschleger, Meredith
Horonjeff, Jennifer
Strand, Vibeke
Bingham, Clifton
Collante, Ma. Theresa M.
Ganeva, Margarita
Stefanov, Stefan
Telcharova, Albena
Mihaylova, Dimitrina
Saraeva, Radoslava
Tzveova, Reni
Kaneva, Radka
Tsakova, Adelina
Temelkova, Katya
Picarelli, Maria Mercedes C.
Danzmann, Luiz C.
Barbé-Tuana, Florencia
Grun, Lucas K.
Jones, Marcus H.
Frković, Marijan
Ištuk, Karla
Birkić, Ika
Sršen, Saša
Jelušić, Marija
Easton, Alan
Quarmby, Rachael
Khubchandani, Raju
Chan, Mercedes
Srp, Radoslav
Kobrova, Katerina
Nemcova, Dana
Hoza, Jozef
Uher, Michal
Saifridova, Melania
Linkova, Lenka
Charuvanij, Sirirat
Leelayuwattanakul, Isree
Pacharapakornpong, Thita
Vallipakorn, Sakda A.-O.
Lerkvaleekul, Butsabong
Vilaiyuk, Soamarat
Lanni, Stefano
Davì, Sergio
Cron, Randy Q.
Passarelli, Chiara
Pisaneschi, Elisa
Novelli, Antonio
Bracaglia, Claudia
Caiello, Ivan
de Graaf, Kathy
Guilhot, Florence
Ferlin, Walter
Schulert, Grant
Grom, Alexi A.
Nelson, Robert
de Min, Cristina
Holzinger, Dirk
Kessel, Christoph
Fall, Ndate
Grom, Alexei
de Jager, Wilco
Strippoli, Raffaele
Horne, Anna
Ehl, Stephan
Ammann, Sandra
Lehmberg, Kai
Beutel, Karin
Foell, Dirk
Horne, AnnaCarin
Pagani, Laura
Espada, Graciela
Gao, Yi-jin
Shenoi, Susan
Weitzman, Sheila
Prencipe, Giusi
Pascarella, Antonia
Ferlin, Walter G.
Chatel, Laurence
Jacqmin, Philippe
De Graaf, Kathy
Ballabio, Maria
Johnson, Zoë
Lapeyre, Geneviève
de Benedetti, Fabrizio
Cristina, de Min
Wakiguchi, Hiroyuki
Hasegawa, Shunji
Hirano, Reiji
Okazaki, Fumiko
Nakamura, Tamaki
Kaneyasu, Hidenobu
Ohga, Shouichi
Yamazaki, Kazuko
Nozawa, Tomo
Kanetaka, Taichi
Ito, Shuichi
Yokota, Shumpei
McLellan, Kirsty
MacGregor, Ishbel
Martin, Neil
Davidson, Joyce
Hansmann, Sandra
Eikelberg, Andreas
Haug, Iris
Schuller, Sabrina
Benseler, Susanne M.
Nazarova, Liliia S.
Danilko, Kseniia V.
Malievsky, Viktor A.
Viktorova, Tatiana V.
Mauro, Angela
Barnicoat, Angela
Hurst, Jane
Canham, Nathalie
Lacassagne, Sandrine
Wiener, Anastasia
Hügle, Boris
Denecke, Bernd
Costa-Filho, Ivan
Haas, Johannes Peter
Tenbrock, Klaus
Popp, David
Boltjes, Arjan
Rühle, Frank
Herresthal, Stefanie
van Wijk, Femke
Schultze, Joachim
Stoll, Monika
Klotz, Luisa
Vogl, Thomas
Roth, Johannes
Quesada-Masachs, Estefania
de la Sierra, Daniel Álvarez
Prat, Marina Garcia
Sánchez, Ana M. Marín
Borrell, Ricardo Pujol
Barril, Sara Marsal
Gallo, Mónica Martínez
Caballero, Consuelo Modesto
Chyzheuskaya, Iryna
Byelyaeva, Lyudmyla M.
Filonovich, Rostislav M.
Khrustaleva, Helena K.
Zajtseva, Larisa I.
Yuraga, Tamara M.
Giner, Thomas
Hackl, Lukas
Albrecht, Julia
Würzner, Reinhard
Brunner, Juergen
Minute, Marta
Parentin, Fulvio
Nocerino, Agostino
Nørgaard, Mette
Alberdi-Saugstrup, Mikel
Zak, Marek S.
Nielsen, Susan M.
Nordal, Ellen
Müller, Klaus G.
Avramovič, Mojca Zajc
Dolžan, Vita
Toplak, Nataša
Avčin, Tadej
Ruperto, N.
Lovell, D. J.
Wallace, C.
Toth, M.
Foeldvari, I.
Bohnsack, J.
Milojevic, D.
Rabinovich, C.
Kingsbury, D.
Marzan, K.
Quartier, P.
Minden, K.
Chalom, E.
Horneff, G.
Kuester, R. M.
Dare, J.
Heinrich, M.
Kupper, H.
Kalabic, J.
Brunner, H. I.
Burgos-Vargas, Ruben
Constantin, Tamas
Dehoorne, Joke
Stanevica, Valda
Kobusinska, Katarzyna
Zuber, Zbigniew
Mouy, Richard
Rumba-Rozenfelde, Ingrida
Job-Deslandre, Chantal
Pederson, Ronald
Bukowski, Jack
Hinnershitz, Tina
Vlahos, Bonnie
Keskitalo, Paula
Kangas, Salla
Vähäsalo, Paula
Valencia, Raul A. Chavez
Martino, David
Ponsonby, Anne-Louise
Chiaroni-Clarke, Rachel
Meyer, Braydon
Allen, Roger C.
Akikusa, Jonathan D.
Craig, Jeffrey M.
Saffrey, Richard
Ellis, Justine A.
Wallace, Carol
Uziel, Yosef
Sterba, Gary
Schneider, Rayfel
Russo, Ricardo
Ramanan, Athimalaipet V.
Schmid, Jana Pachlopnik
Nichols, Kim E
Miettunen, Paivi
Kitoh, Toshiyuki
Ilowite, Norman T.
Henter, Jan-Inge
Grom, Alexei A
Behrens, Edward M.
Avcin, Tadej
Aricò, Maurizio
Grevich, Sriharsha
Lee, Peggy
Ringold, Sarah
Leroux, Brian
Leahey, Hannah
Yuasa, Megan
Foster, Jessica
Sokolove, Jeremy
Lahey, Lauren
Robinson, William
Newson, Joshua
Stevens, Anne
Shoop, Stephanie J. W.
Verstappen, Suzanne M. M.
Thomson, Wendy
McDonagh, Janet E.
Beukelman, Timothy
Kimura, Yuki
Natter, Marc
Ilowite, Norm
Mieszkalski, Kelly
Burrell, Grendel
Best, Brian
Bristow, Helen
Carr, Shannon
Dennos, Anne
Kaufmann, Rachel
Schanberg, Laura
Simonini, Gabriele
Lancini, Francesca
Gerbaux, Margaux
Lê, Phu-Quoc
Goffin, Laurence
Badot, Valérie
La, Céline
Caspers, Laure
Willermain, François
Ferster, Alina
Ceci, Maria
Licciardi, Francesco
Turco, Marco
Santarelli, Francesca
Montin, Davide
Toppino, Claudia
Alizzi, Clotilde
Papia, Bruno
Vergara, Beatrice
Corpora, Umberto
Messina, Luca
Tsinti, Maria
Dermentzoglou, Vasiliko
Tziavas, Panagiotis
Perica, Marija
Bukovac, Lana Tambić
Çakan, Mustafa
Ayaz, Nuray Aktay
Keskindemirci, Gonca
Lang, Michael
Laing, Catherine
Benseler, Susanne
Gerschman, Tommy
Luca, Nadia
Schmeling, Heinrike
Dropol, Anastasia
Taiani, Jaymi
Johnson, Nicole
Rusted, Brian
Nalbanti, Panagiota
Pratsidou, Polyxeni
Pardalos, Grigoris
Tzimouli, Vasiliki
Taparkou, Anna
Stavrakidou, Maria
Papachristou, Fotios
Kanakoudi-Tsakalidou, Florence
Bale, Peter
Robinson, Emily
Palman, Jason
Ralph, Elizabeth
Gilmour, Kimberly
Heard, Clare
Wedderburn, Lucy R.
Barrense-Dias, Yara
Gregory, Antonarakis
Amira, Dhouib
Paolo, Scolozzi
Sylviane, Hanquinet
Michaël, Hofer
Panko, Nataliya
Shokry, Salah
Rakovska, Liudmila
Pino, Sally
Diaz-Maldonado, Adriana
Guarnizo, Pilar
Torreggiani, Sofia
Cressoni, Paolo
Garagiola, Umberto
Di Landro, Giancarla
Farronato, Giampietro
Corona, Fabrizia
Bell, Samantha
Bhatti, Parveen
Nelson, Lee
Mueller, Beth A.
Simon, T. A.
Baheti, A.
Ray, N.
Guo, Z.
Hazra, Anasuya
Stock, Thomas
Wang, Ronnie
Mebus, Charles
Alvey, Christine
Lamba, Manisha
Krishnaswami, Sriram
Conte, Umberto
Wang, Min
Kingsbury, Daniel
Koskova, Elena
Smolewska, Elzbieta
Vehe, Richard K.
Lovell, Daniel
Kubota, Tomohiro
Yasumura, Junko
Kizawa, Toshitaka
Yashiro, Masato
Yamatou, Tsuyoshi
Yamasaki, Yuichi
Takei, Syuji
Kawano, Yoshifumi
Nykvist, Ulrika Järpemo
Magnusson, Bo
Wicksell, Rikard
Palmblad, Karin
Olsson, Gunnar L.
Modaressi, Mohammadreza
Moradinejad, Mohammad-Hassan
Seraya, Valentina
Vitebskaya, Alisa
Moshe, Veronica
Amarilyo, Gil
Harel, Liora
Hashkes, Phillip J
Mendelson, Amir
Rabinowicz, Noa
Reis, Yonit
Dāvidsone, Zane
Lazareva, Arina
Šantere, Ruta
Bērziņa, Dace
Staņēviča, Valda
Varnier, Giulia Camilla
Maillard, Susan
Ferrari, Cristina
Zaffarano, Silvia
Wienke, Judith
Enders, Felicitas Bellutti
van den Hoogen, Lucas L.
Mertens, Jorre S.
Radstake, Timothy R.
Hotten, Henny G.
Fritsch, Ruth
Wedderburn, Lucy
Nistala, Kiran
Prakken, Berent
van Royen-Kerkhof, Annet
Alhemairi, Mohammad
Muzaffer, Mohammed
Van Dijkhuizen, Pieter
Deakin, Claire T.
Simou, Stefania
De Iorio, Maria
Wu, Qiong
Amin, Tania
Dossetter, Lee
Campanilho-Marques, Raquel
Deakin, Claire
Pilkington, Clarissa A.
Rosina, Silvia
Soponkanaporn, Sirisucha
Arıcı, Zehra S.
Tuğcu, Gökçen D.
Batu, Ezgi D.
Sönmez, Hafize E.
Doğru-Ersöz, Deniz
Talim, Beril
Kiper, Nural
Özen, Seza
Solyom, Alexander
Batu, Ezgi
Mitchell, John
Kariminejad, Ariana
Hadipour, Fatemeh
Hadipour, Zahra
Torcoletti, Marta
Agostoni, Carlo
Di Rocco, Maja
Tanpaiboon, Pranoot
Superti-Furga, Andrea
Bonafé, Luisa
Arslan, Nur
Guelbert, Norberto
Ehlert, Karoline
Grigelioniene, Giedre
Puri, Ratna
Schuchman, Edward
Gomez, Pilar
Gonzalez, Tatiana
Yepez, Ricardo
Vargas, Camilo
Fernanda, Falcini
Lepri, Gemma
Ferrari, Alessandra
Matucci-Cerinic, Marco
Meini, Antonella
Moneta, Gian Marco
Marasco, Emiliano
Nicolai, Rebecca
Bracci-Laudiero, Luisa
Kopchak, Olga
Mushkin, Alexander
Maletin, Alexey
Mosquera, Catalina
Amorim, Rita A.
Molina, Juliana
Moreira, Gustavo
Santos, Flávia H.
Fraga, Melissa
Keppeke, Livia
Silva, Vanessa M.
Hirotsu, Camila
Tufik, Sergio
Terreri, Maria Teresa
Braga, Vinícius L.
Fonseca, Maria Beatriz
Schinzel, Vania
Terreri, Maria Teresa R.
Jorge, Liliana
Guerra, Liana
Junior, Edson Amaro
Castiglione, Maria Cristina
Tricarico, Alessandra
Boulter, Emily
Schultz, Andre
Murray, Kevin
Falcini, Fernanda
Stagi, Stefano
Bellucci, Eleonora
Grein, Ingrid H. R.
Pileggi, Gecilmara
Pinto, Natália B. F.
de Oliveira, Aline L.
Belyaeva, Lyudmila
Filonovich, Rostislav
Khrustaleva, Helena
Zajtseva, Larisa
Ilisson, Jaanika
Pruunsild, Chris
Gilliaux, Olivier
Corazza, Francis
Lelubre, Christophe
Morel, Zoilo
C, Claudia Saad-Magalhães
Lira, Luis
Ladino, Mabel
Eraso, Ruth
Arroyo, Ivonne
Silva, Clovis
Rose, Carlos
Pokaż więcej
Opis pliku :
text/plain
Tytuł :
Proceedings of the 23rd Paediatric Rheumatology European Society Congress: part two: Genoa, Italy. 28 September – 01 October 2016
Autorzy :
Lomakina, Olga
Alekseeva, Ekaterina
Valieva, Sania
Bzarova, Tatiana
Nikishina, Irina
Zholobova, Elena
Rodionovskaya, Svetlana
Kaleda, Maria
Nakagishi, Yasuo
Shimizu, Masaki
Mizuta, Mao
Yachie, Akihiro
Sugita, Yuko
Okamoto, Nami
Shabana, Kousuke
Murata, Takuji
Tamai, Hiroshi
Smith, Eve M.
Yin, Peng
Jorgensen, Andrea L.
Beresford, Michael W.
Eleuteri, Antonio
Goilav, Beatrice
Lewandowski, Laura
Phuti, Angel
Wahezi, Dawn
Rubinstein, Tamar
Jones, Caroline
Newland, Paul
Marks, Stephen
Corkhill, Rachel
Ekdawy, Diana
Pilkington, Clarissa
Tullus, Kjell
Putterman, Chaim
Scott, Chris
Fisher, Antony C.
Jorgensen, Andrea
Batu, Ezgi Deniz
Kosukcu, Can
Taskiran, Ekim
Akman, Sema
Ozturk, Kubra
Sozeri, Betul
Unsal, Erbil
Ekinci, Zelal
Bilginer, Yelda
Alikasifoglu, Mehmet
Ozen, Seza
Lythgoe, Hanna
Brunner, Hermine I.
Gulati, Gaurav
Jones, Jordan T.
Altaye, Mekibib
Eaton, Jamie
Difrancesco, Mark
Yeo, Joo Guan
Leong, Jingyao
Bathi, Loshinidevi D/O Thana
Arkachaisri, Thaschawee
Albani, Salvatore
Abdelrahman, Nagla
Beresford, Michael W
Leone, Valentina
Groot, Noortje
Shaikhani, D.
Bultink, I. E. M.
Bijl, M.
Dolhain, R. J. E. M.
Teng, Y. K. O.
Zirkzee, E.
de Leeuw, K.
Fritsch-Stork, R.
Kamphuis, S. S. M.
Wright, Rachael D.
Abdawani, Reem
Al Shaqshi, Laila
Al Zakwani, Ibrahim
Gormezano, Natali W.
Kern, David
Pereira, Oriany L.
Esteves, Gladys C. C.
Sallum, Adriana M.
Aikawa, Nadia E.
Pereira, Rosa M.
Silva, Clovis A.
Bonfa, Eloisa
Beckmann, Jessica
Bartholomä, Nora
Venhoff, Nils
Henneke, Philipp
Salzer, Ulrich
Janda, Ales
Boteanu, Alina Lucica
Corral, Sandra Garrote
Giraldo, Alberto Sifuentes
Gámir, Mariluz Gámir
Mendoza, Antonio Zea
Adrovic, Amra
Dedeoglu, Reyhan
Sahin, Sezgin
Barut, Kenan
Koka, Aida
Oztunc, Funda
Kasapcopur, Ozgur
Rodriguez-Lozano, Ana Luisa
Rivas-Larrauri, Francisco
de la Puente, Silvestre García
Alves, Andressa G. F.
Giacomin, Maria F. D. A.
Farhat, Juliana
Braga, Alfésio L. F.
Sallum, Adriana M. E.
Campos, Lúcia M. D. A.
Pereira, Luiz A. A.
Lichtenfels, Ana J. D. F. C.
Silva, Clóvis A.
Farhat, Sylvia C. L.
Acar, Banu
Ozcakar, Z. Birsin
Çakar, Nilgün
Uncu, Nermin
Gür, Gökçe
Özdel, Semanur
Yalçınkaya, Fatoş
Scott, Christiaan
Brice, Nicky
Nourse, Peter
Arango, Christine
Mosquera, Angela C.
Malagon, Clara
Sakamoto, Ana P.
Silva, Marco F. C. D.
Lopes, Ananadreia S.
Russo, Gleice C. S.
Sallum, Adriana E. M.
Kozu, Katia
Bonfá, Eloisa
Saad-Magalhães, Claudia
Pereira, Rosa M. R.
Len, Claudio A.
Terreri, Maria T.
Suri, Deepti
Didel, Siyaram
Rawat, Amit
Singh, Surjit
Maritsi, Despoina
Onoufriou, MArgarita
Vougiouka, Olga
Tsolia, Maria
Bosak, Edi Paleka
Vidović, Mandica
Lamot, Mirta
Lamot, Lovro
Harjaček, Miroslav
Van Nieuwenhove, Erika
Liston, Adrian
Wouters, Carine
Tahghighi, Fatemeh
Ziaee, Vahid
Raeeskarami, Seid-Reza
Aguiar, Francisca
Pereira, Sandra
Rodrigues, Mariana
Moura, Cláudia
Rocha, Gustavo
Guimarães, Hercília
Brito, Iva
Fonseca, Rita
Horneff, Gerd
Klein, Ariane
Minden, Kirsten
Huppertz, Hans-Iko
Weller-Heinemann, Frank
Kuemmerle-Deschner, Jasmin
Haas, J-Peter
Hospach, Anton
Menendez-Castro, Ricardo
Huegle, Boris
Haas, Johannes-Peter
Swart, Joost
Giancane, Gabriella
Bovis, Francesca
Castagnola, Elio
Groll, Andreas
Lovell, Daniel J.
Wolfs, Tom
Hofer, Michael
Panaviene, Violeta
Nielsen, Susan
Anton, Jordi
Uettwiller, Florence
Stanevicha, Valda
Trachana, Maria
Marafon, Denise Pires
Ailioaie, Constantin
Tsitsami, Elena
Kamphuis, Sylvia
Herlin, Troels
Doležalová, Pavla
Susic, Gordana
Flatø, Berit
Sztajnbok, Flavio
Pistorio, Angela
Martini, Alberto
Wulffraat, Nico
Ruperto, Nicolino
Gattorno, Marco
Brucato, Antonio
Finetti, Martina
Lazaros, George
Maestroni, Silvia
Carraro, Mara
Cumetti, Davide
Carobbio, Alessandra
Lorini, Monia
Rimini, Alessandro
Marcolongo, Renzo
Valenti, Anna
Erre, Gian Luca
Belli, Riccardo
Gaita, Fiorenzo
Sormani, Maria Pia
Imazio, Massimo
Abinun, Mario
Smith, Nicola
Rapley, Tim
McErlane, Flora
Kearsley-Fleet, Lianne
Hyrich, Kimme L.
Foster, Helen
Tzaribachev, Nikolay
Zeft, Andrew
Cimaz, Rolando
Bohnsack, John
Griffin, Thomas
Carrasco, Ruy
Dare, Jason
Foeldvari, Ivan
Vehe, Richard
Simon, Teresa
Brunner, Hermine
Verazza, S.
Davì, S.
Consolaro, A.
Insalaco, A.
Gerloni, V.
Cimaz, R.
Zulian, F.
Pastore, S.
Corona, F.
Conti, G.
Barone, P.
Cattalini, M.
Cortis, E.
Breda, L.
Olivieri, A. N.
Civino, A.
Podda, R.
Rigante, D.
La Torre, F.
D’Angelo, G.
Jorini, M.
Gallizzi, R.
Maggio, M. C.
Consolini, R.
De Fanti, A.
Alpigiani, M. G.
Martini, A.
Ravelli, A.
Kısaarslan, Aysenur Pac
Gunduz, Zubeyde
Dusunsel, Ruhan
Dursun, Ismail
Poyrazoglu, Hakan
Kuchinskaya, Ekaterina
Abduragimova, Farida
Kostik, Mikhail
Sundberg, Erik
Omarsdottir, Soley
Klevenvall, Lena
Erlandsson-Harris, Helena
Basbozkurt, Gokalp
Erdemli, Ozge
Simsek, Dogan
Yazici, Fatih
Karsioglu, Yildirim
Tezcaner, Aysen
Keskin, Dilek
Ozkan, Huseyin
Acikel, Cengizhan
Demirkaya, Erkan
Orbán, Ilonka
Sevcic, Krisztina
Brodszky, Valentin
Kiss, Emese
Tekko, Ismaiel A.
Rooney, Madeleine
McElnay, James
Taggart, Cliff
McCarthy, Helen
Donnelly, Ryan F.
Slatter, Mary
Nademi, Zohreh
Friswell, Mark
Jandial, Sharmila
Flood, Terence
Hambleton, Sophie
Gennery, Andrew
Cant, Andrew
Duong, Phoi-Ngoc
Koné-Paut, Isabelle
Filocamo, Giovanni
Gamir, María Luz
Sanner, Helga
Carenini, Laura
Topdemir, Mesut
Karslioglu, Yildirim
Gok, Faysal
Tsurikova, Nadezhda
Ligostaeva, Elena
Ramchurn, Navdha R.
Kostareva, O.
Nikishina, I.
Arsenyeva, S.
Rodionovskaya, S.
Kaleda, M.
Alexeev, D.
Dursun, Ismail Dursun
Murias, Sara
Barral, Estefania
Alcobendas, Rosa
Enriquez, Eugenia
Remesal, Agustin
de Inocencio, Jaime
Castro, Tania M.
Lotufo, Simone A.
Freye, Tatjana
Carlomagno, Raffaella
Zumbrunn, Thomas
Bonhoeffer, Jan
Schneider, Elvira Cannizzaro
Kaiser, Daniela
Hofer, Michaël
Hentgen, Véronique
Woerner, Andreas
Schwarz, Tobias
Klotsche, Jens
Niewerth, Martina
Ganser, Gerd
Jeyaratnam, Jerold
ter Haar, Nienke
Rigante, Donato
Dedeoglu, Fatma
Baris, Ezgi
Vastert, Sebastiaan
Frenkel, Joost
Hausmann, Jonathan S.
Lomax, Kathleen G.
Shapiro, Ari
Durrant, Karen L.
Brogan, P. A.
Hofer, M.
Kuemmerle-Deschner, J. B.
Lauwerys, B.
Speziale, A.
Leon, K.
Wei, X.
Laxer, R. M.
Signa, Sara
Rusmini, Marta
Campione, Elena
Chiesa, Sabrina
Grossi, Alice
Omenetti, Alessia
Caorsi, Roberta
Viglizzo, Gianmaria
Ceccherini, Isabella
Federici, Silvia
Lachmann, Helen
Ruperto, Nicola
Vanoni, Federica
Gomes, Sonia Melo
Omoyinmi, Ebun
Arostegui, Juan I.
Gonzalez-Roca, Eva
Eleftheriou, Despina
Klein, Nigel
Brogan, Paul
Volpi, Stefano
Santori, Elettra
Picco, Paolo
Pastorino, Claudia
Rice, Gillian
Tesser, Alessandra
Crow, Yanick
Candotti, Fabio
Sinoplu, Ada B.
Yucel, Gozde
Pamuk, Gizem
Damian, Laura O.
Lazea, Cecilia
Sparchez, Mihaela
Vele, Paulina
Muntean, Laura
Albu, Adriana
Rednic, Simona
Lazar, Calin
Mendonça, Leonardo O.
Pontillo, Alessandra
Kalil, Jorge
Castro, Fabio M.
Barros, Myrthes T.
Pardeo, Manuela
Messia, Virginia
De Benedetti, Fabrizio
Insalaco, Antonella
Malighetti, Giorgia
Gorio, Chiara
Ricci, Francesca
Parissenti, Ilaria
Montesano, Paola
Bonafini, Barbara
Medeghini, Veronica
Cattalini, Marco
Giordano, Lucio
Zani, Giulia
Ferraro, Rosalba
Vairo, Donatella
Giliani, Silvia
Maggio, Maria Cristina
Luppino, Girolamo
Corsello, Giovanni
Fernandez, Maria Isabel Gonzalez
Montesinos, Berta Lopez
Vidal, Adriana Rodriguez
Gorospe, Juan I. Arostegui
Penades, Inmaculada Calvo
Rafiq, Nadia K.
Wynne, Karen
Hussain, Khalid
Brogan, Paul A.
Ang, Elizabeth
Ng, Nicholas
Kacar, Ayla
Gucenmez, Ozge Altug
Makay, Balahan
Unsal, Sevket Erbil
Sahin, Yasin
Kutlu, Tufan
Cullu-Cokugras, Fugen
Ayyildiz-Civan, Hasret
Erkan, Tulay
Al Zuhbi, Sana
Abdalla, Eiman
Russo, Ricardo A.
Katsicas, María M.
Minoia, Francesca
Ravelli, Angelo
Bhattad, Sagar
Gupta, Anju
Pandiarajan, Vignesh
Nada, Ritambhra
Tiewsoh, Kaara
Hawkins, Philip
Rowczenio, Dorota
Fingerhutova, Sarka
Franova, Jana
Prochazkova, Leona
Hlavackova, Eva
Dolezalova, Pavla
Evrengül, Havva
Yüksel, Selçuk
Doğan, Mustafa
Gürses, Dolunay
Evrengül, Harun
De Pauli, Silvia
Pastore, Serena
Bianco, Anna Monica
Severini, Giovanni Maria
Taddio, Andrea
Tommasini, Alberto
Salugina, Svetlana O.
Fedorov, Evgeny
Kamenets, Elena
Zaharova, Ekaterina
Sleptsova, Tatiana
Alexeeva, Ekaterina
Savostyanov, Kirill
Pushkov, Alexander
Bzarova, Tatyana
Valieva, Saniya
Denisova, Rina
Isayeva, Kseniya
Chistyakova, Evgeniya
Soloshenko, Margarita
Kaschenko, Elena
Kaneko, Utako
Imai, Chihaya
Saitoh, Akihiko
Teixeira, Vitor A.
Ramos, Filipa O.
Costa, Manuela
Aviel, Yonatan Butbul
Fahoum, Shafe
Brik, Riva
Özçakar, Zeynep Birsin
Celikel, Banu Acar
Yalcinkaya, Fatos
Schiappapietra, Benedetta
Davi’, Sergio
Mongini, Federica
Giannone, Luisa
Bava, Cecilia
Alpigiani, Maria Giannina
Consolaro, Alessandro
Lazarevic, Dragana S.
Vojinovic, Jelena
Basic, Jelena
Muratore, Valentina
Marzetti, Valentina
Quilis, Neus
Benavente, Belen Serrano
Alongi, Alessandra
Civino, Adele
Quartulli, Lorenzo
Januskeviciute, Giedre
van Dijkhuizen, Pieter
Groot, N.
van Dijk, W.
Kardolus, A.
Suárez, Raul Gutiérrez
Nordal, Ellen B.
Rypdal, Veronika G.
Berntson, Lillemor
Ekelund, Maria
Aalto, Kristiina
Peltoniemi, Suvi
Zak, Marek
Glerup, Mia
Arnstad, Ellen D.
Fasth, Anders
Rygg, Marite
Duarte, Ana Catarina
Sousa, Sandra
Teixeira, Lídia
Cordeiro, Ana
Santos, Mª José
Mourão, Ana Filipa
Santos, Maria José
Eusébio, Mónica
Lopes, Ana
Oliveira-Ramos, Filipa
Salgado, Manuel
Estanqueiro, Paula
Melo-Gomes, José
Martins, Fernando
Costa, José
Furtado, Carolina
Figueira, Ricardo
Branco, Jaime C.
Fonseca, João E.
Canhão, Helena
Mourão, Ana F.
Santos, Maria Jose
Coda, Andrea
Cassidy, Samuel
West, Kerry
Hendry, Gordon
Grech, Debra
Jones, Julie
Hawke, Fiona
Grewal, Davinder Singh
Foley, Charlene
Killeen, Orla
MacDermott, Emma
Veale, Douglas
Fearon, Ursula
Konukbay, Dilek
Tarakci, Ela
Arman, Nilay
Şahin, Sezgin
Munro, Jane
Morgan, Esi
Riebschleger, Meredith
Horonjeff, Jennifer
Strand, Vibeke
Bingham, Clifton
Collante, Ma. Theresa M.
Ganeva, Margarita
Stefanov, Stefan
Telcharova, Albena
Mihaylova, Dimitrina
Saraeva, Radoslava
Tzveova, Reni
Kaneva, Radka
Tsakova, Adelina
Temelkova, Katya
Picarelli, Maria Mercedes C.
Danzmann, Luiz C.
Barbé-Tuana, Florencia
Grun, Lucas K.
Jones, Marcus H.
Frković, Marijan
Ištuk, Karla
Birkić, Ika
Sršen, Saša
Jelušić, Marija
Easton, Alan
Quarmby, Rachael
Khubchandani, Raju
Chan, Mercedes
Srp, Radoslav
Kobrova, Katerina
Nemcova, Dana
Hoza, Jozef
Uher, Michal
Saifridova, Melania
Linkova, Lenka
Charuvanij, Sirirat
Leelayuwattanakul, Isree
Pacharapakornpong, Thita
Vallipakorn, Sakda A.-O.
Lerkvaleekul, Butsabong
Vilaiyuk, Soamarat
Lanni, Stefano
Davì, Sergio
Cron, Randy Q.
Passarelli, Chiara
Pisaneschi, Elisa
Novelli, Antonio
Bracaglia, Claudia
Caiello, Ivan
de Graaf, Kathy
Guilhot, Florence
Ferlin, Walter
Schulert, Grant
Grom, Alexi A.
Nelson, Robert
de Min, Cristina
Holzinger, Dirk
Kessel, Christoph
Fall, Ndate
Grom, Alexei
de Jager, Wilco
Strippoli, Raffaele
Horne, Anna
Ehl, Stephan
Ammann, Sandra
Lehmberg, Kai
Beutel, Karin
Foell, Dirk
Horne, AnnaCarin
Pagani, Laura
Espada, Graciela
Gao, Yi-jin
Shenoi, Susan
Weitzman, Sheila
Prencipe, Giusi
Pascarella, Antonia
Ferlin, Walter G.
Chatel, Laurence
Jacqmin, Philippe
De Graaf, Kathy
Ballabio, Maria
Johnson, Zoë
Lapeyre, Geneviève
de Benedetti, Fabrizio
Cristina, de Min
Wakiguchi, Hiroyuki
Hasegawa, Shunji
Hirano, Reiji
Okazaki, Fumiko
Nakamura, Tamaki
Kaneyasu, Hidenobu
Ohga, Shouichi
Yamazaki, Kazuko
Nozawa, Tomo
Kanetaka, Taichi
Ito, Shuichi
Yokota, Shumpei
McLellan, Kirsty
MacGregor, Ishbel
Martin, Neil
Davidson, Joyce
Hansmann, Sandra
Eikelberg, Andreas
Haug, Iris
Schuller, Sabrina
Benseler, Susanne M.
Nazarova, Liliia S.
Danilko, Kseniia V.
Malievsky, Viktor A.
Viktorova, Tatiana V.
Mauro, Angela
Barnicoat, Angela
Hurst, Jane
Canham, Nathalie
Lacassagne, Sandrine
Wiener, Anastasia
Hügle, Boris
Denecke, Bernd
Costa-Filho, Ivan
Haas, Johannes Peter
Tenbrock, Klaus
Popp, David
Boltjes, Arjan
Rühle, Frank
Herresthal, Stefanie
van Wijk, Femke
Schultze, Joachim
Stoll, Monika
Klotz, Luisa
Vogl, Thomas
Roth, Johannes
Quesada-Masachs, Estefania
de la Sierra, Daniel Álvarez
Prat, Marina Garcia
Sánchez, Ana M. Marín
Borrell, Ricardo Pujol
Barril, Sara Marsal
Gallo, Mónica Martínez
Caballero, Consuelo Modesto
Chyzheuskaya, Iryna
Byelyaeva, Lyudmyla M.
Filonovich, Rostislav M.
Khrustaleva, Helena K.
Zajtseva, Larisa I.
Yuraga, Tamara M.
Giner, Thomas
Hackl, Lukas
Albrecht, Julia
Würzner, Reinhard
Brunner, Juergen
Minute, Marta
Parentin, Fulvio
Nocerino, Agostino
Nørgaard, Mette
Alberdi-Saugstrup, Mikel
Zak, Marek S.
Nielsen, Susan M.
Nordal, Ellen
Müller, Klaus G.
Avramovič, Mojca Zajc
Dolžan, Vita
Toplak, Nataša
Avčin, Tadej
Ruperto, N.
Lovell, D. J.
Wallace, C.
Toth, M.
Foeldvari, I.
Bohnsack, J.
Milojevic, D.
Rabinovich, C.
Kingsbury, D.
Marzan, K.
Quartier, P.
Minden, K.
Chalom, E.
Horneff, G.
Kuester, R. M.
Dare, J.
Heinrich, M.
Kupper, H.
Kalabic, J.
Brunner, H. I.
Burgos-Vargas, Ruben
Constantin, Tamas
Dehoorne, Joke
Stanevica, Valda
Kobusinska, Katarzyna
Zuber, Zbigniew
Mouy, Richard
Rumba-Rozenfelde, Ingrida
Job-Deslandre, Chantal
Pederson, Ronald
Bukowski, Jack
Hinnershitz, Tina
Vlahos, Bonnie
Keskitalo, Paula
Kangas, Salla
Vähäsalo, Paula
Valencia, Raul A. Chavez
Martino, David
Ponsonby, Anne-Louise
Chiaroni-Clarke, Rachel
Meyer, Braydon
Allen, Roger C.
Akikusa, Jonathan D.
Craig, Jeffrey M.
Saffrey, Richard
Ellis, Justine A.
Wallace, Carol
Uziel, Yosef
Sterba, Gary
Schneider, Rayfel
Russo, Ricardo
Ramanan, Athimalaipet V.
Schmid, Jana Pachlopnik
Nichols, Kim E
Miettunen, Paivi
Kitoh, Toshiyuki
Ilowite, Norman T.
Henter, Jan-Inge
Grom, Alexei A
Behrens, Edward M.
Avcin, Tadej
Aricò, Maurizio
Grevich, Sriharsha
Lee, Peggy
Ringold, Sarah
Leroux, Brian
Leahey, Hannah
Yuasa, Megan
Foster, Jessica
Sokolove, Jeremy
Lahey, Lauren
Robinson, William
Newson, Joshua
Stevens, Anne
Shoop, Stephanie J. W.
Verstappen, Suzanne M. M.
Thomson, Wendy
McDonagh, Janet E.
Beukelman, Timothy
Kimura, Yuki
Natter, Marc
Ilowite, Norm
Mieszkalski, Kelly
Burrell, Grendel
Best, Brian
Bristow, Helen
Carr, Shannon
Dennos, Anne
Kaufmann, Rachel
Schanberg, Laura
Simonini, Gabriele
Lancini, Francesca
Gerbaux, Margaux
Lê, Phu-Quoc
Goffin, Laurence
Badot, Valérie
La, Céline
Caspers, Laure
Willermain, François
Ferster, Alina
Ceci, Maria
Licciardi, Francesco
Turco, Marco
Santarelli, Francesca
Montin, Davide
Toppino, Claudia
Alizzi, Clotilde
Papia, Bruno
Vergara, Beatrice
Corpora, Umberto
Messina, Luca
Tsinti, Maria
Dermentzoglou, Vasiliko
Tziavas, Panagiotis
Perica, Marija
Bukovac, Lana Tambić
Çakan, Mustafa
Ayaz, Nuray Aktay
Keskindemirci, Gonca
Lang, Michael
Laing, Catherine
Benseler, Susanne
Gerschman, Tommy
Luca, Nadia
Schmeling, Heinrike
Dropol, Anastasia
Taiani, Jaymi
Johnson, Nicole
Rusted, Brian
Nalbanti, Panagiota
Pratsidou, Polyxeni
Pardalos, Grigoris
Tzimouli, Vasiliki
Taparkou, Anna
Stavrakidou, Maria
Papachristou, Fotios
Kanakoudi-Tsakalidou, Florence
Bale, Peter
Robinson, Emily
Palman, Jason
Ralph, Elizabeth
Gilmour, Kimberly
Heard, Clare
Wedderburn, Lucy R.
Barrense-Dias, Yara
Gregory, Antonarakis
Amira, Dhouib
Paolo, Scolozzi
Sylviane, Hanquinet
Michaël, Hofer
Panko, Nataliya
Shokry, Salah
Rakovska, Liudmila
Pino, Sally
Diaz-Maldonado, Adriana
Guarnizo, Pilar
Torreggiani, Sofia
Cressoni, Paolo
Garagiola, Umberto
Di Landro, Giancarla
Farronato, Giampietro
Corona, Fabrizia
Bell, Samantha
Bhatti, Parveen
Nelson, Lee
Mueller, Beth A.
Simon, T. A.
Baheti, A.
Ray, N.
Guo, Z.
Hazra, Anasuya
Stock, Thomas
Wang, Ronnie
Mebus, Charles
Alvey, Christine
Lamba, Manisha
Krishnaswami, Sriram
Conte, Umberto
Wang, Min
Kingsbury, Daniel
Koskova, Elena
Smolewska, Elzbieta
Vehe, Richard K.
Lovell, Daniel
Kubota, Tomohiro
Yasumura, Junko
Kizawa, Toshitaka
Yashiro, Masato
Yamatou, Tsuyoshi
Yamasaki, Yuichi
Takei, Syuji
Kawano, Yoshifumi
Nykvist, Ulrika Järpemo
Magnusson, Bo
Wicksell, Rikard
Palmblad, Karin
Olsson, Gunnar L.
Modaressi, Mohammadreza
Moradinejad, Mohammad-Hassan
Seraya, Valentina
Vitebskaya, Alisa
Moshe, Veronica
Amarilyo, Gil
Harel, Liora
Hashkes, Phillip J
Mendelson, Amir
Rabinowicz, Noa
Reis, Yonit
Dāvidsone, Zane
Lazareva, Arina
Šantere, Ruta
Bērziņa, Dace
Staņēviča, Valda
Varnier, Giulia Camilla
Maillard, Susan
Ferrari, Cristina
Zaffarano, Silvia
Wienke, Judith
Enders, Felicitas Bellutti
van den Hoogen, Lucas L.
Mertens, Jorre S.
Radstake, Timothy R.
Hotten, Henny G.
Fritsch, Ruth
Wedderburn, Lucy
Nistala, Kiran
Prakken, Berent
van Royen-Kerkhof, Annet
Alhemairi, Mohammad
Muzaffer, Mohammed
Van Dijkhuizen, Pieter
Deakin, Claire T.
Simou, Stefania
De Iorio, Maria
Wu, Qiong
Amin, Tania
Dossetter, Lee
Campanilho-Marques, Raquel
Deakin, Claire
Pilkington, Clarissa A.
Rosina, Silvia
Soponkanaporn, Sirisucha
Arıcı, Zehra S.
Tuğcu, Gökçen D.
Batu, Ezgi D.
Sönmez, Hafize E.
Doğru-Ersöz, Deniz
Talim, Beril
Kiper, Nural
Özen, Seza
Solyom, Alexander
Batu, Ezgi
Mitchell, John
Kariminejad, Ariana
Hadipour, Fatemeh
Hadipour, Zahra
Torcoletti, Marta
Agostoni, Carlo
Di Rocco, Maja
Tanpaiboon, Pranoot
Superti-Furga, Andrea
Bonafé, Luisa
Arslan, Nur
Guelbert, Norberto
Ehlert, Karoline
Grigelioniene, Giedre
Puri, Ratna
Schuchman, Edward
Gomez, Pilar
Gonzalez, Tatiana
Yepez, Ricardo
Vargas, Camilo
Fernanda, Falcini
Lepri, Gemma
Ferrari, Alessandra
Matucci-Cerinic, Marco
Meini, Antonella
Moneta, Gian Marco
Marasco, Emiliano
Nicolai, Rebecca
Bracci-Laudiero, Luisa
Kopchak, Olga
Mushkin, Alexander
Maletin, Alexey
Mosquera, Catalina
Amorim, Rita A.
Molina, Juliana
Moreira, Gustavo
Santos, Flávia H.
Fraga, Melissa
Keppeke, Livia
Silva, Vanessa M.
Hirotsu, Camila
Tufik, Sergio
Terreri, Maria Teresa
Braga, Vinícius L.
Fonseca, Maria Beatriz
Schinzel, Vania
Terreri, Maria Teresa R.
Jorge, Liliana
Guerra, Liana
Junior, Edson Amaro
Castiglione, Maria Cristina
Tricarico, Alessandra
Boulter, Emily
Schultz, Andre
Murray, Kevin
Falcini, Fernanda
Stagi, Stefano
Bellucci, Eleonora
Grein, Ingrid H. R.
Pileggi, Gecilmara
Pinto, Natália B. F.
de Oliveira, Aline L.
Belyaeva, Lyudmila
Filonovich, Rostislav
Khrustaleva, Helena
Zajtseva, Larisa
Ilisson, Jaanika
Pruunsild, Chris
Gilliaux, Olivier
Corazza, Francis
Lelubre, Christophe
Morel, Zoilo
C, Claudia Saad-Magalhães
Lira, Luis
Ladino, Mabel
Eraso, Ruth
Arroyo, Ivonne
Silva, Clovis
Rose, Carlos
Pokaż więcej
Tytuł :
Distinct mutations in STXBP2 are associated with variable clinical presentations in patients with familial hemophagocytic lymphohistiocytosis type 5 (FHL5)
Autorzy :
Pagel, Julia
Beutel, Karin
Lehmberg, Kai
Koch, Florian
Maul-Pavicic, Andrea
Rohlfs, Anna-Katharina
Al-Jefri, Abdullah
Beier, Rita
Ousager, Lilian Bomme
Ehlert, Karoline
Gross-Wieltsch, Ute
Jorch, Norbert
Kremens, Bernhard
Pekrun, Arnulf
Sparber-Sauer, Monika
Mejstrikova, Ester
Wawer, Angela
Ehl, Stephan
zur Stadt, Udo
Janka, Gritta
Pokaż więcej
Temat :
Adolescent
Adult
Basophil Degranulation Test
Child
Child, Preschool
Cohort Studies
DNA Mutational Analysis
Epistasis, Genetic
Female
Genetic Association Studies
Humans
Infant
Infant, Newborn
Lymphohistiocytosis, Hemophagocytic
Male
Models, Biological
Munc18 Proteins
Mutation
Qa-SNARE Proteins
Young Adult
Źródło :
Pagel, J, Beutel, K, Lehmberg, K, Koch, F, Maul-Pavicic, A, Rohlfs, A-K, Al-Jefri, A, Beier, R, Ousager, L B, Ehlert, K, Gross-Wieltsch, U, Jorch, N, Kremens, B, Pekrun, A, Sparber-Sauer, M, Mejstrikova, E, Wawer, A, Ehl, S, zur Stadt, U & Janka, G 2012, ' Distinct mutations in STXBP2 are associated with variable clinical presentations in patients with familial hemophagocytic lymphohistiocytosis type 5 (FHL5) ', Blood, vol. 119, no. 25, pp. 6016-24 . https://doi.org/10.1182/blood-2011-12-398958
Tytuł :
GENOTYPE-PHENOTYPE STUDY OF FAMILIAL HEMOPHAGOCYTIC LYMPHOHISTIOCYTOSIS TYPE 3
Autorzy :
Sieni, Elena
Cetica, Valentina
Santoro, Alessandra
Beutel, Karin
Mastrodicasa, Elena
Meeths, Marie
Ciambotti, Benedetta
Brugnolo, Francesca
Zur Stadt, Udo
Pende, Daniela
Moretta, Lorenzo
Griffiths, Gillian M.
Henter, Jan-Inge
Janka, Gritta
Arico, Maurizio
Pokaż więcej
Temat :
Immunology (including allergy)
Haematology (incl Blood transfusion)
Źródło :
Journal of Medical Genetics, BMJ Publishing Group, 2011, 48 (5), pp.343. 〈10.1136/jmg.2010.085456〉
Journal of Medical Genetics
Journal of Medical Genetics, BMJ Publishing Group, 2011, 48 (5), pp.343. ⟨10.1136/jmg.2010.085456⟩
Tytuł :
Atypical familial hemophagocytic lymphohistiocytosis due to mutations in UNC13D and STXBP2 overlaps with primary immunodeficiency diseases
Autorzy :
Rohr, Jan
Beutel, Karin
Maul-Pavicic, Andrea
Vraetz, Thomas
Thiel, Jens
Warnatz, Klaus
Bondzio, Ilka
Gross-Wieltsch, Ute
Schündeln, Michael
Schütz, Barbara
Woessmann, Wilhelm
Groll, Andreas H.
Strahm, Brigitte
Pagel, Julia
Speckmann, Carsten
Janka, Gritta
Griffiths, Gillian
Schwarz, Klaus
zur Stadt, Udo
Ehl, Stephan
Pokaż więcej
Temat :
Original Article
Źródło :
HAEMATOLOGICA-THE HEMATOLOGY JOURNAL. 95
Tytuł :
Familial Hemophagocytic Lymphohistiocytosis Type 5 (FHL-5) Is Caused by Mutations in Munc18-2 and Impaired Binding to Syntaxin 11
Autorzy :
zur Stadt, Udo
Rohr, Jan
Seifert, Wenke
Koch, Florian
Grieve, Samantha
Pagel, Julia
Strauß, Julia
Kasper, Brigitte
Nürnberg, Gudrun
Becker, Christian
Maul-Pavicic, Andrea
Beutel, Karin
Janka, Gritta
Griffiths, Gillian
Ehl, Stephan
Hennies, Hans Christian
Pokaż więcej
Temat :
Genetics(clinical)
Genetics
Article
Źródło :
The American Journal of Human Genetics. 85

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies