Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Biasini, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Effect of COVID-19 pandemic lockdowns on planned cancer surgery for 15 tumour types in 61 countries: an international, prospective, cohort study
Autorzy:
Glasbey, James
Glasbey, James C
McLean, Kenneth
Nepogodiev, Dmitri
Harrison, Ewen
Bhangu, Aneel A
Nepogodiev, Dmitri
Siaw-Acheampong, Kwabena
Benson, Ruth A
Bywater, Edward
Chaudhry, Daoud
Dawson, Brett E
Evans, Jonathan P
Glasbey, James C
Gujjuri, Rohan R
Heritage, Emily
Jones, Conor S
Kamarajah, Sivesh K
Khatri, Chetan
Khaw, Rachel A
Keatley, James M
Knight, Andrew
Lawday, Samuel
Li, Elizabeth
Mann, Harvinder S
Marson, Ella J
McLean, Kenneth A
Mckay, Siobhan C
Mills, Emily C
Pellino, Gianluca
Picciochi, Maria
Taylor, Elliott H
Tiwari, Abhinav
Simoes, Joana FF
Trout, Isobel M
Venn, Mary L
Wilkin, Richard JW
Bhangu, Aneel
Glasbey, James C
Smart, Neil J
Minaya-Bravo, Ana
Evans, Jonathan P
Gallo, Gaetano
Moug, Susan
Pata, Francesco
Pockney, Peter
Di Saverio, Salomone
Vallance, Abigail
Vimalchandran, Dale
Griffiths, Ewen A
Kamarajah, Sivesh K
Evans, Richard PT
Townend, Philip
Roberts, Keith
McKay, Siobhan
Isaac, John
Satoi, Sohei
Edwards, John
Coonar, Aman S
Marchbank, Adrian
Caruana, Edward J
Layton, Georgia R
Patel, Akshay
Brunelli, Alessandro
Ford, Samuel
Desai, Anant
Gronchi, Alessandro
Fiore, Marco
Almond, Max
Tirotta, Fabio
Dumitra, Sinziana
Kolias, Angelos
Price, Stephen J
Fountain, Daniel M
Jenkinson, Michael D
Hutchinson, Peter
Marcus, Hani J
Piper, Rory J
Lippa, Laura
Servadei, Franco
Esene, Ignatius
Freyschlag, Christian
Neville, Iuri
Rosseau, Gail
Schaller, Karl
Demetriades, Andreas K
Robertson, Faith
Alamri, Alex
Shaw, Richard
Schache, Andrew G
Winter, Stuart C
Ho, Michael
Nankivell, Paul
Rey Biel, Juan
Batstone, Martin
Ganly, Ian
Vidya, Raghavan
Wilkins, Alex
Singh, Jagdeep K
Thekinkattil, Dinesh
Sundar, Sudha
Fotopoulou, Christina
Leung, Elaine YL
Khan, Tabassum
Chiva, Luis
Sehouli, Jalid
Fagotti, Anna
Cohen, Paul
Gutelkin, Murat
Ghebre, Rahel
Konney, Thomas
Pareja, Rene
Bristow, Rob
Dowdy, Sean
Shylasree, TS
Kottayasamy Seenivasagam, Rajkumar
Ng, Joe
Fujiwara, Keiichi
Stewart, Grant D
Lamb, Benjamin
Narahari, Krishna
McNeill, Alan
Colquhoun, Alexandra
McGrath, John S
Bromage, Steve
Barod, Ravi
Kasivisvanathan, Veeru
Klatte, Tobias
Simoes, Joana FF
Abbott, Tom EF
Abukhalaf, Sadi
Adamina, Michel
Ademuyiwa, Adesoji O
Agarwal, Arnav
Akkulak, Murat
Alameer, Ehab
Alderson, Derek
Alakaloko, Felix
Albertsmeier, Markus
Alser, Osaid
Alshaar, Muhammad
Alshryda, Sattar
Arnaud, Alexis P
Augestad, Knut Magne
Ayasra, Faris
Azevedo, José
Bankhead-Kendall, Brittany K
Barlow, Emma
Beard, David
Benson, Ruth A
Blanco-Colino, Ruth
Brar, Amanpreet
Minaya-Bravo, Ana
Breen, Kerry A
Bretherton, Chris
Buarque, Igor Lima
Burke, Joshua
Caruana, Edward J
Chaar, Mohammad
Chakrabortee, Sohini
Christensen, Peter
Cox, Daniel
Cukier, Moises
Cunha, Miguel F
Davidson, Giana H
Desai, Anant
Di Saverio, Salomone
Drake, Thomas M
Edwards, John G
Elhadi, Muhammed
Emile, Sameh
Farik, Shebani
Fiore, Marco
Fitzgerald, J Edward
Ford, Samuel
Garmanova, Tatiana
Gallo, Gaetano
Ghosh, Dhruva
Gomes, Gustavo Mendonça Ataíde
Grecinos, Gustavo
Griffiths, Ewen A
Gruendl, Magdalena
Halkias, Constantine
Harrison, Ewen M
Hisham, Intisar
Hutchinson, Peter J
Hwang, Shelley
Isik, Arda
Jenkinson, Michael D
Jonker, Pascal
Kaafarani, Haytham MA
Keller, Debby
Kolias, Angelos
Kruijff, Schelto
Lawani, Ismail
Lederhuber, Hans
Leventoglu, Sezai
Litvin, Andrey
Loehrer, Andrew
Löffler, Markus W
Lorena, Maria Aguilera
Modolo, Maria Marta
Major, Piotr
Martin, Janet
Mashbari, Hassan N
Mazingi, Dennis
Metallidis, Symeon
Minaya-Bravo, Ana
Mohan, Helen M
Moore, Rachel
Moszkowicz, David
Moug, Susan
Ng-Kamstra, Joshua S
Maimbo, Mayaba
Negoi, Ionut
Niquen, Milagros
Ntirenganya, Faustin
Olivos, Maricarmen
Oussama, Kacimi
Outani, Oumaima
Parreno-Sacdalanm, Marie Dione
Pata, Francesco
Rivera, Carlos Jose Perez
Pinkney, Thomas D
van der Plas, Willemijn
Pockney, Peter
Qureshi, Ahmad
Radenkovic, Dejan
Ramos-De la Medina, Antonio
Richards, Toby
Roberts, Keith
Roslani, April C
Rutegård, Martin
Segura-Sampedro, Juan José
Santos, Irène
Satoi, Sohei
Sayyed, Raza
Schache, Andrew
Schnitzbauer, Andreas A
Seyi-Olajide, Justina O
Sharma, Neil
Shaw, Catherine A
Shaw, Richard
Shu, Sebastian
Soreide, Kjetil
Spinelli, Antonino
Stewart, Grant D
Sund, Malin
Sundar, Sudha
Tabiri, Stephen
Townend, Philip
Tsoulfas, Georgios
van Ramshorst, Gabrielle H
Vidya, Raghavan
Vimalachandran, Dale
Warren, Oliver J
Wedderburn, Duane
Wright, Naomi
EuroSurg
Booth, Lesley
Runigamugabo, Emmy
Barker, Margaret
Barker, Neil
Cooke, Shirley
Doré, Suzanne
Horwood, Nigel
Tierney Weir, Carrie
Dajti, I
Allemand, C
Boccalatte, LA
Figari, M
Lamm, M
Larrañaga, J
Marchitelli, C
Noll, F
Odetto, D
Perrotta, M
Saadi, J
Zamora, L
Ballester, AM
Tapper, KE
Zeff, N
Valenzuela, JI
Alurralde, C
Anastasio, J
Apas Perez de Nucci, A
Caram, EL
Eskinazi, D
Mendoza, JP
Usandivaras, M
Badra, R
Esteban, A
García, JS
García, PM
Gerchunoff, JI
Lucchini, SM
NIgra, MA
Vargas, L
Hovhannisyan, T
Stepanyan, A
Vasey, CE
Watson, EGR
Ip, C
Kealey, J
Lim, CSH
Sengupta, S
Ward, S
Wong, E
Gould, T
Gourlay, R
Griffiths, B
Gananadha, S
McLaren, M
Cecire, J
Joshi, N
Salindera, S
Sutherland, A
Ahn, JH
Charlton, G
Chen, S
Gauri, N
Hayhurst, R
Jang, S
Jia, F
Mulligan, C
Yang, W
Ye, G
Zhang, H
Ballal, M
Gibson, D
Hayne, D
McMillan, H
Moss, J
Pugliese, MJ
Richards, T
Seow, YTN
Thian, A
Viswambaram, P
Vo, UG
Bennetts, J
Bright, T
Brooke-Smith, M
Fong, R
Gricks, B
Huang, L
Lam, YH
Nathan, A
Ong, BS
Ooi, E
Szpytma, M
Watson, D
Bagraith, K
Caird, S
Chan, E
Dawson, C
Ho, D
Hui, N
Izwan, S
Jeyarajan, E
Jordan, S
Liang, R
Lim, A
Nolan, GJ
Oar, A
Parker, D
Puhalla, H
Quennell, A
Rutherford, L
Sommerville, C
Townend, P
Von Papen, M
Wullschleger, M
Dawson, AC
Drane, A
Blatt, A
Cope, D
Egoroff, N
Fenton, M
Gani, J
Lott, N
Pockney, P
Shugg, N
Elliott, M
Phung, D
Phan, D
Townend, D
Bong, C
Gundara, J
Frankel, A
Bowman, S
Guerra, GR
Gerns, N
McGeorge, S
Riddell, A
Roberts, M
Rukin, N
Bolt, J
Buddingh, K
Dudi-Venkata, NN
Jog, S
Kroon, HM
Sammour, T
Smith, R
Stranz, C
Batstone, M
Lah, K
McGahan, W
Mitchell, D
Morton, A
Pearce, A
Roberts, M
Sheahan, G
Swinson, B
Waldron, A
Walker, P
Alam, N
Banting, S
Chong, L
Choong, P
Clatworthy, S
Foley, D
Fox, A
Hii, MW
Knowles, B
Mack, J
Read, M
Rowcroft, A
Ward, S
Wright, G
Dawson, AC
Drane, A
Lun, EWY
Lanner, M
Burtscher, J
Trivik-Barrientos, F
Königsrainer, I
Bauer, M
Freyschlag, C
Kafka, M
Messner, F
Öfner, D
Tsibulak, I
Holawe, S
Zimmermann, M
Emmanuel, K
Grechenig, M
Gruber, R
Harald, M
Öhlberger, L
Presl, J
Wimmer, A
Namazov, I
Samadov, E
Barker, D
Boyce, R
Corbin, S
Doyle, A
Eastmond, A
Gill, R
Haynes, A
Millar, S
O'Shea, M
Padmore, G
Paquette, N
Phillips, E
St. John, S
Walkes, K
Abeloos, J
De Backer, T
De Ceulaer, J
Dick, C
Diez-Fraile, A
Lamoral, P
Spaas, C
Ceelen, W
Pattyn, P
Van de putte, D
Van Nieuwenhove, Y
Van Ramshorst, G
Willaert, W
Bazzett-Matabele, L
Chiyapo, SP
Ramogola-Masire, D
Ramontshonyana, G
Seiphetlheng, A
Vuylsteke, P
Abdallah, EA
Aguiar Júnior, S
Baiocchi, G
Carvalho, GB
Coimbra, FJF
Kowalski, LP
Makdissi, F
Marques, N
Marques, T
Soares Dos Santos, S
Tirapelli Gonçalves, B
Vartanian, JG
Dos Reis, R
Camara, P
De Lima, RK
Della Giustina, E
Hoffmann, PV
Gatti, A
Nardi, C
Oliva, R
Nacif, L
Carvalho Ferro, C
Gomes Mendonça Ataíde, G
Lima Buarque, I
Lira dos Santos Leite, A
Pol-Fachin, L
Santos Bezerra, T
Maylson Ramos da Silva, A
Windson de Araújo Silvestre, D
Vieira Barros, A
Campbell, L
De Cicco, R
Cecconello, I
Gregorio, P
Pontual Lima, L
Ribeiro Junior, U
Takeda, FR
Terra, RM
Faccini Teixeira, M
Kowalski, LP
Kulcsar, MAV
Matos, LL
Nunes, KS
Laporte, G
Salem, M
Barakat Awada, J
Ijichi, TR
Kim, NJ
Marreiro, A
Muller, B
Nunes, R
Bodanese, B
Eidt, ER
Isoton, JC
Lemos Vieira da Cunha, M
Regina de Sampaio, L
Vendrame, C
Zeni, M
Zortéa, JA
Zortéa, MR
Sokolov, M
Kidane, B
Srinathan, S
Munro, A
Helyer, L
McKeen, D
Boutros, M
Caminsky, NG
Ghitulescu, G
Jamjoum, G
Moon, J
Pelletier, J
Vanounou, T
Wong, S
Cheng, D
MacNeil, SD
Martin, J
Boutros, M
Dumitra, S
Kouyoumdjian, A
Schmid, S
Spicer, J
Agarwal, A
Brar, A
Dada, J
Dare, A
Hameed, U
Osman, F
Johnston, B
Russell, C
Groot, G
Persad, A
Pham, H
Wood, M
Brar, A
Ko, M
Rajendran, L
Boutros, M
Demyttenaere, S
Garfinkle, R
Brown, C
Karimuddin, A
Lee, N
Liu, J
Madani Kia, T
Phang, PT
Raval, M
Tom, K
Abou-Khalil, J
Martel, A
Nessim, C
Stevenson, J
Al Riyami, S
Bali, K
Bigam, D
Dajani, K
Dell, A
Modolo, MM
Ramirez Nieto, P
Sepulveda, R
Molero, A
Bolbaran, A
Ruiz, I
Heredia, F
Bellolio, F
Besser, N
Grasset, E
Guaman, JO
Inzunza, M
Irarrázaval, MJ
Jarry, C
Quintana Martinic, M
Riquoir Altamirano, C
Romero Manqui, CA
Ruiz Esquide, M
Vargas Añazco, C
Almeciga, A
Fletcher, A
Merchan, A
Merchan, A
Quijano, T
Sanabria, D
Arias-Amézquita, F
Cétares, C
Cortes Murgueitio, N
Gomez-Mayorga, JL
Herrera-Almario, G
Rodriguez, J
Sanabria, D
Iglesias, P
Puentes, LO
Calvache, JA
Orozco-Chamorro, CM
Rojas, DA
Sánchez-Gómez, A
Abadia, M
Acosta, J
Almeciga, A
Angel Aristizabal, J
Bonilla, A
Caicedo, L
Calderon Quiroz, PH
Cervera Bonilla, S
Diaz, S
Facundo, H
Garcia Mora, M
Guevara, O
Guzman, L
Herrera Mora, DR
Jimenez Ramirez, LJ
Lehmann, C
Manrique, E
Mariño, I
Medina, M
Pinilla Morales, RE
Puerto, A
Puerto Horta, J
Quintero, M
Rey Ferro, M
Rodriguez, J
Saénz, A
Santana, D
Serrano, W
Suescun, O
Trujillo Sanchez, LM
Velasquez Cuasquen, BG
Mendoza Quevedo, J
Bacic, G
Karlovic, D
Kršul, D
Zelic, M
Luksic, I
Mamic, M
Bacic, I
Bakmaz, B
Coza, I
Dijan, E
Katusic, Z
Mihanovic, J
Morovic, D
Rakvin, I
Almezghwi, H
Arslan, K
Besim, H
Özant, A
Özçay, N
Frantzeskou, K
Gouvas, N
Kokkinos, G
Papatheodorou, P
Pozotou, I
Stavrinidou, O
Yiallourou, A
Martinek, L
Skrovina, M
Straka, M
Szubota, I
Peteja, M
Žatecký, J
Javurkova, V
Klat, J
Antony, S
Avlund, T
Berg, KD
Borre, M
Christensen, P
Elkjær, MC
Ernst, A
Fensman, SK
Haldrup, M
Harbjerg, JL
Iversen, LH
Jensen, PT
Jeppesen, TD
Kjaer, DW
Kristensen, HØ
Lund, N
Maigaard Axelsen, S
Mekhael, M
Mikic, N
Ostenfeld, EB
Ebbehøj, AL
Krarup, P
Schlesinger, N
Smith, H
Batista, S
Crespo, A
Díaz, PJ
Rivas, R
Rodriguez-Abreu, J
Tactuk, N
El Kassas, M
Omar, W
Tawheed, A
Talaat, M
Abdelsamed, A
Azzam, AY
Salem, H
Seleim, A
Abdelmajeed, A
Abdou, M
Abosamak, NE
AL Sayed, M
Ashoush, F
Atta, R
Elazzazy, E
Elnemr, M
Elsayed Hewalla, ME
Elsherbini, I
Essam, E
Ewedah, M
Ghallab, I
Hassan, E
Ibrahim, M
Metwalli, M
Mourad, M
Qatora, MS
Ragab, M
Sabry, A
Saifeldin, H
Samih, A
Samir Abdelaal, A
Shehata, S
Shenit, K
Attia, D
Kamal, N
Osman, N
Abbas, AM
Abd Elazeem, HAS
Abd-Elkariem, AY
Abdelkarem, MM
Alaa, S
Ashraf, M
Ayman, A
Azizeldine, MG
Elkhayat, H
Emad Mashhour, A
Gaber, M
Hamza, HM
Hawal, I
Hetta, HF
K. Ali, A
M.elghazaly, S
Mohammed, MM
Monib, FA
Nageh, MA
Saad, A
Saad, MM
Shahine, M
Yousof, EA
Youssef, A
El-Deeb, M
Fawzy, M
Ghaly, G
Ibraheem, M
Eldaly, A
Esmail, E
ElFiky, M
Nabil, A
Alrahawy, M
Sakr, A
Soliman, H
Soltan, H
Amira, G
Sallam, I
Sherief, M
Sherif, A
Abdelrahman, A
Aboulkassem, H
Ghaly, G
Hamdy, R
Morsi, A
Salem, H
Sherif, G
Abdeldayem, H
Abdelkader Salama, I
Balabel, M
Fayed, Y
Sherif, AE
Elmorsi, R
Emile, S
Refky, B
Abd-elsalam, S
Badr, H
Elbahnasawy, M
Elzoghby, M
Essa, M
Gamal Badr, S
Ghoneim, A
Hamad, O
Hamada, M
Hammad, M
Hawila, A
Morsy, MS
Salman, S
Sarsik, S
Bekele, K
Kauppila, JH
Sarjanoja, E
Helminen, O
Huhta, H
Kauppila, JH
Beyrne, C
Jouffret, L
Lugans, L
Marie-Macron, L
Chouillard, E
De Simone, B
Fredon, F
Roux, A
Bettoni, J
Dakpé, S
Devauchelle, B
Lavagen, N
Testelin, S
Boucher, S
Breheret, R
Gueutier, A
Kahn, A
Kün-Darbois, J
Barrabe, A
Lakkis, Z
Louvrier, A
Manfredelli, S
Mathieu, P
Chebaro, A
Drubay, V
El amrani, M
Eveno, C
Lecolle, K
Legault, G
Martin, L
Piessen, G
Pruvot, FR
Truant, S
Zerbib, P
Ballouhey, Q
Barrat, B
Fourcade, L
Laloze, J
Salle, H
Taibi, A
Tricard, J
Usseglio, J
Bergeat, D
Merdrignac, A
Le Roy, B
Perotto, LO
Scalabre, A
Gornes, H
Vaysse, C
Vergriete, K
Aimé, A
Ezanno, A
Malgras, B
Arnaud, AP
Fustec, E
Lavoue, V
Tesson, C
Bouche, P
Tzedakis, S
Cotte, E
Glehen, O
Lifante, J
Bendjemar, L
Braham, H
Charre, L
El Arbi, N
Morel-chevillet, L
Police, A
Villefranque, V
Volpin, E
D'Urso, A
Felli, E
Mutter, D
Pessaux, P
Seeliger, B
Barbé, Y
Bardet, J
Barret, E
Berry, R
Boddaert, G
Bonnet, S
Brian, E
Cathala, N
Cathelineau, X
Denet, C
Fuks, D
Gossot, D
Grigoroiu, M
Laforest, A
Levy-Zauberman, Y
Louis-Sylvestre, C
Macek, P
Mombet, A
Moumen, A
Pourcher, G
Rozet, F
Sanchez Salas, R
Seguin-givelet, A
Tribillon, E
Crenn, V
De Vergie, S
Duchalais, E
Espitalier, F
Ferron, C
Fragnaud, H
Malard, O
Regenet, N
Rigaud, J
Varenne, Y
Waast, D
Bork, U
Distler, M
Fritzmann, J
Kirchberg, J
Praetorius, C
Riediger, C
Weitz, J
Welsch, T
Wimberger, P
Beyer, K
Kamphues, C
Lauscher, J
Loch, FN
Schineis, C
Albertsmeier, M
Angele, M
Kappenberger, A
Niess, H
Schiergens, T
Werner, J
Becker, R
Jonescheit, J
Doerner, J
Seiberth, R
Pergolini, I
Reim, D
Herzberg, J
Honarpisheh, H
Strate, T
Boeker, C
Hakami, I
Mall, J
Liokatis, P
Smolka, W
Vassos, N
Nowak, K
Reinhard, T
Hölzle, F
Modabber, A
Winnand, P
Anthuber, M
Shiban, E
Sommer, B
Sommer, F
Wolf, S
Howaldt, H
Knitschke, M
Kauffmann, P
Wolfer, S
Kleeff, J
Lorenz, K
Michalski, C
Ronellenfitsch, U
Schneider, R
Bertolani, E
Königsrainer, A
Löffler, MW
Quante, M
Steidle, C
Überrück, L
Yurttas, C
Betz, CS
Bewarder, J
Böttcher, A
Burg, S
Busch, C
Dreimann, M
Frosch, KH
Gosau, M
Heuer, A
Izbicki, J
Klatte, TO
Koenig, D
Moeckelmann, N
Nitschke, C
Perez, D
Priemel, M
Reiter, A
Smeets, R
Speth, U
Stangenberg, M
Thole, S
Uzunoglu, FG
Viezens, L
Vollkommer, T
Zeller, N
Battista, MJ
Gillen, K
Hasenburg, A
Krajnak, S
Linz, VC
Schwab, R
Amo-Antwi, K
Appiah-kubi, A
Konney, T
Tawiah, A
Boatey, S
Issaka, A
Korsah, MA
Sheriff, M
Angelou, K
Haidopoulos, D
Rodolakis, A
Antonakis, P
Bramis, K
Chardalias, L
Contis, I
Dafnios, N
Dellaportas, D
Fragulidis, G
Gklavas, A
Konstadoulakis, M
Memos, N
Papaconstantinou, I
Polydorou, A
Theodosopoulos, T
Vezakis, A
Antonopoulou, MI
Manatakis, DK
Tasis, N
Arkadopoulos, N
Danias, N
Economopoulou, P
Frountzas, M
Kokoropoulos, P
Larentzakis, A
Michalopoulos, N
Nastos, C
Parasyris, S
Pikoulis, E
Selmani, J
Sidiropoulos, T
Vassiliu, P
Bouchagier, K
Klimopoulos, S
Paspaliari, D
Stylianidis, G
Akrivou, D
Baxevanidou, K
Bouliaris, K
Chatzikomnitsa, P
Delinasios, G
Doudakmanis, C
Efthimiou, M
Giaglaras, A
Kalfountzos, C
Kolla, C
Koukoulis, G
Zervas, K
Zourntou, S
Baloyiannis, I
Diamantis, A
Gkrinia, E
Hajiioannou, J
Korais, C
Koukoura, O
Perivoliotis, K
Saratziotis, A
Skoulakis, C
Symeonidis, D
Tepetes, K
Tzovaras, G
Zacharoulis, D
Alexoudi, V
Antoniades, K
Astreidis, I
Christidis, P
Deligiannidis, D
Grivas, T
Ioannidis, O
Kalaitsidou, I
Loutzidou, L
Mantevas, A
Michailidou, D
Nikolaidou, E
Papadopoulou, S
Paraskevopoulos, K
Politis, S
Stavroglou, A
Tatsis, D
Tilaveridis, I
Vahtsevanos, K
Venetis, G
Karaitianos, I
Tsirlis, T
Dinas, K
Margioula-Siarkou, C
Petousis, S
Baili, E
Charalabopoulos, A
Liakakos, T
Schizas, D
Spartalis, E
Syllaios, A
Zografos, C
Anthoulakis, C
Christou, CD
Papadopoulos, V
Tooulias, A
Tsolakidis, D
Tsoulfas, G
Zouzoulas, D
Athanasakis, E
Chrysos, E
Tsiaoussis, I
Xenaki, S
Xynos, E
Barrios Duarte, A
Lopez Muralles, I
Lowey, MJ
Portilla, AL
Recinos, G
Chan, JYK
Chan, SM
Chong, CCN
Futaba, K
Ho, MF
Hon, SF
Lau, RWH
Mak, TWC
Ng, CF
Ng, CSH
Ng, KKC
Ng, SSM
Teoh, AYB
Teoh, JY
Foo, CC
Banky, B
Suszták, N
Misra, S
Pareek, P
Vishnoi, JR
Ambre, S
Balasubiramaniyan, V
Chappity, P
Chaudhary, I
Colney, L
Das, MK
Imaduddin, M
Jain, A
Jena, SK
Kar, M
Mandal, S
Mishra, A
Mishra, SS
Mishra, TS
Mitra, JK
Mittal, Y
Muduly, DK
Nayak, P
Parida, PK
Pradhan, P
Rajan, DK
Rebba, E
Samal, DK
Singh, A
Sultania, M
Agarwal, SP
Agrawal, A
Arora, RK
Chaturvedi, J
Garg, PK
Gaurav, A
Gupta, A
Kottayasamy Seenivasagam, R
Maharaj, DD
Majumdar, KS
Mishra, N
Mittal, A
Narain, TA
Nirjhar, R
Poonia, DR
Sadhasivam, S
Singh, MP
Tiwari, AR
Akula, AK
Bandegudda, SK
Bindlish, RP
Chaitanya, A
Chandrasekhara Rao, LM
Dalakoti, P
Dasu, S
Giridhar, A
Gorijavolu, NB
Iyer, RR
Jayakarthik, Y
Jonathan, GT
Kalla, MB
Kheni, Y
Kumar, CS
Murtuza, SA
Naidu, CCK
Nalukurthi, RK
Nemade, HO
Nusrath, S
Patnaik, SC
Raju, KVVN
Ramalingam, PR
Rao, KV
Rayani, BK
Reddy Kallam, SM
Reddy, SRR
Saksena, AR
Sebastian, JA
Sharma, RM
Thammineedi, SR
Krishnamurthy, A
Madhupriya, S
Raja, A
Ramakrishnan, AS
Dutt, UK
Ghosh, DN
Grewal, S
Hans, P
Haque, PD
Jain, R
Kingsley, PA
Mahajan, A
Mandrelle, K
Michael, V
Mukherjee, P
Varghese, A
Varghese, SS
Veetil, SK
Gaikwad, P
George, AJ
James, SM
Jesudason, MR
Mittal, R
Moorthy, M
Riju, J
Sebastian, A
Sen, S
Singh, S
Sreekar, D
Thomas, V
Titus, DK
Yezzaji, HS
Aggarwal, M
Dhamija, P
Kumar, A
Chisthi, MM
Gejoe, G
Gopakumar, D
Kollengode, VV
Kuttanchettiyar, KG
Yadev, I
Balasubramanian, A
Chaturvedula, L
Dharanipragada, K
Kalayarasan, R
Manikandan, R
Penumadu, P
Lakshminarayana, B
Mathew, S
Reddihalli, PV
Shivdas, S
Akhtar, N
Chaturvedi, A
Gupta, S
Kumar, V
Rajan, S
Agrawal, N
Ahluwalia, P
Arora, A
Batra-Modi, K
Biswas, M
Chaturvedi, A
Chaturvedi, H
Gautam, G
Jain, M
Jain, S
Kumar, S
Nayyar, R
Singh, S
Tiwari, A
Bhushan Rangappa, V
Kadapathri, A
Kolur, T
Pethkar, R
Pillai, V
Popli, G
Sharma, J
Shetty, V
Subramaniam, N
Williams, J
Agarwal, P
Agarwal, V
Baghel, A
Sharma, DB
Silodia, A
Singh, KN
Yadav, SK
Aziz, G
Chowdri, N
Mehraj, A
Parray, FQ
Shah, ZA
Wani, RA
Ahmed, Z
Bali, RS
Bhat, MA
Laharwal, AR
Mahmood, M
Mir, IS
Muzamil, J
Najar, FA
Rashid, A
Rather, MH
Zaieem, M
Aggarwal, G
Agrawal, V
Ahmed, A
Ahmed, R
Bhaumik, J
Ghosh, A
Gupta, S
Jain, D
Jain, PV
Kewlani, V
Pipara, A
Shakya, S
Sharma, A
Thambudorai, R
Badwe, RA
Bakshi, G
Chandankhede, U
Chaudhari, V
Chaukar, D
Chitkara, G
Dash, B
Deshmukh, A
deSoouza, A
Gulia, A
Maheshwari, A
Moiyadi, A
Nair, D
Nair, NS
Niyogi, D
Pal, M
Pandey, D
Patkar, S
Poddar, P
Pramesh, CS
Puri, A
Saklani, A
Shetty, P
Shrikhande, SV
Shylasree, TS
Singh, V
Thiagarajan, S
Islam, AA
Kembuan, G
Pajan, H
Rahim, F
Brouki Milan, P
Mozafari, M
Rezaei Tavirani, M
Tizmaghz, A
Safari, H
Aremu, M
Canas-Martinez, A
Cullivan, O
Murphy, C
Owens, P
Pickett, L
Akmenkalne, L
Byrne, J
Corrigan, M
Cullinane, C
Daly, A
Fleming, C
Jordan, P
Kayyal, MY
Killeen, S
Lynch, N
McCarthy, A
Mustafa, H
O'Brien, S
O'Leary, P
Syed, WAS
Vernon, L
O'Duffy, F
McHugh, A
Moran, T
Callanan, D
Dias, A
Huang, L
Ionescu, A
Sheahan, P
Balasubramanian, I
Boland, M
Carrington, E
Conlon, K
Cullinane, C
Evoy, D
Fagan, J
Fearon, N
Gallagher, T
Geary, E
Geraghty, J
Hanly, A
Heneghan, H
Kennedy, N
Kennelly, R
Maguire, D
Martin, ST
McCartan, D
McDermott, EW
McPartland, D
Ng, KC
Prichard, RS
Stafford, T
Winter, D
Alazawi, D
Barry, C
Boyle, T
Butt, W
Connolly, E
Donlon, N
Donohue, C
Fahey, BA
Farrell, R
Fitzgerald, C
Kinsella, J
Larkin, J
Lennon, P
Maguire, PJ
Mccormick, P
Mehigan, BJ
Mohan, H
Nugent, TS
O'Sullivan, H
Ravi, N
Reynolds, JV
Rogers, A
Shokuhi, P
Smith, J
Smith, LA
Timon, C
Bashir, Y
Bass, G
Conlon, K
Connelly, T
Creavin, B
Earley, H
Elliott, JA
Gillis, A
Kavanagh, D
Madden, A
Manecksha, RP
Neary, P
O'Connell, C
O'riordan, J
Reynolds, IS
Rice, D
Ridgway, P
Thomas, A
Umair, M
Whelan, M
Carroll, P
Collins, C
Corless, K
Finnegan, L
Fowler, AL
Hogan, A
Kerin, M
Lowery, A
McAnena, P
McKevitt, K
Nugent, E
Ryan, É
Coffey, JC
Cunningham, RM
Devine, M
Nally, DM
Peirce, C
Tormey, S
Hardy, N
Neary, P
O'Malley, S
Ryan, M
Gaziants, V
Gold- Deutch, R
Lavy, R
Kalmovich-Muallem, L
Zmora, O
Macina, S
Mariani, NM
Opocher, E
Pisani Ceretti, A
Ferrari, F
Odicino, F
Sartori, E
Cotsoglou, C
Granieri, S
Bianco, F
Camillo', A
Colledan, M
Tornese, S
Zambelli, MF
Bissolotti, G
Fusetti, S
Lemma, F
Marino, M
Marino, MV
Mirabella, A
Vaccarella, G
Sena, G
Agostini, C
Alemanno, G
Bartolini, I
Bergamini, C
Bruscino, A
Checcucci, C
De Vincenti, R
Di Bella, A
Fambrini, M
Fortuna, L
Maltinti, G
Muiesan, P
Petraglia, F
Prosperi, P
Ringressi, MN
Risaliti, M
Sorbi, F
Taddei, A
Tucci, R
Bassi, C
Bortolasi, L
Campagnaro, T
Casetti, L
Conci, S
De Pastena, M
Esposito, A
Fontana, M
Guglielmi, A
Landoni, L
Malleo, G
Marchegiani, G
Nobile, S
Paiella, S
Pedrazzani, C
Rattizzato, S
Ruzzenente, A
Salvia, R
Turri, G
Tuveri, M
Altomare, DF
Papagni, V
Picciariello, A
Bellora, P
D'Aloisio, G
Ferrari, M
Francone, E
Gentilli, S
Nikaj, H
Andreani, L
Bianchini, M
Capanna, R
Caretto, M
Chiarugi, M
Coccolini, F
Cremonini, C
Di Franco, G
Domenici, L
Furbetta, N
Gadducci, A
Garibaldi, S
Gianardi, D
Giannini, A
Guadagni, S
Morelli, L
Musetti, S
Palmeri, M
Perutelli, A
Simoncini, T
Tartaglia, D
Anania, G
Carcoforo, P
Chiozza, M
De Troia, A
Koleva Radica, M
Portinari, M
Sibilla, MG
Urbani, A
Fabbri, N
Feo, CV
Gennari, S
Parini, S
Righini, E
Ampollini, L
Arcuri, MF
Bellanti, L
Bergonzani, M
Bertoli, G
Bocchialini, G
Cattelani, L
D'Angelo, G
Gussago, F
Lanfranco, D
Manigrasso, E
Musini, L
Poli, T
Polotto, S
Santoro, GP
Varazzani, A
Aguzzoli, L
Annessi, V
Borgonovo, G
Castro Ruiz, C
Coiro, S
Falco, G
Mandato, VD
Mastrofilippo, V
Montella, MT
Zizzo, M
Grossi, U
Novello, S
Romano, M
Rossi, S
Zanus, G
Esposito, G
Frongia, F
Pisanu, A
Podda, M
Belluco, C
Lauretta, A
Montori, G
Moras, L
Olivieri, M
Bussu, F
Carta, AG
Cossu, ML
Cottu, P
Fancellu, A
Feo, CF
Ginesu, GC
Giuliani, G
Madonia, M
Perra, T
Piras, A
Porcu, A
Rizzo, D
Scanu, AM
Tedde, A
Tedde, M
Aversano, A
Carbone, F
Delrio, P
Di Lauro, K
Fares Bucci, A
Rega, D
Spiezio, G
Pirozzolo, G
Recordare, A
Vignotto, C
Badalamenti, G
Campisi, G
Cordova, A
Franza, M
Maniaci, G
Rinaldi, G
Toia, F
Calabrò, M
Farnesi, F
Lunghi, EG
Muratore, A
Pipitone Federico, NS
D'Andrea, G
Familiari, P
Picotti, V
De Palma, G
Luglio, G
Pagano, G
Tropeano, FP
Antonelli, B
Baldari, L
Beltramini, GA
Boni, L
Cassinotti, E
Gianni', A
Pignataro, L
Rossi, G
Torretta, S
Abatini, C
Baia, M
Biasoni, D
Bogani, G
Cadenelli, P
Capizzi, V
Cioffi, SPB
Citterio, D
Comini, LV
Cosimelli, M
Fiore, M
Folli, S
Gennaro, M
Giannini, L
Gronchi, A
Guaglio, M
Macchi, A
Martinelli, F
Mazzaferro, V
Mosca, A
Pasquali, S
Piazza, C
Raspagliesi, F
Rolli, L
Salvioni, R
Sarpietro, G
Sarre, C
Sorrentino, L
Agnes, A
Alfieri, S
Belia, F
Biondi, A
Cauteruccio, M
Cozza, V
D'Ugo, D
De Simone, V
Fagotti, A
Gasparini, G
Gordini, L
Litta, F
Lombardi, CP
Lorenzon, L
Maccauro, G
Marra, AA
Marzi, F
Moro, A
Parello, A
Perrone, E
Persiani, R
Ratto, C
Rosa, F
Saponaro, G
Scambia, G
Scrima, O
Sganga, G
Tudisco, R
Vitiello, R
Ziranu, A
Belli, A
Granata, V
Izzo, F
Palaia, R
Patrone, R
Carrano, FM
Carvello, MM
De Virgilio, A
Di Candido, F
Ferreli, F
Gaino, F
Mercante, G
Rossi, V
Spinelli, A
Spriano, G
De Nardi, C
Donati, DM
Frisoni, T
Palmerini, E
Aprile, A
Barra, F
Batistotti, P
Ferrero, S
Fregatti, P
Massobrio, A
Pertile, D
Scabini, S
Soriero, D
Sparavigna, M
Adamoli, L
Ansarin, M
Cenciarelli, S
Chu, F
De Berardinis, R
Fumagalli Romario, U
Mastrilli, F
Pietrobon, G
Tagliabue, M
Badellino, E
Biglia, N
Chiado' Piat, F
Ferrero, A
Massobrio, R
De Manzoni Garberini, A
Mazzotti, F
Pasini, F
Ugolini, G
Barone, R
Birolo, SL
Caccetta, M
Deirino, A
Garino, M
Grasso, M
Marafante, C
Masciandaro, A
Moggia, E
Mungo, S
Murgese, A
Raggio, E
Federico, P
Maida, P
Marra, E
Marte, G
Petrillo, A
Tammaro, T
Tufo, A
Berselli, M
Borroni, G
Cocozza, E
Conti, L
Desio, M
Livraghi, L
Marchionni, V
Quintodei, V
Rizzi, A
Baldi, C
Corbellini, C
Sampietro, GM
Bordoni, P
Clarizia, G
Fleres, F
Franzini, M
Grechi, A
Longhini, A
Spolini, A
Cellerino, P
Galfrascoli, E
Iacob, G
Baldini, E
Capelli, P
Conti, L
Isolani, SM
Ribolla, M
Bondurri, A
Colombo, F
Ferrario, L
Guerci, C
Maffioli, A
Armao, T
Ballabio, M
Bisagni, P
Gagliano, A
Longhi, M
Madonini, M
Pizzini, P
Baietti, AM
Biasini, M
Maremonti, P
Neri, F
Prucher, GM
Ricci, S
Ruggiero, F
Zarabini, AG
Impellizzeri, H
Inama, M
Moretto, G
Barmasse, R
Mochet, S
Morelli, L
Usai, A
Bianco, F
Incollingo, P
Giacometti, M
Zonta, S
Marino Cosentino, L
Sagnotta, A
Dell'Oro, C
Fruscio, R
Grassi, T
Negri, S
Nespoli, LC
Tamini, N
Zambetti, B
Anastasi, A
Bartalucci, B
Bellacci, A
Canonico, G
Capezzuoli, L
Di Martino, C
Ipponi, P
Linari, C
Montelatici, M
Nelli, T
Spagni, G
Tirloni, L
Vitali, A
Abate, E
Casati, M
Casiraghi, T
Laface, L
Schiavo, M
Arminio, A
Cotoia, A
Lizzi, V
Vovola, F
Vergari, R
D'Ugo, S
Depalma, N
Spampinato, MG
Annicchiarico, A
Catena, F
Giuffrida, M
Perrone, G
Baronio, G
Carissimi, F
Montuori, M
Pinotti, E
Bartolucci, P
Binda, B
Brachini, G
Bruzzaniti, P
Chiappini, A
Chiarella, V
Ciccarone, F
Cicerchia, PM
Cirillo, B
Crocetti, D
De Toma, G
Di bartolomeo, A
Duranti, G
Fiori, E
Fonsi, GB
Franco, G
Frati, A
Giugliano, M
Iannone, I
La Torre, F
Lapolla, P
Leonardo, C
Marruzzo, G
Meneghini, S
Mingoli, A
Ribuffo, D
Salvati, M
Santoro, A
Sapienza, P
Scafa, AK
Simonelli, L
Zanacana, G
Zambon, M
Zuppi, E
Capolupo, GT
Carannante, F
Caricato, M
Mascianà, G
Mazzotta, E
Gattolin, A
Migliore, M
Rimonda, R
Sasia, D
Travaglio, E
Chessa, A
Fiorini, A
Norcini, C
Colletti, G
Confalonieri, M
Costanzi, A
Frattaruolo, C
Mari, G
Monteleone, M
Bandiera, A
Bocciolone, L
Bonavina, G
Candiani, M
Candotti, G
De Nardi, P
Gagliardi, F
Medone, M
Mortini, P
Negri, G
Parise, P
Piloni, M
Sileri, P
Vignali, A
Belvedere, A
Bernante, P
Bertoglio, P
Boussedra, S
Brunocilla, E
Cervellera, M
Cescon, M
Cipriani, R
Cisternino, G
De Crescenzo, E
De Iaco, P
Del Gaudio, M
Dondi, G
Droghetti, M
Germinario, G
Gori, A
Frio, F
Jovine, E
Mineo Bianchi, F
Morezzi, D
Neri, J
Parlanti, D
Perrone, AM
Pezzuto, AP
Pignatti, M
Pinto, V
Poggioli, G
Ravaioli, M
Rottoli, M
Russo, IS
Sartarelli, L
Schiavina, R
Serenari, M
Serra, M
Solli, P
Tonini, V
Taffurelli, M
Tanzanu, M
Tesei, M
Violante, T
Zanotti, S
Borghi, F
Cianflocca, D
Di Maria Grimaldi, S
Donati, D
Gelarda, E
Geretto, P
Giraudo, G
Giuffrida, MC
Maione, F
Marano, A
Palagi, S
Pellegrino, L
Peluso, C
Giaccardi, S
Testa, V
Agresta, F
Prando, D
Zese, M
Aquila, F
Gambacciani, C
Lippa, L
Pieri, F
Santonocito, OS
Armatura, G
Bertelli, G
Frena, A
Marinello, P
Notte, F
Patauner, S
Scotton, G
Fulginiti, S
Gallo, G
Sammarco, G
Vescio, G
Balercia, P
Catarzi, L
Consorti, G
Asti, ELG
Bernardi, D
Bonavina, L
Lovece, A
Di Marzo, F
Fujiwara, H
Hashimoto, D
Yamaki, S
Yamamoto, T
Daiko, H
Ishikawa, M
Ishiyama, K
Iwata, S
Kanematsu, K
Kanemitsu, Y
Kato, T
Kawai, A
Kobayashi, E
Kobayashi Kato, M
Moritani, K
Nakagawa, M
Nakatani, F
Oguma, J
Tanase, Y
Uno, M
Hada, T
Iwahashi, H
Miyamoto, M
Suminokura, J
Takano, M
Fujiwara, K
Fujiwara, N
Kurosaki, A
Ababneh, H
Al Abdallah, M
Ayasra, F
Ayasra, Y
Hammad, F
Qasem, A
Abu Za'nouneh, FJ
Al-Shraideh, AA
Fahmawee, T
Hmedat, A
Ibrahim, A
Obeidat, K
Abdel Al, S
Abdel Jalil, R
Abou Chaar, MK
Al-Masri, M
Al-Najjar, H
Alawneh, F
Alsaraireh, O
Elayyan, M
Ghanem, R
Lataifeh, I
Fakhradiyev, I
Saliev, T
Tanabayeva, S
Almahmeed, H
Almazeedi, S
Alsabah, S
Jamal, M
Aldokali, N
Senossi, O
Subhi, MT
Algallai, M
Alwarfly, S
AlZAEDE, S
Gahwagi, M
Moftah, M
Abusannoga, M
Alawami, A
Alawami, M
Albashri, M
Malek, A
Burgan, D
Kamoka, E
Kilani, AI
Salamah, A
Salem, M
Shuwayyah, A
Abdelkabir, M
Altomi, I
Altoumi, M
Bouhuwaish, A
Elmabri, A
Omar, M
Taher, AS
Abdulwahed, E
Alshareea, E
Aribi, N
Aribi, S
Biala, M
Ghamgh, R
Morgom, M
Alansari, SAA
Aldayri, Z
Alsoufi, A
Elhadi, A
Elhajdawe, F
Ellojli, I
ERgebi, AAD
Kredan, A
Msherghi, A
Nagib, T
Abudher, A
Alshareef, K
Elamin, F
Bradulskis, S
Dainius, E
Kubiliute, E
Kutkevicius, J
Parseliunas, A
Subocius, A
Venskutonis, D
Rasoaherinomenjanahary, F
Razafindrahita, JB
Samison, LH
Ong, EC
Abdul Maei, N
Ngo, CW
Ramasamy, S
Hamdan, KH
Ibrahim, MR
Tan, JA
Thanapal, MR
Choong, E
Lim, RZM
Amin Sahid, N
Hayati, F
Jayasilan, J
Sriram, RK
Subramaniam, S
Ibrahim, AF
Che jusoh, A
Hussain, AH
Mohamed Sidek, AS
Mohd Yunus, MF
Soh, JY
Wong, MP
Zakaria, AD
Zakaria, Z
Kampan, N
Mohd Azman, ZA
Nur Azurah, AG
Zainuddin, AA
Fadzli, AN
Fathi, NQ
Koh, PS
Liew, YT
Roslani, AC
Tang, CY
Teoh, LY
Wong, WJ
Xavier, R
Yahaya, AS
Alvarez, MR
Arrangoiz, R
Cordera, F
De la Rosa Abaroa, MA
Gómez-Pedraza, A
Hernandez, R
Maffuz-Aziz, A
Posada, JA
Lupián-Angulo, AI
Soulé Martínez, CE
Aboharp Hasan, Z
Alvarado Silva, C
Bazan Soto, A
Hernández Rubio, A
Jiménez Villanueva, X
Otoniel, LR
Sosa Duran, EE
Becerra García, FC
Melchor-Ruan, J
Romero Bañuelos, E
Vilar-Compte, D
Alfaro-Goldaracena, A
Buerba, GA
Castillejos-Molina, RA
Chan, C
Dominguez-Rosado, I
Medina-Franco, H
Mercado, MÁ
Oropeza-Aguilar, M
Peña Gómez Portugal, E
Posadas-Trujillo, OE
Rodriguez-Covarrubias, F
Salgado-Nesme, N
Sarre, C
Vilatoba, M
Arkha, Y
Bechri, H
El Ouahabi, A
Oudrhiri, MY
El Azhari, A
Louraoui, SM
Rghioui, M
Bougrine, M
Derkaoui hassani, F
El abbadi, N
Amrani, L
Belkhadir, ZH
Benkabbou, A
Chakib, O
El Ahmadi, B
El Bouazizi, Y
Essangri, H
Ghannam, A
Majbar, AM
Mohsine, R
Souadka, A
Borgstein, ABJ
Gisbertz, SS
Van Berge Henegouwen, MI
Hompes, R
Meima-van Praag, EM
Pronk, A
Sharabiany, S
Grotenhuis, B
Hartveld, L
Reijers, S
Van Houdt, W
Baaij, J
Bolster-van Eenennaam, M
De Graaff, M
Sloothaak, D
Van Duijvendijk, P
Ebben, LDA
Kuiper, SZ
Melenhorst, J
Poeze, M
Sluijpers, NRF
Vaassen, LAA
Posma-Bouman, L
Derksen, T
Franken, J
Oosterling, S
De Bree, R
Konsten, J
Van Heinsbergen, M
Adeyeye, A
Akinmade, A
Enoch, E
Fayose, S
Abur, P
Fidelis, L
Nwabuoku, SE
Oyelowo, N
Sholadoye, TT
Tolani, MA
Olaogun, J
Abiyere, H
Adebara, I
Adeniyi, A
Adeyemo, O
Babalola, O
Bakare, A
Banjo, O
Okunlola, A
Adeniran, A
Atobatele, K
Eke, G
Faboya, O
Ogunyemi, A
Omisanjo, O
Oshodi, O
Oshodi, Y
Williams, O
Ademuyiwa, A
Afolabi, B
Akinajo, O
Alakaloko, F
Atoyebi, O
Balogun, O
Belie, O
Bode, C
Chibuike George, I
Elebute, O
Ladipo-Ajayi, O
Ohazurike, E
Okunowo, A
Olajide, TO
Seyi-Olajide, J
Daniel, A
Egbuchulem, IK
Lawal, TA
Nwaorgu, O
Ogundoyin, O
Olulana, D
Onakoya, P
Oyelakin, O
Abdullahi, H
Agida, E
Aisuodionoe-Shadrach, O
Ajibola, H
Akaba, G
Sani, AS
Chinda, J
Dawang, Y
Garba, S
Mshelbwala, P
Obande, J
Olori, S
Olute, A
Osagie, O
Pius Ogolekwu, I
Umar, A
Abdur-Rahman, L
Adeleke, N
Adeyeye, A
Aremu, I
Bello, J
Olasehinde, O
Popoola, A
Raji, HO
Massoud, JG
Massoud, R
Sorour, TM
Abassy, J
Ahmed, K
Alvi, A
Arshad, M
Khan, S
Pirzada, A
Saleem, A
Siddiqui, T
Turk, K
Hanif, F
Haroon, M
Khan, MI
Jamal, A
Kerawala, AA
Memon, AS
Nafees Ahmed, R
Rai, L
Javed, S
Mahmood, U
Shabbir, RK
Yaqoob, E
Afzal, A
Ahmed Riaz, S
Akbar, A
Ali, AA
Ali, G
Janjua, A
Mohsin, M
Naqi, SA
Saleem, I
Shaukat, A
Sohail, M
Afzal, MF
Khokhar, MI
Latif, F
Ayub, B
Hassan, N
Martins, RS
Ramesh, P
Sayyed, R
Ayyaz, M
Butt, U
Kashif, M
Khan, WH
Qureshi, AU
Umar, M
Waris Farooka, M
Wasim, T
Bhatti, ABH
Ayubi, A
Rashid, I
Waqar, SH
Al-Slaibi, I
I. A. Alzeerelhouseini, H
Jobran, F
Abukhalaf, SA
Arrue, E
Cukier, M
Rodriguez-Zentner, H
Borda-Luque, G
León Palacios, JL
Lizzetti, G
Vasquez Ojeda, XP
Falcon Pacheco, GM
Robles, R
Jocson, R
Teh, C
Uy Magadia, E
Major, P
Bak, M
Dubienska, K
Lawnicka, A
Murawa, D
Bobinski, M
Kotarski, J
Rasoul-Pelinska, K
Brociek, A
Chloupek, A
Janik, M
Kowalewski, P
Kwiatkowski, A
Panasiewicz, P
Roszkowski, R
Rot, P
Sroczynski, P
Waledziak, M
Azevedo, C
Machado, D
Mendes, F
De Sousa, X
Fernandes, U
Ferreira, C
Guidi, G
Leal, C
Marçal, A
Marques, R
Martins, D
Melo, A
Tenreiro, N
Vaz Pereira, R
Vieira, B
Almeida, JI
Almeida-Reis, R
Correia de Sá, T
Costa, MJMA
Fernandes, V
Ferraz, I
Lima da Cruz, L
Lima da Silva, C
Lopes, L
Machado, N
Marialva, J
Nunes Coelho, M
Pedro, J
Pereira, C
Ribeiro, A
Ribeiro, CG
Santos, R
Saraiva, P
Silva, RL
Tavares, F
Teixeira, M
Valente, P
Almeida, AC
Amaral, MJ
Andrade, R
Athayde Nemésio, R
Breda, D
Camacho, C
Canhoto, C
Colino, M
Correia, S
Costa, M
De Barros, J
De Oliveira López, AL
Duque, M
Garrido, S
Guerreiro, P
Guimarães, A
Lázaro, A
Lopes, C
Martins, R
Nogueira, O
Oliveira, A
Oliveira, JM
Rodrigues, M
Ruivo, A
Santos, E
Silva, M
Simões, J
Valente da Costa, A
Almeida, A
Castanheira Rodrigues, S
Cavaleiro Leitão de Carvalho, AS
Devezas, V
Faria, CS
Jácome, F
Magalhães Maia, M
Nogueiro, J
Pereira, A
Pereira-Neves, A
Pina-Vaz, T
Santos-Sousa, H
Silveira, H
Vaz, S
Vieira, P
Gomes da Costa, A
Lobo Antunes, I
Pinto, J
Tojal, A
Cardoso, N
Cardoso, P
Domingues, JC
Henriques, P
Manso, MI
Martins dos Santos, G
Martins, R
Morais, H
Pereira, R
Revez, T
Ribeiro, R
Ribeiro, VI
Soares, A
Sousa, S
Teixeira, J
Amorim, E
Baptista, VH
Cunha, MF
Dias, B
Fazenda, A
Melo Neves, JP
Policarpo, F
Sampaio da Nóvoa Gomes Miguel, II
Veiga, D
Bandovas, JP
Borges, N
Branquinho, A
Chumbinho, B
Correia, J
Fidalgo, H
Figueiredo de Barros, I
Frade, S
Gomes, J
Kam da Silva Andrade, A
Maciel, J
Pereira Rodrigues, A
Pina, S
Silva, N
Silveira Nunes, I
Sousa, R
Ascensão, J
Azevedo, P
Costeira, B
Cunha, C
Garrido, R
Gomes, H
Lourenço, I
Mendinhos, G
Miranda, P
Nobre Pinto, A
Peralta Ferreira, M
Ribeiro, J
Rio Rodrigues, L
Sousa Fernandes, M
Azevedo, J
Galvão, D
Soares, AC
Vieira, A
Vieira, B
Patrício, B
Santos, PMDD
Vieira Paiva Lopes, AC
Cunha, R
Faustino, A
Freitas, A
Jacob Oliveira, B
Martins, AB
Mendes, JR
Parreira, R
Rosa, J
Teves, M
Abreu da Silva, A
Claro, M
Costa Santos, D
Deus, AC
Grilo, JV
Castro Borges, F
Corte Real, J
Henriques, S
Lima, MJ
Matos Costa, P
Alagoa Joao, A
Azevedo, P
Camarneiro, R
Capunge, I
Fragoso, M
Frazão, J
Martins, A
Pedro, V
Pera, R
Ramalho de Almeida, F
Sampaio Soares, A
Vale, R
Vasconcelos, M
Brito da Silva, F
Caiado, A
Fonseca, F
Ângelo, M
Baiao, JM
Martins Jordão, D
Vieira Caroço, T
Messias, J
Millan, A
Salgado, I
Santos, P
Baía, C
Canotilho, R
Correia, AM
Ferreira Pinto, AP
Peyroteo, M
Videira, JF
Escobar, P
Maldonado Santiago, M
Kassir, R
Sauvat, F
Bonci, E
Gata, V
Titu, S
Bezede, C
Chitul, A
Ciofic, E
Cristian, D
Grama, F
Pirtea, L
Secosan, C
Ciubotaru, C
Negoi, I
Negoita, VM
Stoica, B
Ginghina, O
Iordache, N
Iosifescu, RV
Mardare, M
Mirica, RM
Spanu, A
Văcărasu, AB
Zamfir-Chiru-Anton, M
Garmanova, T
Kazachenko, E
Markaryan, D
Rodimov, S
Tsarkov, P
Tulina, I
Abelevich, A
Bazaev, A
Kokobelyan, AK
Yanishev, A
Litvin, A
Litvina, Y
Provozina, A
Agapov, M
Galliamov, E
Kakotkin, V
Kubyshkin, V
Semina, E
Novikova, A
Zakharenko, A
Alshahrani, M
Alsharif, F
Eskander, M
Al Raddadi, R
Majrashi, S
Mashat, A
Akeel, N
Alharthi, M
Aljiffry, M
Basendowah, M
Farsi, A
Ghunaim, M
Khoja, A
Maghrabi, A
Malibary, N
Nassif, M
Nawawi, A
Saleem, A
Samkari, A
Trabulsi, N
A Azab, M
Aldosri, M
Alghanem, A
Alguraigari, A
ALjohani, K
Alqahtani, D
Alzaidi, TM
Basyouni, A
Elhussain, E
Jaloun, H
Mudawi, I
Shafei, M
Al Awwad, S
Alghamdi, M
Alnumani, T
Nasser, M
Said bayazeed, A
Abdelrhman, S
Awad, S
Ghedan, S
I Sharara, M
Mashaly, A
Aburahmah, M
Al Otaibi, F
Al-alem, I
Al-Badawi, IA
AlDahash, H
Alhazzaa, N
Alhefdhi, A
Alhelal, B
AlKattan, K
Almalik, O
Alomair, A
Alomar, O
Alotaibi, NH
Alresaini, F
Alrifai, O
Alsakka, M
Alsalamah, R
Alsemari, M
Alsobhi, S
AlSumai, T
Farrash, F
Khan, P
Mahasin, Z
Othman, E
Pant, R
Robaidi, H
Saleh, W
Salem, H
Shaheen, M
Spangenberg, P
Velagapudi, S
Al Habes, H
Alkarak, S
Alqannas, M
Alyami, M
Alzamanan, M
Cortés-Guiral, D
Elawad, A
Adi, H
Al ahmad, F
Al Ayed, A
Al zahrani, A
Alalawi, Y
Alishi, Y
Alqahtani, B
AlAamer, O
Alriyees, L
Alselaim, N
Alfaifi, J
Alkreedees, N
Almutrafi, SN
Alramadhan, M
Alshitwi, A
D'Souza, J
Abdulkareem, A
Ajlan, A
Akkour, K
Al-Habib, A
Al-Khayal, K
Alatar, A
Alburakan, A
Alhalal, H
Alhassan, B
Alhassan, N
Aljassir, F
Alobeed, O
Alsaif, A
Alsaif, F
Alshammari, S
Alshaygy, I
Barry, M
Bin Nasser, A
Bin Traiki, T
Bokhari, A
Elwatidy, S
Helmi, H
Madkhali, A
Nouh, T
Rabah, PD
Zubaidi, A
Al Amri, A
Abdulfattah, F
Al Hasan, I
Al-Kharashi, E
Alanazi, F
Albaqami, F
Alghamdi, A
Alghuliga, A
Aljaber, F
Alsowaina, K
Alsuhaibani, A
Arab, N
Badahdah, F
Alobaysi, S
Alshahrani, A
Paunovic, I
Slijepcevic, N
Aleksic, L
Antic, A
Barisic, G
Ceranic, M
Ebrahimi, K
Galun, D
Grubac, Ž
Ivanovic, N
Jelenkovic, J
Kecmanovic, D
Kmezic, S
Knezevic, D
Krivokapic, Z
Latincic, S
Markovic, V
Matic, S
Miladinov, M
Pavlov, M
Pejovic, I
Radenkovic, D
Sabljak, P
Skrobic, O
Šljukic, V
Tadic, B
Vasljevic, J
Velickovic, D
Zivanovic, M
Doklestic, K
Gregoric, P
Ivancevic, N
Loncar, Z
Micic, D
Perovic, M
Srbinovic, L
Andrijasevic, S
Bozanovic, T
Cerovic Popovic, R
Dokic, M
Janjic, T
Jeremic, K
Kadija, S
Ladjevic Likic, I
Mirkovic, L
Pantovic, S
Pilic, I
Radojevic, M
Stefanovic, A
Vidakovic, S
Vilendecic, Z
Antic, S
Dunderovic, D
Jelovac, D
Jezdic, Z
Konstantinovic, V
Kotlar, B
Kuzmanovic, C
Lazic, M
Pajic, S
Petrovic, M
Popovic, F
Pucar, A
Romic, M
Sumrak, S
Vujanac, V
Bascarevic, V
Bogdanovic, I
Grujicic, D
Ilic, R
Jokovic, M
Milicevic, M
Milisavljevic, F
Miljkovic, A
Paunovic, A
Šcepanovic, V
Stanimirovic, A
Todorovic, M
Folic, M
Jotic, A
Krejovic Trivic, S
Milovanovic, J
Trivic, A
Bumbasirevic, U
Dzamic, Z
Kajmakovic, B
Prijovic, N
Zivkovic, M
Buta, M
Cvetkovic, A
Djurisic, I
Gacic, S
Goran, M
Inic, Z
Jeftic, N
Jevric, M
Jokic, V
Markovic, I
Milanovic, M
Nikolic, S
Pejnovic, L
Savkovic, N
Spurnic, I
Stevic, D
Stojiljkovic, D
Vucic, N
Zegarac, M
Karamarkovic, A
Kenic, M
Kovacevic, B
Krdzic, I
Milutinovic, V
Savic, G
Chan, CW
Lieske, B
Gális, B
Šimko, K
Cokan, A
Crnobrnja, B
Dovnik, A
Knez, J
Pakiž, M
Almgla, N
Bernon, M
Boutall, A
Cairncross, L
Chinnery, G
Herman, A
Hilton, T
Jonas, E
Kloppers, C
Malherbe, F
Mugla, W
Nel, D
Rayamajhi, S
Scriba, M
Van Wyngaard, T
Vogel, J
Castaño-Leon, AM
Delgado Fernandez, J
Eiriz Fernandez, C
Espino Segura-Illa, M
Esteban Sinovas, O
Garcia Perez, D
Gomez, P
Jimenez-Roldan, L
Lagares, A
Moreno-Gomez, L
Paredes, I
Pérez Núñez, A
Sánchez Aniceto, G
Santas Alegret, M
Fernández Rodríguez, P
Paniagua García Señorans, M
Sanchez-Santos, R
Vigorita, V
Acrich, E
Baena Sanfeliu, E
Barrios, O
Golda, T
Santanach, C
Serrano-Navidad, M
Sorribas Grifell, M
Vives, RV
Arce Gil, J
Escolà, D
Jiménez, A
Alcázar, JA
Angoso-Clavijo, M
Blanco-Antona, F
Carabias-Orgaz, A
Díaz Maag, R
Eguía Larrea, M
Esteban Velasco, C
Garcia, J
García-Plaza, AGP
Gonzalez-Muñoz, JI
Muñoz-Bellvis, L
Parreño-Manchado, FC
Sánchez Tocino, JM
Sanchez-Casado, AB
Trebol, J
Hernandez Gutierrez, J
Tébar Zamora, A
Sánchez Mozo, A
Cayetano Paniagua, L
Gomez Fernandez, L
Artigues, E
Bernal-Sprekelsen, JC
Catalá Bauset, JC
Gilabert-Estellés, J
Collera, P
Diaz Del Gobbo, R
Farre Font, R
Flores Clotet, R
Gómez Díaz, CJ
Guàrdia, N
Guariglia, CA
Osorio, A
Sanchez Jimenez, R
Sanchon, L
Soto Montesinos, C
Albi Martin, B
García Villayzán, JE
Alonso-Lamberti, L
Assaf, M
Baeza Pintado, N
Carabias, A
García-Quijada, J
Huertas Fernandez, MA
Jimenez Miramón, J
Jimenez, V
Jover, JM
Landeo Agüero, SA
Leon, R
Martín Salamanca, MB
Pérez Simón, V
Ponce, S
Rodriguez, JL
Salazar, A
Valle Rubio, A
Aguado, H
Aldecoa Ansorregui, I
Bravo Infante, R
De Lacy, FB
Di Somma, A
Díaz-Feijoo, B
Enseñat Nora, J
Fabregas, N
Ferrés, A
Gil Ibañez, B
Gonzalez Sanchez, JJ
Gracia, I
Hoyos Castro, JA
Lacy, AM
Langdon, C
Momblán, D
Morales, X
Oleaga, L
Otero, A
Pedrosa, L
Poblete Carrizo, J
Reyes Figueroa, LA
Roldan Ramos, P
Rumia-Arboix, J
Tercero-Uribe, AI
Topczewski, TE
Torales, J
Torne, A
Torné, R
Turrado-Rodriguez, V
Valero, R
Valverde, S
Anula, R
Avellana, R
Camarero Rodríguez, E
Catalán Garza, V
Dziakova, J
García Alonso, M
Lasses Martínez, B
López Antoñanzas, L
Muguerza, JM
Ochagavía, S
Peña Soria, MJ
Rivera-Alonso, D
Saez Carlin, P
Sánchez del Pueblo, C
Sanz Ortega, G
Sanz-Lopez, R
Torres, A
Garcés-Albir, M
Lopez, F
Martín-Arévalo, J
Moro-Valdezate, D
Pla-Marti, V
Beltrán de Heredia, J
De Andrés-Asenjo, B
Gómez Sanz, T
Jezieniecki, C
Nuñez Del Barrio, H
Ortiz de Solórzano Aurusa, FJ
Romero de Diego, A
Ruiz Soriano, M
Trujillo Díaz, J
Vazquez Fernandez, A
Lora-Cumplido, P
Sosa, MV
Balague, C
Ballester, E
Moral, A
Sánchez López, A
Targarona, EM
Galvan-Perez, A
Gonzalez-Gonzalez, E
Minaya Bravo, AM
San Miguel-Mendez, C
Alonso de la Fuente, N
Cazador Labat, M
Cecchini, L
Espinosa, CA
Jimenez Toscano, M
López Campillo, A
Mancebo, G
Martorell, P
Munarriz, M
Grau-Talens, EJ
Martin-Perez, B
Benavides Buleje, JA
Carrasco Prats, M
Fernández, PV
Fernández-López, A
García Escudero, D
García Porcel, VJ
Garcia Soria, V
Giménez Francés, C
González Valverde, FM
Gurrea-Almela, E
López-Morales, P
Marco Garrido, A
Martínez Alonso, JA
Medina, E
Muñoz Camarena, JM
Parra Baños, PA
Peña Ros, E
Ramirez Faraco, M
Ruiz-Marín, M
Sanchez Rodriguez, C
Valero Soriano, M
Allué Cabañuz, M
Colsa Gutiérrez, P
García Domínguez, M
Gimenez Maurel, T
Martín Anoro, LF
Ponchietti, L
Rodriguez Artigas, JM
Roldón Golet, M
Utrilla Fornals, A
Estaire Gómez, M
Fernández Camuñas, Á
Garcia Santos, EP
Jimenez Higuera, E
López de la Manzanara Cano, CA
Martínez-Pinedo, C
Moreno Pérez, A
Muñoz-Atienza, V
Padilla-Valverde, D
Picón Rodríguez, R
Redondo Calvo, FJ
Sánchez-García, S
Sanchez-Pelaez, D
Curtis Martínez, C
Fernández-Candela, A
Sánchez-Guillén, L
Colombari, RC
Del valle, E
Fernández, M
Lozano Lominchar, P
Rey Valcarcel, C
Steiner, MA
Tudela, M
Zorrilla Ortúzar, J
Alcaide Matas, F
García Pérez, JM
Troncoso Pereira, P
Blas Laina, JL
Cros, B
Escartin, J
Garcia Egea, J
Nogués, A
Talal El-Abur, I
Yánez, C
Mora-Guzmán, I
Cárdenas Puiggrós, L
Abellán, M
Achalandabaso Boira, M
Jorba, R
Memba Ikuga, R
Olona, C
Sales Mallafré, R
Aguilo, O
Cavallé Busquets, P
Gavalda Pellice, MGP
Jorda Sole, M
Mateu, I
Miralles Curto, M
Salinas Peña, J
Fernández Martínez, D
García Flórez, LJ
Solar-Garcia, L
Aragon Achig, EJ
Barbier, L
Caja Vivancos, P
Gainza, A
García Gutierrez, JJ
García-Operé, G
Gómez-Suárez, J
Jiménez-Jiménez, M
Mallabiabarrena Ormaechea, G
Marín, H
Martin Playa, P
Melchor Corcóstegui, I
Municio-Martín, JA
Oñate, M
Pascua-Gómez, LA
Pesántez Peralta, MA
Prieto Calvo, M
Rodriguez Fraga, A
Villalabeitia Ateca, I
De Andres Olabarria, U
Durán Ballesteros, M
Fernández Pablos, FJ
Ibáñez-Aguirre, FJ
Sanz Larrainzar, A
Ugarte-Sierra, B
Acosta Mérida, MA
Ortiz López, D
Yepes Cano, AF
Correa Bonito, A
De la Hoz Rodríguez, Á
Delgado Búrdalo, L
Di Martino, M
García Sánz, I
García Septiem, J
Maqueda González, R
Martin-Perez, E
Muñoz de Nova, JL
Calvo Espino, P
Guillamot Ruano, P
Colao García, L
Díaz Pérez, D
Esteban Agustí, E
Galindo Jara, P
Gutierrez Samaniego, M
Hernandez Bartolome, MA
Serrano González, J
Alonso Poza, A
Diéguez, B
García-Conde, M
Hernández-García, M
Losada, M
Chiesa-Estomba, CM
González García, JÁ
Larruscain, E
Sistiaga-Suárez, JA
Alvarez, E
Chavarrias, N
Frías, L
García Pineda, V
Gegúndez Simón, A
Gómez Rivas, J
Gortázar de las Casas, S
Gracia, M
Guevara, J
Hernández Gutierrez, A
Loayza, A
María Dolores, DT
Martí, C
Melendez, M
Moreno-Palacios, E
Perez, Y
Prieto Nieto, MI
Ramos-Martín, P
Rubio-Perez, I
Saavedra, J
Sánchez Méndez, JI
Siegrist Ridruejo, J
Toribio Vazquez, C
Urbieta, A
Yebes, A
Zapardiel, I
Aparicio-López, D
Cantalejo diaz, M
De Miguel Ardevines, MDC
Dobón Rascón, MÁ
Duque-Mallén, V
Gascon Ferrer, I
González-Nicolás Trébol, MT
Gracia-Roche, C
Herrero Lopez, M
Jariod Ferrer, UM
Kälviäinen, H
Lanzon, A
Martinez German, A
Matute, M
Redondo, C
Sánchez Fuentes, N
Santero-Ramirez, MS
Saudí, S
Simón Sanz, MV
Uson, T
Blazquez Martin, A
Diez Alonso, M
García Rico, E
Garcia-Loarte Gomez, E
Garcia-Moreno Nisa, F
Gutierrez Calvo, A
Hernandez, P
Lasa, I
Mendoza-Moreno, F
Morales Palacios, N
Ovejero Merino, E
Vera Mansilla, C
Acero, J
Haddad, A
Barranquero, AG
Caballero Silva, U
Cabañero Sánchez, A
Cavestany Garcia-Matres, C
Cerro Zaballos, C
Fra Fernández, S
Moreno Mata, N
Muñoz Molina, GM
Núñez, J
Ocaña, J
Ramos, D
Acebes García, F
Bailón, M
Bueno Cañones, AD
Choolani Bhojwani, E
Marcos-Santos, P
Miguel, T
Pacheco Sánchez, D
Pérez-Saborido, B
Sanchez Gonzalez, J
Tejero-Pintor, FJ
Alconchel, F
Conesa, A
Gil Martínez, J
Gutiérrez Fernández, AI
Lopez Abad, A
Nicolás-López, T
Ramirez Romero, P
Roca Calvo, MJ
Rodrigues, K
Ruiz Manzanera, JJ
Soriano, AI
Cano, A
Capitan-Morales, L
Cintas Catena, J
Gomez-Rosado, J
Oliva Mompean, F
Pérez Sánchez, MA
Río Lafuente, FD
Torres Arcos, C
Valdes-Hernandez, J
Bruna Esteban, M
Cholewa, H
Domingo, S
Frasson, M
Lago, V
Marina Martin, T
Martínez Chicote, C
Sancho-Muriel, J
Estraviz-Mateos, B
Fernández Gómez Cruzado, L
González de Miguel, M
Landaluce-olavarria, A
Lecumberri, D
Abad Gurumeta, A
Abad-Motos, A
Martínez-Hurtado, E
Ripollés-Melchor, J
Ruiz Escobar, A
Cuadrado-García, A
Garcia-Sancho Tellez, L
Heras Aznar, J
Maté Mate, P
Ortega Vázquez, I
Picardo, AL
Rojo López, JA
Sanchez Cabezudo Noguera, F
Serralta de Colsa, D
Anchuelo Latorre, J
Cagigas Fernandez, C
Caiña Ruiz, R
Fernandez Diaz, MJ
Gomez Ruiz, M
Hernanz, F
Jimeno Fraile, J
Martínez-Pérez, P
Poch, C
Santarrufina Martinez, S
Valbuena Jabares, V
Moliner-Sachez, C
Pingarron-Martin, L
Rey-Biel, J
Ruiz Martin, I
Cagigal Ortega, EP
Cervera, I
Díaz Peña, P
Garcia de Castro Rubio, E
Enjuto, D
Fernández Bernabé, P
Garcés García, R
Gonzalez, J
Hernández, I
Herrera-Merino, N
Marqueta De Salas, M
Martinez Pascual, P
Perez Gonzalez, M
Ramos Bonilla, A
Rodríguez Gómez, L
Alfonso Garcia, M
Craus-Miguel, A
Fernández Vega, L
Ferrer-Inaebnit, E
Gil Catalán, A
González Argente, FX
Jeri, S
Oseira, A
Pujol Cano, N
Segura-Sampedro, JJ
Soldevila Verdeguer, C
Villalonga, B
Bescós, C
Blanco-Colino, R
Brana, I
Caimari, B
De Pablo García-Cuenca, A
Duran-Valles, F
Espin-Basany, E
Giralt López de Sagredo, J
Pamias, J
Pellino, G
Prat, N
Pujol Pina, R
Saez barba, M
Arulanantham, A
Bandara, GBKD
Jayarajah, U
Ravindrakumar, S
Rodrigo, VSD
Ali Adil, AA
Elhafiz, MHY
Ali, EE
Awadelkarim, M
Bakheit, I
Elbahri, H
Hamid, HKS
Essa, MEA
Ahmed, AA
Hassan, A
Hilles, MMY
Saleh, M
Arkani, S
Freedman, J
Elbe, P
Lindqvist, EK
Angenete, E
Park, J
Taflin, H
Greiff, L
Hagander, L
Älgå, A
Heinius, G
Nordberg, M
Pieniowski, E
Gkekas, I
Löfgren, N
Rutegård, M
Sund, M
Arigoni, M
Bernasconi, M
Christoforidis, D
Di Giuseppe, M
La Regina, D
Mongelli, F
Chevallay, M
Dwidar, O
Gialamas, E
Sauvain, M
Giger, R
Hool, S
Klenke, F
Kollàr, A
Kurze, C
Mueller, SA
Kiessling, S
Stoeckli, S
Adamina, M
Bächler, T
Crugnale, AS
Giardini, M
Guglielmetti, L
Peros, G
Solimene, F
Gass, M
Metzger, J
Scheiwiller, A
Gutschow, C
Turina, M
Al Asadi, T
Alkhateb, S
Altom, R
Bakkar, B
Maa Albared, S
Melhem, S
Hamdan, A
Hammed, A
Hammed, S
Hossain, M
Mahfoud, M
Moussa, A
Alsayyad, R
Alsrouji, S
Ashour, G
Hareth Al-Nahr, M
Slitin, A
Tanos, C
Kacem, MJ
Maghrebi, H
Sebai, A
Aghayeva, A
Hamzaoglu, I
Sahin, I
Akaydin, E
Aliyeva, Z
Aytac, E
Baca, B
Dülgeroglu, O
Ozben, V
Ozmen, BB
Uras, C
Arikan, AE
Bilgin, IA
Bozkirli, B
Ceyhan, GO
Kara, H
Karahasanoglu, T
Uras, C
Celik, H
Meydanli, MM
Akbas, A
Altinel, Y
Calikoglu, F
Ercan, G
Ercetin, C
Hacim, NA
Meriç, S
Tokocin, M
Vartanoglu, T
Yigitbas, H
Akilli, H
Ayhan, A
Kuscu, E
Dogangün, M
Iflazoglu, N
Yalkin, Ö
Turna, A
Onan, MA
Akgor, U
Cennet, O
Dincer, HA
Erol, T
Gultekin, M
Orhan, N
Ozgul, N
Salman, MC
Soyak, B
Aydemir, L
Basaran, B
Kara, H
Sen, C
Ulusan, M
Açikgöz, AS
Alhamed, A
Aykanat, Y
Bese, T
Cebi, S
Demirkiran, F
Ergün, S
Kayan, B
OZcelik, MF
Sanli, AN
Uludag, SS
Velidedeoglu, M
Zengin, AK
Bozkurt, MA
Kara, Y
Kocatas, A
Candas Altinbas, B
Çekiç, AB
Eyuboglu, K
Guner, A
Türkyilmaz, S
Usta, MA
Cimenoglu, B
Demirhan, R
Saracoglu, K
Azamat, IF
Balik, E
Bugra, D
Giray, B
Kulle, CB
Taskiran, C
Vatansever, D
Güler, SA
Güresin, A
Tatar, OC
Utkan, NZ
Yildirim, A
Yüksel, E
Abbasov, A
Yanar, H
Ugurlu, MU
Akin, E
Altintoprak, F
Bayhan, Z
Cakmak, G
Çapoglu, R
Çelebi, F
Demir, H
Dikicier, E
Firat, N
Gönüllü, E
Kamburoglu, MB
Kocer, B
Küçük, IF
Mantoglu, B
Çolak, E
Kucuk, GO
Uyanik, MS
Goksoy, B
Bozkurt, E
Citgez, B
Mihmanli, M
Tanal, M
Yetkin, G
Akalin, M
Arican, C
Avci, EK
Aydin, C
Demirli Atici, S
Emiroglu, M
Kaya, T
Kebabçi, E
Kilinc, G
Kirmizi, Y
Ögücü, H
Salimoglu, S
Sert, I
Tugmen, C
Tuncer, K
Uslu, G
Yesilyurt, D
Karaman, E
Kolusari, A
Yildiz, A
Gultekin, FA
Lule, H
Oguttu, B
Abdelgalil, K
Agilinko, J
Ahmeidat, A
Barabasz, M
Bekheit, M
Cheung, LK
Colloc, T
Cymes, W
Elhusseini, M
Gradinariu, G
Hannah, A
Kamera, BS
Mignot, G
Shaikh, S
Sharma, P
Abu-Nayla, I
Agrawal, A
Al-Mohammad, A
Ali, S
Ashcroft, J
Azizi, A
Baker, O
Balakrishnan, A
Byrne, M
Colquhoun, A
Cotter, A
Coughlin, P
Davies, RJ
Durrani, A
Elshaer, M
Fordington, S
Forouhi, P
Georgiades, F
Grimes, H
Habeeb, A
Hudson, V
Hutchinson, P
Irune, E
Jah, A
Khan, DZ
Kolias, A
Kyriacou, H
Lamb, B
Liau, S
Luke, L
Mahmoud, R
Mannion, R
Masterson, L
Mitrofan, C
Mohan, M
Morris, A
Murphy, S
O'Neill, JR
Price, S
Pushpa-rajah, J
Raby-Smith, W
Ramzi, J
Rooney, SM
Santarius, T
Singh, AA
Stewart, GD
Tan, XS
Townson, A
Tweedle, E
Walker, C
Waseem, S
Yordanov, S
Jones, T
Kattakayam, A
Loh, C
Lunevicius, R
Nunes, Q
Pringle, S
Schache, A
Shaw, R
Sheel, A
Sud, A
Sundhu, M
Rossborough, C
Angelou, D
Choynowski, M
McAree, B
McCanny, A
Neely, D
Kamel, F
Kumar, L
Madani, R
Nisar, P
Tutoveanu, G
Ali, S
Bittar, MN
Creanga, M
Elniel, M
Law, J
Youssef, M
Ahad, S
De La Cruz Monroy, MFI
Hashem, M
Langlands, F
Mosley, F
Oktseloglou, V
Omar, I
Patel, F
Alanbuki, A
Patel, M
Shabana, A
Rathinaezhil, R
Perera, E
Raveendran, D
Ravi-Shankar, K
Thiruchelvam, J
Che Bakri, NA
Jawad, Z
Jiao, L
Nazarian, S
Vashisht, R
Arrowsmith, L
Campbell, W
Grove, T
Kontovounisios, C
Warren, O
Rolland, P
Aggarwal, A
Brown, S
Jelley, C
Neal, N
Kaur, R
Leung, E
Sundar, S
Doulias, T
Li, M
Martin, E
Rodwell, H
Clifford, R
Eardley, N
Krishnan, E
Manu, N
Martin, E
Roy Mahapatra, S
Serevina, OL
Smith, C
Vimalachandran, D
Bordenave, M
Houston, R
Putnam, G
Robson, A
Tustin, H
Emslie, K
Labib, PL
Marchbank, A
Miller, D
Minto, G
Natale, J
Nwinee, H
Panahi, P
Rogers, L
Abubakar, A
Akhter Rahman, MM
Chan, E
O'Brien, H
Sasapu, K
Inglis, R
Ng, HJ
De Gea Rico, A
Ghazali, N
Lambert, J
Markose, G
Math, S
Sarantitis, I
Shreshtha, D
Simpson, R
Sonanis, S
Sultana, A
Taggarsi, M
Timbrell, S
Vaz, OP
Vitone, L
Day, A
Dent, H
Fahim, M
Waheed, S
Hunt, A
Laskar, N
Gupta, A
Steinke, J
Thrumurthy, S
Massie, E
McGivern, K
Rutherford, D
Wilson, M
Hardie, J
Kazzaz, S
Bacarese-Hamilton, T
Ip, M
James, A
Salerno, G
Stockdale, T
Handa, S
Kaushal, M
Kler, A
Patel, P
Redfern, J
Tezas, S
Aawsaj, Y
Amonkar, S
Barry, C
Blackwell, L
Blake, D
Carter, J
Emerson, H
Fisher, A
Katory, M
Korompelis, P
McCormick, W
Mustafa, A
Pearce, L
Ratnavelu, N
Reehal, R
Damola, A
Kretzmer, L
Lalou, L
Lim, P
Manku, B
Parwaiz, I
Sandher, M
Stafford, J
Abdelkarim, M
Asqalan, A
Gala, T
Ibrahim, S
Maw, A
Mithany, R
Morgan, R
Sundaram Venkatesan, G
Holroyd, D
Jamieson, N
Jones, C
Shin, JS
Ang, K
Caruana, EJ
Chandarana, K
Chowdhry, MF
Mohammad, A
Nakas, A
Rathinam, S
Banfield, D
Boal, M
Brown, O
Dean, H
Dwerryhouse, S
Higgs, S
Vallance, A
Boyd, E
Irvine, V
Kirk, A
Bakolas, G
Boulton, A
Chandock, A
Khan, T
Kumar, M
Agoston, P
Billè, A
Challacombe, B
Fraser, S
Harrison-Phipps, K
King, J
McCrindle, S
Mehra, G
Mills, L
Najdy, M
Nath, R
Okiror, L
Pilling, J
Rizzo, V
Routledge, T
Sayasneh, A
Stroman, L
Wali, A
Fehervari, M
Fotopoulou, C
Habib, N
Hamrang-Yousefi, S
Jawad, Z
Jiao, L
Pai, M
Ploski, J
Rajagopal, P
Saso, S
Sodergren, M
Spalding, D
Laws, S
Hardie, C
McNaught, C
Alam, R
Budacan, A
Cahill, J
Kalkat, M
Karandikar, S
Kenyon, L
Naumann, D
Patel, A
Chen, F
Cheung, J
Ayorinde, J
Chase, T
Cuming, T
Ghanbari, A
Humphreys, L
Tayeh, S
Aboelkassem Ibrahim, A
Bichoo, R
Cao, H
Chai, AKW
Choudhury, J
Evans, C
Fitzjohn, H
Ikram, H
Khalifa, E
Langstroth, M
Loubani, M
McMillan, A
Nazir, S
Qadri, SSA
Robinson, A
Ross, E
Sehgal, T
Wilkins, A
Dixon, J
Dunning, J
Freystaetter, K
Jha, M
Kusuma, VRM
Lester, S
Madhavan, A
Thulasiraman, SV
Viswanath, Y
Curl-Roper, T
Delimpalta, C
Liao, CCL
Velchuru, V
Westwood, E
Belcher, E
Bond-Smith, G
Chidambaram, S
Di Chiara, F
Fasanmade, K
Fraser, L
Fu, H
Ganau, M
Gore, S
Goricar, M
Graystone, J
Jeyaretna, D
Khatkar, H
Lami, M
Maher, M
Mastoridis, S
McVeigh, J
Mihai, R
Myatt, R
Piper, R
Prabhu, S
Risk, OBF
Selbong, U
Shah, K
Silva, P
Smillie, R
Soleymani majd, H
Sravanam, S
Stavroulias, D
Tebala, GD
Vatish, M
Verberne, C
Wallwork, K
Williams, MA
Winter, SC
Ahmed, I
Djouani, A
Eddy, B
Folkard, S
Hassan, F
Kommu, S
Papadopoulos, G
Simoes, A
Streeter, E
Tait-Bailey, J
Thomas, M
Wang, W
Yao, M
Anscomb, N
Baldwin-Smith, R
Davies, M
Grainger, C
Haji, A
Haq, A
Nunoo-Mensah, JW
Rizk, M
Bhatti, MI
Boyd-Carson, H
Elsey, E
Gemmill, E
Herrod, P
Jibreel, M
Lenzi, E
Saafan, T
Sapre, D
Sian, T
Watson, N
Athanasiou, A
Borg, E
Bourke, G
Bradshaw, L
Brunelli, A
Burke, J
Coe, P
Costigan, F
Elkadi, H
Ho, M
Johnstone, J
Kanatas, A
Kantola, V
Kaufmann, A
Laios, A
Lam, S
MacInnes, E
Munot, S
Nahm, C
Otify, M
Pompili, C
Raslan, M
Salminen, H
Smith, I
Theophilou, G
Toogood, G
Wade, R
Ward, D
West, C
Al-Harbawee, A
Alharawee, A
Annamalai, S
Ashmore, C
Boddy, A
Hossain, T
Irvine, E
Kassam, K
Kourdouli, A
Chean, CS
Dharamavaram, S
Gvaramadze, A
Jibril, A
Kulkarni, N
Pereira, I
Prusty, L
Shanthakunalan, K
Srikumar, B
Thekkinkattil, D
Adegbola, S
Menakaya, C
Noel, J
Harky, A
Shackcloth, M
Askari, A
Chan, C
Cirocchi, N
Kudchadkar, S
Patel, K
Sagar, J
Shaw, S
Talwar, R
Abdalla, M
Edmondson, R
Ismail, O
Jones, D
Newton, K
Stylianides, N
Aderombi, A
Andaleeb, U
Bajomo, O
Beatson, K
Garrett, W
Mehmood, M
Ng, V
Al-Habsi, R
Brimioulle, M
Divya, GS
Keeler, B
Soulsby, RE
Taylor, A
Al-Sarireh, B
Clancy, R
Cripps, P
Dobbs, T
Egan, R
Fabre, I
Harries, R
Henry, A
Kittur, M
Li, Z
Parkins, K
Soliman, F
Spencer, N
Thompson, D
Burgess, C
Gemmell, C
Grieco, C
Hollyman, M
Hunt, L
Morrison, J
Ojha, S
Abbadessa, F
Barnard, S
Chan, C
Dawe, N
Hammond, J
Koshy, RM
Mahmoud Ali, F
McPherson, I
Mellor, C
Moir, J
Pandanaboyana, S
Powell, J
Rai, B
Rogers, A
Roy, C
Sachdeva, A
Saleh, C
Tingle, S
Williams, T
Manickavasagam, J
McDonald, C
McGrath, N
McSorley, N
Ragupathy, K
Ramsay, L
Solth, A
Aristotelous, C
Kakisi, O
Seebah, K
Shaikh, I
Sreedharan, L
Touil, L
Youssef, M
Shah, J
Ameerally, P
Baguley, M
Gnanachandran, C
Heer, B
Rogers, M
Woods, R
Aujayeb, A
Mills, S
Abu, J
Addae-Boateng, E
Bratt, D
Brock, L
Burnside, N
Cadwell-Sneath, S
Gajjar, K
Gan, C
Grundy, C
Hallam, K
Hassell, K
Hawari, M
Joshi, A
Khout, H
Konstantinidi, K
Lee, RXN
Nunns, D
Schiemer, R
Walton, T
Weaver, H
Whisker, L
Williamson, K
McVeigh, J
Myatt, R
Williams, MA
Ahmed, ME
Bukhari, SI
Illingworth, B
Kanthasamy, S
Knights, E
Ong, SL
Pujari, R
Tan, KHM
Vanker, R
Michel, M
Patil, S
Ravindran, S
Sarveswaran, J
Scott, L
Biliatis, I
Edmond, M
King, E
Babawale, O
Hodgson, D
Ismail, M
Khan, J
Lokman, U
Phan, YC
Almond, M
Bhangu, A
Breik, O
Cato, LD
Chowdhury, YA
Desai, A
Ford, S
Griffiths, E
Idle, M
Kamal, M
Karia, K
Kisiel, A
Kulkarni, R
Mak, JKC
Martin, T
Nankivell, P
Parente, A
Parmar, S
Pathanki, AM
Phelan, L
Praveen, P
Saeed, S
Sharma, N
Singh, J
Solomou, G
Soon, WC
Stevens, A
Tirotta, F
Topham, C
Ughratdar, I
Vijayan, D
Ballantyne, K
Barker, L
Chapman, K
Charalambous, M
Chianakwalam, C
English, C
Evans, J
Fell, A
Frimpong, D
Halkias, C
Iyer, R
Merh, R
Neagu, G
Nikolaou, S
Poddar, A
Pronisceva, V
Reddy, V
Williams, N
Alakandy, L
Bhattathiri, P
Brown, J
Canty, M
Day, E
Geddes, A
Grivas, A
Hassan, S
Lammy, S
Littlechild, P
Maseland, C
Mathieson, C
McCaul, J
McMahon, J
O'Kane, R
St. George, E
Suttner, N
Taylor, W
Tilling, E
English, W
Kaul, S
Khan, AH
Khan, F
Mansuri, A
Mukherjee, S
Patel, M
Sarigul, M
Singh, S
Smith, C
Tan, KL
Vulliamy, P
Woodham, A
Yang, YH
Adiamah, A
Brewer, H
Chowdhury, A
Evans, J
Humes, D
Jackman, J
Koh, A
Lewis-Lloyd, C
Navarro, A
Oyende, O
Reilly, J
Vohra, R
Worku, D
Cool, P
Cribb, G
Shepherd, K
Bisset, C
Moug, S
Chadha, R
Elson, N
Galleano, R
Faulkner, G
Langone, A
Panayi, Z
Saleh, P
Tuminello, F
Underwood, C
Brixton, G
Findlay, L
Klatte, T
Majkowska, A
Manson, J
Potter, R
Al-Khyatt, W
Awad, S
Bhalla, A
Chia, Z
Daliya, P
Goyal, A
Grimley, E
Hamad, A
Kumar, A
Malcolm, FL
Ng, JCK
Phillips, A
Theophilidou, E
Williams, S
Bowden, J
Campain, N
Daniels, I
Evans, C
Fowler, G
John, J
Massey, L
McDermott, F
McGrath, J
McLennan, A
Ng, M
Pascoe, J
Rajaretnam, N
Angamuthu, N
Bulathsinhala, S
Chowdhury, S
Davidson, B
Fusai, G
Gilliland, J
Hart, C
Hidalgo Salinas, C
Knowles, J
Machairas, N
Mirnezami, R
Pissanou, T
Pollok, JM
Raptis, DA
Soggiu, F
Tzerbinis, H
Varcada, M
Xyda, S
Beamish, A
Davies, E
Foulkes, R
Magowan, D
Nassa, H
Ooi, R
Price, C
Smith, L
Solari, F
Tang, A
Williams, G
Abd Kahar, NN
Al-Tamimi, Y
Bacon, A
Beasley, N
Catto, J
Chan, LH
Chew, D
Crank, M
Ilenkovan, N
Macdonald, M
Narice, B
Rominiyi, O
Saad, S
Sinha, S
Thompson, A
Varley, I
Brennan, P
Drake, T
Harrison, EM
Linder, G
Mayes, J
McGregor, R
Pasricha, R
Skipworth, RJE
Zamvar, V
Davies, E
Hawkin, P
Raymond, T
Ryska, O
Baron, R
Dunne, D
Gahunia, S
Halloran, C
Howes, N
McKinney, R
McNicol, F
Rajput, K
Russ, J
Sutton, R
Szatmary, P
Tan, JR
Thomas, A
Whelan, P
Anzak, A
Banerjee, A
Fuwa, O
Hughes, F
Jayasinghe, JD
Knowles, C
Kocher, HM
Leal Silva, I
Ledesma, FS
Minicozzi, A
Navaratne, L
Patki, P
Rahman, R
Ramamoorthy, R
Sohrabi, C
Tanabalan, C
Thaha, M
Thakur, B
Venn, M
Yip, V
Baumber, R
Parry, J
Evans, S
Jeys, L
Morris, G
Parry, M
Stevenson, J
Ahmadi, N
Aresu, G
Barrett-Brown, ZM
Coonar, A
Durio Yates, H
Gearon, D
Hogan, J
King, M
Peryt, A
Pradeep, IS
Smith, C
Adishesh, M
Atherton, R
Baxter, K
Brocklehurst, M
Chaudhury, M
Krishnamohan, N
McAleer, J
Owens, G
Parkin, E
Patkar, P
Phang, I
Aladeojebi, A
Ali, M
Ali, S
Barmayehvar, B
Gaunt, A
Gowda, M
Halliday, E
Kitchen, M
Mansour, F
Nanjaiah, P
Thomas, M
Zakai, D
Abbassi-Ghadi, N
Assalaarachchi, H
Currie, A
Flavin, M
Frampton, A
Hague, M
Hammer, C
Hopper, J
Horsnell, J
Humphries, S
Kamocka, A
Madhuri, TK
Preston, S
Singh, P
Stebbing, J
Tailor, A
Walker, D
Coomber, E
Jaunoo, S
Kennedy, L
Williams, O
Airey, A
Bunni, J
Crowley, R
Fairhurst, K
Frost, J
George, R
Lee, S
Mitchell, S
Phull, J
Richards, S
Aljanadi, F
Campbell, A
Glass, A
Hraishawi, I
Jones, M
McIlmunn, C
McIntosh, S
Mhandu, P
O'Donnell, C
Turkington, R
Al-Ishaq, Z
Bhasin, S
Bodla, AS
Burahee, A
Crichton, A
El-Ghobashy, A
Fossett, R
Pigadas, N
Rahman, E
Snee, D
Vidya, R
Yassin, N
Colombo, F
Fountain, D
Hasan, MT
Karabatsou, K
Laurente, R
Pathmanaban, O
Barlow, C
Ding, D
Foster, J
Longstaff, L
Brett-Miller, C
Buruiana, FE
Kaur, R
Leung, E
Sundar, S
Al-mukhtar, A
Brown, S
Edwards, J
Giblin, A
Kelty, C
Lee, M
Lye, G
Newman, T
Sharkey, A
Steele, C
Sureshkumar Shah, N
Whitehall, E
Blair, J
Lakhiani, A
Parry-Smith, W
Sahu, B
Athwal, R
Baker, A
Jones, L
Konstantinou, C
Ramcharan, S
Singh, S
Vatish, J
Wilkin, R
Alzetani, A
Amer, K
Badran, A
Colvin, HV
Ethunandan, M
Sekhon, GK
Shakoor, Z
Shields, H
Singh, R
Talbot, T
Wensley, F
Lawday, S
Lyons, A
Newman, S
Chung, E
Hagger, R
Hainsworth, A
Hunt, I
Karim, A
Owen, H
Ramwell, A
Santhirakumaran, G
Smelt, J
Tan, C
Vaughan, P
Williams, K
Baker, C
Davies, A
Gossage, J
Kelly, M
Knight, W
Bromage, S
Hall, J
Kaushik, V
Rudic, M
Vallabh, N
Zhang, Y
Harris, G
James, G
Kang, C
Lin, DJ
Rajgor, AD
Royle, T
Scurrah, R
Steel, B
Watson, LJ
Kocher, HM
Choi, D
Hutchison, R
Jain, A
Luoma, V
Marcus, HJ
May, R
Menon, A
Pramodana, B
Webber, L
Hayes, A
Jones, R
Sivarajah, G
Smith, M
Smrke, A
Strauss, D
Abouelela, FAM
Aneke, IA
Asaad, P
Brown, B
Collis, J
Duff, S
Khan, A
Moura, F
Taylor, M
Wadham, B
Warburton, H
Elmoslemany, T
Jenkinson, MD
Millward, CP
Zakaria, R
Mccluney, S
Parmar, C
Shah, S
Allison, J
Babar, MS
Bowen, J
Collard, B
Goodrum, S
Lau, K
Patel, A
Sargent, M
Scott, R
Thomas, E
Whitmore, H
Balasubramaniam, D
Jayasankar, B
Kapoor, S
Ramachandran, A
Semple, C
Elhamshary, A
Imam, SMB
Kapriniotis, K
Kasivisvanathan, V
Lindsay, J
Rakhshani-Moghadam, S
Beech, N
Chand, M
Green, L
Kalavrezos, N
Kiconco, H
McEwen, R
Schilling, C
Sinha, D
Pereca, J
Singh, J
Chopra, S
Egbeare, D
Thomas, R
Arumugam, S
Ibrahim, B
Khan, K
Combellack, T
Hill, G
Jones, S
Kornaszewska, M
Mohammed, M
Tahhan, G
Valtzoglou, V
Williams, J
Blencowe, N
Eskander, P
Gash, K
Gourbault, L
Hanna, M
Maccabe, TA
Main, B
Olivier, J
Newton, C
Roswadowski, S
Ryan, N
Teh, E
West, D
Al-omishy, H
Baig, M
Bates, H
Di Taranto, G
Dickson, K
Dunne, N
Gill, C
Howe, D
Jeevan, D
Khajuria, A
Martin-Ucar, A
McEvoy, K
Naredla, P
Ng, V
Robertson, S
Sait, M
Sarma, DR
Shanbhag, S
Shortland, T
Simmonds, S
Skillman, J
Tewari, N
Walton, G
Akhtar, MA
Brunt, A
McIntyre, J
Milne, K
Rashid, MM
Sgrò, A
Stewart, KE
Turnbull, A
Abou-Foul, AK
Gossedge, G
O'Donnell, S
Oldfield, F
Thomson, S
Aguilar Gonzalez, M
Talukder, S
Boyle, C
Fernando, D
Gallagher, K
Laird, A
Tham, D
Bath, M
Patki, P
Sohrabi, C
Tanabalan, C
Basnyat, P
Davis, H
Montauban, P
Shrestha, A
Agarwal, K
Arif, T
Magee, C
Nambirajan, T
Powell, S
Vinayagam, R
Flindall, I
Hanson, A
Mahendran, V
Green, S
Lim, M
MacDonald, L
Miu, V
Onos, L
Sheridan, K
Young, R
Alam, F
Griffiths, O
Houlden, C
Jones, R
Kolli, VS
Lala, AK
Leeson, S
Peevor, R
Seymour, Z
Consorti, E
Gonzalez, R
Grolman, R
Kwan-Feinberg, R
Liu, T
Merzlikin, O
Brown, A
Cooper, Z
Hirji, S
Jolissaint, J
Mahvi, D
Okafor, B
Raut, CP
Roxo, V
Salim, A
Bessen, S
Chen, L
Dagrosa, L
Fay, K
Fleischer, C
Hasson, R
Henderson, E
Leech, M
Loehrer, A
Markey, C
Paydarfar, J
Rosenkranz, K
Telma, K
Tocci, N
Wilkinson-Ryan, I
Wilson, M
Bokenkamp, M
Brown, K
Fleming, D
Haynes, A
Heron, C
Hill, C
Kay, H
Leede, E
McElhinney, K
Olson, KA
Osterberg, EC
Riley, C
Srikanth, P
Barbour, J
Blazer, D
DiLalla, GA
Fayanju, O
Hwang, ES
Kahmke, R
Kazaure, H
Lazarides, A
Lee, W
Lidsky, M
Menendez, C
Moris, D
Plichta, J
Pradhan, MC
Puscas, L
Rice, HE
Rocke, D
Rosenberger, L
Scheri, R
Smith, BD
Stang, MT
Tolnitch, L
Turnage, K
Visgauss, J
Walton, FS
Watts, T
Zani, S
Farma, J
Cardona, K
Russell, MC
Clark, J
Kwon, D
Goel, N
Kronenfeld, J
Bigelow, B
Etchill, E
Gabre-Kidan, A
Jenny, H
Kent, A
Ladd, MR
Long, C
Malapati, H
Margalit, A
Rapaport, S
Rose, J
Stevens, K
Tsai, L
Vervoort, D
Yesantharao, P
Dehal, A
Klaristenfeld, D
Huynh, K
Kaafarani, H
Naar, L
Qadan, M
Brown, L
Ganly, I
Mullinax, JE
Alpert, N
Gillezeau, C
Miles, DDS
Taioli, E
Cha, DE
Gleeson, E
Horn, C
Sarpel, U
Gusani, N
Hazelton, J
Maines, J
Oh, JS
Ssentongo, A
Ssentongo, P
Bhama, A
Colling, K
Najarian, M
Azam, M
Choudhry, A
Marx, W
Abedin, Y
Arzumanov, G
Chokshi, R
Gabrilovich, S
Glass, N
Kalyoussef, E
Parvin-Nejad, FP
Roden, D
Stein, J
Suarez-Ligon, A
Tsui, G
Zhao, K
Fleming, J
Fuson, A
Gigliotti, J
Ovaitt, A
Ying, Y
Abel, MK
Andaya, V
Bigay, K
Boeck, MA
Chen, L
Chern, H
Corvera, C
El-Sayed, I
Glencer, A
Ha, P
Hamilton, BCS
Heaton, C
Hirose, K
Jablons, DM
Kirkwood, KS
Kornblith, LZ
Kratz, JR
Lee, RH
Miller, PN
Nakakura, EK
Nunez-Garcia, B
O'Donnell, RJ
Ozgediz, D
Park, P
Robinson, B
Sarin, A
Sheu, B
Varma, MG
Wai, KC
Wustrack, R
Xu, MJ
Zimel, M
Beswick, D
Goddard, J
Manor, J
Song, J
Cioci, A
Pavlis, W
Rakoczy, K
Ruiz, G
Saberi, R
Fullmer, T
Gaskill, C
Gross, N
Kiong, K
Roland, CL
Zafar, SN
Abdallah, M
Abouassi, A
Aigbivbalu, E
Eid, J
George, B
Kulkarni, G
Marwan, H
Mehdi, M
San Andrés, M
Sundaresan, J
Aoun, SG
Ban, VS
Batjer, HH
Bosler, K
Caruso, J
Sumer, B
Abbott, D
Acher, A
Aiken, T
Barrett, J
Foley, E
Schwartz, PB
Zafar, SN
Hawkins, AT
Maiga, A
Ruzgar, NM
Sion, M
Ullrich, S
Laufer, J
Scasso, S
Al-Naggar, H
Al-Shehari, M
Almassaudi, A
Alsayadi, M
Alsayadi, R
Nahshal, M
Shream, S
AL-Ameri, S
Aldawbali, M
Pokaż więcej
Źródło:
In The Lancet Oncology November 2021 22(11):1507-1517
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurement of prompt open-charm production cross sections in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff90, Aff259, Aff277
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff218, Aff2
Jeitler, M.Aff218, Aff2
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Rad, N.
Schieck, J.Aff218, Aff2
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff218, Aff2
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.Aff3, Aff3
Litomin, A.Aff3, Aff3
Makarenko, V.Aff3, Aff3
Suarez Gonzalez, J.Aff3, Aff3
Darwish, M. R.Aff219, Aff4
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Kello, T.Aff6, Aff4
Lelek, A.
Pieters, M.
Rejeb Sfar, H.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Python, Q.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff37, Aff7
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wuyckens, S.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Belchior Batista Das Chagas, E.
BRANDAO MALBOUISSON, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff220, Aff10
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff221, Aff10
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff222, Aff10
Matos Figueiredo, D.
Medina Jaime, M.Aff223, Aff10
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.Aff220, Aff10
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.Aff6, Aff15
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff224, Aff17
Chen, H. S.Aff224, Aff17
Chen, M.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff224, Aff17
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff6, Aff20
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Segura Delgado, M. A.
Jaramillo, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff136, Aff26
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff133, Aff28
Finger, Jr, M.Aff133, Aff28
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdelalim, A. A.Aff225, Aff226, Aff31
Abu Zeid, S.Aff227, Aff31
Khalil, S.Aff226, Aff31
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff206, Aff37
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff228, Aff39
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff228, Aff39
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff133, Aff41
Tsamalaidze, Z.Aff133, Aff41
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff229, Aff44
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff152, Aff44
Ziemons, T.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff43, Aff45
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Estevez Banos, L. I.
Gallo, E.Aff46, Aff45
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff67, Aff45
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff43, Aff45
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff230, Aff45
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Tholen, H.
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Multhaup, J.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Baselga, M.
Baur, S.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff152, Aff47
Heidecker, C.
Husemann, U.
Iqbal, M. A.
Katkov, I.Aff140, Aff47
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff55, Aff52
Chudasama, R.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff231, Aff52
Lökös, S.Aff52, Aff52
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff54, Aff53
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff55, Aff54
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff232, Aff58
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.
Nayak, A.Aff233, Aff58
Sahoo, D. K.Aff232, Aff58
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff234, Aff59
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff235, Aff61
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff236, Aff61
Maity, M.Aff237, Aff61
Nandan, S.
Palit, P.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff235, Aff61
Thakur, S.Aff235, Aff61
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff238, Aff63
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Kumar Verma, R.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Sahoo, N.
Dube, S.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff67
Chenarani, S.Aff239, Aff68
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff70, Aff71
Aly, R.Aff70, Aff71, Aff70, Aff71, Aff72
Aruta, C.Aff70, Aff71
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff70, Aff72
De Filippis, N.Aff70, Aff72
De Palma, M.Aff70, Aff71
Di Florio, A.Aff70, Aff71
Di Pilato, A.Aff70, Aff71
Elmetenawee, W.Aff70, Aff71
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff70, Aff71
Gul, M.
Iaselli, G.Aff70, Aff72
Ince, M.Aff70, Aff71
Lezki, S.Aff70, Aff71
Maggi, G.Aff70, Aff72
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff70, Aff71
Merlin, J. A.
My, S.Aff70, Aff71
Nuzzo, S.Aff70, Aff71
Pompili, A.Aff70, Aff71
Pugliese, G.Aff70, Aff72
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff70, Aff71
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff70, Aff71
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff73, Aff74
Bonacorsi, D.Aff73, Aff74
Borgonovi, L.Aff73, Aff74
Braibant-Giacomelli, S.Aff73, Aff74
Campanini, R.Aff73, Aff74
Capiluppi, P.Aff73, Aff74
Castro, A.Aff73, Aff74
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.Aff73, Aff74
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff73, Aff74
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff73, Aff74
Fontanesi, E.Aff73, Aff74
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff73, Aff74
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff73, Aff74
Iemmi, F.Aff73, Aff74
Meo, S. LoAff73, Aff240
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff73, Aff74
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff73, Aff74
Rovelli, T.Aff73, Aff74
Siroli, G. P.Aff73, Aff74
Tosi, N.
Albergo, S.Aff75, Aff76, Aff241
Costa, S.Aff75, Aff76, Aff241
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff75, Aff76
Tricomi, A.Aff75, Aff76, Aff241
Tuve, C.Aff75, Aff76
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff77, Aff78
Ciulli, V.Aff77, Aff78
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff77, Aff78
Fiori, F.
Focardi, E.Aff77, Aff78
Latino, G.Aff77, Aff78
Lenzi, P.Aff77, Aff78
Lizzo, M.Aff77, Aff78
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff77, Aff78
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff80, Aff81
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff80, Aff81
Robutti, E.
Tosi, S.Aff80, Aff81
Benaglia, A.
Beschi, A.Aff82, Aff83
Brivio, F.Aff82, Aff83
Cetorelli, F.Aff82, Aff83
Ciriolo, V.Aff82, Aff83, Aff152
De Guio, F.Aff82, Aff83
Dinardo, M. E.Aff82, Aff83
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff82, Aff83
Govoni, P.Aff82, Aff83
Guzzi, L.Aff82, Aff83
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.Aff82, Aff83
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff82, Aff83
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff82, Aff83
Tabarelli de Fatis, T.Aff82, Aff83
Valsecchi, D.Aff82, Aff83, Aff152
Zuolo, D.Aff82, Aff83
Buontempo, S.
Cavallo, N.Aff84, Aff86
De Iorio, A.Aff84, Aff85
Fabozzi, F.Aff84, Aff86
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.Aff84, Aff85
Layer, L.Aff84, Aff85
Lista, L.Aff84, Aff85
Meola, S.Aff84, Aff87, Aff152
Paolucci, P.Aff84, Aff152
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff84, Aff85
Voevodina, E.Aff84, Aff85
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff88, Aff89
Boletti, A.Aff88, Aff89
Bragagnolo, A.Aff88, Aff89
Carlin, R.Aff88, Aff89
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff88, Aff89
Gasparini, U.Aff88, Aff89
Hoh, S. Y.Aff88, Aff89
Margoni, M.Aff88, Aff89
Meneguzzo, A. T.Aff88, Aff89
Presilla, M.
Ronchese, P.Aff88, Aff89
Rossin, R.Aff88, Aff89
Simonetto, F.Aff88, Aff89
Strong, G.
Tiko, A.
Tosi, M.Aff88, Aff89
YARAR, H.Aff88, Aff89
Zanetti, M.Aff88, Aff89
Zotto, P.Aff88, Aff89
Zucchetta, A.Aff88, Aff89
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff91, Aff92
Fiorina, D.Aff91, Aff92
Montagna, P.Aff91, Aff92
Ratti, S. P.Aff91, Aff92
Re, V.
Ressegotti, M.Aff91, Aff92
Riccardi, C.Aff91, Aff92
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff91, Aff92
Biasini, M.Aff93, Aff94
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff93, Aff94
Fanò, L.Aff93, Aff94
Lariccia, P.Aff93, Aff94
Mantovani, G.Aff93, Aff94
Mariani, V.Aff93, Aff94
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Rossi, A.Aff93, Aff94
Santocchia, A.Aff93, Aff94
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff93, Aff94
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff95, Aff97
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff95, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff95, Aff98
Donato, S.
Giannini, L.Aff95, Aff97
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff95, Aff97
Manca, E.Aff95, Aff97
Mandorli, G.Aff95, Aff97
Messineo, A.Aff95, Aff96
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.Aff95, Aff97
Rizzi, A.Aff95, Aff96
Rolandi, G.Aff95, Aff97
Roy Chowdhury, S.Aff95, Aff97
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff95, Aff96
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff95, Aff96
Turini, N.Aff95, Aff98
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff99, Aff100
Del Re, D.Aff99, Aff100
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff99, Aff100
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff99, Aff100
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff99, Aff100
Quaranta, C.Aff99, Aff100
Rahatlou, S.Aff99, Aff100
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff99, Aff100
Soffi, L.Aff99, Aff100
Tramontano, R.Aff99, Aff100
Amapane, N.Aff101, Aff102
Arcidiacono, R.Aff101, Aff103
Argiro, S.Aff101, Aff102
Arneodo, M.Aff101, Aff103
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff101, Aff102
Bellora, A.Aff101, Aff102
Biino, C.
Cappati, A.Aff101, Aff102
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff101, Aff102
Covarelli, R.Aff101, Aff102
Demaria, N.
Kiani, B.Aff101, Aff102
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff101, Aff102
Monaco, V.Aff101, Aff102
Monteil, E.Aff101, Aff102
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff101, Aff102
Ortona, G.
Pacher, L.Aff101, Aff102
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff101, Aff102
Ruspa, M.Aff101, Aff103
Salvatico, R.Aff101, Aff102
Siviero, F.Aff101, Aff102
Sola, V.
Solano, A.Aff101, Aff102
Soldi, D.Aff101, Aff102
Staiano, A.
Trocino, D.Aff101, Aff102
Belforte, S.
Candelise, V.Aff104, Aff105
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff104, Aff105
Della Ricca, G.Aff104, Aff105
Vazzoler, F.Aff104, Aff105
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.Aff117, Aff117
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Valencia Palomo, L.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff242, Aff121
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff125
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awan, M. I. M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff243, Aff131
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Alexakhin, V.
Bunin, P.
Ershov, Y.
Gavrilenko, M.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbounov, N.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff135, Aff138, Aff133
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Zarubin, A.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff244, Aff134
Kuznetsova, E.Aff185, Aff134
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff168, Aff136
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chistov, R.Aff139, Aff138
Danilov, M.Aff139, Aff138
Oskin, A.
Parygin, P.
Polikarpov, S.Aff139, Aff138
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff180, Aff140
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.Aff245, Aff141
Dimova, T.Aff245, Aff141
Kardapoltsev, L.Aff245, Aff141
Ovtin, I.Aff245, Aff141
Skovpen, Y.Aff245, Aff141
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff246, Aff145
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Brochero Cifuentes, J. A.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
García Alonso, A.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Ripoll Sau, J.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Trapote, A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P. J.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Russo, L.Aff247, Aff149
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff248, Aff150
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Di Maria, R.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff91, Aff92, Aff152
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff152, Aff152
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff49, Aff152
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff135, Aff153
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Stampf, V.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff249, Aff155
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Adloff, C.Aff250, Aff156
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff237, Aff156
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff251, Aff159
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff16, Aff159
Dumanoglu, I.Aff252, Aff159
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.Aff253, Aff159
Hos, I.Aff254, Aff159
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff255, Aff159
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff256, Aff159
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff257, Aff159
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff258, Aff160
Karapinar, G.
Ocalan, K.Aff260, Aff160
Yalvac, M.Aff261, Aff160
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff262, Aff161
Kaya, O.Aff263, Aff161
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff264, Aff161
Yetkin, E. A.Aff265, Aff161
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff252, Aff162
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff266, Aff162
Aydogmus Sen, F.
Cerci, S.Aff257, Aff163
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff257, Aff163
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff267, Aff167
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff268, Aff168
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Everaerts, P.
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff269, Aff168
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff152, Aff168
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff174
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff270, Aff174
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff271, Aff174
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Derdzinski, M.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff180, Aff184
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff227, Aff187
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff272, Aff189
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff189
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff273, Aff189
Onel, Y.
Ozok, F.Aff274, Aff189
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.Aff275, Aff189
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
González Fernández, J. R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff135, Aff202
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Mahakud, B.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Stojanovic, M.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff230, Aff210
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff276, Aff212
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff106, Aff212
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Sturdy, J.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Ang, L.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2021(11)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of angular distance and momentum ratio distributions in three-jet and Zpp + two-jet final states in Zpp collisions
Autorzy:
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Frühwirth, R.Aff2, Aff195
Jeitler, M.Aff2, Aff195
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulecc, I.
Pitters, F. M.
Rad, N.
Schieck, J.Aff2, Aff195
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff195
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff4, Aff196
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff197
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Python, Q.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff198
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Chagas, E. Belchior Batista Das
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff199
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff200
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff10, Aff201
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. MedinaAff10, Aff202
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.Aff14, Aff195
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff203
Chen, H. S.Aff16, Aff203
Chen, M.
Javaid, T.Aff16, Aff203
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff203
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff197
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff204
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff27, Aff205
Finger, Jr., M.Aff27, Aff205
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.Aff30, Aff206
Abdelalim, A. A.Aff30, Aff207, Aff208
Elgammal, S.Aff30, Aff209
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.Aff31, Aff210
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff211
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff212
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff212
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Adamov, G.
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff205
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff213
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff214
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff215
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff216
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff217
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff215
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff218
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Baur, S.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff214
Heidecker, C.
Husemann, U.
Iqbal, M. A.
Katkov, I.Aff46, Aff219
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff51, Aff220
Chudasama, R.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff221
Lökös, S.Aff51, Aff222
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff223
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff220
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff224
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.Aff57, Aff225
Sahoo, D. K.Aff57, Aff224
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff226
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff227
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff60, Aff228
Maity, M.Aff60, Aff229
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff227
Thakur, S.Aff60, Aff227
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Kumar, V.
Naskar, K.Aff62, Aff230
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Verma, R. Kumar
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff231
Zeinali, M.Aff66, Aff232
Chenarani, S.Aff67, Aff233
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff234
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Pilato, A. Di
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. LoAff70, Aff235
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.Aff71, Aff236
Costa, S.Aff71, Aff236
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff236
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff214
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff214
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff214
Paolucci, P.Aff76, Aff214
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Layer, L.Aff77, Aff237
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tiko, A.
Tosi, M.
YARAR, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Aime‘, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Domenico, M. R. Di
Donato, S.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.Aff94, Aff238
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff98, Aff239
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Mijuskovic, J.Aff102, Aff198
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff108, Aff240
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Alexakhin, V.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golunov, A.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff110, Aff241, Aff242
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff111, Aff243
Kuznetsova, E.Aff111, Aff244
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff113, Aff245
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chadeeva, M.Aff115, Aff246
Philippov, D.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff117, Aff247
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.Aff118, Aff248
Dimova, T.Aff118, Aff248
Kardapoltsev, L.Aff118, Aff248
Ovtin, I.Aff118, Aff248
Skovpen, Y.Aff118, Aff248
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff122, Aff249
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Alonso, A. García
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Trapote, A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff127, Aff250
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Maria, R. Di
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff129, Aff251
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Niedziela, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff129, Aff214
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff129, Aff252
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff130, Aff253
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff132, Aff254
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Burgo, R. Del
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff133, Aff255
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff133, Aff229
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff136, Aff256
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff136, Aff257
Dumanoglu, I.Aff136, Aff258
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Guler, E. GurpinarAff136, Aff259
Hos, I.Aff136, Aff260
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff136, Aff261
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff136, Aff262
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff136, Aff263
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff137, Aff264
Karapinar, G.Aff137, Aff265
Ocalan, K.Aff137, Aff266
Yalvac, M.Aff137, Aff267
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff138, Aff268
Kaya, O.Aff138, Aff269
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff138, Aff270
Yetkin, E. A.Aff138, Aff271
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff139, Aff258
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff139, Aff272
Sen, F. Aydogmus
Cerci, S.Aff140, Aff263
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Cerci, D. SunarAff140, Aff263
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff144, Aff273
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff145, Aff274
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff145, Aff275
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff145, Aff214
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff151, Aff215
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff151, Aff276
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff151, Aff277
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff161, Aff247
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Hall, A. Reinsvold
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff164, Aff278
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff166, Aff279
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff166, Aff280
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff166, Aff281
Onel, Y.
Ozok, F.Aff166, Aff282
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.Aff166, Aff283
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Fernández, J. R. González
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Harrington, C.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff179, Aff241
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.Aff183, Aff211
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff187, Aff218
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff189, Aff284
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff189, Aff285
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Steggemann, J.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło:
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(9)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for a heavy vector resonance decaying to a Zs=13Te  boson and a Higgs boson in proton-proton collisions at Zs=13Te
Autorzy:
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Frühwirth, R.Aff2, Aff196
Jeitler, M.Aff2, Aff196
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Rad, N.
Schieck, J.Aff2, Aff196
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff196
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Gonzalez, J. Suarez
Darwish, M. R.Aff4, Aff197
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff198
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Python, Q.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff199
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Chagas, E. Belchior Batista Das
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff200
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff201
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff10, Aff202
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. MedinaAff10, Aff203
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Do Amaral, S. M. Silva
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff14, Aff198
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Hu, Z.
Wang, Y.
Yi, K.Aff15, Aff204, Aff205
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff206
Chen, H. S.Aff16, Aff206
Chen, M.
Javaid, T.Aff16, Aff206
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff206
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff206
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff198
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff207
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff27, Aff208
Finger, Jr., M.Aff27, Aff208
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Zeid, S. AbuAff30, Aff209
Assran, Y.Aff30, Aff210, Aff211
Salama, E.Aff30, Aff209, Aff211
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff212
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff213
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff213
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A.-C. Le
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Shchablo, K.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Adamov, G.
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff208
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff214
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff215
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff216
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff217
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff218
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff216
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff219
Madlener, T.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff215
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.Aff46, Aff220
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff51, Aff221
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff222
Lökös, S.Aff51, Aff223
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff224
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff221
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff55, Aff226
Nemes, F.Aff55, Aff226
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff227
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.Aff57, Aff228
Sahoo, D. K.Aff57, Aff227
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff229
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff230
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff60, Aff231
Maity, M.Aff60, Aff232
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff230
Thakur, S.Aff60, Aff230
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Kumar, V.
Naskar, K.Aff62, Aff233
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Verma, R. Kumar
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff234
Zeinali, M.Aff66, Aff235
Chenarani, S.Aff67, Aff236
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff237
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Di Pilato, A.
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. LoAff70, Aff238
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.Aff71, Aff239
Costa, S.Aff71, Aff239
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff239
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff215
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff215
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff215
Paolucci, P.Aff76, Aff215
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Layer, L.Aff77, Aff240
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tosi, M.
YARAR, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Aime‘, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.
Donato, S.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Antequera, J. Berenguer
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Tornago, M.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.Aff95, Aff241
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkevicius, A.
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff99, Aff242
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Mijuskovic, J.Aff103, Aff199
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Kashunin, I.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff111, Aff243, Aff244
Mitsyn, V. V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Trofimov, V.
Zarubin, A.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff112, Aff245
Kuznetsova, E.Aff112, Aff246
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff114, Aff247
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Philippov, D.
Popova, E.
Rusinov, V.
Zhemchugov, E.Aff116, Aff248
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff118, Aff249
Dudko, L.
Ershov, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff119, Aff250
Dimova, T.Aff119, Aff250
Kardapoltsev, L.Aff119, Aff250
Ovtin, I.Aff119, Aff250
Skovpen, Y.Aff119, Aff250
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff123, Aff251
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Trapote, A.
Cifuentes, J. A. Brochero
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, MK
Kailasapathy, B.Aff128, Aff252
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, DDC
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Garrido, M. Capeans
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Maria, R. Di
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff130, Aff253
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff130, Aff215
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff130, Aff254
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Onsem, G. P. Van
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff131, Aff255
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reite