Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Biological records"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Goodness of Fit of Probability Distributions for Sightings as Species Approach Extinction
Autorzy :
Vogel, Richard M.
Hosking, Jonathan R. M.
Elphick, Chris S.
Roberts, David L.
Reed, J. Michael
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of Mathematical Biology: A Journal Devoted to Research at the Junction of Computational, Theoretical and Experimental BiologyOfficial Journal of The Society for Mathematical Biology. April 2009 71(3):701-719
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies